Logo

Výsledky závodu: (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD

Datum:
19.05.2021
Místo konání:
Praha - Kamýk
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Lhotecký potok (alias Kamýk)
Ředitel závodu:
Němečková Jarmila - R1
Hlavní rozhodčí:
Němeček Jan - R3
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R1
Kategorie:
D10F     D10     D10F Paralympiáda     D12     D14     H10F     H10     H12     H14     T3    

D10F 1.44 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Ptáčková DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 15:35
2. Veronika Proxová RIC1350 OB Říčany 18:26 + 2:51
3. Aneta Košárková PGP1255 SK Praga 18:59 + 3:24
4. Kateřina Dobyášová KAM1252 OK Kamenice 19:09 + 3:34
5. Eda Öner VSP1154 USK Praha 19:18 + 3:43
6. Kristýna Korbasová DLP1150 OOB TJ Dukla Praha 20:13 + 4:38
7. Nela Suchanová MKP1351 SK GORDIC Praha Kačerov 21:07 + 5:32
8. Stella Slavíčková DLP1450 OOB TJ Dukla Praha 21:12 + 5:37
9. Michaela Hudíková DLP1451 OOB TJ Dukla Praha 22:00 + 6:25
10. Sandra Pohlová TAP1151 KOB Tretra Praha 22:59 + 7:24
11. Eliška Janečková 0010001 26:57 + 11:22
12. Anna Kurfürstová FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:27 + 18:52
13. Antonie Lacigová SZP1150 TJ Slovan Praha Zdravotník 42:05 + 26:30
Adina Nýdrle DLP1353 OOB TJ Dukla Praha DISK
Veronika Korbasová DLP1351 OOB TJ Dukla Praha DISK
Dominika Korbasová DLP1352 OOB TJ Dukla Praha DISK
Lucie Mrázová SZP1250 TJ Slovan Praha Zdravotník DISK
MS Jana Simona Kuiper TJ Slovan Praha Zdravotník 19:51 + 4:16

D10 1.91 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anežka Rodová VSP1152 USK Praha 16:40
2. Barbora Šubrtová TAP1150 KOB Tretra Praha 21:12 + 4:32
3. Laura Jirásková VSP0952 USK Praha 22:20 + 5:40
4. Gabriela Hrušková PGP1150 SK Praga 22:48 + 6:08
5. Adéla Zavadilová VSP1153 USK Praha 22:49 + 6:09
6. Šárka Rypáčková TJP1151 TJ Sokol Troja 24:28 + 7:48
7. Berta Mrázková SJC1151 Sportcentrum Jičín 26:40 + 10:00
8. Sára Súkupová PGP1151 SK Praga 26:53 + 10:13
9. Bára Ouhrabková SPC1256 SPORTICUS team 27:06 + 10:26
10. Aneta Procházková DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 29:16 + 12:36
11. Anita Súkupová PGP1352 SK Praga 29:21 + 12:41
12. Anna Neškudlová KAM1152 OK Kamenice 30:31 + 13:51
13. Evelína Tomešová SJC1150 Sportcentrum Jičín 34:50 + 18:10
14. Viola Jirásková VSP1151 USK Praha 37:47 + 21:07
15. Eva Bednaříková SPC1553 SPORTICUS team 45:59 + 29:19
16. Žofie Snížková DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 50:59 + 34:19
17. Šárka Reichelová 0020004 61:45 + 45:05
Olga Bašusová KAM1250 OK Kamenice DISK
Julie Faltusová DKP1260 Oddíl OB Kotlářka DISK

D10F Paralympiáda 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šárka Šimková LME1150 SK Los Mělník 56:15

D12 2.42 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Štěpová PGP0951 SK Praga 17:20
2. Ela Lošťáková PGP0957 SK Praga 18:23 + 1:03
3. Tereza Hrušková PGP0953 SK Praga 20:12 + 2:52
4. Magdalena Seidlová RIC0950 OB Říčany 23:56 + 6:36
5. Petra Exnerová 24:21 + 7:01
6. Kateřina Kučerová VSP0950 USK Praha 26:31 + 9:11
7. Jolana Vondráčková DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 27:12 + 9:52
8. Anna Řepková PGP1052 SK Praga 27:39 + 10:19
9. Ema Řehořková DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 28:05 + 10:45
10. Adéla Dobyášová KAM1051 OK Kamenice 28:11 + 10:51
11. Míša Ehlerová VSP1050 USK Praha 29:51 + 12:31
12. Ada Bartalošová PGP1050 SK Praga 31:23 + 14:03
13. Barbora Ptáčková DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 31:27 + 14:07
14. Tereza Lenská DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 15:55
15. Lucie Mišeková KAM1050 OK Kamenice 45:08 + 27:48
16. Anna Ryppelová TAP0954 KOB Tretra Praha 46:33 + 29:13
17. Alžběta Blahůtová MKP0951 SK GORDIC Praha Kačerov 47:58 + 30:38
18. Marie Kurfürstová FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:03 + 33:43
19. Kateřina Matoušková SPC0955 SPORTICUS team 51:28 + 34:08
20. Sára Adámková DCH1050 Radioelektronika Cheb 53:19 + 35:59
Dominika Hercubová MKP0950 SK GORDIC Praha Kačerov DISK

D14 3.24 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eva Baldrianová VSP0751 USK Praha 23:26
2. Tereza Havlová KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:40 + 1:14
3. Alice Gregorová DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 25:34 + 2:08
4. Julie Hladíková DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 26:05 + 2:39
5. Marta Kudrnáčová KAM0754 OK Kamenice 26:17 + 2:51
6. Alžběta Vondráčková DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 26:53 + 3:27
7. Anežka Bartalošová PGP0853 SK Praga 30:55 + 7:29
8. Michaela Gajdová VSP0752 USK Praha 32:29 + 9:03
9. Anna Ehlerová VSP0854 USK Praha 33:18 + 9:52
10. Michaela Šimůnková TAP0851 KOB Tretra Praha 33:27 + 10:01
11. Amálie Lampová DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 35:28 + 12:02
12. Petra Šilerová DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 36:13 + 12:47
13. Adéla Snížková DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 13:12
14. Eva Ellederová TAP0860 KOB Tretra Praha 37:13 + 13:47
15. Kateřina Vondrášková KAM0858 OK Kamenice 42:07 + 18:41
16. Valerie Grimmerová RIC0754 OB Říčany 44:31 + 21:05
17. Klára Levrincová TAP0854 KOB Tretra Praha 47:36 + 24:10
18. Josefína Dolejšová KAM0857 OK Kamenice 52:47 + 29:21
19. Tereza Píšová PDY0850 Běhej Poděbrady 58:44 + 35:18
20. Helena Reichelová VSP0856 USK Praha 59:26 + 36:00
21. Klára Herynková RIC0758 OB Říčany 63:06 + 39:40
Kateřina Mišeková KAM0756 OK Kamenice DISK

H10F 1.44 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Krejčí DLP1202 OOB TJ Dukla Praha 16:09
2. Kryštof Grimmer RIC1301 OB Říčany 19:05 + 2:56
3. Jaroslav Šich DLP1200 OOB TJ Dukla Praha 21:28 + 5:19
4. Štěpán Zemánek MKP1201 SK GORDIC Praha Kačerov 24:31 + 8:22
5. Ondřej Ptáček DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 25:13 + 9:04
6. Maxmilián Tomeš SJC1400 Sportcentrum Jičín 26:00 + 9:51
7. Štěpán Karban DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 27:10 + 11:01
8. Emil Mrázek SJC1300 Sportcentrum Jičín 27:54 + 11:45
9. Viktor Ondráček EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 28:05 + 11:56
10. Michal Mišek KAM1300 OK Kamenice 28:29 + 12:20
11. Jonáš Kousek MKP1103 SK GORDIC Praha Kačerov 29:07 + 12:58
12. Filip Šťovíček DKP1207 Oddíl OB Kotlářka 29:46 + 13:37
13. Přemysl Šimek LME1400 SK Los Mělník 56:10 + 40:01
Lubor Ondráček EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Ondřej Moravec DLP1201 OOB TJ Dukla Praha DISK

H10 1.97 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Baldrian VSP1100 USK Praha 17:59
2. Theodor Bartoň FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:14 + 1:15
3. Josef Pinkr HCE1200 TJ Hostivice 21:33 + 3:34
4. Vojtěch Bednařík TAP1104 KOB Tretra Praha 25:25 + 7:26
5. Karel Kamenický TAP1105 KOB Tretra Praha 25:34 + 7:35
6. Václav Sedlák DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 9:19
7. Kryštof Junek STH1201 SK Studenec 27:31 + 9:32
8. Jaroslav Posch RIC1201 OB Říčany 27:34 + 9:35
9. Tomáš Janeček DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 29:42 + 11:43
10. Matyáš Halfar DLP1100 OOB TJ Dukla Praha 32:12 + 14:13
11. David Doleček TAP1107 KOB Tretra Praha 33:15 + 15:16
12. Martin Slavíček SPC1101 SPORTICUS team 35:10 + 17:11
13. Vilém Vyskočil DLP1102 OOB TJ Dukla Praha 39:20 + 21:21
14. Prokop Sedlář TAP1106 KOB Tretra Praha 46:24 + 28:25
15. Radim Rypáček TJP1300 TJ Sokol Troja 47:53 + 29:54
16. Ondřej Karban DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 55:57 + 37:58
17. Adam Gross TAP1108 KOB Tretra Praha 66:16 + 48:17
Tomáš Zápotocký SLA1200 SKOB Slaný DISK
Jan Pinkr HCE1300 TJ Hostivice DISK
Filip Rybář DKP1107 Oddíl OB Kotlářka DISK

H12 2.73 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Junek DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 20:38
2. Jakub Kučera VSP0900 USK Praha 20:49 + 0:11
3. Adam Novák DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 23:17 + 2:39
4. Dan Machar DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 24:36 + 3:58
5. Matěj Zavadil VSP0904 USK Praha 27:11 + 6:33
6. Ondřej Bašus KAM1004 OK Kamenice 27:37 + 6:59
7. Kryštof Hrdý TAP0912 KOB Tretra Praha 30:42 + 10:04
8. Jan Šťovíček DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 30:53 + 10:15
9. Jan Elleder TAP1010 KOB Tretra Praha 31:09 + 10:31
10. Pavel Kamenický TAP0909 KOB Tretra Praha 32:46 + 12:08
11. Adam Zavadil KAM0901 OK Kamenice 32:57 + 12:19
12. Ondřej Hamouz 0050003 33:47 + 13:09
13. Vít Ouhrabka TAP1002 KOB Tretra Praha 33:51 + 13:13
14. Patrik Cichra TAP0903 KOB Tretra Praha 35:47 + 15:09
15. Denis Novák TAP1007 KOB Tretra Praha 38:02 + 17:24
16. Jan Prox RIC1003 OB Říčany 38:13 + 17:35
17. Tomáš Kantůrek DLP0902 OOB TJ Dukla Praha 38:21 + 17:43
18. Michal Hradil HCE0900 TJ Hostivice 39:41 + 19:03
19. Štěpán Zavadil KAM0902 OK Kamenice 41:42 + 21:04
20. František Švarc DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 42:52 + 22:14
21. Vít Vyskočil DLP1006 OOB TJ Dukla Praha 44:11 + 23:33
22. Martin Hamouz 0050004 47:34 + 26:56
23. Dominik Narendra MKP1000 SK GORDIC Praha Kačerov 52:42 + 32:04
24. Tomáš Frýdecký PGP1004 SK Praga 55:32 + 34:54
25. Tobias Krč TAP0911 KOB Tretra Praha 65:13 + 44:35
26. Tomáš Kučera TAP0907 KOB Tretra Praha 68:04 + 47:26
27. Jan Molič PDY1002 Běhej Poděbrady 70:05 + 49:27
Adam Engel DKP0910 Oddíl OB Kotlářka DISK

H14 3.66 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiří Zápotocký SLA0800 SKOB Slaný 26:32
2. Patrik Sedláček DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 26:58 + 0:26
3. Štěpán Brandejs DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 28:11 + 1:39
4. Šimon Víteček DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 2:55
5. Jáchym Šubrt DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 29:51 + 3:19
6. Matouš Junek DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 30:20 + 3:48
7. Eda Machar DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 5:48
8. Patrik Svítil PGP0706 SK Praga 32:51 + 6:19
9. Matyáš Rod VSP0803 USK Praha 33:12 + 6:40
10. Kryštof Jandera PGP0700 SK Praga 33:17 + 6:45
11. Vojtěch Koten DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 35:12 + 8:40
12. David Chmelař PGP0801 SK Praga 35:37 + 9:05
13. Jakub Strnad DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 38:36 + 12:04
14. Jakub Studnička DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 39:28 + 12:56
15. Jakub Salinger DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 13:08
16. Štěpán Termer VSP0807 USK Praha 41:00 + 14:28
17. Patrik Havlík DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 41:13 + 14:41
18. Vojtěch Hlaváček TAP0700 KOB Tretra Praha 43:10 + 16:38
19. Martin Šnejdar PGP0806 SK Praga 44:08 + 17:36
20. Petr Zyma PGP0807 SK Praga 44:15 + 17:43
21. Lumír Sedlář TAP0810 KOB Tretra Praha 46:12 + 19:40
22. Kryštof Tučný PGP0804 SK Praga 46:41 + 20:09
23. Štěpán Tejkl TAP0807 KOB Tretra Praha 47:54 + 21:22
24. Matěj Rybář DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 49:04 + 22:32
25. Vojtěch Hylmar KAM0802 OK Kamenice 49:07 + 22:35
26. Matěj Bugan PGP0712 SK Praga 55:33 + 29:01
27. Ondřej Šubrt TAP0801 KOB Tretra Praha 58:44 + 32:12
28. Jan Daněk DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 63:36 + 37:04
29. Lukáš Pohl TAP0703 KOB Tretra Praha 69:11 + 42:39
30. Jiří Fortelka KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. 74:36 + 48:04
Vít Procházka DKP0711 Oddíl OB Kotlářka DISK

T3 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Kolský PGP0204 SK Praga 22:12
2. Petr Junek STH7801 SK Studenec 23:51 + 1:39
3. Miroslav Seidl RIC7407 OB Říčany 24:13 + 2:01
4. Martin Matoušek SPC7604 SPORTICUS team 24:37 + 2:25
5. Jan Víteček DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 25:32 + 3:20
6. Jan Kabát PGP6901 SK Praga 26:09 + 3:57
7. Antonín Šubrt DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 27:02 + 4:50
8. Romana Mrázková SJC8351 Sportcentrum Jičín 27:49 + 5:37
9. Jan Řehořek Nikolajka 28:14 + 6:02
10. Zdeněk Pohl TAP7606 KOB Tretra Praha 28:45 + 6:33
11. Ivana Lošťáková PGP7763 SK Praga 29:55 + 7:43
12. Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga 30:49 + 8:37
13. Dana Rypáčková SPC7955 SPORTICUS team 31:30 + 9:18
14. Věra Šubrtová TAP8150 KOB Tretra Praha 32:32 + 10:20
15. Petr Janeček 0010002 33:19 + 11:07
16. Peter Kudraß 0070001 34:08 + 11:56
17. Jiří Tejkl DOB7700 KOB Dobruška 34:09 + 11:57
18. Jaroslav Súkup PGP7900 SK Praga 34:13 + 12:01
19. Jiří Benc TAP8002 KOB Tretra Praha 34:22 + 12:10
20. Tomáš Rybář DKP8110 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 12:13
21. Blanka Adámková DCH7852 Radioelektronika Cheb 35:42 + 13:30
22. Terezie Bartoňová FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:00 + 13:48
23. Jana Procházková DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 15:51
24. Zdeněk Koč MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 38:06 + 15:54
25. Markéta Vondráčková DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 18:10
26. Vít Reichel 0020001 40:30 + 18:18
27. Jakub Prox RIC7406 OB Říčany 40:31 + 18:19
28. Martina Mišeková KAM7851 OK Kamenice 41:14 + 19:02
29. Hana Kudrnáčová KAM6250 OK Kamenice 44:23 + 22:11
30. Klára Blahůtová MKP8150 SK GORDIC Praha Kačerov 44:59 + 22:47
31. Markéta Zelená PGP5850 SK Praga 45:01 + 22:49
32. Zuzana Dobyášová KAM8052 OK Kamenice 45:44 + 23:32
33. Kateřina Medlínová DKP7854 Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 23:40
34. Marcela Šrůtová 0050001 46:14 + 24:02
35. Šárka Pinkrová HCE8350 TJ Hostivice 46:34 + 24:22
36. Vít Jirásek ROZ7301 OK Roztoky 48:53 + 26:41
37. Jaroslava Šichová DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 49:29 + 27:17
38. Šimon Jirásek ROZ0602 OK Roztoky 50:04 + 27:52
39. Kateřina Vítečková DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 51:51 + 29:39
40. Monika Reicheková 0020003 60:33 + 38:21
41. Ilona Richterová TAP6953 KOB Tretra Praha 61:54 + 39:42
42. Lucie Rybářová DKP7950 Oddíl OB Kotlářka 62:14 + 40:02
43. Irena Herynková RIC7750 OB Říčany 63:47 + 41:35
44. Katarína Hradilová HCE7350 TJ Hostivice 66:22 + 44:10
45. Martina Nováková PDY7350 Běhej Poděbrady 94:17 + 72:05
Dana Horáková 0030001 DISK