Logo

Výsledky závodu: Jarní jihomoravská tréninková liga 2021 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2021
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-04-1717.04.2021 1. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) PBM Ano Ano
2021-04-2424.04.2021 XVIII. O-mikron (2. Jarní jihomoravská liga) MBM Ano Ano
2021-05-0101.05.2021 3. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) PBM Ano Ano
2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu ZBM Ano Ano
2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) LBM Ano Ano
2021-05-2222.05.2021 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) BBM Ano Ano
2021-05-2929.05.2021 Měřený trénink ZBM Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga ADA Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H55    

D10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Broschová Alžběta RBK1151 1065.81 1. 197.02( 3) 213.47( 1)205.78( 1)196.98( 2) 192.73( 3) 211.21( 1)209.85( 1)225.50( 1)
2 Šťastná Vendula TBM1384 978.26 1. 204.84( 1)191.31( 3)191.84( 4) 183.44( 5) 206.66( 2)183.61( 4)156.72( 5)
3 Schwabová Barbora TBM1188 965.94 1. 149.04(11) 154.04( 8) 195.00( 3)211.03( 1)195.22( 2)182.13( 3) 182.56( 3)
4 Marková Lucie ZBM1351 857.20 2. 181.40( 4)195.22( 2)161.25(11) 93.39(10) 131.41(10) 180.05( 5)139.28( 9)
5 Ptáčková Lucie TBM1372 819.68 3. 153.30(10)113.12(10) 156.91(12)191.99( 3)162.29( 7)145.18( 8) 143.99( 8) 155.19( 6)
6 Vítková Kateřina PBM1152 806.18 4. 178.97( 5)177.11( 5)186.21( 6)176.01( 4) 87.88(13)
7 Soběslavská Anna Marie PBM1351 779.21 7. 157.46( 8)167.46( 7)178.95( 8)126.14( 8)149.20( 8) 108.79( 9)
8 Urválková Anna TBM1177 758.08 5. 145.79(12) 130.78(14)163.54( 5) 177.96( 5) 140.01( 8)
9 Stašková Tereza PBM1257 717.87 4. 157.56( 7) 178.95( 8) 180.66( 4) 35.45(13)165.25( 4)
10 Kurečková Zuzana TBM1377 700.67 7. 154.92( 9)147.65( 9) 43.36(18) 143.82( 7)117.59(11)136.69( 9) 61.12(12)
11 Ryglová Beáta TBM1158 653.99 2. 198.14( 2) 199.22( 2) 68.49(15) 188.14( 3)
12 Králová Marie PBM1153 637.19 2. 173.49( 6) 189.96( 5) 81.80(14) 191.94( 2)
13 Doušková Daniela TBM1358 586.11 7. 102.06(16) 152.46(13) 167.78( 7) 50.29(12)113.52(11)
14 Tomíčková Ivana TBM1364 461.51 7. 183.75( 7) 47.93(17)129.75(11)100.08(10)
15 Cetkovská Soňa UBM1154 456.42 4. 0.00(18)184.67( 4) 103.02( 9)168.73( 6)
16 Dohnalová Eliška ZBM1253 425.98 6. 157.54( 6)110.71(12) 157.73( 6)
17 Malá Lucie TBM1165 420.86 6. 3.75(17) 163.71(10) 175.03( 6) 78.37(11)
18 Beránková Kamila ZBM1152 414.05 1. 212.05( 1) 202.00( 2)
19 Kroutilová Eliška TBM1361 389.21 7. 0.00(19) 51.35(11) 83.20(17) 60.29(16) 48.91(12)145.46( 7)
20 Kozáková Zuzana TBM1352 350.68 7. 112.82(14) 88.13(15) 149.73( 7)
21 Kozáková Michaela TBM1552 321.58 10. 103.38(15) 83.91(16) 134.29(10)
22 La Carbonara Noemi TBM1156 314.68 6. 173.46( 6) 141.22( 9)
23 Kořanová Daniela VBM1551 256.53 10. 123.77(13) 132.76(10)
24 Vedrová Anika TBM1351 189.66 4. 189.66( 4)
25 Dokoupilová Simona VBM1553 46.32 18. 46.32(18) 0.00(18)
26 Šímová Klaudie TBM1452 41.47 19. 7.15(19) 34.32(19)
27 Matulová Markéta ADA1551 36.27 11. 36.27(11)
28 Sychrová Hana VBM1352 25.02 14. 25.02(14)
29 Chloupková Kristýna VBM1152 24.41 15. 24.41(15)

D12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Marková Eva ZBM0954 1076.26 1. 209.15( 2)221.47( 1)208.98( 1) 211.67( 1)213.76( 1) 220.21( 1)
2 Jágrová Aneta RBK0951 940.59 2. 196.12( 2)150.40( 9)189.86( 3)200.86( 2) 203.35( 2)
3 Eliášová Viktorie TBM1052 936.49 1. 180.75( 3)135.38( 6) 179.78( 6)198.47( 2)161.24( 6)216.25( 1)
4 Mudráková Natálie TBM0953 929.35 2. 143.53( 7) 182.42( 3)180.14( 5)166.25( 8)149.20( 8) 200.26( 2) 200.28( 2)
5 Janíková Klára ZBM1057 923.58 3. 182.42( 3)188.95( 3)149.55( 9) 185.38( 3)183.49( 3) 183.34( 7)
6 Jágrová Zuzana RBK1051 882.30 3. 134.89( 7) 186.70( 4)135.10(11) 149.39( 7)180.92( 4)166.04( 4)199.25( 3)
7 Coufalová Rea ZBM0953 771.26 1. 210.09( 1) 185.64( 5)175.06( 4) 200.47( 1)
8 Stašková Sofie PBM0952 743.35 4. 153.36( 6) 130.19(12) 136.75( 8)127.43( 6)195.62( 4)
9 Coufalová Thea ZBM1050 697.96 4. 173.89( 4) 168.67( 7)163.45( 5) 191.95( 5)
10 Bašeová Jolana ZBM1051 683.39 6. 176.75( 6)136.06(11)146.42( 6) 73.52( 9)150.64( 9)
11 Kadlecová Jolana BBM1052 424.77 7. 148.34(11)131.06(12) 145.37( 7)
12 Veselá Martina RBK1052 400.49 3. 150.22(10) 73.83(13) 176.44( 3)
13 Ptáčková Julie TBM0980 391.30 2. 0.00( 8)202.07( 2)189.23( 4)
14 Tomíčková Eliška TBM1054 372.07 7. 171.52( 7) 94.41(12)106.14( 9)
15 Šímová Julie TBM1055 369.28 5. 155.67( 5) 73.32(13) 140.29(10)
16 Francová Hedvika TBM1079 345.00 6. 153.19( 8) 191.81( 6)
17 Mazálková Veronika ZBM0961 319.72 5. 139.85( 8)179.87( 5)
18 Smítalová Ester ZBM1056 302.26 5. 149.37(10) 152.89( 5)
19 Kučerová Tereza ZBM0957 267.38 8. 148.03( 9) 119.35( 8)
20 Finstrlová Denisa ZBM0951 223.31 5. 26.29(14) 38.12(10)158.90( 5)
21 Šebová Kristína UBM1054 170.82 8. 170.82( 8)
22 Žižková Klára ZBM0955 125.71 7. 125.71( 7)
23 Beránková Julie ZBM0956 63.54 10. 0.00(15) 63.54(10)

D14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Finstrlová Kristýna ZBM0752 1035.27 1. 193.46( 4) 190.24( 3) 207.60( 1)209.48( 1)218.34( 1)206.39( 1)
2 Dobrovolná Anna TBM0758 998.25 1. 195.39( 3) 208.54( 1)195.01( 2)193.99( 3) 201.12( 2) 198.19( 2)
3 Janíková Anna ZBM0862 957.17 3. 193.96( 3)193.87( 3)171.40( 7) 188.90( 5)189.41( 3) 191.03( 4)
4 Kubáňová Tereza TBM0756 953.67 2. 200.32( 2)197.58( 2) 198.41( 2)170.49( 6) 186.87( 5)
5 Strýčková Barbora ADA0852 927.48 1. 163.55( 6)205.72( 1)185.98( 4) 176.81( 5) 195.42( 3)
6 Fedrová Anežka RBK0853 851.59 4. 87.72( 8) 177.81( 7)173.39( 4)170.91( 7)137.83(11) 157.16( 4)172.32( 8)
7 Horká Kateřina TBM0856 830.43 6. 162.31( 7) 176.07( 8)173.06( 6)163.83(10)155.16( 8)
8 Myšková Ema TBM0759 779.26 1. 205.67( 1)191.45( 4) 214.75( 1) 167.39(12)
9 Vernerová Hana TBM0780 722.75 6. 142.19( 6)159.48(10) 110.77(12)155.86( 7) 154.45(15)
10 Skřivanková Anna TBM0853 718.50 5. 185.09( 5)179.37( 5)173.28( 5)180.76( 6)
11 Kočová Klára ZBM0850 639.70 2. 147.45( 8)137.77(11)146.10(10)208.38( 2)
12 Peňázová Charlotte ZBM0860 615.41 6. 103.93( 9) 159.08(11) 97.88(13)114.41(12)140.11( 6)
13 Ptáčková Julie TBM0980 552.60 4. 189.84( 4)184.80( 4) 177.96( 7)
14 Taslerová Martina ABM0757 519.02 6. 178.10( 6) 169.09( 9) 171.83( 9)
15 Ryglová Adéla TBM0857 489.27 8. 149.53( 8) 170.91( 9) 168.83(11)
16 Veselá Veronika RBK0852 433.31 7. 128.28(12) 169.64( 8) 135.39( 7)
17 Rotková Veronika ZBM0854 415.28 3. 75.50( 9) 173.28( 3)166.50(14)
18 Čechová Johana TBM0888 366.59 5. 187.60( 5) 178.99( 6)
19 Šujanová Berenika RBK0752 346.83 5. 77.76(10) 124.51(13) 144.56( 5)
20 Karafiátová Eliška ABM0752 301.85 9. 150.98( 9) 150.87(16)
21 Hiklová Eva ZBM0755 210.08 7. 68.66(11)141.42( 7)
22 Doušková Hana TBM0659 198.94 2. 198.94( 2)
23 Jágrová Aneta RBK0951 169.18 10. 169.18(10)
24 Marková Eva ZBM0954 166.72 13. 166.72(13)
25 Ryšavá Viktorie TBM0760 119.52 14. 119.52(14)

D16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Kurečková Klára TBM0667 500.70 1. 94.95( 3) 98.93( 2) 100.00( 1) 91.06( 5) 109.55( 1) 97.27( 4)
2 Fuchsová Ema TBM0653 470.07 2. 95.69( 2) 98.93( 2) 95.38( 2) 80.23( 6) 99.84( 2) 77.43( 7)
3 Tomanová Eliška ZBM0658 379.03 2. 92.91( 5) 96.40( 3) 90.61( 3) 99.11( 2)
4 Doušková Kateřina TBM0679 374.42 1. 109.36( 1) 70.10( 7) 102.78( 1) 92.18( 5)
5 Dušková Tereza TBM0554 335.82 4. 80.45( 4) 74.66( 6) 91.11( 4) 89.60( 6)
6 Doušková Hana TBM0659 299.59 1. 96.80( 4) 100.81( 2) 101.98( 1)
7 Procházková Doubravka PBM0651 273.31 1. 74.40( 5) 100.00( 1) 98.91( 3)
8 Hlaváčová Lucie TBM0660 176.25 1. 74.11( 6)102.14( 1)
9 Mikulová Klára TBM0553 158.09 3. 66.99( 8) 63.12( 3) 27.98( 7)
10 Mazálková Klára ZBM0558 155.60 2. 72.92( 7) 82.68( 2)
11 Barnatová Magda ZBM0653 118.55 3. 61.79( 3) 56.76( 8)
12 Palátová Renáta ABM0655 53.55 4. 53.55( 4) 0.00( 9)
13 Finstrlová Lucie ZBM0651 41.57 5. 41.57( 5)

D18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Bednaříková Emma PBM0359 296.16 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 96.16( 2)
2 Richterová Julie ADA0351 268.56 1. 29.26( 3)100.00( 1) 100.00( 1) 39.30( 4)
3 Barnatová Klára ZBM0352 100.00 1. 100.00( 1)
4 Mulíčková Markéta ABM0362 93.58 3. 93.58( 3)
5 Poloučková Hana ABM0350 85.11 2. 85.11( 2)

D21 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Chloupková Barbora VBM8455 368.09 1. 72.57( 3) 93.65( 2)101.87( 1) 100.00( 1)
2 Matušková Jana RBK9999 312.10 2. 79.42( 2) 74.20( 7) 87.43( 3) 71.05( 6)
3 Mazalová Monika RBK9252 237.59 2. 62.25( 6) 85.90( 8) 89.44( 2)
4 Beržinská Soňa SBK8554 236.45 1. 84.39( 2)100.00( 1) 52.06( 5)
5 Kozáková Zdenka TBM7952 218.92 1. 100.00( 1) 118.92( 1)
6 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 204.71 5. 51.15(17) 66.40( 5) 87.16( 7)
7 Hiklová Natalia ZBM8350 188.68 2. 92.04( 4) 96.64( 2)
8 Korpasová Tereza TBM9898 185.95 2. 97.77( 2) 88.18( 4)
9 Korpasová Lucie TBM0151 177.58 3. 88.60( 5) 88.98( 3)
10 Kopáčková Jana ZBM7951 164.19 3. 97.67( 3) 66.52( 7)
11 La Carbonara Hana TBM7652 160.34 2. 58.76(15) 101.58( 2)
12 Janíková Marie UBM7852 154.80 4. 61.58(11) 93.22( 4)
13 Schwabová Kateřina TBM7371 151.89 5. 59.70(14) 92.19( 5)
14 Kociánová Lenka VBM8553 136.64 4. 61.58(11) 75.06( 4)
15 Vítková Barbora PBM7952 131.84 3. 35.29(22) 96.55( 3)
16 Fuchsová Marcela TBM7260 114.45 13. 41.34(21) 73.11(13)
17 Odehnalová Tereza ZBM9757 114.38 1. 114.38( 1)
18 Vršková Dagmar ZBM7850 108.15 15. 47.91(19) 60.24(15)
19 Obrátilová Naďa ABM6654 107.24 11. 29.55(25) 77.69(11)
20 Hiršová Gabriela ZBM9651 105.65 1. 105.65( 1)
21 Mulíčková Eva ABM7469 104.55 1. 104.55( 1)
22 Grycová Kateřina TBM0058 98.34 2. 98.34( 2)
23 Firešová Markéta ZBM9951 96.00 3. 96.00( 3)
24 Korpasová Ivana LBM7362 94.79 6. 50.00(18) 44.79( 6)
25 Tachovská Kamila PBM7655 92.95 16. 33.00(23) 59.95(16)
26 Barnatová Klára ZBM0352 92.02 4. 92.02( 4)
27 Kočová Lenka ZBM8160 91.96 6. 91.96( 6)
28 Opálková Martina TBM0056 89.50 5. 89.50( 5)
29 Špringlová Kamila TBM0050 87.03 6. 87.03( 6)
30 Ptáčková Veronika TBM7374 80.50 9. 80.50( 9)
31 Smítalová Jana ZBM8053 78.80 10. 78.80(10)
32 Finstrlová Alena ZBM7550 75.92 12. 75.92(12)
33 Stachoňová Barbara ZBM8451 72.64 8. 72.64( 8)
34 Jágrová Vlasta SBK7789 71.79 14. 9.63(26) 62.16(14)
35 Taslerová Tereza ABM0361 71.57 3. 37.06(11) 26.22( 3) 8.29( 7)
36 Strýčková Monika ADA7454 70.97 9. 70.97( 9)
37 Broschová Lucie RBK7451 66.48 10. 66.48(10)
38 Hlaváčová Šárka TBM7258 59.81 13. 59.81(13)
39 Kubáňová Jana TBM7275 58.45 16. 58.45(16)
40 Pompurová Terézia TBM9857 52.78 8. 52.78( 8)
41 Poloučková Hana ABM0350 47.30 9. 47.30( 9)
42 Mazálková Klára ZBM0558 43.74 20. 43.74(20)
43 Košíková Jana ZBM8352 42.64 17. 0.00(31) 42.64(17)
44 Miková Lenka TBM0460 38.64 10. 38.64(10)
45 Zajíčková Lenka TBM7152 36.36 18. 0.00(28) 36.36(18)
46 Chroustová Petra VBM6655 31.12 24. 31.12(24)
47 Bašeová Klára ZBM0252 11.81 4. 11.81(19) 0.00( 4)
48 Tomanová Veronika LBM7751 1.29 27. 1.29(27)

D35 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Ptáčková Veronika TBM7374 408.17 1. 96.79( 3) 88.51( 5) 119.35( 1)103.52( 1)
2 Doušková Vlasta TBM7060 373.47 7. 86.61( 8) 73.59(16) 71.76(11) 74.60( 7) 66.91( 8)
3 Janíková Marie UBM7852 342.90 1. 80.96(10) 87.88( 6)100.40( 1) 73.66( 6)
4 Mulíčková Eva ABM7469 334.36 5. 89.31( 5) 86.01( 8) 85.96( 7) 73.08( 7)
5 Schwabová Kateřina TBM7371 329.68 4. 86.89( 7) 84.01(10) 97.16( 4) 61.62( 9)
6 Fuchsová Marcela TBM7260 329.64 9. 85.43(10) 67.36(19) 75.78(10) 70.73( 9) 30.34(18)
7 Vítková Barbora PBM7952 328.38 2. 85.32(11) 84.58( 9) 99.96( 2) 58.52(10)
8 Cicvárková Lucie ZBM7651 315.72 3. 86.61( 8) 74.05(13) 70.14(18) 84.92( 3)
9 Broschová Lucie RBK7451 304.69 2. 84.93( 9) 73.55(17) 95.73( 2) 50.48(13)
10 Kubáňová Jana TBM7275 288.87 1. 94.21( 3) 90.81( 5) 103.85( 1)
11 Janováčová Petra ZBM8558 283.28 4. 93.72( 4) 64.41(16) 0.00(26) 82.75( 4) 42.40(15)
12 Kroutilová Eva TBM7861 280.80 2. 49.65(19) 66.44( 2) 60.13(17) 39.69(24) 62.09(15) 42.49(13)
13 Jemelíková Lada VBM6555 277.91 3. 77.76(12) 99.64( 3) 47.08(12) 53.43(12)
14 Ryglová Kateřina TBM7372 262.87 6. 87.72( 7) 89.26( 6) 85.89( 8)
15 Doušková Klára TBM7761 257.17 5. 64.47(15) 48.12(23) 66.87(13) 77.71( 5)
16 Mudráková Michaela TBM7555 251.54 1. 27.00(27)100.00( 1) 10.74(30) 45.03( 2) 68.77(12)
17 Finstrlová Alena ZBM7550 245.72 7. 75.57(14) 14.56(29) 87.10( 7) 68.49(10)
18 Tršová Daniela PBM7375 244.98 14. 52.43(17) 52.60(20) 57.09(21) 31.30(21) 35.97(15) 46.89(14)
19 Malá Alice TBM7991 244.60 4. 65.03(15) 88.66( 4) 90.91( 5)
20 Daňková Veronika SBK8151 235.22 4. 80.39(11) 0.00( 4) 82.89(11) 71.94( 8)
21 Vernerová Radka VBM8558 203.75 1. 103.75( 1)100.00( 1)
22 Štěpánková Kateřina TBM7654 202.87 2. 99.47( 2) 103.40( 2)
23 Hiršová Marcela TBM7079 170.83 3. 92.75( 3) 78.08( 5)
24 Firešová Andrea ZBM7353 164.33 4. 80.26(13) 84.07( 4)
25 Mokrá Regina ABM6854 162.31 14. 65.56(20) 65.00(14) 31.75(17)
26 Smítalová Jana ZBM8053 162.23 8. 83.93(12) 78.30( 8)
27 Jágrová Vlasta SBK7789 162.19 16. 50.80(22) 51.35(22) 60.04(16) 0.00(24)
28 Radová Martina ABM7451 157.07 6. 80.23(14) 76.84( 6)
29 Otrusinová Helena ABM7054 153.14 16. 51.98(18) 58.84(18) 42.32(16)
30 Strýčková Monika ADA7454 136.40 13. 80.50(13) 55.90(19)
31 Kaděrová Jana ZBM8653 134.97 11. 55.97(16) 22.60(22) 56.40(11)
32 Šujanová Kateřina RBK7851 115.70 16. 42.47(23) 23.32(26) 15.50(28) 34.41(16)
33 Janská Iva LBM5795 114.02 9. 76.64( 9) 37.38(14)
34 Tachovská Kamila PBM7655 105.68 20. 46.63(21) 22.91(27) 11.39(25) 24.75(20)
35 La Carbonara Hana TBM7652 103.85 1. 103.85( 1)
36 Košíková Jana ZBM8352 103.34 18. 33.59(25) 2.34(32) 10.93(31) 54.44(18) 0.00(25) 2.04(23)
37 Grycová Petra TBM7467 101.94 2. 101.94( 2)
38 Coufalová Martina ZBM7755 101.40 21. 28.31(26) 52.45(21) 20.64(27)
39 Miková Iva TBM7071 100.93 24. 41.39(24) 47.71(24) 11.83(30)
40 Komenda Jan PBM9902 100.40 2. 100.40( 2)
41 Komendová Irena PBM7360 96.08 3. 96.08( 3)
42 Kočová Lenka ZBM8160 94.62 15. 74.75(15) 19.87(23)
43 Stachoňová Barbara ZBM8451 92.20 4. 92.20( 4)
44 Vršková Dagmar ZBM7850 91.23 19. 50.30(23) 40.93(19)
45 Korpasová Ivana LBM7362 89.94 6. 89.94( 6)
46 Čechová Marcela TBM7659 88.90 6. 88.90( 6)
47 Obrátilová Naďa ABM6654 85.44 17. 27.91(25) 57.53(17)
48 Grycová Jana TBM6969 82.48 12. 82.48(12)
49 Čelechovská Zora UBM7451 75.89 17. 26.94(25) 30.10(17) 18.85(21)
50 Zajíčková Lenka TBM7152 75.12 20. 47.54(20) 2.59(31) 24.99(26)
51 Drábková Zuzana TBM8452 73.64 14. 73.64(14)
52 Šťastná Viktorie UBM7656 65.09 19. 37.30(20) 0.00(21) 27.79(19)
53 Tomanová Veronika LBM7751 59.66 20. 44.69(22) 0.00(20) 14.97(22)
54 Ehlová Pavla TBM7377 58.35 11. 58.35(11)
55 Štěpánková Petra LBM8651 27.92 24. 13.37(28) 14.55(24) 0.00(26)
56 Taslerová Renata UBM7651 25.39 19. 13.37(28) 7.92(32) 4.10(19) 0.00(25)
57 Pekárková Radka RBK6767 16.22 18. 16.22(18)
58 Soběslavská Vendula PBM8051 14.56 3. 0.00(34) 14.56( 3)
59 Kadlecová Gabriela BBM7651 1.20 33. 1.20(33)

D55 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Bravená Alexandra VBM6155 518.59 1. 114.14( 1) 102.55( 1) 92.55( 4)100.00( 1) 67.73( 3) 109.35( 1)
2 Jašková Monika TBM6363 467.46 1. 117.34( 1) 97.31( 3) 61.97( 4) 91.84( 3) 42.65( 5) 99.00( 2)
3 Procházková Helena TBM5351 443.64 2. 100.21( 2) 95.09( 4) 97.57( 3) 94.75( 2) 56.02( 4)
4 Chroustová Petra VBM6655 405.20 1. 100.14( 2) 113.41( 1)100.00( 1) 91.65( 3)
5 Eremiášová Jana TBM5451 324.73 2. 70.68( 6)100.82( 2) 69.63( 3) 83.60( 5)
6 Salajková Věra LBM5558 320.01 3. 86.58( 4) 82.45( 3) 69.80( 7) 15.65( 7) 18.30( 9) 62.88( 4)
7 Jalová Marie RBK5761 301.04 4. 81.68( 5) 79.48( 5) 84.04( 4) 55.84( 5)
8 Marečková Iva ADA6551 232.17 2. 95.86( 2) 59.97( 4) 39.41( 5) 36.93( 6)
9 Liščinská Eva TBM4451 224.23 3. 90.00( 3) 51.18( 8) 52.97( 5) 29.94( 8) 0.14( 6)
10 Tomanová Jana LBM4955 199.09 5. 78.46( 6) 43.11( 5) 46.61( 6) 30.91( 7)
11 Dokoupilová Zuzana VBM5754 180.88 1. 101.60( 1) 79.28( 2)
12 Potěšilová Vladimíra VBM5655 94.40 2. 94.40( 2)
13 Obrátil Miroslav ABM6502 19.88 6. 19.88( 6)

H10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Vítek Vojtěch PBM1310 953.91 2. 183.63( 5)178.37( 3)202.97( 2)160.53( 5) 152.89( 4) 195.83( 3) 193.11( 3)
2 Koča František ZBM1100 871.27 1. 230.05( 1)206.50( 1)207.24( 1)227.48( 1)
3 Eliášek Jakub LBM1101 835.47 3. 189.41( 4) 62.30(15) 154.91( 7)190.09( 3)160.31( 6)140.75( 5) 90.33( 9)
4 Sedláček Martin TBM1212 804.04 1. 204.33( 2)203.83( 1) 194.45( 5)201.43( 2)
5 Skřivanek František TBM1108 703.71 4. 126.19( 6)141.90( 8)163.87( 4)114.22( 7) 157.53( 6)
6 Podhrázský Tomáš PBM1111 611.65 1. 148.13( 8) 193.20( 3) 64.77(11) 205.55( 1)
7 Cicvárek Lukáš ZBM1305 605.84 3. 152.23( 7) 123.23( 6)159.29( 7)171.09( 3)
8 Svirák Samuel TBM1125 574.08 1. 203.97( 1) 173.18( 5) 196.93( 2)
9 Hájek Vojtěch TBM1201 567.01 2. 193.02( 3) 170.58( 6) 203.41( 2)
10 Janík Jan UBM1301 531.86 7. 113.07( 7) 43.51(16)138.50( 8) 105.64(12) 131.14( 7)
11 Verner Jan TBM1114 516.09 4. 77.28( 8) 142.34( 5)134.82( 9) 161.65( 4)
12 Urban Jan SBK1234 427.39 4. 152.94( 8)163.20( 4)111.25( 8)
13 Hikl Martin ZBM1104 420.31 1. 203.01( 2)217.30( 1)
14 Vaculín Vilém TBM1305 402.16 9. 0.00(11)131.40(10)137.32( 9) 133.44(10)
15 Podhrázský David PBM1304 401.99 5. 137.95( 9)104.61(10) 159.43( 5)
16 Kozák Vojtěch TBM1101 392.33 2. 190.98( 4) 201.35( 2)
17 Denemarek Albert TBM1306 359.83 2. 156.56( 5) 203.27( 2)
18 Smítal Vendelín ZBM1203 351.43 4. 155.88( 6) 195.55( 4)
19 Hübner Václav TBM1112 333.22 8. 127.80(11) 110.38(13) 95.04( 8)
20 Šilar Martin UBM1101 330.08 3. 163.40( 4) 166.68( 3)
21 Král Daniel PBM1112 276.63 9. 145.73( 9) 130.90(11)
22 Urban Mio SBK1414 167.47 6. 67.55(13) 99.92( 6)
23 Franc Jáchym TBM1110 152.16 7. 152.16( 7)
24 Nekula Ondřej MBM1600 144.77 10. 144.77(10)
25 Stachoň Štěpán ZBM1212 125.22 12. 125.22(12)
26 Šíma Filip TBM1213 108.32 9. 92.30(12) 0.00(17) 16.02( 9)
27 Svirák Timotej TBM1411 106.10 11. 106.10(11)
28 Stachoň Ondřej ZBM1404 79.85 14. 79.85(14)
29 Kozel Kryštof ABM1501 59.15 9. 48.48( 9) 10.67(16)
30 Janča Ondřej TBM1304 55.12 10. 28.52(10) 26.60(14)
31 Trš Josef PBM1501 19.14 15. 19.14(15)

H12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Doušek Vilém TBM0904 1039.69 1. 199.87( 2)194.11( 2)200.79( 2) 221.92( 1)223.00( 1)
2 Kroutil Tadeáš TBM0928 914.86 1. 138.05( 6) 188.17( 3)188.30( 4) 150.72( 4)187.67( 3)200.00( 1)
3 Kubáň Patrik TBM1001 829.64 2. 150.23( 4)176.45( 4)170.23( 6) 129.74( 6) 189.34( 2) 143.39( 2)
4 Toman Matěj LBM0909 802.26 1. 207.20( 1)217.71( 1) 177.35( 4) 200.00( 1)
5 Svoboda Adam PBM1001 760.29 1. 22.28( 8) 27.32( 6) 148.15( 8)200.00( 1)133.09( 5)146.76( 6)132.29( 4)
6 Svoboda Jakub PBM0901 721.50 2. 109.95( 7) 55.12( 5) 168.74( 7)187.83( 2) 94.59( 8) 115.79( 8)139.19( 3)
7 Svirák Benjamin TBM0915 564.42 1. 192.94( 3) 210.29( 1) 161.19( 5)
8 Malý Matyáš TBM0910 511.75 2. 138.75( 5) 178.24( 5) 194.76( 2)
9 Mikula Marek TBM0902 372.23 3. 188.92( 3) 183.31( 3)
10 Daněk František SBK1010 159.34 3. 117.67( 9) 29.70( 5) 11.97( 3)
11 Václavek Petr ZBM0916 148.32 2. 148.32( 2)
12 Kresta Tomáš TBM0908 122.97 7. 122.97( 7)
13 Fučík Radek ABM6512 108.33 7. 108.33( 7)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Račanský Jiří TBM0706 1035.31 1. 205.47( 1)225.12( 1) 200.09( 2)210.00( 1)194.63( 3) 187.60( 4)
2 Ptáček Jonáš TBM0717 1014.38 1. 198.48( 2)197.80( 2) 205.22( 1)200.12( 2)205.63( 1) 204.93( 1)
3 Schwab Filip TBM0710 981.08 1. 184.07( 5)177.08( 3) 208.46( 1)194.69( 3)184.01( 4) 199.74( 2) 194.12( 3)
4 Urválek Jan TBM0707 864.62 4. 187.13( 4) 183.73( 4)187.85( 4)121.26(10)184.65( 4)
5 Zřídkaveselý Martin PBM0808 802.33 5. 153.25( 9)150.25( 5)170.85( 6)176.92( 5)144.95( 6) 128.45( 8) 151.06( 7)
6 Salajka Michal LBM0701 691.83 4. 114.16(12)173.21( 4) 109.01(12)142.34( 6) 153.11( 6)
7 Eliášek Patrik LBM0801 688.73 1. 60.23(14) 40.31( 8) 120.12( 9)139.01( 9)129.28( 9) 17.37(13) 200.00( 1)100.32( 8)
8 Finstrle Filip ZBM0702 634.97 2. 165.60( 6)136.78( 8)135.96( 7)196.63( 2)
9 Navrátil Jakub TBM0811 620.34 5. 157.18( 8) 157.70( 7)141.91( 7)163.55( 5)
10 Kroutil Jošt TBM0712 592.25 4. 41.19(15) 147.00( 7)138.31( 8) 77.97(13) 81.09( 9)147.88( 4)
11 Bulička Martin ZBM0807 560.38 2. 196.06( 3) 163.37( 5) 200.95( 2)
12 Komenda Jakub PBM0712 557.94 3. 184.50( 3) 83.72(11)118.37(11) 171.35( 5)
13 Franc Kryštof TBM0817 468.32 5. 147.50( 6)179.95( 5) 69.30(10) 71.57( 9)
14 Štěpánek Ondřej TBM0809 396.93 2. 207.05( 2) 189.88( 3)
15 Marek Filip ZBM0706 369.20 8. 137.77(10) 145.72( 8) 34.01(15) 51.70(10)
16 Dohnal František ZBM0811 324.75 3. 84.77(10) 0.00(16) 64.98(11)175.00( 3)
17 Cicvárek Martin ZBM0801 268.51 7. 115.34(11) 153.17( 7)
18 Denemarek Max TBM0800 178.42 6. 178.42( 6)
19 Pazdziora Tomáš PBM0701 174.18 5. 64.31(13) 35.50(14) 74.37( 5)
20 Hájek Štěpán TBM0804 161.80 7. 161.80( 7)
21 Saitl David ZBM0805 55.84 12. 55.84(12)

H16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Strýček Jan PBM0503 415.33 1. 104.23( 1)100.06( 2)111.34( 1) 99.70( 2)
2 Mudrák Daniel TBM0629 386.87 2. 38.46( 8) 66.33( 5) 63.33( 6) 87.17( 3) 33.84( 7) 100.57( 2) 69.47( 6)
3 Zřídkaveselý Adam PBM0505 372.40 2. 101.34( 2) 94.25( 3) 91.68( 4) 85.13( 4)
4 Odehnal Tomáš PBM0500 363.43 1. 87.52( 4)105.69( 1) 95.22( 2) 75.00( 5)
5 Eliáš Vojtěch TBM0604 318.41 2. 42.94( 7) 54.71( 6) 32.64( 7) 95.60( 2) 26.69( 8) 92.52( 4)
6 Brosch Ondřej RBK0606 308.72 4. 86.65( 5) 83.94( 4) 88.43( 5) 49.70( 8)
7 Koča Vojtěch ZBM0602 308.21 1. 117.23( 1) 97.31( 4) 93.67( 3)
8 Bednařík Vilém PBM0509 278.17 3. 94.43( 3) 93.45( 3) 90.29( 3)
9 Kučera Tomáš ZBM0605 212.76 1. 102.74( 1) 110.02( 1)
10 Baše Matěj ZBM0509 186.08 4. 40.34( 6) 8.27( 9) 76.00( 5) 61.47( 4)
11 Fuchs Marek TBM0603 140.33 2. 0.00( 7) 59.42( 5) 80.91( 2)
12 Lasota Jan ZBM0603 134.30 1. 34.30( 6) 100.00( 1)
13 Čech Radan TBM0611 115.09 6. 53.61( 6) 61.48( 7)
14 Richter Rudolf ADA0601 111.46 4. 0.00(12) 65.78( 4) 0.00(10) 45.68( 5) 0.00( 9)
15 Svirák Jonatan TBM0608 105.76 1. 105.76( 1)
16 Štěpánek Jan TBM0607 99.64 2. 99.64( 2)
17 Urbánek Tomáš ZBM0604 97.62 3. 97.62( 3)
18 Šťastný Kristián UBM0606 70.64 3. 7.75( 6) 62.89( 3) 0.00(10)
19 Dvořáček Michal ZBM0513 51.19 5. 51.19( 5)
20 Kycl Michal LBM0500 13.96 9. 13.96( 9)
21 Zelený Vladan ZBM0405 10.35 10. 10.35(10)

H18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Zelený Vladan ZBM0405 347.68 1. 55.07( 2) 48.71( 2)100.00( 1) 98.97( 2) 44.93( 4) 34.15( 6)
2 Palát Tomáš ABM0307 259.15 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 59.15( 5)
3 Doušek Tomáš TBM0401 258.11 1. 68.44( 2)100.00( 1) 89.67( 3)
4 Fousek Vojtěch RBK0403 204.80 1. 100.00( 1)104.80( 2)
5 Rajnoha Tomáš UBM0303 158.09 2. 90.38( 3) 67.71( 2)
6 Ehl Ondřej TBM0404 105.54 1. 105.54( 1)
7 Gryc Ondřej TBM0406 100.00 1. 100.00( 1)
8 Hanousek Matěj RBK0404 69.94 4. 69.94( 4)
9 Rada Štěpán ABM0404 62.39 3. 62.39( 3)
10 Kycl Lukáš LBM0300 32.73 3. 32.73( 3)

H21 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Mokrý Ondřej ABM9410 492.25 1. 95.46( 4) 99.34( 2) 87.62( 4)109.83( 1)100.00( 1) 83.74( 5)
2 Matula Petr ADA8202 487.27 1. 89.67( 7)103.10( 1) 101.60( 1) 87.36( 5)105.54( 2)
3 Mazal Zdeněk VBM8103 292.52 2. 97.08( 3) 99.82( 2) 95.62( 2)
4 Ehl Jiří TBM7701 282.96 1. 104.04( 1) 103.55( 1) 75.37( 8)
5 Bravený Adam VBM8801 280.27 3. 88.40( 8) 97.56( 3) 94.31( 4)
6 Jordanov Alexandr ZBM9503 268.15 3. 88.47( 8) 95.47( 3) 84.21( 4)
7 Šrom Jakub TBM9502 252.87 5. 81.34( 9) 91.71( 5) 79.82( 7)
8 Finstrle Aleš ZBM7603 242.35 3. 66.91(10) 84.64( 3) 90.80( 3)
9 Kavan Tomáš TBM8603 240.56 5. 30.45(11) 36.72(20) 57.10( 7) 61.09(23) 9.99(17) 55.20( 5)
10 Kožoušek Adam ZBM8512 218.02 6. 68.13(10) 84.21( 6) 65.68(11)
11 Adámek Filip TBM0101 195.50 2. 100.03( 2) 95.47( 4)
12 Čech Radovan TBM7835 191.85 2. 91.70( 6) 100.15( 2)
13 Kořan Pavel VBM7401 187.86 4. 65.59( 6) 61.60( 4) 60.67( 4)
14 Mudrák Pavel TBM6900 176.69 4. 87.00( 9) 89.69( 4)
15 Šrubař Michal ZBM8607 156.57 5. 68.27( 5) 88.30( 5)
16 Urválek Jiří TBM6107 139.04 11. 59.09(15) 79.95(11)
17 Brosch Petr RBK7111 137.95 12. 59.93(14) 78.02(12)
18 Baše Tomáš ZBM7402 121.64 6. 63.18(21) 58.46( 6)
19 Suchomel Vít MBM8448 114.81 9. 42.90( 9) 71.91(15)
20 Pompura Daniel TBM0108 106.57 1. 106.57( 1)
21 Denemarek Ivo BBM7901 105.08 18. 39.97(18) 65.11(20)
22 Kozák Osvald TBM8201 104.83 1. 104.83( 1)
23 Henek Michal RBK8605 99.37 2. 99.37( 2)
24 Schwab David TBM7401 98.58 3. 98.58( 3)
25 Urbánek Adam ZBM0302 97.96 2. 97.96( 2)
26 Gryc Vojtěch TBM0106 95.94 3. 95.94( 3)
27 Zelinka Jiří MBM8740 95.03 3. 95.03( 3)
28 Kligl Radim TBM0103 93.54 5. 93.54( 5)
29 Burdilák Radek MBM8533 92.39 7. 82.89( 7) 9.50( 7)
30 Jordanov Nikolaj VBM6501 91.84 16. 23.87(24) 67.97(16)
31 Zřídkaveselý Libor PBM7207 90.98 6. 90.98( 6)
32 Hikl Tomáš ZBM8100 90.35 7. 90.35( 7)
33 Kurečka Robert ABM7210 87.89 22. 32.44(22) 55.45(24)
34 Liščinský Tomáš TBM8411 82.50 8. 82.50( 8)
35 Kalina Tomáš TBM8505 82.04 9. 82.04( 9)
36 Koča Jaroslav ZBM8206 81.19 10. 81.19(10)
37 Horčička Vít TBM9919 80.71 6. 80.71( 6)
38 Veselý Martin RBK7502 77.98 8. 48.04( 8) 29.94(16)
39 Přikryl Petr PBM6708 73.52 10. 73.52(10)
40 Komenda Kamil PBM7201 73.46 13. 73.46(13)
41 Račanský Jan UBM7903 73.00 14. 73.00(14)
42 Schmid Vladimír ADA8701 68.88 6. 68.88( 6)
43 Marek Vojtěch ZBM0410 67.03 9. 67.03( 9)
44 Rotek Pavel ZBM7704 66.97 17. 66.97(17)
45 Verner Tomáš VBM8204 65.96 18. 65.96(18)
46 Kubáň Pavel TBM7506 65.47 11. 65.47(11)
47 Svoboda Ladislav PBM7523 65.42 19. 65.42(19)
48 Ehl Ondřej TBM0404 63.49 12. 63.49(12)
49 Trš Lubomír PBM7302 62.33 21. 62.33(22) 0.00(21)
50 Dvořáček Petr TBM7013 61.39 12. 61.39(12)
51 Florián Vojtěch ABM9901 60.99 5. 60.99( 5)
52 Odehnal Luděk ADA7400 60.03 13. 60.03(13)
53 Zelený Pavel ZBM7302 57.11 16. 57.11(16)
54 Karlík Jan TBM8809 56.89 18. 17.60(25) 39.29(26) 0.00(18)
55 Coufal Jáchym ZBM0200 55.27 13. 55.27(13)
56 Svoboda Petr ABM7124 54.16 26. 17.49(26) 36.67(27)
57 Korpas Jaroslav LBM6113 52.30 17. 52.30(17)
58 Rada Štěpán ABM0404 50.73 14. 50.73(14)
59 Šilar Radek UBM7201 47.49 25. 47.49(25)
60 Palát Tomáš ABM0307 44.73 15. 44.73(15)
61 Toman Ondřej LBM7517 37.35 19. 37.35(19)
62 Dvořák Miloš BBM7300 34.97 28. 34.97(28)
63 Kozel Jiří ABM8101 33.90 21. 33.90(21)
64 Kůra Josef ZBM8722 32.02 7. 32.02( 7)
65 Štěpánek Jiří LBM5401 31.15 28. 8.40(28) 22.75(30)
66 Mulíček Ondřej ABM7405 27.94 23. 27.94(23)
67 Sladký Marek PBM8604 24.86 8. 24.86( 8)
68 Vostal Petr TBM7411 23.52 29. 0.00(33) 23.52(29)
69 Fuchs Jan TBM7101 22.67 31. 0.00(34) 22.67(31)
70 Thiemel Jiří TBM8905 14.93 12. 14.93(12) 0.00(29) 0.00(20)
71 Dušek Vladimír TBM7400 13.41 27. 13.41(27)
72 Rudolf Tomáš ZBM8402 11.08 32. 0.00(32) 11.08(32)

H35 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Palát Petr ABM7415 565.91 1. 110.45( 1) 115.00( 1)108.04( 1)121.54( 1)110.88( 1)
2 Doušek Robert TBM7911 436.42 4. 89.08( 4) 88.58( 8) 89.91( 8) 80.37( 5) 65.39( 9) 88.48( 4)
3 Schwab David TBM7401 372.92 1. 105.72( 1) 93.59( 3) 75.27(13) 98.34( 2)
4 Jordanov Nikolaj VBM6501 355.35 5. 75.94( 9) 50.46(19) 81.72(10) 62.41( 8) 79.73( 5) 55.55(21)
5 Brosch Petr RBK7111 341.62 2. 85.62( 5) 75.06(13) 93.35( 2) 87.59( 5)
6 Mulíček Ondřej ABM7405 334.71 3. 82.02( 8) 87.51( 9) 74.40(14) 90.78( 3)
7 Liščinský Tomáš TBM8411 318.67 10. 68.73(11) 85.34(10) 63.70(18) 23.22(21) 77.68(12)
8 Kyncl Tomáš ZBM7201 282.68 2. 99.34( 2) 90.60( 4) 92.74( 2)
9 Račanský Jan UBM7903 282.02 2. 94.94( 3) 95.97( 2) 91.11( 6)
10 Mokrý Jan ABM6611 274.50 7. 69.05(10) 48.59(23) 28.29(19) 67.93( 7) 60.64(18)
11 Mudrák Pavel TBM6900 268.81 3. 88.68( 7) 92.27( 3) 87.86( 3)
12 Kurečka Robert ABM7210 263.45 14. 47.99(22) 57.69(16) 57.50(21) 44.70(14) 55.57(20)
13 Mareček Jiří ADA5901 233.77 12. 68.71(12) 54.40(18) 62.98(19) 47.68(12)
14 Odehnal Luděk ADA7400 231.19 6. 84.77( 6) 84.17(11) 62.25( 9)
15 Baše Tomáš ZBM7402 191.47 4. 51.67(22) 84.60( 4) 55.20(22)
16 Coufal Svatoš ZBM6700 188.69 12. 48.21(20) 42.71(25) 75.34(12) 22.43(30)
17 Buřt Vladimír SBK6301 186.29 19. 53.42(19) 47.32(22) 29.92(29) 55.63(19)
18 Trš Lubomír PBM7302 183.18 10. 31.04(29) 46.10(24) 57.14(10) 48.90(24)
19 Urválek Jiří TBM6107 181.02 5. 89.08( 6) 91.94( 5)
20 Sedlář Petr TBM7319 177.45 17. 56.13(18) 57.04(17) 64.28(17)
21 Daněk Roman SBK7541 170.72 5. 89.74( 5) 80.98(10)
22 Otoupalík Jan TBM7123 169.31 1. 100.00( 1) 25.10(30) 44.21(26)
23 Galík Pavel VBM6106 167.50 7. 84.11( 7) 83.39( 8)
24 Svoboda Ladislav PBM7523 163.87 1. 100.00( 1) 63.87(14)
25 Kheil Radim PBM7301 162.78 6. 90.31( 7) 72.47( 6)
26 Koča Jaroslav ZBM8206 159.81 4. 78.17(11) 81.64( 4)
27 Zelený Pavel ZBM7302 155.20 12. 27.12(20) 50.43(12) 77.65(13)
28 Rotek Pavel ZBM7704 153.75 6. 77.28( 6) 76.47(14)
29 Kubáň Pavel TBM7506 153.38 6. 68.60( 7) 84.78( 6)
30 Pátek Richard PBM7609 151.71 3. 66.60(16) 85.11( 3)
31 Komenda Kamil PBM7201 142.33 11. 61.49(20) 80.84(11)
32 Verner Tomáš VBM8204 136.86 11. 81.99(12) 54.87(11)
33 Cicvárek Ivo ZBM7504 134.25 15. 62.25(15) 72.00(15)
34 Jalový Vlastimil RBK6120 133.55 13. 20.93(31) 46.92(13) 65.70(16)
35 Pulec Pavel VBM6201 133.03 17. 47.17(23) 47.03(24) 38.83(17)
36 Dressler Jan SBK7911 132.83 15. 25.24(28) 43.26(25) 42.89(15) 21.44(31)
37 Toman Ondřej LBM7517 132.43 18. 43.36(25) 35.05(18) 54.02(23)
38 Horký Petr UBM7001 117.07 13. 67.93(13) 49.14(21)
39 Janováč Dušan ZBM7804 111.67 15. 66.02(15) 20.49(29) 25.16(28)
40 Svoboda Petr ABM7124 108.30 17. 58.65(17) 49.65(20) 0.00(40)
41 Korpas Jaroslav LBM6113 105.93 16. 42.32(16) 63.61(17)
42 Štěpánek Martin TBM7327 104.10 2. 104.10( 2)
43 Polouček Pavel ABM7100 92.77 16. 60.39(16) 32.38(28)
44 Rajnoha Miroslav UBM7104 92.24 11. 50.44(11) 0.00(16) 41.80(27)
45 Dvořáček Petr TBM7013 92.19 4. 92.19( 4)
46 Šilar Radek UBM7201 91.49 2. 38.78(27) 52.71( 2)
47 Kořan Pavel VBM7401 83.57 7. 83.57( 7)
48 Gryc Tomáš TBM6903 82.73 9. 82.73( 9)
49 Vostal Petr TBM7411 81.86 13. 0.00(34) 14.01(31) 42.96(13) 24.89(29)
50 Ptáček Ondřej TBM7120 81.75 9. 81.75( 9)
51 Hanousek Kamil RBK7401 73.20 15. 73.20(15)
52 Florian Michal TBM6733 71.51 10. 8.86(35) 62.65(10)
53 Matuška Pavel RBK7001 69.25 23. 46.61(23) 19.22(30) 3.42(36)
54 Kycl Miroslav LBM7100 67.61 14. 41.35(26) 26.26(14)
55 Tasler David ABM7105 67.49 25. 0.00(38) 20.06(32) 47.43(25)
56 Smutný Radek ABM6701 67.42 14. 67.42(14)
57 Chloupek Tomáš VBM8404 66.67 8. 66.67( 8)
58 Beránek Miroslav ZBM7705 62.34 26. 40.90(26) 21.44(31)
59 Kozel Jiří ABM8101 61.59 26. 14.32(32) 37.14(26) 10.13(34)
60 Malý Martin TBM7610 48.04 21. 48.04(21) 0.00(37)
61 Fuchs Jan TBM7101 44.90 23. 44.90(24) 0.00(39) 0.00(23)
62 Provazník Dušan ADA7301 41.41 28. 31.61(28) 9.80(33)
63 Dušek Vladimír TBM7400 38.56 27. 27.42(27) 11.14(33)
64 Dokoupil Zbyněk VBM8206 37.20 27. 37.20(27)
65 Peťovský Jan SBK6201 29.79 30. 22.72(30) 7.07(34)
66 Dvořák Miloš BBM7300 24.53 32. 14.32(32) 10.21(32) 0.00(42)
67 Rudolf Tomáš ZBM8402 22.70 15. 18.01(31) 4.69(35) 0.00(38) 0.00(22) 0.00(15)
68 Šebo Marek UBM7801 19.80 33. 19.80(33)
69 Ryšavý Miloš TBM7607 1.35 36. 1.35(36)

H55 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
MBM 2
PBM 3
ZBM 4
LBM 5
BBM 6
ZBM 7
ADA 8
1 Zabloudil Pavel TBM5003 533.88 1. 106.89( 1)113.54( 1)106.18( 1)103.41( 1)103.86( 1)102.99( 2) 88.61( 5)
2 Minařík Luboš TBM5711 494.27 1. 80.72( 3) 93.41( 4) 86.01( 5) 94.52( 3) 91.66( 3)108.36( 1)106.32( 1)
3 Hanzl Vlastimil VBM5329 462.91 2. 98.73( 2) 88.59( 4) 75.50( 8) 99.78( 2)100.31( 2)
4 Robotka Libor PBM5303 456.04 2. 102.31( 2) 76.09( 4) 76.85( 7) 99.52( 2) 83.04( 4) 88.66( 4) 82.51( 4)
5 Jašek Milan TBM6201 403.30 4. 75.58( 5) 83.59( 6) 91.58( 4) 57.93( 7) 80.59( 6) 71.96( 7) 33.21( 5)
6 Chmelík Aleš