Logo

Výsledky závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz II, 1:10 000, E = 5m, stav duben 2021
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pokorný David - R3
Stavitel tratí:
Locker Daniel - R3
Kategorie:
bílá     červená     černá     modrá     zelená     žlutá    

bílá 2.40 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:29
2. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 28:37 + 0:08
3. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:39 + 1:10
4. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:14 + 1:45
5. Volfová Kristýna SRK1751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:07 + 10:38
6. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 39:08 + 10:39
7. Kopecká Cecilie ZAM0951 OB TJ Sokol Žamberk 39:29 + 11:00
8. Sedloň Josef SNA5600 TJ START Náchod 44:56 + 16:27
9. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 50:57 + 22:28
10. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:34 + 24:05
11. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 55:18 + 26:49
12. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:13 + 30:44
13. Sokolová Dana 0000002 000- CZ - Sokolíci 61:10 + 32:41
14. Juliš Josef ZAM1010 OB TJ Sokol Žamberk 68:13 + 39:44
15. Michalíková Sofie 0020001 002- CZ - Dobruška neregistrovaní 74:20 + 45:51

červená 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 39:50
2. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 44:20 + 4:30
3. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 45:07 + 5:17
4. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 5:20
5. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 7:26
6. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 48:08 + 8:18
7. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 50:17 + 10:27
8. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 50:38 + 10:48
9. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:48 + 10:58
10. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 51:46 + 11:56
11. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 52:20 + 12:30
12. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 53:14 + 13:24
13. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:38 + 13:48
14. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 54:52 + 15:02
15. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 54:54 + 15:04
16. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:14 + 15:24
17. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 55:36 + 15:46
18. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 56:01 + 16:11
19. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 56:37 + 16:47
20. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 58:00 + 18:10
21. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 58:01 + 18:11
22. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:12 + 18:22
23. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 59:08 + 19:18
24. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 19:25
25. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 59:39 + 19:49
26. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 60:07 + 20:17
26. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 60:07 + 20:17
28. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 61:31 + 21:41
29. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 61:32 + 21:42
30. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 62:26 + 22:36
31. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:54 + 23:04
32. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 65:48 + 25:58
33. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 66:06 + 26:16
34. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 66:38 + 26:48
34. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 66:38 + 26:48
36. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:34 + 31:44
37. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 72:27 + 32:37
38. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 73:25 + 33:35
39. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:34 + 35:44
40. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 78:34 + 38:44
41. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:44 + 38:54
42. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 79:16 + 39:26
43. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 84:05 + 44:15
44. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:09 + 61:19
Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové DISK
Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav DISK

černá 6.80 km, 220 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 44:01
2. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 1:08
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 45:14 + 1:13
4. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 48:37 + 4:36
5. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 5:09
6. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 49:23 + 5:22
7. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 50:18 + 6:17
8. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 52:34 + 8:33
9. Paleček Ondřej STH0105 SK Studenec 52:54 + 8:53
10. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 55:59 + 11:58
11. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 57:11 + 13:10
12. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 13:41
13. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 58:47 + 14:46
14. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 59:39 + 15:38
15. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 16:03
16. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 61:10 + 17:09
17. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:29 + 17:28
18. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 61:43 + 17:42
19. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 65:49 + 21:48
20. Korbel Michal PHK7703 OK 99 Hradec Králové 65:56 + 21:55
21. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 66:11 + 22:10
22. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 67:46 + 23:45
23. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 68:09 + 24:08
24. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 69:39 + 25:38
25. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 69:41 + 25:40
26. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 70:08 + 26:07
27. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:53 + 26:52
28. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 71:22 + 27:21
29. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 71:25 + 27:24
30. Důrek Milan 0040001 004- CZ - První oddíl 73:24 + 29:23
31. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 75:39 + 31:38
32. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:12 + 33:11
33. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 78:34 + 34:33
34. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 85:48 + 41:47
Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka DISK

modrá 4.80 km, 140 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 32:56
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 41:45 + 8:49
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 44:04 + 11:08
4. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 46:07 + 13:11
5. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 46:54 + 13:58
6. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 48:06 + 15:10
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:22 + 15:26
8. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 48:32 + 15:36
9. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 49:24 + 16:28
10. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 51:44 + 18:48
11. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 53:02 + 20:06
12. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 53:12 + 20:16
13. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 53:25 + 20:29
14. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 53:34 + 20:38
15. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 54:06 + 21:10
16. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 55:34 + 22:38
17. Myslivcová Pavla 0040002 004- CZ - První oddíl 56:48 + 23:52
18. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:36 + 24:40
19. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 58:34 + 25:38
20. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:53 + 26:57
21. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 61:30 + 28:34
22. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:59 + 29:03
23. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:06 + 29:10
24. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 63:27 + 30:31
25. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 30:54
26. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:23 + 31:27
27. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 64:50 + 31:54
28. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:29 + 32:33
29. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 65:35 + 32:39
30. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 66:33 + 33:37
31. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:50 + 33:54
32. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 35:36
33. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 68:55 + 35:59
34. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:01 + 36:05
35. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 69:53 + 36:57
36. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:00 + 37:04
37. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 70:16 + 37:20
38. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:48 + 37:52
39. Pleskač Jiří LTU6400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:52 + 37:56
40. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:55 + 38:59
41. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:58 + 39:02
42. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 73:32 + 40:36
43. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 74:46 + 41:50
44. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 74:57 + 42:01
45. Rusz Roman KUN7201 OB Kunvald 75:21 + 42:25
45. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:21 + 42:25
47. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:31 + 42:35
48. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:03 + 43:07
49. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:49 + 45:53
50. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:02 + 47:06
51. Benda Miroslav LTU0100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:18 + 47:22
52. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:33 + 48:37
53. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:57 + 49:01
54. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:40 + 49:44
55. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:20 + 56:24
56. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 90:26 + 57:30
57. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:27 + 57:31
Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha DISK
Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

zelená 3.70 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 46:47
2. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 1:03
3. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 49:38 + 2:51
4. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 3:09
5. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 51:22 + 4:35
6. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 52:47 + 6:00
7. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 53:54 + 7:07
8. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 54:07 + 7:20
9. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 57:54 + 11:07
10. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 59:40 + 12:53
11. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 61:00 + 14:13
12. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:38 + 16:51
13. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:17 + 17:30
14. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 64:51 + 18:04
15. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:33 + 19:46
16. Sedloňová Aneta SNA9450 TJ START Náchod 67:04 + 20:17
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:29 + 23:42
18. Mašatová Zora 0050001 005- CZ - U Studánky 1515 74:48 + 28:01
19. Holmanová Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 82:08 + 35:21
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 83:43 + 36:56
21. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:12 + 39:25
22. Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:46 + 59:59
23. Severová Radka 0010003 001- CZ - :) 117:59 + 71:12
Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška DISK
Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav DISK

žlutá 3.50 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 55:13
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 2:29
3. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 59:03 + 3:50
4. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 59:27 + 4:14
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 4:55
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 5:43
7. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 62:10 + 6:57
8. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 63:50 + 8:37
9. Čížková Dana SHK7752 OK Slavia Hradec Králové 65:05 + 9:52
10. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 66:10 + 10:57
11. Macháček Milan CHC7701 K.O.B. Choceň 66:49 + 11:36
12. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 67:02 + 11:49
13. Hanousek Václav 0030001 003- CZ - Jičín 67:33 + 12:20
14. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 68:24 + 13:11
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 71:54 + 16:41
16. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 72:35 + 17:22
17. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 72:36 + 17:23
18. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 73:12 + 17:59
19. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 74:45 + 19:32
20. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 77:07 + 21:54
21. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 77:24 + 22:11
22. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 83:24 + 28:11
23. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:13 + 31:00
24. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 88:43 + 33:30
25. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 94:23 + 39:10
26. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 95:16 + 40:03
27. Ruszová Ema KUN7151 OB Kunvald 95:39 + 40:26
28. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 105:57 + 50:44
29. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 125:01 + 69:48
30. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 169:32 + 114:19
Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové DISK
Sokol Zdeněk 0000001 000- CZ - Sokolíci DISK