Logo
Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Šternberk - cyklostezka „Hvězdná“
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Ředitel závodu:
Poštulka Zdenek
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
A     A10     B     B10     C     C10     F     F10     G     G10     JI     JI10     JKY10     JKY     P    

A 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. David Pelíšek 660001 CZ - Salomon/suunto 72:14
2. Vít Otevřel 420002 CZ - Columbia Montrail/ Čeladná 75:11 + 2:57
3. Jakub Sklenář 220001 CZ - Ventobikes.cz 77:08 + 4:54
4. Vitezslav Latal 440001 CZ - Infinity Fighting Sports 103:49 + 31:35
5. Dušek Jiří 390006 CZ - BORCI 108:51 + 36:37
6. Martin Kubánek 780001 CZ - TJ Sokol Šternberk 112:29 + 40:15
7. Ondřej Večeř 640001 CZ - Dolanský SOLITER 120:35 + 48:21
8. Tomáš Vysloužil 940001 CZ - MCO 121:20 + 49:06
9. Jiří Soják 360001 CZ - hostěnice 126:15 + 54:01
10. Zdeněk Donda 610004 CZ - Lužice 127:57 + 55:43
11. Jan Pešata 10004 Šternberk 136:45 + 64:31

A10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Zlámal 600001 CZ - Šternberk 45:46
2. Osička Jan 390003 CZ - BORCI 47:44 + 1:58
3. Chalánek Martin 390004 CZ - BORCI 50:41 + 4:55
4. Jan Štábl 580002 Brno 56:00 + 10:14
5. Jan Schindler CZ - Sk Vyhlídka Šternberk 57:49 + 12:03
6. Petr Kopecký 390001 CZ - BORCI 59:17 + 13:31
7. Vebr Michal 390005 CZ - BORCI 63:42 + 17:56

B 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Kučera 310001 CZ - Grymov 76:59
2. Marek Lubrich STE7400 SK SKI-OB Šternberk 82:23 + 5:24
3. Marek Ryšánek 50001 CZ - Salamandra salamandra 85:28 + 8:29
4. Matěj Lukáš 760001 CZ - SKP Ostrava 87:13 + 10:14
5. Milan Nykl 340001 CZ - Milan Nykl 91:50 + 14:51
6. Jan Gottwald 730001 CZ - Agentura 2G 93:12 + 16:13
7. Jan Chmela 910001 CZ - stg Litovel 93:26 + 16:27
8. Patrik Tomek 10001 CZ - Highway to Hell 95:12 + 18:13
9. Ladislav Sás 430003 CZ - Sk Vyhlídka Šternberk 95:40 + 18:41
10. Jiří Jakeš 620001 CZ - ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 95:50 + 18:51
11. Jiří Skřeček 70001 CZ - TJ Spartak Přerov 97:03 + 20:04
12. Zbyněk Hradil 520001 CZ - Bystrovany 99:21 + 22:22
13. Pavel Golík 590001 CZ - Jelení kopyto 101:57 + 24:58
14. Lukáš Sýkora 200001 CZ - Golik VH 102:01 + 25:02
15. Tomáš Král 10003 CZ - Highway to Hell 104:25 + 27:26
16. Libor Čipel 460001 CZ - Derde Leven Team (vlastní tým) 104:41 + 27:42
17. Oldřich Zatloukal 40001 CZ - Starhill 108:13 + 31:14
18. Jaromír Kozmík 450001 CZ - Kozmíkovi 110:16 + 33:17
19. Bohumil Kraus 260002 CZ - BejkTeam 110:32 + 33:33
20. Jaroslav Urbánek 560001 CZ - Štarnov 111:10 + 34:11
21. Jiří Kraus 260001 CZ - BejkTeam 111:59 + 35:00
22. Roman Šrom 300001 CZ - Výmyslováci 113:07 + 36:08
23. Petr Zatloukal 820001 CZ - FC se mi nechce 113:14 + 36:15
24. Viktor Sitek 320001 CZ - VS Tým Moravský Beroun 125:22 + 48:23
25. Michal Kostík 370002 CZ - AK Krásný sklep 137:11 + 60:12

B10 10.00 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Anderle 580003 CZ - Titan trilife Zlín 44:11
2. Miroslav Grygar 380001 CZ - Bike Team Jedová 46:29 + 2:18
3. Pavel Swaczyna 810003 CZ - AK Šternberk 53:07 + 8:56
4. David Marcinek 870001 CZ - Marcinek 53:31 + 9:20
5. Jaroslav Pařenica 10002 CZ - Highway to Hell 54:04 + 9:53
6. Kamil Dohnal 810002 CZ - AK Šternberk 54:20 + 10:09
7. Jiří Hyka 20001 CZ - Dason 56:35 + 12:24
Jaroslav Studený 270004 CZ - Flamingos team DNS

C 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Smolka STE7100 SK SKI-OB Šternberk 92:05
2. Marek Zatloukal 530001 CZ - TJ Liga 100 Olomouc 95:56 + 3:51
3. Petr Mrklovský 790001 CZ - REV58 Nový Jičín 96:48 + 4:43
4. Petr Štábl 190001 CZ - Run 98:09 + 6:04
5. Ivo Krejčí 880001 CZ - 3atlonteam Uničov 99:00 + 6:55
6. Emil Doseděl STE6100 SK SKI-OB Šternberk 102:03 + 9:58
7. Vladimír Dočkal 290001 CZ - TJ Liga 100 Olomouc 105:55 + 13:50
8. Vladimír Dlouhý 740001 CZ - neregistrován 107:29 + 15:24
9. Eman Mikoška STE7103 SK SKI-OB Šternberk 109:16 + 17:11
10. Luděk Slavík 80001 CZ - Dalov 113:39 + 21:34
11. Josef Orság 690001 CZ - Pomalé šípy 115:18 + 23:13
12. Vladimír Květoň KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:43 + 23:38
13. Roman Šnajdar 680001 CZ - ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 117:42 + 25:37
14. Michal Ambrozek 250001 CZ - Psychiatrická léčebna Šternberk 119:42 + 27:37
15. Milan GATIAL 750001 CZ - JTM - GA Šternberk 121:51 + 29:46

C10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radim Šesták 860001 CZ - TJ Olympia Bruntál 38:51
2. Milan Žůrek 930001 CZ - Triatlon team Uničov 44:15 + 5:24
3. Marc Gentric STE6901 SK SKI-OB Šternberk 47:12 + 8:21
4. Jiří Zítka 770001 CZ - Fortex Moravský Beroun 49:11 + 10:20
5. Vítězslav Doneberk 170001 CZ - Hulínský bard 51:55 + 13:04
6. Peter Kosztyu 140001 CZ - TJ Liga 100 Olomouc 53:44 + 14:53
7. Libor Mareš 430001 CZ - Sk Vyhlídka Šternberk 60:22 + 21:31

F 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kristýna Otevřelová 420001 CZ - Columbia Montrail/ Čeladná 95:45
2. Lenka Mólerová 480001 CZ - EXCALIBUR ARMY 111:41 + 15:56
3. Lenka Kubánková 780002 CZ - TJ Sokol Šternberk 112:25 + 16:40
4. Nikola Dostálová 890001 CZ - Hammer OCR Team 121:04 + 25:19
5. Šárka Koníčková 510001 CZ - Žádný 126:16 + 30:31
6. Marcela Petrželová 540001 CZ - Černá vrána 138:55 + 43:10

F10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Iva Doležalová 430002 CZ - Sk Vyhlídka Šternberk 48:57
2. Michaela Mrvková 210001 CZ - Jednorožci 50:02 + 1:05
3. Lucie Halaksová 630003 CZ - Team běžců ze SOZu 52:24 + 3:27
4. Barbora Peřinová 720001 CZ - Peřinovi 54:22 + 5:25
5. Zuzana Zálešáková 350001 CZ - TJ Granitol Moravský Beroun 55:09 + 6:12
6. Michaela Halaksová 630002 CZ - Team běžců ze SOZu 57:23 + 8:26
7. Karin Shindlerová 430005 CZ - Sk Vyhlídka Šternberk 57:48 + 8:51
8. Alena Sojáková 330001 CZ - Šneci v běhu 58:13 + 9:16
9. Adriana Nemravova 490001 CZ - EXCALIBUR ARMY 70:33 + 21:36
10. Šárka Orságová 550001 CZ - Excalibur Army 70:36 + 21:39
11. Olga Gáborová 700002 CZ - šneci 75:57 + 27:00

G 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivona Otrubová PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 99:59
2. Lenka Fantová 150001 CZ - Forest Gump Club 105:12 + 5:13
3. Kristýna Nesrstová 50002 CZ - Salamandra salamandra 115:45 + 15:46
4. Markéta Nečesaná 100001 CZ - TJ Liga 100 Olomouc 119:15 + 19:16
5. Romana Rabenseifnerová CZ - Lužice 127:54 + 27:55
6. Martina Douglas 110001 CZ - FNOL 133:54 + 33:55
6. Iveta Constantine 133:54 + 33:55
8. Veronika Tomášková 410001 CZ - Řídeč 154:01 + 54:02

G10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Dellingerová 30001 CZ - Ski Fortex Moravský Beroun 43:27
2. Vlaďka Tesařová 850001 CZ - Kaldateam 47:07 + 3:40
3. Vlasta Kavanová 90001 CZ - TJ Granitol 49:19 + 5:52
4. Svatava Rabenseifnerová 130001 CZ - Lužice 50:00 + 6:33
5. Petra Gottwaldová 730003 CZ - Agentura 2G 53:21 + 9:54
6. Lenka Dopitová 900001 CZ - Hlivice 55:01 + 11:34
7. Lucie Kropáčková 810001 CZ - AK Šternberk 61:03 + 17:36
8. Veronika Gieslová 270002 CZ - Flamingos team 64:12 + 20:45
9. Jana Bendová 270003 CZ - Flamingos team 64:13 + 20:46
10. Gabriela Tichá 270001 CZ - Flamingos team 64:14 + 20:47
11. Vladimíra Halaksová 630001 CZ - Team běžců ze SOZu 65:14 + 21:47
12. Jiřina Sušková 500001 CZ - Sušková 66:50 + 23:23
13. Petra Unzeitigova 700001 CZ - šneci 67:55 + 24:28

JI 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Harašta 800002 CZ - Přerov 98:38
2. Matěj Krč KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 118:05 + 19:27
3. Matěj Rabenseifner 610003 CZ - Lužice 127:56 + 29:18
4. Lukáš Kostík 370001 CZ - AK Krásný sklep 137:09 + 38:31

JI10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukáš Tomanek 280001 CZ - Klub vytvralostních sportů Šumperk 42:29
2. Lukáš Poštulka STE0104 SK SKI-OB Šternberk 48:30 + 6:01

JKY10 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adéla Anderlová 580001 CZ - Titan trilife Zlín 46:59
2. Monika Anderlová 580002 CZ - Titan trilife Zlín 50:02 + 3:03
3. Veronika Lubrichová STE0451 SK SKI-OB Šternberk 51:38 + 4:39

JKY 21.10 km, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikošková Marie 115:57

P 1.50 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Kastner 10006 SK SKI-OB Šternberk 6:00
2. Josef Slinták 10006 AK Šternberk 6:07 + 0:07
3. Jan Kropáček 810004 CZ - AK Šternberk 6:21 + 0:21
4. Amálie Gottwaldová 730002 CZ - Agentura 2G 6:27 + 0:27
5. David Buchta 10006 Ski-OB Šternberk 6:33 + 0:33
6. Karolína Slintáková 10006 AK Šternberk 6:46 + 0:46
7. Lukáš Kropáček 810005 CZ - AK Šternberk 6:51 + 0:51
8. Maxmilian Fanta 160001 CZ - Forest Gump Club 7:05 + 1:05
9. Vojtěch Slavík 10006 Hasiči Šternberk 7:08 + 1:08
10. Albert Talaš 10006 Derde Leven team 7:15 + 1:15
10. Nella Králová 10006 CZ - Highway to Hell 7:15 + 1:15
12. Tereza Zatloukalová 10006 Litovel 7:20 + 1:20
13. Toník Novotný 10006 Litovel 7:24 + 1:24
14. Kristian Hyka 10006 Šternberk 7:26 + 1:26
14. Šimon Novotný 10006 Litovel 7:26 + 1:26
16. Petr Novotný 10006 Litovel 7:27 + 1:27
17. Nela Rabensfeifnerová 10006 AK Šternberk 7:28 + 1:28
18. Julie Buchtová 10006 Ski-OB Šternberk 7:30 + 1:30
18. Jan Novotný 10006 Litovel 7:30 + 1:30
20. Edík Novotný 10006 Litovel 7:31 + 1:31
21. Barbora Orságová 550002 CZ - Excalibur Army 7:48 + 1:48
22. Matěj Doležal 10006 SK Vyhlídka Šternberk 8:21 + 2:21
23. Eliška Zatloukalová 10006 Šternberk 9:01 + 3:01
24. Anežka Doležalová 10006 SK Vyhlídka Šternberk 9:10 + 3:10
25. Jiří mladší Kraus CZ - BejkTeam 10:54 + 4:54
26. Jiří Kraus 260003 CZ - BejkTeam 10:58 + 4:58