Logo
Datum:
26.09.2021
Místo konání:
Jonsdorf - horské koupaliště, Německo
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Kroatzbeerwinkel
Ředitel závodu:
Ender Volker
Hlavní rozhodčí:
Kašková Kateřina - R1
Stavitel tratí:
Kudrass Peter, Kerger Rolf
Protokol:
Závod proběhl za příjemného podzimně slunného počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. Při závodě došlo ke zranění kotníku jedné ze závodnic. Za poskytnutí první pomoci a předání informace pořadatelům děkujeme jmenovitě závodnici Gisele Tonnové a Andreji Olunczekovi.

V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR    

D10 2.35 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 32:00
2. Klotz Mathilda DE064936 SV Robotron Dresden 32:09 + 0:09
3. Bader Tyra DE070214 Post SV Dresden 37:00 + 5:00
4. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 52:00 + 20:00
5. Hoke Lieselotte DE060794 OL Görlitz 57:54 + 25:54
6. Höbig Helena SV Bad Düben 67:44 + 35:44
7. Reichelová Šárka 0110004 BC 78:46 + 46:46

D12 2.78 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 35:06
2. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 42:18 + 7:12
3. Förster Magdalena OL-Team Wehrsdorf 45:42 + 10:36
4. Barthel Emma DE070983 USV TU Dresden 66:24 + 31:18

D14 3.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 51:32
2. Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf 86:22 + 34:50
3. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 116:44 + 65:12
Neuwinger Steffi DE061809 OL Görlitz DISK
Oertelt Chalia DE071098 OL Görlitz DISK

D16 3.73 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roßner Jule DE039111 OK Leipzig 43:57
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 45:52 + 1:55
3. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 54:02 + 10:05
4. Hänsel Flora DE030169 SV Lengefeld 55:45 + 11:48
5. Knuth Sara DE059945 OLV Potsdam 69:50 + 25:53
6. Kottková Lucie Team Jizerky 87:47 + 43:50

D18 4.45 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmann Hanne DE050547 USV TU Dresden 58:34
2. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 66:22 + 7:48
3. Sihver Merle DE022687 Post SV Dresden 69:38 + 11:04

D20 4.55 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wartewig Anna DE040340 USV TU Dresden 60:59
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:11 + 10:12
Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady DISK

D21L 5.13 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6809

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 51:32 7634
2. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 53:44 + 2:12
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 57:20 + 5:48 6960
4. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 65:10 + 13:38
5. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 67:02 + 15:30 5834
6. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:02 + 19:30 5369
7. Grismajer Sonnhild DE018701 USV TU Dresden 72:02 + 20:30
8. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 75:19 + 23:47 4872
9. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 76:51 + 25:19 4694
Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 46:58 + 0

D21K 4.55 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2877

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatova Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 52:07 3242
2. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 57:36 + 5:29 2978
3. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 69:23 + 17:16 2410
4. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:38 + 21:31 2205
5. Kočí Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 78:42 + 26:35 1961
6. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 80:48 + 28:41 1860
7. Pidrmanová Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 82:17 + 30:10 1789
8. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 87:52 + 35:45 1519
9. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV Berlin 97:49 + 45:42
10. Wagner Sabine SG Zittau Süd 100:55 + 48:48
11. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 109:11 + 57:04 492
12. Špičáková Karolina 0090001 0 156:20 + 104:13
13. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 163:44 + 111:37 0

D35 4.45 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 56:15
2. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 57:03 + 0:48
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 59:50 + 3:35
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 61:59 + 5:44
5. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 64:20 + 8:05
6. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:02 + 11:47
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 69:17 + 13:02
8. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 70:19 + 14:04
9. Ritzenthaler Kristin DE041140 TSV Jetzendorf 75:29 + 19:14
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 88:12 + 31:57
11. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 102:10 + 45:55
12. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 110:05 + 53:50
Janatová Dana TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D40 4.43 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 56:41
2. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 57:18 + 0:37
3. Hugelshofer Barbara DE071410 OLC Waldrose 60:53 + 4:12
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 61:04 + 4:23
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 62:48 + 6:07
6. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 68:39 + 11:58
6. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 68:39 + 11:58
8. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 70:54 + 14:13
9. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 74:57 + 18:16
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 77:28 + 20:47
11. Tröße Andrea DE027190 SV TU Ilmenau 79:20 + 22:39
12. Herrmann Cathleen DE056347 OL-Team Wehrsdorf 79:23 + 22:42
13. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 79:58 + 23:17
14. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 81:29 + 24:48
15. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:02 + 45:21
16. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 103:25 + 46:44
17. Reichelová Monika 0110002 BC 150:19 + 93:38

D45 3.80 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 43:07
2. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 53:20 + 10:13
3. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 53:48 + 10:41
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 58:26 + 15:19
5. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 60:34 + 17:27
6. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 68:48 + 25:41
7. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 76:33 + 33:26
8. Söter Johanna DE059937 OLV Potsdam 81:04 + 37:57
9. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 83:34 + 40:27
10. Mager Birgit Post SV Dresden 87:03 + 43:56
11. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 157:38 + 114:31
Mattusek Manja OL-Team Wehrsdorf DISK

D50 3.80 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:18
2. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:41 + 0:23
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 53:43 + 1:25
4. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 54:26 + 2:08
5. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 54:32 + 2:14
6. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 56:11 + 3:53
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 57:10 + 4:52
8. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 58:59 + 6:41
9. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:55 + 11:37
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 66:39 + 14:21
11. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 67:45 + 15:27
12. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 70:54 + 18:36
13. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 79:19 + 27:01
14. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 80:36 + 28:18
15. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 80:53 + 28:35
16. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 81:37 + 29:19
17. Wendisch Katrin DE067344 USV TU Dresden 83:28 + 31:10
18. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 83:37 + 31:19
19. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 96:13 + 43:55
20. Kaufmann Constance DE053187 USV TU Dresden 101:11 + 48:53
21. Schulz-Coppi Uta USV TU Dresden 116:10 + 63:52
22. Krakorova Iva 0170001 Neregistrovana - malesice 152:00 + 99:42

D55 3.80 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 60:42
2. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 63:31 + 2:49
3. Hellmann Kerstin DE019626 USV TU Dresden 64:37 + 3:55
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 67:08 + 6:26
5. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 67:36 + 6:54
6. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 68:11 + 7:29
7. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 74:53 + 14:11
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 76:25 + 15:43
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 78:04 + 17:22
10. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 78:05 + 17:23
11. Ansorge Silke SV Robotron Dresden 84:05 + 23:23
12. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 90:33 + 29:51
13. Morgenstern Heidemarie DE069746 - Jonsdorf - 133:30 + 72:48
Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec DISK

D60 2.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 57:27
2. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 64:20 + 6:53
3. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 67:39 + 10:12
4. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 75:16 + 17:49
5. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 78:11 + 20:44
Kretzschmar Ute DE016292 USV TU Dresden DISK
Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava DISK

D65 2.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 50:40
2. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 51:02 + 0:22
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 51:18 + 0:38
4. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 55:41 + 5:01
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 59:54 + 9:14
6. Schmidt Bettina DE025574 OL-Team Wehrsdorf 60:23 + 9:43
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 67:59 + 17:19
8. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 69:45 + 19:05
9. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 89:27 + 38:47
10. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 114:06 + 63:26
Krüger Angelika DE016359 USV TU Dresden DISK

D70 2.45 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 47:36
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 49:04 + 1:28
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 61:52 + 14:16

D75 2.45 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 71:42
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 107:54 + 36:12

H10 2.35 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:47
2. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 23:11 + 1:24
3. Grünig Konrad ESV Dresden 30:52 + 9:05
4. Lange Marius USV TU Dresden 35:01 + 13:14
5. Neuwinger Luis DE060819 OL Görlitz 43:19 + 21:32
6. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 45:38 + 23:51
7. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 49:56 + 28:09
8. Förster Johann OL-Team Wehrsdorf 51:41 + 29:54
9. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:05 + 31:18
10. Fremder Liam DE056438 OL-Team Wehrsdorf 53:16 + 31:29
11. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 53:20 + 31:33
12. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 54:13 + 32:26
13. Petráň Lukáš TAP1200 C KOB Tretra Praha 89:42 + 67:55
Neuwinger Leo DE065041 OL Görlitz 86:16 + 64:29

H12 2.78 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 38:36
2. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 39:35 + 0:59
3. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 40:36 + 2:00
4. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 41:58 + 3:22
5. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 43:33 + 4:57
6. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 43:46 + 5:10
7. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 44:34 + 5:58
8. Klotz Arthur DE057436 SV Robotron Dresden 46:52 + 8:16
9. Brill Valentin DE029625 OL Görlitz 48:49 + 10:13
10. Hähnel Ron DE065497 OL-Team Wehrsdorf 53:38 + 15:02
11. Knoppik Martin DE048360 SV Robotron Dresden 54:23 + 15:47
12. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 67:17 + 28:41
Lange Julian DE030151 USV TU Dresden 55:36 + 17:00

H14 3.73 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schäfer Tomas DE059953 SV Robotron Dresden 46:04
2. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 48:11 + 2:07
3. Weinert Tim DE036795 Post SV Dresden 49:29 + 3:25
4. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 52:12 + 6:08
5. Knuth Gergely DE053468 OLV Potsdam 62:44 + 16:40
6. Jobke Karl Rudolf DE052519 USV TU Dresden 68:18 + 22:14
7. Höbig Felix DE044946 SV Bad Düben 80:49 + 34:45
8. Eckstädt Oliver DE028099 SV Robotron Dresden 96:18 + 50:14
9. Neumann Rasmus DE044475 SV Lengefeld 98:56 + 52:52

H16 4.45 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Florian DE047742 Post SV Dresden 47:23
2. Hähnel Per DE054713 OL-Team Wehrsdorf 50:55 + 3:32
3. Knoppik Philipp DE053111 SV Robotron Dresden 78:21 + 30:58
4. Balla Georg DE029956 SV Robotron Dresden 88:18 + 40:55
5. Paul Frederik DE056355 OL-Team Wehrsdorf 93:01 + 45:38
6. Herrmann Josef DE011432 OL-Team Wehrsdorf 100:38 + 53:15
7. Reichel Tomáš 0110003 BC 124:25 + 77:02

H18 5.13 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borrmann Malte DE036117 OL Görlitz 46:49
2. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:32 + 6:43
3. Petzold Kuno DE021788 SV Robotron Dresden 61:32 + 14:43
4. Paul Leopold DE039468 OL-Team Wehrsdorf 66:36 + 19:47
5. Edelhäuser Nick DE047304 Post SV Dresden 74:21 + 27:32
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:55 + 29:06
7. Neuwinger Lukas DE047726 OL Görlitz 88:35 + 41:46

H21L 6.50 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6393

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundisch Wieland DE017802 USV TU Dresden 54:45
2. Bader Leif DE028958 Post SV Dresden 57:15 + 2:30
3. Leideck Karsten DE024401 USV TU Dresden 65:19 + 10:34
4. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 66:27 + 11:42 6651
5. Zelenin Anatoly DE029401 USV TU Dresden 69:06 + 14:21
6. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 70:25 + 15:40 6285
7. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 70:53 + 16:08 6242
8. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 73:18 + 18:33 6019
9. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 73:39 + 18:54 5986
10. Friedländer Emil DE054812 SV Robotron Dresden 74:06 + 19:21
11. Kraemer Andrei DE029237 Post SV Dresden 74:20 + 19:35
12. Knitsch Sebastian DE029378 USV TU Dresden 74:58 + 20:13
13. Richter Friedmar DE033072 USV TU Dresden 75:07 + 20:22
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 75:19 + 20:34 5832
15. Riebisch Martin USV TU Dresden 80:10 + 25:25
16. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 81:06 + 26:21 5299
17. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 83:24 + 28:39 5086
18. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 86:27 + 31:42 4805
19. Heidrich Hannes OLV Potsdam 88:24 + 33:39
20. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 89:51 + 35:06 4491
21. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 90:04 + 35:19 4471
22. Klein Marek DE016672 USV TU Dresden 95:37 + 40:52
23. Peters Nils DE035581 USV TU Dresden 99:11 + 44:26
24. Bouda Petr N/A 128:08 + 73:23
25. Patommel Jens DE029279 Post SV Dresden 170:46 + 116:01

H21K 5.03 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 48:46
2. Olunczek Andrej DE051230 USV TU Dresden 64:27 + 15:41
3. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 76:20 + 27:34
4. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:53 + 31:07
5. Krömer Tim N/A 95:29 + 46:43
6. Dethloff Sebastian OL-Team Wehrsdorf 99:37 + 50:51
7. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 106:48 + 58:02
8. Tröße Harald DE057593 SV TU Ilmenau 121:21 + 72:35
9. Tabka Slim DE010385 SV IHW Alex 78 Berlin 151:44 + 102:58

H35 5.88 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrecht David 0180001 HO Skol 82:17
2. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 85:48 + 3:31
3. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 90:52 + 8:35
4. Stöwhaas Jens DE032016 OLG Siegerland 92:26 + 10:09
5. Kraemer Peter DE023362 Post SV Dresden 99:52 + 17:35
6. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 103:36 + 21:19
7. Reichel Vít 0110001 BC 111:06 + 28:49
8. Mieske Frank DE024790 Kaulsdorfer OLV Berlin 138:27 + 56:10
Špičák Jan DKP8300 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín DISK

H40 5.53 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mager Holger DE047718 Post SV Dresden 54:18
2. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 55:53 + 1:35
3. Schöne André DE047221 OL-Team Wehrsdorf 56:10 + 1:52
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 61:52 + 7:34
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 63:40 + 9:22
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 65:22 + 11:04
7. Müller Kai DE025988 - Dresden - 70:30 + 16:12
8. Röhner Uwe DE032975 SV IHW Alex 78 Berlin 76:40 + 22:22
9. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 90:42 + 36:24
10. Neuwinger Markus DE017224 OL Görlitz 93:00 + 38:42
11. Rößler Karsten DE060059 SSV Planeta Radebeul 95:08 + 40:50
12. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 104:33 + 50:15
13. Paul Sebastian DE050696 OL-Team Wehrsdorf 109:37 + 55:19
14. Klotz Christian DE017456 SV Robotron Dresden 119:53 + 65:35
15. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 123:06 + 68:48
Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy DISK

H45 5.53 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 58:32
2. Heinemann Björn DE022637 SV Robotron Dresden 63:56 + 5:24
3. Löhning Michael DE042180 USV TU Dresden 65:32 + 7:00
4. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 66:21 + 7:49
5. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 66:50 + 8:18
6. Lenk Andreas DE019402 USV TU Dresden 67:37 + 9:05
7. Sickert Rene OL-Team Wehrsdorf 72:36 + 14:04
8. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:39 + 15:07
9. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 74:14 + 15:42
10. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:25 + 21:53
11. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 87:54 + 29:22
12. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 91:49 + 33:17
13. Barthel Sven DE018446 USV TU Dresden 96:50 + 38:18
14. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:16 + 42:44
15. Stöcker Günter Karsten DE062790 OK Leipzig 111:17 + 52:45
16. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 114:51 + 56:19
17. Lange Stephan DE015377 USV TU Dresden 114:53 + 56:21
18. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 161:32 + 103:00
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK

H50 4.75 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils DE033444 SV Turbine Neubrandenburg 51:15
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 56:21 + 5:06
3. Gossel Heiko DE019098 USV TU Dresden 59:15 + 8:00
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 60:48 + 9:33
5. Lubs Alexander DE035284 USV TU Dresden 66:39 + 15:24
6. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 66:58 + 15:43
7. Klose Sven DE025805 USV TU Dresden 67:15 + 16:00
8. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 69:04 + 17:49
9. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:25 + 23:10
10. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 80:35 + 29:20
11. Hoffmann Martin DE011846 USV TU Dresden 86:26 + 35:11
12. Hänsel Jörg DE026077 SV Lengefeld 88:25 + 37:10
13. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 98:02 + 46:47
14. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 99:07 + 47:52
15. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 105:56 + 54:41
16. Grassow Thomas DE059903 Kaulsdorfer OLV Berlin 106:06 + 54:51
17. Knuth David DE058252 OLV Potsdam 114:17 + 63:02
18. Edelhäuser Frank DE051165 Post SV Dresden 115:20 + 64:05
19. Kehlmaier Christian DE028106 Post SV Dresden 120:35 + 69:20
20. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 125:52 + 74:37
21. Weinert Rolf DE014840 Post SV Dresden 127:29 + 76:14
Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering DISK

H55 4.75 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eppendorfer Jörg DE069738 OL Görlitz 59:15
2. Cruse Kay DE026340 SV Robotron Dresden 61:26 + 2:11
3. Müller Matthias DE019999 Post SV Dresden 61:29 + 2:14
4. Kaufmann Kay-Uwe DE029394 USV TU Dresden 65:24 + 6:09
5. Nieke Hagen DE030680 USV TU Dresden 65:31 + 6:16
6. Zimmerling Holger Post SV Dresden 66:08 + 6:53
7. Hickethier Manfred DE014288 SSV Planeta Radebeul 67:31 + 8:16
8. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:39 + 8:24
9. Wendisch Mayk DE017109 USV TU Dresden 69:20 + 10:05
10. Demmig Sven DE021150 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:46 + 11:31
11. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 71:18 + 12:03
12. Matthews Johannes DE012935 OLV Potsdam 72:47 + 13:32
13. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 79:16 + 20:01
14. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 79:53 + 20:38
15. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 85:20 + 26:05
16. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:40 + 28:25
17. Juras Harald DE049384 OL Görlitz 88:41 + 29:26
18. Käding Bernd DE067336 Kaulsdorfer OLV Berlin 92:07 + 32:52
19. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 95:17 + 36:02
20. Große Veit DE014535 USG Chemnitz 100:34 + 41:19
21. Ehms Holger SG LVB Leipzig 101:07 + 41:52
22. Morgenstern Udo DE016268 - Jonsdorf - 122:16 + 63:01
23. Feldmann André DE014600 Kaulsdorfer OLV Berlin 157:59 + 98:44
Žáček Martin 0010001 NN64 DISK

H60 4.43 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 66:43
2. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 68:26 + 1:43
3. Wiedenfeld Frank DE017703 SSV Planeta Radebeul 71:02 + 4:19
4. Zenker Norbert DE022017 USV TU Dresden 73:02 + 6:19
5. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:56 + 24:13
6. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 109:56 + 43:13
7. Leibiger Jens DE028429 Post SV Dresden 110:57 + 44:14

H65 4.43 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad DE071395 SSV Planeta Radebeul 63:16
2. Cuche Denis DE016367 OLC Waldrose 68:27 + 5:11
3. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 72:48 + 9:32
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 73:23 + 10:07
5. Fremder Dietmar DE027067 OL-Team Wehrsdorf 78:46 + 15:30
6. Frenzel Michael DE021879 ESV Lok Berlin-Schöneweide 79:22 + 16:06
7. Schote Gerd DE017745 OL-Team Wehrsdorf 79:39 + 16:23
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:36 + 21:20
9. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 94:20 + 31:04
10. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:37 + 31:21
11. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 112:53 + 49:37
12. Paschka Frank DE014212 SSV Planeta Radebeul 131:42 + 68:26

H70 2.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 37:51
2. Tröße Lutz DE025392 SV TU Ilmenau 41:00 + 3:09
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 43:01 + 5:10
4. Conrad Helmut DE035755 USV TU Dresden 47:20 + 9:29
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 49:38 + 11:47
6. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 54:18 + 16:27
7. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 57:19 + 19:28
8. Bader Achim OLF Mainz 58:22 + 20:31
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 59:33 + 21:42
10. Krüger Holm DE027215 USV TU Dresden 59:41 + 21:50
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 116:52 + 79:01
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 159:56 + 122:05
Kremer Christian DE015004 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK

H75 2.45 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul 40:22
2. Kern Wilmar DE021217 SV Bad Düben 49:52 + 9:30
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 53:04 + 12:42
4. Schindler Udo DE010369 SSV Planeta Radebeul 68:24 + 28:02
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 87:51 + 47:29
Müller Rainer USV TU Dresden DISK

H80 2.45 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 55:31
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 65:38 + 10:07

HDR 2.63 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 42:57
2. Mattusek Mathilda OL-Team Wehrsdorf 44:59 + 2:02
3. Pražáková Eliška ZBP1550 C OOB SK Zbraslav 45:08 + 2:11
4. Grassow Petra DE037644 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:18 + 4:21
5. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 55:10 + 12:13
6. Förster Katharina,Luise OL-Team Wehrsdorf 57:38 + 14:41
7. Grismajer Adele USV TU Dresden 58:25 + 15:28
8. Tröße Mika DE068029 SV TU Ilmenau 60:20 + 17:23
9. Moraweck Hannah SG Zittau Süd 61:51 + 18:54
10. Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav 62:27 + 19:30
11. Ender Selma NNN 66:29 + 23:32
12. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 67:25 + 24:28
13. Thomas Karsten + Silvia OL-Team Wehrsdorf 71:17 + 28:20
14. Knuth Kamilla DE060083 OLV Potsdam 71:33 + 28:36
15. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 73:44 + 30:47
16. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 74:50 + 31:53
17. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 79:18 + 36:21
18. Stephan Albert SV Robotron Dresden 82:10 + 39:13
19. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:04 + 49:07
20. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:42 + 50:45
21. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 94:12 + 51:15
22. Kmínek Štěpán NNN 170:44 + 127:47
23. Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 709:21 + 666:24