Logo
Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Dalešice - sportovní areál
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Čalonice, měřítko 1:10000, E 5 m, stav září 2021. Kategorie HD45 a výše měřítko 1:7500, rozměr mapy 210x297, mapový klíč ISOM 2017, hlavní kartograf Matěj Klusáček. Vývraty nejsou mapovány. Mapa bude vodovzdorně upravena (pretex).
Ředitel závodu:
Cícha Radek
Hlavní rozhodčí:
Orálek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Klusáček Martin - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 2.38 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychnovská Eliška SJI1151 OK Jihlava 25:39
2. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 28:58 + 3:19
3. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 33:10 + 7:31
4. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 33:44 + 8:05
5. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 39:00 + 13:21
6. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 41:28 + 15:49
7. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 42:53 + 17:14
8. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 47:54 + 22:15
9. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 55:47 + 30:08

D10N 2.27 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 72:43
2. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 76:48 + 4:05
Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená DISK
Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč DISK

D12 2.51 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 29:24
2. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 30:08 + 0:44
3. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 35:18 + 5:54
4. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 44:55 + 15:31
5. Slavíková Bára CHT0951 OOB SK Chrast 47:22 + 17:58
6. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 50:17 + 20:53

D14 2.74 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 23:32
2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:00 + 6:28
3. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 30:23 + 6:51
4. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 32:29 + 8:57
5. Zamrazilová Tereza SJI0755 OK Jihlava 34:36 + 11:04
6. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:54 + 15:22
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 41:18 + 17:46
8. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 48:58 + 25:26
9. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 60:49 + 37:17
10. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 68:57 + 45:25
Melicharová Rozálie SJH0850 SOS Jindřichův Hradec DISK

D16 3.31 km, 90 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 32:36
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 35:43 + 3:07
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 35:47 + 3:11
4. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 36:45 + 4:09
5. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 41:47 + 9:11
6. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 42:36 + 10:00
7. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 58:43 + 26:07

D18 4.16 km, 85 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 46:01
2. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 48:24 + 2:23

D21C 4.93 km, 115 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5252

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 44:34 5555
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 47:51 + 3:17 5190
3. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 49:29 + 4:55 5009
4. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 53:44 + 9:10 4537
5. Kopáčková Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 56:06 + 11:32 4274
6. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 58:43 + 14:09 3984
7. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 62:02 + 17:28 3616
8. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 63:55 + 19:21 3407
9. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 71:40 + 27:06 2546
10. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 76:34 + 32:00 2002
11. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 111:23 + 66:49 0
Míková Michaela SJH8251 SOS Jindřichův Hradec DISK 0
MS Fialová Zuzana TTR9051 OOB Třebíč 57:39 + 13:05

D21D 2.90 km, 70 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 41:46
2. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 64:58 + 23:12
MS Ganzwohlová Petra 0050001 Dobronín 69:31 + 27:45

D35 4.12 km, 90 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 43:27
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:37 + 5:10
3. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 48:56 + 5:29
4. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 50:03 + 6:36
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 50:15 + 6:48
6. Kinštová Dominka SJH8051 SOS Jindřichův Hradec 53:10 + 9:43
7. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 57:51 + 14:24
8. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 57:52 + 14:25
9. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 61:02 + 17:35
10. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 62:39 + 19:12
11. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:43 + 23:16
12. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 68:12 + 24:45
13. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 69:08 + 25:41
14. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 81:22 + 37:55
15. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 89:57 + 46:30
MS Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 71:19 + 27:52

D45 3.20 km, 70 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 38:41
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:21 + 1:40
3. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:19 + 9:38
4. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:31 + 11:50
5. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:47 + 13:06
6. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 57:41 + 19:00
7. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 63:26 + 24:45
8. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:52 + 31:11
9. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 72:42 + 34:01
10. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 82:53 + 44:12
Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava DISK

D55 3.09 km, 65 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 51:32
2. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 58:09 + 6:37
3. Konečná Hana BBM6350 BETA URSUS Rosice 63:17 + 11:45

D65 2.39 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:54
2. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 76:24 + 29:30

H10 2.42 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 24:33
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 25:53 + 1:20
3. Rychtárik Jáchym SJH1201 SOS Jindřichův Hradec 46:53 + 22:20
4. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 49:36 + 25:03

H10N 2.27 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 41:32
2. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 46:30 + 4:58
3. Dočkal Prokop SJI1201 OK Jihlava 68:29 + 26:57

H12 2.61 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 23:26
2. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 24:21 + 0:55
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 24:36 + 1:10
4. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:28 + 8:02
5. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SOS Jindřichův Hradec 32:27 + 9:01
6. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 33:07 + 9:41
7. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 33:19 + 9:53
8. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 34:59 + 11:33
9. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 42:08 + 18:42
10. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:15 + 40:49
11. Tulis Václav SJI1003 OK Jihlava 96:57 + 73:31
Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč DISK
Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč DISK
Češík František CHT0902 OOB SK Chrast DISK

H14 3.25 km, 75 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:58
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 40:14 + 8:16
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 44:11 + 12:13
4. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 54:13 + 22:15
5. Hudec David SJI0806 OK Jihlava 59:48 + 27:50
6. Odehnal Matyáš 0070001 OK5Z Moravian contest group 79:21 + 47:23
Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec DISK
Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava DISK

H16 3.86 km, 95 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 34:23
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 36:13 + 1:50
3. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 39:14 + 4:51
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 41:39 + 7:16
5. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 45:14 + 10:51
6. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 49:46 + 15:23
7. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 50:10 + 15:47
8. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 50:44 + 16:21
9. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 62:38 + 28:15

H18 4.83 km, 115 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 44:26
2. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:52 + 2:26
3. Kinšt Jan SJH0402 SOS Jindřichův Hradec 47:00 + 2:34
4. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 54:22 + 9:56

H21C 5.61 km, 125 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7059

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 42:44 7261
2. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 44:34 + 1:50 6967
3. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 44:40 + 1:56 6950
4. Bednařík Vilém PBM0509 TJ Spartak 1. brněnská 45:34 + 2:50 6806
5. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 46:08 + 3:24 6715
6. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 46:27 + 3:43 6664
7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 46:41 + 3:57 6627
8. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 47:12 + 4:28 6544
9. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 48:32 + 5:48 6330
10. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 48:37 + 5:53 6317
11. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 49:24 + 6:40 6191
12. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 49:58 + 7:14 6100
13. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 50:50 + 8:06 5961
14. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 52:43 + 9:59 5659
15. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 53:10 + 10:26 5586
16. Nouza Petr SJH9300 SOS Jindřichův Hradec 56:17 + 13:33 5086
17. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 56:54 + 14:10 4987
18. Knap Zdeněk 0030001 Šroubováci 57:20 + 14:36
19. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 58:18 + 15:34 4763
20. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 59:12 + 16:28 4618
21. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 59:17 + 16:33 4605
22. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 59:33 + 16:49 4562
23. Kůra Josef ZBM8722 SK Žabovřesky Brno 65:04 + 22:20 3677
24. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 70:50 + 28:06 2751
25. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:44 + 30:00 2446
26. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:52 + 39:08 981
27. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 97:30 + 54:46 0
MS Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 44:02 + 1:18 0

H21D 3.63 km, 95 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnal Lukáš 0070002 OK5Z Moravian contest group 51:09
2. Jirků František 0010002 Jirků 74:06 + 22:57
3. Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:32 + 36:23
MS Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 51:29 + 0:20

H35 4.87 km, 110 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 51:18
2. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:50 + 0:32
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 54:33 + 3:15
4. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 54:45 + 3:27
5. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 55:47 + 4:29
5. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 55:47 + 4:29
7. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 63:29 + 12:11
8. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 64:41 + 13:23
9. Rychtárik Ladislav SJH8001 SOS Jindřichův Hradec 65:03 + 13:45
10. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 65:38 + 14:20
11. Máca Tomáš SJI7800 OK Jihlava 73:07 + 21:49
12. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 73:43 + 22:25
13. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:09 + 22:51
14. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 74:54 + 23:36
15. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:05 + 26:47
16. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 118:02 + 66:44
Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř DISK
Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec DISK

H45 4.40 km, 115 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 43:26
2. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 46:01 + 2:35
3. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 47:28 + 4:02
4. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 50:42 + 7:16
5. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 53:00 + 9:34
6. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 53:01 + 9:35
7. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 53:46 + 10:20
8. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:53 + 12:27
9. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 58:24 + 14:58
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 60:48 + 17:22
11. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:55 + 19:29
12. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 63:35 + 20:09
13. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:55 + 22:29
14. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 71:05 + 27:39
15. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 85:13 + 41:47
16. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 92:12 + 48:46
17. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:58 + 54:32
Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená DISK
Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Rosice DISK

H55 3.49 km, 60 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 40:37
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 41:28 + 0:51
3. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 42:45 + 2:08
4. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 48:14 + 7:37
5. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:51 + 8:14
6. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 54:38 + 14:01
7. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 55:44 + 15:07
8. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 59:48 + 19:11
9. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 61:31 + 20:54
10. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 69:49 + 29:12

H65 3.13 km, 70 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:33
2. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:01 + 5:28
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 45:41 + 9:08
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 50:48 + 14:15
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 57:31 + 20:58
6. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:27 + 21:54

H70 2.49 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 33:20
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 35:35 + 2:15
3. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 36:37 + 3:17
4. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 38:35 + 5:15
5. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 38:45 + 5:25
6. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 44:31 + 11:11
7. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 46:44 + 13:24
Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast DISK

HDR 2.46 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 31:33
2. Kocmánek Lukáš PZR1200 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:41 + 4:08
3. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 38:37 + 7:04
4. Kroupa Otto TTR1402 OOB Třebíč 40:58 + 9:25
5. Prošková Andrea SJI OK Jihlava 42:12 + 10:39
6. Králová Sofie 43:53 + 12:20
7. Tajbr Tomáš TTR1202 OOB Třebíč 44:04 + 12:31
8. Králová Sára 44:11 + 12:38
9. Homola František 0060002 TTR příznivci 44:40 + 13:07
10. Homola Jan 0060003 TTR příznivci 44:45 + 13:12
11. Bříza Leoš 45:22 + 13:49
12. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 46:52 + 15:19
13. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 59:41 + 28:08
14. Rychtáriková Sofie SJH1551 SOS Jindřichův Hradec 67:31 + 35:58
15. Kroupa Marie TTR1951 OOB Třebíč 80:50 + 49:17
16. Homola Antonín 0060004 TTR příznivci 82:03 + 50:30
17. Homolová Marie 0060005 TTR příznivci 83:14 + 51:41
Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava DISK

P 3.13 km, 65 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 43:35
2. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 44:30 + 0:55
3. Rychnovský Radek 0040001 42 46:11 + 2:36
4. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 49:46 + 6:11
5. Zamrazilová Nikol SJI1050 OK Jihlava 49:52 + 6:17
6. Burešová Petra CHT8354 OOB SK Chrast 52:54 + 9:19
7. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 53:15 + 9:40
8. Češík Libor 53:41 + 10:06
9. Jirků Olga 0010001 Jirků 54:37 + 11:02
10. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 54:51 + 11:16
11. Talich Lukáš 0020001 007-Ner.JI 55:03 + 11:28
12. Kaňáková Pavlína 0020002 007-Ner.JI 55:04 + 11:29
13. Mácová Apolena SJI1150 OK Jihlava 57:43 + 14:08
14. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 61:28 + 17:53
15. Koukalová Jana 72:40 + 29:05
16. Pobudová Kateřina SJH7351 SOS Jindřichův Hradec 72:41 + 29:06
17. Odehnal Karel 0070003 OK5Z Moravian contest group 87:05 + 43:30
18. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 90:35 + 47:00
19. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 92:03 + 48:28
20. Padělek David 0060001 TTR příznivci 102:13 + 58:38
Dočkal František DISK
Štěpánek Martin DISK
Fraj David RUZ0900 TJ Růžená DISK