Logo

Event results: Oblastní žebříček

Date:
2021/09/11
Place:
Staré Splavy
Organiser:
DOK - OK Doksy
Used map:
Šroubený
Director:
Koštejn Pavel - R3
Referee:
Koštejn Vít - R3
Course setter:
Novák Tom
Protocol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Classes:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 2.72 km, 20 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stadtherrová Adéla JJN1150 C Team Jizerky 19:50
2. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 28:09 + 8:19
3. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 35:10 + 15:20
4. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 46:08 + 26:18

D10 1.90 km, 20 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rypáčková Šárka TJP1151 C TJ Sokol Troja 13:20
2. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 15:34 + 2:14
3. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 15:45 + 2:25
4. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 19:11 + 5:51
5. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 20:12 + 6:52
6. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 22:41 + 9:21
7. Kitto Klára TUR1156 C OOB TJ Turnov 23:07 + 9:47
8. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 23:20 + 10:00
9. Brzobohatá Eliška KDZ1150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 36:23 + 23:03

D12 2.37 km, 50 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 16:44
2. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:05 + 1:21
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 18:33 + 1:49
4. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 19:56 + 3:12
5. Zurynková Lenka TJN0957 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:06 + 3:22
6. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 20:26 + 3:42
7. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 21:14 + 4:30
8. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 24:31 + 7:47
9. Ryšavá Anežka JJN1054 C Team Jizerky 28:06 + 11:22
10. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 30:45 + 14:01
11. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 32:28 + 15:44

D14 2.65 km, 70 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 20:27
2. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 20:45 + 0:18
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 21:06 + 0:39
4. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 21:30 + 1:03
5. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 21:48 + 1:21
6. Flossmannová Lucie VLI0852 B Slavia Liberec orienteering 23:40 + 3:13
7. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 24:00 + 3:33
8. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 24:07 + 3:40
9. Nováková Barborka TUR0860 C OOB TJ Turnov 25:40 + 5:13
10. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 25:42 + 5:15
11. Mastníková Lenka JJN0854 C Team Jizerky 27:04 + 6:37
12. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 28:43 + 8:16
13. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 30:08 + 9:41
14. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 30:49 + 10:22
15. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 31:42 + 11:15
16. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 32:52 + 12:25
17. Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 33:15 + 12:48
18. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 36:38 + 16:11
19. Stehlíková Josefína TJN0864 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 26:34
Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava DISK

D16 3.23 km, 80 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25
2. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 31:57 + 1:32
3. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:40 + 2:15
4. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 33:23 + 2:58
5. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 33:34 + 3:09
6. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:22 + 5:57
7. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:15 + 8:50
8. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:14 + 15:49

D18 3.34 km, 90 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:12
2. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 27:41 + 3:29
3. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 27:58 + 3:46
4. Podrábská Alžběta JJN0452 A Team Jizerky 34:41 + 10:29
5. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 36:13 + 12:01
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:32 + 12:20
7. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 42:22 + 18:10

D20 3.34 km, 90 m, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 30:54
2. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 33:18 + 2:24
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:54 + 7:00

D21L 3.99 km, 170 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7261

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 33:09 7346
2. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 33:38 + 0:29 7241
3. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 33:51 + 0:42 7194
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:35 + 5:26 6170
5. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 7:35 5705
6. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 41:12 + 8:03 5603
7. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 41:18 + 8:09 5582
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 42:05 + 8:56 5412
9. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 42:21 + 9:12 5355
10. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:00 + 9:51 5214
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:48 + 10:39 5041
12. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 43:52 + 10:43 5026
13. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 44:05 + 10:56 4979
14. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:07 + 10:58 4972
15. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 44:10 + 11:01 4961
16. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 44:14 + 11:05 4947
17. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 44:56 + 11:47 4795
18. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 49:48 + 16:39 3742
19. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 58:48 + 25:39 1794

D21K 3.24 km, 75 m, 11 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:39
2. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:57 + 6:18
3. Šákrová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 51:49 + 19:10
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 63:16 + 30:37

D35 3.33 km, 90 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 31:05
2. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 31:42 + 0:37
3. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 32:17 + 1:12
4. Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team 32:52 + 1:47
5. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 33:43 + 2:38
6. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 36:34 + 5:29
7. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 40:58 + 9:53

D40 3.55 km, 95 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 33:37
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 34:15 + 0:38
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 35:53 + 2:16
4. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 2:24
5. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 36:04 + 2:27
6. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 39:14 + 5:37
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 39:56 + 6:19
8. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 43:29 + 9:52
9. Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 43:57 + 10:20
10. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 44:15 + 10:38
11. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:21 + 11:44
12. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 47:10 + 13:33
13. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 48:31 + 14:54
14. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 52:35 + 18:58
15. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 57:08 + 23:31
16. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 60:05 + 26:28
Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK

D45 3.34 km, 90 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 31:22
2. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 32:21 + 0:59
3. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:32 + 4:10
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 37:51 + 6:29
5. Mairichová Radka JJN7450 C Team Jizerky 39:52 + 8:30
6. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 39:55 + 8:33
7. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:14 + 11:52
8. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 47:21 + 15:59
9. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 47:50 + 16:28
10. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 53:07 + 21:45
11. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:58 + 25:36
12. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 60:50 + 29:28
Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov DISK
Kneřová Jana JJN7251 C Team Jizerky DISK

D50 3.25 km, 75 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 32:31
2. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 32:53 + 0:22
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 32:55 + 0:24
4. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 35:38 + 3:07
5. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 35:50 + 3:19
6. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 36:02 + 3:31
7. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:04 + 6:33
8. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 44:36 + 12:05
9. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:22 + 12:51
10. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:47 + 19:16
11. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 65:25 + 32:54

D55 2.99 km, 55 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 30:05
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 30:44 + 0:39
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 1:23
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 34:51 + 4:46
5. Hausmannová Irena 1005 1 NEREGISTROVANÍ 86:01 + 55:56
Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor DISK

D65 2.78 km, 65 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 36:02
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 36:18 + 0:16
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 39:32 + 3:30
4. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 49:25 + 13:23

D70 2.33 km, 55 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 37:19
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 38:37 + 1:18
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK

D75 2.33 km, 55 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 36:53
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 45:17 + 8:24

H10L 2.72 km, 20 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 15:07
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 18:57 + 3:50
3. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 24:00 + 8:53
4. Rypáček Radim TJP1300 C TJ Sokol Troja 25:19 + 10:12
5. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 29:03 + 13:56
6. Kameník Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 33:26 + 18:19
7. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:51 + 46:44

H10 2.07 km, 20 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 17:35
2. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 19:03 + 1:28
3. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:58 + 4:23
4. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 26:42 + 9:07
5. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:37 + 18:02
6. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 62:05 + 44:30

H12 2.54 km, 50 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutek Matěj TUR0908 B OOB TJ Turnov 15:10
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 16:10 + 1:00
3. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 16:56 + 1:46
4. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 17:58 + 2:48
5. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 19:33 + 4:23
6. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 19:35 + 4:25
7. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 19:59 + 4:49
8. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 20:07 + 4:57
9. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:45 + 5:35
10. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 21:01 + 5:51
11. Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor 29:00 + 13:50
12. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 17:09
13. Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov 32:53 + 17:43
14. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 32:57 + 17:47

H14 2.98 km, 70 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 17:23
2. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 19:21 + 1:58
3. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 19:56 + 2:33
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 21:03 + 3:40
5. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 21:18 + 3:55
6. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:29 + 4:06
7. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 24:32 + 7:09
8. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:46 + 7:23
9. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 26:10 + 8:47
10. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 27:19 + 9:56
11. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 28:16 + 10:53
12. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 33:22 + 15:59
13. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 37:18 + 19:55
14. Oravec Viktor JJN0802 C Team Jizerky 38:26 + 21:03
15. Svoboda Vojtěch KDZ0701 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:44 + 21:21
16. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 40:21 + 22:58
17. Král Matyáš JJN0803 C Team Jizerky 41:54 + 24:31
18. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 51:32 + 34:09

H16 3.22 km, 85 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 22:24
2. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 24:04 + 1:40
3. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 24:12 + 1:48
4. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:19 + 1:55
5. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:02 + 6:38
6. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 31:46 + 9:22
7. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:08 + 9:44
8. Mastník Ondřej JJN0501 C Team Jizerky 33:58 + 11:34

H18 3.66 km, 110 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 22:51
2. Řehoř Vojta JJN0303 B Team Jizerky 33:40 + 10:49
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:01 + 15:10
4. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:42 + 23:51
Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov DISK

H20 3.66 km, 110 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Riby Thomas LTP0202 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:00

H21L 4.91 km, 250 m, 24 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8367

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 31:21 8922
2. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 33:21 + 2:00 8424
3. Hájek Kryštof TUR0212 R OOB TJ Turnov 36:02 + 4:41 7755
4. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 36:44 + 5:23 7581
5. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:56 + 5:35 7531
6. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 37:27 + 6:06 7402
7. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 39:22 + 8:01 6925
8. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 39:37 + 8:16 6862
9. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:03 + 8:42 6754
10. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 40:30 + 9:09 6642
11. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 41:27 + 10:06 6406
12. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 41:40 + 10:19 6352
13. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:53 + 10:32 6298
14. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 42:05 + 10:44 6248
15. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 42:54 + 11:33 6044
16. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 43:45 + 12:24 5832
17. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 43:50 + 12:29 5812
18. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 44:13 + 12:52 5716
19. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:00 + 14:39 5272
20. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 46:06 + 14:45 5247
21. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 47:41 + 16:20 4852
22. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 47:42 + 16:21 4848
23. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 48:18 + 16:57 4699
24. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 48:19 + 16:58 4694
25. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 50:26 + 19:05 4167
26. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 51:58 + 20:37 3785
27. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 53:35 + 22:14 3382
28. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 53:47 + 22:26 3332
29. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 54:45 + 23:24 3091
30. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 61:38 + 30:17 1376
31. Yuval Genossar NER 1 NEREGISTROVANÍ 63:34 + 32:13
Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering DISK 0

H21K 3.20 km, 140 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 0

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice DISK

H35 3.91 km, 155 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 32:59
2. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 33:28 + 0:29
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 36:02 + 3:03
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 37:02 + 4:03
5. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 41:45 + 8:46
6. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 42:54 + 9:55
7. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 48:21 + 15:22
8. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 48:35 + 15:36
9. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 51:14 + 18:15
10. Palaščak Ján 1004 1 NEREGISTROVANÍ 64:03 + 31:04
Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering DISK

H40 3.58 km, 145 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 26:13
2. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 29:42 + 3:29
3. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 31:39 + 5:26
4. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 34:37 + 8:24
5. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:08 + 8:55
6. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 35:14 + 9:01
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 35:32 + 9:19
8. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 37:53 + 11:40
9. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 39:39 + 13:26
10. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 45:06 + 18:53

H45 3.74 km, 95 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 29:07
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 29:40 + 0:33
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 30:16 + 1:09
4. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 31:44 + 2:37
5. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 31:56 + 2:49
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 32:56 + 3:49
7. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 33:42 + 4:35
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 37:51 + 8:44
9. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 40:51 + 11:44
10. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 41:54 + 12:47
11. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 44:59 + 15:52
12. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:42 + 21:35
13. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:54 + 25:47
14. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 56:08 + 27:01
15. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 78:25 + 49:18
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H50 3.63 km, 85 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 29:07
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 29:41 + 0:34
3. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 30:06 + 0:59
4. Klaška Jan 1001 1 NEREGISTROVANÍ 31:08 + 2:01
5. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:59 + 3:52
6. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 33:09 + 4:02
7. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 35:48 + 6:41
8. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 36:20 + 7:13
9. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:26 + 8:19
10. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 38:05 + 8:58
11. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:17 + 10:10
12. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 40:26 + 11:19
13. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:17 + 12:10
14. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 43:36 + 14:29
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:46 + 14:39
16. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 44:08 + 15:01
17. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 44:46 + 15:39
18. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 50:06 + 20:59
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H55 3.55 km, 95 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 31:59
2. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 41:30 + 9:31

H60 3.34 km, 90 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 33:29
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 34:32 + 1:03
3. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 38:11 + 4:42
4. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 67:23 + 33:54

H65 3.25 km, 75 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 48:48
Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK

H70 2.99 km, 55 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 26:44
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 28:27 + 1:43
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 33:51 + 7:07
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 41:12 + 14:28
5. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 41:52 + 15:08
6. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 94:09 + 67:25

H75 2.78 km, 65 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 42:37
2. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 50:13 + 7:36

H80 2.33 km, 55 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 35:34
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 36:27 + 0:53
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 2:25
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 40:07 + 4:33

HDR 2.72 km, 20 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 21:59
2. Stadtherroví Leontýna JJN Team Jizerky 23:26 + 1:27
3. Barhoňová Marie ODV1251 C TJ Aero Odolena Voda 25:03 + 3:04
4. Svoboda Vojtěch ODV1200 C TJ Aero Odolena Voda 25:24 + 3:25
5. Truncová Zuzana 40009 4 Odol voda neregistrovaní 26:32 + 4:33
6. Matoušková Edita ODV1350 C TJ Aero Odolena Voda 27:38 + 5:39
7. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 28:04 + 6:05
8. Pavlíková Barbora ODV1252 C TJ Aero Odolena Voda 28:11 + 6:12
9. Pavlík Eliáš LIT1717 C KOB Litvínov 28:57 + 6:58
10. Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 29:33 + 7:34
11. Mokrý Lukáš NER 1 NEREGISTROVANÍ 29:47 + 7:48
12. Štěpánková Linda ODV1250 C TJ Aero Odolena Voda 33:06 + 11:07
13. Kameník Šibrik Tomáš BOR1700 C OK Jiskra Nový Bor 34:15 + 12:16
14. Karafiátová Kamila BOR1451 C OK Jiskra Nový Bor 34:29 + 12:30
15. Šebelková Majda NER 1 NEREGISTROVANÍ 36:42 + 14:43
16. Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 40:52 + 18:53
17. Pavlíková Radka 40007 4 Odol voda neregistrovaní 42:58 + 20:59
18. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 48:01 + 26:02
Starostová Rozálie NER 1 NEREGISTROVANÍ DISK

P 2.56 km, 50 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 21:58
2. Houdek Richard 40001 4 Odol voda neregistrovaní 24:57 + 2:59
3. Pech Richard 1006 1 NEREGISTROVANÍ 25:37 + 3:39
4. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 25:38 + 3:40
5. Kottíková Lucie JJN8059 Team Jizerky 26:16 + 4:18
6. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 27:46 + 5:48
7. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 27:50 + 5:52
8. Zajger Honza TUR7223 C OOB TJ Turnov 27:53 + 5:55
9. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 27:54 + 5:56
10. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 28:17 + 6:19
11. Topol Milan NER 1 NEREGISTROVANÍ 28:25 + 6:27
12. Houdek Jakub ODV1006 C TJ Aero Odolena Voda 28:33 + 6:35
13. Koukalová Anna 40010 4 Odol voda neregistrovaní 29:28 + 7:30
14. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 8:12
15. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 30:53 + 8:55
16. Truncová Lenka ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda 31:07 + 9:09
17. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 31:40 + 9:42
18. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 10:22
19. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 32:49 + 10:51
20. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 33:05 + 11:07
21. Kunášek Martin VLI7405 C Slavia Liberec orienteering 33:11 + 11:13
22. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 33:58 + 12:00
23. Vokušová Tereza NER 1 NEREGISTROVANÍ 35:51 + 13:53
24. Týfová Radka 1011 1 NEREGISTROVANÍ 36:07 + 14:09
25. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:28 + 14:30
26. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 37:28 + 15:30
27. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 37:52 + 15:54
28. Houdková Kateřina ODV0752 C TJ Aero Odolena Voda 37:54 + 15:56
29. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 39:02 + 17:04
30. Novotná Ivana NER 1 NEREGISTROVANÍ 48:17 + 26:19
31. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 53:48 + 31:50
32. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 59:39 + 37:41
33. Pohlová Kateřina NER 1 NEREGISTROVANÍ 64:49 + 42:51
34. Barhoňová Lenka 40004 4 Odol voda neregistrovaní 65:19 + 43:21
35. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 82:53 + 60:55
36. Kašpar Patrik KDZ0700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 99:12 + 77:14

T 3.52 km, 85 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 32:59
2. Kocur Tomáš ODV8900 C TJ Aero Odolena Voda 33:20 + 0:21
3. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 35:04 + 2:05
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 37:22 + 4:23
5. Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda 38:14 + 5:15
6. Votava David 1009 1 NEREGISTROVANÍ 39:03 + 6:04
7. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 39:07 + 6:08
8. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 39:33 + 6:34
9. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 41:57 + 8:58
10. Jurkiewicz Patrik 1007 1 NEREGISTROVANÍ 44:27 + 11:28
11. Karafiát Filip BOR7900 OK Jiskra Nový Bor 45:24 + 12:25
12. Kábrt Filip 1008 1 NEREGISTROVANÍ 46:43 + 13:44
13. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 47:05 + 14:06
14. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 47:22 + 14:23
15. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:32 + 15:33
16. Trunec Antonín ODV7704 TJ Aero Odolena Voda 49:03 + 16:04
17. Škoch Jan 1010 1 NEREGISTROVANÍ 59:01 + 26:02
18. Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 63:37 + 30:38
Ziegenfuss Denis ODV0602 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Válek ondřej NER 1 NEREGISTROVANÍ DISK
Pavlík Michal 40008 4 Odol voda neregistrovaní DISK