Logo
Datum:
07.11.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
Ottův vrch
Ředitel závodu:
Turek Jan
Hlavní rozhodčí:
Savičová Gabriela - R3
Stavitel tratí:
Kubát Jaroslav - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T2     T4    

D10 1.32 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 17:18
2. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 18:47 + 1:29
3. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 20:13 + 2:55
4. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 20:21 + 3:03
5. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 21:41 + 4:23
6. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 23:58 + 6:40
7. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 24:43 + 7:25
8. Dvořáková Zuzana VPM1250 KOS Slavia Plzeň 24:57 + 7:39
9. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 27:16 + 9:58
10. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 30:52 + 13:34
11. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 30:58 + 13:40
12. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 32:52 + 15:34
13. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 40:11 + 22:53
14. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 57:03 + 39:45
15. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 60:43 + 43:25

D12 1.99 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 25:57
2. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 27:46 + 1:49
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 32:02 + 6:05
4. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 32:16 + 6:19
5. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 35:04 + 9:07
6. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 35:33 + 9:36
7. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 40:00 + 14:03
8. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 70:19 + 44:22
9. Dvořáková Barbora VPM1052 KOS Slavia Plzeň 76:21 + 50:24

D14 2.67 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 39:25
2. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 41:24 + 1:59
3. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 43:35 + 4:10
4. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 44:05 + 4:40
5. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 47:36 + 8:11
6. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 50:21 + 10:56
7. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 50:40 + 11:15
8. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 53:26 + 14:01
9. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 59:55 + 20:30
Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering DNS
Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Döhler Luise 0060001 SV Pechbrunn DNS

D16 4.06 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 49:27
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 50:24 + 0:57
3. Kožíšková Kateřina VPM0652 KOS Slavia Plzeň 50:46 + 1:19
4. Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov 58:28 + 9:01
5. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 59:59 + 10:32
6. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 67:17 + 17:50
7. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 77:02 + 27:35
8. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 92:07 + 42:40
9. Döhler Karla 0060002 SV Pechbrunn 106:59 + 57:32
Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov DISK
Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov DNS
Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice DNS

D18 4.75 km, 195 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 63:49
2. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 73:01 + 9:12
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 91:52 + 28:03

D21 5.79 km, 245 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3221

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 77:16 3646
2. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 89:26 + 12:10 3206
3. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 100:20 + 23:04 2811
4. Hynková Eliška ONO9650 SKOB Ostrov 102:53 + 25:37 2719
5. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 109:01 + 31:45 2497
Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně DNS 0
Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering DNS

D35 5.18 km, 215 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 74:01
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 87:46 + 13:45
3. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 87:51 + 13:50
4. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 89:06 + 15:05
5. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 93:23 + 19:22
6. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 97:04 + 23:03
7. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 99:26 + 25:25
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DNS
Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně DNS
Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering DNS
Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň DNS

D45 4.75 km, 195 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 63:31
2. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 82:54 + 19:23
3. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 87:17 + 23:46
4. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 92:11 + 28:40
5. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 92:19 + 28:48
6. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 94:04 + 30:33
7. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 95:07 + 31:36
8. Döhler Ute 0060003 SV Pechbrunn 99:02 + 35:31
9. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 113:52 + 50:21
10. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 113:57 + 50:26
11. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 131:08 + 67:37
Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň DISK
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DNS
Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering DNS

D55 3.19 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 60:41

D65 2.67 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 73:40

D75 2.30 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 129:39

H10 1.32 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 24:09
2. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 24:59 + 0:50
3. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 28:35 + 4:26
4. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 30:02 + 5:53
5. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 36:13 + 12:04
6. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 37:30 + 13:21
7. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 50:33 + 26:24
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 74:23 + 50:14

H12 2.67 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 35:28
2. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 37:50 + 2:22
3. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 38:02 + 2:34
4. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 39:13 + 3:45
5. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 40:41 + 5:13
6. Fišer Adam ONO1003 SKOB Ostrov 41:19 + 5:51
7. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 44:05 + 8:37
8. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 44:18 + 8:50
9. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 44:30 + 9:02
10. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 44:33 + 9:05
11. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 47:27 + 11:59
12. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 53:42 + 18:14
Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Kantner Stanislav ONO1002 SKOB Ostrov DNS

H14 3.19 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 40:08
2. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 40:09 + 0:01
3. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 41:50 + 1:42
4. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 42:33 + 2:25
5. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 43:16 + 3:08
6. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 52:18 + 12:10
7. Bruckner Filip DCH0714 Radioelektronika Cheb 54:58 + 14:50
8. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 58:31 + 18:23
9. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 58:51 + 18:43
10. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 62:07 + 21:59
11. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 69:44 + 29:36
12. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 75:35 + 35:27
13. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 81:05 + 40:57
14. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 87:23 + 47:15
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H16 4.75 km, 195 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 48:56
2. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 54:03 + 5:07
3. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 56:29 + 7:33
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 57:52 + 8:56
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 64:36 + 15:40
6. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 65:16 + 16:20
7. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 70:28 + 21:32
8. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 96:39 + 47:43
Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov DNS

H18 5.18 km, 215 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering 69:14
2. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 76:44 + 7:30
Barthold Jonas SKOB Ostrov DISK

H21 7.09 km, 330 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6692

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 64:03 6967
2. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 66:04 + 2:01 6765
3. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 70:17 + 6:14 6343
4. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 71:15 + 7:12 6246
5. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 79:18 + 15:15 5439
6. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 80:27 + 16:24 5324
7. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 85:08 + 21:05 4855
8. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 90:17 + 26:14 4339
9. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 101:17 + 37:14 3237
10. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 106:41 + 42:38 2696
11. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 127:07 + 63:04 649
Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov DNS 0
Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň DNS 0

H35 5.79 km, 245 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 63:58
2. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 68:25 + 4:27
3. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 72:07 + 8:09
4. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 72:23 + 8:25
5. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 81:37 + 17:39
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 82:28 + 18:30
7. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 83:26 + 19:28
8. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 85:14 + 21:16
9. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 86:00 + 22:02
10. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 88:14 + 24:16
11. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 89:10 + 25:12
12. Materna Josef 0010001 Plzeň 90:15 + 26:17
Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov DNS
Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory DNS
Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň DNS

H45 5.18 km, 215 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 61:38
2. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 62:29 + 0:51
3. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 64:51 + 3:13
4. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 69:20 + 7:42
5. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 70:40 + 9:02
6. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 75:15 + 13:37
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 79:32 + 17:54
8. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 79:35 + 17:57
9. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 80:20 + 18:42
10. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 82:38 + 21:00
11. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 83:01 + 21:23
12. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 83:30 + 21:52
13. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 96:10 + 34:32
14. Döhler Thomas 0060004 SV Pechbrunn 104:34 + 42:56
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 109:37 + 47:59
Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov DNS
Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně DNS

H55 4.75 km, 195 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 77:45
2. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 92:13 + 14:28
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 102:23 + 24:38
4. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 109:09 + 31:24
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DNS

H65 4.06 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 70:50
2. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 73:28 + 2:38
3. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 77:31 + 6:41
4. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 108:19 + 37:29
5. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 148:36 + 77:46
Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň DISK

H75 3.52 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 79:21
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 97:21 + 18:00
3. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 126:10 + 46:49

HD10F 2.70 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 26:16
2. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 30:55 + 4:39

HDR 2.70 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaválková Michaela TJ Slovan Karlovy Vary 28:00
2. Maglia Anna TJ Slovan Karlovy Vary 29:17 + 1:17
3. Maglia Eva TJ Slovan Karlovy Vary 30:01 + 2:01
4. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 36:15 + 8:15
5. Krejčí Matěj TJ Slovan Karlovy Vary 40:36 + 12:36
6. Ondříšková Freya MAS9999 OOB Aš 48:09 + 20:09
7. Ondříková Iduun MAS9998 OOB Aš 48:19 + 20:19

T2 1.99 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 28:16
2. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 34:56 + 6:40
3. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 42:24 + 14:08
4. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 44:19 + 16:03
5. Prinzová Nikola MLA8150 MLOK Mariánské Lázně 47:26 + 19:10
6. Jánová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 50:37 + 22:21
7. Dvořáková Nikol 0070001 LK Slovan K. Vary 54:33 + 26:17
8. Kváčová Stanislava MLA9999 MLOK Mariánské Lázně 54:53 + 26:37
9. Polanská Lucie 0030001 Žádný 55:08 + 26:52
10. Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 60:15 + 31:59
11. Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov 66:37 + 38:21
12. Tauerová Kristina BSO0855 KOB Baník Sokolov 66:38 + 38:22
13. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 76:32 + 48:16
14. Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov 80:28 + 52:12
15. Sedláková Nela BSO0952 KOB Baník Sokolov 80:32 + 52:16

T4 4.06 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Pavel KRL8008 Kometa Kralovice 72:40
2. Jirásek Petr Radioelektronika Cheb 79:56 + 7:16
3. Jirásek Pavel Radioelektronika Cheb 81:33 + 8:53
4. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 85:31 + 12:51
5. Ječmenová Věra SKOB Ostrov 85:40 + 13:00
6. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 120:11 + 47:31
Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb DNS