Logo

Výsledky závodu: Podzimní jihomoravská liga 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček PBM Ano Ano
2021-10-2828.10.2021 Oblastní žebříček KON Ano Ano
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     H10     H10N     H12     H14     H16     H18    

D10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Broschová Alžběta RBK1151 611.78 1. 205.72( 1)202.20( 2)203.86( 1)
2 Beránková Kamila ZBM1152 602.03 1. 195.96( 3)195.52( 3) 210.55( 1)
3 Schwabová Barbora TBM1188 594.22 1. 186.74( 5)202.28( 1) 205.20( 2)
4 Šťastná Vendula TBM1384 582.77 2. 198.31( 2)151.30( 9) 203.00( 2)181.46( 4)
5 La Carbonara Noemi TBM1156 549.30 1. 183.10( P) 166.20( 7)200.00( 1)
6 Urválková Anna TBM1177 526.67 5. 176.26( 7)181.30( 6)158.07( 5) 169.11( 5)
7 Malá Lucie TBM1165 514.92 5. 171.64( P)134.27( 7) 168.64( 6)174.64( 5)
8 Ptáčková Lucie TBM1372 513.88 3. 131.97(11) 190.32( 4) 143.06(10)180.50( 3)
9 Průšová Zuzana TBM1161 502.64 2. 167.55( P) 144.54( 9)190.55( 2)
10 Tomíčková Ivana TBM1364 482.93 4. 142.81(10) 160.98( P)146.83( 6) 175.12( 4)
11 Stašková Tereza PBM1257 470.12 5. 148.87( 9)187.28( 5) 133.97(11)
12 Ryglová Beáta TBM1158 454.79 3. 151.60( P)118.94( 8)184.25( 3)
13 Králová Marie PBM1153 385.59 3. 192.44( 4) 193.15( 3)
14 Dohnalová Eliška ZBM1253 318.69 4. 126.54(12) 192.15( 4)
15 Kurečková Zuzana TBM1377 284.65 7. 108.20(13)176.45( 7)
16 Vítková Kateřina PBM1152 249.20 8. 166.13( 8) 83.07( P)
17 Michálková Adéla TBM1151 221.27 8. 73.76( P) 147.51( 8)
18 Šichová Zuzana ZBM1155 179.69 6. 179.69( 6)
19 Fučíková Ema VBM1151 174.28 8. 174.28( 8)
20 Pařízková Eliška ZBM1150 96.16 10. 96.16(10)
21 Chloupková Kristýna VBM1152 56.54 9. 56.54( 9)

D10N (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Kroutilová Eliška TBM1361 519.19 2. 154.82( 2)192.22( 2)172.15( 2)
2 Soběslavská Anna Marie PBM1351 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Robotková Tereza PBM1150 370.13 3. 95.89( 4)107.27( 4)166.97( 3)
4 Daňková Viktorie SBK1353 330.31 1. 130.31( 3)200.00( 1)
5 Šímová Klaudie TBM1452 311.45 3. 173.82( 3)137.63( 3)
6 Kozáková Michaela TBM1552 300.00 1. 100.00( P) 200.00( 1)
7 Chloupková Kristýna VBM1152 200.00 1. 200.00( 1)
8 Jalová Kristýna RBK1150 193.61 2. 193.61( 2)
9 Ramachová Michaela PBM1151 62.35 4. 62.35( 4)

D12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Janíková Klára ZBM1057 B 605.64 1. 159.09( 6) 208.38( 1)200.59( 1)196.67( 2)
2 Eliášová Viktorie TBM1052 B 602.65 1. 213.27( 1)187.44( 5) 193.22( 5)196.16( 3)
3 Coufalová Rea ZBM0953 B 600.71 1. 195.02( 2) 197.95( 2)195.58( 4)207.18( 1)
4 Tomíčková Eliška TBM1054 B 599.09 1. 148.31( 9) 199.70( P)199.39( 3) 200.00( 1)
5 Stašková Sofie PBM0952 B 580.05 2. 186.68( 4)167.26( 7) 200.02( 2)193.35( P)
6 Coufalová Thea ZBM1050 B 553.59 4. 185.32( 5)155.98(11) 190.72( 6)177.55( 4)
7 Jágrová Zuzana RBK1051 538.18 3. 191.71( 3)161.11(10) 170.77( 9)175.70( 5)
8 Vrtílková Marie ZBM0960 495.51 3. 133.87(10) 193.68( 3)138.63(12)163.20( 8)
9 Finstrlová Denisa ZBM0951 471.38 6. 155.57( 8)143.33(12) 172.48( 6)
10 Šímová Julie TBM1055 355.56 7. 165.90( 8)189.66( 7)
11 Veselá Martina RBK1052 330.81 7. 165.56( 9) 165.25( 7)
12 Bašeová Jolana ZBM1051 314.08 9. 166.77(10)147.31( 9)
13 Mazálková Veronika ZBM0961 239.42 4. 51.81(12)187.61( 4)
14 Mahovská Hana TBM0951 237.44 11. 79.15( P)158.29(11)
15 Schwabová Barbora TBM1188 181.99 8. 181.99( 8)
16 Mudráková Natálie TBM0953 170.60 6. 170.60( 6)
17 Smítalová Ester ZBM1056 158.30 7. 158.30( 7)
18 Beránková Julie ZBM0956 145.97 10. 94.99(11) 0.34(13) 50.64(10)

D14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Ryglová Adéla TBM0857 B 588.27 1. 196.09( P) 192.18( 4)200.00( 1)
2 Vernerová Hana TBM0780 B 551.71 1. 200.00( 1)191.32( 3) 160.39(10)
3 Horká Kateřina TBM0856 B 536.54 4. 184.99( 4)180.22( 7)171.33( 4)
4 Ryšavá Viktorie TBM0760 B 528.32 3. 176.11( P)175.00( 6) 177.21( 3)
5 Veselá Veronika RBK0852 B 494.13 2. 163.12( 3)192.74( 2) 138.27(11)
6 Hiklová Eva ZBM0755 B 489.08 2. 188.04( 2)173.95( 4) 127.09(12)
7 Marková Eva ZBM0954 B 377.49 3. 193.19( 3)184.30( 6)
8 Jágrová Aneta RBK0951 377.25 1. 205.07( 1)172.18( 8)
9 Janíková Anna ZBM0862 366.97 5. 180.94( 5)186.03( 5)
10 Skřivanková Anna TBM0853 344.22 2. 164.29( 7) 179.93( 2)
11 Peňázová Charlotte ZBM0860 316.87 1. 200.00( 1) 116.87(14)
12 Šujanová Berenika RBK0752 255.20 10. 128.72(10)126.48(13)
13 Ptáčková Julie TBM0980 211.84 1. 211.84( 1)
14 Fedrová Anežka RBK0853 201.74 2. 201.74( 2)
15 Kubáňová Tereza TBM0756 194.75 2. 194.75( 2)
16 Dobrovolná Anna TBM0758 193.41 3. 193.41( 3)
17 Rotková Veronika ZBM0854 162.63 9. 162.63( 9)
18 Taslerová Martina ABM0757 153.91 8. 153.91( 8)
19 Florianová Adéla ZBM0754 153.04 9. 153.04( 9)

D16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Mazálková Klára ZBM0558 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Mikulová Klára TBM0553 B 163.72 2. 80.53( 2) 83.19( 2)
3 Tomanová Eliška ZBM0658 100.00 1. 100.00( 1)
3 Fuchsová Ema TBM0653 100.00 1. 100.00( 1)
3 Karafiátová Eliška ABM0752 100.00 1. 100.00( 1)
6 Petrášová Kateřina BBM0550 37.27 2. 21.97( 2) 15.30( 3)

D18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Miková Lenka TBM0460 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Vrbková Magdalena RBK0454 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Richterová Julie ADA0351 83.61 2. 83.61( 2)

H10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Sedláček Martin TBM1212 598.05 1. 187.97( 5) 193.93( 3)204.12( 2)193.12( 3) 200.00( 1)
2 Hikl Martin ZBM1104 597.03 1. 187.34( 6)202.37( 2) 207.32( 1)
3 Hájek Vojtěch TBM1201 591.92 1. 189.94( 4) 211.55( 1)190.43( 4)
4 Vítek Vojtěch PBM1310 570.30 2. 195.87( 2) 184.33( 3)190.10( P)
5 Svirák Samuel TBM1125 502.41 2. 192.55( 3)110.29( 7) 199.57( 2)
6 Verner Jan TBM1114 462.28 5. 159.99( 8)143.06( 5)159.23( 5) 97.97(10)
7 Koča František ZBM1100 415.28 1. 211.58( 1)203.70( 1)
8 Eliášek Jakub LBM1101 406.49 2. 143.61( 4) 110.65( 8)152.23( 2)
9 Šíma Filip TBM1213 371.82 6. 115.18( 6)133.60( 6)123.04( 6)
10 Hübner Václav TBM1112 358.75 7. 149.17( 9) 97.19( 8) 112.39( 7)
11 Tlustoš Dominik ZBM1103 356.32 4. 176.32( 4)180.00( 5)
12 Skřivanek František TBM1108 272.34 3. 93.93(10) 90.78( P) 44.99( 9) 87.63( 3)
13 Janík Jan UBM1301 208.55 8. 120.87( 8) 87.68(11)
14 Smítal Vendelín ZBM1203 177.98 7. 177.98( 7)
15 Franc Jáchym TBM1110 150.65 9. 50.22( P) 100.43( 9)
16 Cicvárek Lukáš ZBM1305 125.01 7. 125.01( 7)

H10N (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Svirák Timotej TBM1411 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Vaculín Vilém TBM1305 258.63 3. 86.21( P)172.42( 3)
3 Jalový Kryštof RBK1401 193.78 2. 193.78( 2)
4 Chloupek Filip VBM1301 179.77 2. 179.77( 2)
5 Eschler Martin UBM1402 139.12 4. 139.12( 4)

H12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Malý Matyáš TBM0910 B 624.29 1. 208.10( P)216.19( 1)167.35( 3) 200.00( 1)
2 Mikula Marek TBM0902 B 603.99 1. 188.18( 4) 201.89( 1)205.21( 2) 196.89( 2)
3 Toman Matěj LBM0909 B 599.78 1. 200.57( 2)199.21( 2) 200.00( 1)
4 Kubáň Patrik TBM1001 B 543.90 3. 193.11( 3)181.30( P)169.49( 4)166.36( 4)
5 Kroutil Tadeáš TBM0928 B 534.78 3. 178.85( 6)176.20( 5) 179.73( 3)
6 Svoboda Adam PBM1001 B 470.34 3. 134.96( 9) 178.60( 3)156.78( P)
7 Svoboda Jakub PBM0901 418.11 8. 136.45( 8) 142.29( 8)139.37( P)
8 Svirák Benjamin TBM0915 403.29 1. 206.32( 1)196.97( 4)
9 Šicha Matěj ZBM1002 353.25 5. 185.34( 5) 167.91( 5)
10 Václavek Petr ZBM0916 312.02 7. 151.90( 7) 160.12( 7)
11 Kresta Tomáš TBM0908 239.85 5. 153.42( 7) 86.43( 5) 0.00( 5)
12 Kozák Vojtěch TBM1101 204.87 4. 68.29( P) 136.58( 4)
13 Hájek Vojtěch TBM1201 198.91 3. 198.91( 3)
14 Procházka Ferdinand ADA1001 175.59 9. 48.82(10)126.77( 9)
15 Daněk František SBK1010 168.68 6. 0.00(11)168.68( 6)
16 Mynář Petr ZBM0907 168.65 2. 168.65( 2)
17 Wandrol Šimon ABM1002 166.78 6. 166.78( 6)
18 Keprt Ondřej ZBM1009 148.59 8. 148.59( 8)
19 Cenek František ZBM0917 68.43 9. 68.43( 9)
20 Pařízek Jakub ZBM0903 10.05 10. 10.05(10)

H14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Hájek Štěpán TBM0804 B 596.62 1. 200.00( 1)200.00( 1)194.72( 3) 196.62( 3)
2 Kroutil Jošt TBM0712 B 529.28 2. 186.67( 2)178.34( 3)164.27( 7)128.20( 9) 124.73( 4)
3 Franc Kryštof TBM0817 B 496.01 3. 180.41( 5)162.11( 6)153.49( 3)
4 Eliášek Patrik LBM0801 B 414.95 2. 109.93( 3)178.41( 2)106.79(12) 126.61(10)
5 Urválek Jan TBM0707 B 344.81 1. 140.92(10)203.89( 1)
6 Navrátil Jakub TBM0811 B 319.80 4. 182.52( 4)137.28( 8)
7 Schwab Filip TBM0710 B 310.88 1. 103.63( P)207.25( 1)
8 Dohnal František ZBM0811 302.03 4. 85.14( 4) 123.81(11) 93.08(13)
9 Štěpánek Ondřej TBM0809 297.05 2. 99.02( P)198.03( 2)
10 Kroutil Tadeáš TBM0928 269.82 8. 153.62( 8)116.20(12)
11 La Carbonara Matteo TBM0801 266.12 5. 88.71( P) 177.41( 5)
12 Doušek Vilém TBM0904 235.82 7. 78.61( P) 157.21( 7)
13 Ptáček Jonáš TBM0717 200.00 1. 200.00( 1)
14 Bulička Martin ZBM0807 199.49 2. 199.49( 2)
15 Račanský Jiří TBM0706 186.57 2. 186.57( 2)
16 Finstrle Filip ZBM0702 185.39 4. 185.39( 4)
17 Komenda Jakub PBM0712 168.44 6. 168.44( 6)
18 Pazdziora Tomáš PBM0701 151.47 4. 100.98( 4) 50.49( P)
19 Cicvárek Martin ZBM0801 150.69 9. 150.69( 9)
20 Svirák Benjamin TBM0915 122.70 11. 122.70(11)
21 Saitl David ZBM0805 55.16 14. 55.16(14)

H16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Lasota Jan ZBM0603 B 282.62 1. 72.68( 2) 100.00( 1) 77.69( 6)104.93( 1)
2 Kycl Michal LBM0500 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Svirák Jonatan TBM0608 B 187.44 3. 62.48( P) 97.34( 3) 27.62( 6)
4 Petrášek Eduard ZBM0609 B 154.39 4. 78.88( 5) 75.51( 4)
5 Dvořáček Michal ZBM0513 103.41 1. 103.41( 1)
6 Baše Matěj ZBM0509 102.50 5. 36.90( 7) 65.60( 5)
7 Hanousek Prokop TBM0613 99.26 2. 99.26( 2)
8 Komenda Jakub PBM0712 97.71 2. 97.71( 2)
9 Eliáš Vojtěch TBM0604 97.36 3. 97.36( 3)
10 Mudrák Daniel TBM0629 86.41 4. 86.41( 4)
11 Kycl Ondřej LBM0501 65.07 3. 65.07( 3)

H18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
TBM 2
ABM 3
PBM 4
KON 5
1 Kycl Lukáš LBM0300 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Palát Tomáš ABM0307 B 100.00 1. 100.00( 1)