Logo
Datum:
30.06.2021
Místo konání:
Žimrovice - Belaria
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámek Hradec
Ředitel závodu:
Novotný Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Novotný Stanislav
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
Kategorie:
D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    

D 3.27 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 30:16
2. Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava 31:55 + 1:39
3. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:15 + 1:59
4. Hájková Petra KYL9350 SK SP Kylešovice 34:33 + 4:17
5. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 34:34 + 4:18
6. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 38:42 + 8:26
7. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 38:55 + 8:39
8. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 42:30 + 12:14
9. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 44:49 + 14:33
Flaume Emma 0020002 SK OB Kylešovský kopec DISK
Kejha Kryštof AOP8050 Orientační Běh Opava DISK

D10 2.06 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holušová Veronika AOP1250 Orientační Běh Opava 44:56
2. Kotůlková Dorota 53:30 + 8:34
3. Bokišová Johana 53:34 + 8:38
4. Mertová Elen OOP1152 TJ Opava 54:22 + 9:26
5. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 54:26 + 9:30
6. Mertová Sofie OOP1451 TJ Opava 54:27 + 9:31
7. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 55:17 + 10:21
8. Špillerová Laura 63:10 + 18:14
9. Kostková Emily 63:49 + 18:53

D12 2.09 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 36:44
2. Vojčáková Anastázie ZLH1050 OOB TJ Zlaté Hory 51:23 + 14:39

D14 2.68 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 22:00
2. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 39:59 + 17:59
3. Klöslová Sofie AOP0854 Orientační Běh Opava 44:56 + 22:56

DV 2.59 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 30:15
2. Švejdíková Yvona AOP6351 Orientační Běh Opava 32:56 + 2:41
3. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:25 + 5:10
4. Binčíková Dana OOP6650 TJ Opava 36:21 + 6:06
5. Koutná Marie OOP TJ Opava 38:52 + 8:37
6. Hájková Ludmila OOP5751 TJ Opava 46:53 + 16:38
7. Piskořová Klaudie OOP4751 TJ Opava 47:26 + 17:11
7. Němčanská Jana OOP5352 TJ Opava 47:26 + 17:11
9. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 53:44 + 23:29
10. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 55:22 + 25:07
11. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 55:59 + 25:44
12. Sýkorová Ivana OOP6450 TJ Opava 65:10 + 34:55
13. Vojčáková Ivana ZLH8250 OOB TJ Zlaté Hory 66:51 + 36:36
14. Gilíková Marie 0030001 - 83:31 + 53:16
Podmolová Vendula AOP8252 Orientační Běh Opava DISK
Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava DISK

H 4.49 km, 27 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:33
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 37:15 + 6:42
3. Čech Tomáš 41:31 + 10:58
4. Klösel Samuel AOP0504 Orientační Běh Opava 41:55 + 11:22
4. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 41:55 + 11:22
6. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 41:56 + 11:23
7. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 44:51 + 14:18
8. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 45:12 + 14:39
9. Klapetek Václav AOP0503 Orientační Běh Opava 60:00 + 29:27

H10 2.06 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:21
2. Smolka Filip SOP1702 OOB TJ Slezan Opava 46:44 + 6:23
3. Flaume Tom 0020001 SK OB Kylešovský kopec 47:05 + 6:44
4. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 48:14 + 7:53
5. Frelichová Veronika 0020511 SK OB Kylešovský kopec 49:34 + 9:13
6. Kotůlek Vít 50:30 + 10:09
7. Bokiš Matěj 50:47 + 10:26
8. Čanda Max 56:26 + 16:05
9. Špiller Vojta 59:31 + 19:10
10. Pavelek Lukáš 61:33 + 21:12
Liber Tomáš AOP1302 Orientační Běh Opava DISK

H12 1.96 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slaný David AOP0907 Orientační Běh Opava 36:50
2. Šamárek Adam 42:51 + 6:01

H14 2.81 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor 21:39
2. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 21:48 + 0:09
3. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 24:45 + 3:06

HV 3.45 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Evžen AOP8102 Orientační Běh Opava 34:34
2. Smolka Ondřej 39:36 + 5:02
3. Liber Vlastimil AOP6402 Orientační Běh Opava 42:53 + 8:19
4. Válka Jan SOP7811 OOB TJ Slezan Opava 46:25 + 11:51
5. Šrajer Jan OOP5601 TJ Opava 48:46 + 14:12
6. Kostka Evžen AOP5701 Orientační Běh Opava 49:01 + 14:27
7. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 49:21 + 14:47
8. Salich Radomír AOP7603 Orientační Běh Opava 52:05 + 17:31
9. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 54:11 + 19:37
10. Slavíček Pavel SOP7201 OOB TJ Slezan Opava 55:47 + 21:13
11. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 56:08 + 21:34
12. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 56:36 + 22:02
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 65:20 + 30:46
14. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 71:33 + 36:59
15. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 103:14 + 68:40
Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava DISK
MS Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 33:27 +