Logo

Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
01.05.2021
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati KSU Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati JPV Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu PLU Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Otrubová Veronika PLU1277 590.28 1. 192.29( 2)200.00( 1)186.24( 2) 192.11( 2) 197.99( 2)
2 Tomášková Lucie STE1350 412.47 1. 200.00( 1)212.47( 1)
3 Čeřovská Eliška KON1353 371.66 3. 182.13( 3)189.53( 3)
4 Tichá Anna SSU1150 326.33 1. 200.00( 1) 0.00( 3) 126.33( 5)
5 Kubíčková Magdalena UOL1150 200.00 1. 200.00( 1)
6 Valenčíková Helena ZPV1250 184.00 4. 184.00( 4)
7 Plevačová Magdalena ZLH1101 151.40 4. 151.40( 4)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Hýblová Eliška JPV0952 B 615.19 1. 206.00( 1) 208.38( 1)200.81( 2)
2 Tomanková Alice KSU0959 B 610.03 1. 212.90( 1)212.05( 1)185.08( 5)143.44( 8)
3 Jordánová Nelly KSU1050 B 583.52 1. 184.55( 6)195.38( 2)176.58( 6) 203.59( 1)
4 Kopecká Tereza UOL1050 B 567.71 3. 190.45( 3)191.17( 3)159.23( 5) 186.09( 4)180.62( 4)
5 Luterová Laura PLU1051 B 556.28 2. 203.54( 2)184.90( 5) 167.84( 8) 63.60(13)
6 Borunská Alžběta AOP0950 B 545.83 2. 195.94( 2) 170.19( 7)179.70( 5)
7 Zapletalová Anna KON0979 528.81 4. 29.80( 7) 189.27( 4)170.95( 4)156.81( 9) 168.59( 6)
8 Václavková Amálie KON1079 393.68 7. 0.00( 8) 182.94( 7) 91.78(13)118.96(11)
9 Paulíčková Adela UOL0951 389.60 3. 194.00( 3)195.60( 3)
10 Paloncý Adéla KSU0950 374.41 4. 136.31( 4) 136.31( 6)101.79(12) 74.71(12)
11 Tomášková Anna STE1051 353.17 2. 197.62( 2)155.55( 7)
12 Gottwaldová Anna JPV0950 335.08 3. 2.18(10)192.57( 3) 140.33( 9)
13 Ježková Žaneta PLU1055 284.75 5. 127.51( 5)157.24( 8)
14 Bábková Amálie PTE1051 220.75 10. 82.28(14)138.47(10)
15 Závodná Kateřina SSU1050 154.21 10. 154.21(10)
16 Lorencová Justýna PLU1053 131.07 7. 131.07( 7)
17 Fialová Andrea KON1061 116.18 11. 116.18(11)
18 Kvášová Kateřina UOL1051 101.25 8. 101.25( 8)
19 Vojčáková Anastázie ZLH1050 67.93 6. 58.96( 6) 8.97( 9)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Kovalčíková Alena AOP0751 B 616.46 1. 178.54( 4) 204.93( 1)198.85( 2) 201.02( 2)210.51( 1)
2 Otrubová Karolína PLU0888 B 600.78 1. 185.40( 3) 201.84( 2)204.83( 1)194.11( 3)178.60( 4)
3 Cetlová Karolína AOP0752 B 597.47 1. 187.67( 2)126.01(10) 204.87( 1)204.93( 2)
4 Štefková Michaela PLU0851 B 570.30 3. 167.01( 5) 193.23( 3)196.32( 3)180.75( 6)144.53(13)
5 Pinkavová Eliška JPV0850 B 567.97 3. 162.75( 6) 192.41( 4)182.25( 4) 191.01( 4)184.55( 3)
6 Pachmannová Iva AOP0852 B 488.18 5. 160.80( 7)168.27( 5)154.51( 7) 151.34(12) 159.11( 8)
7 Rozsívalová Adéla KON0760 B 487.02 6. 151.54( 6)166.55( 6)132.99(16) 168.93( 6)
8 Klöslová Sofie AOP0854 481.27 5. 141.48( 9) 173.74( 5)149.16(13)158.37( 9)
9 Reichlová Pavla KSU0888 476.43 5. 125.24( 9) 146.82( 8)131.83( 9) 153.02(10)176.59( 5)
10 Slezáková Vendula PLU0854 471.87 7. 120.16(10) 147.96( 7)141.75( 8) 179.01( 7)144.90(12)
11 Balvanová Vendula JPV0750 422.03 8. 136.36( 8) 163.90( 9)121.77(15)
12 Vavrdová Karolína PTE0880 305.83 11. 152.15(11)153.68(11)
13 Dvořáková Ema KON0777 305.58 7. 137.10(15)168.48( 7)
14 Klapková Alžběta PTE0852 296.58 10. 141.26(14)155.32(10)
15 Benešová Anežka KON0757 284.09 8. 167.38( 8)116.71(16)
16 Paulíčková Tereza UOL0750 226.93 1. 226.93( 1)
17 Matoušková Johana STE0751 186.84 5. 186.84( 5)
18 Burdová Hana STE0852 162.41 17. 54.40(17)108.01(17)
19 Vrbová Marie PTE0850 128.54 14. 0.00(18)128.54(14)
20 Good Julie SBR0750 75.96 11. 75.96(11)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Otrubová Anna PLU0577 B 334.05 1. 118.20( 1)101.31( 2)114.54( 1)101.24( 2) 99.46( 2)
2 Pinkavová Hana JPV0551 B 280.58 3. 79.02( 4) 95.91( 3) 89.15( 4) 95.52( 3) 88.25( 3)
3 Dráčová Barbora UOL0652 B 245.54 3. 82.39( 3) 69.18( 5) 88.41( 5) 74.74( 6) 63.56( 6)
4 Plachá Aneta JPV0555 B 227.84 2. 58.11( 9) 35.51( 9) 93.65( 2) 76.08( 5) 54.30( 9)
5 Burdová Helena STE0653 B 215.52 1. 103.24( 1)112.28( 1)
6 Stryková Karolína KSU0656 208.40 3. 34.69(10) 42.85( 8) 57.34( 9) 62.81( 9) 88.25( 3)
7 Kopecká Nela UOL0650 207.49 5. 66.28( 5) 56.97( 7) 84.06( 6) 51.26(11) 57.15( 8)
8 Venusová Anna STE0554 202.18 1. 99.41( 2)102.77( 1)
9 Bartáková Veronika UOL0551 199.86 6. 63.25( 6) 74.76( 8) 33.20(13) 61.85( 7)
10 Přikrylová Ivana JPV0653 193.15 5. 62.16( 7) 66.58( 8) 64.41( 5)
11 Přikrylová Jana JPV0652 180.44 6. 62.26( 6) 67.02( 7) 51.16(10)
12 Doláková Adéla JPV0550 155.06 4. 71.26( 4) 83.80( 4)
13 Smýkalová Eliška KSU0676 91.81 3. 91.81( 3)
14 Kotrle Sylvia STE0652 90.83 10. 33.56(10) 57.27(10)
15 Juřinová Adéla KSU0650 90.61 11. 42.29(11) 37.86(12) 10.46(12)
16 Zatloukalová Julie STE0650 82.73 7. 82.73( 7)
17 Müllerová Marie KSU0565 69.55 10. 51.35(10) 18.20(11)
18 Navrátilová Marie ASU0599 61.26 8. 61.26( 8)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Lubrichová Veronika STE0451 B 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Smékalová Viktorie UOL0450 B 283.86 1. 57.23( 4) 85.25( 3)100.00( 1) 84.58( 3) 98.61( 3)
3 Lukašáková Sára STE0450 282.54 1. 66.15( 2) 100.00( 1) 64.16( 3) 84.15( 4) 98.39( 4)
4 Janečková Adéla PLU0452 240.28 2. 58.60( 3) 87.65( 2) 94.03( 2) 55.23( 5)
5 Klechová Karolína AOP0452 186.73 2. 87.04( 2) 99.69( 2)
6 Heclová Marie KSU0454 42.49 4. 42.49( 4)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Marek Martin STE1100 545.01 1. 132.24( 3)200.00( 1) 212.77( 1)
2 Mrkvica Jan ZLH1100 525.50 2. 156.52( 2) 171.28( 6)197.70( 2)
3 Štábl Vít KSU1100 386.84 1. 200.00( 1)186.84( 2)
4 Václavek Alois KON1132 372.89 2. 198.13( 2)174.76( 4)
5 Pospíšil Jáchym PTE1111 371.84 1. 209.54( 1)162.30( 5)
6 Hubík Hubert PLU1300 301.71 5. 176.68( 5)125.03( 6)
7 Mrkvica Vít ZLH1600 271.33 7. 158.03( 7)113.30( 7)
8 Smýkal Lukáš KSU1101 200.00 1. 200.00( 1)
9 Macek Václav ASU1249 192.33 3. 192.33( 3)
10 Valenčík Martin ZPV1200 189.53 3. 189.53( 3)
11 Tomášek Matěj STE1202 183.24 4. 183.24( 4)
12 Liber Tomáš AOP1302 64.40 8. 64.40( 8)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Kovalčík Petr AOP0901 B 631.24 1. 206.03( 2)205.72( 1)191.79( 3) 204.84( 1) 219.49( 1)
2 Holas Štěpán AOP0900 B 617.62 1. 206.12( 1)205.54( 2)205.96( 1)
3 Lutera Oliver PLU1001 B 592.26 2. 177.12( 6) 188.75( 3)202.25( 2)201.26( 2)172.34( 5)
4 Koutný Ondřej JPV1001 B 554.72 3. 179.62( 5)176.68( 4) 193.89( 3)181.21( 4)
5 Štábl Vít KSU1100 B 529.21 3. 156.16( 5)188.06( 4)184.99( 3)
6 Hřivňák Petr PLU0900 B 525.98 4. 183.03( 4)142.56( 7) 131.39( 8) 177.01( 6)165.94( 6)
7 Čeřovský Filip KON1010 524.42 2. 110.89( 8) 144.11( 7)184.79( 5)195.52( 2)
8 Kožnárek Pavel PLU0902 518.88 4. 175.06( 7) 92.56( 9) 173.77( 4)170.05( 9)165.23( 7)
9 Cetl Jan AOP0902 494.47 5. 162.89( 8)159.07( 5) 172.51( 8)107.20(12)
10 Liber Václav AOP1000 464.92 6. 86.28(10) 146.91( 6) 177.01( 6)141.00( 9)
11 Jordán Dominik KSU1000 353.40 6. 63.34(11)150.60( 6)139.46(11)
12 Suchánek Matyáš PLU0903 323.60 9. 68.82(12) 70.69(10) 102.25( 9)107.74(14)113.61(11)
13 Rozsíval Martin KON1022 313.32 10. 49.22(13) 133.02(12)131.08(10)
14 Matoušek Jan STE0909 187.86 3. 187.86( 3)
15 Ryszkowski Ondřej SSU1001 157.98 10. 157.98(10)
16 Sekanina Marek ASU1010 149.17 8. 149.17( 8)
17 Pánek Antonín SSU0901 130.58 9. 130.58( 9)
18 Havlík Jakub KSU1009 108.97 13. 0.00(17) 108.97(13)
19 Vrba Antonín PTE1001 105.27 13. 0.00(18)105.27(13)
20 Tempír Lukáš UOL1001 94.19 14. 10.29(14) 83.90(15)
21 Profous Štěpán KSU1030 73.84 11. 73.84(11)
22 Plachý Matyáš JPV1010 44.51 14. 4.39(15) 0.00(17) 40.12(14)
23 Růžička Matěj KSU0901 4.30 16. 4.30(16)
24 Tříska David PTE1003 0.20 16. 0.20(16)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Čech Viktor AOP0801 B 613.89 1. 207.53( 1)205.63( 1)200.73( 2)196.35( 3)
2 Mrkvica Václav ZLH0800 B 608.15 1. 210.94( 1) 195.76( 3)201.45( 2)
3 Světnický Antonín STE0800 B 586.79 2. 197.14( 2)198.20( 2)189.18( 4) 191.45( 5)
4 Gallo Ondřej AOP0802 B 584.58 1. 196.17( 3)186.21( 5)202.20( 1)
5 Miča Jan KSU0701 B 566.28 2. 195.60( 2) 185.02( 4)178.33( 6) 185.66( 6)
6 Janeček Jáchym UOL0700 B 545.26 3. 154.00( 8) 195.33( 3)184.12( 5)165.81( 9)136.66(11)
7 Paloncý Jan KSU0808 B 529.13 3. 193.46( 3) 150.56( 8) 172.40( 8)163.27( 8)
8 Barták Petr UOL0805 490.05 4. 164.59( 4)167.91( 6)157.55(11)150.54( 9)
9 Holas Štěpán AOP0900 396.93 1. 203.51( 1)193.42( 4)
10 Máčala Antonín STE0811 363.32 4. 188.28( 4) 175.04( 7)
11 Macek Vojtěch ASU0748 340.92 5. 179.82( 5) 161.10(10)
12 Tomášek Josef STE0808 337.10 7. 63.85( 7) 145.03(12)128.22(12)
13 Navrátil Pavel ASU0747 316.81 6. 173.85( 6) 142.96(13)
14 Plachý Ondřej JPV0707 301.06 7. 133.09(14)167.97( 7)
15 Robenek Jiří UOL0701 252.61 7. 100.81(12) 151.80( 7)
16 Mikoška Jan STE0807 247.15 5. 157.00( 7) 90.15( 5)
17 Juřina Marek KSU0828 163.17 9. 64.08( 9) 50.22(16) 48.87(13)
18 Pánek Ondřej SSU0702 151.59 9. 151.59( 9)
19 Janák Patrik UOL0703 147.14 10. 147.14(10)
20 Sekanina Ondřej ASU0745 138.97 10. 138.97(10)
21 Jurčík Jan KSU0848 136.63 11. 136.63(11)
22 Závodný Jakub SSU0704 105.21 15. 105.21(15)
23 Penka Matěj STE0705 76.72 6. 76.72( 6)
24 Holý Štěpán SBR0802 42.27 13. 42.27(13)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Štorek Jan JPV0505 B 302.94 1. 100.00( 1)102.94( 1)100.00( 1)
2 Tomanek Lukáš KSU0502 B 286.02 1. 95.26( 3) 82.34( 4)108.42( 1)
3 Černoch Martin PLU0500 B 284.26 1. 81.62( 6) 102.64( 2)100.00( 1)
4 Bláha Adam KSU0525 B 265.58 3. 46.29( 3) 86.75( 4) 89.89( 3) 88.94( 3)
5 Klösel Samuel AOP0504 248.11 2. 65.37( 2) 85.39( 5) 77.82( 5) 80.69( 4) 82.03( 2)
6 Karásek Antonín PLU0503 139.43 2. 49.44( 7) 89.99( 2)
7 Šána Robert KSU0616 136.00 3. 57.99( 6) 78.01( 3)
8 Vodička Igor UOL0502 101.80 2. 101.80( 2)
9 Klapetek Václav AOP0503 95.21 4. 67.28( 5) 27.93( 4)
10 Slavík Ondřej TVR0500 41.26 4. 0.00( 4) 41.26( 7)
11 Dvořák Štěpán KON0537 16.62 8. 16.62( 8)
12 Křupka Tadeáš KON0606 8.60 9. 8.60( 9)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
JPV 2
PLU 3
JPV 4
JPV 5
1 Stryk Štěpán KSU0306 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Šperlich Jan KSU0403 B 247.17 1. 57.53( 4) 89.64( 2)100.00( 1)
3 Krampla Michal Jan UOL0302 229.95 2. 64.43( 3) 50.63( 3) 89.19( 3) 76.33( 2)
4 Patterman Prokop KSU0333 182.32 1. 82.32( 2) 100.00( 1)
5 Sarazin Julien Pierre UOL0303 123.85 2. 59.39( 2) 64.46( 2)
6 Štoudek Martin ASU0448 45.09 3. 45.09( 3)
7 Steklý Milan UOL0405 34.89 4. 9.32( 4) 25.57( 4)