Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2021 - stav po 11 závodech

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK TRI Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať HAV Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK SIT Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček TRI Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Argalášová Kateřina TRI9750 489.86 1. 96.10( 3)100.00( 1) 84.29( 2) 28.39( 3) 99.44( 2) 81.64( P)
2 Haltof Ewa VRB9499 404.21 1. 99.74( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)104.47( 1)
3 Válková Zuzana SOP8852 321.25 1. 23.96( 4)104.98( 1) 99.14( 2) 93.17( 5)
4 Rychlá Pavlína KRN8559 285.55 1. 85.55( 4) 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Navrátilová Adéla TRI0250 230.53 2. 96.31( 2) 38.42( P) 95.80( 4)
6 Svobodová Barbora BFM0151 203.24 1. 104.16( 1) 99.08( 2)
7 Smolková Lucie SOP9052 190.79 1. 90.79( 2)100.00( 1)
8 Svačinková Kateřina TVR9850 132.73 2. 63.34( 3) 69.39( 2)
9 Typovská Anna SFM9950 116.43 3. 33.35( 6) 14.20( 4) 57.51( 3) 11.37( 4)
10 Bialožytová Tereza PGP9055 113.24 1. 113.24( 1)
11 Poklopová Ivana UOL6451 100.34 2. 100.34( 2)
12 Juřeníková Eva MOV7851 100.00 1. 100.00( 1)
13 Vlachová Tereza AOV8750 96.45 3. 96.45( 3)
14 Procházková Lucie ADA7651 94.68 3. 94.68( 3)
15 Glabazňová Jana AOP6151 87.63 3. 87.63( 3)
16 Liberdová Jana TRI9852 86.30 8. 14.38( P) 71.92( 8)
17 Moučková Andrea RBK9257 78.36 6. 78.36( 6)
18 Paulíčková Barbara UOL7851 74.61 5. 74.61( 5)
19 Müllerová Markéta LCE9453 74.60 4. 74.60( 4)
20 Muchová Barbora KVS8550 74.06 7. 74.06( 7)
21 Stoszková Jana AOP8850 65.32 2. 65.32( 2)
22 Fukalová Hana AOP9850 63.63 2. 63.63( 2)
23 Janýšková Alžběta SFM0150 58.09 3. 58.09( 3)
24 Davidová Tereza SFM0252 49.54 4. 0.00( 5) 34.58( 4) 14.96( 6) 0.00( 6)
25 Sadílková Iva VIC0151 43.50 5. 43.50( 5)
26 Skyvová Kristýna STE7054 41.24 4. 41.24( 4)
27 Urbánková Tereza SFM0250 15.93 3. 0.65( 5) 13.45( 5) 1.83( 3)

D35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Létalová Soňa SFM8252 656.20 1. 107.47( 1)100.00( 1)107.82( 1)112.39( 1) 109.80( 1) 118.72( 1)
2 Chudíková Pavla BFM7851 540.90 2. 79.92( 8) 71.30( 2) 96.56( 2) 79.37( 4) 82.56( 7) 96.50( 3) 90.16( 3) 95.20( 2)
3 Červinková Jana BFM8052 537.91 1. 81.67( 7) 83.42( 5) 76.90( 5) 103.09( 1) 97.67( 2) 86.28( 5) 85.78( 4)
4 Klose Petra SFM7351 506.43 3. 87.20( 5) 65.38( 3) 91.05( 4) 78.82( 7) 92.12( 4) 91.86( 5)
5 Kawuloková Zdeňka SIT8451 433.66 3. 91.37( 4) 80.55( 3) 94.80( 4) 83.81( 8) 83.13( 5)
6 Máchová Markéta BFM7753 424.03 3. 48.88( 4) 76.04( 6) 38.79( 6) 96.69( 3) 79.61( 6) 84.02( 6)
7 Křižáková Kateřina HAV8550 378.94 1. 92.29( 3)100.47( 2)103.23( 1) 82.95( 6)
8 Kopecká Jitka UOL7750 309.28 5. 73.14( 8) 92.85( 5) 77.05( 9) 66.24(10)
9 Jágrová Vlasta SBK7789 308.83 5. 83.61( 5) 90.27( 6) 60.62(12) 74.33( 8)
10 Vellechová Radka AOV8050 308.80 2. 55.44(13) 86.62( 6) 91.12( 2) 75.62( 8)
11 Palarčíková Kateřina SFM7850 289.51 2. 96.41( 2) 97.92( 2) 95.18( 3)
12 Švidrnochová Hana OOP7751 274.27 2. 98.84( 2) 96.54( 4) 78.89( 7)
13 Zahradníková Kateřina BFM7751 209.81 3. 78.08( 9) 36.11( 5) 95.62( 3)
14 Svačinková Jitka TVR7750 192.24 2. 91.97( 5)100.27( 2)
15 Hrabalová Eva BFM8051 174.37 4. 88.94( 4) 85.43( 5)
16 Štáblová Michaela KSU7787 160.91 7. 76.50(10) 84.41( 7)
17 Hudečková Petra OOP8252 160.14 6. 77.59( 8) 82.55( 6)
18 Fukalová Radmila AOV7051 132.49 9. 63.06(11) 69.43( 9)
19 Rýznarová Olga BFM7853 131.33 8. 78.21( 8) 53.12(10)
20 Bartoňová Eva UOL7051 116.40 1. 116.40( 1)
21 Rychlá Pavlína KRN8559 107.06 2. 107.06( 2)
22 Radová Martina ABM7451 105.63 1. 105.63( 1)
23 Muchová Barbora KVS8550 104.35 1. 104.35( 1)
24 Zbraňková Magda STE7352 98.07 3. 98.07( 3)
25 Brodová Gabriela HAV7152 96.12 3. 96.12( 3)
26 Kuncová Jana UOL7854 95.44 4. 95.44( 4)
27 Koťátková Barbora SFM8651 90.58 9. 57.61( 9) 32.97(11)
28 Kovalčíková Eva AOP7852 88.39 3. 88.39( 3)
29 Tuharská Aneta TRI7751 87.44 7. 72.87( 7) 14.57( P)
30 Bernatíková Šárka SFM7151 86.71 6. 86.71( 6)
31 Horáčková Vladimíra MOV7750 86.56 4. 86.56( 4)
32 Slámová Alena LCE8253 86.48 7. 86.48( 7)
33 Jiříčková Bětka KRN8383 80.26 6. 80.26( 6)
34 Kmentová Lenka ZAM8552 79.22 7. 79.22( 7)
35 Pannová Vendula MOV7752 70.51 9. 70.51( 9)

D45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Bernatíková Šárka SFM7151 527.86 1. 106.14( 2)103.72( 1) 77.48( 3) 58.69( 8) 97.60( 3) 84.23( 4)
2 Vričanová Sylva HAV6751 526.83 2. 64.70( 5) 79.07( 6) 98.14( 2) 79.85( 6) 87.54( 7) 96.39( 2) 85.84( 2)
3 Brodová Gabriela HAV7152 504.79 1. 92.33( 3) 96.61( 2)104.25( 1)110.90( 1)100.70( 2)
4 Řeháková Jana BFM7152 488.54 1. 76.83( 4) 42.95(13) 72.85( 7) 64.01( 8) 87.07( 3) 87.78( 6)100.00( 1) 56.89( 3)
5 Argalášová Gabriela TRI6850 467.63 1. 110.38( 1) 98.71( 2) 97.37( 2) 83.23( 5) 77.94( P)
6 Pavlová Libuše MOV7451 448.84 3. 75.90( 5) 97.57( 3) 75.54( 4) 27.32(15) 50.21(11) 74.81( P) 74.81( P)
7 Sedláčková Jana HLV7060 254.99 8. 45.66(11) 70.82( 8) 53.98(13) 84.53( 8)
8 Řehová Renata BFM7151 240.01 6. 82.60( 6) 78.72( 7) 78.69(10)
9 Miková Iva TBM7071 239.86 9. 52.41( 9) 56.51(10) 66.66(10) 64.28(12)
10 Kubáňová Jana TBM7275 213.34 1. 104.33( 1)109.01( 1)
11 Davidová Petra SFM7651 210.74 2. 76.15( 2) 71.19( 6) 51.48( 6) 11.92(12)
12 Grycová Jana TBM6969 198.90 2. 102.03( 2) 96.87( 3)
13 Kaděrová Barbora HAV7051 192.86 3. 35.94(14) 52.34(10) 80.23( 3) 24.35( 4)
14 Kociánová Eva OOP6750 190.77 1. 88.35( 4) 102.42( 1)
15 Pometlová Jana AOP7551 183.81 3. 83.49( 3) 46.23(11) 20.67(14) 33.42(13)
16 Mičíková Lada SKM7250 165.79 5. 74.75( 9) 91.04( 5)
17 Bíčánková Jana SIT7551 153.41 5. 73.08( 7) 80.33( 5)
18 Hanzlová Svatava HAV6651 151.20 4. 54.47(12) 96.73( 4)
19 Janská Iva LBM5795 144.98 5. 59.71( 6) 85.27( 5)
20 Hendrychová Marcela HOB7051 140.13 5. 59.48( 5) 80.65( 9)
21 Sadílková Lenka VIC7055 137.86 4. 49.34(10) 88.52( 4)
22 Zajíčková Lenka TBM7152 128.99 11. 56.14(11) 72.85(11)
23 Otrusinová Helena ABM7054 128.75 7. 59.59( 7) 69.16( 9)
24 Kovaříková Mária SIT6951 125.15 1. 125.15( 1)
25 Walicová Jana TRI7651 113.53 4. 94.61( 4) 18.92( P)
26 Cymorková Kateřina TRI7152 105.61 5. 88.01( 5) 17.60( P)
27 Čechová Marcela TBM7659 103.34 2. 103.34( 2)
28 Mrózková Olga SIT7351 100.00 1. 100.00( 1)
28 Sedlářová Pavla AOP7052 100.00 1. 100.00( 1)
30 Zbraňková Magda STE7352 94.39 3. 94.39( 3)
31 Reichlová Jiřina KSU7499 76.62 8. 76.62( 8)
32 Radová Martina ABM7451 76.47 4. 76.47( 4)
33 Procnerová Eva BFM7551 63.39 4. 0.00( 7) 63.39( 4)
34 Fukalová Radmila AOV7051 56.74 9. 56.74( 9)
35 Benešová Petra KON7575 45.63 12. 45.63(12)
36 Blank Radka SKM7351 16.62 14. 16.62(14)

D55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 533.22 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.23( 2) 81.83( 3) 88.87( P) 68.29( 4)
2 Rokoszová Jaroslava MOV6351 435.90 2. 93.00( 2) 56.64( 2) 66.94( 4) 72.65( P) 72.65( P) 74.02( 3)
3 Sochorová Hana HAV6250 305.96 2. 88.66( 3) 63.45( 5) 95.68( 2) 58.17( 5)
4 Miturová Radka MLA6552 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
5 Bialožytová Pavla TRI6350 222.38 1. 100.00( 1) 85.32( 2) 37.06( P)
6 Chodurová Milena SFM5750 184.85 2. 35.57( 4) 89.96( 3) 59.32( 2)
7 Hrabicová Iva OOP6150 100.00 1. 100.00( 1)
7 Holinková Milada KRN5950 100.00 1. 100.00( 1)
9 Glabazňová Jana AOP6151 83.95 2. 83.95( 2)

D65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Sikorová Marie BOV4852 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Robotková Lenka PBM5451 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 188.15 1. 100.00( 1) 88.15( 2)

H21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Vavřík Tomáš MOV0004 385.56 1. 82.32( 7) 74.72( 3) 100.00( 1) 64.26( P) 64.26( P)
2 Tuharský Erik TRI0100 324.86 1. 100.00( 1) 66.48( 2) 104.24( 1) 54.14( P)
3 Strakoš Matěj SFM9901 290.65 2. 61.95(12) 85.22( 3) 75.28( 2) 68.20( 5)
4 Sedláček Tomáš ASU8601 280.07 1. 84.65( 5) 95.42( 3) 100.00( 1)
5 Gilík Marek SOP9904 263.72 2. 88.27( 3) 76.99( 5) 98.46( 2)
6 Kostkan Tomáš TRI9500 258.38 3. 60.18(13) 68.06( 4) 87.08( 3) 43.06( P)
7 Rychlý Pavel KRN8505 204.78 1. 104.78( 2) 100.00( 1)
8 Vlach Jiří AOV7900 202.19 1. 95.96( 2)106.23( 1)
9 Kopecký David UOL7800 194.30 2. 100.78( 2) 93.52( 2)
10 Rigó Marek ODR7101 193.79 1. 93.79( 3) 100.00( 1)
11 Bernatík Lukáš SFM9801 167.07 2. 79.02( 8) 88.05( 2)
12 Vlček Jiří VIC7700 161.44 5. 80.27( 6) 81.17( 5)
13 Videcký Jan KSU7504 160.55 2. 72.74( 8) 87.81( 2)
14 Otrusina Jan ABM9210 160.53 4. 84.90( 4) 75.63( 7)
15 Kantor Ondřej TRI9103 128.34 1. 106.95( 1) 21.39( P)
16 Andrš Petr ZAM8401 109.38 1. 109.38( 1)
17 Kaluža Luboš ABR8200 104.45 4. 69.91( 4) 3.42( 4) 31.12( 4)
18 Fiala Jan ZBM7205 103.80 1. 103.80( 1)
19 Peňáz Radek VRB0313 101.97 2. 101.97( 2)
20 Vojvodík Martin MOV7400 101.71 3. 16.95( P) 16.95( P) 67.81( 3)
21 Žaloudík Jiří KRN8600 100.00 1. 100.00( 1)
22 Podmolík Tomáš TZL6915 99.84 2. 99.84( 2)
23 Košut Lukáš TRI9400 99.65 6. 83.04( 6) 16.61( P)
24 Svěchota Milan MOV7202 95.46 11. 63.64(11) 15.91( P) 15.91( P)
25 Zavřel Michal KRN6804 95.31 3. 95.31( 3)
26 Jirka Jakub VPM7905 91.32 4. 91.32( 4)
27 Sadílek Martin VIC6901 90.78 3. 90.78( 3)
28 Lanc Marian TZL5806 88.51 4. 88.51( 4)
29 Tomanek Daniel KSU7410 85.14 4. 85.14( 4)
30 Procházka Jiří ADA7512 80.78 5. 80.78( 5)
31 Lužný Ladislav HAV6000 77.73 9. 77.73( 9)
32 Bencúr Juraj AOP7700 76.70 6. 76.70( 6)
33 Sadílek Jan VIC9601 75.99 7. 75.99( 7)
34 Krampla Tomáš UOL6601 75.73 3. 75.73( 3)
35 Peňáz Vojtěch VRB0303 74.20 4. 74.20( 4)
36 Paulíček Michal UOL7701 73.30 10. 73.30(10)
37 Svoboda Martin BFM6701 50.12 14. 50.12(14)
38 Procházka Jakub SOP9903 24.55 8. 24.55( 8)
39 Navrátil Adam TRI9900 7.04 5. 1.17( P) 5.87( 5)
40 Erben Martin SOP9001 1.94 6. 1.94( 6)

H35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Ryška Kamil TRI7800 537.95 1. 99.13( 3)100.00( 1) 85.83( 6) 69.48( 4) 89.66( P) 93.85( 4)
2 Myslivec Jiří TRI7801 504.34 1. 76.51( 5) 93.91( 4) 69.86( 8)100.00( 1) 80.00( 2) 84.06( P) 55.76( 8)
3 Navrátil Rostislav TRI6601 472.20 1. 99.97( 2) 94.03( 3) 95.49( 3) 78.70( P)104.01( 1)
4 Vojvodík Martin MOV7400 400.86 4. 91.84( 4) 92.01( 4) 66.81( P) 66.81( P) 83.39( 6)
5 Peterek Vít SOP8600 357.68 2. 75.47( 7) 90.74( 2) 92.67( 2) 98.80( 2)
6 Kawulok Marek SIT8001 344.75 2. 101.13( 2) 60.51( 6) 90.39( 5) 92.72( 3)
7 Tuharský Martin TRI7702 338.36 1. 100.90( 1) 98.36( 2) 82.71( 4) 56.39( P)
8 Kubíček Petr VIC7801 232.77 2. 93.82( 2) 75.02( 3) 63.93( 3)
9 Rigó Marek ODR7101 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
10 Jirka Jakub VPM7905 196.70 2. 99.50( 2) 97.20( 3)
11 Mašláň Jakub TZL7801 163.68 1. 63.68( 4)100.00( 1)
12 Pietrzyk Rostislav TRI7704 159.36 1. 102.29( 1) 30.51(10) 26.56( P)
13 Zajíc Josef LOV7601 157.24 3. 76.57( 5) 80.67( 3)
14 Koťátko Aleš SFM8303 110.52 2. 70.75( 6) 39.77( 2)
15 Sebera Josef SFM8301 108.51 1. 108.51( 1)
16 Klech Richard VRB7201 105.01 1. 105.01( 1)
17 Sadílek Martin VIC6901 100.00 1. 100.00( 1)
18 Kotůlek Jan AOP7801 98.77 2. 98.77( 2)
19 Bernatík Aleš SFM7201 96.58 3. 96.58( 3)
20 Hrouza Jan KRN8100 94.62 4. 94.62( 4)
21 Silovský Tomáš RIC8001 93.79 5. 93.79( 5)
22 Zielina Marek TRI8001 86.06 5. 71.72( 5) 14.34( P)
23 Stoszek Jakub AOP8300 83.88 5. 83.88( 5)
24 Walaski Antonín TRI8006 70.34 6. 58.62( 6) 11.72( P)
25 Kaluža Luboš ABR8200 68.24 7. 68.24( 7)
26 Vlach Oldřich AOV7700 64.90 7. 64.90( 7)
27 Byrtus Petr SIT7702 62.62 9. 62.62( 9)
28 Krhut Libor HAV6302 60.40 8. 60.40( 8)
29 Hrabal Zdeněk BFM7801 56.25 7. 19.01( 7) 37.24( 9)
30 Martinek Pavel JPV7700 51.16 4. 51.16( 4)
31 Venus Ctibor STE7800 50.20 3. 50.20( 3)
32 Blažević Roman LOV7301 13.59 8. 13.59( 8)

H45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Sliž Eduard TRI7601 550.13 2. 70.02( 6) 99.83( 2) 59.38( 8) 68.44(12) 96.75( 4) 98.84( 3) 91.69( P) 93.00( 6)
2 Svěchota Milan MOV7202 549.18 3. 87.75( 3) 95.35( 3) 90.40( 4) 91.53( P) 91.53( P) 90.66( 5) 89.71( 8)
3 Masny Krzysztof MOV7600 506.69 5. 78.06( 5) 47.24( 8) 81.08( 7) 84.45( P) 84.45( P) 89.57( 6) 89.08( 9)
4 Bernatík Aleš SFM7201 486.27 1. 106.63( 1)104.82( 1)103.59( 1) 93.00( 3) 78.23( 8)
5 Juračák Miroslav BFM7605 476.02 1. 114.58( 1) 70.36( 5) 59.51(14) 92.94( 7) 80.00( 8) 58.63(10)
6 Svoboda Martin BFM6701 444.47 4. 86.82( 4) 81.51( 5) 96.70( 5) 87.34( 6) 92.10( 7)
7 Mastela Rafal HAV7300 431.16 1. 79.11( 4) 88.69( 5) 91.39( 4) 68.21( 7)103.76( 1)
8 Otta Jakub BFM7603 418.22 6. 28.62( 8) 78.57( 6) 70.57( 6) 7.58(15) 60.21( 9) 71.53(12) 84.52( 7) 52.82(11) 46.32(15)
9 Jakobi Zdeněk HAV5701 393.45 2. 102.81( 2) 100.19( 2) 91.27( 4) 99.18( 2)
10 Chudík Michael BFM7103 338.27 7. 47.62( 8) 0.00(11) 66.40( 7) 43.16(16) 64.36(10) 63.17( 8) 53.56(13)
11 Szturc Radek TRC6800 334.63 3. 85.99( 4) 65.49(13) 97.04( 3) 86.11(10)
12 Mielec Jaromír AOV6901 283.70 2. 88.21( 6) 98.42( 2) 97.07( 3)
13 Sochor Tomáš HAV6301 269.68 1. 69.20(11) 104.55( 1) 95.93( 4)
14 David Vladimír SFM7401 218.16 2. 93.10( 2) 25.27( 9) 44.56( 9) 55.23(15)
15 Hájek Ondřej TBM7511 209.44 1. 102.62( 2)106.82( 1)
16 Pinkava Roman JPV7606 207.86 9. 36.20(12) 22.71(11) 89.61( 9) 59.34(12)
17 Tesař Jiří AOP6702 204.66 2. 105.61( 2) 99.05( 3)
18 Toman Ondřej LBM7517 200.68 1. 100.41( 1)100.27( 2)
19 Bačo Lubomír SOP6201 200.45 9. 73.19( 9) 58.99( 9) 68.27(12)
20 Blažević Roman LOV7301 189.22 6. 96.17( 6) 48.49(14) 44.56(16)
21 Urbánek Martin SFM7400 181.36 10. 26.09(10) 34.41(17) 59.86(14) 61.00(11)
22 Urválek Jiří TBM6107 181.00 1. 104.38( 1) 76.62( 7)
23 Krhut Libor HAV6302 175.58 1. 100.89( 1) 74.69(11)
24 Přikryl Jiří JPV7404 173.67 5. 83.28(10) 90.39( 5)
25 Matuška Pavel RBK7001 164.50 8. 90.56( 8) 73.94( 9)
26 Popieluch Michal BFM7301 154.05 4. 71.12( 5) 82.93( 4)
27 Krupa David TRI7602 147.19 3. 92.32( 3) 30.34(13) 0.00(20) 24.53( P)
28 Rytíř Michal SKM7325 146.33 6. 67.16( 6) 79.17( 6)
29 Holec Honza MOV6701 141.25 5. 23.54( P) 23.54( P) 94.17( 5)
30 Štětínský Pavel MOV7104 141.24 7. 51.15( 7) 36.04( 9) 6.97(16) 0.00(12) 0.00(19) 23.54( P) 23.54( P)
31 Bjolek Lukáš BFM7601 133.18 5. 81.92( 5) 0.00(12) 47.31( 8) 0.00(13) 0.00(17) 0.00(13) 3.95(19)
32 Hrubý Miroslav AOV7301 131.09 12. 22.81(18) 55.95(13) 28.54(12) 23.79(18)
33 Chmelář Jan JPV7501 119.84 5. 37.65(11) 82.19( 5)
34 Kunath Pavel MOV7200 118.73 7. 79.15( 7) 0.00(10) 0.00(12) 19.79( P) 19.79( P)
35 Kohoutek Milan MOV6300 114.75 4. 84.96( 4) 2.48(11) 27.31(17)
36 Ptáček Ondřej TBM7120 105.07 2. 105.07( 2)
37 Lužný Ladislav HAV6000 100.76 1. 100.76( 1)
38 Kašpar Jaroslav KSU7004 99.82 2. 99.82( 2)
39 Kulíšek Tomáš HOB7101 99.77 3. 99.77( 3)
40 Velička Aleš MOV7300 93.60 3. 93.60( 3)
41 Holý Ondřej SBR7600 88.11 3. 88.11( 3)
42 Rýc-Bednář René MOV7001 79.58 6. 79.58( 6) 0.00(13)
43 Ryšavý Jiří OOP5803 79.20 4. 79.20( 4)
44 Hýbl Dušan JPV7202 73.31 10. 27.93(14) 45.38(10)
45 Poláček Luboš JPV7214 72.75 11. 72.75(11)
46 Vébr Radek HAV7103 71.86 10. 71.86(10)
47 Bochňák Zbyněk LOV7600 70.29 13. 70.29(13)
48 Peňáz Radek VRB7606 68.66 7. 68.66( 7)
49 Procházka Jiří ADA7512 60.50 8. 60.50( 8)
50 Stibor Zbyněk TVR7600 57.30 7. 57.30( 7)
51 Brychlec Lukáš MOV7501 56.58 9. 56.58( 9)
52 Furmánek Zdeněk KVS7400 51.84 14. 51.84(14)
53 Cveček Martin PVP7400 43.62 10. 43.62(10)

H55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Argaláš Jaroslav TRI6202 608.42 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 107.02( 1) 101.40( P)
2 Moravec Stanislav SOP5801 394.61 1. 99.63( 2) 98.16( 2)100.00( 1) 96.82( 4)
3 Niedoba Jan TRC6200 380.60 1. 83.40( 3) 93.35( 3) 100.00( 1)103.85( 1)
4 Prokop Lubomír TRI6001 313.74 2. 79.29( 4) 89.29( 2) 52.29( P) 92.87( 5)
5 Mutina Vlastimil BFM5701 281.52 2. 62.64( 5) 61.80( 4) 75.38( 2) 81.70( 6)
6 Višňa Milan OOL5904 278.34 1. 81.45( 3) 100.00( 1) 96.89( 2)
7 Juřeník Josef MOV5201 223.55 3. 68.84( 3) 80.19( 4) 37.26( P) 37.26( P)
8 Zdráhal Tomáš OOL5301 191.42 1. 91.42( 2)100.00( 1)
9 Zeman Ludvík BFM5301 165.38 3. 76.35( 3) 89.03( 3)
10 Maceček Otakar MOV6102 148.13 2. 98.75( 2) 24.69( P) 24.69( P)
11 Lecián Oldřich OOP6100 137.84 4. 64.42( 5) 73.42( 4)
12 Bialožyt Miroslav TRI5701 109.57 3. 91.31( 3) 18.26( P)
13 Zdráhal Robert OOL5707 100.00 1. 100.00( 1)
14 Peška Antonín HLV4801 99.15 2. 99.15( 2)
15 Ryšavý Jiří OOP5803 97.00 3. 97.00( 3)
16 Sochor Tomáš HAV6301 96.53 2. 96.53( 2)
17 Kostka Evžen AOP5701 69.87 4. 69.87( 4)
18 Albert František OOL5804 60.43 2. 10.59( 4) 49.84( 2)
19 Stebel Pavel TRC5800 46.40 6. 46.40( 6)

H65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Slivečka Jaromír MOV5601 573.94 1. 78.21( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 95.66( P) 95.66( P) 82.62( 3) 67.90( 3)
2 Juřeník Josef MOV5201 300.00 1. 50.00( P) 50.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
3 Zeman Ludvík BFM5301 201.13 2. 40.13( 2) 88.05( 2) 72.95( 2)
4 Sikora Miroslav BOV4802 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
5 Krmášek Bohdan AOP5301 100.00 1. 100.00( 1)
6 Ševčík Břetislav OOP5001 60.54 2. 60.54( 2)

H70C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
1 Ševčík Břetislav OOP5001 478.41 1. 86.28( 3)100.00( 1) 95.86( 2) 96.34( 3) 99.93( 2)
2 Dvořák Vlastimil BOV4901 362.78 1. 100.00( 1) 75.57( 4) 87.54( 2) 68.36( 3) 31.31( 7)
3 Sikora Miroslav BOV4802 208.85 1. 107.07( 1) 101.78( 2)
4 Novotný Stanislav ZLH4800 203.78 1. 101.88( 1)101.90( 1)
5 Chylík Pavol MOV4901 182.11 4. 27.51( 5) 70.65( 4) 83.95( 4)
6 Beneš Karel HAV4201 175.84 1. 100.00( 1) 23.70( 6) 0.00( 7) 52.14( 5)
7 Jurčák Karel SOP5101 160.59 2. 106.66( 2) 53.93( 5)
8 Rokosz Bohumil MOV4803 146.46 2. 94.11( 2) 22.68( 7) 29.67( 8)
9 Opletal Jaroslav TRI3700 144.80 1. 20.67( 2)100.00( 1) 0.00( 8) 24.13( P) 0.00( 9)
10 Diener Herbert MOV4101 114.89 1. 14.89( 4)100.00( 1)
11 Vlach Oldřich BOV4403 98.17 3. 98.17( 3)
12 Blažek Václav SBR4701 66.39 4. 66.39( 4)
13 Mrkvica Miroslav ZLH4600 61.32 6. 28.24( 6) 33.08( 6)
14 Klech Josef HOB4701 60.60 3. 60.60( 3)