Logo

Výsledky závodu: Žaket Pražský pohár žactva - stav po 6 závodech

Klubové výsledky : KAM (20)

Datum:
05.05.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva EKP Ano Ano
2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD VSP Ano Ano
2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva PGP Ano Ano
2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva TJP Ano Ano
2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva TAP Ano Ano
2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva KAM Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14    

D10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
9 Rejšková Klára KAM1251 497.35 7. 138.19( 7) 131.60(10) 139.97( 7) 87.59(14)
10 Neškudlová Anna KAM1152 489.74 9. 147.92(11)119.46(15) 104.40(10)117.96( 9)
23 Neškudlová Kateřina KAM1450 223.09 12. 127.81(12) 95.28(12)

D12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
13 Dobyášová Adéla KAM1051 515.77 7. 162.95( 7)148.79( 9)150.96(11) 53.07(22)
21 Balejová Sofie KAM0951 245.06 8. 93.57(16)151.49( 8)
30 Žemlová Magdalena KAM0950 130.57 15. 130.57(15)
38 Mišeková Lucie KAM1050 57.85 14. 57.85(14)
39 Pokorná Sára KAM0952 53.13 21. 53.13(21)

D14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
2 Kudrnáčová Marta KAM0754 793.61 2. 197.49( 4)192.96( 5) 197.27( 4)197.60( 2)192.77( 3) 201.25( 2)
6 Mišeková Kateřina KAM0756 740.97 4. 191.24( 6) 174.62(11) 186.79( 4)188.32( 5)
31 Vondrášková Kateřina KAM0858 128.48 15. 128.48(15)
33 Dolejšová Josefína KAM0857 85.05 18. 85.05(18)

H10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
32 Sláma Marek KAM1201 130.75 6. 130.75( 6)

H12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
13 Neškudla Jan KAM1005 496.61 6. 154.00(13) 175.12( 6)167.49( 7)
17 Rejšek Čeněk KAM1002 419.50 9. 146.73(15) 110.45(21)162.32( 9)
37 Bašus Ondřej KAM1004 172.01 6. 172.01( 6)
41 Zavadil Adam KAM0901 147.30 11. 147.30(11)
44 Sláma Kryštof KAM1000 129.60 18. 129.60(18)
46 Zavadil Štěpán KAM0902 106.75 18. 106.75(18)

H14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
29 Hylmar Vojtěch KAM0802 440.82 20. 150.79(24)119.61(25) 17.98(31)152.44(20)