Logo

Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2021 - stav po 6 závodech

Datum:
01.05.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati PGP Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    

D35 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Bartalošová Jana PGP8154 389.31 1. 98.06( 2)108.58( 1) 82.37( 8)100.30( 2)
2 Mikulová Zuzana ZVO7951 382.36 1. 93.71( 4) 85.73( 7) 92.56( 4) 76.27(13) 110.36( 1)
3 Bartoňová Terezie FSP7550 370.40 3. 89.95( 5) 95.15( 3) 82.08( 9) 37.33(24) 94.20( 6) 91.10( 6)
4 Perknerová Barbora ZVO8151 343.37 4. 88.08( 6) 69.07(12) 72.83( 8) 89.26( 7) 93.20( 4)
5 Míková Šárka DKP8255 330.85 2. 75.01(10) 55.33(16) 65.83(14) 94.71( 5) 95.30( 2)
6 Dlouhá Marta PGP7858 316.72 3. 75.88( 7) 68.54(12) 96.88( 3) 75.42( 7)
7 Arnoštová Kateřina VSP7652 314.14 1. 107.65( 1) 100.73( 2) 105.76( 1)
8 Procházková Jana DKP8052 293.63 8. 74.18( 8) 71.22(11) 65.79(15) 79.31(12) 68.92(12)
9 Petriláková Petra DOR7656 277.18 8. 43.49(18) 71.70(10) 88.08( 8) 73.91(10)
10 Vyhnálková Eva RIC7552 245.87 5. 83.51( 5) 33.36(24) 47.79(19) 81.21(11)
11 Sotonová Jitka TAP7950 242.89 3. 52.58(18) 95.97( 4) 94.34( 3)
12 Skripniková Kateřina FSP8051 240.85 6. 61.85(15) 81.84( 6) 37.94(23) 30.79(26) 59.22(20)
13 Uhrová Zuzana VSP8050 234.35 7. 81.26( 7) 58.86(15) 40.85(22) 53.38(22)
14 Krejčová Jana ROU7758 222.06 13. 43.44(24) 57.08(17) 17.11(27) 57.64(21) 63.90(13)
15 Magazu Radka DOR7853 216.43 15. 44.56(22) 49.39(19) 50.12(18) 72.36(15)
16 Mišeková Martina KAM7851 213.08 13. 63.84(13) 38.95(22) 36.27(25) 74.02(14)
17 Kuželová Michaela FSP7851 202.23 10. 63.01(13) 72.80(10) 66.42(13)
18 Žižková Jaroslava DOR7754 201.38 10. 23.19(28) 42.72(19) 53.04(17) 82.43(10)
19 Hrádková Kateřina ROU8350 198.65 11. 53.37(20) 73.98(11) 71.30(17)
20 Pecoldová Pavlína MFP8450 194.12 1. 102.39( 1) 91.73( 5)
21 Svobodová Jitka VSP7450 187.28 3. 88.77( 6) 98.51( 3)
22 Žemlová Eva KAM7550 181.71 3. 84.63( 4) 97.08( 3)
23 Vítečková Kateřina DKP7251 178.56 11. 35.71(26) 58.38(15) 14.49(25) 69.98(11)
24 Sedláčková Petra ROZ7050 169.28 14. 59.25(17) 58.47(14) 51.56(23)
25 Řepková Jana PGP7762 165.94 2. 69.67(10) 96.27( 2)
26 Vondráčková Markéta DKP7856 146.99 8. 78.61( 8) 68.38(13)
27 Špičáková Barbora DKP8250 144.99 8. 64.67(12) 80.32( 8)
28 Fibírová Zuzana FSP7555 138.94 2. 41.78(21) 97.16( 2)
29 Fialová Jana DOR8050 135.10 12. 68.58(12) 66.52(18)
30 Pecharová Michaela TJP6550 134.85 14. 72.36(15) 62.49(14)
31 Dudová Irena HCE8250 126.33 9. 42.48(20) 83.85( 9)
32 Šimková Markéta LME7755 106.06 14. 59.30(14) 46.76(20)
33 Lošťáková Ivana PGP7763 101.20 1. 101.20( 1)
34 Sieglová Dagmar MFP7050 94.33 4. 94.33( 4)
35 Tichovská Hana PGP6652 94.29 3. 94.29( 3)
36 Nedbalová Jana MFP8050 93.60 5. 93.60( 5)
37 Šubrtová Věra TAP8150 91.74 5. 91.74( 5)
38 Kurfürstová Magdalena FSP7852 89.61 19. 28.26(27) 61.35(19)
39 Malečková Iva VSP7559 86.84 7. 86.84( 7)
40 Stará Vendula FSP8150 84.81 11. 66.98(11) 17.83(28)
41 Grisová Kateřina SLA7850 81.52 20. 40.76(20) 20.38( P) 20.38( P)
42 Bartůňková Lucie LOU7750 80.61 18. 58.63(18) 21.98(30)
43 Blažková Kristina DKP8251 79.34 6. 79.34( 6)
44 Hlaváčková Klára TAP7756 79.20 9. 71.16( 9) 8.04(32)
45 Blahutová Hanka MFP7953 78.25 9. 78.25( 9)
46 Zoubková Jana ZBP8050 76.58 9. 76.58( 9)
47 Havlová Eva KNC7851 74.64 23. 0.00(31) 31.74(25) 40.22(23) 2.68(26)
48 Ehlerová Petra VSP7855 72.57 9. 72.57( 9)
49 Kučerová Berenika DCE8050 69.58 11. 69.58(11)
50 Forstereviczová Jana DOR7653 63.40 16. 63.40(16)
51 Grolichová Lucie ZBP7850 63.14 14. 63.14(14)
52 Cichrová Iveta TAP7752 62.14 21. 44.77(21) 17.37(29)
53 Maříková Markéta FSP7351 61.48 16. 61.48(16) 0.00(28)
54 Brandejsová Petra DKP7853 60.69 21. 40.13(21) 20.56(27)
55 Černická Barbora LBE8250 57.62 16. 57.62(16)
56 Svítilová Pavla PGP7764 56.23 19. 56.23(19)
57 Asterová Jana SLA7451 54.92 24. 27.46(24) 13.73( P) 13.73( P)
58 Dudlová Jana ODV7751 52.74 17. 52.74(17)
59 Hrstková Marie SLA8150 48.08 27. 24.04(27) 12.02( P) 12.02( P)
60 Vaněčková Petra TJP7950 47.57 24. 47.57(24)
61 Grimmerová Mariana RIC8051 44.02 23. 44.02(23)
62 Chmelařová Zuzana PGP7761 39.26 25. 39.26(25)
63 Brotánková Lenka ROU8152 36.58 21. 36.58(21)
64 Pinkrová Šárka HCE8350 35.42 22. 35.42(22)
65 Hellerová Alena ROU7850 34.25 23. 34.25(23)
66 Haková Magda PGP7651 27.46 24. 27.46(24)
67 Čechová Jana FSP8353 25.78 26. 25.78(26)
68 Seidlová Barbora RIC7955 25.21 26. 25.21(26)
69 Dobyášová Zuzana KAM8052 22.70 29. 22.70(29)
70 Rejšková Alena KAM7750 11.96 31. 11.96(31)
71 Šťovíčková Dagmar DVP7650 3.72 30. 3.72(30)
72 Ptáčková Helena DKP7750 0.54 33. 0.54(33)

D45 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Kučerová Marie VSP7551 422.94 1. 99.80( 2) 102.02( 1)106.13( 1)103.45( 1)111.34( 1) 97.79( 2)
2 Šimerková Olga PGP7551 401.34 1. 104.95( 1)100.15( 2) 94.15( 3)102.09( 2)
3 Benešová Jaroslava DKL7050 355.11 3. 78.67( 6) 88.78( P) 80.13( 8) 73.66( 9) 92.79( 3) 93.41( 4)
4 Zakouřilová Helena VSP7453 317.47 5. 77.34( 7) 84.97( 5) 72.21(10) 82.95( 5)
5 Klašková Kateřina DKP6750 298.32 5. 69.37(13) 65.34(14) 75.89( 7) 87.72( 5)
6 Zelená Markéta PGP5850 297.06 4. 71.77( 8) 68.87(14) 93.77( 4) 62.65(12)
7 Čiháková Lenka KNC6750 265.33 2. 81.94(10) 99.72( 2) 83.67( 7)
8 Ptáčková Kateřina PGP7350 261.78 3. 95.26( 3) 87.79( 7) 78.73( 9)
9 Malečková Iva VSP7559 241.98 2. 89.40( 4) 56.71(18) 95.87( 2)
10 Kotenová Klára RIC7252 236.19 9. 22.61(26) 51.31(21) 52.63(17) 58.77(14) 62.47( 9) 62.32( 9)
11 Hrušková Blanka DOR7555 228.01 6. 69.88(12) 84.25( 6) 73.88( 8)
12 Himmelová Marie KAM6952 216.09 6. 69.21(12) 69.43(11) 77.45( 6)
13 Němečková Jarmila VSP6650 212.92 4. 58.25(16) 68.77(15) 85.90( 4)
14 Pokorná Magdaléna PGP7562 187.34 4. 95.21( 4) 92.13( 4)
15 Hlavatá Pavla DKP7050 183.19 12. 61.81(16) 58.16(15) 56.57(16) 6.65(12)
16 Žižková Markéta DOR7352 182.09 8. 43.60(21) 19.68(27) 53.98(11) 64.83( 8)
17 Bártová Pavla ZVO7152 162.08 6. 22.04(27) 67.75( 8) 72.29( 6)
18 Janovská Petra PGP7355 159.66 6. 75.11(10) 84.55( 6)
19 Horáková Lenka VSP7255 155.89 5. 68.48(13) 87.41( 5)
20 Fantová Libuše EKP5650 154.46 9. 71.72( 9) 82.74( 9)
21 Kašparová Irena SLA6852 152.15 17. 55.84(17) 20.23(26) 38.04( P) 38.04( P)
22 Vyhnálková Eva RIC7552 148.30 3. 53.76(19) 94.54( 3)
23 Nová Jana DOR7150 138.85 10. 19.68(28) 27.44(25) 12.63(21) 34.49(13) 57.24(10)
24 Vildmonová Pavla PGP7454 134.57 11. 61.79(14) 72.78(11)
25 Uhlířová Lada LBE7450 130.86 21. 41.89(22) 50.91(22) 38.06(21)
26 Petriláková Petra DOR7656 125.91 13. 69.50(13) 56.41(19)
27 Hrdličková Ludmila SLA6950 118.20 15. 59.10(15) 29.55( P) 29.55( P)
28 Jírová Monika ROZ7350 114.87 11. 40.90(23) 73.97(11)
29 Klapalová Pavla VSP7099 107.68 16. 53.05(20) 54.63(16)
30 Arnoštová Kateřina VSP7652 107.67 1. 107.67( 1)
31 Petýrková Pavlína BZP7351 105.31 18. 55.41(18) 49.90(23)
32 Úlehlová Monika TAP6950 105.15 17. 49.11(18) 56.04(17)
33 Petrová Martina TAP6852 102.12 18. 37.17(24) 13.58(28) 51.37(18)
34 Městková Kateřina VSP7650 97.83 3. 97.83( 3) 0.00(34)
35 Tichovská Hana PGP6652 94.46 3. 94.46( 3)
36 Vítečková Kateřina DKP7251 90.34 15. 32.45(22) 57.89(15)
37 Komersová Jana KNC6550 89.66 5. 89.66( 5)
38 Papicová Silvie BZP7651 89.35 6. 89.35( 6)
39 Bezpalcová Zuzana OKP7454 86.23 8. 86.23( 8)
40 Berná Markéta ODV7651 85.62 5. 85.62( 5)
41 Sedláčková Petra ROZ7050 82.85 7. 82.85( 7)
42 Forstová Lenka MFP6850 82.70 19. 43.41(19) 39.29(19)
43 Dvořáková Ivana PGP7254 80.46 17. 0.00(36) 57.06(17) 23.40(26)
44 Tloušťová Eva SCP6950 76.22 11. 0.00(29) 0.00(22) 40.92(12) 35.30(11)
45 Forstereviczová Jana DOR7653 71.20 10. 71.20(10)
46 Kotková Lenka RIC7352 70.35 11. 70.35(11)
47 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 69.73 12. 69.73(12)
48 Maříková Markéta FSP7351 68.10 7. 68.10( 7)
49 Štěpová Dana PGP7456 60.66 13. 0.00(31) 60.66(13)
50 Víšková Alena KAM7451 59.39 10. 59.39(10)
51 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 54.49 20. 54.49(20)
52 Baštová Jana DOR7452 49.28 20. 0.00(37) 9.99(29) 39.29(20)
53 Kándlová Adéla DCE7550 42.68 24. 42.68(24)
54 Illnerová Daniela DKP6651 30.43 20. 30.43(20)
55 Buková Jana ROU7150 30.37 23. 0.00(32) 30.37(23)
56 Míchalová Marcela KPY6850 27.69 17. 16.94(29) 10.75(28) 0.00(30) 0.00(23) 0.00(17)
57 Šunková Karolína LOU7550 27.52 24. 27.52(24)
58 Čechová Radka SLA7550 24.36 15. 6.09( P) 6.09( P) 12.18(15)
59 Řeháková Jana DVP7351 23.35 14. 23.35(14)
60 Freyová Michaela KPY6050 23.22 25. 23.22(25)
61 Titzová Pavlína VSP7463 21.34 25. 21.34(25)
62 Bejvlová Martina LME7350 14.77 27. 14.77(27)
63 Švejdová Martina ZVO7453 7.81 30. 7.81(30)

D55 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Cincibusová Ivana FSP6651 302.85 1. 90.02( 3)108.87( 1) 103.96( 1)
2 Klusáková Jitka DKP5651 287.02 2. 104.87( 2) 82.76( 6) 99.39( 2)
3 Kopáčková Alena DOR6450 284.67 3. 63.23( 9) 40.82(17) 80.64( 6) 61.11(11) 79.69( 3) 57.84(11)
4 Kudrnáčová Hana KAM6250 279.08 5. 49.56(13) 82.77( 5) 58.93(10) 59.95(12) 77.43( 8)
5 Bochenková Jana DOR6150 279.00 1. 105.11( 1) 84.95( 4) 88.94( 2)
6 Sládková Eva TEH5751 267.12 1. 81.70( 6) 100.00( 1) 85.42( 6)
7 Kettnerová Lenka HCE6450 263.70 2. 97.12( 2) 72.89( 9) 93.69( 4)
8 Němečková Jarmila VSP6650 257.58 5. 82.36( 5) 84.87( 5) 90.35( 5)
9 Havlíčková Jindřiška KNC6150 254.52 4. 86.92( 5) 91.45( 4) 76.15( 7)
10 Dudová Hana DKP5752 248.25 5. 47.49(14) 54.32(16) 57.86(11) 18.75(18) 62.38( 5) 73.69( 9)
11 Mrázová Pavla DCE5550 208.68 8. 71.91(10) 62.73( 9) 74.04( 8)
12 Tihonová Jindra TAP6253 208.11 7. 77.79( 7) 57.86(11) 72.46(10)
13 Komersová Jana KNC6550 206.25 1. 103.74( 1)102.51( 1)
14 Kavková Dana SCP6150 205.21 2. 103.46( 2)101.75( 2)
15 Hrabánková Ilona PGP6250 203.35 12. 53.34(12) 38.01(18) 54.20(13) 57.80(13)
16 Voltrová Svatava ROZ6150 188.53 3. 92.79( 3) 95.74( 3)
17 Mrázková Ivana DKP5650 183.23 3. 86.58( 6) 96.65( 3)
18 Soukupová Michaela VSP5850 181.88 8. 63.37( 8) 64.93(10) 53.58(12)
19 Kohlová Alena KPY6051 180.70 4. 23.21(16) 72.81( 4) 84.68( 7)
20 Rančáková Stáňa DKL5950 175.96 7. 62.09(10) 43.99( P) 69.88( 7)
21 Procházková Miluše DCE5450 161.46 4. 71.58( 7) 89.88( 4)
22 Štrossová Jiřina DCE5650 153.13 4. 87.61( 4) 65.52(13)
23 Mudrová Martina HCE6451 127.58 11. 60.57(11) 67.01(12)
24 Šilerová Zdena KNC5750 103.28 14. 53.04(14) 50.24(14)
25 Jahnová Helena SCP5550 94.01 3. 94.01( 3)
26 Ježková Regina PGP6352 90.34 15. 41.81(16) 48.53(15)
27 Veljačiková Markéta SCP6451 86.33 15. 46.40(15) 39.93(16)
28 Freyová Michaela KPY6050 76.04 8. 76.04( 8)
29 Chloupková Jana SLP5951 72.46 9. 72.46( 9)
30 Šámalová Hana OKP6151 71.91 10. 71.91(10)
31 Nováková Irena OKP6651 64.03 14. 64.03(14)
32 Lacigová Ivana VSP5950 63.85 8. 63.85( 8)
33 Beranová Vlasta UVP5450 62.67 15. 62.67(15)
34 Svobodná Eva DKP5851 51.07 13. 18.59(19) 32.48(13)
35 Baziková Lucie TJP6451 46.36 15. 46.36(15)
36 Zimmerová Lenka ZVO6451 37.14 17. 37.14(17)

D65 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Dohnalová Dana VSP5050 398.42 1. 109.47( 2)100.00( 1) 88.95( 2) 100.00( 1)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 273.54 1. 77.83( 3) 100.00( 1) 95.71( 2)
3 Horová Magda VSP5450 206.67 1. 106.67( 1)100.00( 1)
4 Jahnová Helena SCP5550 172.61 2. 100.48( 2) 72.13( 3)
5 Zavadilová Naďa SCP5450 149.44 2. 89.66( 2) 0.00( 7) 0.00( 5) 59.78( 3)
6 Štrossová Jiřina DCE5650 139.90 3. 92.85( 3) 47.05( 4)
7 Mrázová Pavla DCE5550 110.26 1. 110.26( 1)
8 Ryšavá Lubomíra TJP4750 100.48 4. 33.37( 6) 62.28( 4) 4.83( 6)
9 Cabrnochová Hana DKL5550 83.55 5. 20.89( P) 62.66( 5)
10 Procházková Miluše DCE5450 82.54 4. 82.54( 4)
11 Beranová Vlasta UVP5450 80.27 3. 80.27( 3)
12 Kupcová Věroslava DVP4850 59.56 4. 59.56( 4)
13 Nováková Jiřina UVP4950 56.09 5. 56.09( 5)

D75 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Haňkovská Jana PGP4050 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Zmeková Míla SLP4451 167.05 1. 56.50( 2)100.00( 1) 10.55( 2)

H35 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Havlíček Jan RIC7902 401.46 1. 98.72( 3)103.82( 1) 88.40( 8) 90.02( 5) 96.86( 3)102.06( 1)
2 Skripnik Ondřej FSP7502 396.87 1. 99.28( 2) 91.05( 4)104.89( 1)101.65( 2)
3 Šemelík Petr DKL6901 364.79 3. 82.19( 9) 91.20( P) 95.11( 4) 96.29( 3)
4 Pilát Miroslav DKL7900 337.39 4. 84.35( P) 85.56( 9) 51.09(13) 80.45( 7) 87.03( 4)
5 Maroušek Jan DKP7402 320.32 7. 72.22(11) 90.48( 7) 78.72( 7) 78.90( 7)
6 Nemšovský Petr PGP7602 315.58 1. 102.00( 1) 97.83( 3) 80.89(11) 34.86(15)
7 Víteček Jan DKP7201 303.46 5. 66.08(15) 65.36(16) 89.96( 5) 82.06( 6)
8 Fiala Jakub SLA8500 271.76 8. 48.90(20) 60.86(21) 67.94( P) 67.94( P) 75.02( 8)
9 Šubrt Antonín DKP7100 268.36 8. 62.47(18) 57.66(24) 72.47( 9) 75.76( 8)
10 Bartaloš Tomáš PGP8010 239.54 6. 76.55(11) 93.03( 6) 69.96( 9)
11 Hrádek Tomáš ROU8301 237.32 2. 63.64(19) 75.43( 8) 98.25( 2)
12 Kolář David LOU7700 228.89 10. 42.75(22) 47.91(26) 68.86(14) 69.37(10)
13 Flašar Jan PGP8610 204.75 1. 98.35( 2) 106.40( 1)
14 Čech Jan FSP7900 191.03 3. 99.35( 3) 91.68( 3)
15 Kužel Tomáš FSP7610 183.17 4. 87.02( 4) 96.15( 5)
16 Gregor Martin DKP7705 179.08 4. 98.03( 4) 81.05( 6)
17 Machar Pavel DKP7903 173.69 13. 64.39(16) 74.37(13) 34.93(15)
18 Švec Karel ZVO7601 172.29 6. 87.40( 6) 84.89( 6)
19 Hýbl Lukáš PGP7504 168.71 6. 83.50( 8) 85.21( 6)
20 Kabát Jan PGP6901 158.80 7. 75.84( 7) 82.96(10)
21 Dvořáček Dan MFP7903 146.09 11. 78.53(12) 67.56(11)
22 Komín David PGP7405 142.21 8. 66.97(14) 75.24( 8)
23 Collis Mark DKP7703 141.68 10. 68.85(13) 72.83(10)
24 Ledinský Martin DKP7901 140.03 12. 70.31(12) 69.72(12)
25 Houska Jindřich DOR7601 139.61 10. 82.05(10) 57.56(25)
26 Koldinský Jan KPY8506 131.31 13. 62.94(17) 68.37(13)
27 Kurz Matouš PGP8606 130.83 18. 28.99(24) 62.11(20) 39.73(18)
28 Datel Jiří DKL7101 124.24 5. 93.18( 5) 31.06( P)
29 Vinš Pavel DKL6900 115.43 5. 28.86( P) 86.57( 5)
30 Jiroušek Pavel DOR7703 114.24 10. 43.21(21) 71.03(10)
31 Sysel Ondřej PGP8302 101.92 2. 101.92( 2)
32 Rožek David RIC7403 101.27 1. 101.27( 1)
33 Pavlíček Lubomír KPY7800 99.39 2. 99.39( 2)
34 Klíma Kamil DKL8201 98.13 14. 58.99(15) 39.14(14)
35 Arnošt Kamil VSP7301 93.83 4. 93.83( 4)
36 Pompach Petr TAP7801 86.19 5. 86.19( 5)
37 Berný Jan ODV7702 85.98 21. 58.44(23) 27.54(21)
38 Tichovský Martin PGP6100 85.94 7. 85.94( 7) 0.00(22)
39 Khel Richard SCP7500 74.82 9. 74.82( 9)
40 Špičák Aleš DKP5500 65.68 14. 65.68(14)
41 Neškudla Jan KAM8000 65.59 15. 65.59(15)
42 Buzek Martin PGP8401 63.97 17. 63.97(17)
43 Střelba Ondřej PGP7510 63.92 18. 63.92(18)
44 Silovský Tomáš RIC8001 59.98 22. 59.98(22)
45 Lampa David DKP7702 56.43 9. 56.43( 9)
46 Lukavský Jiří DKL7800 55.36 12. 0.00(30) 13.84( P) 0.00(23) 41.52(12)
47 Bořánek Petr VSP7000 55.16 12. 55.16(12)
48 Pinkr Josef HCE8200 52.20 16. 52.20(16)
49 Vaněček Jan TJP8000 50.31 11. 50.31(11)
50 Ehler Tomáš VSP8102 49.46 19. 49.46(19)
51 Jedlička Michal DKL8000 48.73 14. 0.00(28) 12.18( P) 36.55(14)
52 Vondráček Martin DKP7704 46.94 27. 46.94(27)
53 Koč Zdeněk MKP4700 44.21 17. 44.21(17)
54 Hora Michal LBE7901 43.09 28. 43.09(28)
55 Vaněk Jan ROU7807 42.76 29. 42.76(29)
56 Kubeček Lukáš DOR8300 38.25 13. 0.00(32) 38.25(13)
57 Sládeček Petr RIC7702 35.80 23. 35.80(23)
58 Marek Jan LBE6100 35.43 27. 0.00(27) 35.43(30)
59 Míka Pavel DKP7800 33.14 19. 0.00(31) 33.14(19)
60 Dudl Jan ODV7703 30.58 20. 30.58(20)
61 Michalík Bohumil ZVO8002 27.67 16. 27.67(16)
62 Perkner Radim ZVO8001 27.53 17. 0.00(29) 0.00(35) 27.53(17)
63 Izák Petr LME7800 26.06 31. 26.06(31)
64 Šťovíček Jan DVP7703 19.83 16. 19.83(16)
65 Hrstka Pavel SLA7501 18.44 25. 9.22(25) 4.61( P) 4.61( P)
66 Vydra Lukáš DKP7001 17.10 32. 17.10(32)
67 Duda Miroslav ROU8009 16.32 33. 16.32(33)
68 Koma Vít DOR7702 14.10 10. 14.10(10)
69 Starý Jan FSP7800 3.36 17. 0.00(33) 0.00(17) 3.36(18)
70 Svítil Petr PGP7810 0.34 26. 0.34(26)

H45 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Doubek Petr SLA7000 415.12 1. 98.49( 3) 102.50( 1)103.78( P)103.78( P)105.06( 1) 93.89( 6)
2 Baldrian Petr PGP7203 398.54 1. 98.68( 2) 96.75( 3) 98.04( 3)105.07( 1)
3 Žemla Tomáš KAM7105 391.93 1. 88.63( 6) 101.57( 1) 91.14( 6)104.49( 2) 94.73( 5)
4 Etrych Tomáš DOR7300 353.58 4. 46.26(23) 83.92( 5) 89.08( 8) 82.49(12) 84.68( 5) 95.90( 4)
5 Šindelka Antonín DLP7200 342.05 6. 82.93(13) 87.18(10) 81.15( 6) 90.79( 8)
6 Koten Pavel RIC7200 311.25 4. 59.06(16) 92.24( 4) 71.58(19) 88.37( 9)
7 Šemelík Petr DKL6901 251.79 3. 62.95( P) 91.61( 5) 97.23( 3)
8 Vaněk Petr ZBP7302 248.24 9. 51.64(21) 54.22(27) 75.52( 9) 66.86(15)
9 Krejčí Ladislav ROU7301 247.81 13. 0.00(38) 70.99(13) 40.68(35) 54.55(25) 54.43(19) 67.84(14)
10 Bartoň Jan FSP7000 230.25 10. 22.67(28) 47.79(22) 34.95(30) 69.09(13) 78.42(10)
11 Střelba Ondřej PGP7510 202.96 9. 82.42( 9) 59.28(25) 61.26(22)
12 Končický Lukáš RIC7501 201.67 12. 69.99(14) 57.86(17) 73.82(12)
13 Vaculovič Radim DOR7505 200.75 9. 66.96(13) 75.93( 9) 57.86(17)
14 Hill Richard SLA7602 195.03 3. 48.76( P) 48.76( P) 97.51( 3)
15 Rod Jan VSP7423 180.01 2. 82.31(15) 97.70( 2)
16 Kurfürst Pavel FSP7400 176.04 8. 48.18(22) 52.17(29) 75.69( 8)
17 Ptáček Jan PGP7205 175.46 4. 89.10( 4) 86.36( 9)
18 Šunka Jan LOU7600 174.94 7. 84.36(12) 90.58( 7)
19 Jandera Tomáš SOB7300 174.53 4. 92.42( 4) 82.11(13)
20 Illner Jakub DKP6601 173.56 5. 82.12(16) 91.44( 5)
21 Hýbl Lukáš PGP7504 171.85 8. 82.50(14) 89.35( 8)
22 Balej Jiří KAM7201 170.47 8. 81.39(10) 78.45( 8) 10.63(39)
23 Černý Daniel TAP7200 167.04 19. 20.29(29) 56.32(26) 36.47(29) 30.34(25) 43.91(19)
24 Kovářík Tomáš KAM6901 165.10 3. 90.44( 3) 74.66(11)
25 Hůla Pavel LBE7300 165.07 16. 59.06(16) 40.87(34) 65.14(20)
26 Siegl Roman MFP6700 163.68 11. 85.69(11) 77.99(16)
27 Komín David PGP7405 163.61 10. 85.98(10) 77.63(17)
28 Lacina Martin DKP7502 148.71 9. 69.31(12) 79.40( 9)
29 Tolar Jan RIC7301 148.32 16. 40.10(25) 49.74(21) 58.48(16)
30 Zápotocký Luboš SLA7500 147.83 23. 30.63(25) 36.96( P) 36.96( P) 43.28(23)
31 Maleček Vít PGP6801 145.69 20. 0.00(35) 34.95(24) 70.39(20) 40.35(28)
32 Jiras Jiří DOR6900 145.68 15. 0.00(44) 27.86(32) 61.43(15) 56.39(17)
33 Krausz Milan FSP6700 143.61 18. 67.05(21) 76.56(18)
34 Šimša Jaromír MFP7100 141.66 5. 88.73( 5) 52.93(28)
35 Hruška Jan DOR7000 139.72 11. 69.79(11) 69.93(13)
36 Kalousek Jiří DKP6901 137.59 7. 60.84(23) 76.75( 7)
37 Mička Aleš TJP7300 135.70 10. 65.86(23) 69.84(10)
38 Fanta Miroslav EKP5800 132.61 11. 56.82(19) 75.79(11)
39 Štrait Martin VSP7602 130.78 21. 66.24(22) 64.54(21)
40 Klaška Pavel DKP6500 127.02 15. 61.21(15) 65.81(16)
41 Koliáš Čeněk DKP7102 127.01 7. 84.76( 7) 42.25(33)
42 Zakouřil Václav VSP7401 124.90 18. 76.11(18) 48.79(27)
43 Černý Michal ROU7505 124.16 15. 43.78(32) 80.38(15)
44 Gregor Radek DOR7404 120.35 18. 58.97(18) 61.38(19)
45 Uhlíř Patrik LBE7000 110.77 12. 15.66(31) 71.41(12) 23.70(38)
46 Mařík Karel FSP7200 110.55 18. 55.93(20) 54.62(18)
47 Blažek Martin ZVO7505 103.65 1. 103.65( 1)
48 Kužel Tomáš FSP7610 102.83 1. 102.83( 1)
49 Tihon Jaroslav TAP6102 102.39 18. 62.67(18) 39.72(20)
50 Vláčil Daniel RIC7307 100.74 2. 100.74( 2)
51 Kondrát Martin PGP6501 100.38 2. 100.38( 2)
52 Němeček Jan VSP6201 98.84 2. 98.84( 2)
53 Špičák Aleš DKP5500 97.06 24. 46.08(24) 50.98(30)
54 Dostál Tomáš DLP7400 96.90 24. 37.91(36) 58.99(24)
55 Pokorný Ondřej PGP7506 96.39 4. 96.39( 4)
56 Snížek Jan DKP7600 93.82 21. 46.92(31) 46.90(21)
57 Aschermann Jan VSP6902 92.59 7. 92.59( 7)
58 Kohl Jiří KPY6201 91.80 20. 39.54(26) 52.26(20)
59 Novák Ivo OKP6200 90.84 6. 90.84( 6)
60 Pastuszek Jakub VSP7500 90.65 7. 90.65( 7)
61 Kabát Jan PGP6901 85.51 4. 85.51( 4)
62 Janas Petr PGP7106 85.15 11. 85.15(11)
63 Chum Jaroslav SLP6601 84.38 8. 84.38( 8)
64 Svoboda Jiří DKP7504 83.63 6. 83.63( 6)
65 Víteček Jan DKP7201 81.54 14. 81.54(14)
66 Herynek Petr RIC7305 80.45 7. 80.45( 7)
67 Gemperle František MFP7102 78.59 17. 78.59(17)
68 Pelant Michal RIC7400 77.75 11. 77.75(11)
69 Zavadil Vladimír VSP6710 75.93 9. 75.93( 9)
70 Tichovský Martin PGP6100 73.37 19. 73.37(19)
71 Čermák Daniel EKP7510 68.97 12. 68.97(12)
72 Titz Pavel VSP7400 67.75 15. 67.75(15)
73 Vejražka Jiří KPY7400 67.35 20. 19.62(35) 47.73(20)
74 Jirous Jiří TAP7201 66.23 14. 66.23(14)
75 Bleha Stanislav DOR7503 64.57 17. 0.00(39) 64.57(17)
76 Bejvl Jakub LME7100 63.81 24. 63.81(24)
77 Leinweber Ctirad FSP7401 63.13 23. 0.00(43) 38.14(23) 24.99(37)
78 Matoušek Petr EKP7503 61.88 16. 61.88(16)
79 Buk Jiří ROU6901 61.54 14. 61.54(14) 0.00(36)
80 Svoboda Miroslav FSP7402 49.06 26. 49.06(26)
81 Balga Jiří DKP7302 46.22 27. 4.50(33) 7.81(27) 0.00(40) 33.91(31)
82 Sedláček Jaroslav ROZ6801 44.12 22. 0.00(46) 0.00(35) 0.00(46) 44.12(22)
83 Špalek Ondřej DKP7602 43.11 24. 43.11(24)
84 Žáček Martin FSP6803 27.71 33. 0.00(43) 27.71(33)
85 Foršt Jakub DOR7501 26.04 27. 26.04(27)
86 Milota Jan KAM7200 20.61 34. 20.61(34)
87 Janeček Jura EKP6701 16.23 30. 16.23(30)
88 Prox Jakub RIC7406 15.06 32. 15.06(32)
89 Štěp Adam PGP7407 11.71 26. 0.00(44) 11.71(26)
90 Kapoun Luděk LBE7400 3.29 34. 3.29(34)

H55 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Kořistka Libor EKP6300 309.46 1. 99.10( 2) 94.09( 2) 116.27( 1)
2 Strejc Jaroslav ZVO6101 300.12 2. 87.76( 6) 44.46(10) 64.31( 9)103.59( 2)
3 Pasnichenko Viktor PGP6004 276.27 4. 97.11( 4) 41.97(10) 53.14( 9) 84.05( 5)
4 Beneš Jan DKL6600 263.03 3. 67.43(10) 65.76( P) 24.35(15) 42.84(14) 80.14( 3) 49.70( 7)
5 Přibík Jan PGP6301 250.70 1. 90.91( 5) 51.68( 9)108.11( 1)
6 Kudrnáč Martin HCE5901 224.91 5. 60.12(11) 30.90(11) 41.76(15) 67.82( 5) 55.21( 6)
7 Kettner Pavel HCE5900 214.22 2. 57.31( 8) 56.26(11) 100.65( 2)
8 Cincibus Pavel FSP6605 194.79 1. 103.46( 1) 91.33( 4)
9 Hošek Ladislav SCP6001 190.39 4. 78.95( 4) 61.73( 7) 49.71(13)
10 Veljačik Pavel SCP6200 186.94 2. 86.78( 5)100.16( 2)
11 Hořínek Jaroslav VSP5000 186.25 3. 97.44( 3) 88.81( 3)
12 Semík Jan VSP6507 185.51 1. 81.85( 6) 103.66( 1)
13 Hartman Aleš VSP6506 177.14 3. 81.45( 7) 95.69( 3)
14 Nentvich Lubomír DOR5800 169.74 5. 80.91( 7) 88.83( 5)
15 Kavka Jiří SCP5900 160.29 3. 93.20( 3) 67.09( 8)
16 Šimek Miroslav LME6300 147.83 6. 77.85( 8) 69.98( 6)
17 Forst Libor MFP6301 143.10 4. 89.93( 4) 53.17(12)
18 Pavlů Jaroslav DCE6100 136.66 9. 74.70( 9) 61.96(10)
19 Novák Libor OKP6504 117.10 1. 117.10( 1)
20 Novák Ivo OKP6200 109.88 1. 109.88( 1)
21 Hrabánek David PGP6003 98.69 2. 98.69( 2)
22 Tihon Jaroslav TAP6102 95.03 8. 61.10( 8) 33.93(16)
23 Němeček Jan VSP6201 89.96 3. 89.96( 3)
24 Kožina Petr PGP6000 84.23 4. 84.23( 4)
25 Ouška Jiří DOR5700 71.15 4. 71.15( 4)
26 Koč Zdeněk MKP4700 70.72 5. 70.72( 5)
27 Koč Lumír MKP5401 70.12 6. 70.12( 6)
28 Buk Miloslav ROU6202 68.43 12. 0.00(19) 9.97(12) 31.52(13) 26.94(17)
29 Buriánek Jaromír SCP4700 64.58 7. 64.58( 7)
30 Hurta Vladimír PGP6305 60.37 12. 39.96(12) 20.41(18)
31 Dlouhý Jiří DKP5700 54.01 12. 54.01(12)
32 Adrián Petr EKP5600 42.38 13. 42.38(13)
33 Petrilák Miroslav DOR6600 40.99 11. 40.99(11) 0.00(19)
34 Havlíček Ivo KNC5800 33.12 14. 33.12(14)
35 Sysel Zdeněk PGP5200 30.48 15. 30.48(15) 0.00(17)
36 Himmel Petr KAM6503 27.70 14. 27.70(14)
37 Šváb Jan VSP5801 24.93 16. 7.33(16) 17.60(16) 0.00(20)
38 Knotek Kamil OLP5701 8.75 13. 8.75(13)

H65 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Uher Petr VSP5001 413.21 1. 103.52( 1) 97.45( 3)107.72( 1)104.52( 1)
2 Jirka Jiří DKL5501 412.88 1. 106.27( 1)103.22( P) 89.28( 4) 99.67( 2) 103.72( 2)
3 Fiala Zdeněk TAP5501 397.82 2. 97.61( 2)103.00( 2)100.42( 2) 96.79( 4)
4 Fujan Sláva DKL4800 364.12 2. 96.12( 3) 91.03( P) 78.31(10) 98.66( 2)
5 Jaroš Vladimír DCE5400 336.81 3. 91.26( 5) 90.50( 4) 93.02( 3) 62.03(10)
6 Chotětický Václav DKL5202 301.21 5. 75.30( P) 83.09( 6) 57.26(12) 72.54( 5) 70.28( 6)
7 John Vladimír DLP5500 293.50 1. 93.93( 4) 106.56( 1) 93.01( 6)
8 Koč Lumír MKP5401 261.04 3. 82.23( 6) 93.62( 3) 85.19( 4)
9 Přeček Zdeněk SCP5200 243.75 3. 93.49( 3) 82.53( 8) 67.73( 9)
10 Buriánek Jaromír SCP4700 176.04 5. 82.70( 7) 93.34( 5)
11 Soukup Václav VSP5600 171.48 3. 79.72( 8) 91.76( 3)
12 Čadil Jan FSP4300 144.20 4. 69.71( 7) 74.49( 4)
13 Hora Vladimír VSP5100 138.87 9. 80.72( 9) 58.15(11)
14 Jahn Pavel SCP5500 135.62 7. 55.53( 9) 80.09( 7)
15 Cabrnoch Jiří DKL5400 114.63 5. 28.66( P) 85.97( 5)
16 Koč Zdeněk MKP4700 102.88 1. 102.88( 1)
17 Lebduška Petr ROU4702 89.04 8. 61.33( 8) 27.71(11)
18 Neumann Zbyněk LME5300 84.88 5. 10.08( 8) 0.00( 8) 74.80( 5)
19 Zelený Vladimír PGP4800 83.18 7. 34.48( 7) 48.70(10) 0.00(12)
20 Šámal Václav OKP5600 82.90 5. 82.90( 5)
21 Wald František FSP5300 71.87 6. 71.87( 6)
22 Adrián Petr EKP5600 69.34 6. 69.34( 6)
23 Procházka Aleš DKP4700 46.01 7. 46.01( 7)
24 Paul Josef DCE4401 40.01 11. 40.01(11)
25 Kolský Alexander PGP5000 35.30 7. 34.00(13) 1.30( 7)
26 Ryšavý Vít TJP4700 20.10 9. 3.99( 9) 16.11(12)

H75 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SCP 1
DKL 2
SLA 3
SLA 4
PGP 5
PGP 6
1 Novotný Jiří DKL4601 478.03 1. 100.00( 1) 119.51( P)133.52( 1)112.98( 1)100.00( 1) 112.02( 1)
2 Zábranský Emil SLA4200 366.20 3. 91.89( 3) 91.21( 3) 91.55( P) 91.55( P)
3 Procházka Zdenko DKP4300 358.69 2. 98.90( 2) 94.74( 2) 72.64( 2) 92.41( 3)
4 Čadil Jan FSP4300 294.66 2. 102.26( 2) 96.82( 2) 95.58( 2)
5 Duda František KPY4600 230.14 3. 63.56( 4) 64.22( 3) 48.56( 6) 33.83( 3) 53.80( 6)
6 Novák Miloš SCP4600 204.24 1. 114.04( 1) 90.20( 3)
7 Mudr Stanislav DCE4400 188.51 4. 61.01( 5) 51.47( 5) 76.03( 4)
8 Nosál Stanislav LBE4600 181.64 4. 79.29( 4) 57.81( 4) 44.54( 7)
9 Rychlý Rudolf MKP4100 100.79 4. 0.00( 7) 30.36( 6) 70.43( 4)
10 Němec Vladimír SLA4202 67.55 6. 33.77( 6) 16.89( P) 16.89( P)
11 Paul Josef DCE4401 63.12 5. 63.12( 5)
12 Rakovec Miloš SCP4500 57.66 5. 57.66( 5)
13 Valášek Josef SCP4501 42.98 5. 42.98( 5)