Logo

Event results: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2021 - stav po 10 závodech

Date:
2021/06/12
Organiser:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
List of events:
Date Name Organiser Results Calculated
2021-06-122021/06/12 Mistrovství oblasti na klasické trati TBM Yes Yes
2021-06-262021/06/26 Oblastní žebříček ZBM Yes Yes
2021-09-042021/09/04 Oblastní žebříček ZBM Yes Yes
2021-09-192021/09/19 Oblastní žebříček ADA Yes Yes
2021-09-252021/09/25 Oblastní žebříček VBM Yes Yes
2021-09-282021/09/28 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Yes Yes
2021-09-282021/09/28 Mistrovství oblasti ve sprintu BBM Yes Yes
2021-10-022021/10/02 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Yes Yes
2021-10-032021/10/03 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Yes Yes
2021-10-162021/10/16 Oblastní žebříček ABM Yes Yes
2021-10-242021/10/24 Oblastní žebříček PBM No No
2021-10-282021/10/28 Oblastní žebříček KON No No
Classes:
D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    

D21C (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Špringlová Kamila TBM0050 421.26 2. 70.21( P) 103.19( 2) 89.00( 7) 88.65( 9) 70.21( P) 0.00( P)
2 Opálková Martina TBM0056 306.73 1. 51.12( P) 104.81( 1) 99.68( 3) 51.12( P) 0.00( P)
3 Kozáková Zdenka TBM7952 302.69 1. 50.45( P) 102.97( 1) 98.82( 5) 50.45( P) 0.00( P)
4 Tesařová Markéta ZBM9456 296.61 1. 100.00( 1) 97.15( 3) 99.46( 4)
5 Grycová Kateřina TBM0058 291.24 4. 48.54( P) 95.87( 4) 98.29( 6) 48.54( P)
6 Bořilová Klára TBM8964 263.21 1. 43.87( P) 100.00( 1) 75.47(10) 43.87( P) 0.00( P)
7 Chloupková Barbora VBM8455 258.19 2. 88.46( 2) 92.00( 3) 77.73(18)
8 Chromá Adéla TBM8870 250.72 9. 41.79( P) 82.02( 9) 85.12(11) 41.79( P) 0.00( P)
9 Zháňalová Barbora ZBM9354 239.86 2. 39.98( P) 99.88( 2)100.00( 2)
10 Mazalová Monika RBK9252 237.07 1. 82.14( 3) 54.93(20) 100.00( 1)
11 Korpasová Tereza TBM9898 217.33 7. 36.22( P) 84.54( 8) 96.57( 7)
12 Rotková Markéta ZBM0455 214.18 5. 35.70( P) 94.86( 5) 83.62(13)
13 Pompurová Terézia TBM9857 189.78 16. 31.63( P) 45.04(16) 81.48(16) 31.63( P) 0.00( P)
14 Barnatová Klára ZBM0352 171.29 10. 28.55( P) 57.09(13) 85.65(10)
15 Molnárová Monika ZBM9459 155.74 2. 61.53( 2) 94.21( 2)
16 Hendrychová Zuzana ZBM8954 154.33 14. 25.72( P) 45.85(15) 82.76(14)
17 Nechanická Klára TBM0055 150.48 1. 25.08( P) 100.32( 1) 25.08( P) 0.00( P)
18 Ptáčková Veronika TBM7374 150.00 1. 100.00( 1) 25.00( P) 25.00( P)
19 Bednaříková Emma PBM0359 145.64 11. 70.37(11) 75.27(19)
20 Fučíková Hana VBM7751 137.03 11. 51.91(14) 85.12(11)
21 Auermüllerová Anna ZBM0060 120.00 1. 20.00( P) 100.00( 1)
21 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 120.00 1. 20.00( P) 100.00( 1)
23 Kopáčková Jana ZBM7951 112.68 2. 18.78( P) 93.90( 2)
24 Hiklová Natalia ZBM8350 111.90 8. 18.65( P) 93.25( 8)
25 Matušková Jana RBK9999 100.00 1. 100.00( 1)
26 Drábková Zuzana TBM8452 91.80 4. 15.30( P) 61.20( 4) 15.30( P) 0.00( P)
27 Mádlová Věra PBM8951 90.45 6. 90.45( 6)
28 Korpasová Lucie TBM0151 89.29 12. 14.88( P) 59.53(12) 14.88( P) 0.00( P)
29 Čechová Jitka VBM8353 81.69 15. 81.69(15)
30 Kociánová Lenka VBM8553 80.41 17. 80.41(17)
31 Beržinská Soňa SBK8554 79.65 4. 79.65( 4)
32 Toušová Zuzana RBK8556 67.51 3. 67.51( 3)
33 Humlíčková Martina UBM0151 15.00 5. 15.00( 5)
34 Boučková Anna TBM0051 14.59 6. 2.43( P) 9.73( 6) 2.43( P) 0.00( P)

D21D (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Košíková Jana ZBM8352 600.00 1. 100.00( P) 70.91( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 67.62( 2)
2 Boučková Anna TBM0051 168.65 2. 28.11( P) 97.05( 2) 28.11( P) 0.00( P) 15.38( 3)
3 Mazalová Monika RBK9252 100.00 1. 100.00( 1)
3 Matulová Lucie ADA8880 100.00 1. 100.00( 1)

D35 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Ptáčková Veronika TBM7374 653.03 1. 114.68( 1) 105.11( 1)111.27( 1)104.29( 1) 108.84( P)108.84( P)
2 La Carbonara Hana TBM7652 588.89 1. 97.15( 2) 96.18( 3) 96.56( 3) 98.15( P) 98.15( P)102.70( 1)
3 Štěpánková Kateřina TBM7654 457.98 1. 76.33( P) 101.64( 2) 99.53( 2)104.15( 1) 76.33( P) 0.00( P)
4 Grycová Petra TBM7467 426.46 2. 71.08( P) 92.48( 3) 92.53( 4) 99.29( 2) 71.08( P) 0.00( P)
5 Kroutilová Eva TBM7861 423.16 4. 70.53( P) 44.87( 7) 58.14(12) 81.06( 4) 67.78( 5) 60.16( 8) 70.53( P) 0.00( P) 73.10( 7)
6 Jágrová Vlasta SBK7789 400.06 3. 39.25( 9) 53.47( 7) 60.19( 5) 67.80( 9) 30.98( 8) 37.82( 9) 84.58( 4) 86.48( 3) 47.54(11)
7 Ryglová Kateřina TBM7372 393.83 2. 98.60( 2) 98.57( 2) 65.64( P) 65.64( P) 65.38( 9)
8 Smítalová Jana ZBM8053 336.68 1. 77.43( 4) 74.42( 4) 83.24( 6) 101.59( 1)
9 Jemelíková Lada VBM6555 335.60 3. 84.12( 5) 64.43( 6) 91.51( 4) 95.54( 3)
10 Janováčová Petra ZBM8558 276.41 4. 84.71( 4) 71.17( 5) 60.87(11) 59.66( 6)
11 Janíková Marie UBM7852 255.60 3. 86.76( 3) 84.15( 4) 84.69( 5)
12 Dohnalová Květa ZBM7954 234.78 7. 23.96(11) 55.48( 7) 0.00(11) 65.22( 7) 70.11( 7) 20.01(14)
13 Tomanová Veronika LBM7751 234.17 5. 49.17( 6) 5.79(10) 38.93(17) 16.61(10) 44.29( 8) 79.38( 5)
14 Kociánová Lenka VBM8553 221.37 1. 100.77( 2)120.60( 1)
15 Vernerová Radka VBM8558 218.55 1. 112.67( 1) 105.88( 1)
16 Malá Alice TBM7991 212.62 6. 65.31( 6) 35.44( P) 35.44( P) 76.43( 6)
17 Coufalová Martina ZBM7755 195.13 5. 32.52( P) 54.21(14) 5.27(10) 24.07( 9) 79.06( 5)
18 Křístková Veronika ZBM8379 190.25 5. 31.71( P) 81.90( 7) 76.64( 5)
19 Kaděrová Jana ZBM8653 186.08 4. 31.01( P) 72.82( 6) 82.25( 4)
20 Chloupková Barbora VBM8455 184.82 3. 90.91( 3) 93.91( 4)
21 Cicvárková Lucie ZBM7651 163.19 8. 27.20( P) 77.87( 8) 58.12(10)
22 Barnatová Hana ZBM7756 152.25 6. 27.39( 9) 55.40( 6) 69.46( 6)
23 Vítková Barbora PBM7952 151.58 3. 53.93( 5) 97.65( 3)
24 Finstrlová Alena ZBM7550 132.63 8. 42.93(15) 23.16( 8) 66.54( 8)
25 Stachoňová Barbara ZBM8451 122.11 2. 20.35( P) 101.76( 2)
26 Dvořáková Hana ZBM8676 111.50 2. 18.58( P) 92.92( 2)
27 Šichová Radka ZBM8051 106.48 3. 88.73( 3) 17.75( P)
28 Daňková Veronika SBK8151 103.98 2. 103.98( 2)
29 Toušová Zuzana RBK8556 91.58 3. 91.58( 3)
30 Sladká Magdalena PBM8450 88.30 5. 23.65(18) 64.65( 5)
31 Doušková Klára TBM7761 85.44 7. 14.24( P) 22.63( 9) 34.33( 7) 14.24( P) 0.00( P)
32 Firešová Andrea ZBM7353 80.30 10. 13.38( P) 66.92(10)
33 Soběslavská Vendula PBM8051 75.90 7. 44.14( 7) 31.76(13)
34 Vršková Dagmar ZBM7850 73.03 6. 12.17( P) 60.86( 6)
35 Kočová Lenka ZBM8160 65.09 13. 10.85( P) 54.24(13)
36 Tesařová Jitka RBK6451 47.79 8. 47.79( 8)
37 Sychrová Daniela VBM8458 43.25 8. 43.25( 8) 0.00( 9)
38 Šujanová Kateřina RBK7851 41.11 12. 41.11(12)
39 Ramachová Magda PBM8151 39.58 16. 39.58(16)
40 Košíková Jana ZBM8352 37.44 8. 0.56(12) 6.24( P) 30.64( 8)
41 Beránková Šárka ZBM7356 36.02 10. 30.02(10) 6.00( P)
42 Eliášková Hana LBM8051 12.60 19. 12.60(19)

D45 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Kubáňová Jana TBM7275 626.22 1. 100.00( 1) 100.77( 2) 105.00( 1)103.59( 1)102.53( 1)104.37( P)104.37( P)106.36( 1)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 605.94 1. 100.99( P) 100.00( 1)107.65( 1) 97.07( 3) 98.80( 2) 97.51( 3)100.99( P) 0.00( P)
3 Doušková Vlasta TBM7060 512.28 3. 73.72( 3) 88.44( 3) 89.94( 4) 62.87( 7) 89.42( 5) 85.38( P) 85.38( P)
4 Fuchsová Marcela TBM7260 491.87 1. 75.92( 2) 95.55( 2) 40.30(11) 81.98( P)104.34( 1) 93.78( 3)
5 Tachovská Kamila PBM7655 448.18 3. 82.44( 3) 26.57(12) 79.58( 5) 93.79( 3) 85.50( 4) 80.30( 5)
6 Urbánková Lenka ZBM7551 397.58 1. 66.26( P) 35.53( 9) 60.24(10) 37.55(14) 100.00( 1) 98.00( 2) 31.76(10)
7 Tršová Daniela PBM7375 389.16 1. 100.00( 1) 77.09( 4) 62.97( 6) 77.63(10) 71.47( 7)
8 Hiršová Marcela TBM7079 287.16 2. 47.86( P) 91.58( 3) 47.86( P) 0.00( P) 99.86( 2)
9 Janská Iva LBM5795 216.72 4. 65.68( 7) 73.75( 4) 22.11(15) 55.18( 7)
10 Broschová Lucie RBK7451 197.57 2. 97.61( 3) 99.96( 2)
11 Procházková Lucie ADA7651 193.69 2. 96.04( 2) 97.65( 3)
12 Radová Martina ABM7451 182.22 2. 97.93( 2) 84.29( 7)
13 Lukášová Lenka TBM6653 180.60 8. 30.10( P) 59.73( 8) 60.67( 9) 30.10( P) 0.00( P)
14 Strýčková Monika ADA7454 174.57 4. 84.08( 8) 90.49( 4)
15 Korpasová Ivana LBM7362 173.58 4. 87.90( 6) 85.68( 4)
16 Hrušková Lenka ZBM6251 164.54 5. 27.42( P) 74.09( 6) 63.03( 5)
17 Beránková Šárka ZBM7356 160.55 6. 26.76( P) 27.23(10) 0.00(14) 49.26(12) 57.30( 6)
18 Čechová Marcela TBM7659 144.48 2. 24.08( P) 96.32( 2) 24.08( P) 0.00( P)
19 Otrusinová Helena ABM7054 139.76 8. 61.58( 8) 78.18( 9)
20 Miková Iva TBM7071 137.95 8. 22.99( P) 47.60(13) 44.37( 8) 22.99( P) 0.00( P)
21 Grycová Jana TBM6969 135.79 4. 22.63( P) 90.53( 4) 22.63( P) 0.00( P)
22 Ehlová Pavla TBM7377 131.76 5. 21.96( P) 87.84( 5) 21.96( P) 0.00( P)
23 Čelechovská Zora UBM7451 120.83 5. 62.21( 5) 58.62( 9)
24 Hlaváčová Šárka TBM7258 114.17 11. 19.03( P) 76.11(11) 19.03( P) 0.00( P)
25 Jašková Monika TBM6363 107.38 6. 17.90( P) 17.90( P) 71.58( 6)
26 Odehnalová Kamila ABM7052 74.00 5. 74.00( 5)
27 Mokrá Regina ABM6854 70.49 4. 70.49( 4)
28 Kunzová Ivana BBM7155 68.76 8. 68.76( 8)
29 Mudráková Michaela TBM7555 58.38 5. 38.92( 5) 9.73( P) 9.73( P)
30 Kyclová Jitka LBM7450 40.81 4. 0.00(16) 25.67( 4) 15.14( 6)
31 Zajíčková Lenka TBM7152 18.24 11. 3.04( P) 3.04( P) 0.00( P) 12.16(11)
32 Rajnohová Pavla UBM7654 13.25 5. 0.00(15) 13.25( 5)
33 Richterová Nataša ADA7451 10.07 7. 1.00( 7) 9.07(12)
34 Tesařová Jitka RBK6451 2.29 13. 2.29(13)

D55 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Jalová Marie RBK5761 455.93 1. 91.55( 4) 53.64( 3) 79.83( 2)100.00( 1) 54.54( 2) 76.37( 3)
2 Jašková Monika TBM6363 430.18 1. 92.19( 2)100.00( 1) 94.59( 3) 71.70( P) 71.70( P)
3 Eremiášová Jana TBM5451 377.09 1. 62.85( P) 100.00( 1)101.76( 1) 49.63( 4) 62.85( P)
4 Dokoupilová Zuzana VBM5754 371.41 1. 73.80( 3) 97.61( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Kabáthová Jitka ZBM5582 240.00 1. 40.00( P) 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Matyášová Lenka LBM6460 188.51 2. 59.26( 5) 71.81( 2) 57.44( 4)
7 Sladká Zora PBM6059 144.68 2. 59.12( 6) 85.56( 2)
8 Kuchařová Ada TBM5855 142.97 2. 23.83( P) 95.31( 2) 23.83( P) 0.00( P)
9 Bravená Alexandra VBM6155 124.10 2. 23.47( 4)100.63( 2)
10 Chroustová Petra VBM6655 100.00 1. 100.00( 1)
11 Tomanová Elena ZBM6666 78.05 4. 15.76( 4) 13.01( P) 49.28( 7) 0.00( 5)

D65 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Procházková Helena TBM5351 599.31 1. 100.97( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 98.34( 2) 96.87( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Eremiášová Jana TBM5451 426.59 1. 71.10( P) 100.00( 1)100.00( 1) 71.10( P) 84.39( 2)
3 Salajková Věra LBM5558 400.97 1. 76.77( 5) 53.29( 3) 63.22( 4) 60.86( 2) 46.83( 3)100.00( 1)
4 Tomanová Jana LBM4955 370.86 1. 29.38( 6) 76.16( 3)100.00( 1) 40.94( 4) 67.11( 3) 50.20( 3) 36.45( 4)
5 Liščinská Eva TBM4451 256.37 2. 80.06( 4) 90.85( 2) 42.73( P) 42.73( P)
6 Kolaříková Věra SBK5251 214.77 1. 114.77( 1)100.00( 1)
7 Kabáthová Jitka ZBM5582 101.11 3. 84.26( 3) 16.85( P)
8 Henková Svatava RBK5454 29.07 4. 29.07( 4)

H21C (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Ehl Jiří TBM7701 578.71 1. 104.90( 1) 103.05( 2) 97.10( 3) 69.24(16) 80.76(13) 96.45( P) 96.45( P)
2 Horvát Petr TBM9437 461.41 1. 76.90( P) 106.43( 1) 100.62( 2)100.56( 2) 76.90( P)
3 Matula Petr ADA8202 360.62 1. 100.00( 1) 101.87( 1) 59.81(20) 98.94( 2)
4 Kořan Pavel VBM7401 302.91 1. 83.51( 6) 0.00( 9) 35.17(25) 100.00( 1) 84.23( 5)
5 Pompura Daniel TBM0108 297.72 1. 49.62( P) 102.75( 1) 95.73( 4) 49.62( P) 0.00( P)
6 Kozák Osvald TBM8201 282.79 4. 47.13( P) 94.27( 4) 94.26( 5) 47.13( P) 0.00( P)
7 Bořil Tomáš TBM8833 276.10 2. 46.02( P) 101.03( 2) 83.03(10) 46.02( P) 0.00( P)
8 Gryc Vojtěch TBM0106 244.96 8. 40.83( P) 77.25(12) 86.05( 8) 40.83( P) 0.00( P)
9 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 237.97 12. 39.66( P) 76.54(13) 82.11(12) 39.66( P) 0.00( P)
10 Hraboš Matej TBM9547 230.03 14. 38.34( P) 74.83(14) 78.52(14) 38.34( P) 0.00( P)
11 Coufal Jáchym ZBM0200 224.09 3. 37.35( P) 96.64( 3) 90.10( 6)
12 Macháček Petr ZBM0112 221.04 6. 52.07( 6) 36.84( P) 72.79( 7) 0.00( 8) 59.34( 6)
13 Gryc Ondřej TBM0406 213.41 15. 35.57( P) 71.85(15) 70.42(17) 35.57( P) 0.00( P)
14 Šedivý Jiří VBM8207 213.15 2. 71.32( 7) 62.54(21) 79.29( 2)
15 Jordanov Alexandr ZBM9503 201.28 9. 33.55( P) 83.70( 9) 84.03( 9)
16 Mokrý Ondřej ABM9410 197.61 2. 102.81( 2) 94.80( 3)
17 Šrom Jakub TBM9502 181.38 10. 30.23( P) 68.25(18) 82.90(10)
18 Sychra Tomáš VBM8305 178.81 3. 92.29( 3) 86.52( 4)
19 Zelinka Jiří MBM8740 175.80 7. 85.92( 7) 89.88( 7)
20 Mazal Zdeněk VBM8103 167.70 3. 91.55( 3) 76.15(15)
21 Přikryl Petr PBM6708 165.54 3. 72.49( 4) 93.05( 3)
22 Kalina Tomáš TBM8505 164.52 5. 27.42( P) 42.30( 5) 67.38(19) 27.42( P) 0.00( P)
23 Fučík Karel VBM7246 164.05 11. 81.37(11) 82.68(11)
24 Zimmermann Jakub TBM8911 158.11 1. 26.35( P) 105.41( 1) 26.35( P) 0.00( P)
25 Fiala Jan ZBM7205 153.23 16. 25.54( P) 53.22(22) 74.47(16)
26 Adámek Filip TBM0101 152.03 1. 25.34( P) 101.35( 1) 25.34( P) 0.00( P)
27 Vedra David TBM7402 148.18 2. 24.70( P) 98.78( 2) 24.70( P) 0.00( P)
28 Khýn Vítězslav TBM8304 135.96 4. 22.66( P) 90.64( 4) 22.66( P) 0.00( P)
29 Chromý Adam TBM8841 134.51 5. 22.42( P) 89.67( 5) 22.42( P) 0.00( P)
30 Mokrý Stanislav ZBM9202 129.61 1. 21.60( P) 108.01( 1)
31 Šrubař Michal ZBM8607 120.00 1. 20.00( P) 100.00( 1)
32 Kavan Tomáš TBM8603 112.97 5. 18.83( P) 75.31( 5) 18.83( P) 0.00( P)
33 Hubík Martin TBM8503 112.33 6. 18.72( P) 74.89( 6) 18.72( P) 0.00( P)
34 Kulich Martin ZBM9009 106.72 18. 17.79( P) 20.43(27) 68.50(18)
35 Jonáš Adam ZBM0102 106.40 6. 17.73( P) 88.67( 6)
36 Kabáth David ZBM8433 103.33 4. 17.22( P) 86.11( 4)
37 Zháňal Jan ZBM8721 100.72 8. 16.79( P) 83.93( 8)
38 Brabec Jaroslav ZBM8242 99.44 4. 82.87( 4) 16.57( P)
39 Bednařík Vilém PBM0509 98.09 3. 98.09( 3)
40 Drábek Jan ZBM8511 97.46 5. 81.22( 5) 16.24( P)
41 Veselý Martin RBK7502 91.96 2. 0.00( 2) 35.83(24) 56.13(22)
42 Novotný Ondřej ABM9211 87.65 5. 87.65( 5)
43 Hikl Tomáš ZBM8100 82.69 17. 13.78( P) 68.91(17)
44 Procházka Jiří ADA7512 75.23 3. 75.23( 3)
45 Karlík Jan TBM8809 72.58 8. 12.10( P) 48.38( 8) 12.10( P) 0.00( P)
46 Bravený Adam VBM8801 67.73 19. 67.73(19)
47 Finstrle Luděk ZBM7902 64.26 21. 10.71( P) 53.55(21)
48 Zřídkaveselý Libor PBM7207 64.12 20. 64.12(20)
49 Hlaváč Jiří TBM6116 61.50 23. 10.25( P) 41.00(23) 10.25( P) 0.00( P)
50 Kožoušek Adam ZBM8512 37.87 6. 6.31( P) 31.56( 6)
51 Pauschek Karel PBM8509 33.03 26. 33.03(26)
52 Urban Jan SBK7537 25.64 7. 25.64( 7)
53 Humlíček Petr UBM9701 12.64 9. 12.64( 9)

H21D (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Thiemel Jiří TBM8905 338.94 1. 56.49( P) 51.80( 2) 74.16( 2)100.00( 1) 56.49( P) 0.00( P)
2 Dressler Jan SBK7911 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Theiner Lukáš ABM9610 100.00 1. 100.00( 1)
3 Fousek Martin RBK7801 100.00 1. 100.00( 1)
3 Jordanov Nikolaj VBM6501 100.00 1. 100.00( 1)
6 Brodecký Radek RBK8004 87.85 2. 0.00( 3) 87.85( 2)
7 Stejskal Ondřej LBM8801 37.99 2. 17.41( 3) 20.58( 2)

H35 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Račanský Jan UBM7903 615.81 1. 100.15( 2) 95.49( 2)104.57( 1) 95.94( 4)108.36( 1) 82.49( 8) 111.30( 1) 88.57( 5)
2 Brosch Petr RBK7111 570.46 3. 94.69( 3) 97.67( 3) 94.58( 3) 91.28( 5) 96.95( 4) 95.29( 3)
3 Liščinský Tomáš TBM8411 547.84 3. 91.76( 5) 90.77( 6) 96.87( 3) 85.82( 7) 91.31( P) 91.31( P)
4 Koča Jaroslav ZBM8206 489.91 1. 81.65( P) 104.46( 1) 96.81( 3) 99.49( 2)107.50( 2)
5 Rotek Pavel ZBM7704 462.29 1. 92.89( 4) 77.05( P) 97.06( 2)103.92( 1) 91.37( 6)
6 Baše Tomáš ZBM7402 427.05 3. 84.35( 3) 93.00( 4) 95.68( 5) 81.33( 7) 72.69( 7)
7 Dohnal Pavel ZBM8005 418.21 8. 81.72( 9) 69.70( P) 68.66( 8) 62.43(11) 79.49( 9) 54.96( 8) 56.21( 9)
8 Doušek Robert TBM7911 411.16 2. 83.07( 8) 91.77( 4) 99.26( 2) 68.53( P) 68.53( P)
9 Janováč Dušan ZBM7804 408.11 3. 72.83(12) 64.65( 4) 72.78(14) 35.34(14) 74.41( 5) 88.10( 3)
10 Beránek Miroslav ZBM7705 399.02 5. 66.50( P) 77.04(12) 45.11(12) 63.34(10) 71.88(11) 49.00(10) 71.26( 5)
11 Coufal Svatoš ZBM6700 386.89 2. 64.48( P) 86.36( 5) 41.95(15) 95.33( 5) 98.77( 2)
12 Sedlář Petr TBM7319 349.38 6. 58.23( P) 79.36(11) 85.25( 6) 68.31( 9) 58.23( P) 0.00( P)
13 Kyncl Tomáš ZBM7201 347.02 1. 105.16( 1) 57.84( P) 85.85( 6) 98.17( 3)
14 Hanousek Kamil RBK7401 335.66 5. 69.08(14) 92.13( 5) 60.52( 9) 30.78(16) 83.15( 7)
15 Schwab David TBM7401 294.70 1. 49.12( P) 94.12( 4)102.34( 1) 49.12( P) 0.00( P)
16 Veselý Martin RBK7502 285.24 1. 75.76(11) 86.12( 8) 123.36( 1)
17 Skoba Ondřej ZBM7706 256.39 7. 42.73( P) 81.54( 7) 80.61( 8) 51.51(11)
18 Jurák Adam ZBM8404 252.37 6. 42.06( P) 66.47( 6) 71.09( 6) 72.75( 6)
19 Horký Tomáš TBM6747 219.73 11. 36.62( P) 50.03(18) 48.07(11) 48.39(13) 36.62( P) 0.00( P)
20 Verner Tomáš VBM8204 196.43 2. 97.76( 2) 98.67( 2)
21 Robotka Jan PBM7800 173.50 10. 41.51(19) 56.86(12) 75.13(10)
22 Chvátal Lukáš ZBM8309 171.19 4. 28.53( P) 54.03(17) 88.63( 4)
23 Smítal Rostislav ZBM7903 166.87 9. 27.81( P) 72.89( 9) 66.17(15)
24 Polách David ZBM8003 166.24 7. 0.00(20) 27.71( P) 32.94(12) 4.93(20) 1.42(15) 22.44(17) 22.23(13) 24.49(11) 36.43( 7)
25 Ptáček Ondřej TBM7120 150.00 1. 25.00( P)100.00( 1) 25.00( P) 0.00( P)
26 Hubík Martin TBM8503 142.87 6. 23.81( P) 95.25( 6) 23.81( P) 0.00( P)
27 Václavek Lukáš KTI7801 139.20 3. 58.00(10) 81.20( 3)
28 Kozel Jiří ABM8101 139.17 2. 50.63( 9) 88.54( 2)
29 Chloupek Tomáš VBM8404 132.34 8. 75.61( 8) 56.73( 8)
30 Sladký Marek PBM8604 130.31 9. 83.83( 9) 46.48(12)
31 Brabec Jaroslav ZBM8242 127.14 1. 21.19( P) 105.95( 1)
32 Dokoupil Zbyněk VBM8206 118.39 7. 56.88(16) 61.51( 7)
33 Rudolf Tomáš ZBM8402 116.22 10. 11.75(19) 19.37( P) 45.00(10) 0.00(21) 0.00(18) 33.10(12) 7.00(15)
34 Kubáň Pavel TBM7506 114.35 13. 19.06( P) 76.23(13) 19.06( P) 0.00( P)
35 Auermüller Vít ZBM6701 107.40 6. 89.50( 6) 17.90( P)
36 Dvořák Martin ZBM8425 102.64 4. 17.11( P) 85.53( 4)
37 Cicvárek Ivo ZBM7504 99.26 10. 16.54( P) 82.72(10)
38 Daněk Roman SBK7541 95.19 7. 95.19( 7)
39 Zelený Pavel ZBM7302 93.84 10. 78.20(10) 15.64( P)
40 Keprt Jiří ZBM7909 86.86 11. 28.65(18) 14.48( P) 43.73(11)
41 Mokrý Jan ABM6611 86.57 7. 86.57( 7)
42 Hustý Jakub TBM7708 82.61 16. 13.77( P) 55.07(16) 13.77( P) 0.00( P)
43 Procházka Jiří ADA7512 78.29 4. 78.29( 4)
44 Malý Martin TBM7610 78.17 10. 13.03( P) 13.03( P) 0.00( P) 52.11(10)
45 Komenda Kamil PBM7201 69.55 13. 69.55(13)
46 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 66.73 17. 55.61(17) 11.12( P)
47 Suchomel Vít MBM8448 59.41 15. 59.41(15)
48 Mareček Jiří ADA5901 47.64 5. 47.64( 5)
49 Čech Viktor VBM8001 45.55 14. 45.55(14)
50 Nekula Tomáš MBM7900 40.74 13. 40.74(13)
51 Svirák Pavel TBM7806 32.37 13. 32.37(13)
52 Provazník Dušan ADA7301 25.95 14. 25.95(14)

H45 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Kheil Radim PBM7301 635.69 1. 123.30( 1) 108.51( 1) 89.04( 3) 113.50( 1)100.88( 2)100.46( 2)
2 Urválek Jiří TBM6107 614.56 1. 102.43( P) 100.44( 2) 100.00( 1)102.43( P)106.90( 1)102.36( 1)
3 Kurečka Robert ABM7210 464.29 3. 76.96( 6) 21.78( 8) 89.33( 3) 59.62( 5) 84.70( 4) 79.78( 8) 73.90( 6)
4 Trš Lubomír PBM7302 440.96 2. 79.54( 5) 89.00( 2) 30.69(15) 77.67( 4) 46.32( 7) 74.54( 9) 0.00(13) 73.89( 9)
5 Toman Ondřej LBM7517 430.37 2. 89.66( 2) 76.56( 5) 78.83( 4) 93.10( 3) 92.22( 3)
6 Rajnoha Miroslav UBM7104 372.68 4. 60.38( 6) 57.32( 7) 87.49( 4) 80.28( 5) 87.21( 5)
7 Vostal Petr TBM7411 338.21 4. 81.44( 4) 81.42( 4) 56.37( P) 56.37( P) 62.61(12)
8 Jordanov Nikolaj VBM6501 298.32 3. 53.80(10) 94.02( 3) 85.43( 5) 65.07( 7)
9 Gryc Tomáš TBM6903 291.82 2. 48.64( P) 97.36( 2) 48.64( P) 0.00( P) 97.18( 3)
10 Kycl Miroslav LBM7100 260.07 6. 71.85( 7) 59.11( 6) 66.56(11) 62.55( 9)
11 La Carbonara Claudio TBM7337 238.55 3. 39.76( P) 69.47( 4) 89.56( 3) 39.76( P) 0.00( P)
12 Odehnal Luděk ADA7400 206.40 1. 108.62( 1) 97.78( 2)
13 Florian Michal TBM6733 198.66 8. 33.11( P) 53.27(11) 33.11( P) 0.00( P) 79.17( 8)
14 Humlíček René UBM7101 191.30 2. 91.05( 3) 100.25( 2)
15 Matuška Pavel RBK7001 183.98 3. 88.56( 3) 34.24(13) 61.18(13)
16 Mudrák Pavel TBM6900 183.66 1. 30.61( P)122.44( 1) 30.61( P) 0.00( P)
17 Svoboda Ladislav PBM7523 179.08 2. 93.40( 2) 85.68( 6)
18 Šilar Radek UBM7201 176.62 6. 78.22( 6) 40.59( 8) 57.81(10)
19 Pátek Richard PBM7609 170.10 4. 84.38( 6) 85.72( 4)
20 Polouček Pavel ABM7100 167.14 7. 78.10( 7) 58.15( 8) 30.89( 9)
21 Šňupárek Martin TBM7107 135.85 4. 22.64( P) 90.57( 4) 22.64( P) 0.00( P)
22 Korpas Jaroslav LBM6113 135.71 7. 54.22( 9) 81.49( 7)
23 Tasler David ABM7105 128.53 6. 68.20( 6) 60.33(14)
24 Otoupalík Jan TBM7123 124.27 5. 20.71( P) 82.85( 5) 20.71( P) 0.00( P)
25 Fiala Jan ZBM7205 122.88 2. 20.48( P) 102.40( 2)
26 Mokrý Jan ABM6611 120.04 7. 38.21(12) 81.83( 7)
27 Jalový Vlastimil RBK6120 113.77 7. 53.55( 7) 60.22( 7)
28 Lička Lukáš VBM7301 110.42 1. 110.42( 1)
29 Malý Martin TBM7610 109.21 6. 18.20( P) 72.81( 6) 18.20( P) 0.00( P)
30 Fučík Karel VBM7246 108.56 1. 108.56( 1)
31 Mokrý Pavel ABM6801 106.58 5. 32.80(14) 73.78( 5)
32 Dušek Vladimír TBM7400 101.51 10. 16.92( P) 16.92( P) 0.00( P) 67.67(10)
33 Jašek Milan TBM6201 101.11 11. 16.85( P) 16.85( P) 67.41(11)
34 Kunz Martin BBM7101 94.01 4. 94.01( 4)
35 Pulec Pavel VBM6201 87.03 3. 87.03( 3)
36 Zelený Pavel ZBM7302 74.39 5. 12.40( P) 61.99( 5)
37 Michalík Petr XBM7117 71.09 10. 71.09(10)
38 Dvořák Miloš BBM7300 65.93 11. 49.72(12) 16.21(11)
39 Humlíček Aleš SBK7539 64.19 8. 64.19( 8)
40 Urbánek Petr ZBM7303 55.01 10. 9.17( P) 18.28(16) 25.16(10) 2.40(15)
41 Kučera Viktor ZBM7608 15.07 8. 2.51( P) 12.56( 8)

H55 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Minařík Luboš TBM5711 628.73 1. 109.96( 1)100.00( 1) 91.42( 3) 97.43( 3) 106.63( 1) 96.96( 2) 59.23( 4) 104.79( P)104.79( P)102.56( 2)
2 Zabloudil Pavel TBM5003 574.84 2. 95.81( P) 93.20( 2) 97.65( 2) 96.95( 2) 95.42( 3) 95.81( P) 0.00( P)
3 Štěpánek Jiří LBM5401 501.33 2. 104.17( 2) 63.17( 7) 96.41( 3) 72.50( 7) 73.04( 2) 92.04( 3)
4 Jašek Milan TBM6201 465.72 1. 63.42( 5) 60.19( 2)100.00( 1) 86.87( 4) 77.62( P) 77.62( P)
5 Robotka Libor PBM5303 454.46 3. 69.75( 4) 91.12( 4) 71.57( 6) 88.13( 4) 67.07( 3) 66.82( 5)
6 Chmelík Aleš VBM4732 290.21 1. 104.93( 1) 79.88( 6) 105.40( 1)
7 Štěpánský Václav TBM6108 267.71 1. 44.62( P) 100.00( 1) 44.62( P) 78.47( 4)
8 Jalový Jaroslav RBK5719 256.30 3. 54.25( 8) 59.80( 6) 39.87( 9) 70.29( 3) 32.09( 6)
9 Pekárek Aleš RBK6602 244.83 5. 82.91( 5) 79.91( 5) 82.01( 5)
10 Korpas Jaroslav LBM6113 207.61 1. 107.61( 1)100.00( 1)
11 Uhmann Petr TBM5103 180.49 7. 30.08( P) 55.13( 7) 65.20( 8) 30.08( P) 0.00( P)
12 Sponar Jan TBM5004 128.80 3. 85.86( 3) 21.47( P) 21.47( P)
13 Hruška Tomáš ZBM6401 113.05 8. 18.84( P) 47.31( 9) 46.90( 8)
14 Buřt Vladimír SBK6301 95.09 4. 95.09( 4)
15 Bauer Emil VBM4410 81.39 2. 81.39( 2)

H65 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
1 Dufek Jan TBM4231 487.14 1. 84.57( 2) 100.00( 1)102.57( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Bauer Emil VBM4410 390.97 1. 100.00( 1) 90.97( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Henek Milan RBK5307 291.11 1. 100.00( 1) 99.40( 2) 91.71( 2)
4 Sladký Ivan PBM5513 186.31 2. 87.95( 5) 98.36( 2)
5 Dokoupil Vladimír VBM4806 179.46 3. 98.03( 3) 81.43( 3)
6 Truhlář Karel ADA5111 100.00 1. 100.00( 1)
7 Denemarek Oldřich BBM5100 95.67 4. 95.67( 4)
8 Šnyrch František ABM4902 77.65 3. 77.65( 3)
9 Věžník Antonín ADA5505 73.51 2. 73.51( 2)
10 Ptáček Ladislav BBM5300 19.93 6. 19.93( 6)