Logo

Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2021 - stav po 3 závodech

Datum:
01.04.2021
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček TJN Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DOK Ne Ne
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DOK Ne Ne
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček LIT Ne Ne
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček LIT Ne Ne
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček TUR Ne Ne
Kategorie:
D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D21L (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Luštická Lucie TUR8650 212.47 1. 105.74( 1)106.73( 1)
2 Svobodová Barbora JJN8950 200.67 2. 96.96( 3)103.71( 2)
3 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 186.30 1. 86.30( 4)100.00( 1)
4 Knížková Šárka CHA9850 179.41 3. 89.85( 4) 89.56( 3)
5 Henychová Zuzana VLI6151 170.36 2. 77.24( 6) 71.54( 5) 93.12( 2)
6 Nehasilová Zuzana LDC7150 136.00 3. 51.23( 8) 84.77( 3)
7 Roškotová Lucie TUR9753 119.78 7. 54.14( 7) 65.64( 8)
8 Staňová Karolína BOR9853 97.30 2. 97.30( 2)
9 Kašková Kateřina CHA7850 86.31 5. 86.31( 5)
10 Posseltová Tereza TJN9252 69.42 6. 69.42( 6)
11 Kovářová Lenka LTP9750 66.21 7. 66.21( 7)
12 Rickmeyer Tina STB8650 56.47 9. 56.47( 9)

D21K (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Švihovská Eva JJN8350 175.89 1. 100.00( 1) 75.89( 2)
2 Kotyšanová Lucie RUM8750 107.75 4. 38.85( 4) 68.90( 4)
3 Podešvová Vlasta TJN9250 100.00 1. 100.00( 1)
3 Paříková Iva TUR0061 100.00 1. 100.00( 1)
5 Szenczi Kristýna VLI8650 96.46 2. 96.46( 2)
6 Würzová Karolína FYD9852 83.18 2. 83.18( 2)
7 Macharová Michaela BOR9450 73.79 3. 16.49( 5) 57.30( 3)
8 Linková Kateřina SUL9250 71.78 3. 71.78( 3)
9 Seemann Anna KDZ8750 64.55 3. 64.55( 3)

D35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Hanušová Petra STB8297 211.30 2. 73.55( 6) 105.65( 2)105.65( P)
2 Horáčková Kateřina VLI8150 209.66 1. 100.90( 2)108.76( 1)
3 Zakouřilová Kamila TUR8557 183.90 1. 73.75( 5) 83.90( 5)100.00( 1)
4 Kopecká Magdaléna TJN8251 166.49 3. 80.90( 3) 85.59( 3)
5 Kalousková Pavla JEN8451 158.00 4. 73.11( 7) 84.89( 4)
6 Vaňková Saša LDC8550 154.04 2. 77.53( 6) 76.51( 2)
7 Heczková Bohdana VLI7750 118.20 1. 118.20( 1)
8 Heinlová Iva RUM8551 80.90 3. 80.90( 3)
9 Korejčíková Dáďa LLI5550 39.60 8. 39.60( 8)

D40 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Tomášková Radka TUV7851 208.87 1. 96.99( 2) 109.83( 1) 99.04( 2)
2 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 198.35 1. 90.16( 6) 95.95( 2)102.40( 1)
3 Dolejší Lenka DOK7450 193.57 3. 95.01( 3) 82.06( 5) 98.56( 3)
4 Kvapilová Lenka TUV8151 183.26 4. 90.55( 5) 89.35( 4) 92.71( 5)
5 Synková Petra DOK7950 176.20 4. 82.03( 7) 74.09( 6) 94.17( 4)
6 Feřtová Jitka VLI7853 167.91 3. 61.67(11) 94.22( 3) 73.69( 7)
7 Patková Kateřina BOR7853 164.94 6. 73.91( 8) 91.03( 6)
8 Lipenská Eva CHA7951 144.23 7. 66.77( 9) 72.04( 7) 72.19( 8)
9 Pachnerová Dominika CHA7750 129.97 8. 56.86(12) 58.11( 8) 71.86( 9)
10 Matyášová Jana CHA7652 121.22 9. 64.84(10) 50.43( 9) 56.38(12)
11 Březinová Michaela CHA7751 110.05 10. 43.68(14) 40.95(10) 66.37(11)
12 Kučerková Romana STB8196 109.16 11. 54.58(13) 40.73(11) 54.58( P)
13 Heřmánková Pavla TUR7777 107.99 1. 107.99( 1)
14 Matějů Kateřina VLI8054 91.89 4. 91.89( 4)
15 Kmínková Michala DOK7850 90.48 10. 0.00(19) 20.71(13) 69.77(10)
16 Murswieková Kateřina BOR7951 46.36 13. 46.36(13)
17 Dejnožková Blanka TJN7651 43.77 12. 26.16(12) 17.61(14)
18 Vokušová Dana JJN7750 39.27 15. 38.38(15) 0.89(15)
19 Nováková Zuzana TUV7950 22.73 16. 22.73(16)

D45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Zabořilová Romana JEN7457 211.91 1. 97.95( 2) 104.11( 1)107.80( 1)
2 Podrábská Marie VLI7451 210.12 1. 107.81( 1)102.31( 2) 96.92( 2)
3 Dvorská Marie VLI7454 187.87 3. 67.90(11) 93.58( 3) 94.29( 4)
4 Skácelová Marie VLI7552 174.68 3. 94.24( 3) 80.44( 4)
5 Tučková Monika BOR7650 174.64 5. 91.51( 5) 83.13( 5)
6 Jeřábková Tereza BOR7563 162.59 6. 80.49( 9) 82.10( 6)
7 Waldhauserová Irena BOR7459 161.90 7. 81.97( 8) 79.93( 7)
8 Burešová Kateřina VLI7456 151.30 5. 74.98(10) 76.32( 5)
9 Riby Kateřina LTP7252 150.12 4. 92.44( 4) 54.44( 6) 57.68(10)
10 Posseltová Romana TJN7050 119.42 7. 51.97( 7) 67.45( 9)
11 Lesáková Věra TJN7152 113.89 8. 40.45( 8) 73.44( 8)
12 Koutná Olga BOR7152 95.28 3. 95.28( 3)
13 Johnová Lenka LTP7352 91.00 6. 91.00( 6)
14 Houžvičková Karolína TUR7254 86.74 7. 86.74( 7)
15 Kamírová Gabriela LTP7351 59.18 11. 8.81(18) 50.37(11)
16 Růtová Martina JJN7652 52.52 12. 52.52(12)
17 Severýnová Popková Klára VLI7455 48.97 13. 10.67(17) 38.30(13)
18 Karafiátová Lucie BOR7658 44.99 12. 44.99(12)
19 Řehořová Lenka JJN7250 43.86 13. 43.86(13)
20 Janoušková Iveta BOR7457 34.42 14. 34.42(14)
21 Peterková Viktorie LLI7551 18.21 15. 18.21(15)
22 Ferbasová Zdeňka TUR7361 15.89 14. 15.89(14)
23 Kosková Třísková Lenka VLI7554 11.82 16. 11.82(16)
24 Nožičková Renata JJN6950 11.17 9. 0.00( 9) 11.17(15)
25 Žejdlíková Jitka LTP7251 5.30 16. 5.30(16)
26 Válková Martina TUV7051 2.84 10. 2.84(19) 0.00(10)

D50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Linková Iva TUV6850 220.16 1. 112.51( 1)107.65( 1)101.38( 2)
2 Marková Jana LLI7152 201.07 1. 97.02( 2) 104.05( 1)
3 Patzeltová Beatrice LDC6850 192.23 2. 97.66( 2) 94.57( 3)
4 Würzová Kateřina FYD6952 184.12 3. 90.48( 3) 93.64( 4)
5 Pavlíková Pavla CHA6551 174.35 4. 81.18( 6) 93.17( 4)
6 Fürstová Katka LLI6950 160.76 5. 73.06( 7) 87.70( 5)
7 Miklasová Markéta VLI6850 99.01 6. 77.25( 6) 21.76(11)
8 Nehasilová Zuzana LDC7150 94.69 3. 94.69( 3)
9 Balcarová Alena LLI7150 85.91 4. 85.91( 4)
10 Pokorná Hana JJN6951 84.29 6. 57.29( 8) 2.07(13) 27.00( 6)
11 Kočibová Ivana TJN6354 80.29 5. 25.33(10) 54.96( 5)
12 Benešová Marika KDZ7150 79.03 5. 79.03( 5)
13 Zuzánková Růžena TJN6051 77.50 7. 77.50( 7)
14 Hořáková Petra LLI6953 56.03 8. 56.03( 8)
15 Burdová Simona LDC6851 51.77 9. 51.77( 9)
16 Linková Alena SUL6750 19.73 12. 19.73(12)

D55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Švarcová Lenka JEN6451 200.00 1. 79.23( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Halířová Eva BOR6654 130.17 3. 58.65( 5) 71.52( 3)
3 Šírová Jana VLI6552 114.48 1. 114.48( 1)
4 Pavlíková Pavla CHA6551 106.30 2. 106.30( 2)
5 Pávková Jana BOR6550 88.04 2. 88.04( 2)
6 Vlčková Jindra LDC6451 67.00 4. 67.00( 4)
7 Kábrtová Iva PEN6350 24.35 6. 24.35( 6)
8 Slezáčková Věra KAS6550 22.76 2. 22.76( 2)

D60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Kadavá Eva CHA5750 200.45 1. 100.00( 1)100.45( 2)
2 Večeřová Ivana TJN6052 114.98 2. 96.95( 3) 18.03( 2)
3 Kovářová Alena LTP6151 102.60 1. 102.60( 1)
4 Šípová Soňa BOR6150 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kubátová Ivana BOR6152 89.70 2. 89.70( 2)
6 Kuncová Jiřina TJN5752 84.72 4. 84.72( 4)
7 Nováková Pavla DOK5950 59.74 5. 59.74( 5)
8 Kapounová Jitka DOK6050 16.52 6. 16.52( 6)

D65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Konopáčová Jana TUR5650 212.69 1. 104.80( 1)107.89( 1)100.68( 2)
2 Úlehlová Ivana BOR5150 196.69 1. 90.51( 5) 106.18( 1)
3 Bradnová Věra CHA5550 194.93 2. 98.62( 2) 96.31( 2)
4 Šaffková Zuzana CHA5150 188.94 3. 95.80( 3) 93.14( 3)
5 Tvrdková Eva TUR5151 185.82 4. 93.25( 4) 48.81( 6) 92.57( 4)
6 Ševčíková Alena CHA5351 151.02 4. 59.57( 8) 91.45( 4)
7 Malá Jitka KAS5451 119.28 5. 65.76( 7) 53.52( 5)
8 Bartoňová Marie BOR5351 106.47 5. 47.69( 7) 58.78( 5)
9 Šumberová Zuzana VLI5351 96.58 3. 96.58( 3)
10 Kadečková Jana JEN5651 69.95 6. 69.95( 6)
11 Lusková Olga CHA5650 66.52 6. 10.35( 9) 40.15( 8) 26.37( 6)

D70 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Karmazínová Ivana VLI5150 181.23 1. 81.23( 2)100.00( 1)
2 Horáčková Stanislava VLI4950 177.71 1. 77.71( 3) 100.00( 1)
3 Šaffková Zuzana CHA5150 100.00 1. 100.00( 1)
4 Vokálová Pavla CHA4951 88.64 3. 46.09( 4) 42.55( 3)
5 Kubíková Hela LLI4851 53.66 2. 53.66( 2)
6 Pachnerová Jaroslava VLI5152 25.83 4. 25.64( 5) 0.19( 4)

D75 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Křtěnská Leontina BOR4650 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Štrojsová Jaroslava KAS4350 145.28 2. 72.64( 2) 67.78( 2) 72.64( P)
3 Kašková Eva CHA4650 142.69 1. 0.00( 3) 100.00( 1) 42.69( 2)

H21L (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Váňa Martin TUR8401 198.36 2. 98.85( 2) 99.51( 3)
2 Habán Ivo VLI7707 197.70 2. 97.85( 3) 99.85( 2)
3 Kořínek Jindřich TUR8406 191.68 2. 91.59( 5) 100.09( 2)
4 Švihovský Jaromír JJN8000 190.26 4. 94.52( 4) 94.90( 4) 95.36( 4)
5 Přinda Lukáš VLI7701 172.45 7. 88.73( 7) 83.72( 7)
6 Henych Petr VLI6001 169.14 5. 81.69( 9) 87.45( 5) 71.40(10)
7 Novák Daniel DOK8700 156.09 6. 72.54( 6) 83.55( 8)
8 Šesták Marek VLI7403 146.40 7. 77.02(10) 69.38( 7)
9 Nehasil Vladislav LDC7101 113.00 13. 72.09(13) 40.91(13)
10 Žemlík Pavel TUR7135 103.30 1. 103.30( 1)
11 Hradec Pavel TUR8801 100.48 1. 100.48( 1)
12 Fodor Petr TUR8103 100.40 1. 100.40( 1)
13 Koštejn Vít DOK9800 99.67 3. 99.67( 3)
14 Kazda Adam TJN9104 93.49 5. 93.49( 5)
15 Bogar Kryštof BOR9402 89.85 6. 89.85( 6)
16 Peterka Vojtěch LLI7502 89.60 6. 89.60( 6)
17 Michek David TJN9802 85.97 8. 85.97( 8)
18 Bradáč Jakub LLI0002 76.59 11. 76.59(11)
19 Najman Jaroslav BOR7909 75.49 9. 35.00(18) 40.49( 9)
20 Macek Jiří LIT8401 74.84 9. 74.84( 9)
21 Bradáč David LLI0203 73.26 12. 73.26(12)
22 Kočíb Jiří TJN9602 70.66 14. 70.66(14)
23 Bradáč Stanislav LLI7201 62.15 15. 62.15(15)
24 Szenczi Gabriel VLI8700 57.48 16. 57.48(16)
25 Vlček Martin TUR8702 57.37 8. 57.37( 8)
26 Lužnický Jiří LIT8501 50.34 11. 50.34(11)
27 Francke Michal TJN8600 46.63 12. 46.63(12)
28 Rýdl Jiří JJN7000 44.55 17. 44.55(17)
29 Tůma Martin LIT8204 31.45 14. 31.45(14)
30 Štěpán Petr LDC7301 31.07 19. 31.07(19)
31 Pešík Michal JLI7701 30.98 20. 30.98(20)

H21K (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Švarc Lukáš JEN9001 202.73 1. 107.23( 1) 95.50( 3)
2 Švarc Jiří JEN6201 199.59 1. 96.50( 2)103.09( 1)
3 Kosíková Eliška TUR0052 193.36 2. 91.94( 4)101.42( 2)
4 Kolaja Jan VLI8100 96.28 3. 96.28( 3)
5 Kruliš Petr VLI6901 87.98 5. 87.98( 5)
6 Švarc Tomáš JEN9603 75.12 4. 75.12( 4)
7 Eiselt Jan LTP8801 59.88 5. 59.88( 5)
8 Klusáček Radim BOR7710 53.25 6. 53.25( 6)
9 Hořák Jaroslav LLI0102 17.32 6. 17.32( 6)

H35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Žitný Tomáš SMB6401 195.05 2. 97.43( 2) 97.62( 3) 91.48( 2)
2 Urbaník Robert VLI7002 180.00 1. 80.00( 6)100.00( 1)
3 Zít Jan LDC8200 163.81 1. 100.00( 1) 63.81( 3)
4 Janata Pavel TJN8400 101.28 1. 101.28( 1)
5 Tůma Martin LIT8204 101.10 2. 101.10( 2)
6 Ledecký Vladimír BOR8402 96.33 3. 96.33( 3)
7 Lužnický Jiří LIT8501 91.93 4. 91.93( 4)
8 Maděra Josef VLI7900 87.40 5. 87.40( 5)
9 Kučera Martin LTP6500 76.75 7. 76.75( 7)
10 Dubský Aleš KUL8401 75.73 8. 75.73( 8)
11 Raisr Ivo VLI7803 71.77 9. 71.77( 9)
12 Král Luboš TJN8401 63.82 10. 63.82(10)

H40 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Vilém Stanislav VLI7703 201.13 2. 101.07( 2)100.06( 2) 89.14( 5)
2 Kvapil Petr TUV7402 200.45 2. 98.47( 3)101.98( 2)
3 Peteráč Zdeněk VLI7802 197.90 1. 96.43( 3)101.47( 1) 84.03( 6)
4 Synek Antonín DOK7800 197.79 1. 102.50( 1) 87.16( 5) 95.29( 3)
5 Putík Jiří VLI7505 177.01 4. 86.48( 6) 90.53( 4)
6 Kadavý Petr CHA7800 170.43 4. 95.20( 4) 75.23( 8)
7 Patka Miroslav BOR7715 168.81 4. 81.18( 8) 87.63( 4)
8 Pesničák Jan SMR7902 163.65 5. 84.87( 5) 78.78( 7)
9 Kmínek Jan DOK7801 160.02 7. 85.26( 7) 74.76( 8)
10 Štembera Jan TJN7513 155.14 6. 83.72( 6) 71.42( 9)
11 Březina Jan CHA7604 151.05 7. 83.31( 7) 61.52(11) 67.74(10)
12 Matyáš Libor CHA7603 146.16 9. 73.31( 9) 72.85( 9) 33.69(13)
13 Kučerka Jan LIT8002 125.97 10. 61.01(11) 64.96(10)
14 Erben Jiří STB7700 104.74 12. 52.37(12) 52.37( P)
15 Šrůta Milan BOR7703 102.73 1. 102.73( 1)
16 Feřt Martin VLI7704 94.63 12. 49.87(13) 44.76(12)
17 Nehasil David BOR7713 69.62 10. 69.62(10)
18 Severýn Otto VLI7402 62.26 11. 62.26(11)
19 Lipenský Robert CHA7201 54.52 14. 39.42(14) 15.10(15)
20 Erbert Ladislav PEN7700 46.17 12. 46.17(12)
21 Kutek Pavel JEN7701 43.11 13. 19.15(13) 0.00(16) 23.96(14)

H45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Drahoňovský Aleš TUR7201 208.81 1. 109.69( 1) 99.12( 2)
2 Pachner Pavel CHA7501 189.81 2. 95.16( 2) 94.65( 3) 89.65( 4)
3 Bureš Michal VLI7601 171.63 3. 64.40( 7) 76.35( 6) 95.28( 3)
4 Folprecht Eduard TUV7304 159.23 4. 75.76( 6) 83.47( 4)
5 Štěpán Petr LDC7301 136.90 7. 70.11( 7) 66.79( 8)
6 Novák Petr RUM7401 136.55 5. 79.04( 5) 57.24(10) 57.51( 9)
7 Sychra Zdeněk CHA7302 126.02 7. 11.66(14) 58.35( 9) 67.67( 7)
8 Zakouřil Tomáš TUR7500 106.23 1. 106.23( 1)
9 Svoboda Jan BOR7200 104.64 1. 104.64( 1)
10 Kocman Jindřich BOR7612 104.30 8. 60.54( 8) 43.76(12)
11 Krejčí Jaroslav BOR6302 100.08 2. 100.08( 2)
12 Kvapil Petr TUV7402 95.16 2. 95.16( 2)
13 Vácha Tomáš BOR7409 93.15 4. 93.15( 4)
14 Lamač Jaroslav TUR7203 88.00 6. 16.10(12) 71.90( 6)
15 Ulman Aleš TJN7201 83.17 10. 28.89(14) 54.28(10)
16 Schindler Jiří TJN6301 82.61 5. 82.61( 5)
17 Bradáč Stanislav LLI7201 77.56 5. 77.56( 5)
18 Gálus Igor LDC7302 66.94 8. 66.94( 8)
19 Severýn Otto VLI7402 55.31 9. 55.31( 9)
20 Novotný Dušan TJN7002 51.72 11. 51.72(11)
21 Kvasnička Ladislav KDZ7400 51.69 11. 51.69(11)
22 Kubeša Vladimír VLI7507 50.63 13. 15.89(13) 34.74(13)
23 Jareš Daniel KUL6900 50.06 12. 50.06(12)
24 Rejman Josef BOR7415 41.68 10. 41.68(10)
25 Danko Tomáš CHA7200 30.92 11. 19.17(11) 0.00(15) 11.75(13)
26 Houžvička Jindřich TUR6912 7.27 15. 7.27(15)
27 Šašek Jan LTP7308 6.87 14. 0.00(16) 6.87(14)

H50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Vydra Ivan CHA6600 211.62 1. 101.37( 1) 88.18( 3) 110.25( 1)
2 Žejdlík Michal LTP7001 194.64 2. 100.66( 2) 80.08( 5) 93.98( 3)
3 Šritr Martin TUV6802 180.10 2. 74.33( 8) 84.33( 4) 95.77( 2)
4 Beránek Petr BOR6701 158.92 4. 84.49( 4) 74.43( 6)
5 Žucha Jiří TJN6603 158.09 5. 72.09( 9) 65.65( 9) 86.00( 5)
6 Průšek Petr STB7000 157.84 6. 78.92( 6) 78.49( 6) 78.92( P)
7 Waldhauser Martin BOR7106 146.58 4. 54.67(15) 91.91( 4)
8 Pavel Petr LTP6806 145.21 7. 74.93( 7) 70.28( 8) 57.11( 9)
9 Čaloun Michal VLI6801 142.73 7. 70.23(10) 72.50( 7)
10 Bruner Luboš LTP6501 118.06 8. 60.29(13) 57.77( 8)
11 Zuzánek Zdeněk TJN5901 113.11 1. 113.11( 1)
12 Zabořil Michal JEN7101 107.40 7. 49.32(17) 22.38(14) 58.08( 7)
13 Nehasil Vladislav LDC7101 98.71 2. 98.71( 2)
14 Zaydlar Michal JLI7100 97.98 3. 97.98( 3)
15 Hovorka Ladislav LDC6802 88.41 10. 26.32(18) 33.37(13) 55.04(10)
16 Posselt Martin TJN6802 86.27 11. 47.31(11) 38.96(12)
17 Bílý Petr DOK6800 82.80 5. 82.80( 5)
18 Kruliš Petr VLI6901 66.36 11. 65.05(11) 1.31(16)
19 Fürst Aleš LLI6801 63.57 12. 63.57(12)
20 Machara Martin BOR6900 55.82 14. 55.82(14)
21 Hejna Stanislav LLI6900 53.91 11. 5.25(16) 48.66(11)
22 Jeřábek Petr BOR7105 49.75 16. 49.75(16)
23 Müller Rico STB6400 49.74 10. 49.74(10)
24 Linka Vladislav SUL5701 39.76 12. 39.76(12)
25 Jareš Daniel KUL6900 38.88 13. 38.88(13)
26 Tkáč Jan JJN6700 12.25 15. 12.25(15)
27 Martinec Pavel LTP7003 11.55 14. 0.00(19) 0.00(17) 11.55(14)
28 Řezáč Pavel VLI6900 10.38 15. 10.38(15)

H55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Kubec Pavel STB6601 176.96 4. 88.48( 4) 76.75( 4) 88.48( P)
2 Šimek Stanislav LTP6602 140.51 1. 40.51( 6)100.00( 1)
3 Macháček Aleš FYD6400 112.10 1. 112.10( 1)
4 Krejčí Jaroslav BOR6302 110.28 1. 110.28( 1)
5 Schindler Jiří TJN6301 99.32 2. 99.32( 2)
6 Švarc Jiří JEN6201 97.80 2. 97.80( 2)
7 Petr Josef VLI6300 91.92 3. 91.92( 3)
8 Bruner Luboš LTP6501 88.58 3. 88.58( 3)
9 Vlček Petr LDC6401 74.88 5. 74.88( 5)
10 Vydra Pavel PEN6200 66.01 6. 66.01( 6)
11 Vlk Josef LDC5801 50.34 5. 50.34( 5)
12 Melichar Jaromír LLI6301 40.71 7. 40.71( 7)
13 Doškář Boris BOR6400 31.44 8. 31.44( 8)

H60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Konopáč Jiří TUR5803 210.68 1. 105.95( 1)100.00( 1) 104.73( 2)
2 Mareš Hynek JEN6101 194.87 2. 105.21( 2) 89.66( 3)
3 Hudský Vlastimil TUR5100 194.46 1. 88.84( 3) 105.62( 1)
4 Eiselt Miloš LTP5802 115.46 4. 49.63( 6) 65.83( 4)
5 Průcha Miloslav BOR5800 81.69 4. 81.69( 4)
6 Vokuš Zdeněk JJN5601 54.45 5. 54.45( 5) 0.00( 6)
7 Holpuch Jiří LDC5702 14.33 5. 14.33( 5)

H65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Kaška Rudolf CHA5500 179.38 1. 79.38( 2) 75.74( 6) 100.00( 1)
2 Přinda Oldřich VLI5101 154.71 3. 93.44( 3) 61.27( 4)
3 Horák Petr TJN5602 146.39 2. 57.92( 3) 37.80(10) 88.47( 2)
4 Pavlík Milan CHA5400 123.68 3. 52.39( 4) 39.78( 9) 71.29( 3)
5 Provazník Jiří TUR5102 114.38 5. 56.71( 7) 57.67( 5)
6 Kunc Radovan TJN5549 104.04 1. 104.04( 1)
7 Hudský Vlastimil TUR5100 102.52 2. 102.52( 2)
8 Škoda Přemek VLI5301 100.00 1. 100.00( 1)
9 Karmazín Petr VLI4901 88.52 4. 88.52( 4)
10 Hickethier Manfred VLI5201 78.57 5. 78.57( 5)
11 Maennel Harald BOR5501 40.43 8. 40.43( 8)

H70 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Barták Jiří CHA5100 203.87 1. 83.65( 4) 112.58( 1) 91.29( 4)
2 Babický Tomáš RUM5001 202.12 2. 48.57(10) 101.50( 2)100.62( 2)
3 Ševčík Milan CHA5003 174.66 2. 92.06( 2) 82.60( 4) 65.09( 8)
4 Horáček Miroslav VLI5000 171.38 1. 65.33( 7) 106.05( 1)
5 Jakubec Jindřich TUR4801 158.32 5. 72.11( 5) 86.21( 5)
6 Ježek Ladislav VLI4900 151.32 3. 57.99( 9) 93.33( 3)
7 Smetana Radim CHA4700 133.46 5. 69.48( 6) 63.98( 5)
8 Böhm Karel TJN5101 120.74 6. 40.38( 6) 80.36( 7)
9 Přinda Oldřich VLI5101 117.84 1. 117.84( 1)
10 Karmazín Petr VLI4901 90.10 3. 90.10( 3)
11 Peterka Josef LLI4702 85.93 3. 85.93( 3)
12 Pospíšil Jiří TUV4701 84.43 6. 84.43( 6)
13 Rančák Josef BOR5004 64.77 8. 64.77( 8)
14 Lukavec Míla TJN4901 47.67 11. 47.67(11)
15 Našinec Jiří STB5003 14.84 7. 7.42( 7) 7.42( P)
16 Lusk Karel CHA5002 11.50 9. 0.00(13) 11.50( 9)

H75 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Novotný František PUL4200 103.57 2. 70.18( 2) 33.39( 2)
2 Kraus Jan LLI4501 100.00 1. 100.00( 1)
2 Nejezchleba Jiří KAS4600 100.00 1. 100.00( 1)

H80 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Úlehla Zdeněk BOR4001 200.00 1. 92.38( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Petrželka Pavel TJN3800 100.00 1. 100.00( 1)
3 Picek Jan TJN4000 73.40 3. 73.40( 3)
4 Křtěnský Jaroslav BOR3600 66.29 4. 66.29( 4)