Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček mládeže OB podzim 2021 - stav po 5 závodech

Klubové výsledky : TRI (27)

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček TRI Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
5 Urbanczyková Nela TRI1150 323.02 2. 4.15( 5) 81.07( 4)125.09( 2)112.71( 4)
6 Řádková Zuzana TRI1151 152.35 2. 121.88( 2) 30.47( P)

D12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
4 Walaská Klára TRI0950 764.36 2. 175.62( 5)195.21( 2) 188.60( 3)204.93( 2)
5 Cymorková Julie TRI0953 760.14 1. 144.92( 6) 185.82( 3)222.48( 1)206.92( 1)
11 Pilchová Tara TRI1050 100.57 8. 100.57( 8)

D14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Czerneková Adéla TRI0854 B 398.51 1. 118.81( 2)200.00( 1) 79.70( P)

D16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Sližová Lucie TRI0659 B 277.29 1. 31.73( 7) 90.10( 2)100.00( 1) 55.46( P)
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 245.90 1. 96.72( 2) 49.18( P)100.00( 1)
8 Walicová Eva TRI0652 86.77 2. 86.77( 2)
9 Krčková Lucie TRI0550 43.61 6. 34.89( 6) 8.72( P)

D18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Bruková Petra TRI0450 B 250.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)100.00( 1)
4 Haltofová Romana TRI0451 113.30 2. 90.64( 2) 22.66( P)
5 Rybková Vendula TRI0453 96.40 4. 77.12( 4) 19.28( P)

H10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Mokrosz Tomasz TRI1200 680.61 1. 200.00( 1)175.79( 2)168.70( 2)136.12( P)

H12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 836.45 1. 220.12( 1)187.91( 3)210.57( 2)217.85( 2)
3 Bruk Lukáš TRI0901 B 760.68 1. 202.85( 1)202.16( 2)203.53( 2)152.14( P)
5 Bruk Tomáš TRI0900 B 671.90 1. 168.02( 6)160.94( 6)208.56( 1)134.38( P)
9 Zielina Jakub TRI1004 430.99 4. 102.57(10) 60.19(10)169.90( 4) 98.33( 7)
10 Kubien Tomáš TRI1002 428.34 3. 160.98( 7) 173.99( 3) 93.37( 8)

H14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 453.99 2. 177.55( 2) 90.80( P)185.64( 3)
7 Vojkovský Václav TRI0800 102.93 3. 102.93( 3)
8 Walach Ondřej TRI0803 86.13 4. 86.13( 4)

H16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
2 Ryška Matěj TRI0604 147.33 2. 51.06( 2) 29.47( P) 66.80( 2)

H18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
1 Martynek Petr TRI0304 B 192.86 1. 92.86( 4) 100.00( 1)
2 Sliž Rostislav TRI0302 B 191.45 1. 104.26( 1) 87.19( 2)
3 Krupa Jan TRI0706 B 124.50 1. 24.50( 7) 100.00( 1)
4 Krupa Jakub TRI0404 120.21 3. 96.17( 3) 24.04( P)