Logo
Datum:
30.07.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R2
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Škácha Michal - R3
JURY:
Omová Michaela, Henych Petr, Mrázek Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3 3.13 km, 140 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirousová Eva 0050001 EJ 75:32
2. Brumovský Martin 0170001 Brumíci 82:03 + 6:31
3. Molnár Jeannette 2JD9950 Berliner TSC 85:46 + 10:14
4. Pohlová Petra 0230001 - 89:25 + 13:53
5. Kuhl Bettina 0190002 Sonnenschein 99:33 + 24:01
6. Brumovská Rhea 0170002 Brumíci 111:54 + 36:22
Žejdlová Markéta 0430001 Neregistrovaní - Žejdlová DISK
Pompura Ján 0110003 ŠK Terezka Banská Bystrica DNS
Schmidt Christoph + 1 0120003 TSG Wiesloch DNS

B5 4.19 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 91:38
2. Kaminskaite Edyta 2JD7355 Berliner TSC 136:21 + 44:43
3. Isganaitis Jurgis 0320005 SV Schorfheide 137:07 + 45:29
Kolář Martin 0380001 Zkusim a Uvidim DNS

D10F 1.77 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 19:50
2. Ramachová Anna PBM1350 TJ Spartak 1. brněnská 38:53 + 19:03
3. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 41:23 + 21:33
4. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. brněnská 69:33 + 49:43
5. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 101:28 + 81:38
Ramachová Michaela PBM1151 TJ Spartak 1. brněnská DNS

D10 2.70 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 22:25
2. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 25:02 + 2:37
3. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 27:18 + 4:53
4. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 29:10 + 6:45
5. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 38:36 + 16:11
6. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 46:17 + 23:52
7. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 57:43 + 35:18

D12 2.45 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 35:23
2. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 49:40 + 14:17
3. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 51:07 + 15:44
4. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 55:11 + 19:48
5. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 59:17 + 23:54
6. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 71:13 + 35:50
7. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 86:14 + 50:51
8. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 120:14 + 84:51
9. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 124:12 + 88:49
10. Brumovská Markéta 0170003 Brumíci 140:31 + 105:08

D14 3.16 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 41:57
2. Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava 43:13 + 1:16
3. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 44:04 + 2:07
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:01 + 5:04
5. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 54:22 + 12:25
6. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 59:58 + 18:01
7. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 63:20 + 21:23
8. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 66:43 + 24:46
9. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 78:15 + 36:18
10. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 83:12 + 41:15
11. Fuchsová Eliška LTP0851 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:12 + 48:15
12. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 121:25 + 79:28
Vokušová Veronika JJN0752 Team Jizerky DNS
Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava DNS

D16 4.44 km, 280 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 59:16
2. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:15 + 2:59
3. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 62:41 + 3:25
4. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 63:03 + 3:47
5. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 64:50 + 5:34
6. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 71:36 + 12:20
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 72:01 + 12:45
8. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 80:44 + 21:28
9. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:55 + 25:39
10. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 86:25 + 27:09
11. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 87:28 + 28:12
12. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 99:36 + 40:20
13. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 125:19 + 66:03
Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín DISK
Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín DNS

D18 5.73 km, 340 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 62:15
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 86:53 + 24:38
3. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 87:42 + 25:27
4. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 146:46 + 84:31
Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice DISK

D20 5.81 km, 330 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 95:59
2. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 116:57 + 20:58

D21E 7.02 km, 410 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7824

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 77:32 8237
2. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 83:44 + 6:12 7645
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 84:19 + 6:47 7589
4. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 86:10 + 8:38 7412
5. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 101:34 + 24:02 5940
6. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 108:11 + 30:39 5308
Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice DNS 0

D21A 6.13 km, 360 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6219

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Liščinská Lenka JPV8577 Oddíl OS SK Prostějov 74:27 6591
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 79:38 + 5:11 6184
3. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 83:30 + 9:03 5881
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 84:12 + 9:45 5826
5. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 87:05 + 12:38 5599
6. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:10 + 14:43 5436
7. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 89:45 + 15:18 5390
8. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 90:58 + 16:31 5294
9. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 91:42 + 17:15 5237
10. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:06 + 18:39 5127
11. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:44 + 29:17 4292
12. Betková Štěpánka 0500000 Ori-Mondego 104:20 + 29:53
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 107:48 + 33:21 3972
14. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 114:32 + 40:05 3444
15. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 145:31 + 71:04 1011
16. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 149:50 + 75:23 672
17. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 163:10 + 88:43 0
Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor DISK 0
Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga DNS 0

D21B 5.25 km, 270 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4596

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 72:01 5062
2. Krajíčková Petra KON8787 KOB Konice 81:55 + 9:54 4495
3. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 86:30 + 14:29 4232
4. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:03 + 18:02 4028
5. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 90:41 + 18:40 3992
6. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:50 + 18:49 3983
7. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 90:54 + 18:53 3979
8. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:05 + 22:04 3797
9. Pompurová Terézia TBM9857 KOS TJ Tesla Brno 97:43 + 25:42 3588
10. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 98:45 + 26:44 3529
11. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 104:19 + 32:18 3210
12. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 106:11 + 34:10 3103
13. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 111:05 + 39:04 2822
14. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 111:58 + 39:57 2771
15. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 119:03 + 47:02 2365
16. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 121:34 + 49:33 2221
17. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 122:05 + 50:04 2191
18. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 126:10 + 54:09
19. Hříchová Jana 0220001 Rokycany 134:32 + 62:31
20. Roznětinská Barbora 0290001 OB Zmrzlík 139:26 + 67:25
21. Vávrová Sára 0180002 StillAliveCZ 150:41 + 78:40
22. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 157:18 + 85:17 171
Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky DISK 0
Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka DNS 0

D35A 4.99 km, 310 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 60:50
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 83:29 + 22:39
3. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:37 + 29:47
4. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 92:44 + 31:54
5. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 105:35 + 44:45
6. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 107:44 + 46:54
7. Vávrová Rút 0180001 StillAliveCZ 108:09 + 47:19
8. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 119:43 + 58:53
9. Hrzinová Hana ONO8350 SKOB Ostrov 132:19 + 71:29
10. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 135:48 + 74:58
Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga DISK

D35B 4.11 km, 240 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 76:21
2. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 84:35 + 8:14
3. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:40 + 8:19
4. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 87:39 + 11:18
5. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:43 + 15:22
6. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 97:44 + 21:23
7. Wollenberg Grit 0320002 SV Schorfheide 190:20 + 113:59
Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha DISK

D40A 4.64 km, 290 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 63:40
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 63:44 + 0:04
3. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 73:46 + 10:06
4. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 75:14 + 11:34
5. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 75:40 + 12:00
6. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 77:11 + 13:31
7. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 78:01 + 14:21
8. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 84:55 + 21:15
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 85:19 + 21:39
10. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 86:48 + 23:08
11. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 87:35 + 23:55
12. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 88:36 + 24:56
13. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:32 + 33:52
14. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 106:03 + 42:23
15. Bémová Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 135:11 + 71:31
16. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 137:30 + 73:50
17. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 142:28 + 78:48
Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš DISK

D40B 3.56 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 77:41
2. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 83:32 + 5:51
3. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 88:38 + 10:57
4. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 101:21 + 23:40
5. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 180:31 + 102:50
6. Ramachová Magda PBM8151 TJ Spartak 1. brněnská 187:01 + 109:20
7. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 190:31 + 112:50
Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky DISK

D45A 4.18 km, 240 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 52:30
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 53:46 + 1:16
3. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 63:04 + 10:34
4. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 64:25 + 11:55
5. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:59 + 19:29
6. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:40 + 20:10
7. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 76:36 + 24:06
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 76:41 + 24:11
9. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 79:44 + 27:14
10. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 84:25 + 31:55
11. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 85:24 + 32:54
12. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 87:25 + 34:55
13. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 88:33 + 36:03
14. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 90:16 + 37:46
15. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 91:17 + 38:47
16. Zámečníková Jitka 0090001 NEREG. Zámečníci 98:22 + 45:52
17. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 103:22 + 50:52

D45B 3.51 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 73:09
2. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 74:30 + 1:21
3. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 75:44 + 2:35
4. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 79:07 + 5:58
5. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 79:16 + 6:07
6. Ženčáková Marie 0260001 ASPVOA Šumperk 84:32 + 11:23
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 85:50 + 12:41
8. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 87:55 + 14:46
9. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 91:11 + 18:02
10. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 95:20 + 22:11
11. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:47 + 40:38
12. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 115:16 + 42:07
13. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 119:22 + 46:13
14. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 122:56 + 49:47
Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

D50 3.35 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 56:28
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 57:12 + 0:44
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 58:00 + 1:32
4. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 60:08 + 3:40
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:25 + 5:57
6. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 63:45 + 7:17
7. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 66:07 + 9:39
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:39 + 10:11
9. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 72:37 + 16:09
10. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 73:01 + 16:33
11. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 73:36 + 17:08
12. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 75:29 + 19:01
13. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:22 + 19:54
14. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 86:59 + 30:31
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:26 + 31:58
16. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 90:49 + 34:21
17. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 100:58 + 44:30
18. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 103:51 + 47:23
19. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 106:57 + 50:29
20. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 111:57 + 55:29
21. Schmiedeberg Anke 45D6750 SV Turbine Neubrandenburg 112:32 + 56:04
22. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 117:22 + 60:54
23. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 125:16 + 68:48
Krákorová Iva 0340001 Neregistrovaní DNS
Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha DNS

D55 3.20 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:43 + 0:12
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:50 + 7:19
4. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 61:24 + 15:53
5. Mathea Helena 0320003 SV Schorfheide 61:31 + 16:00
6. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 62:47 + 17:16
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 66:29 + 20:58
8. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 75:54 + 30:23
9. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 76:22 + 30:51
10. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:34 + 34:03
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 86:55 + 41:24
12. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 90:43 + 45:12
13. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 102:52 + 57:21
14. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 107:26 + 61:55
15. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 119:43 + 74:12
16. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 121:57 + 76:26
17. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 145:13 + 99:42
Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha DNS

D60 3.11 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 50:48
2. Kuleva Angelina 0030001 AngyOL 52:26 + 1:38
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:47 + 9:59
4. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:53 + 16:05
5. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 70:33 + 19:45
6. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 72:44 + 21:56
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 73:27 + 22:39
8. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 76:32 + 25:44
9. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 79:15 + 28:27
10. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:41 + 36:53
11. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 101:19 + 50:31
Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor DNS

D65 2.79 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 57:08
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 60:13 + 3:05
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 68:48 + 11:40
4. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 69:52 + 12:44
5. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 74:31 + 17:23
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 76:06 + 18:58
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 76:10 + 19:02
8. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 91:42 + 34:34
9. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 98:59 + 41:51
10. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 117:43 + 60:35
11. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 123:12 + 66:04
12. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 132:32 + 75:24
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 136:44 + 79:36

D70 2.48 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 53:29
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 60:35 + 7:06
3. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 80:42 + 27:13
4. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 87:05 + 33:36
5. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 91:18 + 37:49
6. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 98:30 + 45:01
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 101:00 + 47:31

D75 2.08 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 66:47
2. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 83:06 + 16:19
3. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 83:46 + 16:59
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 90:39 + 23:52
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 93:13 + 26:26
Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Vlachová Renata AOV4450 OOB TJ Baník Ostrava DISK

H10F 1.77 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 21:23
2. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 23:45 + 2:22
3. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 26:15 + 4:52
Handrk Adam 0390001 Neregistrovaní - Handrkovi DISK
Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Bartál Dan FSP1106 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS

H10 2.47 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 23:36
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 25:57 + 2:21
3. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 26:35 + 2:59
4. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 26:42 + 3:06
5. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 33:38 + 10:02
6. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 11:30
7. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 71:33 + 47:57
Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H12 2.97 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmidt Daniel 0120002 TSG Wiesloch 31:20
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:36 + 0:16
3. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 32:14 + 0:54
4. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 33:55 + 2:35
5. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 49:12 + 17:52
6. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 50:42 + 19:22
7. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 50:44 + 19:24
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 56:54 + 25:34
9. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 59:39 + 28:19
10. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 64:57 + 33:37
11. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 66:11 + 34:51
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 87:37 + 56:17
Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha DNS

H14 3.81 km, 225 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 39:33
2. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 51:20 + 11:47
3. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 60:04 + 20:31
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 67:16 + 27:43
5. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 70:07 + 30:34
6. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 82:28 + 42:55
7. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 83:39 + 44:06
8. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 84:16 + 44:43
9. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 87:55 + 48:22
10. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 93:04 + 53:31
11. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 110:40 + 71:07
12. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 118:40 + 79:07
13. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 147:02 + 107:29
Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H16 5.51 km, 385 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 63:50
2. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 65:45 + 1:55
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 72:49 + 8:59
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 81:55 + 18:05
5. Fajfr Marek LPU0612 OK Lokomotiva Pardubice 86:29 + 22:39
6. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 99:41 + 35:51
7. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 101:29 + 37:39
8. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 103:52 + 40:02
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 118:10 + 54:20
10. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 166:38 + 102:48
Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem DISK

H18 6.95 km, 525 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 65:46
2. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 71:55 + 6:09
3. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 72:51 + 7:05
4. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 74:48 + 9:02
5. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 80:53 + 15:07
6. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 88:18 + 22:32
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 90:19 + 24:33
8. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 106:22 + 40:36
Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha DNS

H20 7.33 km, 510 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 93:25
2. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 106:37 + 13:12

H21E 9.80 km, 600 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8738

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 83:17 9149
2. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 85:55 + 2:38 8885
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 92:59 + 9:42 8179
4. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 93:26 + 10:09 8134
5. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 93:49 + 10:32 8096
6. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 94:45 + 11:28 8002
7. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:12 + 13:55 7757
8. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 98:17 + 15:00 7649
9. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 99:30 + 16:13 7527
10. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 99:57 + 16:40 7482
11. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 101:29 + 18:12 7329
12. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 101:40 + 18:23 7311
13. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 102:50 + 19:33 7194
14. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 103:12 + 19:55 7158
15. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 104:08 + 20:51 7064
16. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 105:35 + 22:18 6919
17. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:50 + 23:33 6794
18. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 110:05 + 26:48 6469
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 112:42 + 29:25 6208
20. Franco Paolo 0470001 Ori-Mondego 118:16 + 34:59
21. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 122:14 + 38:57
22. Blume Karsten 2JD9999 Berliner TSC 156:44 + 73:27
23. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 195:13 + 111:56 0

H21A 7.99 km, 505 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7045

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:43 7214
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 73:51 + 1:08 7107
3. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 76:57 + 4:14 6814
4. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 77:29 + 4:46 6763
5. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 80:10 + 7:27 6509
6. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 81:16 + 8:33 6405
7. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 81:27 + 8:44 6388
8. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:33 + 13:50 5906
9. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 86:39 + 13:56 5896
10. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 87:12 + 14:29 5844
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 87:48 + 15:05 5788
12. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:13 + 15:30 5748
13. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 100:54 + 28:11 4549
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 101:26 + 28:43 4499
15. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 102:30 + 29:47 4398
16. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 110:17 + 37:34 3662
17. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 112:45 + 40:02 3429
18. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 115:08 + 42:25 3203
19. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 120:14 + 47:31 2721
Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno DISK 0

H21B 7.18 km, 400 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5028

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga 73:25 5770
2. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 89:19 + 15:54 4842
3. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 95:38 + 22:13 4473
4. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 99:05 + 25:40 4271
5. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 107:19 + 33:54
6. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 108:54 + 35:29 3698
7. Komenda Jan PBM9902 TJ Spartak 1. brněnská 110:14 + 36:49 3620
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 112:32 + 39:07 3486
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 114:32 + 41:07 3369
10. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 117:20 + 43:55 3206
11. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 122:25 + 49:00 2909
12. Beran Jakub DOR8700 OK Dobříš 123:40 + 50:15 2836
13. Rakčević Vasilije 26391 SV IHW Alex 78 Berlin 126:57 + 53:32
14. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 131:09 + 57:44 2399
15. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 134:28 + 61:03 2206
16. Vereš Lukáš PGP8803 SK Praga 136:43 + 63:18 2074
17. Graumann Bodo 0320004 SV Schorfheide 138:10 + 64:45
18. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 149:09 + 75:44 1348
19. Palaščak Ján 0150001 Gumídci 152:11 + 78:46
20. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 163:29 + 90:04 511
Záveský Jan CET9501 TJ Loko Česká Třebová DISK 0
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Budaj Radoslav 0400001 Hurrá team DNS
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DNS 0
Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka DNS 0
Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering DNS 0
Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin DNS

H35A 7.36 km, 410 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 73:22
2. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:29 + 11:07
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:29 + 13:07
4. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 90:11 + 16:49
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:23 + 18:01
6. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 91:25 + 18:03
7. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 93:29 + 20:07
8. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 95:15 + 21:53
9. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:35 + 38:13
10. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 126:51 + 53:29
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 127:07 + 53:45
12. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 128:08 + 54:46
13. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 151:15 + 77:53
14. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 178:37 + 105:15
15. Bém Robert EKP7703 VŠTJ Ekonom Praha 197:22 + 124:00

H35B 5.25 km, 270 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 131:55

H40A 7.01 km, 285 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 77:06
2. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 80:34 + 3:28
3. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:14 + 14:08
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 95:27 + 18:21
5. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 97:12 + 20:06
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 97:51 + 20:45
7. Lehmann Karsten USV TU Dresden 98:30 + 21:24
8. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 98:41 + 21:35
9. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 100:54 + 23:48
10. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 104:35 + 27:29
11. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 110:16 + 33:10
12. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 114:43 + 37:37
13. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 115:45 + 38:39
14. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 135:07 + 58:01
15. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 135:08 + 58:02
16. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 142:48 + 65:42
17. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 151:16 + 74:10
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H40B 5.39 km, 325 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Pavel DOR7703 OK Dobříš 80:40
2. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:26 + 4:46
3. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 85:56 + 5:16
4. Robotka Jan PBM7800 TJ Spartak 1. brněnská 95:26 + 14:46
5. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 99:14 + 18:34
6. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 128:26 + 47:46
7. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 138:16 + 57:36
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK
Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín DNS

H45A 6.37 km, 375 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 66:57
2. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 71:25 + 4:28
3. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 75:55 + 8:58
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 78:38 + 11:41
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 81:03 + 14:06
6. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 87:23 + 20:26
7. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 89:27 + 22:30
8. Komín David PGP7405 SK Praga 91:46 + 24:49
9. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 98:50 + 31:53
10. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. brněnská 100:21 + 33:24
11. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 100:42 + 33:45
12. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 104:19 + 37:22
13. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 106:51 + 39:54
14. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 111:17 + 44:20
15. Zámečník Pavel 0090002 NEREG. Zámečníci 116:00 + 49:03
16. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 118:01 + 51:04
17. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 125:50 + 58:53
18. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 132:33 + 65:36
19. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 161:07 + 94:10
20. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 177:52 + 110:55
Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha DISK
Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno DISK

H45B 4.17 km, 240 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 63:42
2. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 66:21 + 2:39
3. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 71:55 + 8:13
4. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 72:06 + 8:24
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 82:29 + 18:47
6. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 104:56 + 41:14
7. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:03 + 43:21
8. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 116:53 + 53:11
9. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 140:16 + 76:34
10. Hančl Martin Neregistrovaní 147:48 + 84:06
Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja DNS

H50A 5.51 km, 350 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 59:19
2. Zschaeckel Raik 1QD6700 SV IHW Alex 78 Berlin 65:25 + 6:06
3. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 66:32 + 7:13
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 70:36 + 11:17
5. Křivda Ivan 0240001 Sportovní klub hasičů KHK 79:20 + 20:01
6. Ženčák Jaroslav 0260002 ASPVOA Šumperk 79:33 + 20:14
7. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 82:14 + 22:55
8. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 87:02 + 27:43
9. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:03 + 28:44
10. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 96:29 + 37:10
11. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 97:34 + 38:15
12. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 105:17 + 45:58
13. Finkenstaedt Björn 0190001 Sonnenschein 107:13 + 47:54
14. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 109:10 + 49:51
15. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 113:33 + 54:14
16. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 120:48 + 61:29
17. Olisauskas Raymondas 2JD6610 Berliner TSC 137:12 + 77:53
18. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 192:33 + 133:14
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Aschermann Jan VSP6902 USK Praha DNS
Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha DNS

H50B 4.11 km, 240 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 51:02
2. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 69:21 + 18:19
3. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 73:11 + 22:09
4. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:52 + 24:50
5. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 78:50 + 27:48
6. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 85:20 + 34:18
7. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 90:00 + 38:58
8. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 90:35 + 39:33
9. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 94:57 + 43:55
10. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 99:57 + 48:55
Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava DNS
Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering DNS

H55A 4.99 km, 310 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 59:51
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 62:43 + 2:52
3. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 70:19 + 10:28
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 75:54 + 16:03
5. Schmidt Marcus 0120001 TSG Wiesloch 76:49 + 16:58
6. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 77:22 + 17:31
7. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 81:05 + 21:14
8. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 82:03 + 22:12
9. Valtr Pavel MFP6600 Matfyz Praha 85:21 + 25:30
10. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 87:48 + 27:57
11. Trösch Urs 2JD6600 Berliner TSC 89:53 + 30:02
12. Kniebügl Anton 0270001 Kobra Bratislava 91:19 + 31:28
13. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 92:07 + 32:16
14. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 117:35 + 57:44
15. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 130:59 + 71:08
Němeček Jan VSP6201 USK Praha DNS

H55B 3.62 km, 220 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 69:28
2. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 72:52 + 3:24
3. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 78:04 + 8:36
4. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 84:19 + 14:51
5. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 86:31 + 17:03
6. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:58 + 18:30
7. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 90:30 + 21:02
8. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 107:02 + 37:34
Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor DNS

H60 4.30 km, 250 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 57:03
2. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 57:36 + 0:33
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 59:25 + 2:22
4. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 59:31 + 2:28
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 64:02 + 6:59
6. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 65:18 + 8:15
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 66:25 + 9:22
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 70:50 + 13:47
9. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 71:34 + 14:31
10. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:39 + 16:36
11. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 73:54 + 16:51
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 74:44 + 17:41
13. Nemec Juraj 17S1401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 74:56 + 17:53
14. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 76:34 + 19:31
15. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:19 + 20:16
16. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 77:29 + 20:26
17. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 86:21 + 29:18
18. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 89:18 + 32:15
19. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 99:41 + 42:38
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 106:22 + 49:19
21. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 108:49 + 51:46
22. Vokuš Zdeněk JJN5601 Team Jizerky 114:42 + 57:39
23. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 117:24 + 60:21
Hrabánek David PGP6003 SK Praga DNS

H65 3.74 km, 200 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 64:00
2. Sepp Hones HSV Ried 69:09 + 5:09
3. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 71:09 + 7:09
4. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:38 + 10:38
5. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 78:06 + 14:06
6. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 82:57 + 18:57
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 83:30 + 19:30
8. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 83:40 + 19:40
9. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 91:46 + 27:46
10. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 92:14 + 28:14
11. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 98:55 + 34:55
12. Drobník Ivan VLI5601 Slavia Liberec orienteering 101:55 + 37:55
13. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 112:12 + 48:12
14. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 115:55 + 51:55
15. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 116:00 + 52:00
16. Vávra Petr 0180003 StillAliveCZ 186:17 + 122:17
Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov DNS

H70 3.33 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 49:56
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 51:38 + 1:42
3. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 55:38 + 5:42
4. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 58:49 + 8:53
5. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 68:09 + 18:13
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:13 + 20:17
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 74:53 + 24:57
8. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 81:46 + 31:50
9. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 87:03 + 37:07
10. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:40 + 37:44
11. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 96:43 + 46:47
12. Wollenberg Berd 0320001 SV Schorfheide 144:47 + 94:51
Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD DISK

H75 2.83 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 0060001 USV TU Dresden 48:10
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:15 + 1:05
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 57:38 + 9:28
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 67:42 + 19:32
5. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 72:01 + 23:51
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 74:17 + 26:07
7. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:36 + 35:26
8. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 98:38 + 50:28
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 107:42 + 59:32
10. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:05 + 61:55
11. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 113:51 + 65:41
Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice DNS

H80 2.48 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 101:24

H85 2.08 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 102:42

HDR 1.77 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 15:47
2. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 19:38 + 3:51
3. Peteráč Jindřich Neregistrovaní 24:56 + 9:09
4. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 25:38 + 9:51
5. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 27:43 + 11:56
6. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 34:54 + 19:07
7. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 35:11 + 19:24
8. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 38:51 + 23:04
9. Heider Anna HSV Ried 40:12 + 24:25
10. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 41:45 + 25:58
11. Liščinská Emma 0460001 Neregistrovaní - Liščinská 42:59 + 27:12
12. Dneboský Erik 0370002 OK Vršovice 43:13 + 27:26
13. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 44:06 + 28:19
14. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 46:43 + 30:56
15. Dneboský Antonín 0370003 OK Vršovice 47:19 + 31:32
16. Baldrian František VSP1600 USK Praha 49:24 + 33:37
17. Fáber Matyáš Neregistrovaní 50:58 + 35:11
18. Uhlíková Eva SJC1650 Sportcentrum Jičín 51:12 + 35:25
19. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 51:33 + 35:46
20. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 70:34 + 54:47
21. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 78:53 + 63:06
Hedrich Miroslav SSU0705 SK Severka Šumperk DISK
Hedrich Jan SSU1101 SK Severka Šumperk DISK
Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga DNS
Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice DNS
Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS
Metelková Tereza EKP1751 VŠTJ Ekonom Praha DNS

P 2.60 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Handrk Pavel 0390002 Neregistrovaní - Handrkovi 24:45
2. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 25:47 + 1:02
3. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:07 + 1:22
4. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 28:02 + 3:17
5. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 29:10 + 4:25
6. Podivínský Tomáš 0100002 SK Podivín Šalingrad 30:17 + 5:32
7. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 30:31 + 5:46
8. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 33:41 + 8:56
9. Podivínská Ivana 0100001 SK Podivín Šalingrad 37:18 + 12:33
10. Šolc Erazim Neregistrovaní 37:32 + 12:47
11. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 38:36 + 13:51
12. Fíla David SCP8701 OK Sparta Praha 39:14 + 14:29
13. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:48 + 20:03
14. Žáček Martin 0330001 Neregistrovaní - Žáček 47:24 + 22:39
15. Králová Irena 0160001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ner 51:05 + 26:20
16. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 52:05 + 27:20
17. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. brněnská 52:44 + 27:59
18. Beranová Helena DOR9150 OK Dobříš 54:23 + 29:38
19. Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec 54:51 + 30:06
20. Kubíková Hela LLI4851 LOK-o Liberec 55:47 + 31:02
21. Vlasáková Dominika 0210001 Neregistrovaní - Vlasáková 58:48 + 34:03
22. Stránská Natalie 0200002 Neregistrovaní - Stránská 58:51 + 34:06
23. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 60:05 + 35:20
Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš DISK

T3 3.26 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nárovcová Gabriela 0250001 neregistrovaný 46:20
2. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 47:57 + 1:37
3. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 55:52 + 9:32
4. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 56:56 + 10:36
5. Telecký Martin BFM5201 SKOB Frýdek - Místek 57:29 + 11:09
6. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 59:40 + 13:20
7. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. brněnská 60:53 + 14:33
8. Müller Petra 18D9250 Post SV Dresden 64:57 + 18:37
9. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 73:24 + 27:04
10. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 81:06 + 34:46
11. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 81:30 + 35:10
12. Votavová Světla 0300002 DSVJ 83:49 + 37:29
13. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 92:57 + 46:37
14. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 93:22 + 47:02
15. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:33 + 48:13
16. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 94:49 + 48:29
17. Olhavová Hana PGP9163 SK Praga 97:57 + 51:37
18. Procházka Jakub neregistrovaný 144:43 + 98:23
Přibyl Adam neregistrovaný DISK
Láčíková Sabina 0410001 NEREG. BRNO DNS

T4 4.12 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 53:30
2. Dneboský František 0370001 OK Vršovice 55:43 + 2:13
3. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 77:22 + 23:52
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 78:13 + 24:43
5. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 78:47 + 25:17
6. Votava David 0300001 DSVJ 83:44 + 30:14
7. Pompura Ladislav 0110010 ŠK Terezka Banská Bystrica 87:54 + 34:24
8. Jahoda Jiří 0420002 (j)Elita 97:44 + 44:14
9. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 102:16 + 48:46
10. Francke Karel neregistrovaný 104:36 + 51:06
11. Sommer Jaroslav 0420001 (j)Elita 106:24 + 52:54
12. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 121:37 + 68:07
13. Škach Tomáš Neregistrovaní 153:32 + 100:02
14. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 180:56 + 127:26
Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení DISK
Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja DISK
Syslová Edita PGP8853 SK Praga DISK
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK
Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky DNS
Šimerka Jan 0040001 Šimerka DNS
Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš DNS
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DNS

T6 6.35 km, 280 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:32
2. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 83:34 + 3:02
3. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 99:40 + 19:08
4. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 106:13 + 25:41
5. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 108:06 + 27:34
6. Nárovec Václav 0250003 neregistrovaný 111:10 + 30:38
7. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 112:55 + 32:23
8. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 131:04 + 50:32
9. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 168:37 + 88:05
Pohlová Kateřina 0140001 Neregistrovaní - Pohlová DNS