Logo

Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro - stav po 7 závodech

Datum:
01.02.2021
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati PGP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    

D10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Rejšková Klára KAM1251 797.54 1. 180.12( 4)207.80( 1)178.31( 5) 155.94( 5) 200.00( 1)209.62( 1)176.13( 4)
2 Blehová Barbora DOR1151 790.60 1. 167.80( 6) 165.96( 5) 213.80( 1)203.10( 1) 187.01( 3)186.69( 2)
3 Magazu Sophia DOR1152 778.44 2. 200.90( 2)196.71( 2)179.81( 4) 194.59( 3)183.37( 2) 180.82( 5) 186.24( 3)
4 Komová Barbora DOR1253 709.98 2. 165.68( 7) 161.79( 6) 179.13( 3)203.38( 2)
5 Bašusová Olga KAM1250 698.26 2. 186.18( 3) 183.56( 3)202.30( 2) 126.22( 8)
6 Kolářová Zuzana LOU1250 614.31 4. 163.76( 8)112.06( 7) 131.24( 9)187.58( 4)131.73( 4)
7 Fialová Kristýna DOR1250 578.01 5. 134.70( 9) 149.46( 8) 125.51( 5)168.34( 7)110.09( 6)
8 Mikulová Stella ZVO1250 440.00 1. 212.92( 1) 227.08( 1)
9 Pecklová Laura DOR1150 373.04 2. 170.40( 5) 202.64( 2)
10 Brotánková Klára ROU1151 362.07 3. 195.49( 3) 166.58( 5)
11 Svobodová Adéla ODV1150 345.51 4. 161.15( 7) 184.36( 4)
12 Uhlířová Eliška LBE1150 285.07 6. 87.17(10) 92.01( 8) 105.89( 6)
13 Rambousková Eliška LBE1154 237.87 4. 64.18(12)173.69( 4)
14 Pokorná Elen KAM1151 230.64 9. 85.15(11) 27.66(10) 117.83( 9)
15 Haisová Anna DOR1252 175.03 6. 175.03( 6)
16 Neškudlová Anna KAM1152 152.93 6. 152.93( 6)

D12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Pěkná Alžběta ROU0950 B 825.77 1. 199.95( 2) 216.42( 1)198.73( 2) 203.91( 1)205.44( 1)200.00( 1)
2 Baštová Justýna DOR0952 B 806.06 1. 219.63( 1) 193.61( 3)201.14( 2)187.10( 4) 191.68( 3)179.32( 2)
3 Žemlová Magdalena KAM0950 B 746.61 2. 180.42( 3) 182.03( 5) 181.24( 5)202.39( 2)180.95( 4)158.76( 3)
4 Komová Johana DOR1058 B 695.54 5. 164.58( 6) 167.61( 8) 184.53( 5)178.82( 5)
5 Havlíčková Zuzana RIC1051 B 690.61 3. 61.63(12) 153.49( 8)173.64( 6)191.99( 3) 171.49( 6)
6 Vaculovičová Alžběta DOR0956 B 678.64 6. 158.78( 7)181.87( 6)170.93( 7) 167.06( 7)
7 Dobyášová Adéla KAM1051 B 570.56 8. 153.61( 8)122.51(10) 139.92( 8)154.52(10)
8 Balejová Sofie KAM0951 527.47 4. 176.66( 4)158.30( 7)192.51( 4)
9 Hill Daisy SLA0950 464.05 3. 137.38( 9) 132.97( 7)193.70( 3)
10 Kolářová Veronika LOU1050 415.21 5. 137.53(10)102.34(11)175.34( 5)
11 Seidlová Magdalena RIC0950 401.91 1. 194.25( 2)207.66( 1)
12 Basistová Aneta DOR1057 367.40 9. 147.73( 9) 67.31(13)152.36(11)
13 Uhlířová Marie LBE0950 358.15 4. 182.47( 4) 175.68( 6)
14 Herynková Lucie RIC0952 341.59 3. 189.33( 3)152.26(12)
15 Michalíková Alžběta ZVO0953 329.08 5. 171.41( 5) 157.67( 9)
16 Pokorná Sára KAM0952 313.81 11. 109.54(11) 81.70(13) 122.57(11)
17 Pilchová Linda ODV0953 206.87 1. 206.87( 1)
18 Michalíková Klára ZVO0954 202.89 2. 202.89( 2)
19 Šimková Anežka LME0950 183.48 4. 183.48( 4)
20 Šunková Sára LOU1051 166.52 6. 166.52( 6)
21 Svobodová Ema ODV0951 163.97 8. 0.00(14) 163.97( 8)
22 Neuerová Eliška DOR1051 157.18 9. 157.18( 9)
23 Mišeková Lucie KAM1050 156.17 10. 156.17(10)
24 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 140.76 7. 140.76( 7)
25 Hrstková Eliška SLA1053 119.82 10. 81.96(12) 37.86(10)
26 Matoušková Kateřina SPC0955 96.99 12. 96.99(12)
27 Kunstová Anežka SLA1050 66.03 9. 66.03( 9)
28 Havlová Veronika KNC0950 41.35 4. 41.35( 4)
29 Horová Vendula LBE1050 38.33 14. 38.33(14)

D14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 832.75 1. 215.25( 1)201.68( 1) 201.67( 2) 208.32( 1)206.72( 1)202.46( 2)
2 Havlová Tereza KNC0750 B 809.85 1. 201.28( 1) 201.27( 2)203.88( 1)194.59( 3) 193.92( 3) 203.42( 1)
3 Mišeková Kateřina KAM0756 B 792.45 2. 200.74( 2) 195.27( 4)136.67( 5) 197.09( 2)199.35( 2)
4 Kašparová Alžběta DOR0753 B 776.71 3. 178.63( 4) 197.05( 3)194.45( 3)191.09( 5)176.76( 5) 194.12( 3)
5 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 763.02 2. 197.97( 3)192.95( 2)183.95( 5) 188.15( 6)161.22( 8) 181.89( 4)
6 Mikulová Tereza ZVO0851 B 742.20 4. 152.89( 8) 179.53( 4)161.86( 7) 172.59( 4) 191.15( 4)193.44( 4)178.08( 5)
7 Žemlová Barbora KAM0751 662.09 3. 128.46(10) 191.80( 3) 128.56( 6)126.41(10) 172.40( 6)169.33( 6)
8 Berná Klára ODV0851 580.71 5. 161.83( 7)161.46( 5)162.41( 6) 95.01( 9)
9 Blehová Veronika DOR0852 413.42 10. 91.32(14) 126.82(12) 82.53(12) 112.75(10)
10 Havlíčková Veronika RIC0853 389.13 7. 126.07(11) 128.09( 7) 134.97( 9)
11 Pilátová Rozálie DKL0750 331.50 8. 86.16( 8)142.77( 9) 102.57(11)
12 Vejražková Anna KPY0750 305.71 7. 135.03( 9)170.68( 7)
13 Václavíková Amálie SLA0851 270.49 7. 110.29( 8)160.20( 7)
14 Syblíková Rozálie ODV0856 262.88 11. 131.86(11) 71.58(14) 59.44(11)
15 Krátká Linda ROU0851 238.66 9. 108.96(12) 77.91( 9) 51.79(13)
16 Šunková Berta LOU0850 221.68 8. 72.21(13)149.47( 8)
17 Herynková Klára RIC0758 221.47 7. 95.61( 7)125.86(13)
18 Švejdová Karolína ZVO0752 174.39 5. 174.39( 5)
19 Grimmerová Valerie RIC0754 163.22 6. 163.22( 6)
20 Housková Adéla DOR0851 143.32 8. 143.32( 8)
21 Dudlová Hana ODV0854 134.73 10. 0.00(16) 134.73(10)
22 Vondrášková Kateřina KAM0858 128.92 9. 128.92( 9)
23 Oliveriusová Anna DKL0851 106.95 6. 106.95( 6)
24 Forstereviczová Julie DOR0850 100.23 14. 100.23(14)
25 Křečková Apolena KAM0755 100.03 13. 100.03(13)
26 Vaughanová Sára LOU0853 91.75 10. 91.75(10)
27 Houdková Kateřina ODV0752 89.59 11. 89.59(11)
28 Drašarová Magdaléna DKL0752 80.45 15. 80.45(15)
29 Chudobová Eliška DKL0850 67.96 12. 67.96(12)
30 Pilchová Sofia ODV0751 52.67 15. 52.67(15)
31 Dolejšová Josefína KAM0857 3.16 15. 3.16(15)

D16 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Linhartová Klára ZVO0556 B 400.00 1. 72.61( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 98.61( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Magazu Annabelle DOR0657 B 390.71 1. 117.56( 1) 78.21( 3) 94.23( 2)100.00( 1) 78.92( 2) 74.79( 2) 49.39( 3)
3 Krejčová Hana ROU0653 351.62 2. 103.68( 2) 79.38( 2) 85.04( 3) 83.33( 3) 68.61( 3) 71.52( 3) 79.57( 2)
4 Vláčilová Anna RIC0657 146.97 4. 72.53( 4) 74.44( 4)
5 Kotenová Markéta RIC0651 113.54 5. 64.66( 6) 0.00( 5) 48.88( 5)
6 Polívková Beáta RIC0652 78.76 3. 78.76( 3)
7 Šáchová Magdalena DOR0659 66.94 5. 66.94( 5)
8 Forštová Ema DOR0658 25.85 4. 25.85( 4)

D18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 De Heij Laura RIC0450 B 398.45 1. 98.45( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Baštová Julie DOR0353 B 398.18 1. 92.75( 2)111.72( 1) 97.44( 2) 88.07( 2) 96.27( 2)
3 Kotenová Barbora RIC0452 B 327.31 2. 77.35( 3) 71.16( 5) 61.41( 3) 71.67( 3) 94.29( 2) 84.00( 3)
4 Nentvichová Julie DOR0351 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Končická Kateřina RIC0352 182.68 2. 89.83( 3) 92.85( 2)
6 Víšková Veronika KAM0452 171.31 1. 71.31( 3) 100.00( 1)
7 Štěpánková Julie KAM0458 133.06 3. 57.72( 4) 75.34( 3)
8 Pilátová Amálie DKL0450 80.06 4. 80.06( 4) 0.00( 5)
9 Vláčilová Barbora RIC0457 39.35 6. 39.35( 6)

D20 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Rousová Lucie DKL0251 B 400.00 1. 100.00( P) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Nováková Eliška PDY0150 81.10 2. 81.10( 2)

H10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Jiroušek Štěpán DOR1102 853.49 1. 213.74( 1) 220.70( 1) 219.05( 1)200.00( 1)
2 Zápotocký Tomáš SLA1200 791.86 2. 166.20( 4) 203.93( 2)188.14( 3)196.68( 3)203.11( 2)180.76( 4) 182.95( 2)
3 Kašpar Adam DOR1101 776.08 1. 191.16( 2)205.33( 1)182.54( 5)197.05( 2)139.29( 3)
4 Etrych Matěj DOR1104 734.45 3. 160.54( 5) 179.95( 4) 96.00(12) 178.25( 6)192.34( 4)183.91( 3)
5 Etrych Tobiáš DOR1103 660.58 3. 123.16( 8) 183.13( 3)147.83( 7)133.10( 7) 166.11( 6)163.51( 5)
6 Pinkr Josef HCE1200 601.86 1. 190.93( 3)212.94( 1) 197.99( 2)
7 Lukavský Vít DKL1101 500.51 5. 177.24( 5) 97.51( 8) 75.65( 7)150.11( 6)
8 Sláma Marek KAM1201 481.29 1. 133.04( 7) 145.09( 8) 203.16( 1)
9 Chudoba Jiří DKL1102 380.08 3. 186.36( 5)193.72( 3)
10 Basista Tobiáš DOR1109 348.17 2. 195.34( 2) 152.83( 6)
11 Vaněk Jáchym ROU1201 285.26 6. 134.38( 6)150.88( 7)
12 Šunka Hubert LOU1200 190.58 4. 190.58( 4)
13 Španěl Vít DOR1100 182.19 4. 182.19( 4)
14 Posch Jaroslav RIC1201 175.47 6. 175.47( 6)
15 Dostál Václav DOR1202 165.67 5. 165.67( 5)
16 Drašar Matouš DKL1301 134.05 9. 134.05( 9)
17 Mišek Michal KAM1300 120.74 10. 120.74(10)
18 Szárszoi Eduard DOR1203 102.23 11. 102.23(11)
19 Zábranský František ROU1102 52.98 9. 52.98( 9)

H12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Etrych Jonáš DOR0907 B 829.04 1. 222.07( 1) 197.40( 3)203.12( 2)206.45( 1)
2 Gregor Kevin DOR1001 B 808.87 1. 132.10( 8) 215.51( 1)193.73( 4) 191.25( 3) 195.76( 3)201.13( 2)196.47( 3)
3 Hradil Michal HCE0900 B 781.07 1. 195.29( 2) 187.99( 4)197.79( 2) 200.00( 1)
4 Rejšek Čeněk KAM1002 B 747.15 1. 214.99( 2) 155.50(11)170.02( 6) 206.64( 1)
5 Koma Lukáš DOR0903 B 704.65 2. 173.25( 7) 148.19( 7)185.54( 4)197.67( 2)
6 Pilát Jaromír DKL0900 B 672.47 4. 147.00( 7)169.94( 8)168.48( 7)187.05( 4)
7 Koukal Jan ODV1001 B 627.69 4. 143.82( 6)189.03( 4) 137.38(10) 157.46( 7)
8 Komín Matyáš DKL0901 612.57 5. 159.56( 5)144.00( 9) 148.99(12)146.00( 9)158.02( 5)
9 Vaculovič Matěj DOR1004 591.31 5. 129.99(10)183.16( 5)138.58(14) 139.58( 8)
10 Bašus Ondřej KAM1004 548.50 2. 198.93( 2)179.56( 5) 170.01( 6)
11 Hrádek Vojtěch ROU1000 521.54 5. 131.15( 9)161.10( 6) 52.10( 8)177.19( 5)
12 Berný Jáchym ODV1000 504.46 3. 162.94( 3) 57.46(13)132.66(15)151.40( 8)
13 Sláma Kryštof KAM1000 465.85 6. 138.49( 7) 174.08( 6) 153.28( 6)
14 Černý Martin RIC1004 395.47 10. 124.71(11)131.83(10)138.93(13)
15 Porsch Jan DOR0904 392.87 1. 189.20( 3)203.67( 1)
16 Neškudla Jan KAM1005 305.36 8. 145.12( 8)160.24(10)
17 Kříž Matěj KAM0900 205.63 1. 205.63( 1)
18 Zavadil Adam KAM0901 192.23 3. 192.23( 3)
19 Jiras František DOR0900 180.47 5. 180.47( 5)
20 Drašar Jakub DKL0903 169.82 9. 169.82( 9)
21 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 160.14 4. 160.14( 4)
22 Prox Jan RIC1003 156.29 4. 156.29( 4)
23 Zavadil Štěpán KAM0902 120.64 9. 120.64( 9)
24 Houdek Jakub ODV1006 111.73 11. 111.73(11)
25 Hruška Tomáš DOR1002 109.94 16. 109.94(16)
26 Müller Karel HCE1000 103.04 11. 103.04(11)
27 Hučín Kryštof DOR1003 78.93 17. 78.93(17)
28 Oliverius Filip DKL1000 69.24 12. 69.24(12)

H14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Zápotocký Jiří SLA0800 B 880.06 1. 221.00( 1)220.85( 1)209.26( 1) 221.90( 1)203.70( 1) 216.31( 1)196.85( 2)
2 Lorenc Václav DOR0702 B 813.45 1. 193.46( 2) 196.23( 2) 202.95( 2)203.58( 2)210.69( 1)
3 Jiras Antonín DOR0701 B 756.83 3. 194.51( 3)159.56( 5) 193.35( 3)176.51( 4)192.46( 3)
4 Žižka Přemysl DOR0706 B 732.62 2. 198.79( 2)185.68( 3) 168.15( 4)180.00( 4)162.67( 5) 166.13( 6)
5 Magazu Lukas DOR0805 730.72 3. 175.01( 4) 185.87( 4)177.91( 3)164.72( 6) 180.11( 3)186.83( 4)
6 Kolář David ZVO0805 705.49 2. 169.58( 5)165.93( 6)200.19( 2) 156.71( 6) 169.79( 5)
7 Linhart Jakub ZVO0802 548.38 6. 103.77(10) 165.41( 6)140.50( 7)136.86( 6) 105.61( 7) 33.05( 7)
8 Peckl Kryštof DOR0806 457.82 4. 154.59( 4)136.82( 7)166.41( 5)
9 Beran František SLA0700 440.17 5. 146.32( 5) 117.17( 7)176.68( 5)
10 Hylmar Vojtěch KAM0802 238.55 7. 111.99( 7)126.56( 8)
11 Matys Ondřej DOR0803 180.21 3. 180.21( 3)
12 Šimek Matouš KAM0800 131.37 6. 131.37( 6)
13 Kubeček Tomáš DOR0808 116.80 8. 116.80( 8) 0.00( 8)
14 Kohoutek Lukáš RIC0805 110.44 8. 110.44( 8)
15 Svoboda František ROZ0700 106.81 9. 106.81( 9)
16 Bazinek Lukáš ROU0802 98.63 9. 98.63( 9)
17 Rejšek Václav KAM0700 80.02 11. 80.02(11)
18 Janda Šimon DKL0800 52.21 12. 52.21(12)
19 Mackovič Adam HCE0700 1.55 13. 1.55(13)

H16 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Bozděch Tobiáš KPY0504 B 433.65 1. 122.66( 1) 102.90( 1)108.09( 1)100.00( 1)
2 Jíra Filip KAM0506 B 401.12 1. 90.18( 2) 100.00( 1)101.12( 2) 94.55( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Václavík Martin SLA0601 B 360.21 2. 91.74( 2) 95.48( 4) 87.32( 4) 80.74( 3) 84.12( 2) 85.67( 3)
4 Hruška Marek DOR0604 354.05 2. 87.16( 3) 69.87( 8) 97.36( 2) 80.49( 4) 49.59( 4) 89.04( 2)
5 Pilát Bořivoj DKL0500 173.34 2. 84.43( 6) 88.91( 2)
6 Krátký Štěpán ROU0503 172.24 3. 76.26( 5) 95.98( 3)
7 Havlíček Martin DOR0601 137.99 3. 78.38( 7) 59.61( 3)
8 Dragoun Matěj DOR0603 124.75 3. 37.67( 3) 87.08( 5)
9 Rožek Vojtěch RIC0501 85.79 5. 85.79( 5)
10 Kohoutek Tomáš RIC0603 85.61 4. 85.61( 4)
11 Perkner Vít ZVO0603 84.96 4. 48.59( 6) 21.50( 4) 14.87( 5) 0.00( 5) 0.00( 4)
12 Marhold Václav ZVO0501 79.07 6. 79.07( 6)
13 Valenta Martin KPY0507 62.95 9. 62.95( 9)

H18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Snížek Ondřej DOR0406 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kozák Jakub ROU0401 97.92 2. 39.41( 3) 58.51( 2)
3 Kačer Jakub ZVO0400 48.46 2. 48.46( 2)
4 Marhold Přemysl ZVO0301 17.27 4. 17.27( 4)
5 Vejražka David KPY0401 4.79 2. 4.79( 2)

H20 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Buk Ondřej ROU0102 B 100.00 1. 100.00( 1)