Logo

Výsledky závodu: 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink)

Datum:
22.05.2021
Místo konání:
Omický les
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Omický les 1:10 000
Ředitel závodu:
Dvořák Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Dvořák Miloš - R3
Stavitel tratí:
Richterová Nataša
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H55    

D10 1.95 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 19:11
2. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 0:59
3. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 25:28 + 6:17
4. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. brněnská 25:47 + 6:36
5. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 26:22 + 7:11
6. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 27:00 + 7:49
7. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 9:23
8. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 14:16
9. Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 35:17 + 16:06
9. Smítalová Meda (HDR) 120001 35:17 + 16:06
11. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 36:08 + 16:57
12. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 36:47 + 17:36
13. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 39:05 + 19:54
14. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 35:04
15. Močubová Magdaléna Marie OSN1357 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 100:24 + 81:13
Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Fleissigová Kateřina 140001 DISK
Dohnalová Eliška ZBM1253 SK Žabovřesky Brno DISK

D12 2.37 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 20:04
2. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 23:54 + 3:50
3. Janíková Klára ZBM1057 SK Žabovřesky Brno 27:55 + 7:51
4. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 28:32 + 8:28
5. Smítalová Ester ZBM1056 SK Žabovřesky Brno 35:15 + 15:11
6. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 36:48 + 16:44
7. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Rosice 37:03 + 16:59
8. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. brněnská 39:07 + 19:03
9. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 46:27 + 26:23
10. Krestová Ema 46:43 + 26:39
11. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 62:45 + 42:41
Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko DISK
Šebová Kristína UBM1054 MENISKOS Brno DISK

D14 3.32 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 32:28
2. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 35:28 + 3:00
3. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 39:40 + 7:12
4. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 41:19 + 8:51
5. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 44:11 + 11:43
6. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 46:27 + 13:59
7. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 51:42 + 19:14
8. Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno 51:57 + 19:29
9. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 53:27 + 20:59
10. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 55:12 + 22:44
11. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 58:10 + 25:42
12. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 66:34 + 34:06
MS Reimann Annalena 40001 60:38 + 28:10

D16 3.94 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 36:46
2. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 3:57
3. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 44:28 + 7:42
4. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 59:32 + 22:46
5. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 63:41 + 26:55
6. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 64:24 + 27:38
7. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Rosice 92:50 + 56:04

D18 4.25 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 58:48
2. Staňková Věra 64:43 + 5:55

D21 6.06 km, 250 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 66:24
2. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 76:46 + 10:22
Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín DISK

D35 4.05 km, 180 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 43:54
2. Tomíčková Dana TBM8062 KOS TJ Tesla Brno 44:12 + 0:18
3. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 46:12 + 2:18
4. Vítková Barbora PBM7952 TJ Spartak 1. brněnská 46:24 + 2:30
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 46:33 + 2:39
6. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 47:42 + 3:48
7. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 50:25 + 6:31
8. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 6:42
9. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:03 + 7:09
10. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 52:22 + 8:28
11. Fleissigová Eva 140003 53:13 + 9:19
12. Smítalová Jana ZBM8053 SK Žabovřesky Brno 56:27 + 12:33
13. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:13 + 13:19
14. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 57:37 + 13:43
15. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 59:29 + 15:35
16. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 60:52 + 16:58
17. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 61:44 + 17:50
18. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 61:45 + 17:51
19. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 62:37 + 18:43
20. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 63:27 + 19:33
21. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 63:58 + 20:04
22. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 64:55 + 21:01
23. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 66:05 + 22:11
24. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 66:31 + 22:37
25. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 67:31 + 23:37
26. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 67:32 + 23:38
27. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 73:13 + 29:19
28. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 73:47 + 29:53
29. Šťastná Viktorie UBM7656 MENISKOS Brno 75:28 + 31:34
30. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 75:54 + 32:00
31. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. brněnská 78:15 + 34:21
32. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 80:35 + 36:41
33. Kaděrová Jana ZBM8653 SK Žabovřesky Brno 82:17 + 38:23
34. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 83:33 + 39:39
35. Dohnalová Květa 50001 84:53 + 40:59
36. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:01 + 42:07
37. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 87:29 + 43:35
38. Janováčová Petra ZBM8558 SK Žabovřesky Brno 93:06 + 49:12
39. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 98:06 + 54:12
40. Bašeová Magdalena 80001 107:58 + 64:04
41. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 110:18 + 66:24
42. Paseková Tereza 170001 110:56 + 67:02
43. Jančová Petra 190001 165:35 + 121:41
Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno DISK
Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk DISK
Sedláčková Alžběta 20001 DISK
Vítková Miroslava PTE6952 TJ Sokol Ptení DISK
MS Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 13:06

D55 2.60 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 35:43
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 43:25 + 7:42
3. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 44:37 + 8:54
4. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 47:50 + 12:07
5. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 48:01 + 12:18
6. Marečková Iva ADA6551 OOB Spartak Adamov 67:16 + 31:33
7. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:45 + 34:02
8. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 70:09 + 34:26
9. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:57 + 39:14
Huber Monika ABM6551 KOB ALFA Brno DISK

H10 1.95 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 16:48
2. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 18:40 + 1:52
3. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 18:52 + 2:04
4. Smítal Vendelín ZBM1203 SK Žabovřesky Brno 18:55 + 2:07
5. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 19:07 + 2:19
6. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:18 + 8:30
7. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 25:29 + 8:41
8. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 26:38 + 9:50
9. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 29:55 + 13:07
10. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 13:22
11. Fleissig Antonín (HDR) 140002 31:14 + 14:26
12. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 33:12 + 16:24
13. Svirák Timotej (HDR) TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 18:19
14. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 35:12 + 18:24
15. Bouzek David SVS1300 Orientklub Vsetín 39:32 + 22:44
16. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 42:06 + 25:18
17. Janča Ondřej TBM1304 KOS TJ Tesla Brno 49:31 + 32:43
18. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. brněnská 50:52 + 34:04
19. Kozel Kryštof ABM1501 KOB ALFA Brno 52:24 + 35:36
20. Šmiták Petr 180001 57:58 + 41:10
21. Mikeš Bartoloměj 100001 62:05 + 45:17

H12 2.50 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 20:01
2. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 28:46 + 8:45
3. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 9:11
4. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:53 + 11:52
5. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 36:05 + 16:04
6. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 39:50 + 19:49
7. Kresta Tomáš TBM0908 KOS TJ Tesla Brno 46:01 + 26:00
8. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 47:53 + 27:52
Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno DISK

H14 3.60 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 26:10
2. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 27:48 + 1:38
3. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 29:13 + 3:03
4. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 5:49
5. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 37:50 + 11:40
6. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:43 + 17:33
7. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 45:29 + 19:19
8. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. brněnská 47:34 + 21:24
9. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 60:42 + 34:32
10. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 63:58 + 37:48
11. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 65:10 + 39:00
12. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 67:20 + 41:10
13. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 67:42 + 41:32
14. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:22 + 52:12
Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno DISK
Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno DISK
Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno DISK

H16 4.67 km, 230 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 47:34
2. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 50:11 + 2:37
3. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 53:40 + 6:06
4. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 6:41
5. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 62:35 + 15:01
6. Šťastný Kristián UBM0606 MENISKOS Brno 97:02 + 49:28
7. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 97:48 + 50:14
Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč DISK

H18 5.49 km, 250 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 62:04
2. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 64:49 + 2:45
3. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 65:29 + 3:25
4. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:46 + 5:42
5. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 71:03 + 8:59

H21 8.26 km, 290 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 61:16
2. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 64:11 + 2:55
3. Kinc Martin 200001 67:56 + 6:40
4. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 68:09 + 6:53
5. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 73:30 + 12:14
6. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 78:23 + 17:07
7. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:46 + 18:30
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 90:03 + 28:47
9. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 94:02 + 32:46
10. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 94:27 + 33:11
11. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 96:10 + 34:54
12. Kůra Josef ZBM8722 SK Žabovřesky Brno 114:08 + 52:52
13. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská 119:00 + 57:44
14. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 127:08 + 65:52
Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov DISK

H35 6.44 km, 280 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 48:18
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 50:22 + 2:04
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 56:04 + 7:46
4. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 58:54 + 10:36
5. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 62:10 + 13:52
6. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 62:50 + 14:32
7. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. brněnská 66:59 + 18:41
8. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 69:01 + 20:43
9. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 69:09 + 20:51
10. Hubáček Ondřej JPV8303 Oddíl OS SK Prostějov 70:07 + 21:49
11. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 72:16 + 23:58
12. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 72:21 + 24:03
13. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 75:02 + 26:44
14. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 78:33 + 30:15
15. Šťastný Jan 60001 79:07 + 30:49
16. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 80:00 + 31:42
17. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 80:24 + 32:06
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 80:35 + 32:17
19. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 80:38 + 32:20
20. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 81:34 + 33:16
21. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 82:31 + 34:13
22. Dohnal Pavel 50002 82:48 + 34:30
23. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:49 + 34:31
24. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 84:39 + 36:21
25. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:38 + 38:20
26. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 90:11 + 41:53
27. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 90:34 + 42:16
28. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 90:48 + 42:30
29. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 91:16 + 42:58
30. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 92:51 + 44:33
31. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 93:07 + 44:49
32. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 94:55 + 46:37
33. Novotný Petr 30001 95:55 + 47:37
34. Kresta Aleš 100:11 + 51:53
35. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 109:06 + 60:48
36. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 115:54 + 67:36
37. Polášek Lukáš 70003 128:23 + 80:05
38. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 130:44 + 82:26
39. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 133:38 + 85:20
Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno DISK
Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno DISK
Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko DISK
Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Sedláček Petr 20002 DISK
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK

H55 3.09 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 36:37
2. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 37:32 + 0:55
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:26 + 1:49
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 40:15 + 3:38
5. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 41:55 + 5:18
6. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 44:30 + 7:53
7. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 45:15 + 8:38
8. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:06 + 9:29
9. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 46:12 + 9:35
10. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 48:02 + 11:25
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 48:10 + 11:33
12. Fuchs Vladimír 110001 49:19 + 12:42
13. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 49:25 + 12:48
14. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 52:32 + 15:55
15. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 57:03 + 20:26
16. Buráň Zdeněk 10001 58:23 + 21:46
17. Fučík Radek ABM6512 KOB ALFA Brno 63:00 + 26:23
18. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 63:36 + 26:59
19. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 66:38 + 30:01
20. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 70:54 + 34:17
21. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 73:47 + 37:10
22. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 86:04 + 49:27
Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno DISK
Vymazal Michal 130001 DISK
MS Smítal Rostislav ZBM7903 SK Žabovřesky Brno 38:41 + 2:04