Logo

Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2021 - stav po 3 závodech

Datum:
01.04.2021
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček TJN Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    

D10 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Kvapilová Klára TUV1199 430.23 1. 218.60( 1)200.00( 1) 211.63( 1)
2 Michálková Ela BOR1152 390.09 2. 202.80( 2)152.22( 2) 187.29( 4)
3 Zítová Kateřina LDC1150 353.87 2. 159.38( 4) 194.49( 2)
4 Heczková Emma VLI1252 352.80 3. 158.92( 5) 193.88( 3)
5 Kitto Klára TUR1156 256.80 3. 147.86( 3)108.94( 5)
6 Heřmánková Kateřina TUR1152 178.60 3. 178.60( 3) 0.00( 7)
7 Kubešová Eliška VLI1152 143.95 6. 143.95( 6)
8 Brzobohatá Eliška KDZ1150 122.51 7. 122.51( 7)
9 Oravcová Amálie JJN1153 105.14 4. 105.14( 4)
10 Pešíková Ela VLI1253 33.91 8. 33.91( 8)

D12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Tomášková Matilda TUV0998 B 429.92 1. 220.06( 1)209.86( 1)208.65( 2)
2 Zabořilová Anna TUR0951 B 392.43 2. 188.63( 3)203.80( 2)181.86( 3)
3 Soukupová Marie BOR0952 B 374.43 1. 164.94( 6)209.49( 1)
4 Ouzká Eliška BOR1051 B 371.08 2. 191.31( 2)179.77( 4)153.63( 5)
5 Kvapilová Kristýna TUV0999 B 355.30 3. 168.97( 7)186.33( 3)147.75( 6)
6 Houžvičková Kateřina TUR0952 B 340.93 4. 176.85( 5)124.29( 7) 164.08( 4)
7 Zurynková Lenka TJN0957 B 299.38 4. 186.89( 4) 43.00( 8) 112.49( 8)
8 Janatová Violka TJN0956 278.46 5. 167.72( 5)110.74( 9)
9 Feřtová Eliška VLI1056 274.46 7. 146.71(11) 127.75( 7)
10 Kubešová Tereza VLI0954 184.86 10. 153.98(10) 30.88(10)
11 Hrdá Kristýna VLI0953 175.46 6. 175.46( 6)
12 Barsová Magdaléna VLI0955 166.89 8. 166.89( 8)
13 Míková Sofie JJN0950 159.09 9. 159.09( 9)
14 Růtová Amálka JJN0951 142.38 12. 142.38(12)
15 Straková Kateřina CHA1052 141.34 13. 141.34(13)
16 Čalounová Klára VLI0950 132.94 14. 132.94(14)
17 Haasová Anežka BOR0956 109.44 10. 109.44(10)
18 Zemanová Kristýna VLI1055 83.83 11. 83.83(15) 0.00(11)
19 Engelthalerová Šárka KDZ0950 37.15 16. 37.15(16)
20 Ryšavá Anežka JJN1054 36.51 9. 0.00(18) 36.51( 9)
21 Kunášková Markéta VLI1057 19.40 17. 19.40(17)
22 Lischková Anežka BOR1057 6.99 11. 6.99(11)

D14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 401.80 1. 193.00( 7) 205.46( 1)196.34( 3)
2 Kunášková Karolína VLI0851 B 400.27 1. 183.13(10) 193.98( 5)206.29( 1)
3 Lipenská Barbora CHA0753 B 398.10 1. 201.79( 1)196.31( 3)195.09( 4)
4 Kocmanová Adéla BOR0752 B 393.84 2. 199.30( 2)188.88( 6) 194.54( 5)
5 Baloghová Milena JJN0750 B 393.48 2. 196.11( 5)195.50( 4) 197.37( 2)
6 Houžvičková Daniela TUR0751 B 385.35 4. 197.28( 4)178.84(10) 188.07( 6)
7 Nováková Viktorie RUM0751 B 368.80 7. 181.26(12) 181.49( 8)187.31( 7)
8 Šestáková Johana VLI0853 B 367.95 3. 198.91( 3)169.04(13)
9 Flossmannová Lucie VLI0852 B 366.94 2. 138.96(18) 198.23( 2)168.71(10)
10 Nožičková Eva JJN0852 B 364.50 8. 182.19(11)173.90(11) 182.31( 8)
11 Rejholcová Tereza BOR0751 363.14 9. 183.44( 9)172.61(12) 179.70( 9)
12 Michálková Ema BOR0857 357.36 7. 173.95(13)183.41( 7)155.49(12)
13 Nováková Barborka TUR0860 351.00 9. 172.08(14)178.92( 9)101.38(17)
14 Vaňourková Sára BOR0759 327.41 11. 166.91(14)160.50(11)
15 Krejzová Markéta TUR0854 301.87 13. 151.65(15)150.22(13)
16 Vokušová Veronika JJN0752 293.84 14. 161.35(16) 132.49(14)
17 Březinová Antonie CHA0851 291.41 15. 162.29(15)127.35(17) 129.12(15)
18 Kutková Tereza JEN0752 266.39 16. 120.45(22)145.94(16)113.45(16)
19 Fuchsová Eliška LTP0851 213.16 18. 120.92(21) 92.24(18)
20 Soukupová Marie BOR0952 195.80 6. 195.80( 6)
21 Novotná Karolína TUR0853 183.51 8. 183.51( 8)
22 Cicvárková Klára JJN0751 152.02 17. 152.02(17)
23 Feřtová Anežka VLI0856 135.07 19. 135.07(19)
24 Heřmánková Bára TUR0850 125.58 20. 125.58(20)
25 Zlatušková Sofie TUR0852 24.65 23. 24.65(23)

D16 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Vilémová Eliška VLI0655 B 213.01 1. 93.17( 5) 110.35( 1)102.66( 2)
2 Lamačová Kateřina TUR0660 B 206.25 1. 102.33( 1) 103.92( 1)
3 Koudelková Eliška BOR0652 B 200.79 2. 100.04( 2)100.75( 2) 93.42( 3)
4 Skalová Jolana TJN0653 B 178.43 3. 97.63( 3) 80.80( 4)
5 Hovorková Marie LDC0650 B 164.75 3. 88.89( 3) 75.86( 5)
6 Rejmanová Nikola BOR0656 149.32 5. 73.39( 8) 75.93( 5) 72.29( 7)
7 Davidová Noemi RUM0551 148.01 4. 59.34( 7) 88.67( 4)
8 Balcarová Marie LLI0652 147.47 6. 84.36( 6) 63.11( 6)
9 Dušková Viktorie TJN0655 125.82 6. 52.35( 9) 73.47( 6)
10 Stehlíková Adéla BOR0554 105.76 8. 45.33( 8) 60.43( 8)
11 Novotná Barbora TUR0552 95.28 4. 95.28( 4)
12 Šírová Anna VLI0659 76.65 7. 76.65( 7)
13 Kosková Adéla VLI0656 47.83 10. 47.83(10)
14 Háková Eliška TJN0654 41.26 11. 41.26(11)

D18 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Hudská Štěpánka TUR0450 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Andrlová Lea VLI0453 B 182.01 1. 79.59( 2) 82.01( 2)100.00( 1)
3 Brožková Kateřina JJN0450 145.47 2. 63.74( 3) 58.68( 3) 81.73( 2)
4 Žejdlíková Eliška LTP0350 135.81 4. 59.93( 4) 58.37( 4) 75.88( 4)
5 Průšková Tereza BOR0456 80.48 3. 80.48( 3)

D20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Šritrová Lenka TUR0250 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pavlová Martina LTP0151 192.67 2. 80.55( 2) 96.10( 2) 96.57( 2)

H10 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Janata Matěj TJN1111 410.88 1. 210.88( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Kocman Lukáš BOR1102 397.93 2. 203.30( 2) 194.63( 2)
3 Horáček Jáchym VLI1111 379.34 2. 185.82( 3)193.52( 2)
4 Kmínek Jan DOK1100 320.85 3. 52.14( 9) 151.34( 3)169.51( 3)
5 Zurynek Tomáš TJN1107 179.47 4. 179.47( 4) 0.00( 5)
6 Nehasil František BOR1101 167.43 5. 167.43( 5)
7 Kučerka Radek STB1101 161.98 6. 161.98( 6)
8 Zakouřil František TUR1204 160.89 4. 160.89( 4)
9 Matějů Eda VLI1200 148.05 7. 148.05( 7)
10 Beneš Max VLI1100 136.21 4. 136.21( 4)
11 Kvasnička Jakub KDZ1100 113.18 8. 113.18( 8)

H12 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Kutek Matěj TUR0908 B 411.25 1. 207.58( 1)203.67( 2)175.96( 7)
2 Žemlík Eduard TUR0909 B 396.79 1. 191.98( 4)204.81( 1)
3 Votava Vojtěch VLI1201 B 392.51 2. 153.66( 6) 191.52( 3)200.99( 2)
4 Lamač Vítek BOR1100 B 388.32 1. 180.48( 5) 207.84( 1)
5 Skácel Jan VLI0901 B 385.81 3. 194.64( 3)158.43( 7) 191.17( 3)
6 Lamač František TUR0901 376.21 2. 197.78( 2) 178.43( 5)
7 Kovanda Jonáš BOR0904 367.01 4. 189.37( 4)177.64( 6)
8 Maděra Jakub VLI0906 360.42 4. 172.17( 5)188.25( 4)
9 Kmínek Ondřej DOK1000 313.31 6. 95.56( 9) 160.98( 6)152.33( 8)
10 Pešík Matouš VLI0903 144.34 7. 144.34( 7)
11 Přinda Vojtěch VLI1000 125.33 9. 125.33( 9)
12 Kalousek Dominik JEN0901 105.83 8. 105.83( 8)
13 Tkáč Jakub JJN1001 103.30 10. 6.37(12) 96.93(10)
14 Votýpka Štěpán BOR0900 87.00 10. 87.00(10)
15 Šebelka Jakub VLI1002 71.70 11. 71.70(11)
16 Švihovský Matyáš JJN1000 68.97 8. 68.97( 8) 0.00(11)

H14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Tomášek Prokop TUR0711 B 415.81 1. 199.36( 2) 210.21( 1)205.60( 1)
2 Heczko Erik VLI0804 B 407.70 1. 207.53( 1)200.17( 2)199.61( 2)
3 Štembera Vítek TJN0801 B 385.29 4. 191.55( 4)165.00( 8) 193.74( 4)
4 Patka Kryštof BOR0702 B 382.73 3. 193.11( 3)189.62( 3)183.39( 7)
5 Podrábský Ctibor VLI0700 B 382.12 3. 185.77( 6) 187.33( 4)194.79( 3)
6 Beneš Filip VLI0708 B 364.42 6. 178.70( 7)170.54( 6) 185.72( 6)
7 Šebelka Matěj VLI0805 B 358.98 5. 188.89( 5)170.09( 7)164.62(10)
8 Hyxa Jan VLI0702 B 358.90 5. 172.54( 9)156.14( 9) 186.36( 5)
9 Patka Marek BOR0902 B 347.76 5. 171.53(10)176.23( 5)166.19( 9)
10 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 319.01 8. 174.56( 8)144.45(10)126.49(15)
11 Lesák Marek TJN0811 B 312.62 8. 145.27(14)140.97(12) 167.35( 8)
12 Zeman Jakub BOR0704 284.82 12. 139.67(15) 145.15(12)
13 Nožička Jan JJN0800 282.03 11. 157.58(11)117.53(14) 124.45(16)
14 Miklas Ondřej VLI0701 274.39 10. 129.94(18)144.45(10)
15 Šašek Jakub LTP0801 272.98 13. 136.84(13)136.14(13)
16 Oravec Viktor JJN0802 264.60 14. 137.65(16) 126.95(14)
17 Řehoř Hynek JJN0700 214.77 16. 127.73(19) 87.04(16)
18 Hübner Ondřej STB0700 168.67 15. 76.86(23) 91.81(15) 59.06(18)
19 Zajger David TUR0703 154.82 12. 154.82(12)
20 Mertlík Vojtěch TUR0704 150.78 13. 150.78(13)
21 Bureš David VLI0707 148.75 11. 148.75(11)
22 Přinda Jan VLI0803 146.81 20. 108.91(21) 37.90(20)
23 Horáček Dominik JEN0804 132.84 19. 83.84(22) 49.00(19)
24 Vilém Štěpán VLI0902 132.78 17. 132.78(17)
25 Habán Eduard VLI0800 126.45 20. 126.45(20)
26 Riby Philip LTP0702 124.96 17. 47.65(17) 77.31(17)
27 Horáček Jakub JEN0800 95.27 21. 62.08(25) 33.19(21)
28 Mizera Jan TUR0707 75.87 22. 56.11(27) 19.76(22)
29 Kadečka David JEN0801 74.66 24. 74.66(24)
30 Král Matyáš JJN0803 56.29 26. 56.29(26)

H16 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 218.00 1. 106.60( 1) 111.40( 1)
2 Březina Karel CHA0605 B 213.87 2. 87.38( 4) 107.89( 2)105.98( 2)
3 Heřmánek Petr TUR0500 B 198.74 1. 87.78( 3)110.96( 1)
4 Zurynek Jan TJN0605 B 183.76 2. 105.62( 2) 78.14( 5)
5 Šimek Vojtěch LTP0601 149.41 4. 47.94( 6) 80.61( 4) 68.80( 4)
6 Sychra Marek CHA0604 129.93 3. 47.31( 7) 39.31( 8) 82.62( 3)
7 Jelínek Šimon BOR0510 94.38 6. 19.92( 8) 74.46( 6)
8 Houžvička David TUR0501 81.15 3. 0.00(10) 81.15( 3) 0.00( 7)
9 Dejnožka Martin TJN0600 61.38 5. 61.38( 5)
10 Bígl Jan DOK0603 46.83 7. 46.83( 7)
11 Jareš Ondřej KUL0600 41.83 5. 41.83( 5)
12 Votava Matěj KUL0601 40.45 6. 33.78(10) 6.67( 6)
13 Mathaus Kryštof DOK0600 34.32 9. 34.32( 9)
14 Matouš Marek JEN0602 8.69 9. 8.69( 9)

H18 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Klein Martin LTP0404 B 200.00 1. 93.57( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hnízdil Matěj KAS0301 B 189.50 2. 94.75( 2) 94.75( P)
3 Marek Matěj TJN0409 B 153.51 3. 85.00( 3) 68.51( 3)
4 Mellan Jonáš TUR0308 100.00 1. 100.00( 1)
5 Řehoř Vojta JJN0303 84.60 4. 84.60( 4)
6 Janoušek Slávek BOR0400 70.10 5. 70.10( 5)

H20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
BOR 2
STB+KAS 3
1 Růta Matyáš JJN0102 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Riby Thomas LTP0202 B 164.23 2. 74.04( 2) 54.64( 2) 90.19( 2)
3 Bradáč David LLI0203 100.00 1. 100.00( 1)