Logo

Výsledky závodu: Podzimní žebříček Valašské oblasti - stav po 5 závodech

Datum:
04.09.2021
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček HLV, GIG Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati LCE Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Vlčková Alžběta VIC1351 592.50 1. 183.74( 3) 200.00( 1)104.48( 4) 192.50( 2)200.00( 1)
2 Slámová Emílie Inka LCE1253 579.40 2. 186.99( 2) 195.18( 2)188.45( 2) 195.77( 2)
3 Brázdilová Kristýna HLV1154 574.86 1. 200.00( 1) 200.00( 1)174.86( 5)
4 Svobodová Natálie TZL1251 569.22 1. 157.59( 3) 200.00( 1)177.32( 4)191.90( 3)
5 Štěpánková Adéla KVS1250 507.77 3. 148.10( 3)177.50( 3)182.17( 4)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Mašláňová Ema TZL0955 B 633.78 1. 213.88( 1)208.64( 1)203.52( 1) 211.26( P)196.42( 3)
2 Kundratová Eva TZL0950 B 608.53 1. 147.31(12) 152.96( 6) 196.98( 3)211.50( 1)200.05( 2)
3 Řezníčková Klára TZL0959 B 604.55 1. 188.29( 3) 199.50( 2)201.52( P)203.53( 1)
4 Vlčková Markéta VIC0951 B 597.80 2. 197.83( 2)201.02( 2)192.29( 5) 198.95( 2)172.04( 6)
5 Kubíčková Lucie VIC0952 B 575.72 4. 153.91(10) 175.37( 5) 193.30( 4)186.70( 4)195.72( 4)
6 Slámová Julie LCE1051 B 547.35 3. 178.27( 4)190.35( 3)178.73( 6) 155.01( 9)
7 Štěpánková Anna KVS0952 B 536.63 4. 169.15( 6) 175.64( 4)163.48( 9) 184.97( 5)176.02( 5)
8 Vyoralová Talma LCE0955 504.62 3. 150.08(11) 164.99( 7)189.55( 3)
9 Myšáková Olga SKM1050 494.90 6. 168.33( 7)139.87( 8) 158.96(10) 98.73( 6) 167.61( 8)
10 Klimešová Hana TZL0956 485.33 7. 68.69(16) 152.87( 7) 161.78( P)170.68( 7)
11 Růžičková Žofie TZL0953 478.71 4. 178.27( 4)132.79( 9) 140.87(12)159.57( P)
12 Héčová Kristýna TZL0957 414.96 10. 107.79(15) 124.00(10) 138.32( P)152.64(10)
13 Kolaříková Erika SKM0951 368.36 8. 121.08(14)113.78(11) 59.42( 8) 133.50(11)
14 Marková Tatiana VIC1060 322.10 8. 165.48( 8) 156.62(11)
15 Poslušná Katka TZL1051 267.24 7. 140.22(13) 66.53(12) 60.49( 7)
16 Novosadová Klára TZL0952 234.05 9. 156.03( 9) 78.02( P)
17 Mojžíšová Kristýna VIC0954 164.99 7. 164.99( 7)
18 Kořenová Hana TZL1050 157.55 13. 105.03(13) 52.52( P)
19 Rusková Melanie VIC0955 65.16 14. 65.16(14)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Sedláčková Klára LCE0854 B 618.62 1. 205.96( 1)200.00( 1) 212.66( 1)
2 Hubáčková Sabina LCE0851 B 608.80 1. 201.70( 2) 208.70( 1) 198.40( 2)
3 Lázničková Alžběta TZL0858 B 581.34 2. 192.98( 3)194.60( 2)193.76( 3)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 B 562.38 2. 171.33( 5) 198.32( 2)192.73( 3)143.60( 4)
5 Entová Kateřina TZL0751 B 558.65 2. 176.05( 4)196.38( 2) 186.22( P)
6 Špaňhelová Jana VIC0888 B 556.87 3. 69.02( 8) 193.13( 3)188.83( 4)174.91( 4)
7 Kovalčíková Nela TZL0757 527.75 3. 192.34( 3) 159.49( 6)175.92( P)
8 Poslušná Jitka TZL0752 376.91 4. 106.86( 7)151.81( 4) 118.24( 6)
9 Kopečková Viktorie TZL0853 368.19 5. 121.69(10)122.73( P)123.77( 5)
10 Fišerová Markéta TZL0851 359.34 1. 159.34( 5)200.00( 1)
11 Halová Kateřina VIC0860 264.43 6. 131.33( 6) 133.10( 9)
12 Buksová Karolína SKM0850 258.12 5. 86.04( P)172.08( 5)
13 Lorencová Anna TZL0756 231.68 7. 154.45( 7) 77.23( P)
14 Marková Michaela VIC0850 163.90 9. 53.92( 9) 109.98(11)
15 Škodová Štěpánka LCE0852 135.77 8. 135.77( 8)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B 300.00 1. 73.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ošmerová Tereza SKM0550 300.00 1. 100.00( 1)100.00( P) 100.00( 1)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Hubáčková Dagmar LCE0351 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)

D35C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Dittrichová Andrea SKM7750 317.48 1. 108.77( 1)105.83( P)102.88( 1)100.00( 1)
2 Pavlicová Anna KVS7360 293.21 1. 97.79( 2)100.00( 1) 95.42( 3)
3 Kočová Eva TZL7550 270.20 2. 71.67( 5) 95.07( 2) 79.15( 6) 90.07( P) 85.06( 5)
4 Kundratová Jana TZL7350 248.61 3. 79.89( 4) 81.85( 3) 83.89( 5) 82.87( P)
5 Linhartová Martina GIG7750 233.48 4. 77.83( P) 86.69( 4) 68.96( 7)
6 Batani Hana TZL7351 156.41 1. 52.14( P)104.27( 1)
7 Slováčková Věra TZL8181 150.45 2. 50.15( P)100.30( 2)
8 Slámová Alena LCE8253 143.50 6. 72.58( 7) 70.92( 6)
9 Honnerová Blanka TZL8052 140.16 3. 93.44( 3) 46.72( P)
10 Podmolíková Dagmar TZL7155 136.43 4. 45.48( P) 90.95( 4)
11 Hubáčková Dagmar LCE6569 102.03 2. 102.03( 2)
12 Smětáková Ivana HLV8153 96.87 8. 32.29( P) 64.58( 8)
13 Vavrysová Iva LCE6359 95.09 3. 95.09( 3)
14 Drábková Kateřina HLV8451 84.68 4. 28.23( P) 56.45( 4)
15 Šidlová Klára TZL8250 59.54 2. 59.54( 2)
16 Muchová Barbora KVS8550 57.28 3. 57.28( 3)
17 Sedláčková Dagmar KVS7351 47.64 4. 1.34( 8) 46.30( 4)
18 Pinďáková Veronika KVS7850 26.67 6. 26.67( 6)
19 Špaňhelová Lenka VIC7753 17.07 7. 11.38( 7) 5.69( P)

D45C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 338.39 1. 109.14( 1)100.00( 1) 110.83( 1)118.42( 1)
2 Hájová Jana TZL6051 292.20 1. 94.80( 3) 100.00( 1) 97.40( P)
3 Mičíková Lada SKM7250 235.85 3. 51.00( 4) 78.62( P) 80.82( 3) 73.89( 6) 76.41( 4)
4 Pěčková Monika SKM7350 209.31 3. 46.26( 5) 69.77( P) 90.50( 3) 49.04( 5)
5 Ferdusová Eva LCE6461 177.48 2. 93.32( 2) 84.16( 4)
6 Mudráková Tereza LCE7252 134.67 2. 40.09( 6) 94.58( 2)
7 Kundratová Jana TZL7350 130.50 3. 43.50( P) 87.00( 3)
8 Sedláčková Jana HLV7060 120.71 2. 40.24( P) 34.26( 2) 46.21( 7)
9 Sadílková Lenka VIC7055 119.06 5. 39.69( P) 79.37( 5)
10 Pavlicová Anna KVS7360 98.67 2. 98.67( 2)
11 Vavrysová Iva LCE6359 96.06 2. 96.06( 2)
12 Blank Radka SKM7351 71.66 4. 0.00( 7) 23.89( P) 47.77( 4)
13 Lázničková Marcela TZL6751 71.01 6. 0.00( 8) 23.67( P) 47.34( 6)
14 Janků Kateřina KVS7450 36.05 7. 36.05( 7)
15 Sedláčková Dagmar KVS7351 26.43 8. 26.43( 8)

D55C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Krejčíková Monika TZL6262 240.54 3. 74.41( 3) 80.18( P) 85.95( 3)
2 Jelínková Dagmar TZL5757 237.80 1. 100.00( 1) 79.27( P) 58.53( 6)
3 Cahlová Slávka LCE5451 188.83 2. 89.69( 2) 99.14( 2)
4 Vlažná Mirka LCE5852 183.56 1. 100.00( 1) 83.56( 4)
5 Ferdusová Eva LCE6461 114.91 1. 114.91( 1)
6 Slezáková Jitka LCE6351 61.35 5. 61.35( 5)

D65C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Horynová Eva TZL5254 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.98( 2) 100.00( 1)
2 Stackeová Anna LCE5551 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Volencová Ivana OTK5250 186.20 2. 0.00( 2) 51.05( 2) 68.50( 4) 66.65( 2)
4 Hrbasová Jana KVS5551 70.34 3. 70.34( 3)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Pěček Tobiáš SKM1100 620.22 1. 198.76( 3)226.79( 1) 107.05( 9) 194.67( 2)
2 Hubáček Marián LCE1111 597.04 1. 213.03( 1)204.47( 2)179.54( 5)
3 Vintr Otakar TZL1300 577.62 1. 201.75( 1)190.75( 2)167.92( 4) 185.12( 3)105.64( 8)
4 Škoda František LCE1113 559.62 2. 199.49( 2)167.03( 6)193.10( 3) 140.30( 7)
5 Brucháček Jan TZL1201 541.22 4. 190.08( 6)180.84( 4)159.11( 5) 170.30( 4)
6 Jahudka Štěpán TZL1101 535.88 3. 193.13( 5)182.46( 3) 160.29( 5)158.21( 6)
7 Boledovič Adam HLV1113 513.82 4. 194.85( 4)174.82( 5) 0.00( 6) 144.15( 6)
8 Šidla Dalibor TZL1200 423.19 1. 210.42( 1)212.77( 1)
9 Macka Matyáš LCE1313 303.01 3. 110.45( 8)192.56( 3)
10 Trčka Daniel LCE1101 193.87 2. 193.87( 2)
11 Macka Sebastián LCE1112 192.44 4. 192.44( 4)
12 Fuksa Václav HLV1212 179.20 7. 179.20( 7)
13 Honner Martin TZL1302 126.68 7. 126.68( 7)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Slováček Ondřej TZL0902 B 629.85 1. 210.22( 2)209.43( 2) 209.95( P)209.68( 1)
2 Dittrich Matouš SKM1000 B 628.85 1. 211.37( 1)209.97( 1)207.51( 1)
3 Pekárek David TZL1000 B 617.54 2. 178.40( 3) 180.60( 3) 203.30( 2)205.85( P)208.39( 2)
4 Mašláň Prokop TZL1005 B 575.33 1. 154.09( 7) 189.19( 3)232.05( 1)133.48( 9)
5 Lunga Viktor TZL1007 B 522.65 4. 159.56( 6) 161.80( 4)186.63( 4)174.22( P)
6 Černoch Jakub SKM1002 B 507.12 4. 165.43( 4)154.56( 5) 161.17( 6)155.14( 6) 180.52( 4)
7 Michalica Štěpán LCE0904 477.17 3. 67.79( 6) 151.28( 8)182.02( 3)143.87( 7)
8 Rose Ondřej SKM0900 454.28 5. 141.30(10)151.43( P) 161.55( 5)
9 Kusák Alexander TZL0900 437.88 5. 92.09(12) 171.43( 5)166.64( 5) 99.81(11)
10 Koč Juraj TZL1006 422.29 4. 86.03(13) 25.67( 9) 156.59( 7)179.67( 4) 35.42(15)
11 Fišer Petr TZL1004 367.87 2. 185.93( 2)181.94( 3)
12 Brázdil Lukáš HLV0905 274.34 8. 148.80( 9) 26.12( 8) 99.42(12)
13 Stacke Jan LCE1001 234.28 10. 128.02(10) 106.26(10)
14 Hustý Matěj TZL0903 227.24 8. 151.49( 8) 75.75( P)
15 Zdráhal Matěj TZL0906 208.52 9. 139.01( 9) 69.51( P)
16 Hubáček Marián LCE1111 164.75 5. 164.75( 5)
17 Sedláček Matěj HLV1000 160.50 7. 70.65(14) 54.87( 7) 34.98(11) 0.00(16)
18 Honner Tomáš TZL1001 160.06 6. 160.06( 6)
19 Mudrák Matouš LCE0901 141.42 8. 141.42( 8)
20 Fuksa Antonín HLV1008 124.96 11. 124.96(11)
21 Zicha Lukáš TZL0905 101.42 13. 33.81( P) 67.61(13)
22 Zicha Ondřej TZL0904 72.00 14. 24.00( P) 48.00(14)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Vlček Tomáš VIC0713 B 621.17 1. 207.79( 1)194.74( 3) 206.40( 1)206.98( 1)
2 Pernička Martin TZL0800 B 601.67 2. 179.26( 7) 201.66( 2)193.45( 3) 200.56( P)199.45( 2)
3 Stacke Václav LCE0703 B 595.45 1. 186.25( 5) 203.60( 1)202.77( 2) 189.08( 4)
4 Pěček Jakub SKM0700 B 590.10 1. 192.76( 3) 203.77( 1)190.38( 5) 193.57( 3)
5 Kundrata Vít TZL0700 B 581.77 2. 199.45( 2)171.94( 7) 186.29( 5)196.03( 3)
6 Jahudka Tomáš TZL0815 B 566.52 4. 184.55( 6)164.94( 8) 192.45( 4)189.52( 6)170.89( 6)
7 Václavík Vojtěch TZL0711 B 547.87 4. 191.97( 4)179.10( 5)176.80( 8)171.59( 9) 170.89( 6)
8 Hozík Štěpán TZL0806 B 539.88 4. 161.13(10) 189.21( 4) 180.78( 7)169.89( 8)
9 Pavlík Adam TZL0810 526.40 5. 156.39(11) 160.19( 9) 186.29( 5)171.77( 8)168.34( 9)
10 Mikláš Matěj TZL0704 508.19 6. 163.50( 9)175.29( 6) 169.40( P)
11 Čuda Ondřej TZL0816 482.72 8. 171.59( 8)127.67(10) 169.98(10)141.15(11)139.33(11)
12 Valla Jakub TZL0710 477.79 2. 143.37(13)118.26(11) 136.85(13)197.57( 2)
13 Minařík Petr TZL0709 442.04 9. 92.76(15) 176.30( 9)147.35( P)118.39(12)
14 Linhart Adam TZL0814 429.90 10. 137.35(12)143.30( P)149.25(10)
15 Veselý Štěpán VIC0712 371.00 4. 178.80( 7)192.20( 4)
16 Petrla Michal TZL0708 299.93 10. 144.77(12) 155.16(10)
17 Kužela Michal TZL0713 281.27 11. 151.00(11)130.27(12)
18 Linhart Jakub TZL0813 270.92 5. 90.31( P)180.61( 5)
19 Vystrčil Vojtěch TZL0819 236.50 14. 103.65(14) 132.85(14)
20 Křížka Martin VIC0802 161.66 12. 64.72(16) 96.94(12)
21 Přibík Martin TZL0807 138.71 13. 83.74(16) 54.97(13)
22 Hala Zdeněk VIC0801 92.90 15. 92.90(15)
23 Krajča Petr LCE0805 24.81 17. 24.81(17)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Špaňhel Petr VIC0610 B 290.89 1. 76.75( 2) 95.07( 2) 95.82( 2)100.00( 1) 73.35( 3)
2 Strakoš Ondřej TZL0601 B 261.87 1. 74.58( 3)100.00( 1) 87.29( P) 70.96( 4)
3 Mudrák Šimon LCE0601 250.91 1. 100.00( 1) 50.91( 3) 100.00( 1)
4 Čepický Šimon TZL0606 127.29 2. 42.43( P) 84.86( 2)
5 Hala Jaromír VIC0606 100.00 1. 100.00( 1)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Veselý Jonáš VIC0411 B 300.00 1. 80.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Zácha David SKM0400 B 268.14 1. 89.38( P) 78.76( 2) 100.00( 1)
3 Graubner Tadeáš TZL0407 191.75 2. 53.60( 3) 74.23( 2) 41.96( 3) 63.92( P)
4 Novosad Pavel TZL0404 150.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)

H20C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Kundrata Jan TZL0203 B 150.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)

H35C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Dittrich Pavel SKM7501 312.32 1. 98.83( 2) 104.11( P)104.98( 1)103.23( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 309.86 1. 97.77( 3) 105.52( 1)101.05( 2)103.29( P)
3 Sadílek Ondřej OTK7300 282.01 3. 91.58( 4) 93.68( 3) 87.09( 6) 96.75( 3) 87.27( 6)
4 Mudrák Stanislav LCE6701 278.81 3. 90.25( 5) 93.96( 3) 94.60( 4)
5 Pěček Martin SKM7301 261.53 4. 76.71( 9) 87.18( P) 89.27( 4) 85.08( 7)
6 Vintr Radek TZL7701 254.07 4. 61.88(16) 80.54( 6) 88.84( 4) 84.69( P) 69.20(13)
7 Černoch Karel TZL6835 251.79 4. 80.91( 7) 86.95( 4) 83.93( P)
8 Vlček Jiří VIC7700 248.21 2. 64.54(14)100.81( 2) 82.86( 5) 63.15(14)
9 Pěček Vítězslav SKM7104 238.28 7. 60.78(17) 79.43( P) 80.98( 8) 69.84( 7) 77.87(10)
10 Vlček Roman SKM7000 232.95 5. 65.02(13) 77.65( P) 56.87(11) 90.28( 5)
11 Kusák Ivan TZL6502 229.11 9. 75.31( 9) 76.37( P) 77.43(11)
12 Sláma Lumír LCE8103 228.60 6. 58.83(18) 76.73( 7) 50.65(13) 81.30( 6) 70.57(12)
13 Rytíř Michal SKM7325 221.97 7. 66.13(12) 73.99( P) 81.85( 7)
14 Schäfer Michal TZL6304 221.60 9. 68.34(11) 73.87( P) 79.39( 9)
15 Sedláček Jaroslav HLV6404 217.62 9. 72.54( P) 76.32( 9) 68.76(10)
16 Pavlica Jiří KVS7501 201.79 8. 63.17(15) 76.46( 8) 62.16(15)
17 Kubíček Petr VIC7801 201.72 8. 50.64(19) 70.63(10) 67.24( P) 63.85( 8)
18 Zicha Jiří LCE7708 198.21 2. 100.02( 2) 98.19( 2)
19 Šidla Jan TZL6808 158.19 1. 52.73( P)105.46( 1)
20 Pekárek Evžen TZL7007 155.09 1. 103.39( 1) 51.70( P)
21 Honner Jaroslav TZL7803 144.53 3. 48.18( P) 96.35( 3)
22 Novosad Pavel TZL7401 126.75 6. 84.50( 6) 42.25( P)
23 Marek Martin VIC7624 117.65 8. 78.43( 8) 39.22( P)
24 Lanc Marian TZL5806 113.27 10. 75.51(10) 37.76( P)
25 Měrka Roman VIC8308 88.51 5. 88.51( 5)
26 Slezák Libor LCE6207 80.72 5. 80.72( 5)
27 Jelínek Vít TZL5102 80.07 12. 53.38(12) 26.69( P)
28 Švestka Vítězslav KVS7301 79.62 8. 79.62( 8)
29 Špaňhel Zdeněk VIC7631 68.21 11. 11.43(21) 34.04(11) 22.74( P)
30 Slováček Rudolf TZL5402 65.81 20. 43.87(20) 21.94( P)
31 Hrbáček Tomáš LCE7702 57.14 14. 50.22(14) 6.92(16)
32 Přibík Václav TZL7802 1.35 15. 1.35(15)

H45C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Fišer Petr GIG7502 305.45 1. 101.82( P) 100.00( 1)103.63( 2)
2 Šuráň René LCE7034 255.91 1. 100.00( 1) 69.71( 2) 86.20( 2)
3 Láznička Libor TZL6701 220.89 3. 72.83( 3) 73.63( P) 74.43( 5)
4 Podmolík Tomáš TZL6915 165.33 1. 55.11( P)110.22( 1)
5 Černoch Karel TZL6835 129.24 3. 43.08( P) 86.16( 3)
6 Strakoš Bohumil TZL6345 105.54 6. 35.18( P) 70.36( 6)
7 Škoda František LCE7439 100.00 1. 100.00( 1)
8 Sedláček Jaroslav HLV6404 93.48 7. 31.16( P) 62.32( 7)
9 Zentrich David OTK7101 91.89 2. 91.89( 2)
10 Jelínek Vít TZL5102 86.67 4. 57.78( 4) 28.89( P)
11 Müller Libor OTK7201 78.34 4. 78.34( 4)
12 Špaňhel Zdeněk VIC7631 56.09 4. 18.70( P) 37.39( 4)
13 Šiška Oto OTK7202 49.68 3. 49.68( 3)

H55C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Plášek Martin LCE6118 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Peška Antonín HLV4801 248.10 2. 82.70( P) 89.06( 2) 75.54( 3) 76.34( 3)
3 Tomášek Pavel OTK5800 208.95 2. 67.56( 2) 57.79( 3) 83.60( 2) 57.59( 3)
4 Slezák Libor LCE6207 97.32 2. 97.32( 2)
5 Janků Josef KVS6200 87.53 2. 87.53( 2)
6 Kaloč Vítězslav KVS5904 59.54 4. 59.54( 4) 0.00( 4)
7 Štěpáník Otakar OTK5707 28.21 4. 28.21( 4)
8 Šidla Antonín OTK4601 19.39 4. 19.39( 4)

H65C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Šidla Antonín OTK4601 169.14 1. 100.00( 1) 69.14( 2)
2 Peška Antonín HLV4801 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
3 Chromčák František JZL5201 124.00 2. 59.34( 2) 64.66( 3)
4 Wiedermann Jaroslav SKM4905 100.00 1. 100.00( 1)
4 Hrbas Vladimír KVS5301 100.00 1. 100.00( 1)
6 Jelínek Petr TZL4902 88.75 2. 88.75( 2)

H70C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
HLV+GIG 1
SKM 2
VIC 3
TZL 4
ABM 5
1 Láznička Alois TZL3613 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 89.17( 2)
2 Jelínek Petr TZL4902 100.00 1. 100.00( 1)