Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním

Datum:
09.10.2021
Místo konání:
Tábor Horky
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Mapa:
Pintovka
Ředitel závodu:
Hudeček Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hudečková Helena - R3
Stavitel tratí:
Vébr Jiří
Protokol:
Závod proběhl v pořádku. Bez protestů a bez zranění.
Kategorie:
D16     D18     D21     D35     D45     H16     H18     H21     H35     H45     P    

D16 2.60 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 36:45
2. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 37:55 + 1:10

D18 3.05 km, 135 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 55:56
2. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 64:00 + 8:04

D21 3.69 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 59:36
2. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 82:21 + 22:45
Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice DNS

D35 3.05 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybáková Radka VTA7951 SC vebr-sport 46:04

D45 2.60 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 79:37
2. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 86:15 + 6:38

H16 3.15 km, 160 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 45:04
2. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 66:38 + 21:34
3. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 85:54 + 40:50

H18 4.02 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 49:24

H21 4.08 km, 180 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 43:35
2. Novák Jakub VTA0204 SC vebr-sport 54:31 + 10:56
3. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 54:47 + 11:12
4. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 60:24 + 16:49
5. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 61:47 + 18:12
6. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 64:02 + 20:27

H35 4.02 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Lukáš VTA8201 SC vebr-sport 61:11

H45 3.15 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 32:15
2. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 32:26 + 0:11
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 36:53 + 4:38
4. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 39:50 + 7:35
5. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 44:19 + 12:04
6. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 46:44 + 14:29
7. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 50:03 + 17:48
8. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 50:52 + 18:37
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 57:26 + 25:11
10. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 62:37 + 30:22
Novisedlák Dušan VTA7501 SC vebr-sport DISK
Ledvina Tomáš 10001 Chrobkov DNS

P 2.10 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 17:25
2. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 18:00 + 0:35
3. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 22:50 + 5:25
4. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 24:03 + 6:38
4. Rybáková Ella VTA0951 SC vebr-sport 24:03 + 6:38
6. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 26:36 + 9:11
7. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 27:12 + 9:47
8. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 27:13 + 9:48
9. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 28:56 + 11:31
10. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 29:15 + 11:50
11. Hendrych František KRE7301 OOB TJ Sokol Křemže 31:45 + 14:20
12. Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže 38:48 + 21:23
13. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 39:14 + 21:49
Minařík František VCB1103 OB České Budějovice DNS
Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice DNS