Logo

Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2021 - stav po 4 závodech

Datum:
12.06.2021
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati TBM Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček VBM Ano Ne
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ne
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu BBM Ano Ne
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ne Ne
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ne Ne
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ne Ne
2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček PBM Ne Ne
2021-10-2828.10.2021 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    

D21C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Opálková Martina TBM0056 209.62 1. 104.81( P) 104.81( 1)
2 Špringlová Kamila TBM0050 206.38 2. 103.19( P) 103.19( 2)
3 Chloupková Barbora VBM8455 180.46 2. 88.46( 2) 92.00( 3)
4 Drábková Zuzana TBM8452 122.40 4. 61.20( P) 61.20( 4)
5 Tesařová Markéta ZBM9456 100.00 1. 100.00( 1)
5 Ptáčková Veronika TBM7374 100.00 1. 100.00( 1)
5 Matušková Jana RBK9999 100.00 1. 100.00( 1)
8 Toušová Zuzana RBK8556 67.51 3. 67.51( 3)
9 Molnárová Monika ZBM9459 61.53 2. 61.53( 2)
10 Boučková Anna TBM0051 19.46 6. 9.73( P) 9.73( 6)
11 Humlíčková Martina UBM0151 15.00 5. 15.00( 5)

D21D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Košíková Jana ZBM8352 141.82 2. 70.91( P) 70.91( 2)
2 Mazalová Monika RBK9252 100.00 1. 100.00( 1)

D35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Ptáčková Veronika TBM7374 219.79 1. 114.68( 1) 105.11( 1)
2 Vernerová Radka VBM8558 218.55 1. 112.67( 1) 105.88( 1)
3 Štěpánková Kateřina TBM7654 203.28 2. 101.64( P) 101.64( 2)
4 Ryglová Kateřina TBM7372 197.17 2. 98.60( 2) 98.57( 2)
5 Grycová Petra TBM7467 184.96 3. 92.48( P) 92.48( 3)
6 Šichová Radka ZBM8051 177.46 3. 88.73( 3) 88.73( P)
7 Janíková Marie UBM7852 170.91 3. 86.76( 3) 84.15( 4)
8 Křístková Veronika ZBM8379 163.80 7. 81.90( P) 81.90( 7)
9 Smítalová Jana ZBM8053 160.67 4. 77.43( 4) 74.42( 4) 83.24( 6)
10 Janováčová Petra ZBM8558 155.88 4. 84.71( 4) 71.17( 5) 60.87(11)
11 Cicvárková Lucie ZBM7651 155.74 8. 77.87( P) 77.87( 8)
12 Firešová Andrea ZBM7353 133.84 10. 66.92( P) 66.92(10)
13 Jágrová Vlasta SBK7789 127.99 5. 39.25( 9) 53.47( 7) 60.19( 5) 67.80( 9)
14 Kroutilová Eva TBM7861 116.28 7. 58.14( P) 44.87( 7) 58.14(12)
15 Kočová Lenka ZBM8160 108.48 13. 54.24( P) 54.24(13)
16 Coufalová Martina ZBM7755 108.42 14. 54.21( P) 54.21(14)
17 Daňková Veronika SBK8151 103.98 2. 103.98( 2)
18 Chloupková Barbora VBM8455 90.91 3. 90.91( 3)
19 Tomanová Veronika LBM7751 88.10 6. 49.17( 6) 5.79(10) 38.93(17)
20 Jemelíková Lada VBM6555 84.12 5. 84.12( 5)
21 Barnatová Hana ZBM7756 82.79 6. 27.39( 9) 55.40( 6)
22 Malá Alice TBM7991 65.31 6. 65.31( 6)
23 Košíková Jana ZBM8352 61.28 8. 0.56(12) 30.64( P) 30.64( 8)
24 Beránková Šárka ZBM7356 60.04 10. 30.02(10) 30.02( P)
25 Vítková Barbora PBM7952 53.93 5. 53.93( 5)
26 Tesařová Jitka RBK6451 47.79 8. 47.79( 8)
27 Soběslavská Vendula PBM8051 44.14 7. 44.14( 7)
28 Sychrová Daniela VBM8458 43.25 8. 43.25( 8) 0.00( 9)
29 Finstrlová Alena ZBM7550 42.93 15. 42.93(15)
30 Ramachová Magda PBM8151 39.58 16. 39.58(16)
31 Dohnalová Květa ZBM7954 23.96 11. 23.96(11)
32 Sladká Magdalena PBM8450 23.65 18. 23.65(18)
33 Eliášková Hana LBM8051 12.60 19. 12.60(19)

D45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Schwabová Kateřina TBM7371 215.30 1. 107.65( P) 100.00( 1) 107.65( 1)
2 Kubáňová Jana TBM7275 200.77 1. 100.00( 1) 100.77( 2)
3 Čechová Marcela TBM7659 192.64 2. 96.32( P) 96.32( 2)
4 Hiršová Marcela TBM7079 183.16 3. 91.58( P) 91.58( 3)
5 Doušková Vlasta TBM7060 178.38 3. 73.72( 3) 88.44( 3) 89.94( 4)
6 Tršová Daniela PBM7375 177.09 1. 100.00( 1) 77.09( 4)
7 Ehlová Pavla TBM7377 175.68 5. 87.84( P) 87.84( 5)
8 Fuchsová Marcela TBM7260 171.47 2. 75.92( 2) 95.55( 2)
9 Hrušková Lenka ZBM6251 148.18 6. 74.09( P) 74.09( 6)
10 Lukášová Lenka TBM6653 119.46 8. 59.73( P) 59.73( 8)
11 Tachovská Kamila PBM7655 82.44 3. 82.44( 3)
12 Urbánková Lenka ZBM7551 71.06 9. 35.53( P) 35.53( 9)
13 Mokrá Regina ABM6854 70.49 4. 70.49( 4)
14 Janská Iva LBM5795 65.68 7. 65.68( 7)
15 Čelechovská Zora UBM7451 62.21 5. 62.21( 5)
16 Beránková Šárka ZBM7356 54.46 10. 27.23( P) 27.23(10)
17 Mudráková Michaela TBM7555 38.92 5. 38.92( 5)

D55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Eremiášová Jana TBM5451 203.52 1. 101.76( P) 100.00( 1) 101.76( 1)
2 Jašková Monika TBM6363 194.59 1. 92.19( 2) 100.00( 1) 94.59( 3)
3 Kuchařová Ada TBM5855 190.62 2. 95.31( P) 95.31( 2)
4 Dokoupilová Zuzana VBM5754 171.41 3. 73.80( 3) 97.61( 3)
5 Bravená Alexandra VBM6155 124.10 2. 23.47( 4)100.63( 2)
6 Chroustová Petra VBM6655 100.00 1. 100.00( 1)
7 Tomanová Elena ZBM6666 98.56 4. 15.76( 4) 49.28( P) 49.28( 7)
8 Jalová Marie RBK5761 91.55 4. 91.55( 4)
9 Matyášová Lenka LBM6460 59.26 5. 59.26( 5)
10 Sladká Zora PBM6059 59.12 6. 59.12( 6)

D65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Kolaříková Věra SBK5251 214.77 1. 114.77( 1)100.00( 1)
2 Procházková Helena TBM5351 200.97 1. 100.97( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Liščinská Eva TBM4451 170.91 2. 80.06( 4) 90.85( 2)
4 Kabáthová Jitka ZBM5582 168.52 3. 84.26( 3) 84.26( P)
5 Tomanová Jana LBM4955 105.54 3. 29.38( 6) 76.16( 3)
6 Salajková Věra LBM5558 76.77 5. 76.77( 5)
7 Henková Svatava RBK5454 29.07 4. 29.07( 4)

H21C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Horvát Petr TBM9437 212.86 1. 106.43( P) 106.43( 1)
2 Zimmermann Jakub TBM8911 210.82 1. 105.41( P) 105.41( 1)
3 Ehl Jiří TBM7701 207.95 1. 104.90( 1) 103.05( 2)
4 Mokrý Ondřej ABM9410 197.61 2. 102.81( 2) 94.80( 3)
5 Vedra David TBM7402 197.56 2. 98.78( P) 98.78( 2)
6 Khýn Vítězslav TBM8304 181.28 4. 90.64( P) 90.64( 4)
7 Sychra Tomáš VBM8305 178.81 3. 92.29( 3) 86.52( 4)
8 Brabec Jaroslav ZBM8242 165.74 4. 82.87( 4) 82.87( P)
9 Drábek Jan ZBM8511 162.44 5. 81.22( 5) 81.22( P)
10 Kavan Tomáš TBM8603 150.62 5. 75.31( P) 75.31( 5)
11 Hubík Martin TBM8503 149.78 6. 74.89( P) 74.89( 6)
12 Macháček Petr ZBM0112 145.58 6. 52.07( 6) 72.79( P) 72.79( 7)
13 Matula Petr ADA8202 100.00 1. 100.00( 1)
14 Karlík Jan TBM8809 96.76 8. 48.38( P) 48.38( 8)
15 Mazal Zdeněk VBM8103 91.55 3. 91.55( 3)
16 Novotný Ondřej ABM9211 87.65 5. 87.65( 5)
17 Kořan Pavel VBM7401 83.51 6. 83.51( 6)
18 Šedivý Jiří VBM8207 71.32 7. 71.32( 7)
19 Humlíček Petr UBM9701 12.64 9. 12.64( 9)

H21D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Thiemel Jiří TBM8905 103.60 2. 51.80( P) 51.80( 2)
2 Dressler Jan SBK7911 100.00 1. 100.00( 1)

H35 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Kyncl Tomáš ZBM7201 210.32 1. 105.16( 1)105.16( P)
2 Koča Jaroslav ZBM8206 208.92 1. 104.46( P) 104.46( 1)
3 Račanský Jan UBM7903 204.72 1. 100.15( 2) 95.49( 2) 104.57( 1) 95.94( 4)
4 Ptáček Ondřej TBM7120 200.00 1. 100.00( P)100.00( 1)
5 Verner Tomáš VBM8204 196.43 2. 97.76( 2) 98.67( 2)
6 Brosch Petr RBK7111 192.36 3. 94.69( 3) 97.67( 3)
7 Hubík Martin TBM8503 190.50 6. 95.25( P) 95.25( 6)
8 Baše Tomáš ZBM7402 188.68 3. 84.35( 3) 93.00( 4) 95.68( 5)
9 Liščinský Tomáš TBM8411 188.63 3. 91.76( 5) 90.77( 6) 96.87( 3)
10 Rotek Pavel ZBM7704 185.78 4. 92.89( 4) 92.89( P)
11 Auermüller Vít ZBM6701 179.00 6. 89.50( 6) 89.50( P)
12 Cicvárek Ivo ZBM7504 165.44 10. 82.72( P) 82.72(10)
13 Dohnal Pavel ZBM8005 163.44 9. 81.72( 9) 81.72( P)
14 Skoba Ondřej ZBM7706 163.08 7. 81.54( P) 81.54( 7)
15 Veselý Martin RBK7502 161.88 8. 75.76(11) 86.12( 8)
16 Hanousek Kamil RBK7401 161.21 5. 69.08(14) 92.13( 5)
17 Sedlář Petr TBM7319 158.72 11. 79.36( P) 79.36(11)
18 Zelený Pavel ZBM7302 156.40 10. 78.20(10) 78.20( P)
19 Beránek Miroslav ZBM7705 154.08 12. 77.04( P) 77.04(12)
20 Kubáň Pavel TBM7506 152.46 13. 76.23( P) 76.23(13)
21 Smítal Rostislav ZBM7903 145.78 9. 72.89( P) 72.89( 9) 66.17(15)
22 Janováč Dušan ZBM7804 145.61 4. 72.83(12) 64.65( 4) 72.78(14)
23 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 111.22 17. 55.61(17) 55.61( P)
24 Hustý Jakub TBM7708 110.14 16. 55.07( P) 55.07(16)
25 Chvátal Lukáš ZBM8309 108.06 17. 54.03( P) 54.03(17)
26 Horký Tomáš TBM6747 100.06 18. 50.03( P) 50.03(18)
27 Daněk Roman SBK7541 95.19 7. 95.19( 7)
28 Rudolf Tomáš ZBM8402 90.00 10. 11.75(19) 45.00( P) 45.00(10) 0.00(21)
29 Keprt Jiří ZBM7909 87.46 11. 28.65(18) 43.73( P) 43.73(11)
30 Mokrý Jan ABM6611 86.57 7. 86.57( 7)
31 Sladký Marek PBM8604 83.83 9. 83.83( 9)
32 Doušek Robert TBM7911 83.07 8. 83.07( 8)
33 Chloupek Tomáš VBM8404 75.61 8. 75.61( 8)
34 Komenda Kamil PBM7201 69.55 13. 69.55(13)
35 Polách David ZBM8003 65.88 12. 0.00(20) 32.94( P) 32.94(12) 4.93(20)
36 Suchomel Vít MBM8448 59.41 15. 59.41(15)
37 Dokoupil Zbyněk VBM8206 56.88 16. 56.88(16)
38 Mareček Jiří ADA5901 47.64 5. 47.64( 5)
39 Robotka Jan PBM7800 41.51 19. 41.51(19)

H45 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Mudrák Pavel TBM6900 244.88 1. 122.44( P)122.44( 1)
2 Kheil Radim PBM7301 231.81 1. 123.30( 1) 108.51( 1) 89.04( 3)
3 Fiala Jan ZBM7205 204.80 2. 102.40( P) 102.40( 2)
4 Urválek Jiří TBM6107 200.88 2. 100.44( P) 100.44( 2)
5 Šňupárek Martin TBM7107 181.14 4. 90.57( P) 90.57( 4)
6 Trš Lubomír PBM7302 168.54 2. 79.54( 5) 89.00( 2) 30.69(15)
7 Toman Ondřej LBM7517 168.49 2. 89.66( 2) 76.56( 5) 78.83( 4)
8 Otoupalík Jan TBM7123 165.70 5. 82.85( P) 82.85( 5)
9 Vostal Petr TBM7411 162.86 4. 81.44( 4) 81.42( 4)
10 Malý Martin TBM7610 145.62 6. 72.81( P) 72.81( 6)
11 Polouček Pavel ABM7100 136.25 7. 78.10( 7) 58.15( 8)
12 Zelený Pavel ZBM7302 123.98 5. 61.99( P) 61.99( 5)
13 Matuška Pavel RBK7001 122.80 3. 88.56( 3) 34.24(13)
14 Jalový Vlastimil RBK6120 113.77 7. 53.55( 7) 60.22( 7)
15 Fučík Karel VBM7246 108.56 1. 108.56( 1)
16 Florian Michal TBM6733 106.54 11. 53.27( P) 53.27(11)
17 Kurečka Robert ABM7210 98.74 6. 76.96( 6) 21.78( 8)
18 Humlíček René UBM7101 91.05 3. 91.05( 3)
19 Pulec Pavel VBM6201 87.03 3. 87.03( 3)
20 Šilar Radek UBM7201 78.22 6. 78.22( 6)
21 Kycl Miroslav LBM7100 71.85 7. 71.85( 7)
22 Rajnoha Miroslav UBM7104 60.38 6. 60.38( 6)
23 Korpas Jaroslav LBM6113 54.22 9. 54.22( 9)
24 Jordanov Nikolaj VBM6501 53.80 10. 53.80(10)
25 Mokrý Jan ABM6611 38.21 12. 38.21(12)
26 Urbánek Petr ZBM7303 36.56 16. 18.28( P) 18.28(16)
27 Mokrý Pavel ABM6801 32.80 14. 32.80(14)

H55 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Minařík Luboš TBM5711 209.96 1. 109.96( 1)100.00( 1) 91.42( 3) 97.43( 3)
2 Zabloudil Pavel TBM5003 195.30 2. 97.65( P) 93.20( 2) 97.65( 2)
3 Jašek Milan TBM6201 186.87 1. 63.42( 5) 60.19( 2) 100.00( 1) 86.87( 4)
4 Štěpánek Jiří LBM5401 167.34 2. 104.17( 2) 63.17( 7)
5 Robotka Libor PBM5303 162.69 4. 69.75( 4) 91.12( 4) 71.57( 6)
6 Chmelík Aleš VBM4732 104.93 1. 104.93( 1)
7 Hruška Tomáš ZBM6401 94.62 9. 47.31( P) 47.31( 9)
8 Sponar Jan TBM5004 85.86 3. 85.86( 3)
9 Pekárek Aleš RBK6602 82.91 5. 82.91( 5)
10 Jalový Jaroslav RBK5719 54.25 8. 54.25( 8)

H65 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
1 Dufek Jan TBM4231 202.57 1. 84.57( 2) 100.00( 1)102.57( 1)
2 Henek Milan RBK5307 199.40 1. 100.00( 1) 99.40( 2)
3 Bauer Emil VBM4410 100.00 1. 100.00( 1)
4 Dokoupil Vladimír VBM4806 98.03 3. 98.03( 3)
5 Denemarek Oldřich BBM5100 95.67 4. 95.67( 4)
6 Sladký Ivan PBM5513 87.95 5. 87.95( 5)
7 Šnyrch František ABM4902 77.65 3. 77.65( 3)
8 Ptáček Ladislav BBM5300 19.93 6. 19.93( 6)