Logo

Výsledky závodu: Individuální mapový trénink MSK - krátká trať

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Sochorová Hana - R2
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P3    

D10C 1.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řádková Zuzana TRI1151 C TJ TŽ Třinec 35:23
2. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:47 + 4:24
3. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:52 + 8:29
4. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 44:14 + 8:51
5. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 46:15 + 10:52

D12C 1.50 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 23:44
2. Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 27:47 + 4:03
3. Burešová Eliška BFM0955 C SKOB Frýdek - Místek 30:03 + 6:19
4. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 32:36 + 8:52
5. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 33:37 + 9:53
6. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 34:04 + 10:20
7. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 43:27 + 19:43

D14C 2.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 48:55

D16C 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 30:11
2. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 31:56 + 1:45
3. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 33:57 + 3:46
4. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 39:44 + 9:33
5. Vojkůvková Hana MOV0552 C SKOB Ostrava 40:29 + 10:18
6. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 41:08 + 10:57
7. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 45:33 + 15:22
8. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 60:03 + 29:52

D18C 2.90 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 32:36
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 33:54 + 1:18
3. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 36:18 + 3:42

D21C 3.90 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 42:57
2. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 44:32 + 1:35
3. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 44:53 + 1:56
4. Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 60:57 + 18:00
5. Typovská Anna SFM9950 C O-RUNNAŘI Beskydy 79:48 + 36:51
6. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 99:12 + 56:15

D35C 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:46
2. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 46:02 + 10:16
3. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:09 + 12:23
4. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 54:03 + 18:17
5. Růžičková Klára NNNXX03 C Neregistrovaní 55:47 + 20:01
6. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 58:37 + 22:51
Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek DISK

D45C 2.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 38:23
2. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:12 + 1:49
3. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 49:54 + 11:31
4. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 52:45 + 14:22
5. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 53:09 + 14:46
6. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 55:10 + 16:47

D55C 2.90 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 52:49
2. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 75:43 + 22:54

D65C 2.40 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 44:51

H10N 1.50 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kowalczyk Jáchym TRI1203 C TJ TŽ Třinec 12:28
2. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 14:51 + 2:23
3. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 15:58 + 3:30
Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec DISK

H10C 1.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawulok Matyáš SIT1201 C OK SILESIA 25:29

H12C 2.40 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 24:22
2. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 31:45 + 7:23
3. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 40:46 + 16:24
4. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:30 + 18:08
5. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:37 + 19:15
6. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 45:56 + 21:34
7. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 47:30 + 23:08
8. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 51:42 + 27:20
9. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 53:19 + 28:57
10. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 67:49 + 43:27
Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek DISK

H14C 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 41:58
2. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 45:16 + 3:18
3. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 48:03 + 6:05
4. Červinka Ondřej BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 57:51 + 15:53

H16C 3.60 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 29:09
2. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 29:23 + 0:14
3. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 32:55 + 3:46
4. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 43:34 + 14:25
5. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 48:00 + 18:51
6. Merta František BFM0507 C SKOB Frýdek - Místek 49:46 + 20:37
7. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 77:32 + 48:23
8. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 81:29 + 52:20
David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK

H18C 3.90 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 37:30
2. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 39:30 + 2:00
3. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 42:36 + 5:06
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 59:11 + 21:41

H21C 5.00 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 37:27
2. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 41:57 + 4:30
3. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 42:38 + 5:11
4. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 44:46 + 7:19
5. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:07 + 12:40
6. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:23 + 13:56
7. Kostkan Tomáš TRI9500 C TJ TŽ Třinec 59:04 + 21:37

H35C 3.90 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 39:13
2. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 39:35 + 0:22
3. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 39:55 + 0:42
4. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 42:44 + 3:31
5. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 48:52 + 9:39
6. Najdek David NNNXX04 C Neregistrovaní 50:23 + 11:10
7. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 55:12 + 15:59

H45C 3.40 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 36:41
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:05 + 0:24
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 44:06 + 7:25
4. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 44:28 + 7:47
5. Juračák Miroslav BFM7605 C SKOB Frýdek - Místek 50:56 + 14:15
6. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 51:04 + 14:23
7. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 58:29 + 21:48
8. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 67:20 + 30:39
9. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 68:39 + 31:58
10. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 81:44 + 45:03
11. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 84:22 + 47:41
12. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 87:01 + 50:20
13. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 100:45 + 64:04

H55C 3.60 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 40:05
2. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 40:35 + 0:30
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 43:34 + 3:29
4. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 48:23 + 8:18

H65C 2.90 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 46:41
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 74:38 + 27:57

H70C 2.40 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 52:20
2. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 93:51 + 41:31
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK

HDR 1.50 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 15:46
2. Najdeková Laura NNNXX02 C Neregistrovaní 16:01 + 0:15
3. Poloková Eliška TRI1350 C TJ TŽ Třinec 17:02 + 1:16
4. Maroszczyk Witold SIT1202 C OK SILESIA 19:10 + 3:24
5. Dudková Nela SIT1051 C OK SILESIA 20:23 + 4:37
6. Chlebková Nela SIT0952 C OK SILESIA 21:20 + 5:34
7. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 21:26 + 5:40
8. Skupieňová Eliška SIT1151 C OK SILESIA 21:59 + 6:13
9. Maršálková Sára TRI1152 C TJ TŽ Třinec 23:03 + 7:17
10. Sasynová Nikol SIT1052 C OK SILESIA 26:21 + 10:35
11. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 38:17 + 22:31
12. Najdek Jonáš NNNXX01 C Neregistrovaní 38:23 + 22:37
13. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:22 + 32:36

P3 3.00 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 31:40
2. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 43:34 + 11:54
3. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 52:40 + 21:00
4. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 53:16 + 21:36
5. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 58:29 + 26:49
6. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 71:30 + 39:50
Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec DISK
Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec DISK