Logo

Výsledky závodu: Měřený mapový trénink - krátká trať CTB

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Dobkov
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Letadlo II
Ředitel závodu:
Paulová Hana
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Eva - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR    

D10N 1.97 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 47:37
Mácová Apolena SJI1150 OK Jihlava DISK

D10 2.37 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 20:51
2. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 23:20 + 2:29
3. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 23:32 + 2:41
4. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 27:32 + 6:41
5. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 10:19
6. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 32:22 + 11:31
7. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 34:07 + 13:16
8. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 49:46 + 28:55

D12 2.55 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 20:43
2. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 21:59 + 1:16
3. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 24:40 + 3:57
4. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 24:45 + 4:02
5. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 26:45 + 6:02
6. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 31:05 + 10:22
7. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 34:01 + 13:18
8. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:17 + 13:34
9. Zamrazilová Nikol SJI1050 OK Jihlava 36:35 + 15:52
10. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 38:33 + 17:50
11. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 46:03 + 25:20
12. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 48:44 + 28:01

D14 3.07 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 21:10
2. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 22:14 + 1:04
3. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 25:05 + 3:55
4. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 25:11 + 4:01
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 25:23 + 4:13
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 26:13 + 5:03
7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:44 + 6:34
8. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 28:12 + 7:02
9. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 29:10 + 8:00
10. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 30:34 + 9:24
11. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 31:04 + 9:54
12. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 34:04 + 12:54
13. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 34:39 + 13:29
14. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:56 + 13:46
15. Zamrazilová Tereza SJI0755 OK Jihlava 37:47 + 16:37
16. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 39:48 + 18:38
17. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:21 + 33:11
18. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 82:00 + 60:50

D16 4.06 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 32:26
2. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 33:10 + 0:44
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 38:08 + 5:42
4. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 47:51 + 15:25
5. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 48:50 + 16:24
6. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:12 + 23:46
7. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 56:54 + 24:28

D18 4.20 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 33:31
2. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 37:30 + 3:59
3. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 40:53 + 7:22
4. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 47:28 + 13:57
5. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 81:59 + 48:28

D21C 4.60 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 38:07
2. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 43:01 + 4:54
3. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:08 + 7:01
4. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:17 + 7:10
5. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 45:33 + 7:26
6. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 47:06 + 8:59
7. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 47:20 + 9:13
8. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 49:23 + 11:16
9. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 49:40 + 11:33
10. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 51:02 + 12:55
11. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:44 + 14:37
12. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 72:15 + 34:08

D21D 3.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 50:12
2. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 55:36 + 5:24
3. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 65:08 + 14:56
4. Jirků Olga 0010001 Jirků 69:57 + 19:45

D35 4.20 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:45
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 39:31 + 0:46
3. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:09 + 1:24
4. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 43:00 + 4:15
5. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 46:11 + 7:26
6. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 47:07 + 8:22
7. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 47:38 + 8:53
8. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 48:55 + 10:10
9. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 59:46 + 21:01
10. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 61:50 + 23:05
11. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 62:53 + 24:08
12. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:35 + 25:50

D45 4.06 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:48
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 45:04 + 0:16
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 48:13 + 3:25
4. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:44 + 4:56
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 51:06 + 6:18
6. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:13 + 8:25
7. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:06 + 11:18
8. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 57:47 + 12:59
9. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 58:18 + 13:30
10. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 63:45 + 18:57
11. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:30 + 23:42
12. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 72:35 + 27:47
13. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 76:31 + 31:43
14. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 76:36 + 31:48
15. Vítková Eva CHT7251 OOB SK Chrast 78:15 + 33:27
16. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 80:17 + 35:29
17. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 87:40 + 42:52
18. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 99:35 + 54:47

D55 3.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 53:50
2. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 73:14 + 19:24
3. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 78:42 + 24:52
4. Králová Irena 0030001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní 91:42 + 37:52
Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená DISK

D65 3.04 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:36
2. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 66:47 + 22:11
3. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 70:18 + 25:42

H10N 1.97 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 16:49
2. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 21:23 + 4:34
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 22:01 + 5:12
4. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 40:32 + 23:43
5. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 44:16 + 27:27
6. Tulis Václav SJI1003 OK Jihlava 64:40 + 47:51

H10 2.37 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 18:12
2. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 18:35 + 0:23
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 33:50 + 15:38
4. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 34:40 + 16:28
5. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 35:28 + 17:16
6. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 75:16 + 57:04
Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř DISK
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK

H12 2.69 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 21:19
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 22:25 + 1:06
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 22:45 + 1:26
4. Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 23:26 + 2:07
5. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 24:06 + 2:47
6. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 24:48 + 3:29
7. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 28:50 + 7:31
8. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 34:11 + 12:52
9. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:22 + 18:03
10. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 43:52 + 22:33
MS Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 42:32 + 21:13

H14 3.66 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 22:13
2. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 25:00 + 2:47
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 25:00 + 2:47
4. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:49 + 5:36
5. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 27:53 + 5:40
6. Růžička Vojtěch SJI0704 OK Jihlava 29:11 + 6:58
7. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 31:01 + 8:48
8. Těthal Josef SJH0805 SOS Jindřichův Hradec 36:25 + 14:12
9. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 41:20 + 19:07
10. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 45:17 + 23:04
11. Zach Martin SJI0705 OK Jihlava 50:25 + 28:12

H16 4.82 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 38:22
2. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 39:17 + 0:55
3. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 41:03 + 2:41
4. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 48:21 + 9:59
5. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 50:36 + 12:14
6. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 52:55 + 14:33
7. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 54:20 + 15:58
8. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:52 + 16:30
9. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 64:17 + 25:55
10. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 100:28 + 62:06

H18 5.18 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 38:33
2. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 39:18 + 0:45
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 40:03 + 1:30
4. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:03 + 8:30
5. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 49:02 + 10:29
6. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 50:50 + 12:17
7. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 55:35 + 17:02

H21C 6.24 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 40:26
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 41:09 + 0:43
3. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 42:16 + 1:50
4. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 42:37 + 2:11
5. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 45:16 + 4:50
6. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 45:57 + 5:31
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 49:06 + 8:40
8. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 50:47 + 10:21
9. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 51:42 + 11:16
10. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 52:14 + 11:48
11. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 52:46 + 12:20
12. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 53:20 + 12:54
13. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 53:49 + 13:23
14. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 55:38 + 15:12
15. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 56:17 + 15:51
16. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 58:11 + 17:45
17. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:40 + 18:14
18. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 61:08 + 20:42
19. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 63:23 + 22:57
20. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:39 + 26:13
21. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 67:59 + 27:33
22. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 76:49 + 36:23
22. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 76:49 + 36:23
Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK

H21D 4.99 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:46
2. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:04 + 0:18
3. Jirků František 0010002 Jirků 77:47 + 17:01
4. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 89:25 + 28:39

H35 5.18 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 36:23
2. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:26 + 7:03
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 44:01 + 7:38
4. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 46:28 + 10:05
5. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 47:33 + 11:10
6. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 50:41 + 14:18
7. Zamrazil Jan SJI7701 OK Jihlava 55:55 + 19:32
8. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:33 + 25:10
9. Máca Tomáš SJI7800 OK Jihlava 74:38 + 38:15
10. Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:42 + 38:19
11. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 89:29 + 53:06
Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka DISK

H45 4.82 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 37:49
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 38:50 + 1:01
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 40:48 + 2:59
4. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 42:58 + 5:09
5. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 43:53 + 6:04
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:01 + 8:12
7. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:30 + 8:41
8. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 47:37 + 9:48
9. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 47:48 + 9:59
10. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 50:39 + 12:50
11. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 51:48 + 13:59
12. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:28 + 14:39
13. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 53:16 + 15:27
14. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 55:33 + 17:44
15. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:12 + 20:23
16. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 66:06 + 28:17
17. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:58 + 30:09
18. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 70:05 + 32:16
19. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 75:06 + 37:17
20. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 79:59 + 42:10
21. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 95:58 + 58:09

H55 3.88 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 35:56
2. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:03 + 2:07
3. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 39:29 + 3:33
4. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 43:03 + 7:07
5. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 43:05 + 7:09
6. Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně 44:07 + 8:11
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 46:12 + 10:16
8. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 54:56 + 19:00
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:57 + 31:01

H65 3.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:16
2. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:22 + 8:06
3. Junek Petr STH5501 SK Studenec 62:47 + 24:31

H70 3.04 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 33:46
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 36:35 + 2:49
3. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 37:23 + 3:37
4. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 39:14 + 5:28
5. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 43:53 + 10:07
6. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 47:50 + 14:04

HDR 1.85 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 19:22
2. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 22:29 + 3:07
3. Kocmánek Lukáš PZR1200 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:42 + 6:20
4. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 26:55 + 7:33
5. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 27:15 + 7:53
6. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 30:49 + 11:27
7. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 32:29 + 13:07
8. Gregor Šimon RUZ1600 TJ Růžená 32:57 + 13:35
9. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 35:01 + 15:39
10. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 35:17 + 15:55
11. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 35:23 + 16:01
12. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 37:46 + 18:24
13. Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava 48:30 + 29:08
14. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 50:29 + 31:07