Logo
Datum:
01.08.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R2
Hlavní rozhodčí:
Illner Jakub - R2
Stavitel tratí:
Klaška Pavel - R2
JURY:
Omová Michaela, Henych Petr, Mrázek Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3 2.42 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Molnár Jeannette 2JD9950 Berliner TSC 76:13
2. Přindová Sofie Slavia Liberec orienteering 80:34 + 4:21
3. Jirousová Eva 0050001 EJ 84:08 + 7:55
4. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 85:34 + 9:21
5. Brumovský Martin 0170001 Brumíci 90:32 + 14:19
6. Brumovská Rhea 0170002 Brumíci 91:58 + 15:45
7. Kuhl Bettina 0190002 Sonnenschein 94:25 + 18:12
8. Pohlová Petra 0230001 - 100:59 + 24:46
Kalenská Pavla SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Pompura Ján 0110003 ŠK Terezka Banská Bystrica DNS
Schmidt Christoph + 1 0120003 TSG Wiesloch DNS

B5 3.74 km, 180 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaminskaite Edyta 2JD7355 Berliner TSC 94:07
2. Isganaitis Jurgis 0320005 SV Schorfheide 131:47 + 37:40
Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská DNS

D10F 1.21 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 21:42
2. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 38:51 + 17:09
3. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. brněnská 47:01 + 25:19
4. Ramachová Anna PBM1350 TJ Spartak 1. brněnská 64:09 + 42:27
Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha DNS
Ramachová Michaela PBM1151 TJ Spartak 1. brněnská DNS

D10 1.36 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 13:21
2. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 13:28 + 0:07
3. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 13:48 + 0:27
4. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 15:48 + 2:27
5. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 16:37 + 3:16
6. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 18:07 + 4:46
7. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 27:51 + 14:30

D12 2.35 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 28:11
2. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:49 + 4:38
3. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 32:58 + 4:47
4. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 38:52 + 10:41
5. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 48:18 + 20:07
6. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 58:53 + 30:42
7. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 59:27 + 31:16
8. Brumovská Markéta 0170003 Brumíci 80:06 + 51:55
9. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 92:10 + 63:59
10. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 109:03 + 80:52

D14 2.71 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava 30:00
2. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 31:14 + 1:14
3. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:56 + 1:56
4. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 32:44 + 2:44
5. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 36:17 + 6:17
6. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 41:13 + 11:13
7. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 48:28 + 18:28
8. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 67:56 + 37:56
9. Fuchsová Eliška LTP0851 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:43 + 38:43
10. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 75:25 + 45:25
11. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 88:04 + 58:04
Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava DNS
Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno DNS
Vokušová Veronika JJN0752 Team Jizerky DNS

D16 3.92 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 47:20
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 53:25 + 6:05
3. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 55:12 + 7:52
4. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 55:24 + 8:04
5. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 57:03 + 9:43
6. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 60:21 + 13:01
7. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 67:22 + 20:02
8. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:49 + 20:29
9. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:28 + 21:08
10. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 79:56 + 32:36
11. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 115:53 + 68:33
Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport DNS
Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín DNS
Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga DNS

D18 5.53 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 52:26
2. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 65:44 + 13:18
3. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 67:31 + 15:05
4. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 110:03 + 57:37
Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice DISK

D20 5.34 km, 260 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 81:02
2. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 143:36 + 62:34

D21E 7.39 km, 340 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7813

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 79:16 8170
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 83:28 + 4:12 7775
3. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 86:27 + 7:11 7494
4. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 89:23 + 10:07 7219
5. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 100:25 + 21:09 6181
6. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 112:50 + 33:34 5013

D21A 6.32 km, 330 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5861

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Liščinská Lenka JPV8577 Oddíl OS SK Prostějov 65:32 6586
2. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 78:17 + 12:45 5586
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 80:31 + 14:59 5411
4. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 80:57 + 15:25 5377
5. Betková Štěpánka 0500000 Ori-Mondego 81:13 + 15:41
6. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:41 + 17:09 5241
7. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 85:57 + 20:25 4985
8. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 90:06 + 24:34 4660
9. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 92:56 + 27:24 4438
10. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:18 + 29:46 4252
11. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:01 + 31:29 4118
12. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 98:40 + 33:08 3989
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 98:53 + 33:21 3972
14. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 118:52 + 53:20 2405
15. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 165:07 + 99:35 0
Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor DISK 0
Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0
Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov DNS 0
Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha DNS 0

D21B 5.60 km, 220 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4557

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 74:02 4710
2. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:37 + 0:35 4675
3. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 81:11 + 7:09 4285
4. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 81:46 + 7:44 4250
5. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:50 + 8:48 4187
6. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 85:36 + 11:34 4022
7. Krajíčková Petra KON8787 KOB Konice 86:34 + 12:32 3965
8. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:12 + 14:10 3867
9. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 95:09 + 21:07 3454
10. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96:31 + 22:29 3373
11. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 98:34 + 24:32 3251
12. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 100:20 + 26:18 3146
13. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 100:23 + 26:21 3143
14. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 103:10 + 29:08 2977
15. Vávrová Sára 0180002 StillAliveCZ 103:23 + 29:21
16. Pompurová Terézia TBM9857 KOS TJ Tesla Brno 108:52 + 34:50 2638
17. Hříchová Jana 0220001 Rokycany 111:03 + 37:01
18. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 113:37 + 39:35 2356
19. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 118:08 + 44:06 2087
20. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 121:42 + 47:40 1875
21. Roznětinská Barbora 0290001 OB Zmrzlík 123:20 + 49:18
22. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 143:26 + 69:24 582
Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko DNS 0
Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław DNS
Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS 0
Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0

D35A 4.07 km, 260 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 55:30
2. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 65:02 + 9:32
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 70:59 + 15:29
4. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 71:50 + 16:20
5. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:31 + 17:01
6. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 86:33 + 31:03
7. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 87:09 + 31:39
8. Hrzinová Hana ONO8350 SKOB Ostrov 96:27 + 40:57
9. Vávrová Rút 0180001 StillAliveCZ 106:57 + 51:27
10. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 109:57 + 54:27

D35B 3.50 km, 200 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 56:13
2. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:22 + 0:09
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 65:52 + 9:39
4. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 66:17 + 10:04
5. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 69:06 + 12:53
6. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:30 + 25:17
7. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 86:05 + 29:52
8. Wollenberg Grit 0320002 SV Schorfheide 123:12 + 66:59

D40A 3.37 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 46:12
2. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 52:05 + 5:53
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 52:53 + 6:41
4. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 55:11 + 8:59
5. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 56:39 + 10:27
6. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 57:41 + 11:29
7. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 58:58 + 12:46
8. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 60:52 + 14:40
9. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 62:48 + 16:36
10. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 64:15 + 18:03
11. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 84:56 + 38:44
12. Bémová Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 101:21 + 55:09
Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš DISK
Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory DNS
Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha DNS
Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci DNS
Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS

D40B 3.34 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 52:15
2. Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky 86:35 + 34:20
3. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 87:09 + 34:54
4. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 124:55 + 72:40
5. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 134:55 + 82:40
Ramachová Magda PBM8151 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha DNS
Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem DNS

D45A 3.84 km, 180 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 56:15
2. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 61:08 + 4:53
3. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 65:33 + 9:18
4. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 9:57
5. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 66:28 + 10:13
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 70:53 + 14:38
7. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 71:49 + 15:34
8. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:10 + 16:55
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 76:21 + 20:06
10. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 79:05 + 22:50
11. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 80:29 + 24:14
12. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:35 + 24:20
13. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 83:49 + 27:34
14. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 93:07 + 36:52
15. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 109:03 + 52:48
Zámečníková Jitka 0090001 NEREG. Zámečníci DISK
Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport DNS

D45B 3.30 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 52:40
2. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 58:19 + 5:39
3. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 59:40 + 7:00
4. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 61:01 + 8:21
5. Ženčáková Marie 0260001 ASPVOA Šumperk 63:11 + 10:31
6. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 63:13 + 10:33
7. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 65:49 + 13:09
8. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 68:47 + 16:07
9. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 73:59 + 21:19
10. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 76:43 + 24:03
11. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:34 + 30:54
12. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 94:06 + 41:26
13. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 103:39 + 50:59
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov DNS
Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno DNS
Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

D50 3.34 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 51:09
2. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 54:23 + 3:14
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 54:54 + 3:45
4. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 63:56 + 12:47
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:44 + 13:35
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 67:47 + 16:38
7. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 72:23 + 21:14
8. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 73:24 + 22:15
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 75:55 + 24:46
10. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:08 + 24:59
11. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 76:40 + 25:31
12. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 82:34 + 31:25
13. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 91:24 + 40:15
14. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:46 + 42:37
15. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 99:31 + 48:22
16. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 104:02 + 52:53
17. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 108:33 + 57:24
18. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 113:48 + 62:39
19. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 128:38 + 77:29
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 180:35 + 129:26
Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha DNS
Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering DNS

D55 2.52 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:59
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:20 + 1:21
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:13 + 6:14
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 56:25 + 11:26
5. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 73:14 + 28:15
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 82:08 + 37:09
7. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 84:46 + 39:47
8. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 89:16 + 44:17
9. Mathea Helena 0320003 SV Schorfheide 90:11 + 45:12
10. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 91:06 + 46:07
11. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 96:43 + 51:44
12. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 109:24 + 64:25
13. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 110:06 + 65:07
14. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 112:34 + 67:35
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK
Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov DNS
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha DNS

D60 2.17 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 0030001 AngyOL 33:39
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 36:28 + 2:49
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:42 + 6:03
4. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 6:45
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 48:10 + 14:31
6. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:08 + 16:29
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 55:36 + 21:57
8. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 58:47 + 25:08
9. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 74:30 + 40:51
10. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 78:52 + 45:13
11. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 105:59 + 72:20
Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS

D65 2.47 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:03
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 49:01 + 0:58
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 50:54 + 2:51
4. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 53:02 + 4:59
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 53:39 + 5:36
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 65:33 + 17:30
7. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 69:13 + 21:10
8. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:07 + 25:04
9. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 90:07 + 42:04
10. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 109:49 + 61:46
11. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 122:11 + 74:08
Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DNS
Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor DNS

D70 2.26 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 53:02
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 57:59 + 4:57
3. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 59:01 + 5:59
4. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 69:53 + 16:51
5. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 81:49 + 28:47
6. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:57 + 32:55
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 97:42 + 44:40

D75 1.90 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 42:43
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 53:17 + 10:34
3. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 54:40 + 11:57
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 64:17 + 21:34
5. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 80:13 + 37:30
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 80:44 + 38:01
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DNS
Vlachová Renata AOV4450 OOB TJ Baník Ostrava DNS

H10F 1.21 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 15:14
2. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 17:18 + 2:04
3. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 18:27 + 3:13
Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Bartál Dan FSP1106 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS

H10 1.36 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 12:07
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 12:37 + 0:30
3. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 14:29 + 2:22
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 14:47 + 2:40
5. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 16:29 + 4:22
6. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 26:44 + 14:37
7. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:58 + 15:51
Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín DNS
Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín DNS

H12 2.41 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 21:12
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:35 + 4:23
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 26:45 + 5:33
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 34:22 + 13:10
5. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 40:17 + 19:05
6. Schmidt Daniel 0120002 TSG Wiesloch 42:02 + 20:50
7. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 46:20 + 25:08
8. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 57:10 + 35:58
9. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 65:48 + 44:36
Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš DISK
Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha DNS
Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha DNS

H14 2.97 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 25:48
2. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 28:56 + 3:08
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 31:28 + 5:40
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 33:43 + 7:55
5. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:00 + 13:12
6. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 46:05 + 20:17
7. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 47:21 + 21:33
8. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 47:55 + 22:07
9. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 49:12 + 23:24
10. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 52:46 + 26:58
11. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 80:13 + 54:25
12. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 103:25 + 77:37
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H16 5.03 km, 210 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 48:26
2. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 50:28 + 2:02
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 2:11
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 53:32 + 5:06
5. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 57:45 + 9:19
6. Fajfr Marek LPU0612 OK Lokomotiva Pardubice 57:54 + 9:28
7. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 60:39 + 12:13
8. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 71:35 + 23:09
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:29 + 28:03
10. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 103:11 + 54:45
Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem DISK

H18 6.35 km, 240 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 50:10
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 50:23 + 0:13
3. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 54:11 + 4:01
4. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 55:03 + 4:53
5. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 60:45 + 10:35
6. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 62:31 + 12:21
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 63:11 + 13:01
8. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 66:17 + 16:07
Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha DNS

H20 7.77 km, 450 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 96:46
2. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 110:03 + 13:17

H21E 8.80 km, 450 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8754

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 72:44 9129
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 77:14 + 4:30 8611
3. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 78:01 + 5:17 8521
4. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 79:42 + 6:58 8327
5. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 80:38 + 7:54 8219
6. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:08 + 8:24 8162
7. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 82:01 + 9:17 8060
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 82:05 + 9:21 8052
9. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 82:24 + 9:40 8016
10. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 86:05 + 13:21 7591
11. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 87:16 + 14:32 7455
12. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 89:19 + 16:35 7219
13. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 90:57 + 18:13 7031
14. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 91:19 + 18:35 6989
15. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 91:36 + 18:52 6956
16. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 102:57 + 30:13 5649
17. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 117:38 + 44:54 3957
18. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 119:59 + 47:15
19. Franco Paolo 0470001 Ori-Mondego 120:39 + 47:55
20. Blume Karsten 2JD9999 Berliner TSC 131:19 + 58:35
21. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 160:24 + 87:40 0
Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0

H21A 7.15 km, 410 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6968

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:06 7339
2. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 71:38 + 5:32 6787
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 71:44 + 5:38 6777
4. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 76:14 + 10:08 6328
5. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 77:55 + 11:49 6160
6. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 81:35 + 15:29 5794
7. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 82:07 + 16:01 5741
8. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 85:37 + 19:31 5392
9. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 85:47 + 19:41 5375
10. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 86:13 + 20:07 5332
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 88:45 + 22:39 5079
12. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 89:05 + 22:59 5046
13. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:25 + 26:19 4713
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 93:25 + 27:19 4613
15. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 97:51 + 31:45 4171
16. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 118:39 + 52:33 2095
Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0
Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha DNS 0
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DNS 0

H21B 7.03 km, 340 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4914

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 88:20 5013
2. Komenda Jan PBM9902 TJ Spartak 1. brněnská 90:12 + 1:52 4912
3. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 91:57 + 3:37 4816
4. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 92:51 + 4:31 4767
5. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 93:30 + 5:10 4732
6. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 96:37 + 8:17 4562
7. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 98:00 + 9:40 4487
8. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 98:48 + 10:28 4443
9. Rakčević Vasilije 26391 SV IHW Alex 78 Berlin 105:43 + 17:23
10. Vereš Lukáš PGP8803 SK Praga 117:05 + 28:45 3446
11. Graumann Bodo 0320004 SV Schorfheide 118:24 + 30:04
12. Beran Jakub DOR8700 OK Dobříš 120:30 + 32:10 3260
13. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 121:13 + 32:53 3221
14. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 125:25 + 37:05 2992
15. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 151:18 + 62:58 1582
16. Palaščak Ján 0150001 Gumídci 154:38 + 66:18
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Budaj Radoslav 0400001 Hurrá team DNS
Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga DNS 0
Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec DNS
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DNS 0
Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0
Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice DNS 0
Záveský Jan CET9501 TJ Loko Česká Třebová DNS 0
Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering DNS 0
Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin DNS
Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov DNS 0

H35A 7.73 km, 360 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 77:27
2. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 87:35 + 10:08
3. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:12 + 17:45
4. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 102:26 + 24:59
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:46 + 25:19
6. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 107:12 + 29:45
7. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:33 + 32:06
8. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 110:47 + 33:20
9. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 121:04 + 43:37
10. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 125:10 + 47:43
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 134:49 + 57:22
12. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 162:13 + 84:46
13. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 182:57 + 105:30
14. Bém Robert EKP7703 VŠTJ Ekonom Praha 202:00 + 124:33
Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław DNS
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

H35B 5.58 km, 220 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raisr Ivo VLI7803 Slavia Liberec orienteering 100:13
2. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 126:55 + 26:42

H40A 6.90 km, 320 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 69:47
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 78:39 + 8:52
3. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 80:51 + 11:04
4. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:33 + 16:46
5. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 89:22 + 19:35
6. Lehmann Karsten USV TU Dresden 95:05 + 25:18
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 96:24 + 26:37
8. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 97:07 + 27:20
9. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 97:13 + 27:26
10. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 103:20 + 33:33
11. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 107:46 + 37:59
12. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 118:50 + 49:03
13. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 121:19 + 51:32
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK
Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka DNS
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H40B 5.24 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:13
2. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 88:03 + 16:50
3. Jiroušek Pavel DOR7703 OK Dobříš 88:29 + 17:16
4. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 101:46 + 30:33
5. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 109:54 + 38:41
6. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 116:50 + 45:37
7. Robotka Jan PBM7800 TJ Spartak 1. brněnská 170:19 + 99:06
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK
Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín DNS

H45A 6.15 km, 250 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 64:55
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 71:05 + 6:10
3. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 72:52 + 7:57
4. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 76:26 + 11:31
5. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 76:47 + 11:52
6. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 78:00 + 13:05
7. Komín David PGP7405 SK Praga 82:15 + 17:20
8. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 85:02 + 20:07
9. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 87:09 + 22:14
10. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 87:36 + 22:41
11. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 87:41 + 22:46
12. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 87:55 + 23:00
13. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. brněnská 94:41 + 29:46
14. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 98:18 + 33:23
15. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 102:09 + 37:14
16. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 112:34 + 47:39
17. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 117:23 + 52:28
18. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 128:42 + 63:47
Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha DNS
Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport DNS
Zámečník Pavel 0090002 NEREG. Zámečníci DNS

H45B 4.35 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 52:13
2. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 59:33 + 7:20
3. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 65:02 + 12:49
4. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 66:53 + 14:40
5. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 81:54 + 29:41
6. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 92:53 + 40:40
7. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 94:21 + 42:08
8. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:15 + 57:02
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja DNS

H50A 5.98 km, 250 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 69:55
2. Zschaeckel Raik 1QD6700 SV IHW Alex 78 Berlin 71:03 + 1:08
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 72:01 + 2:06
4. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 73:10 + 3:15
5. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 78:11 + 8:16
6. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 78:42 + 8:47
7. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 85:41 + 15:46
8. Ženčák Jaroslav 0260002 ASPVOA Šumperk 86:21 + 16:26
9. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:18 + 19:23
10. Olisauskas Raymondas 2JD6610 Berliner TSC 91:41 + 21:46
11. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:57 + 23:02
12. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 96:17 + 26:22
13. Finkenstaedt Björn 0190001 Sonnenschein 97:38 + 27:43
14. Křivda Ivan 0240001 Sportovní klub hasičů KHK 100:08 + 30:13
15. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 107:35 + 37:40
16. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 110:22 + 40:27
17. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 117:11 + 47:16
18. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 136:29 + 66:34
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha DNS
Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha DNS
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

H50B 4.20 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 60:28
2. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 68:56 + 8:28
3. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 71:09 + 10:41
4. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 77:10 + 16:42
5. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 79:50 + 19:22
6. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 87:04 + 26:36
7. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 87:27 + 26:59
8. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 91:15 + 30:47
9. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:34 + 33:06
10. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 110:37 + 50:09
Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava DNS
Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering DNS

H55A 5.04 km, 210 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 49:36
2. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 58:34 + 8:58
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 59:59 + 10:23
4. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 60:08 + 10:32
5. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 61:19 + 11:43
6. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 67:09 + 17:33
7. Schmidt Marcus 0120001 TSG Wiesloch 68:27 + 18:51
8. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 69:33 + 19:57
9. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 70:18 + 20:42
10. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 71:37 + 22:01
11. Trösch Urs 2JD6600 Berliner TSC 74:01 + 24:25
12. Valtr Pavel MFP6600 Matfyz Praha 76:23 + 26:47
13. Kniebügl Anton 0270001 Kobra Bratislava 84:23 + 34:47
14. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 141:44 + 92:08
Němeček Jan VSP6201 USK Praha DNS

H55B 2.89 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:48
2. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 53:54 + 0:06
3. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 55:19 + 1:31
4. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 59:09 + 5:21
5. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 61:17 + 7:29
6. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 67:18 + 13:30
7. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 73:21 + 19:33
8. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 87:39 + 33:51
Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor DNS

H60 3.46 km, 175 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 47:19
2. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 47:55 + 0:36
3. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 48:55 + 1:36
4. Nemec Juraj 17S1401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 52:21 + 5:02
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 53:07 + 5:48
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 53:44 + 6:25
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 53:49 + 6:30
8. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 58:59 + 11:40
9. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:01 + 12:42
10. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:04 + 12:45
11. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 60:40 + 13:21
12. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 61:23 + 14:04
13. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 61:47 + 14:28
14. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 63:02 + 15:43
15. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 63:30 + 16:11
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 63:44 + 16:25
17. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 65:51 + 18:32
18. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 70:26 + 23:07
19. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 74:27 + 27:08
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 75:48 + 28:29
21. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 79:47 + 32:28
22. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 87:47 + 40:28
23. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 88:53 + 41:34
24. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 91:52 + 44:33
25. Vokuš Zdeněk JJN5601 Team Jizerky 114:24 + 67:05
MS Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 66:14 + 18:55
Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice DNS

H65 3.08 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 54:11
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 55:08 + 0:57
3. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 56:49 + 2:38
4. Sepp Hones HSV Ried 64:02 + 9:51
5. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 69:25 + 15:14
6. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:46 + 16:35
7. Drobník Ivan VLI5601 Slavia Liberec orienteering 71:32 + 17:21
8. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 71:35 + 17:24
9. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 72:05 + 17:54
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 74:48 + 20:37
11. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 78:14 + 24:03
12. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 80:56 + 26:45
13. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 83:45 + 29:34
14. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 87:17 + 33:06
15. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 91:03 + 36:52
16. Vávra Petr 0180003 StillAliveCZ 123:35 + 69:24
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DNS
Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov DNS

H70 2.92 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 35:41
2. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 43:09 + 7:28
3. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 47:20 + 11:39
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 47:43 + 12:02
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 48:38 + 12:57
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 53:58 + 18:17
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:31 + 19:50
8. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 56:36 + 20:55
9. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 56:58 + 21:17
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 64:09 + 28:28
11. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:11 + 33:30
12. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 74:16 + 38:35
13. Wollenberg Berd 0320001 SV Schorfheide 97:48 + 62:07
Uher Petr VSP5001 USK Praha DNS

H75 2.09 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:05
2. Conrad Helmut 0060001 USV TU Dresden 33:09 + 1:04
3. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 44:10 + 12:05
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 45:43 + 13:38
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 51:16 + 19:11
6. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 76:53 + 44:48
7. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:17 + 54:12
Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín DISK
Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun DNS

H80 1.86 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 75:36

H85 1.30 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 46:28

HDR 1.21 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 12:58
2. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 17:34 + 4:36
3. Peteráč Jindřich Neregistrovaní 19:10 + 6:12
4. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 19:38 + 6:40
5. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 20:08 + 7:10
6. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 21:33 + 8:35
7. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 24:07 + 11:09
8. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:32 + 14:34
9. Baldrian František VSP1600 USK Praha 29:59 + 17:01
10. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 30:22 + 17:24
11. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 34:21 + 21:23
12. Hedrich Jan SSU1101 SK Severka Šumperk 34:37 + 21:39
13. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 36:07 + 23:09
14. Hedrich Miroslav SSU0705 SK Severka Šumperk 39:35 + 26:37
15. Gebauer Jan SSU1400 SK Severka Šumperk 39:37 + 26:39
16. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 39:57 + 26:59
17. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 42:21 + 29:23
18. Liščinská Emma 0460001 Neregistrovaní - Liščinská 43:54 + 30:56
19. Cerná Andrea EKP1752 VŠTJ Ekonom Praha 44:17 + 31:19
20. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 53:12 + 40:14
21. Vágner Filip SJC1900 Sportcentrum Jičín 60:04 + 47:06
Raisr Martin VLI15xx Slavia Liberec orienteering DNS
Heider Anna HSV Ried DNS
Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Skripniková Ela Neregistrovaní DNS
Vejnar Jonáš VLI14xx Slavia Liberec orienteering DNS
Uhlíková Eva SJC1650 Sportcentrum Jičín DNS
Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava DNS
Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice DNS
Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín DNS
Vošvrdová Eliška 0130001 Kbelnice DNS
Metelková Tereza EKP1751 VŠTJ Ekonom Praha DNS
Gebauerová Tereza SSU1659 SK Severka Šumperk DNS
Gebauerová Adéla SSU1359 SK Severka Šumperk DNS
Budaj Oliver 0400003 Hurrá team DNS
Dneboský Erik 0370002 OK Vršovice DNS
Dneboský Antonín 0370003 OK Vršovice DNS

P 2.42 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 33:58
2. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 44:46 + 10:48
3. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 45:34 + 11:36
4. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 50:47 + 16:49
5. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 55:04 + 21:06
6. Gebauer Lubomír SSU8300 SK Severka Šumperk 59:48 + 25:50
7. Vyziblová Martina Neregistrovaní 64:54 + 30:56
8. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 72:01 + 38:03
9. Podivínský Tomáš 0100002 SK Podivín Šalingrad 73:11 + 39:13
10. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. brněnská 86:15 + 52:17
11. Šolc Erazim Neregistrovaní 89:22 + 55:24
12. Žáček Martin 0330001 Neregistrovaní - Žáček 91:32 + 57:34
13. Králová Irena 0160001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ner 105:56 + 71:58
14. Fíla David SCP8701 OK Sparta Praha 124:07 + 90:09
15. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 144:05 + 110:07
Podivínská Ivana 0100001 SK Podivín Šalingrad DISK
Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín DISK
Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín DNS
Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš DNS
Šperlingová Michaela 0400002 Hurrá team DNS
Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň DNS

T3 3.27 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 75:06
2. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 94:45 + 19:39
3. Votavová Světla 0300002 DSVJ 106:38 + 31:32
4. Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 117:18 + 42:12
Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov DISK
Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení DNS
Láčíková Sabina 0410001 NEREG. BRNO DNS
Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady DNS
Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál DNS
Müller Petra 18D9250 Post SV Dresden DNS
Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. brněnská DNS
Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden DNS

T4 3.98 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 48:12
2. Dneboský František 0370001 OK Vršovice 60:29 + 12:17
3. Nárovcová Gabriela 0250002 neregistrovaný 67:52 + 19:40
4. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 70:11 + 21:59
5. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 73:15 + 25:03
6. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 78:16 + 30:04
7. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 81:00 + 32:48
8. Jahoda Jiří 0420002 (j)Elita 85:09 + 36:57
9. Francke Karel neregistrovaný 87:04 + 38:52
10. Votava David 0300001 DSVJ 87:33 + 39:21
11. Nárovec Václav 0250003 Neregistrovaní 89:19 + 41:07
12. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 89:57 + 41:45
13. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 92:38 + 44:26
14. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 93:21 + 45:09
15. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 94:38 + 46:26
16. Pompura Ladislav 0110010 ŠK Terezka Banská Bystrica 95:24 + 47:12
17. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 117:48 + 69:36
18. Žolnová Karolína 0450001 Neregistrovaní - Žolnová 1 121:01 + 72:49
19. Sommer Jaroslav 0420001 (j)Elita 123:59 + 75:47
20. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 125:36 + 77:24
21. Procházka Jakub neregistrovaný 127:38 + 79:26
22. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 128:40 + 80:28
23. Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka 219:09 + 170:57
Syslová Edita PGP8853 SK Praga DISK
Balga Filip Oddíl OB Kotlářka DISK
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DNS
Šimerka Jan 0040001 Šimerka DNS
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DNS

T6 6.24 km, 310 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 71:36
2. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 87:57 + 16:21
3. Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno 109:46 + 38:10
4. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 125:31 + 53:55
5. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 141:00 + 69:24
Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DNS
Pohlová Kateřina 0140001 Neregistrovaní - Pohlová DNS