Logo
Datum:
08.05.2021
Místo konání:
Brno - Vinohrady
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Šerwood, 1:4000, e=2,5m
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R1
Stavitel tratí:
Coufal Jáchym - R3
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    

D 2.79 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenka Svobodová PHK9551 OK 99 Hradec Králové 16:52
2. Eliška Tomanová ZBM - SK Žabovřesky Brno 20:28 + 3:36
3. Klára Kurečková TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 21:17 + 4:25
4. Barbora Chloupková VBM8455 VSK Mendelu Brno 22:07 + 5:15
5. Carbonara Hana La TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 5:19
6. Ema Fuchsová TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 22:16 + 5:24
7. Barbora Vítková PBM7952 TJ Spartak 1. brněnská 23:19 + 6:27
8. Marie Janíková UBM7852 MENISKOS Brno 24:04 + 7:12
9. Kateřina Schwabová TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 24:18 + 7:26
10. Lenka Kočová ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 24:21 + 7:29
11. Alžbeta Stehlíková 50002 CZ - S-team 24:31 + 7:39
12. Kamila Mesiarkinová ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 25:26 + 8:34
13. Monika Mazalová RBK9252 SK Radioklub Blansko 25:43 + 8:51
14. Veronika Ptáčková TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 26:56 + 10:04
15. Jana Smítalová ZBM8053 SK Žabovřesky Brno 27:19 + 10:27
16. Naďa Obrátilová ABM6654 KOB ALFA Brno 27:34 + 10:42
17. Alena Finstrlová ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 27:58 + 11:06
18. Marcela Fuchsová TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 28:36 + 11:44
19. Magda Barnatová ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 29:25 + 12:33
20. Annalena Reinmann 130001 CZ - KOB ALFA Brno z..s. 29:32 + 12:40
21. Vlasta Jágrová SBK7789 KOB START Blansko 31:04 + 14:12
22. Dagmar Vršková ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 31:30 + 14:38
23. Kamila Tachovská PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 31:34 + 14:42
24. Květa Dohnalová 110001 CZ - Dohnalovi 33:49 + 16:57
25. Jana Košíková ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 35:28 + 18:36
26. Barbora Podhrázská PBM7851 TJ Spartak 1. brněnská 35:41 + 18:49
27. Magdaléna Bašeová 36:43 + 19:51
28. Lenka Zajíčková TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 36:53 + 20:01
29. Lenka Šabatová ZBM - SK Žabovřesky Brno 42:21 + 25:29
30. Klára Bašeová ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 42:25 + 25:33
31. Gabriela Kadlecová BBM7651 BETA URSUS Rosice 52:22 + 35:30
32. Lenka Filipová 52:56 + 36:04
33. Stela Škvařilová 56:26 + 39:34
34. Nela Pernicová 83:11 + 66:19

H 3.24 km, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Matula ADA8202 OOB Spartak Adamov 21:13
2. Zdeněk Mazal VBM8103 VSK Mendelu Brno 21:36 + 0:23
3. David Schwab TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 21:52 + 0:39
4. Vojtěch Koča ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 23:13 + 2:00
5. Marcel Skřivanek JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 23:37 + 2:24
6. Pavel Mudrák TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 23:47 + 2:34
7. Michal Šrubař ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 24:05 + 2:52
8. Ondřej Stehlik 50001 CZ - S-team 24:12 + 2:59
9. Adam Kožoušek ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 24:58 + 3:45
10. Radek Burdilák MBM8533 O-mikron 25:15 + 4:02
11. Tomáš Liščinský TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 25:20 + 4:07
12. Tomáš Kalina TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 25:26 + 4:13
13. Jaroslav Koča ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 25:37 + 4:24
14. Jiří Urválek TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 25:53 + 4:40
15. Petr Brosch RBK7111 SK Radioklub Blansko 26:18 + 5:05
16. Roman Vlček SKM7000 KOB Směr Kroměříž 26:27 + 5:14
17. Kamil Komenda PBM7201 TJ Spartak 1. brněnská 27:17 + 6:04
18. Jan Račanský UBM7903 MENISKOS Brno 27:23 + 6:10
18. Jakub Komenda PBM0712 TJ Spartak 1. brněnská 27:23 + 6:10
20. Vít Suchomel MBM8448 O-mikron 27:37 + 6:24
21. Nikolaj Jordanov VBM6501 VSK Mendelu Brno 28:28 + 7:15
22. Ondřej Toman Lokomotiva Ingstav brno 28:36 + 7:23
23. Pavel Rotek ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 28:41 + 7:28
24. Tomáš Verner VBM8204 VSK Mendelu Brno 28:54 + 7:41
25. Ladislav Svoboda PBM7523 TJ Spartak 1. brněnská 29:01 + 7:48
26. Zbyšek Podhrázský ZBM - SK Žabovřesky Brno 29:04 + 7:51
27. Ivo Denemarek BBM7901 BETA URSUS Rosice 29:05 + 7:52
28. Vojtěch Eliáš TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 29:17 + 8:04
29. Tomáš Baše ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 29:30 + 8:17
30. Lubomír Trš PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 29:41 + 8:28
31. Tomáš Kavan TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 29:57 + 8:44
32. Robert Kurečka ABM7210 KOB ALFA Brno 31:10 + 9:57
33. Daniel Mudrák TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 31:39 + 10:26
34. Vladan Zelený ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 31:40 + 10:27
35. Pavel Dohnal 110002 CZ - Dohnalovi 32:30 + 11:17
36. Radek Šilar UBM7201 MENISKOS Brno 32:53 + 11:40
37. Petr Novotný 60001 CZ - DUKLA Blansko 34:35 + 13:22
38. Jan Karlík TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 34:39 + 13:26
39. Lukáš Polášek 30001 CZ - Orientos 35:02 + 13:49
40. Petr Svoboda ABM7124 KOB ALFA Brno 35:13 + 14:00
41. Miloš Dvořák BBM7300 BETA URSUS Rosice 35:35 + 14:22
42. Rudolf Richter ADA0601 OOB Spartak Adamov 37:39 + 16:26
43. Petr Vostal TBM7411 KOS TJ Tesla Brno 38:03 + 16:50
44. Jiří Štěpánek LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:13 + 17:00
45. Jan Fuchs TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 38:14 + 17:01
46. Jan Pazdziora Taky Brno 39:07 + 17:54
47. Marek Fuchs TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 18:13
48. Tomáš Rudolf ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 40:44 + 19:31
49. Petr Horký UBM - MENISKOS Brno 43:32 + 22:19
50. Matěj Baše ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 44:47 + 23:34
51. Jaroslav Jágr SBK7549 KOB START Blansko 45:54 + 24:41
52. David Polách ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 46:53 + 25:40
53. Ondřej Stejskal LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:58 + 43:45
František Stupal JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Braveny Adam DISK
Samuel Mohr 170001 DE - Leipzig DISK
Jan Škvařil 160001 CZ - Blansko DISK

HDD 1.49 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. František Koča ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 10:48
2. Barbora Schwabová TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 13:05 + 2:17
3. Albert Denemarek TBM1306 KOS TJ Tesla Brno 14:56 + 4:08
4. Alžběta Broschová RBK1151 SK Radioklub Blansko 15:09 + 4:21
5. Lucie Ptáčková TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 15:53 + 5:05
6. Jakub Otoupalík TBM1204 KOS TJ Tesla Brno 15:57 + 5:09
7. Kateřina Vítková PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská 18:14 + 7:26
8. Jasmína Kalinová 120002 CZ - JK 19:47 + 8:59
9. Anna Urválková TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 20:04 + 9:16
10. Martin Šilar UBM1101 MENISKOS Brno 20:35 + 9:47
11. Eliška Dohnalová ZBM1253 SK Žabovřesky Brno 20:57 + 10:09
12. František Skřivanek TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 21:01 + 10:13
13. Vojtěch Vítek PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 21:32 + 10:44
14. Vendelín Smítal ZBM1203 SK Žabovřesky Brno 22:15 + 11:27
15. Jakub Eliášek LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:24 + 11:36
16. Zuzana Kurečková TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 22:58 + 12:10
17. František Daněk SBK1010 KOB START Blansko 24:09 + 13:21
18. Zuzana Marková ZBM - SK Žabovřesky Brno 24:32 + 13:44
19. Daniel Marek ZBM - SK Žabovřesky Brno 24:34 + 13:46
20. Jan Janík UBM1301 MENISKOS Brno 24:56 + 14:08
21. Vilém Vaculín TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 25:07 + 14:19
22. Anna Marie Soběslavská PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 25:34 + 14:46
23. Soňa Cetkovská UBM1154 MENISKOS Brno 28:58 + 18:10
24. David Podhrázský PBM1304 TJ Spartak 1. brněnská 30:10 + 19:22
25. Lucie Marková ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 30:23 + 19:35
26. Tomáš Podhrázský PBM1111 TJ Spartak 1. brněnská 36:19 + 25:31
27. Markéta Matulová ADA1551 OOB Spartak Adamov 38:47 + 27:59
28. Viktorie Daňková SBK1353 KOB START Blansko 42:03 + 31:15
29. Bartoloměj Mikeš 70001 CZ - Mikeš 43:41 + 32:53
Marie Králová PBM1153 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Carbonara Noemi La TBM1156 KOS TJ Tesla Brno DISK
Daniel Král PBM1112 TJ Spartak 1. brněnská DISK

ZV 2.06 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Ptáček TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 12:00
2. Jiří Račanský TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 12:39 + 0:39
3. Ema Myšková TBM0759 KOS TJ Tesla Brno 12:49 + 0:49
4. Filip Schwab TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 13:20 + 1:20
5. Jan Urválek TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 14:12 + 2:12
6. Radka Vernerová VBM8558 VSK Mendelu Brno 14:46 + 2:46
7. Stepannek Ondrej 14:50 + 2:50
8. Martin Zřídkaveselý PBM0808 TJ Spartak 1. brněnská 15:35 + 3:35
9. Anna Dobrovolná TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 15:47 + 3:47
10. Eva Marková ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 16:24 + 4:24
11. Kristýna Finstrlová ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 16:30 + 4:30
12. Filip Finstrle ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 17:01 + 5:01
13. Matěj Toman Lokomotiva Ingstav brno 17:24 + 5:24
14. Vladimír Dobrovolný TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 5:35
15. Jan Otoupalík TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 17:41 + 5:41
16. Jakub Navrátil TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 18:01 + 6:01
17. Viktorie Eliášová TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 18:51 + 6:51
18. Pavel Kříž PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:00 + 7:00
19. Anežka Fedrová RBK0853 SK Radioklub Blansko 19:02 + 7:02
20. Anna Skřivanková TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 19:03 + 7:03
21. Pavel Zabloudil TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 19:04 + 7:04
22. Kateřina Horká TBM0856 KOS TJ Tesla Brno 19:05 + 7:05
23. Anna Janíková ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 19:20 + 7:20
24. Lucie Finstrlová ZBM - SK Žabovřesky Brno 19:22 + 7:22
25. Filip Marek ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 19:32 + 7:32
26. Libor Robotka PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 19:50 + 7:50
27. Pavel Pulec VBM6201 VSK Mendelu Brno 20:19 + 8:19
28. Patrik Eliášek LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:23 + 8:23
29. Aneta Jágrová RBK0951 SK Radioklub Blansko 20:27 + 8:27
30. Julie Ptáčková TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 20:34 + 8:34
31. Vojtěch Kovařovic 80001 CZ - Kovar 20:39 + 8:39
32. Rea Coufalová ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 21:14 + 9:14
33. Milan Jašek TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 21:24 + 9:24
34. Jiří Gawel 40001 CZ - JG Sport 22:22 + 10:22
35. Luboš Minařík TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 22:30 + 10:30
36. Ondřej Kyncl ZBM - SK Žabovřesky Brno 22:52 + 10:52
37. Michaela Mudráková TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 22:53 + 10:53
37. Jolana Bašeová ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 22:53 + 10:53
39. Klára Kočová ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 22:56 + 10:56
40. Zuzana Dokoupilová VBM5754 VSK Mendelu Brno 23:12 + 11:12
41. Jana Eremiášová TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 23:23 + 11:23
42. Vojtěch Hájek TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 23:41 + 11:41
43. Zdeněk Buráň 10001 CZ - BzB 23:58 + 11:58
44. Helena Procházková TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 12:09
45. Thea Coufalová ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 24:23 + 12:23
46. Hana Vaculínová TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 24:28 + 12:28
47. Natálie Mudráková TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 24:50 + 12:50
48. Alexandra Bravená VBM6155 VSK Mendelu Brno 25:20 + 13:20
49. Jaromír Pospíšil PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:43 + 14:43
50. František Dohnal ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 27:15 + 15:15
51. Hana Buráňová 10002 CZ - BzB 27:23 + 15:23
51. Vendula Soběslavská PBM8051 TJ Spartak 1. brněnská 27:23 + 15:23
53. Dana Kurečková 180001 CZ - – 27:34 + 15:34
54. Vojtěch Polášek 30003 CZ - Orientos 27:41 + 15:41
55. František Šnyrch ABM4902 KOB ALFA Brno 27:49 + 15:49
56. Adam Svoboda PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 27:56 + 15:56
56. Klára Janíková ZBM1057 SK Žabovřesky Brno 27:56 + 15:56
58. Ester Smítalová ZBM1056 SK Žabovřesky Brno 27:58 + 15:58
59. Zuzana Jágrová RBK1051 SK Radioklub Blansko 30:37 + 18:37
60. Jakub Svoboda PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 31:20 + 19:20
61. Jolana Kadlecová BBM1052 BETA URSUS Rosice 31:22 + 19:22
62. Veronika Rotková ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 33:45 + 21:45
63. Eva Liščinská TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 34:40 + 22:40
64. Jana Tomanová LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:10 + 24:10
64. Miroslav Obrátil ABM6502 KOB ALFA Brno 36:10 + 24:10
66. Ivana Polášková 30002 CZ - Orientos 38:10 + 26:10
67. Michal Vymazal 20001 CZ - Neregistrovaný 40:10 + 28:10
67. Veronika Daňková SBK8151 KOB START Blansko 40:10 + 28:10
69. Eva Hiklová ZBM - SK Žabovřesky Brno 40:42 + 28:42
70. Věra Salajková LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:28 + 31:28
71. Josef Trš PBM1501 TJ Spartak 1. brněnská 45:04 + 33:04
72. Nataša Richterová ADA7451 OOB Spartak Adamov 52:12 + 40:12
73. Lucie Dohnalová 150001 CZ - Dohnalovi 52:41 + 40:41
Max Denemarek TBM0800 KOS TJ Tesla Brno DISK
Tomáš Pazdziora PBM0701 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Rudolf Richter ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK