Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Plumlov, kemp Žralok
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Plumlovská návrší 1:4000
Ředitel závodu:
Otruba Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Matyšek Radoslav - R3
Stavitel tratí:
Otruba Karel - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 1.10 km, 32 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 14:10
2. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 16:07 + 1:57
3. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 61:00 + 46:50

D12 1.30 km, 34 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanková Alice KSU0959 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:24
2. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:16 + 3:52
3. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov 24:55 + 4:31
4. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 29:56 + 9:32
5. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 32:39 + 12:15
6. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:58 + 17:34
7. Lorencová Justýna PLU1053 C TJ SOKOL Plumlov 39:11 + 18:47
8. Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 46:06 + 25:42
Ježková Žaneta PLU1055 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov DISK

D14 1.50 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 15:40
2. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 16:39 + 0:59
3. Štefková Michaela PLU0851 B TJ SOKOL Plumlov 17:04 + 1:24
4. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 19:23 + 3:43
5. Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 20:47 + 5:07
6. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 21:58 + 6:18
7. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 23:57 + 8:17
8. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 26:03 + 10:23
9. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:41 + 12:01

D16 1.80 km, 58 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 19:18
2. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 23:08 + 3:50
3. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 24:01 + 4:43
4. Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:26 + 5:08
5. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 25:02 + 5:44
6. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 25:12 + 5:54
7. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 26:11 + 6:53
8. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 26:29 + 7:11
9. Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 28:17 + 8:59
10. Stryková Karolína KSU0656 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:13 + 12:55
11. Kotrle Sylvia STE0652 B SK SKI-OB Šternberk 32:14 + 12:56
12. Juřinová Adéla KSU0650 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:37 + 16:19

D18 2.00 km, 64 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 19:32
2. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 20:42 + 1:10
3. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 24:19 + 4:47
4. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 26:32 + 7:00

D21 2.10 km, 64 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 25:05
2. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 26:42 + 1:37
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 28:39 + 3:34

D35 1.80 km, 58 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 21:19
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 22:59 + 1:40
3. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 24:25 + 3:06
4. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 25:27 + 4:08
5. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:52 + 4:33
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 25:58 + 4:39
7. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:14 + 4:55
8. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 27:30 + 6:11
9. Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:23 + 8:04
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 29:49 + 8:30
11. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 33:32 + 12:13
12. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 33:52 + 12:33
13. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 35:51 + 14:32

D45 1.80 km, 62 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 20:42
2. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 21:06 + 0:24
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 22:26 + 1:44
4. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 25:14 + 4:32
5. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:33 + 6:51
6. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 27:55 + 7:13
7. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 29:19 + 8:37
8. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 33:12 + 12:30
9. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 45:06 + 24:24
MS Ženčáková Marie 0020002 C 25:01 + 4:19

D55 1.60 km, 44 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 30:50
2. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 31:39 + 0:49

DH10N 1.10 km, 32 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 17:28
2. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 21:43 + 4:15
3. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 29:10 + 11:42
4. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 31:46 + 14:18
5. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 31:50 + 14:22
6. Ježek Oliver PLU1301 C TJ SOKOL Plumlov 32:12 + 14:44

H10 1.10 km, 32 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:41
2. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 15:42 + 2:01

H12 1.30 km, 34 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:50
2. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 12:18 + 0:28
3. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 13:37 + 1:47
4. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 15:53 + 4:03
5. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:06 + 6:16
6. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:48 + 6:58
7. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 19:37 + 7:47
8. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 19:48 + 7:58
9. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 21:13 + 9:23
10. Suchánek Matyáš PLU0903 C TJ SOKOL Plumlov 24:53 + 13:03
Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava DISK

H14 1.50 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 13:58
2. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 15:04 + 1:06
3. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 15:22 + 1:24
4. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:01 + 3:03
5. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 17:09 + 3:11
6. Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 19:33 + 5:35
7. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 21:56 + 7:58
8. Paloncý Jan KSU0808 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:07 + 8:09
9. Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:55 + 20:57
10. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 45:02 + 31:04

H16 2.00 km, 64 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 16:59
2. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 18:41 + 1:42
3. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:42 + 1:43
4. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:59 + 3:00
5. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 20:45 + 3:46
Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov DISK

H18 2.10 km, 64 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:51
2. Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 25:33 + 6:42

H20 2.50 km, 84 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 20:12
2. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 25:01 + 4:49
3. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 28:32 + 8:20

H21 2.50 km, 84 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6790

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 18:34 7121
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 19:12 + 0:38 6891
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 19:33 + 0:59 6764
4. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 19:39 + 1:05 6728
5. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 20:37 + 2:03 6378
6. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 20:50 + 2:16 6299
7. Chaloupka Josef 0010001 C 21:38 + 3:04
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 21:49 + 3:15 5943
9. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 22:19 + 3:45 5762
10. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 23:47 + 5:13 5230
11. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 24:13 + 5:39 5073
12. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 24:24 + 5:50 5006
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 24:28 + 5:54 4982
14. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 24:39 + 6:05 4916
15. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 25:04 + 6:30 4765
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 25:34 + 7:00 4583
17. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 28:13 + 9:39 3623
18. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 29:31 + 10:57 3152
19. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 36:26 + 17:52 644
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0

H35 2.10 km, 64 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 21:30
2. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:39 + 0:09
3. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 21:42 + 0:12
4. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 24:30 + 3:00
5. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 26:30 + 5:00
6. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 38:29 + 16:59
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Ženčák Jaroslav 0020001 C 27:28 + 5:58

H45 2.00 km, 64 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 19:05
2. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 21:25 + 2:20
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 21:58 + 2:53
4. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 22:06 + 3:01
5. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:09 + 4:04
6. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 25:48 + 6:43
7. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 27:32 + 8:27
8. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 29:02 + 9:57
9. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 30:13 + 11:08
10. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 30:40 + 11:35

H55 1.80 km, 62 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 18:27
2. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 21:19 + 2:52
3. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:07 + 3:40
4. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 22:50 + 4:23
5. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 25:46 + 7:19
6. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 26:10 + 7:43
7. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 26:24 + 7:57
8. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 27:20 + 8:53
9. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 27:56 + 9:29
10. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 36:05 + 17:38
Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H65 1.60 km, 44 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 22:24
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 24:30 + 2:06

HDR 1.10 km, 32 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hodačová Valerie JPV C Oddíl OS SK Prostějov 19:33
2. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 20:14 + 0:41
3. Petřivalská Anežka UOL1650 C SOB Olomouc 27:00 + 7:27
4. Petřivalská Eliška UOL1651 C SOB Olomouc 27:43 + 8:10
5. Suchomelová Karolína C 27:57 + 8:24
6. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 45:29 + 25:56

P 1.60 km, 48 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 18:58
2. Diviš Patrik STE8900 C SK SKI-OB Šternberk 18:59 + 0:01
3. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 23:36 + 4:38
4. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 26:18 + 7:20
5. Klosel Jan C 33:01 + 14:03
6. Honkyš Petr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 41:20 + 22:22
7. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:09 + 28:11
Janečková Moťková Jitka UOL7151 C SOB Olomouc DISK