Logo
Datum:
24.10.2021
Místo konání:
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Mapa:
Radyně
Ředitel závodu:
Newiak Nick - R3
Hlavní rozhodčí:
Kurz Šimon - R3
Stavitel tratí:
Čepička Ladislav
JURY:
Kamaryt Tomáš, Lisá Monika, Pova Ondřej
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    

D10 2.50 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 21:31
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 21:48 + 0:17
3. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 25:26 + 3:55
4. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 25:34 + 4:03
5. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 29:36 + 8:05
6. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 33:44 + 12:13
7. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 41:42 + 20:11
8. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 50:29 + 28:58
9. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 51:41 + 30:10
Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně DNS
Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň DNS

D10F 3.00 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tarešová Sofie DKP1165 Oddíl OB Kotlářka 29:08
2. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 34:26 + 5:18
3. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 38:43 + 9:35

D12 2.97 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 33:01
2. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 36:52 + 3:51
3. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 40:00 + 6:59
4. Peterková Adéla Kometa Kralovice 41:12 + 8:11
5. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 45:20 + 12:19
6. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 47:17 + 14:16
Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň DNS

D14 3.38 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 28:31
2. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 37:41 + 9:10
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 39:02 + 10:31
4. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 40:00 + 11:29
5. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 40:10 + 11:39
6. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 41:41 + 13:10
7. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 41:42 + 13:11
8. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 41:51 + 13:20
9. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 55:02 + 26:31
Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň DISK

D16 5.07 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 44:26
2. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 44:42 + 0:16
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 47:58 + 3:32
4. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 48:28 + 4:02
5. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 48:41 + 4:15
6. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 57:51 + 13:25
7. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 74:13 + 29:47

D18 5.81 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 70:18
2. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 84:02 + 13:44
3. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 87:45 + 17:27
4. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 99:52 + 29:34

D21 8.31 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4696

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 63:32 5496
2. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 81:24 + 17:52 4401
3. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 84:49 + 21:17 4191
4. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 86:05 + 22:33 4113
5. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 119:02 + 55:30 2093
6. Hynková Eliška ONO9650 SKOB Ostrov 127:19 + 63:47 1585
Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering DNS 0
Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0

D35 5.81 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 51:48
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 57:33 + 5:45
3. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 61:08 + 9:20
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 64:11 + 12:23
5. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 66:50 + 15:02
6. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 68:54 + 17:06
7. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 70:13 + 18:25
8. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 73:48 + 22:00
9. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 74:04 + 22:16
Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov DNS
Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně DNS
Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory DNS

D45 4.66 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 52:26
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:38 + 1:12
3. Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia Plzeň 55:19 + 2:53
4. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 56:44 + 4:18
5. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 59:39 + 7:13
6. Jirsová Pavla KSH7251 OB Kašperské Hory 60:12 + 7:46
7. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 63:39 + 11:13
8. Kadlecová Zuzana 0040001 USK Outdoor Plzen 64:49 + 12:23
9. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 71:49 + 19:23
10. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 72:46 + 20:20
11. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 76:28 + 24:02
12. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 83:46 + 31:20
13. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 89:02 + 36:36

D55 3.60 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Bouchalová Zdena VPM5757 KOS Slavia Plzeň DISK

D65 2.78 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 48:54
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 53:50 + 4:56
3. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 61:18 + 12:24
Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

D75 2.45 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 82:08

H10 2.50 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 20:09
2. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 21:13 + 1:04
3. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 23:27 + 3:18
4. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 53:03 + 32:54
Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia Plzeň DNS
Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň DNS

H10F 3.00 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Tobiáš VPM1300 KOS Slavia Plzeň 19:28
2. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 20:27 + 0:59
3. Křenek Martin VPM1301 KOS Slavia Plzeň 24:15 + 4:47
Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory DNS

H12 3.38 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 30:41
2. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 31:25 + 0:44
3. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 31:48 + 1:07
4. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 37:02 + 6:21
5. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 38:18 + 7:37
6. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 38:45 + 8:04
7. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 42:25 + 11:44
8. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 42:51 + 12:10
9. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 46:51 + 16:10
10. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 51:07 + 20:26
11. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 83:02 + 52:21
Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov DISK
Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice DISK
Beránek Šimon VPM1000 KOS Slavia Plzeň DISK
Kantner Stanislav ONO1002 SKOB Ostrov DISK

H14 5.07 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 39:15
2. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 40:03 + 0:48
3. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 42:52 + 3:37
4. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 43:55 + 4:40
5. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 51:18 + 12:03
6. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 52:48 + 13:33
7. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 60:10 + 20:55
8. Petrášek Martin 0120002 Šumavský průzkum 71:01 + 31:46
9. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 76:24 + 37:09
10. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 81:05 + 41:50
11. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 100:09 + 60:54
Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň DNS

H16 5.45 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 38:53
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 39:16 + 0:23
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 40:00 + 1:07
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 41:32 + 2:39
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 42:03 + 3:10
6. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 42:19 + 3:26
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 47:32 + 8:39
8. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 49:51 + 10:58
9. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 62:40 + 23:47
Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov DNS

H21 10.79 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6464

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 68:02 6772
2. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 70:52 + 2:50 6516
3. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 75:26 + 7:24 6103
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 77:36 + 9:34 5907
5. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 77:43 + 9:41 5896
6. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 86:10 + 18:08 5132
7. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 86:44 + 18:42 5081
8. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 88:43 + 20:41 4901
9. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 90:53 + 22:51 4705
10. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 102:01 + 33:59 3698
11. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 108:48 + 40:46 3084
12. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 109:27 + 41:25 3025
13. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 116:37 + 48:35 2377
14. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 117:31 + 49:29 2295
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DNS 0
Vlach Martin PGP8605 SK Praga DNS 0
Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně DNS 0

H35 7.87 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 68:50
2. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 70:06 + 1:16
3. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 75:04 + 6:14
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 75:16 + 6:26
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 77:20 + 8:30
6. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 77:49 + 8:59
7. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 78:00 + 9:10
8. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 78:53 + 10:03
9. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 81:47 + 12:57
10. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 88:51 + 20:01
11. Materna Josef 0020001 Plzeň 89:54 + 21:04
12. Šafránek Petr LPM7905 OK Lokomotiva Plzeň 97:13 + 28:23
13. Jurkiewicz Patrik 0130001 Praha-Radptín 100:01 + 31:11
Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň DISK
Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň DNS

H45 5.45 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 41:01
2. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 42:25 + 1:24
3. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 43:40 + 2:39
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 43:47 + 2:46
5. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 43:48 + 2:47
6. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 49:09 + 8:08
7. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 51:22 + 10:21
8. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 52:43 + 11:42
9. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 54:35 + 13:34
10. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 55:56 + 14:55
11. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 56:05 + 15:04
12. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 57:15 + 16:14
13. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 57:18 + 16:17
14. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 57:46 + 16:45
15. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 59:41 + 18:40
16. Kopp Petr 0120001 Šumavský průzkum 61:26 + 20:25
17. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 65:18 + 24:17
Sova Petr Neregistrovaný DISK
Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov DNS
Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň DNS

H55 4.66 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 51:03
2. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 54:15 + 3:12
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 57:57 + 6:54
4. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 61:32 + 10:29
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 61:56 + 10:53
6. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 63:58 + 12:55
7. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 81:01 + 29:58
8. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 92:39 + 41:36

H65 3.60 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 44:38
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 47:56 + 3:18
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 51:58 + 7:20
4. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 71:41 + 27:03
5. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 101:34 + 56:56

H75 2.78 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 42:52
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 48:34 + 5:42
Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně DNS

T1 2.55 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubková Petra Neregistrovaný 39:17
2. Váchová Ilona 0100001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 46:05 + 6:48
3. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 46:58 + 7:41
4. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 47:28 + 8:11
5. Pilař Karel LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň 57:50 + 18:33
6. Tareš Jiří 0080001 Šneci 59:14 + 19:57
7. Černý Viktor Neregistrovaný 76:01 + 36:44
8. Černá Miriam Neregistrovaný 77:05 + 37:48
9. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 84:42 + 45:25
10. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 84:44 + 45:27
11. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 121:31 + 82:14
Petržílka Michal 0050001 Angles DISK
Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering DNS

T2 5.03 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škarda Vojtěch Neregistrovaný 48:02
2. Klapka Radim 0060001 Neregistrovaný 53:10 + 5:08
3. Křenek Jaroslav Neregistrovaný 54:35 + 6:33
4. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 58:19 + 10:17
5. Žufan Martin Neregistrovaný 67:06 + 19:04
6. Křenková Eva Neregistrovaný 74:54 + 26:52
7. Martínková Věra KOS Slavia Plzeň 75:06 + 27:04
8. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 77:13 + 29:11
9. Haková Magda PGP7651 SK Praga 81:20 + 33:18
10. Černá Pavla Neregistrovaný 95:06 + 47:04
Peterka Pavel KRL8001 Kometa Kralovice DNS
Sova František Neregistrovaný DNS

TF 3.00 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrecht Jiří KAM1700 OK Kamenice 30:41
2. Bouchal Vít VPM1616 KOS Slavia Plzeň 31:14 + 0:33
3. Stehlík Filip Neregistrovaný 31:59 + 1:18
4. Rauch Jonáš VPM1500 KOS Slavia Plzeň 42:57 + 12:16
5. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 44:50 + 14:09
6. Hašková Veronika Neregistrovaný 50:36 + 19:55
7. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 54:02 + 23:21
8. Škardová Ema Neregistrovaný 59:03 + 28:22
8. Kasl Lukáš Neregistrovaný 59:03 + 28:22
10. Žufan Matěj Neregistrovaný 60:15 + 29:34
11. Psohlavcová Karolína Neregistrovaný 83:27 + 52:46
Maunová Kateřina KSH1451 OB Kašperské Hory DNS