Logo

Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim - stav po 5 závodech

Datum:
01.03.2021
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček RIC Ne Ne
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    

D10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Mikulová Stella ZVO1250 646.30 1. 200.42( 2) 216.98( 1)210.97( 1)203.62( 2) 218.35( 1)
2 Pecklová Laura DOR1150 595.52 1. 194.99( 4)195.46( 2) 205.07( 1)191.16( 2)
3 Rejšková Klára KAM1251 574.30 3. 196.25( 3)187.57( 3)173.57( 5) 154.96( 8) 190.48( 3)
4 Kalinová Lisa SPC1158 566.51 1. 203.33( 1)173.08( 6)190.10( 3)
5 Brotánková Klára ROU1151 529.71 2. 164.23( 7)198.94( 2) 166.54( 5)
6 Kolářová Zuzana LOU1250 498.65 4. 177.67( 7) 94.82(13) 155.16( 6)165.82( 4)140.36(10)
7 Magazu Sophia DOR1152 488.56 6. 166.18( 8)135.34(10) 159.09( 6)163.29( 8)
8 Blehová Barbora DOR1151 358.94 5. 182.22( 5)176.72( 5)
9 Svobodová Adéla ODV1150 357.38 3. 191.31( 3)166.07( 6)
10 Čevelová Adéla RIC1150 340.64 4. 165.24( 5)175.40( 4)
11 Fialová Kristýna DOR1250 338.35 4. 180.93( 4)157.42( 7)
12 Uhlířová Eliška LBE1150 336.86 6. 180.96( 6)155.90( 8)
13 Bašusová Olga KAM1250 323.28 4. 141.53(10)181.75( 4)
14 Ouhrabková Bára SPC1256 292.10 9. 157.46( 9)134.64(11)
15 Pokorná Elen KAM1151 190.34 9. 48.90(11) 0.00(17) 141.44( 9)
16 Topičová Laura LOU1152 177.64 10. 38.54(12) 139.10(10)
17 Neškudlová Anna KAM1152 164.04 7. 164.04( 7)
18 Haisová Anna DOR1252 148.70 9. 148.70( 9)
19 Jelínková Alžběta ROZ1250 140.09 11. 140.09(11)
20 Fuchsová Barbora KAM1153 139.90 9. 139.90( 9)
21 Lohová Anna DKL1151 106.14 7. 106.14( 7)
22 Komová Barbora DOR1253 103.76 12. 103.76(12)
23 Králová Žofie LBE1152 94.74 14. 94.74(14)
24 Rambousková Eliška LBE1154 58.21 15. 58.21(15)
25 Králová Helena LBE1250 18.05 16. 18.05(16)

D12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Pěkná Alžběta ROU0950 B 620.10 1. 175.80( 6) 210.40( 1)198.43( 2) 206.45( 1)203.25( 1)
2 Šunková Sára LOU1051 B 592.01 1. 164.83( 9) 166.86( 7) 203.48( 1)200.43( 2)188.10( 6)
3 Kolářová Veronika LOU1050 B 580.88 3. 133.94(13) 169.20( 6) 198.09( 3)191.58( 4)191.21( 4)
4 Mišeková Lucie KAM1050 B 568.50 2. 164.17(10) 183.13( 5) 183.70( 6)201.67( 2)
5 Balejová Sofie KAM0951 B 559.62 3. 165.84( 8) 139.21(12) 183.46( 5)181.08( 7)195.08( 3)
6 Žemlová Magdalena KAM0950 B 550.95 4. 180.09( 5)135.79(13) 184.08( 4)186.78( 5)179.86( 8)
7 Havlíčková Zuzana RIC1051 B 535.06 4. 185.03( 4)161.74( 8) 188.29( 5)
8 Matoušková Kateřina SPC0955 B 499.15 8. 135.54(14) 141.54(10)178.19( 8)179.42( 9)
9 Vaculovičová Alžběta DOR0956 488.67 9. 155.98(10) 161.04( 9)161.15( 9)166.48(12)
10 Basistová Aneta DOR1057 483.19 7. 143.01(11)171.41( 7) 168.77(11)
11 Hill Daisy SLA0950 455.45 6. 149.49(11)124.85(15)181.11( 6)
12 Michalíková Klára ZVO0954 406.83 1. 211.05( 1)195.78( 2)
13 Hezká Adéla DOR1053 392.96 11. 122.06(16)137.00(11) 133.90(15)
14 Vaňková Barbora ROZ0959 388.66 2. 194.84( 2)193.82( 3)
15 Seidlová Magdalena RIC0950 382.55 3. 194.11( 3)188.44( 4)
16 Kalinová Ella SPC0961 364.42 8. 107.78(14) 94.98(18)161.66( 8)
17 Břízková Alžběta LOU1153 339.85 3. 146.73(12) 193.12( 3)
18 Michalíková Alžběta ZVO0953 323.79 7. 167.30( 7)156.49( 9)
19 Pokorná Sára KAM0952 307.19 16. 83.43(16)119.41(17) 104.35(17)
20 Dobyášová Adéla KAM1051 188.04 7. 188.04( 7)
21 Uhlířová Marie LBE0950 183.69 15. 92.51(15) 91.18(19)
22 Herynková Lucie RIC0952 168.83 10. 168.83(10)
23 Dušková Tereza LOU1054 156.59 13. 156.59(13)
24 Čelikovská Kateřina ROZ0950 153.61 14. 153.61(14)
25 Prchlíková Kristýna LOU1053 122.17 12. 0.00(17) 83.24(12) 38.93(18)
26 Svobodová Ema ODV0951 117.22 10. 0.00(10)117.22(16)
27 Truncová Štěpánka ODV1052 76.35 13. 76.35(13)
28 Dusíková Elen DOR1060 53.03 20. 53.03(20)

D14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 620.58 1. 204.93( 1)204.67( 1)210.98( 1)
2 Mišeková Kateřina KAM0756 B 599.97 2. 200.48( 2)203.55( 2)195.94( 2)
3 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 598.86 1. 194.59( 3)190.11( 4) 188.49( 4) 206.91( 1)197.36( 2)
4 Mikulová Tereza ZVO0851 B 598.68 1. 180.47( 5) 191.78( 3)168.28( 6) 199.69( 2)207.21( 1)
5 Švejdová Karolína ZVO0752 B 558.85 3. 109.18(15) 177.88( 9) 185.54( 6)195.43( 3)
6 Žemlová Barbora KAM0751 B 549.76 4. 179.30( 6)166.97(11) 178.34( 5)192.12( 4)176.05( 6)
7 Oliveriusová Anna DKL0851 B 519.32 3. 162.44( 8) 193.40( 3)163.48(12)
8 Břízková Anna LOU0851 B 510.70 4. 170.53( 7) 154.22( 8)185.95( 4)
9 Krátká Linda ROU0851 B 510.43 7. 55.11(20) 143.94(15) 157.45( 7)184.26( 7)168.72( 8)
10 Šunková Berta LOU0850 B 499.44 5. 145.31(11) 144.29(14) 149.45( 9)186.30( 5)163.69(11)
11 Baštová Justýna DOR0952 494.75 8. 159.56( 9)180.52( 8)154.67( 8) 82.63(21)
12 Vavřinová Johana HCE0751 417.59 7. 117.05(17)131.56(11) 168.98( 7)
13 Pilátová Rozálie DKL0750 401.99 13. 112.95(13) 116.34(18) 134.00( P)151.65(15)
14 Blehová Veronika DOR0852 383.57 9. 98.36(17)135.01(16) 150.20( 9)
15 Kašparová Alžběta DOR0753 383.14 3. 190.06( 5)193.08( 3)
16 Havlová Tereza KNC0750 379.63 4. 191.71( 4)187.92( 6)
17 Chudobová Eliška DKL0850 346.84 10. 111.58(14) 77.17(20) 68.47(16) 136.29(10) 98.97(19)
18 Berná Klára ODV0851 317.24 5. 136.27(10) 180.97( 5)
19 Grimmerová Valerie RIC0754 312.90 10. 148.05(10) 164.85(10)
20 Havlíčková Veronika RIC0853 309.99 7. 127.14(12)182.85( 7)
21 Syblíková Rozálie ODV0856 275.72 9. 109.83(12) 165.89( 9)
22 Housková Adéla DOR0851 257.45 13. 96.57(18)160.88(13)
23 Drašarová Magdaléna DKL0752 249.51 10. 170.93(10) 78.58(15)
24 Vondrášková Kateřina KAM0858 242.73 16. 104.59(16) 138.14(17)
25 Dolejšová Josefína KAM0857 237.16 13. 83.00(19) 154.16(13)
26 Hezká Tereza DOR0855 166.16 13. 97.40(13) 68.76(22)
27 Václavíková Amálie SLA0851 160.98 12. 160.98(12)
28 Houdková Kateřina ODV0752 153.59 14. 153.59(14)
29 Stoklasová Eliška RIC0756 139.24 16. 139.24(16)
30 Čelikovská Tereza ROZ0750 119.97 18. 119.97(18)
31 Matoušková Sára ODV0855 90.43 20. 90.43(20)
32 Dostálová Judita HCE0750 89.80 19. 89.80(19)
33 Dudlová Hana ODV0854 85.78 14. 85.78(14)
34 Buková Hana ROU0750 49.25 11. 49.25(11)

D16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Krejčová Hana ROU0653 B 316.61 1. 100.00( 1)101.57( 2)115.04( 1) 97.13( 3)
2 Magazu Annabelle DOR0657 B 314.51 1. 78.72( 2) 103.11( 1) 103.25( 1)108.15( 1)
3 Kotenová Markéta RIC0651 B 232.35 3. 10.21( 4) 47.15( 5) 66.32( 5) 75.86( 5) 90.17( 3)
4 Kašparová Alžběta DOR0753 B 201.31 2. 99.63( 2)101.68( 2)
5 Vejražková Anna KPY0750 177.02 4. 89.18( 4) 87.84( 4)
6 Šantorová Eliška ROZ0552 172.72 2. 92.84( 2) 79.88( 4)
7 Polívková Beáta RIC0652 140.20 5. 66.98( 6) 73.22( 5)
8 Chobotová Klára ROZ0550 131.55 3. 92.12( 3) 39.43( 7)
9 Brodská Kateřina HCE0653 99.71 6. 45.98( 6) 53.73( 7)
10 Nováková Nina KAM0554 95.32 3. 95.32( 3)
11 Forštová Ema DOR0658 52.66 3. 52.66( 3)
12 Kovandová Kamila KPY0550 47.97 4. 47.97( 4)
13 Baxová Kateřina LBE0651 47.07 6. 47.07( 6)
14 Volná Hana RIC0555 27.80 6. 27.80( 6)

D18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 De Heij Laura RIC0450 B 320.61 1. 121.54( 1)103.47( 2) 95.60( 3)
2 Nentvichová Julie DOR0351 B 300.95 1. 72.57( 5) 100.00( 1) 99.90( 2)101.05( 2)
3 Kotenová Barbora RIC0452 B 278.17 2. 92.02( 2) 61.18( 6) 93.25( 3) 92.90( 4)
4 Víšková Veronika KAM0452 B 273.82 2. 86.44( 3) 91.31( 3) 94.93( 2) 34.79( 5) 87.58( 5)
5 Pilátová Amálie DKL0450 210.29 3. 43.26( 6) 64.64( 5) 72.03( 3) 70.10( P) 68.16( 6)
6 Linhartová Klára ZVO0556 203.35 1. 100.00( 1)103.35( 1)
7 Štěpánková Julie KAM0458 153.56 4. 83.59( 4) 69.97( 4)
8 Baštová Julie DOR0353 105.22 1. 105.22( 1)
9 Končická Kateřina RIC0352 84.80 4. 84.80( 4)

D20 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Čermáková Kateřina ROZ0150 B 100.00 1. 100.00( 1)

H10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Vaněk Lukáš ROZ1101 632.32 1. 201.71( 2)223.58( 1) 207.03( 1)
2 Zápotocký Tomáš SLA1200 619.29 1. 210.51( 1)185.85( 4) 192.59( 3) 209.03( 1)199.75( 2)
3 Basista Tobiáš DOR1109 589.12 1. 188.91( 2)206.99( 1) 193.22( 3)
4 Sláma Marek KAM1201 546.69 3. 164.33( 4) 187.51( 3)176.95( 7) 182.23( 4)
5 Etrych Matěj DOR1104 469.43 5. 147.85( 5) 71.70(11) 145.66( 9)175.92( 8)124.01( 9)
6 Lukavský Vít DKL1101 468.16 6. 125.32( 7) 178.36( 6)164.48(10)
7 Etrych Tobiáš DOR1103 465.30 5. 139.35( 6) 81.40(10) 179.22( 5)128.58(12) 146.73( 6)
8 Chudoba Jiří DKL1102 451.75 2. 106.86(10)202.24( 2)142.65( 7)
9 Datel Adam DKL1100 376.50 3. 187.78( 3) 188.72( 3)
10 Pinkr Josef HCE1200 371.11 4. 184.89( 5) 186.22( 4)
11 Šunka Hubert LOU1200 369.73 4. 184.80( 6)184.93( 4)
12 Posch Jaroslav RIC1201 352.24 5. 173.35( 9)178.89( 5)
13 Španěl Vít DOR1100 313.43 5. 129.00( 7) 184.43( 5)
14 Dostál Václav DOR1202 265.70 8. 115.11( 8)150.59( 8)
15 Jetel Václav DOR1105 248.44 7. 67.51(12) 180.93( 7)
16 Homuta Eliáš ROZ1201 200.42 2. 200.42( 2)
17 Stínka Jan DKL1002 183.79 6. 183.79( 6)
18 Homola Šimon DKL1001 160.26 11. 160.26(11)
19 Lounek Alexandr PDY1100 138.27 8. 138.27( 8)
20 Holata Vojtěch PDY1303 105.37 10. 105.37(10)
21 Kučera Jakub HCE1101 93.90 13. 93.90(13)
22 Šiler Štěpán PDY1101 89.69 9. 89.69( 9)
23 Brodský Matěj HCE1100 31.37 11. 31.37(11)

H12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Jiras František DOR0900 B 617.47 1. 207.16( 1)196.08( 3) 209.27( 1) 80.31(18) 201.04( 2)
2 Porsch Jan DOR0904 B 599.46 1. 196.21( 2) 197.73( 2)205.52( 1)
3 Zavadil Adam KAM0901 B 579.07 3. 195.57( 3)193.02( 4) 190.48( 4)
4 Rejšek Čeněk KAM1002 B 576.43 2. 177.95(10) 190.61( 5)198.70( 2) 67.79(19) 187.12( 5)
5 Kříž Matěj KAM0900 B 561.21 1. 171.24(11) 177.41( 6) 204.54( 1)179.26(10)
6 Gregor Kevin DOR1001 B 554.05 4. 195.17( 4)169.41( 8) 176.67( 6)182.21( 8)
7 Sláma Kryštof KAM1000 B 546.90 4. 140.82(13) 165.38( 9)190.54( 5) 190.98( 4)
8 Prox Jan RIC1003 B 529.30 3. 106.66(17) 31.87(20) 152.12( 8)183.74( 5)193.44( 3)
9 Hrádek Vojtěch ROU1000 B 505.61 3. 165.55(12)148.02(13)192.04( 3)144.58( 9) 147.55(19)
10 Pilát Jaromír DKL0900 B 498.27 5. 194.56( 5)125.06(17) 178.65(11)
11 Vokůrka Václav ROZ1000 B 481.06 2. 197.27( 2)107.96(19) 175.83(14)
12 Vaculovič Matěj DOR1004 B 472.22 9. 136.68(14) 156.93(11)141.36( 9)124.35(15) 173.93(16)
13 Szárszoi Antonín DOR1000 463.75 11. 152.37(12)133.44(11) 136.04(11)175.34(15)
14 Kašpar Adam DOR1101 403.95 8. 114.93(16) 131.24(14) 148.17( 8)124.54(23)
15 Bašus Ondřej KAM1004 395.84 1. 188.12( 8)207.72( 1)
16 Koukal Jan ODV1001 367.80 4. 191.85( 4) 175.95(13)
17 Jiroušek Štěpán DOR1102 356.07 6. 190.69( 6)165.38( 9)
18 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 351.74 7. 170.39( 7) 181.35( 9)
19 Hruška Tomáš DOR1002 349.73 15. 118.45(15) 87.05(17)144.23(20)
20 Hradil Michal HCE0900 345.26 7. 178.02( 9) 167.24( 7)
21 Oliverius Filip DKL1000 344.51 7. 188.93( 7) 155.58(18)
22 Müller Karel HCE1000 332.58 10. 71.56(19) 134.61(10)126.41(14)
23 Komín Matyáš DKL0901 322.98 6. 139.05(10)183.93( 6)
24 Drašar Jakub DKL0903 315.46 6. 128.64(15)186.82( 6)
25 Berný Jáchym ODV1000 278.36 7. 174.80( 7) 103.56(25)
26 Hanák Kryštof SLA1100 266.22 12. 133.28(12)132.94(22)
27 Španěl Viktor DOR0901 219.13 16. 122.13(18) 97.00(16)
28 Kolbeshkin Vasilij KAM1008 200.74 12. 101.91(12) 98.83(26)
29 Koma Lukáš DOR0903 197.73 2. 197.73( 2)
30 Neškudla Jan KAM1005 182.88 7. 182.88( 7)
31 Kofroň Jan LBE1000 179.24 16. 128.44(16) 50.80(30)
32 Houdek Jakub ODV1006 176.32 12. 176.32(12)
33 Cháma Ondřej PDY0902 160.25 17. 160.25(17)
34 Kapoun Jáchym LBE1002 141.66 21. 141.66(21)
35 Kuttelwascher Marek HCE0901 128.01 13. 128.01(13)
36 Lazar David RIC1001 118.59 24. 118.59(24)
37 Čermák Vojtěch ROZ1002 92.88 27. 92.88(27)
38 Grisa Dominik SLA0900 91.42 18. 91.42(18)
39 Homola Šimon DKL1001 88.53 28. 88.53(28)
40 Stínka Jan DKL1002 70.61 29. 70.61(29)
41 Zavadil Štěpán KAM0902 49.43 20. 49.43(20)
42 Nedoma Oliver PDY1000 33.19 31. 33.19(31)
43 Stoklasa Štěpán RIC1005 25.71 32. 25.71(32)

H14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Zápotocký Jiří SLA0800 B 651.73 1. 222.04( 1)212.55( 1)217.14( 1)202.75( 1)
2 Žižka Přemysl DOR0706 B 596.37 2. 190.34( 2) 197.13( 2) 200.15( 2)199.09( 2)
3 Matys Ondřej DOR0803 B 579.21 3. 176.16( 6) 185.95( 4) 197.10( 3)196.16( 3)
4 Beran František SLA0700 B 568.79 3. 182.77( 4) 190.33( 3)191.19( 3)181.16( 6) 187.27( 4)
5 Magazu Lukas DOR0805 B 563.39 3. 187.63( 3)159.23( 8) 194.94( 4)180.82( 7)
6 Etrych Jonáš DOR0907 B 538.65 4. 179.12( 5)177.25( 6) 176.42( 4) 180.72( 7)178.81( 8)
7 Španěl Filip DOR0704 B 533.57 5. 161.22( 7)182.10( 5) 190.25( 5)
8 Peckl Kryštof DOR0806 459.49 8. 125.67(10) 142.20( 9) 149.32( 8)167.97( 9)
9 Kohoutek Lukáš RIC0805 444.05 7. 61.13(12) 162.04( 7) 122.51(12)159.50(11)
10 Linhart Jakub ZVO0802 401.69 6. 81.76( 7)138.32( 9)181.61( 6)
11 Kolář David ZVO0805 396.41 1. 191.66( 2) 204.75( 1)
12 Bazinek Lukáš ROU0802 309.82 6. 77.45(14)120.42( 6)111.95(13)
13 Heller Jakub ROU0702 303.53 8. 153.03( 8) 23.09(16) 127.41(11)
14 Bureš Šimon LBE0703 269.80 10. 130.15(10)139.65(13)
15 Kubeček Tomáš DOR0808 265.78 13. 0.00(13) 64.63(15) 96.58(14)104.57(16)
16 Hylmar Vojtěch KAM0802 257.79 9. 152.58( 9)105.21(11)
17 Baxa David LBE0800 184.41 5. 184.41( 5)
18 Lazar Tomáš RIC0704 162.85 10. 162.85(10)
19 Hejcman Jaroslav ROU0704 155.61 11. 77.90(11) 77.71(13)
20 Svoboda František ROZ0700 152.92 12. 152.92(12)
21 Štěňha David SPC0701 131.03 5. 131.03( 5)
22 Hůlka Jonáš SLA0701 121.24 10. 121.24(10)
23 Nedoma Edgar PDY0703 113.22 14. 113.22(14)
24 Rejšek Václav KAM0700 111.21 15. 111.21(15)
25 Volný Ondřej RIC0807 95.38 12. 95.38(12)
26 Kapoun Matěj LBE0801 90.01 17. 90.01(17)

H16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Jiras Jan DOR0505 B 307.50 1. 105.90( 1) 100.00( 1)101.60( 1)
2 Pilát Bořivoj DKL0500 B 304.70 2. 85.89( 5) 103.87( 2) 101.57( P) 99.26( 2)
3 Jíra Filip KAM0506 B 285.32 2. 93.04( 4) 79.06( 4) 96.90( 3) 95.38( 2) 87.15( 4)
4 Václavík Martin SLA0601 B 284.57 2. 97.24( 3) 68.04( 7) 99.27( 2) 88.06( 4) 81.67( 6)
5 Krátký Štěpán ROU0503 284.42 1. 103.83( 1) 90.23( 3) 90.36( 3)
6 Bozděch Tobiáš KPY0504 281.26 1. 78.29( 5)103.83( 1) 99.14( 3)
7 Kubát Matyáš RIC0601 251.15 2. 98.93( 2) 73.66( 6) 78.56( 4)
8 Hruška Marek DOR0604 155.11 5. 73.27( 6) 81.84( 5)
9 Havlíček Martin DOR0601 121.49 5. 39.08( 8) 36.38( 5) 46.03( 7)
10 Kuttelwascher Adam HCE0601 58.48 5. 58.48( 5)
11 Jirásek Šimon ROZ0602 42.83 8. 42.83( 8)
12 Marhold Václav ZVO0501 36.26 7. 36.26( 7)
13 Valenta Martin KPY0507 17.96 9. 17.96( 9)
14 Perkner Vít ZVO0603 17.09 6. 17.09( 6)

H18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Vejražka David KPY0401 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Swart Benjamin DKL0300 B 150.00 1. 50.00( P)100.00( 1)
3 Vyšínský Adam ODV0300 100.00 1. 100.00( 1)
3 Jiras Jan DOR0505 100.00 1. 100.00( 1)

H20 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Jirásek Kryštof ROZ0101 B 100.00 1. 100.00( 1)