Logo
Datum:
22.05.2021
Místo konání:
Houpačka
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Houpačka mezi vlnami, 1 : 10 000, ekv. 5 m, A4
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kurfürst Pavel - R1
Protokol:
Omlouváme se závodníkům kategorií D18, D21, H16, H18, H21, H45, T5 za ztížené podmínky v dohledávce kontroly 41 (údolíčko), která zlovolně několikrát měnila své umístění na základě přesunů dřevařem, pohybujícím se v okolí kontroly a zpět na správné místo na základě zásahů pořadatele.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21     D45     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H45     H65     HDR     T3     T5    

D10 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blehová Barbora DOR1151 19:36
2. Pecklová Laura DOR1150 19:48 + 0:12
3. Zavadilová Adéla VSP1153 22:00 + 2:24
4. Doleželová Jolana STA1151 27:28 + 7:52
5. Procházková Aneta DKP1153 33:41 + 14:05
6. Andělová Viktorie VPM1155 35:33 + 15:57
7. Fialová Kristýna DOR1250 43:04 + 23:28
8. Gregorová Magdalena DKP1158 51:08 + 31:32
Magazu Sophia 142 DOR1152 DISK

D10L 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 24:41
2. Suchanová Nela MKP1351 30:48 + 6:07
3. Řepková Ema PGP1350 33:54 + 9:13
4. Večerková Klára DKP1452 38:30 + 13:49
5. Pohlová Sandra TAP1151 42:31 + 17:50
6. Ledinská Lucie DKP1253 43:11 + 18:30

D12 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rebeka Petriláková Amálie DOR0953 20:26
2. Baštová Justýna DOR0952 22:27 + 2:01
3. Rodová Anežka VSP1152 24:20 + 3:54
4. Kučerová Kateřina VSP0950 25:44 + 5:18
5. Pěkná Alžběta ROU0950 27:10 + 6:44
6. Řepková Anna PGP1052 34:05 + 13:39
7. Ehlerová Michaela VSP1050 35:05 + 14:39
8. Balejová Sofie KAM0951 36:04 + 15:38
9. Ptáčková Barbora DKP0954 38:46 + 18:20
10. Geffertová Marta FSP1054 41:27 + 21:01
11. Mišeková Lucie KAM1050 42:12 + 21:46
12. Buganová Petra PGP1053 55:03 + 34:37

D14 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 26:36
2. Malečková Pavlína VSP0855 31:05 + 4:29
3. Gregorová Alice DKP0758 32:47 + 6:11
4. Mišeková Kateřina KAM0756 33:06 + 6:30
5. Zakouřilová Klára VSP0850 33:30 + 6:54
6. Lampová Amálie DKP0752 35:05 + 8:29
7. Havlová Tereza KNC0750 35:25 + 8:49
8. Šimůnková Michaela TAP0851 35:38 + 9:02
9. Ehlerová Anna VSP0854 36:24 + 9:48
10. Geffertová Agáta FSP0753 36:56 + 10:20
11. Kudrnáčová Marta KAM0754 38:40 + 12:04
12. Stará Barbora FSP0752 39:02 + 12:26
13. Kašparová Alžběta DOR0753 40:58 + 14:22
14. Nemšovská Magdalena VSP 44:35 + 17:59
15. Ellederová Eva TAP0860 45:55 + 19:19
16. Hladíková Julie DKP0857 49:05 + 22:29
17. Berná Klára ODV0851 50:19 + 23:43
18. Pilátová Rozálie DKL0750 57:14 + 30:38
19. Hüblová Agáta FSP0853 57:42 + 31:06

D16 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magazu Annabelle 143 DOR0657 37:11
2. Měšťanová Tereza TAP0653 45:52 + 8:41
3. Večerková Ema DKP0657 50:41 + 13:30
4. Svobodová Adriana FSP0653 54:59 + 17:48
5. Rosendorfová Hana TAP0551 80:34 + 43:23
Plachá Zita STA0551 DISK

D18 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baštová Julie DOR0353 46:40

D21 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvalová Věra LPM9452 37:59
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 38:34 + 0:35
3. Jelínková Šárka PGP9153 38:42 + 0:43
4. Pecoldová Pavlína MFP8450 41:08 + 3:09
5. Šimšová Jana MFP7651 42:06 + 4:07
6. Jelínková Zora PGP8851 43:48 + 5:49
7. Studničná Lenka FSP8650 44:43 + 6:44
8. Sieglová Dagmar MFP7050 45:23 + 7:24
9. Svobodová Jitka VSP7450 46:04 + 8:05
10. Rosendorfová Lenka TAP0153 49:42 + 11:43
11. Karbanová Vendula DKP 52:01 + 14:02
12. Králová Vanda BZP8750 52:11 + 14:12
13. Kučerová Berenika DCE 53:29 + 15:30
13. Fantová Libuše EKP5650 53:29 + 15:30
15. Křížová Lenka KRL 55:13 + 17:14
16. Janečková Dagmar EKP6550 56:13 + 18:14
17. Fantová Kateřina EKP0256 56:48 + 18:49
18. Blažková Kristina DKP8251 57:49 + 19:50
19. Blahová Pavla DKP0155 65:10 + 27:11
20. Šitrová Lucie LPM7857 68:25 + 30:26
21. Janečková Josefína EKP0351 82:19 + 44:20
Mullis Kateřina DKP7753 DISK
Petráňová Jana SCP7555 DISK
Horová Magda VSP5450 DISK

D45 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 36:42
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 37:20 + 0:38
3. Malečková Iva VSP7559 40:38 + 3:56
4. Městková Kateřina VSP7650 40:51 + 4:09
5. Zakouřilová Helena VSP7453 42:09 + 5:27
6. Berná Markéta ODV7651 47:22 + 10:40
7. Šoupová Jana LPM6850 49:17 + 12:35
8. Geffertová Radka FSP7650 51:31 + 14:49
9. Zelená Markéta PGP5850 51:45 + 15:03
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 53:07 + 16:25
11. Žižková Markéta DOR7352 54:11 + 17:29
12. Nová Jana DOR7150 55:42 + 19:00
13. Úlehlová Monika TAP6950 57:29 + 20:47
14. Kándlová Adéla DCE7550 60:05 + 23:23
15. Pechová Iva LPM6151 60:16 + 23:34
16. Kučerová Marie VSP7551 60:55 + 24:13
17. Kopáčková Alena DOR6450 62:38 + 25:56
18. Michálková Jiřina VSP6151 63:28 + 26:46
19. Hrabánková Ilona PGP6250 64:23 + 27:41
20. Jelínková Radana PGP5851 66:19 + 29:37
21. Mašatová Zora 70001 73:01 + 36:19
22. Jírová Monika ROZ7350 77:20 + 40:38
23. Doubková Dagmar 80:39 + 43:57
24. Čepičková Jana LPM7353 83:38 + 46:56

H10 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef 229 VSP1100 16:47
2. Junek Kryštof STH 25:36 + 8:49
3. Bednařík Vojtěch TAP1104 25:38 + 8:51
4. Zápotocký Tomáš SLA1200 28:21 + 11:34
5. Sedlák Václav DKP1105 29:51 + 13:04
6. Čepička Antonín LPM1102 30:02 + 13:15
7. Arnošt Daniel VSP1200 50:17 + 33:30
8. Sedlář Prokop TAP1106 64:29 + 47:42
Karban Štěpán DKP1313 DISK
Karban Ondřej DKP1100 DISK

H10L 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Kilián FSP1300 25:20
2. Šnejdar David 27:52 + 2:32
3. Mullis Robert 56 DKP1200 31:21 + 6:01
4. Bartál Dan FSP1106 32:51 + 7:31
5. Petráň Lukáš TAP1200 36:18 + 10:58
6. Ptáček Ondřej DKP1204 37:07 + 11:47
7. Cooiman Max MKP1202 40:58 + 15:38
8. Mišek Michal KAM1300 42:02 + 16:42
Hübl Hugo FSP1103 DISK

H12 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 20:00
2. Daniel Elleder Jan TAP 21:12 + 1:12
3. Zavadil Matěj VSP0904 22:13 + 2:13
4. Engel Adam 300 DKP0910 22:47 + 2:47
5. Junek Šimon DKP1011 23:25 + 3:25
6. Kučera Jakub VSP0900 24:01 + 4:01
7. Machar Dan 243 DKP1002 27:07 + 7:07
8. Svoboda Adam 347 DKP0913 32:00 + 12:00
9. Cichra Patrik 6 TAP0903 34:05 + 14:05
10. Pilát Jaromír DKL0900 39:13 + 19:13
11. Komín Matyáš DKL0901 39:27 + 19:27
12. Berný Jáchym ODV1000 43:23 + 23:23
13. Kříž Matěj KAM0900 44:03 + 24:03
14. Knop Matěj FSP0905 48:15 + 28:15
15. Hrádek Vojtěch ROU1000 52:31 + 32:31
Hrdý Kryštof TAP0912 DISK
Kučera Tomáš TAP0907 DISK

H14 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 25:46
2. Víteček Šimon DKP0801 27:49 + 2:03
3. Zápotocký Jiří SLA0800 28:45 + 2:59
4. Šubrt Jáchym DKP0800 28:54 + 3:08
5. Machar Eda 244 DKP0803 31:26 + 5:40
6. Koten Vojtěch DKP0815 32:27 + 6:41
7. Šimerka Ondřej PGP0800 33:20 + 7:34
8. Brandejs Štěpán DKP0807 34:22 + 8:36
9. Kosák Eliáš PGP 36:33 + 10:47
10. Termer Štěpán VSP0807 38:23 + 12:37
11. Magazu Lukas 144 DOR0805 39:07 + 13:21
12. Vrba Matyáš FSP0706 39:12 + 13:26
13. Procházka Vít DKP0711 42:42 + 16:56
14. Černý Vojtěch DKP0712 42:53 + 17:07
15. Žižka Přemysl DOR0706 43:25 + 17:39
16. Rod Matyáš VSP0803 44:01 + 18:15
17. Beran František SLA0700 44:14 + 18:28
18. Španěl Filip DOR0704 45:41 + 19:55
19. Studnička Jakub DKP0718 45:58 + 20:12
20. Svítil Patrik PGP0706 46:04 + 20:18
21. Večerka Vojtěch DKP0813 46:26 + 20:40
22. Junek Matouš DKP0817 48:03 + 22:17
23. Maroušek Dominik DKP0716 48:06 + 22:20
24. Heller Jakub 177 ROU0702 51:10 + 25:24
25. Peckl Kryštof DOR0806 57:14 + 31:28
26. Sedlář Lumír TAP0810 58:03 + 32:17
27. Pohl Lukáš TAP0703 58:29 + 32:43
28. Weiss Hugo DKP 59:21 + 33:35
29. Šnejdar Martin PGP0806 62:34 + 36:48
30. Melichar Šimon DKP0708 73:11 + 47:25
Daněk Jan DKP0713 DISK
Tučný Kryštof PGP0804 DISK
Rejšek Václav KAM0700 DISK
Havlík Patrik DKP0819 DISK

H16 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Vojtěch DKP0502 34:39
2. Sork Dominik 164 TAP0504 37:58 + 3:19
3. Štrait Vilém VSP0701 39:10 + 4:31
4. Pilát Bořivoj DKL0500 39:40 + 5:01
5. Městka Václav VSP0600 40:45 + 6:06
6. Machar Matěj DKP0604 41:18 + 6:39
7. Jíra Filip KAM0506 42:10 + 7:31
8. Hůla Tomáš LBE0602 43:35 + 8:56
9. Dragoun Matěj DOR0603 52:03 + 17:24
10. Ledinský Matěj DKP0602 57:24 + 22:45
11. Horák Martin VSP0601 57:33 + 22:54
12. Kándl Matėj PGP0508 73:12 + 38:33

H18 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 42:21
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 47:07 + 4:46

H21 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 41:51
2. Šafařík Ivo OPI7402 42:58 + 1:07
3. Gregor Martin 138 DKP7705 44:13 + 2:22
4. Junek Petr 335 STH7801 45:48 + 3:57
5. Klaška Pavel DKP9301 45:52 + 4:01
6. Fröhlich Martin DKP8207 46:01 + 4:10
7. Tůma Martin LIT8204 46:18 + 4:27
8. Bořánek Petr VSP7000 46:40 + 4:49
9. Přikryl Petr PBM6708 47:52 + 6:01
10. Janas Petr 331 PGP7106 48:30 + 6:39
11. Vlášek Jakub TAP9702 49:21 + 7:30
12. Ramba Jiří DKP8606 49:45 + 7:54
13. Kondrát Martin PGP6501 49:59 + 8:08
14. Siegl Roman 162 MFP6700 50:01 + 8:10
15. Dvořáček Dan MFP7903 50:03 + 8:12
16. Blaha Ondřej EKP7002 50:51 + 9:00
17. Lužnický Jiří LIT8501 52:54 + 11:03
18. Hejna Martin 11 TAP8101 53:11 + 11:20
19. Šitra Vladimír LPM7904 53:45 + 11:54
20. Dvořák Pavel LPM7805 54:15 + 12:24
21. Vondra Jiří 58:04 + 16:13
22. Klíma Kamil DKL8201 59:08 + 17:17
23. Mašata Roman PHK7107 67:05 + 25:14
Hrádek Tomáš ROU8301 DISK

H45 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr 230 PGP7203 33:59
2. Nemšovský Petr PGP7602 36:22 + 2:23
3. Rod Jan 96 VSP7423 37:46 + 3:47
4. Doubek Petr 199 SLA7000 38:28 + 4:29
5. Kabát Jan PGP6901 41:30 + 7:31
6. Šimša Jaromír MFP7100 42:49 + 8:50
7. Černý Michal ROU7505 43:09 + 9:10
8. Maroušek Jan DKP7402 43:20 + 9:21
9. Čepička Ladislav LPM6701 44:02 + 10:03
10. Semík Jan VSP6507 44:47 + 10:48
11. Kučera Jan VSP7302 45:42 + 11:43
12. Janeček Jura EKP6701 45:46 + 11:47
13. Střelba Ondřej PGP7510 46:26 + 12:27
14. Balej Jiří KAM7201 47:53 + 13:54
15. Komín David PGP7405 49:11 + 15:12
16. Špičák Aleš DKP5500 51:06 + 17:07
17. Zavadil Vladimír VSP6710 51:13 + 17:14
18. Šubrt Antonín DKP7100 51:14 + 17:15
19. Hůla Pavel LBE7300 52:04 + 18:05
20. Španěl Ondřej DOR7100 54:25 + 20:26
21. Jiroušek Petr LPM7001 55:22 + 21:23
22. Fanta Miroslav 323 EKP5800 56:49 + 22:50
23. Skalka Michal 312 LTU6700 57:54 + 23:55
24. Šoupa Karel LPM6900 58:13 + 24:14
25. Večerka Daniel 59:53 + 25:54
26. Pasnichenko Viktor 19 PGP6004 62:07 + 28:08
27. Maleček Vít PGP6801 62:30 + 28:31
28. Šindelka Antonín DLP7200 66:25 + 32:26
29. Hřivna Štěpán PGP7507 68:08 + 34:09
30. Svoboda Miroslav 313 FSP7402 73:06 + 39:07
31. Pech Jiří LPM5402 74:26 + 40:27
32. Doubek Karel 100:18 + 66:19
33. Čtrnáct Jiří PGP7603 104:03 + 70:04
Wald František FSP DISK
MS Ehler Tomáš VSP8102 48:12 + 14:13

H65 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír DLP5500 32:26
2. Koč Lumír MKP5401 37:18 + 4:52
3. Jelínek Martin PGP5103 38:44 + 6:18
4. Koč Zdeněk MKP4700 41:54 + 9:28
5. Muchl Vladimír CST5601 43:00 + 10:34
6. Nosál Stanislav LBE4600 61:34 + 29:08

HDR 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Ondřej DLP1201 26:59
2. Mullis Elizabeth 119 DKP1651 31:12 + 4:13
3. Svítilová Veronika PGP1550 31:28 + 4:29
4. Suchanová Ema MKP1550 40:09 + 13:10
5. Matějovský Vojtěch DKP1209 42:14 + 15:15
6. Sedláková Helena DKP1352 47:39 + 20:40
7. Rambová Barbora DKP1650 147:07 + 120:08
Bednaříková Eva SPC1553 DISK
Baldrian František VSP DISK

T3 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bleha Stanislav 133 DOR7503 28:33
2. Ehlerová Petra VSP7855 29:06 + 0:33
3. Hübl Karel FSP7802 31:29 + 2:56
4. Uher Petr 190 VSP5001 32:41 + 4:08
5. Uhrová Zuzana VSP8050 33:10 + 4:37
6. Havel Josef 106 KNC7800 34:27 + 5:54
7. Žižková Jaroslava DOR7754 34:34 + 6:01
8. Berný Jan ODV7702 34:36 + 6:03
9. Mišeková Martina KAM7851 35:23 + 6:50
10. Bednaříková Jana SPC8353 35:28 + 6:55
11. Cichrová Iveta TAP7752 37:33 + 9:00
12. Termerová Jana LTU7850 37:43 + 9:10
13. Fialová Jana DOR8050 39:41 + 11:08
14. Řepková Jana PGP7762 39:47 + 11:14
15. Tučný Jan 10001 41:20 + 12:47
16. Pilátová Petra DKL8051 41:38 + 13:05
17. Martinec Pavel 341 LTP7003 42:25 + 13:52
18. Hellerová Alena ROU7850 42:53 + 14:20
19. Ledinská Eliška DKP0256 44:32 + 15:59
20. Šnejdar Ondřej 20001 45:04 + 16:31
21. Svítil Petr PGP7810 45:34 + 17:01
22. Balejová Veronika KAM7253 46:56 + 18:23
23. Baštová Jana DOR7452 47:06 + 18:33
24. Hofta Marta 327 RIC7751 50:44 + 22:11
25. Pecklová Jarmila DOR7950 52:01 + 23:28
26. Richterová Ilona TAP6953 58:54 + 30:21
27. Malá Martina 10002 62:09 + 33:36
28. Cichra Pavel 7 TAP7401 62:27 + 33:54
29. Magazu Radka 145 DOR7853 65:29 + 36:56
30. Hejsek Jakub 326 80001 66:01 + 37:28
31. Janíková Kateřina SOB0050 69:36 + 41:03
32. Pohl Zdeněk TAP7606 79:05 + 50:32
Kudrnáčová Hana KAM6250 DISK
Doležel Tomáš STA7701 DISK
Kamírová Gabriela LTP7351 DISK
Mišek Michal KAM7202 DISK
Cooiman Markéta MKP8050 DISK

T5 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hřivna Jakub PGP0305 38:58
2. Anděl Robert VPM8001 39:27 + 0:29
3. Kříž Dušan KRL7800 45:02 + 6:04
4. Heller Jiří ROU7704 47:59 + 9:01
5. Ledinský Martin DKP7901 48:14 + 9:16
6. Pilát Miroslav DKL7900 48:57 + 9:59
7. Lampa David 51 DKP7702 51:36 + 12:38
8. Žáček Martin FSP6803 52:38 + 13:40
9. Rydlová Eva FSP8989 53:06 + 14:08
10. Hořínek Jaroslav VSP5000 54:51 + 15:53
11. Janík Pavel SOB6802 54:52 + 15:54
12. Špičáková Barbora DKP8250 57:02 + 18:04
13. Gregor Radek 77 DOR7404 57:22 + 18:24
14. Brandejsová Petra DKP7853 57:55 + 18:57
15. Mařík Karel FSP 60:12 + 21:14
16. Foršt Jakub DOR7501 61:13 + 22:15
17. Peckl Martin 149 DOR7701 62:06 + 23:08
18. Forstereviczová Jana DOR7653 63:06 + 24:08
19. Bednařík Jan SPC8112 63:57 + 24:59
20. Procházková Jana DKP8052 65:43 + 26:45
21. Hrádková Kateřina ROU8350 66:07 + 27:09
22. Svítilová Pavla PGP7764 68:01 + 29:03
23. Hřivna Ondřej PGP0505 73:16 + 34:18
24. Maříková Markéta FSP 81:29 + 42:31
25. Hora Vladimír VSP5100 84:56 + 45:58
26. Topol Milan 92:12 + 53:14
27. Janíková Martina SOB6750 95:44 + 56:46
Pohlová Kateřina DISK