Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2021 - stav po 6 závodech

Klubové výsledky : TRI (24)

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK TRI Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať HAV Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK SIT Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C    

D21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Argalášová Kateřina TRI9750 408.22 1. 96.10( 3)100.00( 1) 84.29( 2) 28.39( 3) 99.44( 2)
9 Navrátilová Adéla TRI0250 96.31 2. 96.31( 2)

D35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
20 Tuharská Aneta TRI7751 72.87 7. 72.87( 7)

D45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
3 Argalášová Gabriela TRI6850 306.46 1. 110.38( 1) 98.71( 2) 97.37( 2)
17 Walicová Jana TRI7651 94.61 4. 94.61( 4)
19 Cymorková Kateřina TRI7152 88.01 5. 88.01( 5)

D55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 294.23 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.23( 2)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 100.00 1. 100.00( 1)

H21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
3 Kostkan Tomáš TRI9500 215.32 3. 60.18(13) 68.06( 4) 87.08( 3)
6 Tuharský Erik TRI0100 166.48 1. 100.00( 1) 66.48( 2)
10 Kantor Ondřej TRI9103 106.95 1. 106.95( 1)
18 Košut Lukáš TRI9400 83.04 6. 83.04( 6)

H35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Myslivec Jiří TRI7801 420.28 1. 76.51( 5) 93.91( 4) 69.86( 8)100.00( 1) 80.00( 2)
2 Navrátil Rostislav TRI6601 289.49 2. 99.97( 2) 94.03( 3) 95.49( 3)
3 Ryška Kamil TRI7800 284.96 1. 99.13( 3)100.00( 1) 85.83( 6)
5 Tuharský Martin TRI7702 199.26 1. 100.90( 1) 98.36( 2)
8 Pietrzyk Rostislav TRI7704 132.80 1. 102.29( 1) 30.51(10)
16 Zielina Marek TRI8001 71.72 5. 71.72( 5)

H45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
3 Sliž Eduard TRI7601 229.23 2. 70.02( 6) 99.83( 2) 59.38( 8)
14 Krupa David TRI7602 122.66 3. 92.32( 3) 30.34(13)

H55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Argaláš Jaroslav TRI6202 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Prokop Lubomír TRI6001 168.58 2. 79.29( 4) 89.29( 2)
8 Bialožyt Miroslav TRI5701 91.31 3. 91.31( 3)

H70C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Opletal Jaroslav TRI3700 120.67 1. 20.67( 2)100.00( 1)