Logo

Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva a dorostu - podzim 2021 - stav po 3 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček HOR Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček SHK Ne Ne
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček SRK Ne Ne
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček LTU Ne Ne
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2021-10-3131.10.2021 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Horáková Eliška PHK1152 416.03 1. 204.28( 1) 205.72( 1)210.31( 1)
2 Korbelová Tereza PHK1254 395.22 2. 197.80( 4)197.42( 2)196.19( 2)
3 Hepnerová Tereza PHK1155 392.51 2. 197.86( 2)194.65( 4)193.50( 3)
4 Jakubská Lucie SHK1250 392.36 3. 195.49( 5)196.87( 3)157.36(19)
5 Maráková Sofie SNA1151 377.74 4. 185.96( 6)191.78( 4)
6 Kušičková Lucie HJL1251 371.81 2. 197.86( 2)173.95( 9)
7 Lepšová Julie SRK1152 365.38 5. 132.24(16) 190.70( 5)174.68( 9)
8 Korbelová Eliška PHK1253 364.60 7. 160.57(12) 181.85( 7)182.75( 7)
9 Novotná Anna PHK1352 361.06 6. 190.26( 6)162.09(10) 170.80(10)
10 Macháčková Eliška LPU1153 349.83 7. 183.14( 7)151.42(15) 166.69(12)
11 Vaňátková Thea LTU1150 342.62 8. 181.95( 8)160.67(11)
12 Hakenová Petra STH1251 335.28 11. 167.64(11)167.64( P)
13 Hanousková Michaela SJC1351 334.49 8. 112.05(18) 174.74( 8)159.75(17)
14 Spilková Magdalena JIL1151 323.06 10. 167.76(10)155.30(12)
15 Stryková Johana LPU1151 318.35 14. 72.21(20) 154.27(14)164.08(15)
16 Kušičková Jolana HJL1252 317.20 9. 176.84( 9)140.36(17)
17 Kopecká Eliška PHK1250 296.38 14. 136.34(14) 160.04(16)
18 Hrušová Kateřina PHK1380 295.11 16. 121.50(17) 150.00(16)145.11(21)
19 Kroupová Anna LPU1154 289.34 13. 134.20(15)155.14(13)
20 Horáková Anna Marie LPU1256 281.02 14. 116.49(18)164.53(14)
21 Helmeczi Ema LPU1166 273.56 13. 75.83(19) 107.24(19)166.32(13)
22 Hostinská Barbora LPU1162 190.82 20. 80.14(20)110.68(23)
23 Wohanková Michaela VRL1151 186.41 5. 186.41( 5)
24 Šolcová Elsa SJC1152 186.26 6. 186.26( 6)
25 Kvapilová Simona PHK1150 181.48 8. 181.48( 8)
26 Odvodyová Nikola LPU1252 169.23 11. 169.23(11)
27 Krykorková Zuzana SJC1153 158.70 18. 158.70(18)
28 Zvěřinová Nina LPU1253 145.18 20. 145.18(20)
29 Zitková Markéta LPU1251 143.53 13. 143.53(13)
30 Kazdová Rozárie SJC1350 131.96 22. 131.96(22)
31 Besedová Magdaléna PHK1252 102.91 24. 102.91(24)

D12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Munzarová Monika LPU1056 B 406.48 1. 204.66( 1)201.82( 1)176.51( 8)
2 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B 404.09 2. 189.30( 7) 199.37( 2)204.72( 2)
3 Havrdová Selina SJC0950 B 393.71 4. 196.06( 4)197.65( 4)167.69(13)
4 Nožičková Ema LPU0953 B 388.18 3. 189.36( 6)198.82( 3)179.63( 6)
5 Salabová Pavlína JIL0954 B 385.05 2. 199.10( 2)185.95( 7)180.64( 5)
6 Hrušová Lucie PHK1050 B 383.68 4. 195.32( 5)186.14( 6) 188.36( 4)
7 Froschová Magdalena LPU1052 B 376.86 3. 166.14(17) 186.75( 5)190.11( 3)
8 Hančová Karolína VRL0952 B 375.15 3. 196.24( 3)178.91(10)
9 Macháčková Tereza LPU0951 B 360.85 8. 175.20(11)185.65( 8)
10 Jakubcová Karolína SJC1050 B 359.27 9. 171.01(14) 184.42( 9)174.85(10)
11 Šimková Lucie STH0951 B 358.72 7. 179.36( P)179.36( 7)
12 Jelínková Eva PHK0953 B 351.03 12. 173.65(12)177.38(12)
13 Macháčková Lucie SHK1155 B 348.25 8. 136.56(23) 171.74(14)176.51( 8)
14 Sochorová Kristýna SHK0953 B 346.84 11. 173.36(13)158.57(18) 173.48(11)
15 Málková Karolína SHK1051 B 335.20 10. 175.71(10)159.49(16)132.40(22)
16 Macková Gita LPU0961 B 332.14 12. 163.44(19)134.14(22) 168.70(12)
17 Kvapilová Markéta PHK0950 B 329.43 15. 169.69(16)159.74(15)155.83(16)
18 Lepšová Lucie SRK0951 B 326.57 11. 144.41(21) 178.36(11)148.21(19)
19 Hovorková Elen LPU0954 B 322.10 13. 147.28(20) 173.89(13)148.21(19)
20 Švíglerová Anna LPU0952 B 320.40 9. 177.15( 9)129.11(23) 143.25(21)
21 Jedličková Lucie SHK1050 319.34 15. 158.82(17)160.52(15)
22 Nová Klára VRL1053 314.79 18. 165.34(18)149.45(21)
23 Grusserová Diana PHK0999 308.48 14. 142.17(22) 166.31(14)
24 Lapáčková Šárka SHK0954 299.83 18. 122.51(25) 150.06(20)149.77(18)
25 Kubíčková Nela LPU0969 256.79 19. 106.06(28)150.73(19)
26 Bohdanecká Antonie SHK0960 246.57 24. 122.91(24)123.66(24) 81.87(26)
27 Fenclová Hana LPU1054 205.18 1. 205.18( 1)
28 Renská Adéla SNA0951 196.00 25. 123.60(25) 72.40(27)
29 Kvapilová Simona PHK1150 194.64 27. 110.36(27) 84.28(29)
30 Vrbatová Barbora VRL1054 183.62 8. 183.62( 8)
31 Rozsívalová Kateřina LTU1051 170.55 15. 170.55(15)
32 Růžičková Magda PHK0951 162.66 27. 70.23(31) 92.43(27)
33 Besedová Barborka PHK1051 153.81 17. 153.81(17)
34 Záveská Eliška VRL0955 147.22 29. 85.42(29) 61.80(30)
35 Netopilová Simona VAM0950 126.62 23. 126.62(23)
36 Buďárková Natálie VRL1052 124.78 24. 124.78(24)
37 Komárková Veronika CHC0955 117.52 25. 117.52(25)
38 Macháčková Kateřina CHC0951 114.78 26. 114.78(26)
39 Jirsová Tereza JIL0952 112.99 26. 112.99(26)
40 Holingerová Alžběta CHC0953 89.49 28. 89.49(28)
41 Mojžíšová Nela PHK1053 74.53 30. 74.53(30)

D12D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Fukátková Ludmila LPU1053 409.90 1. 202.16( 2)182.38( 3) 207.74( 1)
2 Vítková Eliška PHK1056 393.66 2. 190.81( 3)189.08( 2) 202.85( 2)
3 Bucharová Marie VRL0954 382.71 1. 182.71( 4)200.00( 1)
4 Hamáková Zuzana HJL1050 378.41 1. 207.03( 1)171.38( 4)
5 Nováková Věra STH1055 342.46 7. 171.23( 7)171.23( P)
6 Lánská Dagmar STH0952 312.70 8. 156.35( 8)156.35( P)
7 Kolmanová Anna JIL0953 189.41 3. 189.41( 3)
8 Řadová Ráchel SHK0961 185.29 4. 185.29( 4)
9 Jirešová Anna VRL0959 182.19 5. 182.19( 5)
10 Kopecká Cecilie ZAM0951 175.32 5. 175.32( 5)
11 Stolinová Andrea DOB0990 174.72 6. 174.72( 6)
12 Movchanskaya Sofia VRL0958 173.93 6. 173.93( 6)
13 Říhová Eliška SRK0952 150.39 9. 150.39( 9)
14 Nováková Dita VRL0957 128.44 7. 128.44( 7)

D14C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Vyziblová Viktorie SJC0853 B 408.61 1. 214.97( 1)193.64( 4)147.66(14)
2 Pipková Karolína LPU0756 B 395.18 1. 190.72( 3) 201.39( 1)193.79( 3)
3 Havrdová Sheila SJC0750 B 394.83 1. 188.59( 5) 189.53( 8)205.30( 1)
4 Hanušová Markéta VRL0852 B 391.59 3. 189.44( 4) 198.99( 3)192.60( 4)
5 Švíglerová Kateřina LPU0752 B 391.43 2. 172.00(14) 190.52( 7)200.91( 2)
6 Novotná Vendula PHK0777 B 390.27 2. 185.49( 9) 199.62( 2)190.65( 5)
7 Chrástová Barbora STH0851 B 388.62 2. 194.31( 2)194.31( P)172.58(11)
8 Malá Anežka JIL0751 B 379.44 6. 187.68( 8)191.76( 6)186.39( 7)
9 Kvášovská Ludmila LTU0753 B 377.89 6. 188.29( 6)185.73(10) 189.60( 6)
10 Netuková Anežka SHK0750 B 375.14 7. 188.11( 7)187.03( 9)185.76( 8)
11 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 365.25 10. 179.78(10)185.47(11)
12 Čapková Markéta PHK0850 B 357.07 9. 172.79(13) 179.96(12)177.11( 9)
13 Čivrná Eliška VRL0851 B 355.56 11. 178.57(11)176.99(13)137.06(18)
14 Kynčlová Anna JIL0852 B 344.14 12. 177.29(12)166.85(18)161.41(13)
15 Kunartová Dominika PHK0888 B 335.07 15. 168.11(15)166.96(17)145.85(15)
16 Málková Michaela PHK0853 B 327.83 10. 153.02(22)174.81(10)
17 Balcarová Olga SNA0851 B 325.23 16. 166.96(16)158.27(20)
18 Jedličková Veronika SHK0850 B 313.02 16. 137.54(19) 167.94(16)145.08(16)
19 Bulušková Barbora STH0750 B 309.72 17. 154.86(17)154.86( P)
20 Vltavská Eliška SJC0850 298.94 14. 122.83(25)176.11(14)120.17(21)
21 Nožičková Lea LPU0753 296.78 15. 126.18(22)170.60(15)
22 Votočková Amélie JIL0750 292.90 20. 135.05(20)157.85(21)
23 Stavrinou Kristýna SRK0751 282.80 18. 138.94(18)143.86(24)133.91(19)
24 Závodná Zuzana LTU0750 274.44 19. 165.86(19)108.58(24)
25 Hamáčková Táňa STH0754 264.26 21. 132.13(21)132.13( P)116.82(22)
26 Šumpíková Barbora SHK0759 262.54 24. 122.89(24)139.65(26)107.33(25)
27 Kaplanová Viktorie HJL0850 257.87 23. 110.37(26)147.50(23)
28 Dominová Julie LPU0857 238.52 23. 125.26(23)107.87(27) 113.26(23)
29 Podlešáková Monika PHK0752 192.55 5. 192.55( 5)
30 Hlavsová Tereza SHK0857 178.94 27. 94.15(28) 71.83(29) 84.79(27)
31 Hančová Karolína VRL0952 172.37 12. 172.37(12)
32 Solařová Linda SHK0758 143.71 25. 143.71(25)
33 Selixová Mariana SHK0752 141.10 17. 141.10(17)
34 Ondrušová Zuzana PHK0757 128.19 20. 128.19(20)
35 Zitková Andrea LPU0751 110.19 27. 110.19(27)
36 Hanlová Kristýna SRK0752 91.00 26. 91.00(26)
37 Dobiášová Johana SHK0856 89.77 28. 89.77(28)
38 Kubíková Adéla LPU0761 52.27 28. 52.27(28)
39 Bryscejnová Marieta ZAM0752 42.48 29. 42.48(29)
40 Linderová Anna PHK0852 5.02 29. 5.02(29)

D14D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Hamáková Adéla HJL0851 418.53 1. 218.53( 1)200.00( 1)
2 Brdlíková Eliška VRL0753 356.59 2. 191.00( 2)165.59( 3)
3 Lapáčková Anna SHK0854 354.28 2. 180.39( 4)173.89( 2)
4 Seligrová Pavlína PHK0957 330.82 4. 158.33( 8) 172.49( 4)
5 Hanlová Kristýna SRK0752 324.40 4. 167.30( 6)157.10( 4)
6 Čížková Alena SHK0851 317.34 3. 115.54(11) 130.67( 5)186.67( 3)
7 Julišová Kateřina ZAM0851 303.16 5. 131.83(10) 171.33( 5)
8 Němcová Kateřina ZAM0852 303.01 6. 148.37( 9) 154.64( 6)
9 Nimshausová Helena CHC0854 218.51 1. 218.51( 1)
10 Panáčková Alžběta SHK0859 194.83 2. 194.83( 2)
11 Kubíková Adéla LPU0761 190.47 3. 190.47( 3)
12 Macková Šárka SNA0850 178.16 5. 178.16( 5)
13 Závodná Zuzana LTU0750 165.45 7. 165.45( 7)

D16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 198.33 1. 103.58( 1) 94.75( 3)
2 Čečková Karolína SHK0650 B 196.98 2. 98.62( 2) 98.36( 2)
3 Malínská Nela SJC0650 B 196.42 2. 97.80( 3) 90.80( 5) 98.62( 2)
4 Příkazská Zuzana PHK0654 B 192.39 1. 82.80( 6) 85.76( 6)106.63( 1)
5 Kopecká Martina PHK0555 B 190.83 1. 87.25( 5)103.58( 1)
6 Ballonová Lucie PHK0664 B 190.35 3. 77.66( 7) 98.06( 3) 92.29( 4)
7 Chrtková Anežka PHK0658 B 171.21 4. 91.15( 4) 80.06( 8) 68.06( 9)
8 Kopecká Anna JIL0552 164.62 4. 71.56(10) 93.06( 4)
9 Tomášová Anna SRK0554 161.51 5. 77.61( 8) 74.58(10) 83.90( 5)
10 Kuhnová Alžběta LPU0652 153.49 7. 64.40(13) 82.06( 7) 71.43( 7)
11 Rážová Aneta PHK0662 140.87 6. 43.62(16) 61.80(11) 79.07( 6)
12 Gurinová Gabriela SJC0557 140.73 9. 65.41(12) 75.32( 9)
13 Mimrová Kateřina CHC0658 134.51 10. 67.66(11) 53.72(12) 66.85(10)
14 Kubíková Magdaléna LPU0566 113.11 11. 53.81(14) 45.39(13) 59.30(11)
15 Matušincová Anna PHK0561 79.24 14. 42.48(17) 36.76(14)
16 Plevová Barbora SJC0559 77.25 9. 77.25( 9)
17 Skořepová Lucie LPU0657 70.81 8. 70.81( 8)
18 Šmídová Terezie LPU0659 53.00 12. 53.00(12)
19 Kadaníková Tereza LPU0552 49.63 15. 49.63(15)
20 Barcalová Iva CHC0655 39.53 13. 39.53(13)
21 Kay Nathalie LPU0559 37.25 18. 37.25(18)
22 Plecháčová Marie NPA0652 29.23 14. 29.23(14)
23 Losmanová Natálie LPU0565 10.51 15. 10.51(15)

D18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Bártová Adéla LPU0353 B 206.05 1. 95.32( 4)110.73( 1)
2 Horáková Veronika PHK0353 B 198.04 2. 100.05( 2) 97.99( 2)
3 Pilná Natálie VRL0351 B 194.62 1. 103.34( 1) 91.28( 3)
4 Vrábelová Hana PHK0454 B 185.03 1. 85.03( 8) 83.11( 5) 100.00( 1)
5 Hošková Kateřina LTU0451 182.09 2. 87.94( 7) 83.58( 4) 94.15( 2)
6 Čapková Anna PHK0451 174.45 3. 96.61( 3) 77.84( 6)
7 Petrásová Hana LPU0380 88.36 5. 88.36( 5)
8 Brumlichová Kristýna NPA0351 88.20 6. 88.20( 6)
9 Tučková Anna LPU0455 81.29 3. 81.29( 3)

H10C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Macek Dan LPU1104 413.89 1. 195.64( 3) 207.38( 1)206.51( 1)
2 Čihák Matěj HOR1100 411.46 1. 205.73( 1)195.47( 3) 205.73( P)
3 Lučan Ondřej LPU1101 399.13 2. 198.64( 2)190.19( 5) 200.49( 2)
4 Bohdanecký František SHK1104 391.57 2. 194.42( 4)197.15( 2) 60.95(20)
5 Posolda Lukáš SJC1100 379.77 5. 191.42( 5)188.35( 6)155.70(11)
6 Šafář Jakub CET1103 378.91 6. 190.65( 6)188.26( 7)166.69( 6)
7 Vošvrda Václav SJC1203 378.49 3. 174.62( 8) 185.50( 8)192.99( 3)
8 Macháček Jakub SHK1202 354.62 4. 160.57(12)194.05( 4)
9 Šimek Oldřich STH1104 338.88 5. 169.44( P)169.44( 5)
10 Brož Jiří LTU1101 333.88 7. 167.40( 9) 166.48( 7)
11 Pompach Tobiáš PHK1201 333.25 9. 162.42(11)170.83( 9)134.15(13)
12 Pavelec Daniel NPA1101 323.93 9. 156.48(14) 163.79(11)160.14( 9)
13 Kopecký Mikuláš SJC1204 316.59 10. 164.79(10)151.80(13)106.27(15)
14 Jirout Jáchym SNA1201 314.57 10. 154.63(15) 158.34(12)156.23(10)
15 Slavík František SHK1110 296.37 7. 180.11( 7)116.26(17)
16 Nonner Prokop JIL1101 263.62 13. 157.50(13)106.12(18) 0.00(22)
17 Domin Ondřej LPU1103 230.34 15. 131.68(15) 98.66(16)
18 Řehák Jan SJC1103 205.04 16. 7.92(20) 131.10(16) 73.94(17)
19 Chrtek Jan PHK1100 186.87 4. 186.87( 4)
20 Liška Viktor PHK1111 180.25 18. 110.11(18) 70.14(18)
21 Jičínský Antonín SRK1101 167.23 10. 167.23(10)
22 Mojžíš Radovan PHK1200 166.37 8. 166.37( 8)
23 Podlipný Filip SJC1202 159.31 19. 53.78(19)105.53(19)
24 Vrbata Alan VRL1203 147.92 16. 147.92(16)
25 Klabzuba Jan SRK1207 147.29 17. 147.29(17)
26 Votroubek Jan SRK1206 144.68 14. 144.68(14)
27 Šumpík Filip SHK1109 136.58 12. 136.58(12)
28 Vlk Vojtěch SRK1202 131.51 14. 131.51(14)
29 Hauschwitz Roman JIL1102 63.17 19. 63.17(19)
30 Udržal Jakub LPU1100 18.70 21. 18.70(21)

H12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Jelínek František PHK0900 B 426.62 1. 217.25( 1)209.37( 1)206.27( 1)
2 Škorpil Marek HOR0900 B 394.96 2. 191.26( 3) 197.48( 2)197.48( P)
3 Sochor Jakub SHK0903 B 386.87 2. 189.05( 4)174.08( 8) 197.82( 2)
4 Kroupa Matyáš LPU0902 B 377.54 3. 169.05(10) 193.15( 3)184.39( 5)
5 Čihák Jakub HOR0901 B 369.12 4. 183.37( 6) 184.56( 4)184.56( P)
6 Novotný Vít PHK0901 B 368.78 5. 184.55( 5)161.40(11) 184.23( 6)
7 Kutlvašr Vladimír VRL1002 B 361.36 5. 178.20( 7)183.16( 5)165.50(10)
8 Novotný Kryštof PHK1002 B 358.62 2. 191.49( 2)167.13( 9)
9 Kunart Lukáš PHK1010 B 357.50 6. 155.17(14) 179.99( 6)177.51( 7)
10 Jakubský David SHK0905 B 354.20 3. 139.15(17) 158.29(14)195.91( 3)
11 Gottstein Matouš JIL0901 B 350.39 7. 131.18(19) 174.62( 7)175.77( 8)
12 Kopecký Matěj PHK1001 B 342.60 4. 149.26(15) 193.34( 4)
13 Šimek Vojtěch CHC1002 B 337.46 8. 177.46( 8)160.00(13)158.04(12)
14 Maloch David LPU0905 B 325.82 9. 155.68(13)131.35(19) 170.14( 9)
15 Kárník Štěpán LPU1002 B 324.57 11. 164.39(11)160.18(12)149.09(15)
16 Valenta Jakub JIL0902 B 319.18 12. 163.51(12)155.67(15)144.94(17)
17 Lučan Matěj LPU0903 302.24 14. 145.05(16) 151.58(16)150.66(14)
18 Kadaně Matěj LPU1001 300.73 10. 118.41(21) 165.48(10)135.25(21)
19 Pouchlý Matěj SHK1009 276.11 18. 132.08(18)144.03(18)
20 Brož Jindřich LTU0903 273.13 11. 111.61(22) 161.52(11)
21 Juška Vojtěch LPU1003 266.45 13. 100.02(23) 108.74(21)157.71(13)
22 Nonner Hynek JIL0903 256.65 18. 135.24(18)121.41(20)119.34(22)
23 Kobík Kryštof LTU0901 234.94 20. 97.37(25) 137.57(20)
24 Kuklík Tobiáš JIL0904 201.43 23. 97.51(24) 103.92(23)
25 Jirout Vilém SNA1001 191.32 19. 49.61(28) 141.71(19)
26 Chrtek Jan PHK1100 177.39 9. 177.39( 9)
27 Zídek Jakub PHK0903 164.19 22. 61.79(27)102.40(22)
28 Leško Michal SHK1002 145.61 16. 145.61(16)
29 Fiala Matyáš SHK1102 138.30 17. 138.30(17)
30 Kubec Adam DOB0900 121.21 20. 121.21(20)
31 Hanousek Jan SJC1005 106.78 24. 52.17(24) 54.61(27)
32 Toužil Lukáš SHK1000 99.78 24. 99.78(24)
33 Severa Matyáš PHK1004 91.46 26. 91.46(26) 0.00(28)
34 Bernard Mikuláš HOR0902 80.76 29. 40.38(29) 40.38( P)
35 Renský Matěj SNA0903 73.02 23. 73.02(23)
36 Procházka Ondřej PHK0902 59.83 25. 59.83(25)
37 Štefanik Marek SHK1007 56.85 26. 56.85(26)

H12D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Pochop Václav STH0902 417.20 1. 208.60( P)208.60( 1)
2 Zástava Marek SHK0908 393.92 1. 193.92( 3)200.00( 1)151.67( 4)
3 Retka Jakub LTU1000 371.14 1. 210.89( 1)160.25( 3)
4 Novák Vojtěch VRL1003 345.67 2. 147.70( 6)197.97( 2)
5 Šíma Antonín SRK1001 338.86 3. 154.65( 5) 184.21( 3)
6 Peška Ondřej LPU1006 292.05 4. 138.70( 7)153.35( 4)
7 Svejštil Martin ZAM1001 272.57 4. 171.08( 4) 101.49( 6)
8 Polák Vlastimil VRL1001 207.19 2. 207.19( 2)
9 Macek Vojtěch SNA0901 195.19 2. 195.19( 2)
10 Tomčík František VRL0901 148.86 5. 148.86( 5)

H14C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Třešňák Matěj JIL0701 B 405.28 1. 203.00( 1)202.28( 1)200.05( 2)
2 Kopecký Matyáš SJC0702 B 403.18 1. 164.81(12) 201.36( 2)201.82( 1)
3 Buďárek Šimon STH0703 B 396.26 3. 196.25( 3) 198.13( P)198.13( 3)
4 Vaníček Jan SJC0705 B 383.21 4. 186.63( 4) 194.32( 4)188.89( 5)
5 Kubeček Antonín SNA0803 B 379.83 5. 168.81( 9) 193.17( 5)186.66( 6)
6 Zídek Filip PHK0706 B 377.36 4. 166.94(11) 183.31( 9)194.05( 4)
7 Kvášovský Filip LTU0902 B 370.90 6. 173.13( 6) 189.70( 6)181.20(12)
8 Goláň František LPU0803 B 369.16 7. 172.75( 7) 189.42( 7)179.74(13)
9 Macháček Tomáš SHK0811 B 365.92 8. 141.94(20) 183.64( 8)182.28(10)
10 Rémiš Štěpán SHK0802 B 363.72 8. 162.94(14) 179.98(10)183.74( 8)
11 Matěásko Marek JIL0702 B 363.49 3. 167.13(10)196.36( 3)
12 Čečka Matěj SHK0901 B 352.28 8. 170.31( 8)168.51(11) 181.97(11)
13 Pavelec Michal NPA0801 B 346.16 9. 163.81(13) 91.89(28) 182.35( 9)
14 Rémiš Šimon SHK0801 B 346.05 5. 176.31( 5)152.22(18) 169.74(15)
15 Frosch Vítek LPU0801 B 345.11 7. 160.06(15)155.14(17) 185.05( 7)
16 Pešek Ondřej SJC0802 B 335.48 12. 147.50(18) 167.21(12)168.27(17)
17 Posolda Tomáš SJC0803 B 326.74 16. 62.13(35) 159.39(16)167.35(18)
18 Doucha Tomáš SNA0801 320.71 13. 149.44(17) 165.13(13)155.58(20)
19 Horák Filip PHK0701 320.51 15. 158.94(16)161.57(15)126.65(28)
20 Hanák Matěj LTU0701 317.88 16. 145.94(19) 148.84(19)169.04(16)
21 Kurka Antonín SHK0700 304.57 14. 133.53(24)171.04(14)
22 Borovec Šimon CHC0701 292.15 19. 83.88(31) 136.49(22)155.66(19)
23 Vrábel Štěpán PHK0705 291.19 21. 125.00(22) 136.07(23)155.12(21)
24 Goláň Antonín LPU0804 277.66 20. 134.69(21)142.97(20)130.49(27)
25 Šlambora Kryštof SHK0806 272.05 25. 77.00(33) 130.71(25)141.34(25)
26 Kadaně Marek LPU0703 264.88 21. 124.13(23)140.75(21)
27 Spilka Petr JIL0803 262.99 14. 99.06(29)163.93(14)
28 Beneda Vojtěch SHK0703 253.89 23. 107.00(27) 111.55(27)142.34(23)
29 Šeps Miroslav SRK0801 246.05 26. 108.25(26) 137.80(26)
30 Hlavatý Jan LPU0713 235.82 25. 111.31(25)124.51(26)104.87(33)
31 Metelka Tomáš PHK0801 200.75 2. 200.75( 2)
32 Šípek Daniel LPU0806 194.82 30. 82.56(32) 73.98(30) 112.26(32)
33 Bezvoda Jakub SHK0807 183.93 30. 65.75(34) 118.18(30)
34 Štefanik Jan SHK0705 154.58 22. 154.58(22)
35 Buďárek David VRL0703 142.11 24. 142.11(24)
36 Sýkora Jakub PHK0708 126.26 29. 126.26(29)
37 Ježek Martin LPU0701 113.80 31. 113.80(31)
38 Čečka Vojtěch SHK0804 112.00 24. 112.00(24)
39 Pleva Stanislav SJC0805 105.94 28. 105.94(28)
40 Hladký Matěj KOR0700 98.38 30. 98.38(30)
41 Seligr Lukáš PHK0709 94.64 34. 94.64(34)
42 Kubát Vojtěch VRL0701 88.14 29. 88.14(29)
43 Karásek Šimon SJC0804 72.94 35. 72.94(35)
44 Hrůza Ondřej LTU0703 61.06 36. 61.06(36)

H14D (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Pochop Petr STH0701 400.00 1. 200.00( P)200.00( 1)
2 Machač Václav LPU0712 343.25 1. 200.00( 1) 143.25( 2)
3 Moskva Vojtěch ZAM0802 238.45 3. 112.88( 3) 125.57( 3)
4 Čapek Karel LTU0801 200.00 1. 200.00( 1)
5 Kadaník Petr LPU0802 178.65 2. 178.65( 2)
6 Vanický Viktor KOR0803 57.31 4. 57.31( 4)

H16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Doucha Martin SNA0501 B 217.84 1. 110.97( 1)106.87( 1)102.77( 1)
2 Pompach Lukáš PHK0500 B 196.41 2. 97.92( 2) 98.49( 2)
3 Čermák Martin PHK0502 B 191.91 2. 91.11( 3) 84.99( 7) 100.80( 2)
4 Lazák Jan LTU0500 B 189.59 3. 94.65( 3) 94.94( 4)
5 Vališ Vojtěch LPU0512 B 180.49 3. 84.06( 6) 80.51( 9) 96.43( 3)
6 Podolský Petr SHK0507 B 169.83 5. 82.30( 8) 87.53( 5)
7 Flos Tomáš LPU0633 B 168.61 5. 82.76( 8) 85.85( 5)
8 Morávek Martin SRK0503 B 168.55 4. 82.57( 9) 85.98( 4) 62.33(10)
9 Pekárek Tomáš LPU0515 B 162.75 6. 77.44(10) 85.31( 6)
10 Nimshaus Viktor CHC0502 B 160.34 5. 86.22( 5) 74.12(13)
11 Janků Štěpán SJC0501 B 150.37 4. 89.53( 4) 53.36(21) 60.84(12)
12 Málek David PHK0504 148.00 8. 70.91(11) 77.09(11) 68.41( 8)
13 Jiroušek Dominik SRK0602 146.16 6. 60.94(12) 72.80(14) 73.36( 6)
14 Pavelec Matěj NPA0501 139.07 7. 83.34( 7) 55.37(20) 55.73(16)
15 Dolejší Matouš SJC0606 136.27 11. 55.66(14) 74.79(12) 61.48(11)
16 Stavrinou David SRK0506 131.43 7. 51.73(16) 58.28(18) 73.15( 7)
17 Pirkl Jakub CHC0503 128.69 9. 56.24(13) 64.33(16) 64.36( 9)
18 Kotyk Vojtěch LTU0502 119.36 15. 53.69(15) 65.67(15)
19 Pulc Ondřej ZAM0505 103.88 14. 45.97(17) 57.91(14)
20 Zounar Adam SRK0507 99.54 18. 41.61(18) 57.93(19)
21 Krejčí Martin KOR0600 89.73 19. 38.10(19) 51.63(23)
22 Hostinský Matěj LPU0604 87.49 15. 29.95(26) 57.54(15)
23 Setunský Jan VRL0608 87.38 20. 33.21(22) 43.32(24) 44.06(20)
24 Novák Marek SHK0505 84.58 19. 36.42(20) 48.16(19)
25 Sedláček David SRK0508 82.95 18. 0.00(23) 33.08(25) 49.87(18)
26 Čivrný Jan VRL0501 80.29 22. 52.43(22) 27.86(22)
27 Kurka Jaroslav SHK0501 79.78 10. 79.78(10)
28 Baše Ondřej KOR0503 61.77 17. 61.77(17)
29 Potůček Oto LTU0501 60.68 13. 60.68(13)
30 Suchý Štěpán PHK0607 50.40 17. 50.40(17)
31 Šimerda Václav SRK0605 42.09 21. 42.09(21)
32 Meier Jakub BRU0501 36.28 21. 36.28(21)
33 Vlach František SJC0603 23.39 27. 23.39(27)
34 Severa Lukáš PHK0603 23.28 23. 0.00(24) 23.28(23)

H18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
STH 1
STH 2
HOR 3
1 Salaba Dan JIL0404 B 204.31 1. 98.52( 2)105.79( 1)
2 Choutka Matěj NPA0402 B 200.75 1. 96.94( 3) 98.32( 2)102.43( 1)
3 Jakubský Adam SHK0406 B 196.72 2. 95.89( 3)100.83( 2)
4 Valenta Ondřej JIL0401 B 192.08 1. 104.53( 1) 87.55( 6)
5 Balcar Jiří SNA0301 B 186.14 4. 90.89( 5) 95.25( 4)
6 Novák Adam LPU0320 B 182.96 4. 90.78( 5) 92.18( 4)
7 Šitina Tomáš LTU0300 182.90 4. 96.04( 4) 86.86( 7) 80.31( 5)
8 Langr Jakub KOR0401 176.15 3. 79.41( 7) 96.74( 3)
9 Šimek Jakub CHC0303 165.42 6. 82.48( 6) 82.94( 8)
10 Kodytek Adam SHK0402 143.90 9. 69.56( 9) 74.34(10)
11 Kubeček Josef LIP0400 141.05 7. 61.84(10) 79.21( 9) 56.02( 7)
12 Pirožek Vojtěch LTU0400 139.98 6. 71.10( 8) 68.88( 6)
13 Rak Tomáš SHK0400 118.32 11. 57.82(11) 60.50(11)
14 Hájek Matěj VRL0402 112.62 8. 8.30(15) 58.64(12) 53.98( 8)
15 Kuhn Vojtěch LPU0404 88.34 9. 47.92(14) 23.14(13) 40.42( 9)
16 Kokrda Vojtěch PHK0402 51.72 12. 51.72(12)
17 Dvořáček Filip LPU0420 51.67 13. 51.67(13)
18 Tesař Zdeněk SJC0401 39.46 10. 39.46(10)