Logo
Datum:
27.05.2021
Místo konání:
Praha 4, Habrovka
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10L     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     H10L     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75    

D10L

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Öner Eda VSP1154 USK Praha 12:00
2. Suchanová Nela MKP1351 SK GORDIC Praha Kačerov 14:50 + 2:50
3. Melicharová Sofie 22:00 + 10:00
4. Reichelová Šárka 50002 24:10 + 12:10
5. Suchanová Ema MKP1550 SK GORDIC Praha Kačerov 25:34 + 13:34
6. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 27:22 + 15:22
7. Hrazdilová Marie UVP Slovan Praha 34:05 + 22:05

D12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 24:21
2. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 25:09 + 0:48
3. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 26:42 + 2:21
4. Buganová Petra PGP1053 SK Praga 27:06 + 2:45
5. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 28:57 + 4:36
6. Hercubová Dominika MKP0650 SK GORDIC Praha Kačerov 30:38 + 6:17
7. Hrnčířová Ema ROB 30:39 + 6:18
8. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 32:31 + 8:10
9. Blahůtová Alžběta MKP0651 SK GORDIC Praha Kačerov 33:36 + 9:15
10. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 37:06 + 12:45
11. Kapralčíková Johana PGP0959 SK Praga 40:44 + 16:23
12. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 51:47 + 27:26

D14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 18:53
2. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 19:57 + 1:04
3. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 20:10 + 1:17
4. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:39 + 15:46
5. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 34:39 + 15:46
6. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 35:36 + 16:43
7. Morávková Markéta ROB 37:51 + 18:58
MS Šrůtová Marcela ROB 37:52 + 18:59

D16

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hercubová Dominika MKP0950 SK GORDIC Praha Kačerov 40:39
2. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:17 + 0:38
MS Šrůtová Pavla ROB 44:29 + 3:50
3. Mithová Klára MKP0550 SK GORDIC Praha Kačerov 47:17 + 6:38

D21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 52:40
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 52:49 + 0:09
3. Pecoldová P. MFP8450 Matfyz Praha 55:18 + 2:38
4. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 59:55 + 7:15
5. Pangrácová Anna DKL KOB Kladno 61:32 + 8:52
6. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:48 + 9:08
7. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 66:42 + 14:02
8. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 70:30 + 17:50
9. Stejskalová Tereza 72:01 + 19:21
10. Sobotková Anna PGP SK Praga 72:05 + 19:25
11. Ščehovičová Zuzana 80:33 + 27:53
12. Soukupová Lenka 86:24 + 33:44
13. Berounská Adéla 153:57 + 101:17

D35

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Cooiman Markéta MKP8050 SK GORDIC Praha Kačerov DISK
1. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 62:54
2. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 63:07 + 0:13
3. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:29 + 1:35

D45

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 54:48
2. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 64:28 + 9:40
3. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 67:23 + 12:35
4. Matesová Šárka DLP OOB TJ Dukla Praha 69:23 + 14:35
5. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 72:51 + 18:03
6. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 94:33 + 39:45

D55

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buganová Michaela 31:40
2. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 34:37 + 2:57
3. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 39:34 + 7:54
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 40:00 + 8:20
5. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 40:12 + 8:32
6. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 42:28 + 10:48
7. Skřivanová Dagmar ROB 44:32 + 12:52
8. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 46:03 + 14:23
9. Haňkovská Jana PGP SK Praga 52:49 + 21:09
10. Horáková Dana 75:01 + 43:21

H10L

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Öner Efe VSP USK Praha 16:00
2. Blahůt Jan MKP1103 SK GORDIC Praha Kačerov 16:36 + 0:36
3. Zemánek Štěpán MKP1201 SK GORDIC Praha Kačerov 18:24 + 2:24
4. Kousek Jonáš MKP1103 SK GORDIC Praha Kačerov 18:30 + 2:30
5. Rakovec Pavel SCP OK Sparta Praha 20:05 + 4:05
6. Baldrián Josef VSP USK Praha 21:34 + 5:34
7. Melichar Max 22:00 + 6:00
8. Baldrián František VSP USK Praha 23:03 + 7:03
9. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:57 + 12:57
10. Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha 47:54 + 31:54

H12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 21:08
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 25:02 + 3:54
3. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 26:13 + 5:05
4. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 39:51 + 18:43
5. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 49:36 + 28:28
6. Opletal Jakub MKP0900 SK GORDIC Praha Kačerov 56:06 + 34:58

H14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 28:12
2. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 30:26 + 2:14
Exner Tomáš ROB DISK
3. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 35:11 + 6:59
4. Melichar Šimon DKP Oddíl OB Kotlářka 38:24 + 10:12
Hrnčíř Jakub ROB DISK
Pajskr Štěpán ROB DISK
5. Bugan Matěj PGP0712 SK Praga 44:58 + 16:46
6. Hejsek Jakub ROB 65:56 + 37:44

H16

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Polzer Adam ROB DISK
1. Horák Martin VSP0601 USK Praha 51:45

H21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 40:52
2. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 43:21 + 2:29
3. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 47:46 + 6:54
4. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 48:41 + 7:49
5. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 48:43 + 7:51
6. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 51:04 + 10:12
7. Pospíšil Vít PGP SK Praga 51:27 + 10:35
8. Slabý Jiří 70001 52:39 + 11:47
Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice DISK
9. Němeček Jan VSP USK Praha 53:16 + 12:24
10. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 55:39 + 14:47
11. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 55:58 + 15:06
12. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 15:18
13. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 58:24 + 17:32
14. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 61:15 + 20:23
15. Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice 64:24 + 23:32
16. Palaščak Ján 73:58 + 33:06
17. Pajskr Jan ROB 75:05 + 34:13
18. Gajdoš Martin 75:31 + 34:39
19. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 84:56 + 44:04

H35

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecka Marek 45:51
2. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 53:43 + 7:52
3. Čáp Pavel 55:44 + 9:53
4. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 60:04 + 14:13

H45

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 48:14
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 48:46 + 0:32
3. Rod Jan VSP7423 USK Praha 52:09 + 3:55
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 52:54 + 4:40
5. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 57:05 + 8:51
6. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 57:27 + 9:13
7. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 62:18 + 14:04
8. Klíž Michal 62:46 + 14:32
Reichel Vít DISK
9. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 77:02 + 28:48

H55

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 45:50 + 45:50
1. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 54:41
2. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 58:15 + 3:34

H65

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 49:03 + 49:03
1. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 49:40
2. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 53:09 + 3:29
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 59:08 + 9:28
4. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 62:22 + 12:42
5. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 63:39 + 13:59
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 66:43 + 17:03
7. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 136:22 + 86:42

H75

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 60:47
2. Nosál Stano SLA SKOB Slaný 75:45 + 14:58
3. Němec Vladimír SLA SKOB Slaný 77:00 + 16:13
4. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 81:46 + 20:59