Logo
Datum:
25.09.2021
Místo konání:
obec Lelekovice, hřiště u sokolovny
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
1:10000, E=5m, ISOM 2017-2, vodovzdorně upravena (tisk na Pretex)
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Fučík Karel, Mazal Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl bez zádrhele a bez zranění za přivětivého počasí. Vítězové žákovských katergorií byli vyhlášeni.
Cílem prošlo celkem 256 závodníků.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 2.80 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 36:00
2. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 37:12 + 1:12
3. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 44:43 + 8:43

D10 1.80 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 17:01
1. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 17:01
3. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 18:57 + 1:56
4. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 23:06 + 6:05
5. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 23:22 + 6:21
6. Soběslavská Anna Marie PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 25:07 + 8:06
7. Marková Lucie ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 25:24 + 8:23
8. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 26:03 + 9:02
9. Valenčíková Helena ZPV1250 KOB ZPV Prostějov 29:09 + 12:08
10. Rábová Eliška 29:31 + 12:30
11. Mahovská Ivana 0140002 Mahovští 29:50 + 12:49
12. Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská 30:54 + 13:53
13. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 31:56 + 14:55
14. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 55:49 + 38:48
15. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 56:51 + 39:50
Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno DISK

D12 2.00 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 17:27
2. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 21:26 + 3:59
3. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 24:58 + 7:31
4. Mahovská Hana TBM0951 KOS TJ Tesla Brno 29:41 + 12:14
5. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 32:54 + 15:27
6. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 34:58 + 17:31
7. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 46:59 + 29:32
8. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 49:01 + 31:34
9. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 51:07 + 33:40
10. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 71:42 + 54:15

D14 2.40 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 27:02
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 30:33 + 3:31
3. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 33:08 + 6:06
4. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 36:13 + 9:11
5. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 55:16 + 28:14
6. Ondrová Amálie UBM0754 MENISKOS Brno 71:24 + 44:22

D16 2.80 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 38:56
2. Vrbková Marta RBK0651 SK Radioklub Blansko 57:27 + 18:31

D18 3.00 km, 105 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbková Magdalena RBK0454 SK Radioklub Blansko 46:18
2. Taslerová Tereza ABM0361 KOB ALFA Brno 47:17 + 0:59

D21 4.10 km, 205 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3288

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 51:36 3531
2. Kopáčková Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 54:45 + 3:09 3345
3. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 60:49 + 9:13 2987
4. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 62:06 + 10:30 2912
5. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 117:51 + 66:15 0

D21D 2.80 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 64:55
2. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 66:50 + 1:55
3. Polášková Milena 68:55 + 4:00

D35 3.00 km, 105 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 32:54
2. Dana Stene 0010004 Nydalen Skikkubb 34:28 + 1:34
3. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 5:14
4. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 40:12 + 7:18
5. Mahovská Radka 0140001 Mahovští 42:30 + 9:36
6. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 44:06 + 11:12
7. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 46:44 + 13:50
8. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 50:11 + 17:17
9. Janováčová Petra ZBM8558 SK Žabovřesky Brno 52:02 + 19:08
10. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Žabovřesky Brno 53:35 + 20:41
11. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 54:11 + 21:17
12. Sedláčková Alžběta 0080001 Jundrov 57:19 + 24:25
13. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 65:34 + 32:40
14. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 65:46 + 32:52
15. Coufalová Martina ZBM7755 SK Žabovřesky Brno 72:12 + 39:18
16. Valenčíková Irena ZPV7950 KOB ZPV Prostějov 77:42 + 44:48
Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

D45 2.70 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 29:32
2. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 31:44 + 2:12
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 32:00 + 2:28
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 33:21 + 3:49
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:15 + 9:43
6. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 42:35 + 13:03
7. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. brněnská 42:36 + 13:04
8. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 42:38 + 13:06
9. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 43:02 + 13:30
10. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 43:19 + 13:47
11. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 43:27 + 13:55
12. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 49:39 + 20:07
13. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 53:55 + 24:23
14. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 61:28 + 31:56
15. Bašeová Magdalena 0130001 Krpole 64:44 + 35:12
16. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 66:42 + 37:10
17. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 89:06 + 59:34
Václavíková Petra 0310001 DISK

D55 2.20 km, 60 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 34:07
2. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:44 + 9:37
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 49:56 + 15:49
4. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 51:18 + 17:11

D65 2.00 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 43:02
2. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:44 + 1:42

H10 1.80 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 18:02
2. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 18:55 + 0:53
3. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 24:29 + 6:27
4. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 26:26 + 8:24
5. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:15 + 12:13
6. Oskar Stene 0010002 Nydalen Skikkubb 31:41 + 13:39
7. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 34:00 + 15:58
8. Valenčík Martin ZPV1200 KOB ZPV Prostějov 34:15 + 16:13
9. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 36:38 + 18:36
10. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 38:38 + 20:36
11. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 20:41
12. Hasal Jiří UOL1101 SOB Olomouc 55:43 + 37:41
13. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 56:49 + 38:47

H10N 2.80 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 29:48
2. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 32:22 + 2:34
3. Jan Slovák 0200004 Wanami 33:55 + 4:07
4. Eschler Martin UBM1402 MENISKOS Brno 51:12 + 21:24
5. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 51:34 + 21:46

H12 2.30 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 24:15
2. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 26:28 + 2:13
3. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 4:06
4. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 33:00 + 8:45
5. Wandrol Šimon ABM1002 KOB ALFA Brno 35:36 + 11:21
6. Václavek Petr ZBM0916 SK Žabovřesky Brno 43:03 + 18:48
7. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 54:42 + 30:27
8. Ondra Vít UBM1002 MENISKOS Brno 66:02 + 41:47
Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská DISK

H14 2.70 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 26:20
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 27:39 + 1:19
3. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 2:19
4. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 31:46 + 5:26
5. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 33:21 + 7:01
6. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 36:21 + 10:01
7. Dvořák David RBK0702 SK Radioklub Blansko 39:39 + 13:19
8. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 44:21 + 18:01
9. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:39 + 23:19
10. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 60:06 + 33:46

H16 3.10 km, 130 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 30:10
2. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 1:33
3. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 32:20 + 2:10
4. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 32:36 + 2:26
5. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 59:30 + 29:20
6. Hyánek Pavel UBM0605 MENISKOS Brno 75:55 + 45:45
7. Václavek Jan ZBM0614 SK Žabovřesky Brno 83:17 + 53:07

H18 3.80 km, 175 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 43:44
2. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 68:41 + 24:57
Dvořák Michael RBK0406 SK Radioklub Blansko DISK

H21 5.10 km, 215 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6541

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 42:48 6663
2. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 43:10 + 0:22 6608
3. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 44:53 + 2:05 6351
4. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 50:19 + 7:31 5536
5. Per Øyvind Stene 0010003 Nydalen Skikkubb 53:20 + 10:32
6. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 55:37 + 12:49 4741
7. Lejsek Tadeáš 0030001 Nereg 56:52 + 14:04
8. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 68:47 + 25:59 2767
9. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 73:28 + 30:40 2065
10. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 76:03 + 33:15 1677
11. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 94:23 + 51:35 0
12. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 126:54 + 84:06 0
Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast DISK 0

H21D 3.80 km, 175 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 56:17

H35 4.10 km, 205 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 41:15
2. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 46:20 + 5:05
3. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 47:27 + 6:12
4. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 48:43 + 7:28
5. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 51:09 + 9:54
6. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 51:27 + 10:12
7. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 51:39 + 10:24
8. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 53:25 + 12:10
9. Hodač Karel JPV7927 Oddíl OS SK Prostějov 54:36 + 13:21
10. Stehlík Ondřej 0310002 56:04 + 14:49
11. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 57:54 + 16:39
12. Lasota Marek 0020001 Lasota neregistovan 58:26 + 17:11
13. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Žabovřesky Brno 59:07 + 17:52
14. Valenčík Radim ZPV7901 KOB ZPV Prostějov 61:45 + 20:30
15. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 62:47 + 21:32
16. Václavek Lukáš KTI7801 Klub orientačních sportů Tišnov 63:55 + 22:40
17. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 68:23 + 27:08
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 69:05 + 27:50
19. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 69:43 + 28:28
20. Nekula Tomáš MBM7900 O-mikron 71:41 + 30:26
21. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:08 + 30:53
22. Janováč Dušan ZBM7804 SK Žabovřesky Brno 74:07 + 32:52
23. Šťastný Jan 0170001 _ 77:36 + 36:21
24. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 89:23 + 48:08
25. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 110:48 + 69:33
26. Mahovský Pavel 0140003 Mahovští 111:32 + 70:17

H45 3.70 km, 155 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 35:56
2. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 37:53 + 1:57
3. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 38:01 + 2:05
4. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 42:20 + 6:24
5. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 46:58 + 11:02
6. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 51:55 + 15:59
7. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 53:34 + 17:38
8. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 55:56 + 20:00
9. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 60:33 + 24:37
10. Sedláček Petr 0080002 Jundrov 65:06 + 29:10
11. Šilar Radek UBM7201 MENISKOS Brno 67:39 + 31:43
12. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 71:46 + 35:50
13. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 74:12 + 38:16
Vysočan Pavel UBM6902 MENISKOS Brno DISK

H55 3.00 km, 120 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 35:34
2. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 37:37 + 2:03
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:48 + 4:14
4. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 5:57
5. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:44 + 6:10
6. Cigoš Pavel 0090001 Kos tesla brno 42:10 + 6:36
7. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 42:16 + 6:42
8. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 43:58 + 8:24
9. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 44:43 + 9:09
10. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 48:23 + 12:49
11. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 56:29 + 20:55
12. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 58:22 + 22:48
13. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 61:41 + 26:07

H65 2.20 km, 60 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 32:44
2. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 40:48 + 8:04
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 44:29 + 11:45

HDR 2.80 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Ladislav 0070001 RBK 19:41
2. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 19:56 + 0:15
3. Kocourek Vítek 22:26 + 2:45
4. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 22:32 + 2:51
5. Vrbková Mariana RBK1352 SK Radioklub Blansko 22:46 + 3:05
6. Meissner Otto ZBM1501 SK Žabovřesky Brno 28:46 + 9:05
7. Stehlík Šimon 0310004 28:49 + 9:08
8. Stehlík Jakub 0310003 29:45 + 10:04
9. Sýkora Jan 0150001 Sýkorky 30:01 + 10:20
10. Šilar Martin UBM1101 MENISKOS Brno 30:13 + 10:32
11. Matulová Markéta ADA1551 OOB Spartak Adamov 31:16 + 11:35
12. Sýkora Jindřich 0150002 Sýkorky 32:34 + 12:53
13. Hodačová Valerie 33:35 + 13:54
14. Páleník Tobiáš 33:53 + 14:12
15. Janováčová Tereza 0120002 K+K 34:26 + 14:45
16. Janováč Marek 0120001 K+K 34:33 + 14:52
17. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 35:31 + 15:50
18. Lejsek Mikuláš 0030002 Nereg 35:54 + 16:13
19. Bulička Lukáš 38:13 + 18:32
20. Anna Slováková 0200003 Wanami 38:48 + 19:07
21. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 39:03 + 19:22
22. Kořan Petr 41:25 + 21:44
23. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 41:29 + 21:48
24. Eschlerová Lenka UBM1751 MENISKOS Brno 44:52 + 25:11
25. Rábová Markéta 51:25 + 31:44
26. Touš Michal RBK8228 SK Radioklub Blansko 51:35 + 31:54
27. Krajča Filip 102:23 + 82:42
Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Čechová Helenka Maja DISK

P 2.70 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Ondřej 0180001 KMCH 36:30
2. Vrbková Anna 0210001 nereg. 41:16 + 4:46
3. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 5:09
4. Rohlederová Zuzana 42:02 + 5:32
5. Kroutil Petr TBM7803 KOS TJ Tesla Brno 42:04 + 5:34
6. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 42:46 + 6:16
7. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 44:27 + 7:57
8. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 48:45 + 12:15
9. Ondrová Barbora UBM7754 MENISKOS Brno 52:59 + 16:29
10. Karásek Antonín 0200001 Wanami 60:45 + 24:15
11. Rudolf Pavel RBK7402 SK Radioklub Blansko 65:59 + 29:29
12. Rudolfová Eva RBK0551 SK Radioklub Blansko 66:26 + 29:56
13. Sviráková Božena TBM7887 KOS TJ Tesla Brno 68:32 + 32:02
14. Vrtílek Roman 0060001 Vrtas 73 74:21 + 37:51
15. Vrbková Adéla 0050001 Vrbkovi 76:32 + 40:02
16. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 79:10 + 42:40
17. Dvořáková Martina RBK7253 SK Radioklub Blansko 83:50 + 47:20
18. Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov 84:08 + 47:38
19. Hesová Iva 0060002 Vrtas 73 123:38 + 87:08
20. Vrtílek Vojtěch 0060003 Vrtas 73 124:40 + 88:10
Slováková Jana 0200002 Wanami DISK
Katolický Radim 0120003 K+K DISK