Logo

Výsledky závodu: Východočeský pohár dospělých a veteránů 2021 - stav po 3 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati PHK Ne Ne
2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ne Ne
2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ne Ne
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček SRK Ne Ne
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček LTU Ne Ne
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2021-10-3131.10.2021 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C    

D21C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Štěrbová Daniela PHK8951 203.74 1. 102.48( 1)101.26( 1)
2 Kulhavá Šárka LPU9357 199.48 2. 98.52( 3) 99.74( P) 99.74( 2)
3 Benešová Lucie SJC8951 195.64 4. 97.82( 4) 96.79( 5) 97.82( P)
4 Vítková Lucie PHK8055 191.44 2. 91.86( 5) 99.58( 2) 83.19( 4)
5 Ďoubalová Věra DOB8751 179.73 4. 81.76( 6) 97.97( 4)
6 Rückerová Šárka HOR0050 173.62 3. 74.46( 7) 99.16( 3) 60.22( 7)
7 Tihonová Martina PHK8651 155.71 6. 67.71( 8) 88.00( 6)
8 Chaloupková Veronika CHC9852 149.98 6. 80.78( 8) 69.20( 6)
9 Wohanková Gabriela VRL7652 133.30 8. 54.13( 9) 79.17( 9) 48.07( 8)
10 Svobodová Lenka PHK9551 102.02 1. 102.02( 1)
11 Hepnerová Martina PHK8150 99.00 2. 99.00( 2)
12 Nováková Zuzana NPA9151 98.25 3. 98.25( 3)
13 Filipová Ivana SRK7373 83.65 7. 83.65( 7)
14 Peterová Alena DOB8953 76.50 10. 76.50(10)
15 Myslivcová Pavla SHK9352 74.51 11. 74.51(11)
16 Doležalová Libuše SNA8851 72.35 5. 72.35( 5)
17 Filipová Tereza SRK0050 64.04 12. 64.04(12)
18 Vrbatová Petra VRL8552 51.48 10. 51.48(10)
19 Balcarová Jana PHK8753 41.62 9. 41.62( 9)
20 Novotná Barbora SHK8658 29.54 10. 29.54(10)

D21D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Peremská Dana SRK9351 222.05 1. 103.45( 1)118.60( 1)100.00( 1)
2 Klimplová Zuzana LPU8151 195.82 3. 97.91( 3) 97.91( P)
3 Procházková Štěpánka LPU9460 189.38 2. 94.69( P) 94.69( 2)
4 Vandělíková Marie ALB9050 188.36 2. 84.80( 4)103.56( 2) 82.81( 3)
5 Vejrová Iva STH8852 130.25 4. 73.42( 6) 56.83( 4)
6 Skalická Karolína ZAM9652 98.64 2. 98.64( 2)
7 Goňová Nikola ZAM9752 83.34 5. 83.34( 5)
8 Šimková Klára CHC0054 77.84 3. 77.84( 3)
9 Sýkorová Daniela CHC8851 67.14 4. 67.14( 4)
10 Bašová Hana PHK8556 63.48 7. 63.48( 7)
11 Potočková Hana KUO9051 55.02 5. 55.02( 5)
12 Vojtěchová Eva HOR8851 45.86 5. 45.86( 5)
13 Kleiberová Eliška CHC9952 38.36 6. 4.24( 8) 34.12( 6)

D35C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Lučanová Marta LPU7957 221.14 1. 110.57( 1)110.57( P)
2 Mrázková Romana SJC8351 206.22 1. 97.53( 2) 103.11( 1)103.11( P)
3 Havrdová Renata SJC7756 203.54 2. 88.54( 4) 101.77( 2)101.77( P)
4 Tomešová Daniela SJC8451 190.24 3. 75.20( 9) 95.12( 3) 95.12( P)
5 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 188.00 2. 85.76( 6) 71.80( 9) 102.24( 2)
6 Škodová Petra LPU8359 183.80 3. 91.90( 3) 91.90( P)
7 Novotná Kateřina PHK8252 175.11 4. 85.72( 7) 89.39( 4)
8 Malá Věra JIL7752 166.92 5. 86.09( 5) 80.83( 5)
9 Novotná Martina PHK8255 162.92 3. 71.32(11) 67.78(12) 91.60( 3)
10 Čížová Andrea SHK8251 161.33 4. 70.74(12) 49.09(17) 90.59( 4)
11 Jiroutová Eva SNA8051 156.01 6. 53.05(18) 78.35( 6) 77.66( 6)
12 Vandasová Markéta VAM7250 152.51 5. 65.51(13) 73.71( 7) 78.80( 5)
13 Suchá Eva SHK7851 146.27 7. 61.64(15) 73.04( 8) 73.23( 7)
14 Posoldová Eva SJC7957 146.08 10. 73.04(10) 67.02(13) 73.04( P)
15 Podlipná Veronika SJC8152 142.82 10. 71.41(10) 71.41( P)
16 Šklíbová Jana SRK7651 139.23 10. 62.66(14) 70.27(11) 68.96(10)
17 Komárková Lucie LTU7851 127.24 8. 39.64(19) 54.16(16) 73.08( 8)
18 Vrbatová Petra VRL8552 120.60 12. 55.78(15) 64.82(12)
19 Kašparová Eva LPU7854 112.38 14. 28.90(22) 56.19( P) 56.19(14)
20 Randáková Helena VRL7452 106.16 1. 106.16( 1)
21 Čapková Petra PHK7850 97.39 15. 53.89(17) 43.50(19) 23.58(15)
22 Nimshausová Hana CHC8151 96.56 13. 32.65(21) 63.91(13)
23 Čečková Martina SHK7753 79.11 8. 79.11( 8)
24 Sýkorová Zuzana PHK7950 70.02 9. 70.02( 9)
25 Besedová Petra PHK7654 69.54 20. 36.46(20) 33.08(20)
26 Ježková Dana SNA7850 67.17 11. 67.17(11)
27 Matušincová Lucie PHK8152 59.19 16. 59.19(16)
28 Kunartová Lenka PHK7852 58.99 14. 58.99(14)
29 Matěásková Eva JIL7651 47.32 18. 47.32(18)
30 Macháčková Markéta XHK7650 30.14 21. 30.14(21) 0.00(23)

D35D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Venclová Veronika ZAM8251 211.14 1. 110.48( 1)100.66( 2)
2 Kmentová Lenka ZAM8552 194.41 1. 91.13( 4) 90.89( 3) 103.28( 1)
3 Hladká Petra KOR7950 188.18 1. 102.69( 1) 85.49( 6)
4 Kadaňová Barbora LPU8253 176.92 5. 84.84( 6) 88.46( P) 88.46( 5)
5 Jelínková Zuzana PHK7452 174.29 4. 90.01( 5) 84.28( 4) 65.80(10)
6 Jakubská Naděžda SHK7652 164.11 3. 96.37( 3) 67.74( 7) 56.12(11)
7 Kazdová Jana SJC7752 153.72 5. 72.51( 9) 76.86( 5) 76.86( P)
8 Brožová Jana LTU8250 151.71 3. 55.65(10) 96.06( 3)
9 Sedláčková Petra KOR7451 151.38 7. 73.23( 8) 7.00(10) 78.15( 7)
10 Vörösová Markéta LPU7868 148.22 9. 74.11( P) 74.11( 9)
11 Pozdílková Alena PHK8053 126.32 6. 49.71(12) 76.61( 6)
12 Drhlíková Markéta VAM8250 124.40 7. 84.50( 7) 39.90( 9)
13 Nimshausová Hana CHC8151 100.93 2. 100.93( 2)
14 Hrušová Dagmar PHK8050 98.64 2. 98.64( 2)
15 Podlešáková Markéta PHK7851 90.35 4. 90.35( 4)
16 Knedlíková Zuzana SNA8052 85.28 11. 51.97(11) 33.31(13)
17 Slavíková Jana SHK7352 76.24 8. 76.24( 8)
18 Kodytková Karolína SHK7750 53.21 8. 53.21( 8)
19 Kotyková Libuše LTU7854 42.71 12. 42.71(12)
20 Wohanková Kateřina VRL7955 38.07 13. 38.07(13)
21 Lánská Dagmar STH8151 20.60 14. 20.60(14)

D45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Kopecká Marcela PHK6852 208.92 1. 106.92( 1)102.00( 2)
2 Horáková Jindra LPU6854 204.56 1. 80.85( 9) 102.28( P)102.28( 1)
3 Švíglerová Pavla LPU7658 199.76 2. 92.79( 3) 99.88( P) 99.88( 2)
4 Kovářová Anna CET7552 190.03 2. 100.30( 2) 89.73( 4)
5 Smutná Jana VAM6251 188.48 3. 90.64( 5) 97.84( 3)
6 Kosová Michaela PHK6752 182.43 3. 86.80( 7) 95.63( 3) 85.66( 6)
7 Vlastníková Lucie JIL7554 181.24 4. 89.08( 6) 80.53( 6) 92.16( 4)
8 Melicharová Zdeňka PHK7551 180.11 4. 91.67( 4) 88.44( 5)
9 Čivrná Karolína VRL7355 165.32 5. 74.19(11) 67.90( 8) 91.13( 5)
10 Knapová Iva LPU6052 163.48 8. 81.74( 8) 81.74( P)
11 Mrskočová Dana LPU7356 154.08 8. 59.61(15) 77.04( P) 77.04( 8)
12 Karlová Kateřina JIL7553 151.86 7. 69.31(12) 77.04( 7) 74.82( 9)
13 Hvězdová Dagmar SJC7656 151.24 10. 75.62(10) 62.61(10) 75.62( P)
14 Šišmová Hana TYN6850 120.33 12. 61.00(14) 52.80(12) 59.33(13)
15 Zemánková Eva SRK7452 110.20 11. 52.68(17) 57.52(11)
16 Krpatová Zuzana LPU7558 108.08 15. 54.04( P) 54.04(15)
17 Novotná Petra PHK6651 102.36 1. 102.36( 1)
18 Lazáková Šárka LTU6952 100.43 16. 54.83(16) 31.18(16) 45.60(17)
19 Rybínová Iva KOR7551 92.58 16. 39.54(20) 29.07(18) 53.04(16)
20 Licková Dana LTU7350 91.41 11. 30.35(17) 61.06(11)
21 Bendáková Jitka LTU6951 89.22 14. 33.18(15) 56.04(14)
22 Štreglová Andrea VRL7552 85.57 7. 85.57( 7)
23 Junková Kateřina STH7351 83.21 13. 35.51(21) 38.62(13) 44.59(18)
24 Kubečková Terezie LIP7650 82.69 14. 46.02(18) 36.67(14)
25 Waňková Dita LPU7158 69.80 19. 34.90( P) 34.90(19)
26 Stodůlková Lenka LTU6752 65.38 9. 65.38( 9)
27 Myslivcová Lenka SHK7051 62.30 13. 62.30(13)
28 Matěásková Eva JIL7651 61.36 10. 61.36(10)
29 Macháčková Markéta XHK7650 59.78 12. 59.78(12)
30 Brožková Květa KUO7451 43.56 19. 43.56(19)
31 Kulhavá Jarmila SRK6751 22.73 22. 22.73(22)
32 Novotná Ivana PHK6354 15.43 20. 15.43(20)

D45D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Loukotová Andrea HOR7350 206.30 1. 98.28( 4)108.02( 1) 70.30( 9)
2 Rykalová Jitka VAM7251 204.89 2. 99.85( 2) 105.04( 2)
3 Mutinská Zdeňka KUO6499 187.88 2. 88.85( 7) 99.03( 2) 57.08(13)
4 Hančová Alice VRL7052 187.47 3. 99.07( 3) 81.24( 5) 88.40( 3)
5 Machová Iveta NPA6851 174.26 4. 81.48(13) 92.78( 4) 80.07( 6)
6 Raková Miroslava SHK7250 160.78 6. 90.17( 6) 70.61( 7)
7 Semrádová Jitka CHC6651 154.18 5. 69.70(16) 57.12( 8) 84.48( 5)
8 Vaňurová Marcela HOR6850 152.23 10. 83.62(10) 30.75(10) 68.61(10)
9 Lockerová Milena SRK7251 148.66 5. 93.59( 5) 55.07( 9)
10 Dvořáková Zuzana LPU7559 140.24 15. 70.12(15) 70.12( P)
11 Fialová Radmila SHK7653 125.14 11. 83.42(11) 41.72(17)
12 Vodičková Lenka LPU7357 111.22 14. 55.61( P) 55.61(14)
13 Maňáková Silvie PHK7151 106.55 1. 106.55( 1)
14 Janovská Věra JIL7258 101.08 1. 101.08( 1)
15 Chaloupková Lenka CHC6951 92.95 3. 92.95( 3)
16 Langová Marie PHK7350 87.70 8. 87.70( 8) 0.00(12)
17 Kynčlová Dagmar JIL7256 85.76 4. 85.76( 4)
18 Weberová Zuzana PHK6961 84.57 9. 84.57( 9)
19 Kokrdová Věra PHK6450 82.59 12. 82.59(12)
20 Příkazská Petra PHK7651 78.19 14. 78.19(14)
21 Smith Lucie VRL7353 73.74 7. 73.74( 7)
22 Třešňáková Blanka JIL7051 70.85 6. 70.85( 6)
23 Kubcová Lenka DOB7451 70.69 8. 70.69( 8)
24 Langrová Lenka KOR7450 64.51 11. 64.51(11)
25 Douchová Jaroslava SNA7155 60.98 11. 0.00(17) 7.90(11) 53.08(15)
26 Azebová Martina PHK6757 58.56 12. 58.56(12)
27 Justová Jana PHK6153 49.69 16. 49.69(16)
28 Hájková Eva VRL7454 35.26 18. 35.26(18)
29 Čiháková Olga HOR7651 32.16 19. 32.16(19)
30 Procingerová Inka VRL7053 27.82 20. 27.82(20)

D55C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Hušková Eva NPA5754 197.45 2. 98.68( 2) 98.77( 2)
2 Thýnová Ivana SHK6651 195.99 1. 103.87( 1) 88.21( 5) 92.12( 4)
3 Novotná Ivana PHK6354 192.87 1. 86.78( 5)106.09( 1)
4 Hanušová Jitka LTU6352 188.52 4. 96.77( 4) 91.75( 4) 86.87( 6)
5 Mádlová Iva SHK6351 184.83 3. 95.13( 3) 89.70( 5)
6 Jiřištová Hana JIL6052 177.05 3. 83.53( 7) 93.52( 3)
7 Langrová Eva SNA5351 176.54 3. 97.45( 3) 13.02( 8) 79.09( 8)
8 Novotná Jiřina LPU5654 159.06 7. 79.53( P) 79.53( 7)
9 Klapalová Jana VAM6451 107.82 1. 107.82( 1)
10 Hindráková Martina LTU6451 98.66 2. 98.66( 2)
11 Bartoňová Iva SHK6151 85.97 6. 85.97( 6)
12 Hausvaterová Marcela SHK6152 77.80 9. 77.80( 9)
13 Šabatková Zdeňka SHK5652 73.83 8. 63.83( 8) 10.00( 9)
14 Kynčlová Miroslava JIL5851 67.93 6. 67.93( 6)
15 Chmelařová Marie SHK6352 57.72 9. 57.72( 9)
16 Bláhová Luba SHK5852 52.68 7. 52.68( 7)
17 Vlachová Hana VRL6251 29.99 10. 29.99(10)
18 Záveská Anna CET6450 10.39 10. 10.39(10) 0.00(10)

D55D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Veverková Yveta VAM6452 213.27 1. 100.00( 1) 113.27( 1)
2 Vondráčková Zdeňka SNA6251 175.39 2. 75.31( 3) 57.00( 4) 100.08( 2)
3 Smrčková Olga LPU6055 173.30 3. 86.65( P) 86.65( 3)
4 Peremská Dana SRK6351 171.20 2. 88.53( 2) 82.67( 5)
5 Filipová Dagmar LTU5650 149.78 3. 65.84( 4) 76.60( 3) 73.18( 7)
6 Dusílková Marie SRK5752 100.00 1. 100.00( 1)
7 Justová Jana PHK6153 90.89 2. 90.89( 2)
8 Šabatková Zdeňka SHK5652 82.92 4. 82.92( 4)
9 Remešová Alena SRK6150 82.48 6. 82.48( 6)

D65C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Běhounová Jiřina PHK5651 218.40 1. 109.47( 1)108.93( 1)107.19( 1)
2 Novotná Jiřina LPU5654 210.86 2. 105.43( 2)105.43( P)
3 Zlesáková Vlasta JIL5362 198.71 2. 85.11( 3) 95.55( 2)103.16( 2)
4 Hepnerová Dagmar SHK5451 182.68 3. 93.04( 4) 89.64( 3)
5 Martincová Helena ZAM5051 179.80 3. 84.28( 4) 95.52( 3) 60.62( 7)
6 Kutáčková Stanislava LTU4751 153.79 5. 54.77( 6) 88.85( 5) 64.94( 6)
7 Kubíková Květoslava LPU4752 153.06 4. 51.76( 7) 76.53( P) 76.53( 4)
8 Fejlková Alice SHK5351 141.11 5. 68.99( 5) 55.29( 6) 72.12( 5)

H21C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Losman Petr PHK7901 208.32 1. 104.03( 1) 97.59( 3) 104.29( 1)
2 Novotný Tomáš PHK8101 206.33 2. 103.96( 2) 97.68( 2) 102.37( 2)
3 Palas Jan SJC8507 194.82 4. 97.41( 4) 97.41( P)
4 Šabatka Zdeněk PHK8900 186.91 4. 91.40( 4) 95.51( 5)
5 Beneš Jan SJC8703 184.02 3. 92.01( 3) 90.04( 9) 92.01( P)
6 Vítek Petr PHK7601 179.79 5. 89.47( 5) 90.32( 8)
7 Netuka Vojtěch SHK9701 179.14 6. 87.06( 6) 92.08( 7)
8 Waněk Adam LPU9505 173.50 4. 86.75( P) 86.75( 4)
9 Zlámal David SJC9603 172.60 7. 86.30( 7) 84.48(11) 86.30( P)
10 Hrouda Matěj JIL9804 167.06 5. 80.96( 8) 86.10(10) 79.85( 5)
11 Sháněl Jan CHC9402 162.46 9. 79.93( 9) 82.53(13)
12 Ďoubal Jan DOB8600 152.84 12. 68.69(12) 84.15(12)
13 Wohanka Pavel VRL7501 152.52 7. 76.76(10) 75.76(15) 68.79( 7)
14 Šišma Vojtěch LPU0204 121.50 9. 60.75( P) 60.75( 9)
15 Wohanka Petr VRL7305 119.23 11. 69.82(11) 49.41(12)
16 Vodička Oldřich LPU7715 109.50 11. 54.75( P) 54.75(11)
17 Doucha Jiří SNA7105 107.69 8. 37.77(16) 45.00(17) 62.69( 8)
18 Komanec Václav SHK8406 104.73 1. 104.73( 1)
19 Kafka Miloš LPU8608 102.10 13. 51.05(13) 51.05( P)
20 Jedlička Michal SHK7309 95.32 6. 95.32( 6)
21 Balcar Aleš PHK8602 93.34 3. 93.34( 3)
22 Krunčík Pavel SRK8501 92.34 14. 48.13(14) 44.21(18)
23 Pátek Michal CHC8603 76.83 14. 76.83(14)
24 Remeš Petr SHK9403 75.63 6. 75.63( 6)
25 Šabatka Jan SHK9001 69.11 14. 34.90(17) 34.21(14)
26 Leštínský Tomáš OAV7801 54.79 10. 54.79(10)
27 Souček Tomáš SHK8200 46.34 16. 46.34(16)
28 Šutera Josef CET7901 45.32 15. 45.32(15)
29 Moravec Jan ZAM0205 36.31 13. 36.31(13)
30 Lžíčař Martin DOB8803 29.98 19. 29.98(19)

H21D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Vandělík Michal ALB8501 200.00 1. 100.00( 1) 96.11( 2) 100.00( 1)
2 Procházka Tomáš LPU9110 185.66 2. 92.83( P) 92.83( 2)
3 Zeman Jaroslav DOB8844 143.84 2. 71.87( 2) 71.97( 3)
4 Filip Filip SHK9000 100.00 1. 100.00( 1)
5 Roll Martin ALB8401 60.29 4. 60.29( 4)

H35C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Kazda Jiří SJC8006 208.24 2. 104.12( 2) 99.02( 2) 104.12( P)
2 Fukátko Jan LPU8105 180.78 3. 90.39( 3) 90.39( P)
3 Šklíba Jan SRK7501 177.47 4. 84.62( 5) 91.60( 4) 85.87( 4)
4 Vodička Oldřich LPU7715 170.40 4. 85.20( 4) 85.20( P)
5 Hladký Viktor VAM8201 168.16 3. 76.46( 7) 91.70( 3)
6 Korbel Michal PHK7703 154.37 5. 74.05( 7) 63.54(10) 80.32( 5)
7 Vrbata Alan VRL7802 147.77 5. 69.86( 9) 77.91( 5)
8 Jakubec Petr SJC8106 144.10 8. 72.05( 8) 71.35( 8) 72.05( P)
9 Andrš Petr ZAM8401 137.04 7. 68.34(10) 68.70( 9) 60.81( 7)
10 Novotný Milan PHK6502 127.72 6. 78.93( 6) 48.79(12)
11 Macháček Jiří XHK7601 113.42 9. 50.86(13) 55.88(11) 57.54( 9)
12 Václavek Jan LPU7816 111.10 10. 55.55(12) 55.55( P) 42.90(10)
13 Jedlička Michal SHK7309 105.48 1. 105.48( 1)
14 Vítek Petr PHK7601 104.36 1. 104.36( 1)
15 Polák Vlastimil VRL7702 103.94 2. 103.94( 2)
16 Bláha Jan HJL8200 102.30 1. 102.30( 1)
17 Vandas Luděk VAM6601 98.68 3. 98.68( 3)
18 Kotyk Pavel LTU7901 77.00 14. 50.28(14) 26.72(15)
19 Drhlík Petr VAM8301 76.65 6. 76.65( 6)
20 Souček Tomáš SHK8200 76.60 6. 76.60( 6)
21 Svoboda Ondřej SHK7605 65.51 11. 65.51(11)
22 Baše Petr KOR7701 59.34 8. 59.34( 8)
23 Morávek Martin SRK7701 51.79 15. 36.74(15) 15.05(16)
24 Kadaně Miroslav LPU7817 50.34 16. 25.17(16) 25.17( P)
25 Šimek Jiří CHC7901 47.93 13. 47.93(13)
26 Matoušek Josef PHK7900 47.78 14. 47.78(14)

H35D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Kuhn Jiří LPU7718 200.16 2. 100.08( 2)100.08( P)
2 Kvášovský Jakub LTU7802 197.40 2. 82.37( 6) 99.18( 2) 98.22( 3)
3 Nekvapil Ondřej LPU7403 194.10 4. 80.96( 7) 97.05( P) 97.05( 4)
4 Šimek Jiří CHC7901 194.09 3. 99.08( 3) 95.01( 6)
5 Šafr Jiří CHC7706 189.69 3. 95.58( 4) 94.11( 3)
6 Baše Petr KOR7701 184.52 1. 77.81( 8)106.71( 1)
7 Adamovský Michal TYN7200 178.63 4. 89.89( 5) 88.74( 4)
8 Brož Michal LTU8000 166.37 7. 77.11( 9) 89.26( 7)
9 Příkazský Jakub PHK8000 166.00 2. 65.68(12) 100.32( 2)
10 Kadaně Miroslav LPU7817 159.54 9. 79.77( P) 79.77( 9)
11 Holinger Jiří CHC7707 155.09 5. 76.90(10) 78.19( 5)
12 Macek Pavel LPU7517 148.72 11. 74.36( P) 74.36(11)
13 Šišma Pavel TYN6901 143.94 7. 73.94(11) 70.00( 7) 47.46(15)
14 Kroupa Jan LPU8103 143.34 13. 71.67( P) 71.67(13)
15 Goláň Oldřich LPU7417 115.16 13. 57.58(13) 57.58( P)
16 Vaňátko Jakub LTU8100 108.83 8. 51.97(14) 56.86( 8)
17 Šafář Jan PHK7700 101.47 1. 101.47( 1)
18 Drhlík Petr VAM8301 100.84 1. 100.84( 1)
19 Jedlička Lukáš XHK8100 96.59 5. 96.59( 5)
20 Vrábel Petr PHK7604 88.88 8. 88.88( 8)
21 Čapek Miroslav PHK7603 74.63 10. 74.63(10)
22 Marek Robert KOR7700 73.82 6. 73.82( 6)
23 Novák Michal SHK7802 72.96 12. 72.96(12)
24 Kotyk Pavel LTU7901 69.69 14. 69.69(14)
25 Matějka Luboš SNA7602 48.06 15. 48.06(15)
26 Lánský Jan STH8002 7.44 16. 7.44(16)

H45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Tomeš Petr SJC7531 205.78 2. 99.48( 2) 102.89( 2)102.89( P)
2 Netopil Libor VAM7401 199.56 2. 95.96( 3) 92.36( 3) 103.60( 2)
3 Belej Jiří LPU7421 181.52 4. 90.76( 4) 90.76( P)
4 Toužil Karel SHK7602 178.99 3. 88.35( 6) 81.59( 6) 90.64( 3)
5 Kunart Tomáš PHK7205 174.94 5. 89.71( 5) 85.23( 5)
6 Pleva Stanislav SJC7601 169.08 7. 84.54( 7) 70.77(11) 84.54( P)
7 Chrást Tomáš STH7401 161.48 8. 80.37( 8) 81.11( 8)
8 Fencl Petr LPU6901 161.38 4. 80.69( P) 80.69( 4)
9 Čečka Jiří SHK7600 154.42 9. 75.42(13) 79.00( 9)
10 Netuka Jan SHK7001 153.29 7. 71.80(17) 81.49( 7)
11 Sedlák Radek LIP7500 147.37 10. 74.30(15) 73.07(10)
12 Kos Michal SRK6802 143.18 9. 79.44( 9) 63.74(10)
13 Czagan Jan LPU7106 142.60 8. 71.30(18) 71.30( P) 63.95( 8)
14 Jakubský Radek SHK7603 141.13 11. 75.72(11) 65.41(13) 30.67(20)
15 Kubec Martin DOB7002 141.11 6. 72.45(16) 68.28(12) 68.66( 6)
16 Tesař Zdeněk SJC7401 135.74 20. 67.87(20) 67.87( P)
17 Bendák Petr LTU6500 134.03 5. 64.12(24) 17.55(28) 69.91( 5)
18 Haas Karel LPU7304 128.96 7. 64.48( P) 64.48( 7)
19 Zamouřil Petr PHK6808 127.89 16. 69.94(19) 57.95(16)
20 Vrábel Petr PHK7604 126.50 12. 75.45(12) 51.05(19)
21 Lazák Jan LTU6900 121.33 12. 67.84(21) 53.49(17) 51.93(12)
22 Kubeček Štěpán LIP7600 120.04 18. 67.46(22) 52.58(18)
23 Locker Martin SRK7001 119.09 15. 55.21(26) 63.88(15)
24 Mutinský Viktor KUO6501 115.38 9. 51.62(27) 50.86(20) 63.76( 9)
25 Čihák Petr HOR6900 112.16 11. 48.75(30) 49.04(21) 63.12(11)
26 Metelka Pavel PHK6800 108.53 22. 62.36(25) 46.17(22)
27 Chvátil Jiří PHK7200 108.49 10. 77.92(10) 30.57(25)
28 Novák Jiří NPA7502 105.76 1. 105.76( 1)
29 Filip Libor SRK7101 104.75 1. 104.75( 1)
30 Zikmund Zdeněk NPA6705 104.56 1. 104.56( 1)
31 Brožek Tomáš KUO6902 102.15 14. 75.38(14) 22.67(26) 26.77(21)
32 Věříš Jan LPU7103 102.02 18. 51.01(28) 51.01( P) 40.18(18)
33 Vališ Jan LPU7104 101.94 29. 50.97(29) 50.97( P)
34 Pipek Kamil LPU7310 99.26 13. 49.63( P) 49.63(13)
35 Vlastník Zdeněk JIL6901 86.33 4. 86.33( 4)
36 Filičko Marek LPU7102 83.04 17. 41.52( P) 41.52(17)
37 Kohout Josef SHK6902 75.80 24. 31.30(32) 44.50(24)
38 Kolář Viktor SHK7300 64.80 23. 64.80(23)
39 Kutlvašr Ruda VRL7601 64.31 14. 0.00(36) 64.31(14)
40 Kušička Josef HJL7600 51.90 27. 34.11(31) 17.79(27)
41 Matěásko Dušan JIL7503 45.21 23. 45.21(23)
42 Hanl Vratislav SRK7402 44.25 14. 44.25(14)
43 Killar Marek LTU6801 44.01 15. 44.01(15)
44 Zemánek Mojmír JIL7103 43.63 16. 43.63(16)
45 Beseda Pavel PHK6910 37.45 30. 29.57(33) 7.88(30)
46 Panáček Aleš SHK7604 32.29 19. 32.29(19)
47 Čapek Miroslav PHK7603 22.20 34. 22.20(34)
48 Pompach Martin PHK7207 15.87 29. 15.87(29)
49 Zídek Jan PHK7303 12.06 35. 12.06(35)

H45D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Macháček Lubomír LPU7515 210.30 1. 100.14( 1) 105.15( P)105.15( 1)
2 Bílek Tomáš SJC7307 209.62 1. 99.95( 2) 104.81( 1)104.81( P)
3 Hanuš Karel STH6701 194.23 2. 82.97( 7) 103.31( 2) 90.92( 5)
4 Kunt Stanislav ZAM7401 186.69 3. 94.81( 4) 91.88( 3)
5 Vališ Jan LPU7104 181.94 4. 90.97( P) 90.97( 4)
6 Hanč Jaroslav VRL6702 156.01 6. 78.53( 8) 50.43( 6) 77.48( 7)
7 Puš Roman STH7501 143.93 6. 83.76( 6) 60.17(13)
8 Ptáček Miloš BRU7000 140.80 7. 71.69(10) 42.64( 7) 69.11( 9)
9 Vach Vladimír KOR6900 127.18 4. 68.92(11) 58.26( 4) 54.20(15)
10 Rémiš Jaromír SHK7200 122.31 5. 64.76(12) 57.55( 5)
11 Loukota Josef HOR7100 119.16 10. 51.59(14) 67.57(10)
12 Buchar Marcel VRL7408 111.56 13. 57.20(13) 54.36(14)
13 Kadaník Libor PHK7204 99.92 3. 99.92( 3)
14 Semrád Pavel CHC6602 98.16 2. 98.16( 2)
15 Adamovský Michal TYN7200 96.69 3. 96.69( 3)
16 Pompach Martin PHK7207 87.97 6. 87.97( 6)
17 Meier Jiří BRU7400 86.91 5. 86.91( 5)
18 Hanuš Vladimír VRL7508 82.93 8. 34.69( 8) 48.24(16)
19 Kubín Jan HOR7400 74.90 8. 74.90( 8)
20 Janovský Petr JIL7202 72.60 9. 72.60( 9)
21 Vých Luboš SRK7300 69.90 16. 30.17(16) 39.73(17)
22 Šimek Oldřich STH7101 64.38 11. 64.38(11)
23 Kohout Josef SHK6902 61.83 12. 61.83(12)
24 Zlesák Ondřej JIL7601 48.76 10. 25.98(17) 9.96(10) 22.78(18)
25 Vychopeň Tomáš BRU6800 42.61 12. 38.01(15) 4.60(12)
26 Třešňák Miloš JIL6902 28.84 9. 28.84( 9)
27 Krejčí Milan KOR7400 6.77 11. 6.77(11)

H55C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Dušátko Petr PHK5702 209.87 1. 103.44( 1) 92.11( 3) 106.43( 1)
2 Škorpil Martin HOR5700 209.17 1. 103.41( 2)105.76( 1)
3 Vávra Martin HOR6302 197.87 2. 90.46( 5) 102.14( 2) 95.73( 3)
4 Běhoun Pavel PHK5701 167.55 5. 82.34( 6) 85.21( 5)
5 Jakeš Josef TYN6501 160.58 4. 92.94( 4) 67.64( 4)
6 Roudný Václav LPU6102 139.38 7. 69.69( P) 69.69( 7)
7 Štěrba Pavel LPU5408 134.16 8. 67.08( P) 67.08( 8)
8 Procházka Tomáš LPU6503 126.00 8. 63.00( 8) 63.00( P)
9 Kološ Oldřich LPU6003 117.18 9. 58.59( 9) 58.59( P)
10 Grundman Martin CHC5801 112.47 6. 57.50(11) 43.17( 6) 54.97(11)
11 Novotný Miroslav LPU5905 108.70 12. 41.76(14) 54.35( P) 54.35(12)
12 Tupec Jiří VAM5801 106.74 5. 44.03(13) 62.71( 5) 37.87(15)
13 Čivrný Pavel VRL6306 105.41 7. 52.92(12) 24.64( 7) 52.49(13)
14 Fikejs Vladimír ZAM5702 98.07 10. 41.03(15) 57.04(10)
15 Kalibán Pavel SNA5649 97.83 2. 97.83( 2)
16 Trejtnar Pavel KUN5801 93.15 3. 93.15( 3)
17 Půlpán Roman CHC6501 92.91 4. 92.91( 4)
18 Hlaváček Lubomír PHK6401 85.81 7. 38.51(16) 24.64( 7) 47.30(14)
19 Chmelař Pavel SHK6402 79.16 7. 79.16( 7)
20 Hausvater Karel SHK5801 69.93 6. 69.93( 6)
21 Starý Pavel VRL6301 60.69 9. 60.69( 9)
22 Vykysalý Miroslav PHK5902 58.41 10. 58.41(10)
23 Záveský Richard CET6301 46.70 9. 30.39(18) 16.31( 9)
24 Číža Petr SHK5902 39.75 10. 28.85(19) 0.00(10) 10.90(17)
25 Chládek Josef ZAM5901 35.71 17. 35.71(17)
26 Hanč Pavel VRL5601 35.64 16. 35.64(16)

H55D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Řehák Pavel SJC6001 211.32 1. 105.66( 1) 105.66( P)
2 Melichar Igor PHK6504 196.16 1. 93.46( 5)102.70( 1)
3 Imlauf Martin SNA6301 192.70 2. 92.56( 6)100.14( 2)
4 Hanuš Pavel LTU6501 190.69 1. 76.95(10) 87.15( 4)103.54( 1)
5 Procházka Radek LPU6504 189.76 3. 94.88( P) 94.88( 3)
6 Cinkan Zdeněk LPU6201 188.86 4. 94.43( 4) 94.43( P) 87.14( 7)
7 Rykala Karel VAM6401 187.81 3. 97.16( 3) 90.65( 5)
8 Rücker Petr HOR6500 184.61 2. 83.03( 9) 75.66( 5) 101.58( 2)
9 Lapáček Jiří SHK6600 164.00 3. 95.16( 3) 68.84( 7)
10 Širůček Jaromír SHK6200 159.62 6. 70.34(11) 89.28( 6)
11 Dvořák Vladimír LPU6004 148.46 9. 66.20(14) 74.23( P) 74.23( 9)
12 Zákravský Zdeněk SNA5702 147.55 8. 83.64( 8) 63.91( 8)
13 Karel Miloš JIL6004 142.32 6. 70.18(12) 72.14( 6)
14 Hnyk Petr SNA5701 134.11 8. 57.12(15) 76.99( 8)
15 Mertlík Jiří VRL6102 125.56 11. 66.61(13) 58.95(11)
16 Lux Zdeněk KUN6201 99.18 2. 99.18( 2)
17 Hynek Petr SNA6302 91.37 4. 91.37( 4)
18 Malý Evžen JIL6102 91.06 7. 91.06( 7)
19 Divecký Josef SHK6102 65.48 10. 65.48(10)
20 Andrš Milan ZAM5801 60.08 9. 60.08( 9)
21 Justa Jaromír PHK6101 54.51 12. 54.51(12)
22 Šabatka Petr SHK5703 26.71 10. 12.91(16) 13.80(10) 0.00(13)

H65C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Kalibán Pavel SNA5649 206.32 1. 102.64( 1)103.68( 1)
2 Knap Jan LPU5101 202.90 2. 101.45( 2)101.45( P)
3 Farář Václav LPU5201 200.34 2. 95.91( 3) 100.17( P)100.17( 2)
4 Kalibán Jaroslav NPA5101 196.59 3. 70.67( 5) 97.87( 3) 98.72( 3)
5 Kynčl Stanislav JIL5401 187.62 2. 89.17( 4) 98.45( 2) 88.17( 5)
6 Erlebach Josef JIL5201 175.09 4. 85.88( 4) 89.21( 4)
7 Stárek Jiří DOB5001 134.50 5. 34.64( 9) 74.18( 5) 60.32( 6)
8 Hrobař Rudolf SRK4702 127.23 6. 67.23( 6) 60.00( 7)
9 Vítek Zdeněk SRK4701 111.27 6. 70.39( 6) 40.88( 7)
10 Knobloch Jindřich VRL4901 101.11 1. 101.11( 1)
11 Langr Stanislav SNA5403 74.20 8. 34.27(10) 39.93( 8) 33.40(10)
12 Šroler Zdeněk KUN5201 65.97 7. 65.97( 7)
13 Třasák Milan LPU5206 55.76 12. 27.88( P) 27.88(12)
14 Procházka Jiří LTU4802 49.47 8. 49.47( 8)
15 Farář Jaroslav VRL5002 49.42 8. 49.42( 8)
16 Štregl Tomáš VRL5001 38.36 9. 38.36( 9)
17 Pohl Zdeněk SRK5301 30.07 9. 28.76(11) 1.31( 9)
18 Novák Karel NPA5001 28.06 11. 28.06(11)

H65D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Filip Aleš SHK5501 229.85 1. 112.97( 1)106.75( 1) 116.88( 1)
2 Sáňka Bedřich LPU5102 203.16 2. 101.58( P)101.58( 2)
3 Souček Pavel PHK5503 199.17 2. 96.13( 2)103.04( 2)
4 Tobiška Václav ZAM4401 181.12 3. 90.91( 3) 90.21( 3)
5 Klimpl Petr LPU5401 172.66 3. 86.33( 4) 86.33( P) 81.55( 3)
6 Hostinský Jiří LPU5501 141.00 6. 70.50( P) 70.50( 6)
7 Fejlek Vojtěch SHK5202 122.86 5. 47.57( 7) 75.29( 5)
8 Junek Petr STH5501 110.37 5. 85.33( 5) 25.04( 5)
9 Šponar Josef ZAM4701 93.16 6. 71.14( 6) 22.02( 6)
10 Zlesák Zdeněk JIL4701 92.86 4. 42.68( 8) 50.18( 4) 41.85( 7)
11 Procházka Jiří LTU4802 77.75 4. 77.75( 4)

H75C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
1 Mikulecký Jan PHK3801 200.00 1. 100.00( 1) 87.12( 3) 100.00( 1)
2 Sokolář Zdeněk SNA4501 199.90 1. 99.90( 2)100.00( 1) 94.83( 2)
3 Havlík Jaroslav SJC3601 198.48 2. 86.78( 3) 99.24( 2) 99.24( P)
4 Vávra Jaroslav LPU4601 110.86 3. 55.43( P) 55.43( 3)
5 Vykysalý František PHK3002 77.93 4. 77.93( 4)
6 Novotný Petr PHK3802 53.72 5. 53.72( 5)