Logo

Výsledky závodu: Hanácký žebříček podzim 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
01.09.2021
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček KSU Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček PLU Ano Ano
2021-10-2828.10.2021 Oblastní žebříček KON Ano Ano
2021-10-3030.10.2021 Oblastní žebříček UOL Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Kubíčková Magdalena UOL1150 627.38 1. 216.43( 1) 189.66( 2)188.35( 3) 221.29( 1)
2 Otrubová Veronika PLU1277 604.83 1. 196.78( 2)182.39( 2) 200.00( 1)164.40( 4) 208.05( 2)
3 Kopecká Eliška SSU1252 585.38 1. 185.38( 4)200.00( 1)178.97( 3) 200.00( 1)123.93( 5)
4 Čeřovská Eliška KON1353 546.65 2. 186.79( 3)163.52( 3) 138.12( 4) 189.20( 2)170.66( 3)
5 Tichá Anna SSU1150 283.15 4. 94.40( 6) 57.43( 4) 69.83( 5)118.92( 6)
6 Matyšková Stela PLU1150 250.14 5. 148.17( 5) 101.97( 5)
7 Janků Michala STE1150 165.94 4. 165.94( 4)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Hýblová Eliška JPV0952 B 636.07 1. 212.49( 1) 213.73( 1)198.17( 2) 209.85( 1)
2 Tomanková Alice KSU0959 B 624.10 1. 206.79( 2)209.60( 1) 207.71( 1)202.27( 2)
3 Jordánová Nelly KSU1050 B 572.33 3. 180.71( 3) 194.66( 3)183.56( 5)194.11( 3) 67.83(10)
4 Luterová Laura PLU1051 B 569.43 2. 177.71( 4) 195.74( 2)185.83( 4)187.86( 5)184.42( 4)
5 Kopecká Tereza UOL1050 B 562.59 3. 74.78(10) 192.11( 3)193.98( 4)176.50( 5)
6 Gottwaldová Amálie STE0952 B 522.39 5. 169.56( 5)169.80( 5) 183.03( 6)
7 Zapletalová Anna KON0979 448.28 6. 85.06( 9) 104.62(11) 166.76( 6)172.52( 9)109.00( 8)
8 Vojčáková Anastázie ZLH1050 430.70 6. 114.27(10) 0.00(13) 152.09(11)164.34( 6)
9 Václavková Amálie KON1079 427.91 8. 82.68(12) 144.41( 8)175.17( 8)108.33( 9)
10 Fialová Andrea KON1061 406.50 7. 107.44( 7) 125.77( 9)124.25( 9)156.48(10)
11 Paloncý Adéla KSU0950 392.82 6. 114.02( 6)132.56( 8)146.24( 7)
12 Paulíčková Adela UOL0951 382.04 2. 194.16( 2) 187.88( 3)
13 Kočandrlová Natálie KSU0979 342.48 6. 162.93( 6) 179.55( 7)
14 Soldánová Pavlína JPV0999 315.69 4. 172.22( 4) 143.47( 7)
15 Gottwaldová Anna JPV0950 275.24 11. 115.34(11)100.99(12) 58.91(11)
16 Kvášová Kateřina UOL1051 177.30 7. 36.23(11)141.07( 7)
17 Bábková Amálie PTE1051 117.24 10. 117.24(10) 0.00(12)
18 Závodná Kateřina SSU1050 91.33 8. 91.33( 8)
19 Sochorová Anna SSU0952 35.66 13. 35.66(13)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Kovalčíková Alena AOP0751 B 627.98 1. 208.44( 1) 207.86( 1)211.68( 1)
2 Otrubová Karolína PLU0888 B 616.96 1. 197.54( 2)196.74( 2) 219.78( 1)199.64( 2)
3 Štefková Michaela PLU0851 B 582.70 1. 205.29( 1) 166.61( 8) 187.58( 5)189.83( 4)
4 Pinkavová Eliška JPV0850 B 579.96 2. 153.11( 7) 193.95( 4)187.82( 3) 198.19( 2)
5 Matoušková Johana STE0751 B 576.28 3. 188.97( 4)194.82( 3) 192.49( 3)
6 Benešová Anežka KON0757 B 550.50 4. 174.64( 5)185.93( 5)189.93( 4)172.80( 5)
7 Rozsívalová Adéla KON0760 B 548.63 3. 197.16( 3) 161.34(10)190.13( 3)
8 Zaoralová Eliška SSU0752 B 534.61 2. 125.16(12) 173.71( 6)192.40( 2)106.47(17) 168.50( 7)
9 Pachmannová Iva AOP0852 B 521.16 4. 131.06(15) 186.52( 4)184.23( 6)150.41(11)
10 Dvořáková Ema KON0777 514.40 7. 137.50( 9) 168.47( 8)150.42(11) 182.25( 7)163.68( 9)
11 Richtrová Ema SSU0753 507.96 5. 148.91( 8) 169.40( 7) 165.76( 9)172.80( 5)
12 Vavrdová Karolína PTE0880 500.56 7. 127.67(11) 163.76(10)171.54( 7)154.07(11) 165.26( 8)
13 Klapková Alžběta PTE0852 464.86 5. 160.64( 5) 166.26( 9)137.96(14)
14 Klöslová Sofie AOP0854 450.53 10. 150.49(11)156.55(10)143.49(12)136.32(13)
15 Vrbová Marie PTE0850 427.10 10. 128.38(10) 150.44(12)129.26(14)113.50(16) 147.40(12)
16 Fialová Anna KON0779 397.83 13. 110.26(13) 121.58(16)134.49(13)141.76(13)
17 Burdová Hana STE0852 393.95 14. 142.58(14)128.41(15)122.96(15)
18 Bartášková Karolína ASU0799 345.32 6. 164.22( 9)181.10( 6)
19 Balvanová Vendula JPV0750 329.07 8. 166.67( 8)162.40(10)
20 Reichlová Pavla KSU0888 303.87 6. 153.55( 6)150.32(13)
21 Kučerová Klaudie STE0853 236.76 12. 96.39(17)140.37(12)
22 Good Julie SBR0750 193.98 14. 90.36(18)103.62(14)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Pinkavová Hana JPV0551 B 313.53 1. 101.99( 1) 93.98( 3) 104.05( 1) 91.45( 5) 107.49( 1)
2 Otrubová Anna PLU0577 B 309.71 1. 107.97( 1) 100.85( 2)100.89( 2)
3 Přikrylová Jana JPV0652 B 282.08 3. 97.82( 3) 50.71(10) 92.50( 3) 91.76( 4) 90.69( 4)
4 Plachá Aneta JPV0555 B 274.09 1. 84.34( 5) 86.14( 4) 102.15( 1) 85.80( 5)
5 Přikrylová Ivana JPV0653 B 269.99 2. 100.19( 2) 85.37( 5) 82.17( 4) 84.43( 7) 84.20( 6)
6 Dráčová Barbora UOL0652 244.83 2. 98.05( 2) 57.21( 7) 89.57( 6)
7 Kopecká Nela UOL0650 232.27 4. 85.02( 4) 79.47( 5) 67.78( 9)
8 Venusová Anna STE0554 188.62 3. 97.00( 3) 91.62( 3)
9 Smýkalová Eliška KSU0676 178.31 6. 76.57( 6) 56.24( 9) 45.50(10)
10 Juřinová Adéla KSU0650 174.93 6. 58.94( 7) 52.04( 9) 58.73( 6) 57.26( 7)
11 Bartáková Veronika UOL0551 123.77 8. 66.69( 8) 57.08( 8)
12 Burdová Helena STE0653 103.46 2. 103.46( 2)
13 Navrátilová Marie ASU0599 75.12 8. 75.12( 8)
14 Pobucká Eliška ASU0550 73.26 7. 73.26( 7)
15 Doláková Adéla JPV0550 69.63 6. 69.63( 6)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Lubrichová Veronika STE0451 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 95.17( 2)
2 Janečková Adéla PLU0452 B 288.91 1. 100.00( 1) 98.25( 2) 75.01( 3) 90.66( 3)
3 Šánová Julie KSU0494 B 244.43 3. 88.48( 3) 76.27( 4) 79.68( 4)
4 Lukašáková Sára STE0450 174.42 2. 96.44( 3) 77.98( 2)
5 Trepáčová Gabriela STE0353 100.00 1. 100.00( 1)
6 Smékalová Viktorie UOL0450 99.86 2. 99.86( 2)
7 Heclová Marie KSU0454 98.53 2. 98.53( 2)
8 Šneiderová Daniela ASU0398 59.74 4. 37.95( 4) 21.79( 5)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Marek Martin STE1100 621.25 1. 209.72( 1)205.93( 1)202.51( 1) 205.60( 2)
2 Mrkvica Jan ZLH1100 600.85 1. 197.85( 2) 197.30( 3)205.70( 1)
3 Smýkal Lukáš KSU1101 591.52 2. 199.22( 2)199.65( 2)192.65( 4)
4 Vlček Antonín KSU1121 570.97 3. 185.49( 3)191.06( 3)194.42( 3)177.72( 6)
5 Macek Václav ASU1249 567.56 3. 108.44( 7) 142.48( 5) 193.03( 4)185.83( 5)188.70( 3)
6 Václavek Alois KON1132 480.78 4. 167.56( 4)156.99( 4)132.28( 6) 52.96(11) 156.23( 4)
7 Hubík Hubert PLU1300 397.27 5. 119.49( 6)121.56( 6)105.74( 7) 156.22( 7)106.56( 5)
8 Binar Vít STE1201 376.87 5. 132.44( 5) 153.84( 5) 90.59( 9) 74.72( 6)
9 Pospíšil Jáchym PTE1111 364.93 1. 216.66( 1) 148.27( 8)
10 Podmol Ondřej AOP1300 200.19 2. 200.19( 2)
11 Zapletal David KON1111 187.53 8. 102.56( 8) 84.97(10)
12 Liber Tomáš AOP1302 37.23 12. 37.23(12)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Kovalčík Petr AOP0901 B 617.86 1. 206.18( 1) 208.53( 1)203.15( 1)
2 Lutera Oliver PLU1001 B 605.27 1. 199.47( 2) 205.31( 1)196.49( 2) 200.49( 2)
3 Matoušek Jan STE0909 B 593.28 2. 197.72( 2)200.59( 2)194.97( 3)
4 Štábl Vít KSU1100 B 585.69 3. 199.40( 3)182.00( 5) 194.09( 3)192.20( 4)155.52( 9)
5 Kupilík Vít ASU0911 B 569.67 1. 201.13( 1)184.51( 4)154.80( 8) 184.03( 6)
6 Čeřovský Filip KON1010 B 531.64 4. 190.42( 4) 170.27( 6) 170.95( 5)
7 Ryszkowski Ondřej SSU1001 B 527.19 4. 154.64( 8) 154.69( 7) 186.13( 4)177.29( 7)163.77( 7)
8 Kožnárek Pavel PLU0902 B 519.22 4. 170.94( 7)153.78( 8) 164.82( 8)183.46( 4)
9 Pánek Antonín SSU0901 514.63 5. 171.92( 6)164.16( 6)178.55( 5) 89.44(13) 162.57( 8)
10 Hřivňák Petr PLU0900 458.07 6. 86.87(13) 169.42( 7)119.43(12)169.22( 6)
11 Vrba Antonín PTE1001 413.05 9. 134.19(10)126.27(10)117.35( 9) 46.41(15) 152.59(10)
12 Liber Václav AOP1000 339.45 3. 143.09(10)196.36( 3)
13 Frélich Matyáš PLU0901 312.54 11. 73.21(13) 106.60(11)132.73(11)
14 Jordán Dominik KSU1000 265.88 12. 106.32(12) 80.14(14) 34.45(16) 79.42(14)
15 Cetl Jan AOP0902 260.53 9. 147.98( 9)112.55(12)
16 Havlík Jakub KSU1009 256.21 9. 142.94( 9)113.27(11)
17 Plachý Matyáš JPV1010 255.82 11. 100.30(11) 73.36(14) 82.16(13) 53.88(15)
18 Rozsíval Martin KON1022 198.82 11. 47.16(14)151.66(11)
19 Holas Štěpán AOP0900 196.10 3. 196.10( 3)
20 Koutný Ondřej JPV1001 187.73 5. 187.73( 5)
21 Heiser Matěj SSU0900 183.02 5. 183.02( 5)
22 Tempír Lukáš UOL1001 171.67 14. 59.09(14) 60.36(16) 52.22(15) 0.00(19)
23 Suchánek Matyáš PLU0903 153.71 12. 52.83(15) 100.88(12)
24 Růžička Matěj KSU0901 142.49 9. 142.49( 9)
25 Profous Štěpán KSU1030 140.87 12. 86.94(12) 45.95(17) 6.74(18) 7.98(16)
26 Slaný David AOP0907 127.68 13. 30.83(17) 96.85(13)
27 Fanta Maxmilian UOL0902 107.92 10. 107.92(10)
28 Sekanina Marek ASU1010 64.49 15. 64.49(15) 0.00(20)
29 Tříska David PTE1003 16.75 16. 16.75(16)
30 Jäckel Maxmilián KSU1020 6.15 18. 6.15(18)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Světnický Antonín STE0800 B 604.54 1. 194.44( 5) 200.22( 2)205.08( 1)199.24( 2)187.60( 6)
2 Mrkvica Václav ZLH0800 B 594.60 2. 198.49( 2)199.02( 3) 194.75( 3) 197.09( 3)
3 Janeček Jáchym UOL0700 B 593.82 1. 204.89( 1)200.76( 1)188.17( 4)180.11( 8) 172.32( 9)
4 Pánek Ondřej SSU0702 B 571.64 4. 194.82( 4)103.61(12) 187.98( 5)188.84( 5)175.25( 8)
5 Navrátil Pavel ASU0747 B 565.01 4. 192.73( 4)184.25( 6)181.21( 7) 188.03( 5)
6 Macek Vojtěch ASU0748 B 541.42 3. 196.63( 3)178.60( 5)159.70( 8) 161.52(12) 166.19(10)
7 Plachý Ondřej JPV0707 B 536.13 6. 182.95( 7)171.95( 6) 169.02( 7) 172.58( 9)180.60( 7)
8 Holas Štěpán AOP0900 388.26 2. 188.75( 6)199.51( 2)
9 Miča Jan KSU0701 384.33 1. 180.93( 8) 203.40( 1)
10 Paloncý Jan KSU0808 379.73 3. 184.10( 6) 195.63( 3)
11 Gallo Ondřej AOP0802 379.71 4. 191.42( 4)188.29( 4)
12 Barták Petr UOL0805 370.59 2. 171.29( 7)199.30( 2)
13 Sekanina Ondřej ASU0745 310.71 8. 138.65( 8) 172.06(10)
14 Kubíček Vavřinec UOL0801 301.35 11. 164.00(11)137.35(11)
15 Juřina Marek KSU0828 252.82 9. 21.28( 9) 94.93(13) 77.77( 9) 80.12(12)
16 Čech Viktor AOP0801 206.01 1. 206.01( 1)
17 Jurčík Jan KSU0848 136.82 10. 93.37(14) 43.45(10)
18 Marek Vít KSU0838 129.29 10. 7.27(10) 57.80(15) 21.76(11) 49.73(13)
19 Mikoška Jan STE0807 125.35 9. 125.35( 9)
20 Šneider Kvido ASU0749 125.00 10. 125.00(10)
21 Robenek Jiří UOL0701 111.64 11. 111.64(11)
22 Kropáček Matěj STE0810 69.51 13. 22.03(13) 47.48(14)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Černoch Martin PLU0500 B 313.19 1. 110.27( 1) 94.93( 2)107.99( 2)
2 Štorek Jan JPV0505 B 301.76 1. 100.00( 1) 89.88( 3) 101.76( 1)100.00( 1) 81.02( 4)
3 Klösel Samuel AOP0504 B 275.75 2. 99.85( 2) 96.72( 3) 78.21( 4) 79.18( 5)
4 Šána Robert KSU0616 B 252.19 3. 85.55( 4) 83.96( 3) 82.68( 3)
5 Karásek Antonín PLU0503 134.70 2. 72.36( 2) 62.34( 5)
6 Trepáč Adam STE0504 109.34 1. 109.34( 1)
7 Bláha Adam KSU0525 101.52 2. 101.52( 2)
8 Dvořák Štěpán KON0537 97.86 4. 2.44( 4) 44.74( 4) 50.68( 6)
9 Hejtmánek Štěpán SSU0505 75.76 3. 24.40( 3) 10.08( 6) 22.78( 5) 26.79( 5) 24.57( 7)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ASU 1
KSU 2
PLU 3
KON 4
UOL 5
1 Šperlich Jan KSU0403 B 187.03 1. 100.00( 1) 87.03( 3)
2 Stryk Štěpán KSU0306 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Tomášek Adam CEL0400 B 100.00 1. 100.00( 1)
4 Patterman Prokop KSU0333 95.97 2. 95.97( 2)
5 Štoudek Martin ASU0448 69.06 2. 20.50( 4) 48.56( 2)