Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Karlovy Vary, Drahovice
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
Goethovka
Ředitel závodu:
Turek Jan
Hlavní rozhodčí:
Savičová Gabriela - R3
Stavitel tratí:
Dítko Jan
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T2     T4    

D10 1.86 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 17:34
2. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 18:40 + 1:06
3. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 20:01 + 2:27
4. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 20:37 + 3:03
5. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 21:42 + 4:08
6. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 24:56 + 7:22
7. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 25:19 + 7:45
8. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 26:38 + 9:04
9. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 28:34 + 11:00
10. Fáberová Hana KRL1153 Kometa Kralovice 33:22 + 15:48
11. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 35:42 + 18:08
12. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 35:44 + 18:10
13. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 53:44 + 36:10
14. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 57:20 + 39:46
Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice DISK
Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D12 2.23 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 25:59
2. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 27:16 + 1:17
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 27:53 + 1:54
4. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 32:16 + 6:17
5. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 32:41 + 6:42
6. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 40:24 + 14:25
7. Schartová Klára 0050010 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 99:47 + 73:48
Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň DNS

D14 2.30 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 20:09
2. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 21:45 + 1:36
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 21:56 + 1:47
4. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 24:00 + 3:51
5. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 24:55 + 4:46
6. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 25:11 + 5:02
7. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 25:46 + 5:37
8. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 29:14 + 9:05
9. Döhler Luise 0060001 SV Pechbrunn 31:27 + 11:18
10. Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering 33:52 + 13:43
11. Riedlová Karolína DCH0856 Radioelektronika Cheb 64:38 + 44:29
12. Němečková Eliška DCH0765 Radioelektronika Cheb 68:26 + 48:17
13. Doubravová Hana DCH0857 Radioelektronika Cheb 72:16 + 52:07
Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D16 2.96 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 30:46
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 32:49 + 2:03
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 35:11 + 4:25
4. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 37:11 + 6:25
5. Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov 38:42 + 7:56
6. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 42:25 + 11:39
7. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 47:57 + 17:11
8. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 54:45 + 23:59
9. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 55:50 + 25:04
10. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 56:32 + 25:46
11. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 61:09 + 30:23
12. Döhler Karla 0060002 SV Pechbrunn 101:41 + 70:55

D18 3.12 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 38:10
2. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 41:11 + 3:01
3. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 45:15 + 7:05
4. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 48:27 + 10:17

D21 4.11 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3688

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 39:36 3940
2. Kožíšková Kateřina VPM0652 KOS Slavia Plzeň 42:31 + 2:55 3676
3. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 42:34 + 2:58 3671
4. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 54:43 + 15:07 2571
5. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 76:56 + 37:20 560
6. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 80:26 + 40:50 243
7. Hynková Eliška ONO9650 SKOB Ostrov 88:43 + 49:07 0
Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering DISK

D35 3.66 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 46:25
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 48:56 + 2:31
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 51:21 + 4:56
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 53:10 + 6:45
5. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 55:04 + 8:39
6. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 56:18 + 9:53
7. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 57:11 + 10:46
8. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 59:19 + 12:54
9. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 61:04 + 14:39
10. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 61:42 + 15:17
11. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 64:32 + 18:07
12. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 73:16 + 26:51
13. Prinzová Nikola MLA8150 MLOK Mariánské Lázně 79:34 + 33:09
14. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 88:18 + 41:53
15. Jánová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 96:09 + 49:44
16. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 99:55 + 53:30
Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně DISK
Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Nduwimana Eva SKV8051 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D45 2.74 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 31:57
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 33:34 + 1:37
3. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 35:21 + 3:24
4. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 37:17 + 5:20
5. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 38:02 + 6:05
6. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 39:28 + 7:31
7. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 44:23 + 12:26
8. Döhler Ute 0060003 SV Pechbrunn 47:36 + 15:39
9. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 48:46 + 16:49
10. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 48:56 + 16:59
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 51:35 + 19:38
12. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 53:53 + 21:56
13. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 57:31 + 25:34
14. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 58:09 + 26:12
15. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 68:35 + 36:38
16. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 68:48 + 36:51
Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň DNS

D55 2.44 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 39:06
2. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 43:46 + 4:40
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 48:27 + 9:21
Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL DNS

D65 2.22 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 49:14

D75 2.08 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 63:58

H10 1.86 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 17:06
1. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 17:06
3. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 19:08 + 2:02
4. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 21:34 + 4:28
5. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 27:47 + 10:41
6. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 33:22 + 16:16
7. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 47:23 + 30:17
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 105:42 + 88:36
Cikhardt Jan NEK1600 Nejdek Orienteering DNS

H12 2.30 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 20:24
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:35 + 3:11
3. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 23:55 + 3:31
4. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 24:12 + 3:48
5. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 24:52 + 4:28
6. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 25:40 + 5:16
7. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 26:08 + 5:44
8. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 28:04 + 7:40
9. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 28:11 + 7:47
10. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 28:22 + 7:58
11. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 28:26 + 8:02
12. Jirkovský Lukáš 0050007 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 32:14 + 11:50
13. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 33:37 + 13:13
14. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 38:35 + 18:11
15. Fišer Adam ONO1003 SKOB Ostrov 58:43 + 38:19
Kantner Stanislav ONO1002 SKOB Ostrov DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň DNS

H14 2.96 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 29:32
1. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 29:32
3. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 29:34 + 0:02
4. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 32:22 + 2:50
5. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 34:50 + 5:18
6. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 34:59 + 5:27
7. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 36:04 + 6:32
8. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 37:34 + 8:02
9. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 42:12 + 12:40
10. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 50:35 + 21:03
11. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 57:48 + 28:16
Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov DNS
Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň DNS
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H16 3.12 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 28:04
2. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 30:18 + 2:14
3. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 30:19 + 2:15
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 36:33 + 8:29
5. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 40:11 + 12:07
6. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 42:16 + 14:12
7. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 43:37 + 15:33
8. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 48:47 + 20:43

H18 3.66 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering 47:33
2. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 49:22 + 1:49

H21 4.90 km, 240 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6970

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 35:16 7385
2. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 37:02 + 1:46 7043
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 37:46 + 2:30 6901
4. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 38:30 + 3:14 6758
5. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 3:39 6678
6. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 41:52 + 6:36 6106
7. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 43:09 + 7:53 5857
8. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 44:43 + 9:27 5554
9. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 47:55 + 12:39 4934
10. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 48:18 + 13:02 4859
11. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 49:03 + 13:47 4714
12. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 62:46 + 27:30 2056
13. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 64:05 + 28:49 1801
14. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 65:53 + 30:37 1452
15. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 68:09 + 32:53 1013
16. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 101:10 + 65:54 0
Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov DISK 0
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DNS 0

H35 4.00 km, 190 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 38:20
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 38:30 + 0:10
3. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 42:00 + 3:40
4. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 44:00 + 5:40
5. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 45:01 + 6:41
6. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 45:10 + 6:50
7. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 47:21 + 9:01
8. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 47:24 + 9:04
9. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 49:59 + 11:39
10. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 50:02 + 11:42
11. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 50:23 + 12:03
12. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 50:53 + 12:33
13. Materna Josef 0010001 Plzeň 53:50 + 15:30
14. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 54:02 + 15:42
15. Peterka Pavel KRL8008 Kometa Kralovice 61:11 + 22:51
Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov DNS

H45 3.12 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 29:31
2. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 31:29 + 1:58
3. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 34:09 + 4:38
4. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 34:22 + 4:51
5. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 34:42 + 5:11
6. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 37:01 + 7:30
7. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 37:55 + 8:24
8. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 38:05 + 8:34
9. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 38:25 + 8:54
10. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 40:02 + 10:31
11. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 40:57 + 11:26
12. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 41:02 + 11:31
13. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 41:16 + 11:45
14. Döhler Thomas 0060004 SV Pechbrunn 43:08 + 13:37
15. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 45:59 + 16:28
16. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 47:06 + 17:35
17. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 47:21 + 17:50
18. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 48:36 + 19:05
19. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 50:16 + 20:45
20. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 51:25 + 21:54
21. Ševčík Jiří ONO7001 SKOB Ostrov 59:36 + 30:05
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DNS

H55 2.74 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 43:57
2. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 46:14 + 2:17
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 46:21 + 2:24
4. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 49:19 + 5:22
5. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 62:17 + 18:20

H65 2.44 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 35:20
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 37:09 + 1:49
3. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 39:56 + 4:36
4. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 51:58 + 16:38
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 55:29 + 20:09
6. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 69:39 + 34:19

H75 2.22 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 34:39
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 41:34 + 6:55

HD10F 3.10 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 36:44
2. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 39:37 + 2:53
3. Jedličková Alžběta TJ Slovan Karlovy Vary 49:42 + 12:58
4. Fáberová Lucie KRL1351 Kometa Kralovice 77:51 + 41:07
Povišerová Lucie MLA1350 MLOK Mariánské Lázně DISK
Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering DNS

HDR 3.10 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grim Tomáš TJ Slovan Karlovy Vary 38:18
2. Fáberová Zuzana KRL1651 Kometa Kralovice 38:21 + 0:03
3. Grimová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary 38:28 + 0:10
4. Kaválková Michalka TJ Slovan Karlovy Vary 47:28 + 9:10
5. Maglia Anna TJ Slovan Karlovy Vary 49:31 + 11:13
6. Kaválková Klára TJ Slovan Karlovy Vary 50:34 + 12:16
7. Faloutová Anna TJ Slovan Karlovy Vary 54:52 + 16:34
8. Šťastný Alexandr TJ Slovan Karlovy Vary 55:00 + 16:42
9. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 60:49 + 22:31
10. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 65:30 + 27:12
Maglia Eva TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Prášilová Alžběta SJC1651 Sportcentrum Jičín DNS

T2 2.23 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fábera Ondřej KRL8009 Kometa Kralovice 34:43
2. Bártová Kornelie Ski klub Karlovy Vary, z.s. 36:49 + 2:06
3. Bártová Darina Ski klub Karlovy Vary, z.s. 38:51 + 4:08
4. Polanská Lucie 0030001 Žádný 39:48 + 5:05
5. Klierová Simona MLA8051 MLOK Mariánské Lázně 41:44 + 7:01
6. Barthold Jonas SKOB Ostrov 42:48 + 8:05
7. Trhlíková Adéla TJ SOKOL Plumlov 43:13 + 8:30
8. Povišerová Aneta MLA1050 MLOK Mariánské Lázně 46:56 + 12:13
9. Povišer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary 47:01 + 12:18
10. Kváčová Stanislava MLOK Mariánské Lázně 48:19 + 13:36
11. Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 57:38 + 22:55
12. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 60:50 + 26:07
13. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 79:14 + 44:31
14. Kubík Miroslav OK Lokomotiva Plzeň 89:43 + 55:00
15. Sedláková Nela BSO0952 KOB Baník Sokolov 109:44 + 75:01
16. Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov 109:46 + 75:03
17. Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov 109:49 + 75:06
Dvořáková Nikol 0070001 LK Slovan K. Vary DNS

T4 4.00 km, 190 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 61:39
2. Křiklava Jakub 0050009 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 65:41 + 4:02
3. Jirkovský Filip 0050005 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 67:59 + 6:20
4. Jirkovský Libor Ski klub Karlovy Vary, z.s. 85:43 + 24:04
5. Turčinová Anna 0050003 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 88:06 + 26:27
6. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 92:26 + 30:47
7. Turčin Jan 0050004 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 94:05 + 32:26
8. Samek Šimon 0050002 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 99:13 + 37:34
9. Křiklava Adam 0050008 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 111:44 + 50:05
Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb DISK
Oršula Tomáš SKV8888 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov DNS
Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov DNS
Dlabač Marek 0050001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DNS