Logo

Event results: Veřejný závod (Saxbo)

Class: H21L

Date:
2021/09/26
Place:
Jonsdorf - horské koupaliště, Německo
Organiser:
CHA - OK Chrastava
Used map:
Kroatzbeerwinkel
Director:
Ender Volker
Referee:
Kašková Kateřina - R1
Course setter:
Kudrass Peter, Kerger Rolf
Protocol:
Závod proběhl za příjemného podzimně slunného počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. Při závodě došlo ke zranění kotníku jedné ze závodnic. Za poskytnutí první pomoci a předání informace pořadatelům děkujeme jmenovitě závodnici Gisele Tonnové a Andreji Olunczekovi.

V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího.

H21L 6.50 km, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6393

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kundisch Wieland DE017802 USV TU Dresden 54:45
2. Bader Leif DE028958 Post SV Dresden 57:15 + 2:30
3. Leideck Karsten DE024401 USV TU Dresden 65:19 + 10:34
4. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 66:27 + 11:42 6651
5. Zelenin Anatoly DE029401 USV TU Dresden 69:06 + 14:21
6. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 70:25 + 15:40 6285
7. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 70:53 + 16:08 6242
8. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 73:18 + 18:33 6019
9. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 73:39 + 18:54 5986
10. Friedländer Emil DE054812 SV Robotron Dresden 74:06 + 19:21
11. Kraemer Andrei DE029237 Post SV Dresden 74:20 + 19:35
12. Knitsch Sebastian DE029378 USV TU Dresden 74:58 + 20:13
13. Richter Friedmar DE033072 USV TU Dresden 75:07 + 20:22
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 75:19 + 20:34 5832
15. Riebisch Martin USV TU Dresden 80:10 + 25:25
16. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 81:06 + 26:21 5299
17. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 83:24 + 28:39 5086
18. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 86:27 + 31:42 4805
19. Heidrich Hannes OLV Potsdam 88:24 + 33:39
20. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 89:51 + 35:06 4491
21. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 90:04 + 35:19 4471
22. Klein Marek DE016672 USV TU Dresden 95:37 + 40:52
23. Peters Nils DE035581 USV TU Dresden 99:11 + 44:26
24. Bouda Petr N/A 128:08 + 73:23
25. Patommel Jens DE029279 Post SV Dresden 170:46 + 116:01