Logo
Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Popov u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Ječmen Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Petr - R3
Stavitel tratí:
Donda Jiří
Protokol:
Závod se uskutečnil v za slunečného počasí, vše bez námitek a protestů, celkem doběhlo 239 závodníků.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T2     T4    

D10 2.00 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 19:40
2. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 21:47 + 2:07
3. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 22:10 + 2:30
4. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 22:15 + 2:35
5. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 24:02 + 4:22
6. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 24:13 + 4:33
7. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 26:08 + 6:28
8. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 29:03 + 9:23
9. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 30:09 + 10:29
10. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 32:05 + 12:25
11. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 32:16 + 12:36
12. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 32:53 + 13:13
13. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 37:00 + 17:20
14. Zabolotná Kiára MLA1152 MLOK Mariánské Lázně 38:27 + 18:47
15. Fáberová Hana KRL1153 Kometa Kralovice 39:02 + 19:22
16. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 40:34 + 20:54
17. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 45:36 + 25:56
18. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 72:38 + 52:58

D12 2.10 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 25:59
2. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 26:23 + 0:24
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 28:18 + 2:19
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 30:05 + 4:06
5. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 34:04 + 8:05
6. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 38:01 + 12:02
7. Schartová Klára 0030010 84:22 + 58:23

D14 2.80 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 28:11
2. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 31:47 + 3:36
3. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 32:44 + 4:33
4. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 33:38 + 5:27
5. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 33:51 + 5:40
6. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 35:49 + 7:38
7. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 36:37 + 8:26

D16 3.00 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 33:32
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 34:20 + 0:48
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 39:57 + 6:25
4. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 43:35 + 10:03
5. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 46:26 + 12:54
6. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 57:57 + 24:25
7. Trefná Alžběta ONO9951 SKOB Ostrov 63:58 + 30:26
8. Medunová Bára ONO0555 SKOB Ostrov 68:37 + 35:05
9. Chárová Anna Viktorie DCH0558 Radioelektronika Cheb 70:57 + 37:25
Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov DISK

D18 3.20 km, 190 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 39:53
2. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 59:56 + 20:03
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 85:33 + 45:40

D21 3.80 km, 200 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3023

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 41:08 3173
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 43:09 + 2:01 3032
3. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 45:33 + 4:25 2865
4. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 47:32 + 6:24 2726
5. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 47:43 + 6:35 2713
6. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 63:37 + 22:29
7. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 68:02 + 26:54 1294
8. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 76:59 + 35:51 669

D35 3.00 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 27:57
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 35:25 + 7:28
3. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 35:41 + 7:44
4. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 36:44 + 8:47
5. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 36:45 + 8:48
6. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 39:02 + 11:05
7. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 39:07 + 11:10
8. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 39:26 + 11:29
9. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 43:09 + 15:12
10. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 45:17 + 17:20
11. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 56:11 + 28:14

D45 2.60 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trefná Radka ONO9950 SKOB Ostrov 35:41
2. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 36:01 + 0:20
3. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 38:19 + 2:38
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 38:57 + 3:16
5. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 42:34 + 6:53
6. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 45:10 + 9:29
7. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 45:41 + 10:00
8. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 47:20 + 11:39
9. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 48:00 + 12:19
10. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 48:04 + 12:23
11. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 53:17 + 17:36
12. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 55:20 + 19:39
13. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 58:43 + 23:02
14. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 59:13 + 23:32
15. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 63:52 + 28:11

D55 2.00 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 32:44
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 33:45 + 1:01

D65 1.80 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 29:33
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 31:41 + 2:08
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 33:30 + 3:57
4. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 34:53 + 5:20
5. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 49:57 + 20:24

D75 1.60 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 55:39

H10 2.00 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 20:12
2. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 22:15 + 2:03
3. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 25:33 + 5:21
4. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 31:08 + 10:56
5. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 62:26 + 42:14
Skalský David MLA1201 MLOK Mariánské Lázně DISK
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 55:54 + 35:42

H12 2.30 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 21:26
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 21:29 + 0:03
3. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 23:38 + 2:12
4. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 26:23 + 4:57
5. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 26:47 + 5:21
6. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 27:30 + 6:04
7. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 27:31 + 6:05
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 27:33 + 6:07
9. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 31:29 + 10:03
10. Jirkovský Lukáš 0030009 33:55 + 12:29
11. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 34:34 + 13:08
12. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 47:09 + 25:43
13. Ďurica Matěj DCH0912 Radioelektronika Cheb 74:01 + 52:35

H14 3.00 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 26:57
2. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 27:58 + 1:01
3. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 28:43 + 1:46
4. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 32:28 + 5:31
5. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 34:35 + 7:38
6. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 34:36 + 7:39
7. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 36:55 + 9:58
8. Martin Petrášek 0060002 42:52 + 15:55
9. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 44:09 + 17:12
10. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 60:43 + 33:46
11. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 61:57 + 35:00
12. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 66:31 + 39:34
13. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 66:35 + 39:38

H16 3.20 km, 190 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 31:13
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 33:27 + 2:14
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 34:00 + 2:47
4. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 34:40 + 3:27
5. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 38:21 + 7:08
6. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 38:22 + 7:09
7. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 39:08 + 7:55
8. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 54:50 + 23:37
9. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 80:50 + 49:37

H21 4.40 km, 280 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5443

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 37:59 5872
2. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 42:50 + 4:51 5232
3. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 42:53 + 4:54 5225
4. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 45:01 + 7:02 4944
5. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 46:27 + 8:28 4754
6. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 46:33 + 8:34 4741
7. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 46:44 + 8:45 4717
8. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 49:51 + 11:52 4306
9. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 50:47 + 12:48 4182
10. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 59:54 + 21:55 2979
11. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 60:19 + 22:20 2924
12. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 62:23 + 24:24 2651
13. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 64:04 + 26:05 2429
14. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 99:09 + 61:10 0
15. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 107:51 + 69:52 0

H35 3.60 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 28:07
2. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 33:30 + 5:23
3. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 34:10 + 6:03
4. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 38:04 + 9:57
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 39:57 + 11:50
6. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 41:16 + 13:09
7. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 41:40 + 13:33
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 42:42 + 14:35
9. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 44:31 + 16:24
10. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 46:11 + 18:04
MS Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 57:25 + 29:18

H45 3.10 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pleticha Richard 0020002 25:48
2. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 26:59 + 1:11
3. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 28:28 + 2:40
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 30:54 + 5:06
5. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 32:00 + 6:12
6. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 34:37 + 8:49
7. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 37:36 + 11:48
8. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 39:06 + 13:18
9. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 39:50 + 14:02
10. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 39:56 + 14:08
11. Kopp Petr 0060001 41:12 + 15:24
12. Frühauf Jiří SKV7002 TJ Slovan Karlovy Vary 41:34 + 15:46
13. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 43:23 + 17:35
14. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 44:40 + 18:52
15. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 21:43
16. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 49:32 + 23:44
17. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 49:38 + 23:50
MS Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 33:01 + 7:13

H55 2.40 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 25:02
2. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 29:57 + 4:55
3. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 34:29 + 9:27
4. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 34:50 + 9:48
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 35:15 + 10:13
6. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 45:19 + 20:17

H65 2.30 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 27:33
2. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 32:13 + 4:40
3. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 33:24 + 5:51
4. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 33:30 + 5:57
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 39:43 + 12:10
6. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 61:56 + 34:23

H75 2.20 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 39:24
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 40:18 + 0:54
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 45:05 + 5:41
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 64:30 + 25:06

HD10F 1.80 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďurica Jakub DCH1106 Radioelektronika Cheb 37:14
2. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 44:40 + 7:26
3. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 46:11 + 8:57
4. Kantner Stanislav ONO9903 SKOB Ostrov 49:27 + 12:13
5. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 60:47 + 23:33
6. Fáberová Lucie KRL1351 Kometa Kralovice 95:04 + 57:50

HDR 2.00 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krsová Anna VPM1251 KOS Slavia Plzeň 38:57
2. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 44:26 + 5:29
3. Schartová Johana 0030011 48:19 + 9:22
4. Fáberová Zuzana KRL1651 Kometa Kralovice 52:18 + 13:21
5. Kubátová Amálie SKV1559 TJ Slovan Karlovy Vary 53:51 + 14:54
6. Bouchal Vít VPM1616 KOS Slavia Plzeň 65:53 + 26:56
7. Janoušková Julie VPM1599 KOS Slavia Plzeň 67:00 + 28:03
8. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 68:05 + 29:08
9. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 79:07 + 40:10
10. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 79:24 + 40:27
11. Šilhavý Matěj LPM1600 OK Lokomotiva Plzeň 91:26 + 52:29
12. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 91:29 + 52:32
Janoušková Eliška VPM1598 KOS Slavia Plzeň DISK

T2 2.10 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doupník Matyáš ONO0903 SKOB Ostrov 29:43
2. Halámková Ema ONO0456 SKOB Ostrov 33:42 + 3:59
3. Šplinarová Jana SKV6499 TJ Slovan Karlovy Vary 35:32 + 5:49
4. Třísková Kamila LPM7899 OK Lokomotiva Plzeň 36:33 + 6:50
5. Korellus Jakub 0031198 37:59 + 8:16
6. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 46:30 + 16:47
7. Špelinová Magdalena ONO7099 SKOB Ostrov 65:56 + 36:13
8. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 66:59 + 37:16
Dlabač Martin 0030008 DISK
Sýkorová Kateřina 0030013 DISK
Sýkorová Leontýna 0030014 DISK
Korellus Lukáš 0030999 DISK

T4 3.90 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křiklava Adam 0030004 48:45
2. Turčín Jan 0030005 49:32 + 0:47
3. Jirkovský Filip 0030006 49:46 + 1:01
4. Materna Josef 0010001 53:49 + 5:04
5. Sládek Ondřej 0040001 59:45 + 11:00
6. Horák Jáchym NEK0312 Nejdek Orienteering 64:09 + 15:24
7. Kraus Martin 0050001 65:34 + 16:49
8. Dittrtová Lucie LME6802 SK Los Mělník 66:05 + 17:20
9. Zieobová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 70:25 + 21:40
10. Dvořáková Karla SKV0455 TJ Slovan Karlovy Vary 73:32 + 24:47
11. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 73:49 + 25:04
12. Dlabač Marek 0030007 76:58 + 28:13
13. Váchová Ilona 0030001 77:42 + 28:57
14. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 80:20 + 31:35
15. Křiklavová Magdalena 0030003 83:06 + 34:21
16. Křiklavová Petra 0030002 110:01 + 61:16
17. Stiborová Jolana 0030659 120:50 + 72:05
Stiborová Apolena 0030859 DISK