Logo

Výsledky závodu: Podvečerní O-běh Folimankou 2021

Datum:
09.09.2021
Místo konání:
Praha 2, hala Folimanka, Na Folimance 2
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Folimanka-Vyšehrad
Ředitel závodu:
Zakouřil Matyáš
Hlavní rozhodčí:
Titz Adam
Stavitel tratí:
Bolehovský Daniel
Protokol:
Celkové výsledky - Z původního celkově dosaženého času byl u kategorií A a B pro konečný celkový výsledek odečten čas na povinném úseku mezi kontrolami 49 a 50 dle pokynů. Mezičasy jsou pouze pro vaši informaci a čas na povinném úseku obsahují. Naopak chybí zobrazení posledního mezičasu od sběrky do cíle, celkový čas ho ale samozřejmě obsahuje.
Kategorie:
A     B     C     Z    

A 4.20 km, 29 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 29:32
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 29:32
3. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 30:02 + 0:30
4. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 31:09 + 1:37
5. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 2:40
6. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 3:11
7. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 32:54 + 3:22
8. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 34:34 + 5:02
9. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 34:51 + 5:19
10. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 35:23 + 5:51
11. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 35:54 + 6:22
12. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 36:28 + 6:56
13. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 37:17 + 7:45
14. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 37:27 + 7:55
15. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 39:09 + 9:37
16. Kohl Ondřej 0160001 - 40:12 + 10:40
17. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 11:12
18. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 41:00 + 11:28
19. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 41:08 + 11:36
20. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 41:30 + 11:58
21. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 41:34 + 12:02
22. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 42:06 + 12:34
23. Bouška Zdeněk 0180001 Zdeněk Bouška 42:45 + 13:13
24. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 43:30 + 13:58
25. Hoidekr Jan 0130001 Raketaci 43:45 + 14:13
26. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 14:15
27. Hladík Jiří 0130002 Raketaci 43:56 + 14:24
28. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 43:57 + 14:25
29. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 45:37 + 16:05
30. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 46:11 + 16:39
31. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 46:14 + 16:42
32. Jansová Martina 0050001 ROB PCE 46:33 + 17:01
33. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 17:02
34. Čechmánková Anna PVP0450 VSK Přírodní vědy Praha 47:15 + 17:43
35. Štec Tomáš 0060001 Jeffer 47:25 + 17:53
36. Reichel Vít 0140001 BC 47:27 + 17:55
37. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 47:41 + 18:09
38. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 49:58 + 20:26
39. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 50:07 + 20:35
40. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 50:09 + 20:37
41. Fořtová Johana 0190001 FortMedica 50:11 + 20:39
42. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 50:32 + 21:00
43. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 50:44 + 21:12
44. Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha 51:51 + 22:19
45. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 52:18 + 22:46
46. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 53:47 + 24:15
47. Garcia Francisco 0090001 None 55:15 + 25:43
48. Nosek Jakub 0260001 ... 55:22 + 25:50
49. Palaščak Ján 0120001 Gumídci 59:00 + 29:28
50. Škoch Jan 0170001 Neregistrovaní 59:34 + 30:02
51. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 60:10 + 30:38
52. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 60:44 + 31:12
53. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 61:36 + 32:04
54. Junková Petra STH7451 SK Studenec 61:50 + 32:18
55. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 62:11 + 32:39
56. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 64:09 + 34:37
57. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 64:28 + 34:56
58. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 65:50 + 36:18
59. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 68:21 + 38:49
60. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 77:37 + 48:05
61. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 81:58 + 52:26
62. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 90:03 + 60:31
63. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 123:30 + 93:58
Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka DISK
Koten Pavel RIC7200 OB Říčany DISK
Čechmánek Václav PVP0600 VSK Přírodní vědy Praha DISK
Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha DISK
Kvasnička Ladislav KDZ7400 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK
Stěpanov Ilja 0020001 žádný DISK
Szymanská Zuzana DKP0463 Oddíl OB Kotlářka DISK
Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha DISK
Tulachová Johana 0130003 Raketaci DISK
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK

B 3.30 km, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 27:58
2. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 31:05 + 3:07
3. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 31:12 + 3:14
4. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 32:26 + 4:28
5. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 32:30 + 4:32
6. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 32:34 + 4:36
7. Cylek Ondřej VSP0501 USK Praha 32:46 + 4:48
8. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 5:17
9. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 33:48 + 5:50
10. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 33:59 + 6:01
11. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 34:53 + 6:55
12. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 34:57 + 6:59
13. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 34:59 + 7:01
14. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 7:16
15. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 35:55 + 7:57
16. Korotvička Ondřej 0270001 Spořilov 36:01 + 8:03
17. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 8:41
18. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 36:45 + 8:47
19. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 36:53 + 8:55
20. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 38:11 + 10:13
21. Havlíček Vojtěch 0040002 NA 38:24 + 10:26
22. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 39:11 + 11:13
23. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 39:52 + 11:54
24. Pašava Jakub 0250001 ŠÁN 40:13 + 12:15
25. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 40:42 + 12:44
26. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 41:43 + 13:45
27. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 41:54 + 13:56
28. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 41:56 + 13:58
29. Šmíd František DKP0821 Oddíl OB Kotlářka 42:06 + 14:08
30. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 14:12
31. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 42:32 + 14:34
32. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 42:40 + 14:42
33. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 42:58 + 15:00
34. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 15:01
35. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 15:05
36. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 43:05 + 15:07
37. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 15:08
38. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 43:12 + 15:14
39. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 43:17 + 15:19
40. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 43:20 + 15:22
41. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 43:33 + 15:35
42. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 44:14 + 16:16
43. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 44:49 + 16:51
44. Perlíková Pavla 0040003 NA 45:10 + 17:12
45. Šnejdar Ondřej 0070001 - 45:46 + 17:48
46. Reichel Tomáš 0140003 BC 45:50 + 17:52
47. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 45:58 + 18:00
48. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:50 + 18:52
49. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 47:28 + 19:30
50. Reichelová Monika 0140002 BC 49:00 + 21:02
51. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 49:45 + 21:47
52. Týfová Radka 0170002 Neregistrovaní 50:10 + 22:12
53. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 53:00 + 25:02
54. Vyskočilová Eliška DLP8051 OOB TJ Dukla Praha 54:13 + 26:15
55. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 54:17 + 26:19
56. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 57:21 + 29:23
57. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 30:07
58. Pecháčková Barbora DKP0762 Oddíl OB Kotlářka 60:20 + 32:22
59. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 60:25 + 32:27
60. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 63:28 + 35:30
61. Turek Ondřej 0220001 nejsem v klubu 65:04 + 37:06
62. Růžičková Michaela 0220002 nejsem v klubu 65:11 + 37:13
63. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 65:43 + 37:45
64. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 78:51 + 50:53
65. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 80:30 + 52:32
Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vičková Iveta DISK
Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka DISK
Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka DISK

C 1.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 15:50
2. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 16:42 + 0:52
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 16:48 + 0:58
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 20:32 + 4:42
5. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 22:19 + 6:29
6. Tesař Radek 0210002 Tesařs 23:25 + 7:35
7. Osičková Erika 0150013 TJ Astra Praha - badminton 23:37 + 7:47
8. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 24:07 + 8:17
9. Svobodová Štěpánka 0280001 - 24:10 + 8:20
10. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 24:27 + 8:37
11. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 25:17 + 9:27
12. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 25:19 + 9:29
13. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 25:28 + 9:38
14. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 25:49 + 9:59
15. Petrů Jan 0110001 Penta Gym Praha 26:34 + 10:44
16. Holeinová Zuzana 27:15 + 11:25
17. Osičková Aneta 27:28 + 11:38
18. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 27:39 + 11:49
19. Kopecký Šimon 0150009 TJ Astra Praha - badminton 27:52 + 12:02
20. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 29:11 + 13:21
21. Krejčík Kristian 0150007 TJ Astra Praha - badminton 29:16 + 13:26
22. Blahůtová Alžběta MKP0951 SK GORDIC Praha Kačerov 30:35 + 14:45
23. Brtová Rozálie 0150004 TJ Astra Praha - badminton 30:40 + 14:50
24. Vyskočil Vilém DLP1102 OOB TJ Dukla Praha 33:18 + 17:28
25. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 35:07 + 19:17
26. Gurecký Vojtěch TJP0900 TJ Sokol Troja 35:12 + 19:22
27. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 39:01 + 23:11
28. Sebera Hugo SFM1200 O-RUNNAŘI Beskydy 43:19 + 27:29
29. Kopecký Hynek VSP1300 USK Praha 43:29 + 27:39
30. Oubrechtová Kateřina 0150010 TJ Astra Praha - badminton 44:31 + 28:41
31. Reichelová Šárka 0140004 BC 44:50 + 29:00
32. Pavlišová Nela 0150011 TJ Astra Praha - badminton 45:32 + 29:42
33. Slavíčková Andrea 0150002 TJ Astra Praha - badminton 46:23 + 30:33
34. Faltusová Julie DKP1260 Oddíl OB Kotlářka 47:12 + 31:22
35. Houžvíková Tereza 0150014 TJ Astra Praha - badminton 47:16 + 31:26
36. Hejsek Jakub 0030001 neregistrovaný 49:07 + 33:17
37. Pečenková Tereza 0150003 TJ Astra Praha - badminton 49:57 + 34:07
38. Tesař Abdel-Salam 0210001 Tesařs 50:34 + 34:44
39. Dinh Duc Trung 0150012 TJ Astra Praha - badminton 51:54 + 36:04
40. Skácelová Simona 0200001 Skácelová 58:59 + 43:09

Z 1.00 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Öner Eda VSP1154 USK Praha 9:19
2. Šnejdarová Miroslava 0080001 není členem 11:05 + 1:46
3. Suchanová Nela MKP1351 SK GORDIC Praha Kačerov 11:32 + 2:13
4. Blahůt Jan MKP8100 SK GORDIC Praha Kačerov 12:33 + 3:14
5. Baldrian František VSP1600 USK Praha 13:28 + 4:09
6. Kubantová Štěpánka 0150015 TJ Astra Praha - badminton 14:50 + 5:31
7. Siblíkovi 25:37 + 16:18
Nýdrle Adina DLP1353 OOB TJ Dukla Praha DISK
Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK