Kategorie: H
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 10:52 | 9606 | |
2. | Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | 11:01 | + 0:09 | 9481 |
3. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:39 | + 0:47 | 8951 |
4. | Horčička Vít | TBM9919 | E | KOS TJ Tesla Brno | 12:04 | + 1:12 | 8603 |
5. | Ivri Matan | 0050002 | C | 12:05 | + 1:13 | ||
6. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 12:17 | + 1:25 | 8422 |
7. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 12:23 | + 1:31 | 8338 |
8. | Poklop Martin | SSU8802 | R | SK Severka Šumperk | 12:26 | + 1:34 | 8296 |
9. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 12:33 | + 1:41 | 8199 |
10. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 12:37 | + 1:45 | 8143 |
11. | Yasur Rotem | 0050001 | C | 12:38 | + 1:46 | ||
12. | Šafka Sebastian | KAM0101 | R | OK Kamenice | 12:39 | + 1:47 | 8115 |
13. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:41 | + 1:49 | 8087 |
14. | Mitzafon Peleg | 0050003 | C | 12:46 | + 1:54 | ||
15. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 12:57 | + 2:05 | 7864 |
16. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:01 | + 2:09 | 7809 |
17. | Pavlovec Dan | BOR0001 | R | OK Jiskra Nový Bor | 13:02 | + 2:10 | 7795 |
18. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 13:08 | + 2:16 | 7711 |
19. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 13:09 | + 2:17 | 7697 |
20. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 13:17 | + 2:25 | 7586 |
21. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 13:21 | + 2:29 | 7530 |
22. | Müller Jonáš | KSU9906 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:24 | + 2:32 | 7488 |
23. | Chvátil Šimon | PHK9908 | R | OK 99 Hradec Králové | 13:25 | + 2:33 | 7474 |
24. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:26 | + 2:34 | 7460 |
25. | Čech Petr | SJI0001 | R | OK Jihlava | 13:27 | + 2:35 | 7446 |
26. | Burda Matěj | BOR9608 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:31 | + 2:39 | 7391 |
27. | Neumann Josef | TUR8407 | C | OOB TJ Turnov | 13:39 | + 2:47 | 7279 |
28. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 13:41 | + 2:49 | 7251 |
29. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 13:43 | + 2:51 | 7223 |
30. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | C | MLOK Mariánské Lázně | 13:48 | + 2:56 | 7154 |
31. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:49 | + 2:57 | 7140 |
32. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:50 | + 2:58 | 7126 |
33. | Paleček Ondřej | STH0105 | R | SK Studenec | 13:52 | + 3:00 | 7098 |
33. | Thoř Tomáš | TUR9904 | R | OOB TJ Turnov | 13:52 | + 3:00 | 7098 |
35. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 13:57 | + 3:05 | 7028 |
36. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:58 | + 3:06 | 7014 |
36. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:58 | + 3:06 | 7014 |
38. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:59 | + 3:07 | 7000 |
39. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 14:07 | + 3:15 | 6889 |
40. | Gedeon Dominik | KSU9900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:08 | + 3:16 | 6875 |
41. | Švadlena Michal | CHC0101 | R | K.O.B. Choceň | 14:11 | + 3:19 | 6833 |
42. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 14:15 | + 3:23 | 6777 |
43. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:18 | + 3:26 | 6736 |
44. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:26 | + 3:34 | 6624 |
45. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:30 | + 3:38 | 6568 |
46. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 14:35 | + 3:43 | 6499 |
47. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 14:45 | + 3:53 | 6359 |
48. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 14:46 | + 3:54 | 6345 |
49. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:48 | + 3:56 | 6318 |
50. | Mühlbach Aleš | STH0104 | A | SK Studenec | 14:50 | + 3:58 | 6290 |
51. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:51 | + 3:59 | 6276 |
51. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 14:51 | + 3:59 | 6276 |
53. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk | 14:52 | + 4:00 | 6262 |
54. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 14:54 | + 4:02 | 6234 |
55. | Novák Přemysl | DKP0107 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:57 | + 4:05 | 6192 |
56. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 15:09 | + 4:17 | 6025 |
56. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 15:09 | + 4:17 | 6025 |
58. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:06 | + 5:14 | 5231 |
58. | Rýdel Jiří | KAM9200 | C | OK Kamenice | 16:06 | + 5:14 | 5231 |
60. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 16:32 | + 5:40 | 4868 |
60. | Pelikán Lukáš | PGP9810 | C | SK Praga | 16:32 | + 5:40 | 4868 |
62. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:33 | + 5:41 | 4854 |
63. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:37 | + 5:45 | 4799 |
64. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 17:42 | + 6:50 | 3893 |
65. | Walder Michal | 0010001 | C | 17:44 | + 6:52 | ||
66. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:26 | + 7:34 | 3280 |
67. | Bečvář Petr | OPI9800 | C | Orientační sporty Písek | 18:46 | + 7:54 | 3001 |
68. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:57 | + 8:05 | 2848 |
69. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:32 | + 8:40 | 2360 |
70. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:19 | + 9:27 | 1705 |
71. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 20:47 | + 9:55 | 1315 |
72. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:50 | + 9:58 | 1273 |
73. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:32 | + 10:40 | 687 |
74. | Cahová Kristýna | NNN | C | Neregistrovaní | 21:44 | + 10:52 | |
75. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:01 | + 11:09 | 283 |
76. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:14 | + 11:22 | 102 |
77. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 23:38 | + 12:46 | 0 |
78. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:26 | + 13:34 | 0 |
79. | Vaněk Adam | NNN0000 | C | Neregistrovaní | 25:11 | + 14:19 | |
80. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 26:19 | + 15:27 | 0 |
81. | Záveský Jan | CET9501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 28:36 | + 17:44 | 0 |
Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |