Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 8 závodech

Datum:
05.06.2021
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček OTK, GIG Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní mistrovství ve sprintu SKM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček HLV, GIG Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati LCE Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Slámová Emílie Inka LCE1253 979.40 1. 200.00( 1)164.08( 3) 200.00( 1)186.99( 2) 195.18( 2)188.45( 2) 195.77( 2)
2 Vlčková Alžběta VIC1351 880.72 1. 183.74( 3)200.00( 1)104.48( 4)192.50( 2)200.00( 1)
3 Štěpánková Adéla KVS1250 857.99 2. 192.95( 2)157.27( 2) 148.10( 3)177.50( 3)182.17( 4)
4 Brázdilová Kristýna HLV1154 774.86 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)174.86( 5)
5 Svobodová Natálie TZL1251 726.81 1. 157.59( 3)200.00( 1)177.32( 4)191.90( 3)

D12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Mašláňová Ema TZL0955 1062.24 1. 210.86( 1)216.41( 1)204.29( 2) 213.88( 1)208.64( 1)203.52( 1) 212.45( P)196.42( 3)
2 Řezníčková Klára TZL0959 1025.29 1. 211.01( 2)206.19( 1)188.29( 3) 199.50( 2)205.06( P)203.53( 1)
3 Kundratová Eva TZL0950 993.58 1. 198.01( 2)134.57( 6) 187.04( 4)147.31(12) 152.96( 6) 196.98( 3)211.50( 1)200.05( 2)
4 Vlčková Markéta VIC0951 979.62 2. 167.15( 5) 172.57( 3) 189.53( 3)197.83( 2)201.02( 2)192.29( 5)198.95( 2)172.04( 6)
5 Kubíčková Lucie VIC0952 923.96 4. 163.92( 6) 91.29( 9) 172.87( 6)153.91(10) 175.37( 5)193.30( 4)186.70( 4)195.72( 4)
6 Štěpánková Anna KVS0952 913.34 3. 191.13( 3)135.44( 5) 185.58( 5)169.15( 6) 175.64( 4)163.48( 9) 184.97( 5)176.02( 5)
7 Slámová Julie LCE1051 878.58 3. 176.22( 4)139.72( 4) 150.51( 8) 178.27( 4)190.35( 3)178.73( 6) 155.01( 9)
8 Růžičková Žofie TZL0953 794.83 4. 155.40(10) 161.32( 7)178.27( 4)132.79( 9) 140.87(12)158.97( P)
9 Klimešová Hana TZL0956 756.46 7. 136.08(11)100.79( 8) 145.54( 9) 68.69(16) 152.87( 7) 151.29( P)170.68( 7)
10 Myšáková Olga SKM1050 733.50 6. 168.33( 7)139.87( 8)158.96(10) 98.73( 6)167.61( 8)
11 Héčová Kristýna TZL0957 678.65 7. 158.49( 7) 105.50(10) 107.79(15)124.00(10) 135.73( P)152.64(10)
12 Vyoralová Talma LCE0955 504.62 3. 150.08(11) 164.99( 7)189.55( 3)
13 Marková Tatiana VIC1060 441.48 8. 119.38(14) 165.48( 8) 156.62(11)
14 Kolaříková Erika SKM0951 427.78 8. 121.08(14)113.78(11) 59.42( 8)133.50(11)
15 Novosadová Klára TZL0952 392.38 8. 157.87( 8) 156.03( 9) 78.48( P)
16 Mojžíšová Kristýna VIC0954 322.38 7. 157.39( 9) 164.99( 7)
17 Poslušná Katka TZL1051 267.24 7. 140.22(13) 66.53(12) 60.49( 7)
18 Kořenová Hana TZL1050 261.39 7. 104.08( 7) 105.03(13) 52.28( P)
19 Palasová Barbora TZL1052 217.16 11. 68.66(16) 105.07(11) 43.43( P)
20 Pozlovská Eliška TZL0954 166.41 12. 133.13(12) 33.28( P)
21 Rusková Melanie VIC0955 155.74 14. 90.58(15) 65.16(14)
22 Vyoralová Šárka VIC0950 151.98 13. 121.58(13) 30.40( P)
23 Gogelová Martina TZL0958 88.23 12. 70.58(12) 17.65( P)
24 Divilová Regina LCE0952 5.29 17. 5.29(17)

D14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Sedláčková Klára LCE0854 1048.48 1. 210.29( 1)212.92( 1)206.65( 2)205.96( 1)200.00( 1) 212.66( 1)
2 Lázničková Alžběta TZL0858 969.16 2. 195.61( 2)192.21( 3)173.89( 5) 192.98( 3)194.60( 2)193.76( 3)
3 Fišerová Markéta TZL0851 954.96 1. 188.25( 4)194.87( 2)212.50( 1) 159.34( 5)200.00( 1)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 925.70 2. 130.39( 8) 187.61( 4)175.71( 4)171.33( 5) 198.32( 2)192.73( 3)143.60( 4)
5 Hubáčková Sabina LCE0851 802.91 1. 194.11( 3) 201.70( 2) 208.70( 1) 198.40( 2)
6 Špaňhelová Jana VIC0888 780.32 3. 154.43( 6) 69.02( 8)193.13( 3)188.83( 4)174.91( 4)
7 Lorencová Anna TZL0756 749.01 5. 148.27( 7)153.75( 5)142.74( 7) 154.45( 7)149.80( P)
8 Entová Kateřina TZL0751 691.60 2. 180.85( 3)176.05( 4)196.38( 2) 138.32( P)
9 Kovalčíková Nela TZL0757 652.36 3. 170.06( 5) 192.34( 3) 159.49( 6)130.47( P)
10 Kopečková Viktorie TZL0853 642.83 5. 124.33( 9)144.47( 6) 121.69(10)128.57( P)123.77( 5)
11 Marková Michaela VIC0850 391.11 6. 78.22( P) 148.99( 6) 53.92( 9) 109.98(11)
12 Poslušná Jitka TZL0752 376.91 4. 106.86( 7)151.81( 4) 118.24( 6)
13 Halová Kateřina VIC0860 289.53 6. 25.10(10) 131.33( 6) 133.10( 9)
14 Buksová Karolína SKM0850 286.80 5. 0.00(11) 57.36( P) 57.36( P)172.08( 5)
15 Škodová Štěpánka LCE0852 135.77 8. 135.77( 8)

D16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 500.00 1. 87.88( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 73.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ošmerová Tereza SKM0550 466.94 1. 80.16( 3) 93.39( P)100.00( 1) 93.39( P) 100.00( 1)
3 Matochová Adéla TZL0552 125.00 1. 100.00( 1) 25.00( P)

D18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Hubáčková Dagmar LCE0351 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Mudráková Eliška LCE0352 100.00 1. 100.00( 1)

D20C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Olbortová Kristýna TZL0259 125.00 1. 100.00( 1) 25.00( P)

D35C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Dittrichová Andrea SKM7750 519.41 1. 98.91( 2) 103.88( P)108.77( 1)103.88( P)102.88( 1)100.00( 1)
2 Pavlicová Anna KVS7360 465.08 1. 85.17( 5) 86.70( 6) 97.79( 2)100.00( 1) 95.42( 3)
3 Kočová Eva TZL7550 459.76 2. 64.19( 9) 91.26( 4) 96.42( 2) 71.67( 5) 95.07( 2) 79.15( 6) 91.95( P) 85.06( 5)
4 Linhartová Martina GIG7750 404.94 3. 72.06( 9) 96.24( 3) 80.99( P) 86.69( 4) 68.96( 7)
5 Batani Hana TZL7351 396.55 1. 104.45( 1)108.52( 1) 79.31( P)104.27( 1)
6 Kundratová Jana TZL7350 377.65 3. 6.44(12) 56.49(12) 79.89( 4) 81.85( 3) 83.89( 5) 75.53( P)
7 Slámová Alena LCE8253 349.48 5. 53.41(10) 73.49( 8) 79.08( 5) 72.58( 7) 70.92( 6)
8 Podmolíková Dagmar TZL7155 345.81 3. 93.13( 3) 92.57( 3) 69.16( P) 90.95( 4)
9 Kurfürstová Irena TZL8053 326.06 4. 76.93( 8) 88.98( 5) 94.94( 4) 65.21( P)
10 Drábková Kateřina HLV8451 264.11 4. 41.24(11) 74.22( 7) 39.38( 8) 52.82( P) 56.45( 4)
11 Honnerová Blanka TZL8052 228.41 3. 89.29( 4) 93.44( 3) 45.68( P)
12 Slováčková Věra TZL8181 224.90 2. 79.62( 6) 44.98( P)100.30( 2)
13 Hubáčková Dagmar LCE6569 209.37 1. 107.34( 1) 102.03( 2)
14 Muchová Barbora KVS8550 172.59 3. 78.01( 7) 37.30( 9) 57.28( 3)
15 Mašláňová Hana TZL7979 128.01 2. 102.41( 2) 25.60( P)
16 Chromčáková Jitka JZL7850 124.04 7. 68.54(10) 55.50( 7)
17 Mikulčíková Irena KVS7750 120.42 6. 0.00(13) 62.75(11) 57.67( 6)
18 Vavrysová Iva LCE6359 95.09 3. 95.09( 3)
19 Smětáková Ivana HLV8153 80.73 8. 16.15( P) 64.58( 8)
20 Sedláčková Jana HLV7060 61.68 13. 49.34(13) 12.34( P)
21 Šidlová Klára TZL8250 59.54 2. 59.54( 2)
22 Sedláčková Dagmar KVS7351 47.64 4. 1.34( 8) 46.30( 4)
23 Pinďáková Veronika KVS7850 26.67 6. 26.67( 6)
24 Špaňhelová Lenka VIC7753 18.96 7. 3.79( P) 11.38( 7) 3.79( P)

D45C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 543.08 1. 103.46( 1)101.23( 2) 109.14( 1)100.00( 1) 110.83( 1)118.42( 1)
2 Vavrysová Iva LCE6359 406.93 1. 102.82( 2)108.05( 1)100.00( 1) 96.06( 2)
3 Mičíková Lada SKM7250 385.20 3. 77.04( P) 51.00( 4) 77.04( P) 80.82( 3) 73.89( 6) 76.41( 4)
4 Hájová Jana TZL6051 360.65 1. 93.72( 3) 94.80( 3) 100.00( 1) 72.13( P)
5 Pěčková Monika SKM7350 309.66 3. 0.00( 8) 27.26( 5) 61.93( P) 46.26( 5) 61.93( P) 90.50( 3) 49.04( 5)
6 Sadílková Lenka VIC7055 283.49 3. 56.70( P) 90.72( 3) 56.70( P) 79.37( 5)
7 Ferdusová Eva LCE6461 262.78 2. 85.30( 4) 93.32( 2) 84.16( 4)
8 Lázničková Marcela TZL6751 236.29 4. 67.95( 6) 55.17( 4) 18.57( 4) 0.00( 8) 47.26( P) 47.34( 6)
9 Sedláčková Jana HLV7060 184.70 2. 67.29( 2) 36.94( P) 34.26( 2) 46.21( 7)
10 Vrubelová Jana TZL7352 165.81 3. 76.11( 5) 56.54( 3) 33.16( P)
11 Mudráková Tereza LCE7252 134.67 2. 40.09( 6) 94.58( 2)
12 Kundratová Jana TZL7350 112.25 3. 2.80( 5) 22.45( P) 87.00( 3)
13 Blank Radka SKM7351 103.31 4. 0.00( 9) 14.22( 6) 20.66( P) 0.00( 7) 20.66( P) 47.77( 4)
14 Pavlicová Anna KVS7360 98.67 2. 98.67( 2)
15 Vavrysová Lenka LCE7451 54.02 7. 54.02( 7)
16 Janků Kateřina KVS7450 36.05 7. 36.05( 7)
17 Sedláčková Dagmar KVS7351 26.43 8. 26.43( 8)

D55C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Cahlová Slávka LCE5451 347.37 2. 72.68( 4) 85.86( 2) 89.69( 2) 99.14( 2)
2 Ferdusová Eva LCE6461 314.59 1. 99.68( 2)100.00( 1) 114.91( 1)
3 Vlažná Mirka LCE5852 283.56 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 83.56( 4)
4 Slezáková Jitka LCE6351 245.95 1. 84.60( 2)100.00( 1) 61.35( 5)
5 Jelínková Dagmar TZL5757 226.85 1. 22.95( 4) 100.00( 1) 45.37( P) 58.53( 6)
6 Krejčíková Monika TZL6262 200.45 3. 74.41( 3) 40.09( P) 85.95( 3)
7 Žaludková Miroslava TZL5954 155.41 3. 50.43( 3) 73.90( 3) 31.08( P)

D65C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Horynová Eva TZL5254 500.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 94.98( 2) 100.00( 1)
2 Volencová Ivana OTK5250 350.18 2. 93.94( 2) 70.04( P) 0.00( 2) 51.05( 2) 68.50( 4) 66.65( 2)
3 Stackeová Anna LCE5551 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Hrbasová Jana KVS5551 70.34 3. 70.34( 3)

H10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Hubáček Marián LCE1111 1031.81 1. 210.31( 1)200.00( 1)204.00( 1) 213.03( 1)204.47( 2)179.54( 5)
2 Pěček Tobiáš SKM1100 1017.03 1. 193.40( 4) 203.41( P)198.76( 3)226.79( 1) 107.05( 9) 194.67( 2)
3 Šidla Dalibor TZL1200 991.09 1. 194.06( 3)177.81( 2)196.03( 3) 210.42( 1)212.77( 1)
4 Škoda František LCE1113 951.07 2. 191.49( 5)166.94( 4) 199.96( 2)199.49( 2)167.03( 6)193.10( 3) 140.30( 7)
5 Vintr Otakar TZL1300 921.13 1. 160.24( 5) 175.59( 5)201.75( 1)190.75( 2)167.92( 4)185.12( 3)105.64( 8)
6 Jahudka Štěpán TZL1101 875.57 3. 181.48( 4)193.13( 5)182.46( 3) 160.29( 5)158.21( 6)
7 Macka Matyáš LCE1313 817.53 3. 181.54( 6)171.83( 3)161.15( 6) 110.45( 8)192.56( 3)
8 Brucháček Jan TZL1201 700.33 4. 190.08( 6)180.84( 4)159.11( 5)170.30( 4)
9 Boledovič Adam HLV1113 513.82 4. 194.85( 4)174.82( 5) 0.00( 6)144.15( 6)
10 Macka Sebastián LCE1112 388.07 2. 195.63( 2) 192.44( 4)
11 Trčka Daniel LCE1101 193.87 2. 193.87( 2)
12 Fuksa Václav HLV1212 179.20 7. 179.20( 7)
13 Posolda Matěj SKM1001 159.85 7. 95.91( 7) 31.97( P) 31.97( P)
14 Honner Martin TZL1302 126.68 7. 126.68( 7)

H12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Pekárek David TZL1000 1061.80 1. 222.78( 1)208.36( 1)209.91( 2)178.40( 3) 180.60( 3) 203.30( 2) 212.36( P)208.39( 2)
2 Dittrich Matouš SKM1000 1050.16 1. 205.64( 2)215.67( 1)211.37( 1)209.97( 1)207.51( 1)
3 Mašláň Prokop TZL1005 938.57 1. 188.82( 2) 174.42( 3)154.09( 7) 189.19( 3)232.05( 1)133.48( 9)
4 Fišer Petr TZL1004 894.29 2. 188.39( 3)182.42( 4)155.61( 4) 185.93( 2)181.94( 3)
5 Lunga Viktor TZL1007 839.45 4. 163.57( 6) 159.56( 6)161.80( 4)186.63( 4)167.89( P)
6 Černoch Jakub SKM1002 827.83 4. 56.64(11) 165.57( P)165.43( 4)154.56( 5) 161.17( 6)155.14( 6)180.52( 4)
7 Slováček Ondřej TZL0902 786.66 1. 210.22( 2)209.43( 2) 157.33( P)209.68( 1)
8 Michalica Štěpán LCE0904 693.53 3. 142.04( 5) 74.32(11) 67.79( 6) 151.28( 8)182.02( 3)143.87( 7)
9 Kusák Alexander TZL0900 650.78 5. 109.46( 8) 84.57( 8) 103.44( 9) 92.09(12) 171.43( 5)166.64( 5) 99.81(11)
10 Zdráhal Matěj TZL0906 625.19 5. 174.48( 5) 49.86(11)136.80( 6) 139.01( 9)125.04( P)
11 Rose Ondřej SKM0900 612.34 5. 39.14(12)147.88( 5)141.30(10)122.47( P) 161.55( 5)
12 Stacke Jan LCE1001 576.79 6. 95.33( 9)120.84( 6)126.34( 7) 128.02(10) 106.26(10)
13 Koč Juraj TZL1006 545.31 4. 87.60( 7) 86.03(13) 25.67( 9) 156.59( 7)179.67( 4) 35.42(15)
14 Hustý Matěj TZL0903 416.71 8. 69.04(10)112.84( 8)151.49( 8) 83.34( P)
15 Honner Tomáš TZL1001 347.86 4. 187.80( 4) 160.06( 6)
16 Mudrák Matouš LCE0901 327.42 3. 186.00( 3) 141.42( 8)
17 Fuksa Antonín HLV1008 297.53 9. 95.22(10) 77.35( 9) 124.96(11)
18 Brázdil Lukáš HLV0905 274.34 8. 148.80( 9) 26.12( 8) 99.42(12)
19 Spitzer Jiří KVS1004 211.52 7. 122.19( 7) 0.00(14) 89.33(10)
20 Hubáček Marián LCE1111 164.75 5. 164.75( 5)
21 Sedláček Matěj HLV1000 160.50 7. 0.00(15) 0.00(12) 70.65(14) 54.87( 7) 34.98(11) 0.00(16)
22 Zicha Lukáš TZL0905 84.51 13. 16.90( P) 67.61(13)
23 Zicha Ondřej TZL0904 60.00 14. 12.00( P) 48.00(14)
24 Kroutil Matěj HLV1010 51.95 12. 20.90(12) 20.66(13) 10.39( P)

H14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Pěček Jakub SKM0700 1001.26 1. 196.15( 2)209.31( 1)198.46( 4)192.76( 3) 203.77( 1)190.38( 5) 193.57( 3)
2 Pernička Martin TZL0800 992.45 2. 193.49( 3)185.96( 8) 199.36( 3)179.26( 7) 201.66( 2)193.45( 3) 198.49( P)199.45( 2)
3 Stacke Václav LCE0703 989.33 1. 188.39( 4) 192.72( 4)201.16( 1)186.25( 5) 203.60( 1)202.77( 2) 189.08( 4)
4 Veselý Štěpán VIC0712 967.47 1. 210.37( 1)186.62( 7)199.48( 2) 178.80( 7)192.20( 4)
5 Kundrata Vít TZL0700 959.40 2. 180.42( 7)197.21( 2)179.12( 9) 199.45( 2)171.94( 7) 186.29( 5)196.03( 3)
6 Jahudka Tomáš TZL0815 930.35 4. 168.45(10) 179.76(10)184.07( 6)184.55( 6)164.94( 8) 192.45( 4)189.52( 6)170.89( 6)
7 Hozík Štěpán TZL0806 918.89 3. 121.09(15) 193.48( 3)185.53( 5)161.13(10) 189.21( 4) 180.78( 7)169.89( 8)
8 Pavlík Adam TZL0810 906.44 5. 183.87( 5)181.23( 9)183.28( 7)156.39(11) 160.19( 9) 186.29( 5)171.77( 8)168.34( 9)
9 Mikláš Matěj TZL0704 902.25 5. 174.92( 9)191.68( 5)179.91( 8)163.50( 9) 175.29( 6) 180.45( P)
10 Linhart Jakub TZL0813 899.21 5. 181.66( 6)186.86( 6)170.24(12) 179.84( P)180.61( 5)
11 Václavík Vojtěch TZL0711 890.35 4. 143.51(12) 153.14(16) 170.46(11) 191.97( 4)179.10( 5)176.80( 8)171.59( 9)170.89( 6)
12 Valla Jakub TZL0710 849.67 2. 176.07( 8)174.56(11)158.10(16)143.37(13)118.26(11) 136.85(13) 197.57( 2)
13 Vlček Tomáš VIC0713 815.91 1. 207.79( 1)194.74( 3) 206.40( 1)206.98( 1)
14 Linhart Adam TZL0814 814.44 10. 168.28(11)169.74(12)164.28(15) 137.35(12) 162.89( P)149.25(10)
15 Čuda Ondřej TZL0816 791.50 8. 128.71(13) 142.70(17)166.08(14)171.59( 8)127.67(10) 169.98(10)141.15(11)139.33(11)
16 Minařík Petr TZL0709 770.23 9. 95.30(16) 169.13(14)152.36(17) 92.76(15) 176.30( 9)154.05( P)118.39(12)
17 Petrla Michal TZL0708 634.65 10. 160.09(15)174.63(10)144.77(12) 155.16(10)
18 Sikora Jan TZL0707 424.04 13. 169.22(13)170.01(13) 84.81( P)
19 Kužela Michal TZL0713 281.27 11. 151.00(11)130.27(12)
20 Přibík Martin TZL0807 248.26 13. 109.55(18) 83.74(16) 54.97(13)
21 Vystrčil Vojtěch TZL0819 236.50 14. 103.65(14) 132.85(14)
22 Křížka Martin VIC0802 230.82 12. 57.20(18) 11.96(20) 64.72(16) 96.94(12)
23 Hala Zdeněk VIC0801 182.91 15. 36.58( P) 53.43(19) 92.90(15)
24 Máčalík Martin LCE0705 122.02 14. 122.02(14)
25 Krajča Petr LCE0805 90.61 17. 65.80(17) 24.81(17)
26 Honner Jaroslav TZL0701 66.24 19. 52.99(19) 13.25( P)

H16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Strakoš Ondřej TZL0601 456.66 1. 100.00( 1) 66.32( 2) 90.75( 2) 74.58( 3)100.00( 1) 91.33( P) 70.96( 4)
2 Mudrák Šimon LCE0601 450.91 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 50.91( 3) 100.00( 1)
3 Špaňhel Petr VIC0610 441.76 1. 74.12( 4) 76.75( 2) 95.07( 2) 95.82( 2)100.00( 1) 73.35( 3)
4 Hala Jaromír VIC0606 190.92 1. 90.92( 2) 100.00( 1)
5 Palas Jan TZL0507 179.33 3. 90.86( 3) 52.60( 4) 35.87( P)
6 Čepický Šimon TZL0606 106.08 2. 21.22( P) 84.86( 2)
7 Švestka Štěpán KVS0600 89.50 3. 36.81( 5) 0.00( 3) 52.69( 3) 0.00( 5)

H18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Veselý Jonáš VIC0411 480.74 1. 100.00( 1) 80.74( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Graubner Tadeáš TZL0407 409.79 1. 100.00( 1)100.00( 1) 53.60( 3) 74.23( 2) 41.96( 3) 81.96( P)
3 Zácha David SKM0400 297.94 1. 59.59( P) 59.59( P) 78.76( 2) 100.00( 1)
4 Novosad Pavel TZL0404 125.00 1. 100.00( 1) 25.00( P)

H20C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Kundrata Jan TZL0203 250.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 50.00( P)
2 Blank Noah SKM0201 146.56 2. 87.94( 2) 29.31( P) 29.31( P)

H35C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Dittrich Pavel SKM7501 511.74 1. 102.35( P) 98.83( 2)102.35( P)104.98( 1)103.23( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 504.06 1. 91.27( 3) 98.91( 2) 94.54( 3) 97.77( 3)105.52( 1)101.05( 2)100.81( P)
3 Mudrák Stanislav LCE6701 475.61 2. 96.21( 4)100.59( 2) 90.25( 5) 93.96( 3) 94.60( 4)
4 Sadílek Ondřej OTK7300 456.37 3. 91.58( 4) 93.68( 3) 87.09( 6) 96.75( 3) 87.27( 6)
5 Vlček Roman SKM7000 432.39 4. 81.56( 4) 87.59( 5) 86.48( P) 65.02(13) 86.48( P) 56.87(11) 90.28( 5)
6 Pěček Martin SKM7301 421.10 4. 78.31( 7) 84.22( P) 76.71( 9) 84.22( P) 89.27( 4) 85.08( 7)
7 Vintr Radek TZL7701 415.54 4. 47.39(13) 93.85( 4) 61.88(16) 80.54( 6) 88.84( 4) 83.11( P) 69.20(13)
8 Sláma Lumír LCE8103 399.20 5. 80.75( 5) 48.56(12) 89.85( 5) 58.83(18) 76.73( 7) 50.65(13) 81.30( 6) 70.57(12)
9 Vlček Jiří VIC7700 389.20 2. 77.84( P) 64.54(14)100.81( 2) 82.86( 5) 63.15(14)
10 Kusák Ivan TZL6502 386.79 6. 86.06( 6) 70.63(10) 75.31( 9) 77.36( P) 77.43(11)
11 Pěček Vítězslav SKM7104 381.15 7. 38.37(12) 61.04( 8) 76.23( P) 60.78(17) 76.23( P) 80.98( 8) 69.84( 7) 77.87(10)
12 Švestka Vítězslav KVS7301 362.83 1. 80.40( 6) 97.93( 3)104.88( 1) 79.62( 8)
13 Sedláček Jaroslav HLV6404 351.56 8. 58.71( 9) 77.46( 8) 70.31( P) 76.32( 9) 68.76(10)
14 Pavlica Jiří KVS7501 338.15 7. 45.89(10) 53.73(11) 82.63( 7) 63.17(15) 76.46( 8) 62.16(15)
15 Kubíček Petr VIC7801 316.79 8. 63.36( P) 55.59(10) 36.10(12) 50.64(19) 70.63(10) 63.36( P) 63.85( 8)
16 Zicha Jiří LCE7708 292.96 2. 94.75( 2) 100.02( 2) 98.19( 2)
17 Šidla Jan TZL6808 274.30 1. 113.98( 1) 54.86( P)105.46( 1)
18 Rytíř Michal SKM7325 246.64 7. 49.33( P) 66.13(12) 49.33( P) 81.85( 7)
19 Černoch Karel TZL6835 209.83 4. 80.91( 7) 86.95( 4) 41.97( P)
20 Novosad Pavel TZL7401 193.13 6. 70.00( 8) 84.50( 6) 38.63( P)
21 Mašláň Jakub TZL7801 190.95 6. 68.96( 7) 83.80( 6) 38.19( P)
22 Schäfer Michal TZL6304 184.66 9. 68.34(11) 36.93( P) 79.39( 9)
23 Sadílek Martin VIC6901 171.91 1. 34.38( P)103.15( 1) 34.38( P)
24 Lanc Marian TZL5806 160.58 9. 52.95( 9) 75.51(10) 32.12( P)
25 Hrbáček Tomáš LCE7702 133.63 9. 76.49( 9) 50.22(14) 6.92(16)
26 Měrka Roman VIC8308 131.12 5. 42.61(11) 88.51( 5)
27 Marek Martin VIC7624 130.71 8. 26.14( P) 78.43( 8) 26.14( P)
28 Pekárek Evžen TZL7007 129.24 1. 103.39( 1) 25.85( P)
29 Hala Miroslav VIC7601 123.21 11. 24.64( P) 25.54(15) 48.39(11) 24.64( P)
30 Honner Jaroslav TZL7803 120.44 3. 24.09( P) 96.35( 3)
31 Slezák Libor LCE6207 80.72 5. 80.72( 5)
32 Špaňhel Zdeněk VIC7631 75.79 11. 15.16( P) 11.43(21) 34.04(11) 15.16( P)
33 Jelínek Vít TZL5102 66.73 12. 53.38(12) 13.35( P)
34 Pavlas Radek TZL8503 58.01 14. 46.41(14) 11.60( P)
35 Slováček Rudolf TZL5402 54.84 20. 43.87(20) 10.97( P)
36 Přibík Václav TZL7802 1.35 15. 0.00(16) 1.35(15)

H45C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Fišer Petr GIG7502 493.66 1. 92.57( 3) 98.73( P) 98.73( P) 100.00( 1)103.63( 2)
2 Šuráň René LCE7034 463.41 1. 96.47( 2) 90.35( 3) 90.39( 3)100.00( 1) 69.71( 2) 86.20( 2)
3 Škoda František LCE7439 426.14 1. 110.95( 1)108.77( 1)106.42( 1) 100.00( 1)
4 Láznička Libor TZL6701 381.06 3. 55.85(10) 77.66( 5) 79.93( 4) 72.83( 3) 76.21( P) 74.43( 5)
5 Jelínek Vít TZL5102 308.23 4. 59.11( 9) 58.47( 7) 71.22( 5) 57.78( 4) 61.65( P)
6 Sadílek Ondřej OTK7300 295.32 2. 91.25( 4)100.88( 2)103.19( 2)
7 Zentrich David OTK7101 223.09 2. 86.58( 5) 44.62( P) 91.89( 2)
8 Černoch Karel TZL6835 197.93 3. 72.18( 6) 39.59( P) 86.16( 3)
9 Strakoš Bohumil TZL6345 189.63 4. 81.34( 4) 37.93( P) 70.36( 6)
10 Šiška Oto OTK7202 185.98 3. 68.68( 7) 67.62( 6) 49.68( 3)
11 Müller Libor OTK7201 183.03 4. 68.08( 8) 36.61( P) 78.34( 4)
12 Podmolík Tomáš TZL6915 137.78 1. 27.56( P)110.22( 1)
13 Furmánek Zdeněk KVS7400 117.82 6. 22.95(13) 25.48( 8) 69.39( 6)
14 Sedláček Jaroslav HLV6404 77.90 7. 15.58( P) 62.32( 7)
15 Špaňhel Zdeněk VIC7631 62.31 4. 12.46( P) 12.46( P) 37.39( 4)
16 Krejčík Zbyněk TZL5704 50.28 9. 23.39(12) 16.83( 9) 10.06( P)
17 Slováček Rudolf TZL5402 41.96 11. 33.57(11) 8.39( P)

H55C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Plášek Martin LCE6118 500.73 1. 100.73( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Slezák Libor LCE6207 376.23 2. 97.03( 4) 97.64( 2) 84.24( 3) 97.32( 2)
3 Tomášek Pavel OTK5800 339.43 2. 62.59( 6) 67.89( P) 67.56( 2) 57.79( 3) 83.60( 2) 57.59( 3)
4 Janků Josef KVS6200 313.83 2. 53.44( 7) 84.73( 3) 88.13( 2) 87.53( 2)
5 Peška Antonín HLV4801 301.18 2. 60.24( P) 89.06( 2) 75.54( 3) 76.34( 3)
6 Kusbach Antonín TZL5800 251.90 1. 101.52( 1)100.00( 1) 50.38( P)
7 Vrubel Karel TZL6401 247.19 1. 97.75( 3) 100.00( 1) 49.44( P)
8 Krajča Pavel OTK5700 93.00 5. 74.40( 5) 18.60( P)
9 Černík Milan KVS6501 80.84 4. 80.84( 4)
10 Štípek Rostislav TZL5702 78.73 4. 62.98( 4) 15.75( P)
11 Kaloč Vítězslav KVS5904 59.54 4. 59.54( 4) 0.00( 4)
12 Štěpáník Otakar OTK5707 35.26 4. 7.05( P) 28.21( 4)
13 Šidla Antonín OTK4601 19.39 4. 19.39( 4)

H65C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Peška Antonín HLV4801 472.30 1. 99.58( 2)100.00( 1) 78.26( 2) 94.46( P) 100.00( 1)
2 Šidla Antonín OTK4601 319.00 1. 74.67( 3) 75.19( 2) 100.00( 1) 69.14( 2)
3 Chromčák František JZL5201 294.89 1. 33.94( 5) 36.95( 3)100.00( 1) 59.34( 2) 64.66( 3)
4 Hrbas Vladimír KVS5301 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Wiedermann Jaroslav SKM4905 104.01 1. 4.01( 4) 100.00( 1)
6 Jelínek Petr TZL4902 88.75 2. 88.75( 2)
7 Polínek Jaroslav OTK5300 76.19 4. 60.95( 4) 15.24( P)

H70C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
1 Láznička Alois TZL3613 489.17 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 89.17( 2)
2 Jelínek Petr TZL4902 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)