Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček mládeže OB podzim 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček TRI Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Létalová Eva SFM1250 800.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Burešová Sofie BFM1153 766.56 1. 97.37( 5)160.45( 4)137.98( 3)200.00( 1)170.76( 2)
3 Klose Kateřina SFM1251 508.84 2. 100.41( 4)186.48( 2) 56.80( 5) 165.15( 3)
4 Skupieńová Eliška SIT1151 463.93 2. 103.34( 3)174.60( 3)185.99( 2)
5 Urbanczyková Nela TRI1150 323.02 2. 4.15( 5) 81.07( 4)125.09( 2)112.71( 4)
6 Řádková Zuzana TRI1151 152.35 2. 121.88( 2) 30.47( P)
7 Vellechová Marie AOV1150 67.38 5. 67.38( 5)

D12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Juračáková Judita BFM1053 B 921.11 3. 193.76( 3)189.16( 4)176.18( 5)176.28( 5)185.73( 4)
2 Chudíková Magdalena BFM1051 B 915.09 2. 191.22( 4)161.04( 5)185.76( 4)188.92( 2)188.15( 3)
3 Burešová Eliška BFM0955 B 902.47 2. 194.60( 2)158.75( 6)196.69( 2)181.70( 4)170.73( 6)
4 Walaská Klára TRI0950 764.36 2. 175.62( 5)195.21( 2) 188.60( 3)204.93( 2)
5 Cymorková Julie TRI0953 760.14 1. 144.92( 6) 185.82( 3)222.48( 1)206.92( 1)
6 Máchová Barbora BFM0952 690.21 3. 193.94( 3)148.36( 6)166.30( 6)181.61( 5)
7 Kawuloková Tereza SIT0951 639.98 1. 211.64( 1)210.85( 1)217.49( 1)
8 Hrubá Eliška AOV1050 272.86 7. 59.71( 7) 129.88( 7) 83.27( 8)
9 Švidrnochová Nela OOP0950 163.05 7. 163.05( 7)
10 Pechlátová Klára MOV0956 119.09 7. 119.09( 7) 0.00( 7)
11 Pilchová Tara TRI1050 100.57 8. 100.57( 8)
12 Vellechová Eliška AOV0951 44.51 9. 0.00( 9) 44.51( 9)

D14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Byrtusová Klára SIT0851 B 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
2 Czerneková Adéla TRI0854 B 398.51 1. 118.81( 2)200.00( 1) 79.70( P)
3 Červenková Eliška SOP0751 299.27 1. 99.27( 3) 200.00( 1)
4 Malá Karolína VRB0777 200.00 1. 200.00( 1)

D16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Vojkůvková Hana MOV0552 B 281.24 1. 38.52( 5)100.00( 1) 70.76( 2) 71.96( 4)
2 Sližová Lucie TRI0659 B 277.29 1. 31.73( 7) 90.10( 2)100.00( 1) 55.46( P)
3 Zahradníková Kateřina MOV0553 B 272.81 1. 90.28( 3) 100.00( 1) 82.53( 3)
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 245.90 1. 96.72( 2) 49.18( P)100.00( 1)
5 Čudková Kristýna MOV0654 130.42 2. 39.93( 4) 90.49( 2)
6 Olekšová Natálie KRN0652 120.76 3. 83.54( 3) 37.22( 3)
7 Pavlová Eliška MOV0650 113.00 1. 113.00( 1)
8 Walicová Eva TRI0652 86.77 2. 86.77( 2)
9 Krčková Lucie TRI0550 43.61 6. 34.89( 6) 8.72( P)
10 Tomčíková Eliška VRB0555 10.30 8. 10.30( 8)

D18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Procnerová Veronika MOV0450 B 271.98 1. 77.90( 3) 100.00( 1) 94.08( 2)
2 Bruková Petra TRI0450 B 250.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)100.00( 1)
3 Olekšová Viktorie KRN0351 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Haltofová Romana TRI0451 113.30 2. 90.64( 2) 22.66( P)
5 Rybková Vendula TRI0453 96.40 4. 77.12( 4) 19.28( P)
6 Švidrnochová Eliška OOP0451 84.89 3. 84.89( 3)

H10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Fuják Adam HAV1200 830.66 1. 147.48( 3)140.26( 4)142.92( 4)200.00( 1)200.00( 1)
2 Mokrosz Tomasz TRI1200 680.61 1. 200.00( 1)175.79( 2)168.70( 2)136.12( P)
3 Kawulok Matyáš SIT1201 389.02 1. 189.02( 2)200.00( 1)
4 Kratochvíl David HOB1101 321.98 3. 172.57( 3)149.41( 3)
5 Peňáz Jan VRB1111 200.00 1. 200.00( 1)

H12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 836.45 1. 220.12( 1)187.91( 3)210.57( 2)217.85( 2)
2 Menzel František MOV1003 B 815.44 3. 173.31( 5)176.44( 4)149.30( 5)158.17( 5)158.22( 3)
3 Bruk Lukáš TRI0901 B 760.68 1. 202.85( 1)202.16( 2)203.53( 2)152.14( P)
4 Létal Hynek SFM1001 B 684.79 3. 173.98( 4)177.72( 3)176.72( 4) 156.37( 4)
5 Bruk Tomáš TRI0900 B 671.90 1. 168.02( 6)160.94( 6)208.56( 1)134.38( P)
6 Létal Jonáš SFM0901 641.54 1. 202.17( 2) 215.44( 1)223.93( 1)
7 Otta Tobiáš BFM0903 508.58 5. 139.40( 7) 77.33( 9)148.09( 6)143.76( 5)
8 Klose Albert SFM1000 434.00 5. 156.10( 8)165.67( 5)112.23( 7)
9 Zielina Jakub TRI1004 430.99 4. 102.57(10) 60.19(10)169.90( 4) 98.33( 7)
10 Kubien Tomáš TRI1002 428.34 3. 160.98( 7) 173.99( 3) 93.37( 8)
11 Berger Tomáš MOV1002 343.95 8. 144.04( 9)105.36( 9) 94.55( 8)
12 Lettovský Jan MOV1006 257.61 6. 5.28(11)133.35( 8)118.98( 6)
13 Rýznar Petr BFM0902 195.93 6. 80.96(10) 114.97( 6)
14 Hrabal František BFM1001 194.99 3. 194.99( 3)

H14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Menzel Antonín MOV0700 B 611.06 1. 200.00( 1) 200.00( 1)211.06( 1)
2 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 453.99 2. 177.55( 2) 90.80( P)185.64( 3)
3 Červinka Ondřej BFM0806 342.97 2. 139.66( 2)203.31( 2)
4 Masny Tadeusz MOV0802 251.36 1. 0.00( 3) 200.00( 1) 51.36( 6)
5 Václavík Šimon BFM0803 168.22 4. 168.22( 4)
6 Mališ Eduard BFM0703 114.70 5. 114.70( 5)
7 Vojkovský Václav TRI0800 102.93 3. 102.93( 3)
8 Walach Ondřej TRI0803 86.13 4. 86.13( 4)

H16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Bíčánek Jan SIT0501 B 500.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ryška Matěj TRI0604 147.33 2. 51.06( 2) 29.47( P) 66.80( 2)
3 Řepka Michal MOV0504 91.64 2. 0.00( 5) 31.98( 2) 12.45( 3) 47.21( 2) 0.00( 4)
4 Chudík Martin BFM0604 79.71 2. 34.37( 2) 45.34( 3)
5 Otta Kryštof BFM0608 30.33 3. 30.33( 3) 0.00( 4)
6 Hruška Adam BFM0609 28.66 3. 28.66( 3)
7 David Vladimír SFM0600 6.16 4. 6.16( 4)

H18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Martynek Petr TRI0304 B 192.86 1. 92.86( 4) 100.00( 1)
2 Sliž Rostislav TRI0302 B 191.45 1. 104.26( 1) 87.19( 2)
3 Krupa Jan TRI0706 B 124.50 1. 24.50( 7) 100.00( 1)
4 Krupa Jakub TRI0404 120.21 3. 96.17( 3) 24.04( P)
5 Zádrapa Marian Petr MOV0503 99.57 2. 99.57( 2)
6 Malý Tomáš VRB0414 87.35 5. 87.35( 5)
7 Mielec Radomír AOV0301 65.67 6. 65.67( 6)