Logo

Výsledky závodu: Pražský žebříček - jaro 2021 - stav po 7 závodech

Datum:
01.06.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati PGP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    

D10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Hrušková Gabriela PGP1150 792.04 1. 200.00( 1)198.06( 2) 199.89( 2)194.09( 2)
2 Šubrtová Barbora TAP1150 785.22 1. 189.13( 2) 197.24( 2)194.30( 3) 200.00( 1)193.68( 3)
3 Procházková Aneta DKP1153 617.34 3. 52.96( 4) 149.02( 3)111.09( 3)178.84( 3)178.39( 4)
4 Snížková Žofie DKP1151 526.71 1. 156.73( 4)200.00( 1) 169.98( 4)
5 Rakovcová Zuzana SCP1150 457.12 1. 131.39( 5) 125.73( 2) 200.00( 1)
6 Rodová Anežka VSP1152 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
7 Gregorová Magdalena DKP1158 285.84 2. 176.03( 2)109.81( 4)
8 Pohlová Sandra TAP1151 207.00 3. 110.99( 3) 96.01( 4)
9 Súkupová Sára PGP1151 200.00 1. 200.00( 1)
10 Knýbelová Anna FSP1152 137.78 5. 137.78( 5)
11 Ptáčková Lucie DKP1255 114.95 3. 114.95( 3)
12 Zavadilová Adéla VSP1153 93.02 5. 93.02( 5)
13 Večerková Klára DKP1452 58.64 5. 58.64( 5)

D12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Štěpová Barbora PGP0951 B 881.77 1. 207.32( 1) 220.44( 1)219.20( 1) 219.71( 1)222.42( 1)
2 Kučerová Kateřina VSP0950 B 784.31 1. 192.33( 3)153.25( 6) 188.37( 3)207.40( 1)196.21( 2)177.27( 4) 184.46( 4)
3 Hrušková Tereza PGP0953 B 783.43 2. 196.93( 2)192.43( 2) 201.01( 2)193.06( 2)
4 Řepková Anna PGP1052 B 740.88 2. 147.17( 6) 182.64( 3) 200.71( 2) 179.29( 3)178.24( 5)
5 Bartoňová Elena FSP0953 B 740.35 1. 161.03( 4) 181.09( 4) 162.36( 4)212.38( 1) 184.52( 3)
6 Ehlerová Michaela VSP1050 B 594.68 5. 115.87(10) 163.21( 6) 156.87( 5)158.73( 7)
7 Štěpánková Emma TAP0953 584.74 5. 126.15( 9) 149.89( 6)169.60( 5)139.10( 6)
8 Bartalošová Ada PGP1050 540.45 3. 191.89( 3)175.08( 4) 173.48( 6)
9 Řehořková Ema DKP0956 347.43 3. 156.03( 5) 191.40( 3)
10 Hlaváčková Lucie TAP1050 306.09 5. 157.02( 5)149.07( 7)
11 Dvořáková Lucie PGP0956 299.07 5. 128.32( 8) 170.75( 5)
12 Vondráčková Jolana DKP1058 298.37 4. 115.45( 9)182.92( 4)
13 Blahutová Lucie MFP0950 286.38 8. 142.73( 8) 143.65( 8)
14 Hercubová Dominika MKP0950 249.60 7. 99.75(12)149.85( 7)
15 Ptáčková Barbora DKP0954 242.41 8. 99.48(11)142.93( 8)
16 Lošťáková Ela PGP0957 200.35 2. 200.35( 2)
17 Stará Magdalena FSP1051 176.67 6. 93.71(13) 82.96( 6)
18 Kváčová Anna DKP1051 154.23 5. 154.23( 5)
19 Kurfürstová Marie FSP1050 140.55 8. 80.89(14) 59.66( 8)
20 Dlouhá Julie PGP1051 133.03 7. 133.03( 7)
21 Svatá Lucie PGP0952 125.77 9. 125.77( 9)
22 Pompachová Natálie TAP0952 107.34 10. 107.34(10)
23 Vladařová Anna PGP0958 106.54 11. 106.54(11)
24 Lacinová Zuzana DKP1055 101.32 7. 101.32( 7) 0.00(10)
25 Blahůtová Alžběta MKP0951 64.55 9. 64.55( 9)
26 Jirousová Edita TAP1056 3.34 9. 3.34( 9)

D14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Malečková Pavlína VSP0855 B 815.64 1. 207.42( 1)192.05( 3) 197.85( 3)182.55( 7) 191.84( 4) 202.34( 2)208.03( 1)
2 Baldrianová Eva VSP0751 B 811.89 1. 190.17( 3) 199.00( 2)210.07( 1)199.14( 2)203.68( 1)191.81( 3)
3 Lošťáková Ela PGP0957 B 791.71 2. 202.06( 2)196.71( 4)190.85( 3) 192.78( 3)188.55( 4) 200.16( 2)
4 Šimůnková Michaela TAP0851 B 731.48 5. 166.95( 7) 150.75( 9) 194.85( 5)186.91( 5)154.06(16) 176.44( 6)173.28( 6)
5 Bartalošová Anežka PGP0853 B 722.33 2. 202.41( 2) 175.28( 8)168.48(11) 176.16( 5)
6 Ehlerová Anna VSP0854 B 718.01 4. 175.46( 5)187.12( 4) 166.18( 9) 183.48( 6)171.95( 7)
7 Zakouřilová Klára VSP0850 B 715.61 4. 185.02( 4)165.75( 6) 179.40( 8)123.80(17) 168.36(12) 169.61(10)181.58( 4)
8 Lampová Amálie DKP0752 B 698.18 3. 183.98( 6)156.06(14)146.70(18) 193.98( 3)164.16( 8)
9 Gajdová Michaela VSP0752 B 687.75 5. 109.16(14) 174.32( 5)152.50(15) 156.70(13) 171.24(10)170.01( 9)172.18( 7)
10 Šilerová Petra DKP0760 B 659.15 7. 156.79(10)165.10( 7)180.54( 7) 107.43(13) 156.72(10)
11 Stará Barbora FSP0752 653.87 8. 142.23(11) 177.97( 9) 162.18(13)171.49( 8)
12 Nemšovská Magdalena VSP0853 632.54 8. 87.06(15) 135.29(10)172.25(11)145.99(15)179.01( 8)
13 Ellederová Eva TAP0860 632.02 8. 166.50( 8) 156.51(14)157.89(12)151.12(17)
14 Leinweberová Julie FSP0755 609.78 9. 65.26(16) 110.54(11)166.38(13)158.97(11)173.89( 9)
15 Vondráčková Alžběta DKP0864 598.70 1. 205.89( 1)203.15( 1)189.66( 4)
16 Snížková Adéla DKP0850 590.60 10. 175.11(10)125.63(16)156.06(15)133.80(12)
17 Mušková Amálie Anna DKP0759 532.88 8. 51.22(17) 153.73( 8)146.35(16)110.50(18) 122.30(12)
18 Geffertová Agáta FSP0753 472.43 9. 157.62( 9) 156.36(11)158.45( 9)
19 Štěpová Barbora PGP0951 407.16 1. 199.08( 2)208.08( 1)
20 Gregorová Alice DKP0758 368.68 5. 183.20( 6)185.48( 5)
21 Zemanová Eliška DKP0862 355.89 12. 0.00(19) 170.10(12) 70.92(19)114.87(19)
22 Hladíková Julie DKP0857 344.95 7. 163.76(10)181.19( 7)
23 Hüblová Agáta FSP0853 343.96 12. 129.17(12)102.49(12)112.30(18)
24 Fibírová Lucie FSP0777 337.92 5. 158.00(14)179.92( 5)
25 Koubová Markéta DKP0867 251.78 11. 112.15(13) 139.63(11)
26 Chumová Adéla SLP0950 174.79 6. 174.79( 6)
27 Reichelová Helena VSP0856 167.26 14. 139.48(17) 27.78(14)
28 Mikovcová Magdalena TAP0858 94.63 13. 94.63(13)
29 Kuželová Ela FSP0750 81.06 14. 81.06(14)
30 Stará Žofie FSP0851 48.49 20. 48.49(20)
31 Pecháčková Barbora DKP0762 27.10 18. 27.10(18)

D16 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Dvořáková Veronika PGP0659 B 439.68 1. 114.00( 1)118.32( 1)107.36( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Tulachová Anna VSP0554 B 362.14 1. 84.79( 3) 84.79( 4) 100.00( 1) 92.56( 3)
3 Měšťanová Tereza TAP0653 B 257.98 2. 82.49( 5)105.46( 2) 70.03( 2)
4 Večerková Ema DKP0657 237.08 2. 76.40( 4) 87.90( 3) 72.78( 2)
5 Sotonová Šárka TAP0655 226.05 3. 63.41( 6) 63.54( 5) 60.84( 3) 38.26( 5)
6 Blahutová Martina MFP0550 188.55 2. 93.78( 2) 94.77( 2)
7 Horáčková Michaela DKP0551 143.90 4. 86.46( 4) 0.00( 4) 57.44( 4)
8 Vozábalová Hana PGP0654 129.52 1. 29.52( 3) 100.00( 1)
9 Chmelařová Romana PGP0553 101.20 2. 101.20( 2)
10 Gemperlová Eliška PGP0556 95.80 3. 87.17( 3) 8.63( 5)
11 Maříková Alžběta FSP0650 95.26 4. 74.74( 5) 20.52( 4)
12 Pompachová Karolína TAP0652 61.16 7. 61.16( 7)
13 Svobodová Julie FSP0651 46.56 6. 46.56( 6)
14 Švábová Alžběta TAP0657 13.59 6. 13.59( 6)

D18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Szymanská Zuzana DKP0463 B 312.37 1. 65.47( 2) 51.79( 5) 95.11( 3)100.00( 1)
2 Cincibusová Lenka FSP0450 B 312.03 1. 51.39( 4)100.00( 1) 60.64( 4) 100.00( 1)
3 Kodejšová Markéta VSP0458 B 293.65 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 93.65( 4)
4 Arnoštová Veronika VSP0450 261.70 1. 60.42( 3) 95.89( 2)105.39( 1)
5 Kopecká Valentýna VSP0453 151.11 3. 76.42( 3) 74.69( 5)
6 Tomášková Linda TAP0455 99.51 2. 99.51( 2)
7 Janečková Josefína EKP0351 73.74 2. 0.00( 5) 73.74( 2)
8 Řeháková Ludmila PGP0454 45.85 3. 39.45( 3) 6.40( 6)

H10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Baldrian Josef VSP1100 845.19 1. 201.09( 2)236.79( 1)203.34( 2) 203.97( 2)191.69( 4)
2 Bartoň Theodor FSP1100 827.91 1. 200.00( 1)206.84( 1) 209.69( 1)191.59( 2) 211.38( 1)
3 Míka Luboš DKP1101 767.42 1. 128.75( 3) 177.98( 4)183.39( 3)214.27( 1)191.78( 3)
4 Sedlák Václav DKP1105 756.02 2. 192.45( 2)192.07( 3)189.73( 2) 181.77( 3)103.32( 7)
5 Balga Filip DKP1104 680.36 3. 138.49( 4) 173.49( 3)161.11( 5)172.62( 4)173.14( 4)114.87( 6)
6 Benda Daniel PGP1100 479.65 1. 34.26( 7)101.07( 8)144.32( 6)200.00( 1)
7 Kamenický Karel TAP1105 329.05 2. 132.21( 7)196.84( 2)
8 Protiva Mikuláš TAP1100 282.65 5. 137.63( 5)145.02( 5)
9 Arnošt Daniel VSP1200 281.40 4. 111.94( 4) 98.78( 8) 70.68(10)
10 Vydra Jonáš DKP1113 186.97 3. 186.97( 3)
11 Ptáček Ondřej DKP1204 184.87 5. 29.79( 8)155.08( 5)
12 Svatý Filip PGP1101 162.20 4. 162.20( 4)
13 Řehák Prokop PGP1203 148.48 6. 148.48( 6)
14 Hladík Filip DKP1102 141.61 7. 141.61( 7)
15 Sedlář Prokop TAP1106 136.22 6. 0.00(10) 136.22( 6)
16 Pinkava Jonáš FSP1102 123.47 7. 123.47( 7)
17 Burgr Adam MKP1100 83.11 5. 83.11( 5)
18 Matějovský Vojtěch DKP1209 75.83 8. 75.83( 8)
19 Matoušek Jan EKP1101 73.09 9. 73.09( 9)
20 Karban Ondřej DKP1100 46.02 6. 46.02( 6)
21 Majer David DKP1203 8.76 9. 8.76( 9)

H12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Machar Dan DKP1002 B 841.39 1. 224.28( 1)203.39( 1)199.02( 3)168.09( 4) 194.21( 3) 214.70( 1)192.13( 3)
2 Kučera Jakub VSP0900 B 829.10 1. 200.25( 2) 193.47( 3) 208.75( 1)211.45( 2)208.65( 1)
3 Svítil Martin PGP0903 B 803.50 1. 203.58( 2) 203.67( 1)197.03( 2) 199.22( 2)
4 Elleder Jan TAP1010 B 778.34 1. 196.36( 3)200.00( 1)202.86( 2)179.12( 4)
5 Vozábal David PGP0904 B 583.40 4. 155.03( 5) 175.92( 4)104.81(10) 147.64( 6)
6 Junek Šimon DKP1011 562.42 2. 181.19( 4)199.75( 2) 181.48( 4)
7 Cichra Patrik TAP0903 426.05 4. 158.18( 4) 132.08( 6)135.79( 6)
8 Šťovíček Jan DKP1012 378.36 6. 145.75( 6) 119.89( 7)112.72( 8)
9 Kamenický Pavel TAP0909 332.68 3. 173.86( 3)158.82( 5)
10 Knop Matěj FSP0905 304.25 4. 164.66( 4)139.59( 7)
11 Švarc František DKP0911 258.29 5. 116.73( 8)141.56( 5)
12 Fibír Jakub FSP0900 235.32 7. 129.60( 7)105.72( 7)
13 Forst Albert MFP0901 228.43 9. 116.08( 9)112.35( 9)
14 Protiva Jan TAP0904 222.60 6. 128.97( 6) 93.63( 8)
15 Brandejs Hynek DKP1005 172.14 3. 172.14( 3)
16 Zavadil Matěj VSP0904 149.91 5. 149.91( 5)
17 Frýdecký Tomáš PGP1004 144.04 5. 144.04( 5)
18 Špalek Filip DKP0919 140.80 5. 140.80( 5)
19 Kučera Tomáš TAP0907 138.94 5. 138.94( 5)
20 Lhotský Marek DVP1002 85.45 7. 85.45( 7)
21 Čeněk Matyáš TAP1004 10.64 6. 10.64( 6)

H14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Skripnik Matouš FSP0800 B 808.29 1. 184.93( 5) 205.06( 1)199.89( 2)186.03( 5) 196.58( 2)190.29( 4) 206.76( 1)
2 Sedláček Patrik DKP0816 B 807.89 1. 177.49( 7) 196.60( 3)203.77( 1)187.77( 4) 190.94( 5) 209.64( 1)197.88( 2)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 B 784.86 2. 168.04(11) 182.30( 7) 196.33( 3)196.30( 2)180.95( 9) 196.87( 2)195.36( 3)
4 Machar Eda DKP0803 B 784.29 2. 166.60(13) 198.34( 2)196.01( 4)179.52( 6) 194.91( 3)176.97( 7) 195.03( 4)
5 Víteček Šimon DKP0801 B 773.48 1. 201.89( 1)191.90( 5)192.61( 6)146.41(11) 187.08( 6)128.81(22) 155.74(11)
6 Maroušek Dominik DKP0716 B 742.47 3. 180.21( 6)160.94(13) 192.37( 3)193.87( 4) 176.02( 6)
7 Šimerka Ondřej PGP0800 B 739.42 3. 197.81( 3)168.40(10) 180.16( 9)172.78( 8) 185.96( 8)175.49( 8)159.47(10)
8 Junek Matouš DKP0817 B 720.36 6. 173.23( 9)185.98( 8) 189.07( 6)172.08( 8)
9 Jandera Kryštof PGP0700 B 711.81 5. 163.88(15)183.24( 6)193.91( 5)137.54(15) 170.78(12)
10 Vrba Matyáš FSP0706 B 707.85 3. 165.64(14)166.85(11)155.74(19) 160.94(10) 161.34(16) 193.49( 3)181.87( 5)
11 Dolák Jakub DKP0707 B 692.47 8. 173.41(10)177.13( 8)175.80(11)144.50(12) 166.13(14)
12 Termer Štěpán VSP0807 B 681.40 7. 29.29(32) 162.15(12) 174.52( 7)186.93( 7)157.80(12)121.38(15)
13 Procházka Vít DKP0711 B 661.56 5. 91.46(29) 141.64(14)156.74(19)189.50( 5)173.68( 7)
14 Tejkl Štěpán TAP0807 B 654.37 9. 173.65( 9)106.62(26) 170.46(13) 165.60(11)144.66(13)
15 Svítil Patrik PGP0706 647.11 9. 167.16(12) 143.49(13)166.91(13) 169.55( 9)
16 Štrait Vilém VSP0701 620.13 1. 200.29( 2) 211.34( 1)208.50( 1)
17 Černý Vojtěch DKP0712 613.78 7. 112.99(25) 140.13(20)186.15( 7) 136.09(22)151.41(15)
18 Weiss Hugo DKP0725 592.72 12. 154.23(16)174.50(12)113.19(19)150.80(21)
19 Šnejdar Martin PGP0806 591.56 15. 128.19(21)154.57(15)158.49(18) 150.31(17)
20 Havlík Patrik DKP0819 580.26 14. 116.43(24) 133.05(16)160.60(17)144.10(19)142.51(14)
21 Šubrt Ondřej TAP0801 572.86 16. 123.15(23)142.14(19)162.05(16) 145.52(18)
22 Zyma Petr PGP0807 525.23 20. 120.19(23)153.64(21) 19.42(20) 108.10(23)143.30(21)
23 Rod Matyáš VSP0803 489.23 9. 144.12(16) 170.99( 9)174.12(11)
24 Kosák Eliáš PGP0704 479.76 4. 195.19( 4) 127.61(17)156.96(18)
25 Salinger Jakub DKP0715 476.12 10. 141.24(18)156.98(14)177.90(10)
26 Večerka Vojtěch DKP0813 452.97 13. 143.24(17)152.42(18) 157.31(13)
27 Lacina Jan DKP0717 444.58 12. 136.04(19) 156.57(14)151.97(12)
28 Tučný Kryštof PGP0804 429.79 16. 0.00(33) 122.67(22)155.42(20) 127.58(23) 24.12(16)
29 Hlaváček Vojtěch TAP0700 408.18 17. 112.35(26)136.37(21)159.46(17)
30 Melichar Šimon DKP0708 407.48 14. 153.69(17)168.84(14) 84.95(25)
31 Brandejs Štěpán DKP0807 297.96 9. 124.43(22) 173.53( 9)
32 Studnička Jakub DKP0718 288.48 15. 125.87(18)162.61(15)
33 Sedlář Lumír TAP0810 262.73 20. 119.18(24) 143.55(20)
34 Klimeš Vincent FSP0808 202.50 24. 30.73(31)109.65(25) 62.12(24)
35 Koten Vojtěch DKP0815 195.89 4. 195.89( 4)
36 Chmelař David PGP0801 174.93 8. 174.93( 8)
37 Engel Adam DKP0910 174.16 10. 174.16(10)
38 Daněk Jan DKP0713 166.15 10. 166.15(10)
39 Strnad Jakub DLP0703 166.09 15. 166.09(15)
40 Pohl Lukáš TAP0703 155.83 27. 57.06(30) 98.77(27)
41 Veljačik Jonáš DKP0818 152.69 20. 152.69(20)
42 Jirous Erik TAP0705 151.23 16. 151.23(16)
43 Vostrý Jonáš DKP0714 129.87 20. 129.87(20)
44 Günter Vincent FSP0701 108.99 27. 108.99(27)
45 Brdička Tomáš FSP0710 107.87 28. 107.87(28)
46 Baumruk Štěpán DKP0917 106.90 22. 106.90(22)
47 Brumovský Štěpán TAP0706 94.41 24. 94.41(24)
48 Pinkava Vojtěch FSP0806 58.71 23. 0.00(34) 58.71(23)

H16 (započteno závodů:4)

H18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
DOR 3
SLA 4
SLA 5
PGP 6
PGP 7
1 Janas Adam PGP0404 B 349.36 2. 92.70( 2) 95.42( 4) 78.77( 6) 82.47( 2)
2 Černý Antonín TAP0402 B 288.83 1. 83.25( 3) 92.76( 5)112.82( 1)
3 Kužel Jan FSP0400 B 270.98 1. 100.00( 1)100.00( 1) 70.98( 6)
4 Čtrnáct František PGP0401 B 194.92 1. 104.18( 1) 90.74( 4)
5 Zakouřil Matyáš VSP0400 191.74 2. 96.88( 3) 94.86( 2)
6 Král Quido PGP0410 180.40 1. 15.21( 4) 100.00( 1) 65.19( 3)
7 Tůma Šimon TAP0400 178.24 2. 98.94( 2) 79.30( 5)
8 Baldrian Tomáš VSP0405 164.33 2. 97.00( 2) 22.36( 7) 44.97( 7)
9 Černý Matouš TAP0501 100.00 1. 100.00( 1)
10 Kolář Matyáš PGP0304 92.32 3. 92.32( 3)