Logo

Výsledky závodu: Pražský žebříček - podzim 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
11.09.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček RIC Ne Ne
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    

D10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Šubrtová Barbora TAP1150 622.85 1. 216.07( 1)204.33( 1)201.34( 2) 202.45( 2)
2 Rodová Anežka VSP1152 622.36 1. 190.37( 3) 199.97( 2) 208.72( 1)213.67( 1)
3 Súkupová Sára PGP1151 572.83 2. 190.04( 3)188.83( 3)193.96( 2)
4 Snížková Žofie DKP1151 521.21 4. 151.81( 6) 183.88( 4)163.15( 8)129.04( 7) 174.18( 5)
5 Zavadilová Adéla VSP1153 514.95 3. 105.57( 8) 195.70( 3) 126.87( 8)192.38( 3)
6 Knýbelová Anna FSP1152 514.02 4. 178.73( 5)168.19( 7) 167.10( 4)
7 Ptáčková Lucie DKP1255 512.27 5. 139.18( 7) 130.41( 9) 186.27( 5)155.96( 6)170.04( 6)
8 Procházková Aneta DKP1153 482.50 2. 193.56( 2)146.35( 8)142.59( 9)
9 Rakovcová Zuzana SCP1150 479.16 5. 176.57( 5)133.86(11) 168.73( 7)
10 Pohlová Sandra TAP1151 476.18 4. 177.62( 6)118.67( 9)179.89( 4)
11 Súkupová Anita PGP1352 418.08 5. 92.58(14)162.69( 5)162.81( 8)
12 Maroušková Julie DKP1256 268.52 10. 22.30(10)108.08(10)138.14(10)
13 Havlíková Zuzana DKP1167 217.85 9. 101.42(11)116.43( 9)
14 Havlíková Tereza DKP1166 215.64 10. 115.11(10)100.53(10)
15 Rypáčková Šárka TJP1151 208.62 1. 208.62( 1)
16 Gregorová Magdalena DKP1158 204.18 6. 33.94( 9)170.24( 6)
17 Jirásková Mia VSP1150 186.44 4. 186.44( 4)
18 Hrušková Gabriela PGP1150 182.24 4. 182.24( 4)
19 Šňupárková Barborka PGP1152 170.60 7. 170.60( 7)
20 Jirásková Viola VSP1151 133.86 11. 133.86(11)
21 Öner Eda VSP1154 114.76 13. 114.76(13)
22 Janečková Kristýna MFP1150 78.65 11. 78.65(11)

D12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Kučerová Kateřina VSP0950 B 599.02 2. 199.30( 2)196.89( 3) 199.22( 2)200.50( 2)
2 Vondráčková Jolana DKP1058 B 597.54 1. 187.49( 3) 194.99( 4) 203.97( 1)198.58( 3)
3 Dvořáková Lucie PGP0956 B 584.10 2. 170.83( 7) 200.70( 2)190.17( 5)184.56( 5) 193.23( 5)
4 Bartoňová Elena FSP0953 B 579.13 1. 184.01( 4) 202.41( 1)184.35( 6) 189.80( 4)186.92( 7)
5 Hlaváčková Lucie TAP1050 B 563.65 5. 134.61(10) 193.41( 5)180.18( 8) 184.42( 6)185.82( 9)
6 Hrušková Gabriela PGP1150 B 559.47 4. 178.83( 9) 183.43( 7)197.21( 4)
7 Blahutová Lucie MFP0950 B 555.49 3. 195.19( 3)180.59( 8)179.71(10)
8 Ptáčková Barbora DKP0954 B 549.19 7. 94.33(13) 180.14( 7)183.09( 7)160.62(11) 185.96( 8)
9 Bartalošová Ada PGP1050 B 548.75 4. 173.94( 6) 179.42( 8)194.90( 4)128.97(14) 174.43(11)
10 Ehlerová Michaela VSP1050 B 538.84 3. 168.08( 8)164.78(10) 196.81( 3)173.95(12)
11 Pompachová Natálie TAP0952 B 480.19 10. 41.51(18) 153.55(12)157.87(11)168.77(10)152.20(15)
12 Kopecká Marie VSP0951 458.05 9. 114.08(13) 175.92( 9)168.05(14)
13 Lacinová Zuzana DKP1055 439.12 13. 62.16(17) 75.85(17) 142.30(15)124.79(15)172.03(13)
14 Řehořková Ema DKP0956 413.63 1. 72.95(16) 107.05(14) 105.67(16)200.91( 1)
15 Dlouhá Julie PGP1051 339.99 10. 79.11(15) 71.85(18) 162.44(10) 98.44(17)
16 Kubecová Markéta PGP0955 328.73 12. 99.54(12) 80.39(16)148.80(12) 69.03(20)
17 Svatá Lucie PGP0952 301.33 6. 117.51(11)183.82( 6)
18 Stará Magdalena FSP1051 291.39 12. 93.31(14) 145.04(12) 53.04(23)
19 Vaněčková Anna TJP1050 268.36 9. 146.63( 9) 121.73(18)
20 Lenská Tereza DKP1054 257.04 16. 133.80(16) 123.24(17)
21 Jirousová Edita TAP1056 231.31 14. 20.49(20)147.49(14) 63.33(21)
22 Geffertová Marta FSP1054 231.24 13. 129.89(13)101.35(19)
23 Hrušková Tereza PGP0953 213.21 1. 213.21( 1)
24 Rodová Anežka VSP1152 203.69 1. 203.69( 1)
25 Chumová Adéla SLP0950 201.12 2. 201.12( 2)
26 Štěpánková Emma TAP0953 197.41 13. 49.58(19)147.83(13)
27 Šubrtová Barbora TAP1150 192.27 6. 192.27( 6)
28 Řepková Anna PGP1052 176.04 5. 176.04( 5)
29 Ryppelová Anna TAP0954 162.89 9. 162.89( 9)
30 Buganová Petra PGP1053 160.44 11. 160.44(11)
31 Hercubová Dominika MKP0950 131.06 16. 131.06(16)
32 Kubásková Nikola FSP1055 124.21 17. 124.21(17)
33 Mikovcová Lucie TAP1057 95.82 15. 95.82(15)
34 Uhlíková Augustina DKP1056 82.72 18. 82.72(18)
35 Smutná Markéta DLP0950 76.70 19. 76.70(19)
36 Horová Adéla TAP1058 58.19 22. 58.19(22)
37 Blahůtová Alžběta MKP0951 10.48 20. 10.48(20)

D14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Baldrianová Eva VSP0751 B 614.91 1. 211.99( 1)198.97( 2) 200.29( 2) 202.63( 1)
2 Malečková Pavlína VSP0855 B 603.69 1. 195.23( 2)203.25( 1)205.21( 1)
3 Hrušková Tereza PGP0953 B 592.46 2. 192.37( 5)188.46( 4) 200.66( 2)199.43( 2)
4 Vondráčková Alžběta DKP0864 B 586.77 3. 184.58( 7) 196.11( 4) 192.71( 6)197.95( 3)
5 Lošťáková Ela PGP0957 B 569.88 3. 177.60( 9)197.78( 3)194.50( 3)
6 Bartalošová Anežka PGP0853 B 568.00 6. 186.52( 6)170.60( 8) 169.13( 6) 192.71( 6)188.77( 6)
7 Hladíková Julie DKP0857 B 567.01 3. 192.78( 3)161.92(12) 179.86(12)194.37( 4)
8 Gajdová Michaela VSP0752 B 566.43 4. 188.25( 5)174.35( 7) 182.19( 5) 195.20( 4)182.98(10)
9 Nemšovská Magdalena VSP0853 B 565.47 4. 190.33( 4)153.84(15) 143.71(11) 185.75(11)189.39( 5)
10 Fibírová Lucie FSP0777 B 565.17 5. 184.07( 8) 193.99( 5)187.11( 7)
11 Bublíková Klára TAP0752 545.56 8. 171.91(12)154.37(14) 150.19(10) 191.22( 8)182.43(11)
12 Ehlerová Anna VSP0854 541.09 1. 159.48(13) 201.59( 1)180.02(13)
13 Snížková Adéla DKP0850 539.34 7. 167.95(14)139.27(16) 156.45( 7) 186.75( 9)184.64( 8)
14 Šimůnková Michaela TAP0851 538.78 3. 156.45( 7)197.75( 3)184.58( 9)
15 Leinweberová Julie FSP0755 523.63 10. 154.21(15) 166.14(10) 179.50(13)177.99(14)
16 Stará Barbora FSP0752 518.69 10. 172.99(10)165.67(11) 176.52(15)169.18(16)
17 Ellederová Eva TAP0860 516.67 9. 171.91(12)126.36(18) 152.38( 9) 173.11(16)171.65(15)
18 Šilerová Petra DKP0760 501.84 9. 171.98(11)169.36( 9) 132.71(19) 160.50(17)
19 Geffertová Agáta FSP0753 485.30 9. 116.43(17) 186.75( 9)182.12(12)
20 Hüblová Agáta FSP0853 357.20 12. 137.87(16)125.71(19) 88.64(12) 93.62(18)
21 Mušková Amálie Anna DKP0759 312.39 18. 42.46(20)109.24(21) 160.69(18)
22 Zákoucká Barbora DKP0859 250.10 17. 126.48(17) 123.62(20)
23 Votruba Hana TAP0855 185.54 13. 22.37(13)163.17(17)
24 Gregorová Alice DKP0758 183.21 6. 183.21( 6)
25 Paldusová Nela PGP0855 177.09 14. 177.09(14)
26 Zakouřilová Klára VSP0850 123.92 20. 123.92(20)
27 Vondrová Eliška FSP0850 106.07 18. 106.07(18)
28 Reichelová Helena VSP0856 92.69 19. 92.69(19)
29 Stará Žofie FSP0851 73.40 19. 73.40(19)
30 Ptáčková Hana PGP0750 37.70 22. 37.70(22)
31 Mikovcová Magdalena TAP0858 27.95 23. 27.95(23)
32 Hynková Anna FSP0757 19.34 20. 19.34(20)

D16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Gemperlová Eliška PGP0556 B 282.99 1. 92.23( 3) 85.17( 4) 105.59( 1) 66.06( 6)
2 Svobodová Adriana FSP0653 B 280.80 2. 95.32( 2) 65.12( 7) 99.65( 2) 85.83( 4)
3 Vozábalová Hana PGP0654 B 268.67 1. 78.80( 5) 88.77( 2) 101.10( 1)
4 Měšťanová Tereza TAP0653 B 236.98 1. 112.45( 1)124.53( 1)
5 Sotonová Šárka TAP0655 B 236.18 3. 76.39( 6) 65.03( 3) 94.76( 3) 55.40( 7)
6 Večerková Ema DKP0657 229.49 4. 86.46( 4) 53.18( 8) 34.04( 4) 71.10( 5) 71.93( 5)
7 Blahutová Martina MFP0550 200.52 1. 100.00( 1) 100.52( 2)
8 Dvořáková Veronika PGP0659 191.77 2. 93.39( 2) 98.38( 3)
9 Pompachová Karolína TAP0652 141.54 4. 32.31( 5) 85.08( 4) 24.15(10)
10 Pangrácová Anna MFP0650 98.18 6. 56.05( 6) 42.13( 9)
11 Chmelařová Romana PGP0553 86.71 3. 86.71( 3)
12 Tulachová Anna VSP0554 74.73 5. 74.73( 5)
13 Folprechtová Julie VSP0653 73.02 6. 73.02( 6)
14 Švábová Alžběta TAP0657 58.11 7. 58.11( 7)
15 Šebánková Alžběta DLP0652 53.46 8. 53.46( 8)

D18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Řeháková Ludmila PGP0454 B 235.58 2. 43.50( 3) 43.52( 4) 94.32( 2) 71.33( 2) 69.93( 3)
2 Arnoštová Veronika VSP0450 B 192.78 1. 92.78( 2) 100.00( 1)
3 Čermáková Klára PGP0352 B 191.50 1. 100.00( 1) 91.50( 2)
4 Nekvasilová Tereza DKP0459 187.89 1. 100.00( 1) 87.89( 3)
5 Szymanská Zuzana DKP0463 100.00 1. 100.00( 1)
5 Cincibusová Lenka FSP0450 100.00 1. 100.00( 1)
7 Linhartová Anna TAP0450 69.63 2. 69.63( 2)
8 Kándlová Ema PGP0356 65.42 4. 65.42( 4)

H10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Kamenický Karel TAP1105 633.85 1. 223.72( 1)206.96( 1)180.37( 5) 203.17( 2)202.05( 1)
2 Sedlák Václav DKP1105 601.62 1. 191.40( 2) 198.72( 2)199.65( 2)203.25( 1)198.40( 3)
3 Baldrian Josef VSP1100 586.17 2. 193.03( 3)193.58( 3)199.56( 2)
4 Kužel Jonáš FSP1201 482.52 1. 115.15( 9)207.32( 1) 160.05( 6)
5 Sedlář Prokop TAP1106 440.05 6. 0.00(10) 123.67( 8)178.66( 6) 137.72( 7)
6 Ptáček Ondřej DKP1204 409.83 7. 15.09( 8) 124.89( 7)166.97(10)108.91( 9) 117.97( 8)
7 Jakubský Pavel TAP1109 329.78 4. 181.64( 4)148.14( 5)
8 Míka Luboš DKP1101 329.71 4. 139.24( 5)190.47( 4)
9 Balga Filip DKP1104 319.14 3. 184.88( 3)134.26( 6)
10 Arnošt Daniel VSP1200 318.71 4. 144.55( 4)106.90(12) 67.26(11)
11 Řehák Prokop PGP1203 290.26 6. 116.14( 6) 174.12( 9)
12 Vyskočil Vilém DLP1102 273.60 8. 176.50( 8) 97.10(11)
13 Trávníček Jan DKP1109 224.83 7. 46.47(14)178.36( 7)
14 Burgr Adam MKP1100 207.38 7. 115.83( 7) 91.55( 9)
15 Bergl Jonáš TJP1100 194.32 3. 194.32( 3)
16 Hladík Filip DKP1102 190.01 5. 190.01( 5)
17 Míka Zbyněk DKP1301 181.19 7. 112.42( 7) 68.77(10)
18 Hora Karel TAP1302 176.87 4. 176.87( 4)
19 Vydra Jonáš DKP1113 175.56 4. 175.56( 4)
20 Protiva Mikuláš TAP1100 161.03 5. 161.03( 5)
21 Červený Antonín DKP1211 141.75 6. 141.75( 6) 0.00(12)
22 Matějovský Vojtěch DKP1209 115.30 8. 115.30( 8)
23 Skripnik Kilián FSP1300 111.02 10. 111.02(10)
24 Svatý Filip PGP1101 107.65 11. 107.65(11)
25 Karban Ondřej DKP1100 100.16 13. 100.16(13)
26 Veselý Vilém PGP1201 99.94 10. 99.94(10)
27 Majer David DKP1203 22.63 12. 22.63(12)
28 Bartál Dan FSP1106 3.82 9. 3.82( 9)

H12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Machar Dan DKP1002 B 607.14 1. 207.65( 1)182.40( 4) 197.65( 3) 201.84( 2)
2 Kučera Jakub VSP0900 B 602.08 1. 194.79( 3)193.58( 3) 198.29( 3)209.00( 1)
3 Novák Adam DLP0901 B 581.86 2. 199.18( 2)193.51( 6)189.17( 3)
4 Elleder Jan TAP1010 B 579.80 1. 179.61( 9) 170.33( 6) 203.16( 1)193.58( 5)183.06( 5)
5 Bartoň Theodor FSP1100 B 570.41 1. 193.07( 4)175.88( 5) 201.46( 1)168.29( 8)
6 Zavadil Matěj VSP0904 B 557.55 2. 175.42(10)157.50( 8) 200.25( 2)181.88( 6)
7 Sotona Filip TAP0914 B 516.43 5. 154.94(15) 156.61( 5)187.99( 7)171.83( 7)
8 Cichra Patrik TAP0903 B 483.34 8. 143.32( 8)173.24( 8)166.78( 9)
9 Kamenický Pavel TAP0909 B 468.85 7. 164.43(12)132.60(12) 148.96( 7)155.46(11) 65.13(17)
10 Fibír Jakub FSP0900 B 457.13 4. 170.41(11) 98.14(17)188.58( 4)
11 Vozábal David PGP0904 441.94 10. 137.06(16)121.35(13) 157.54(10)147.34(12)
12 Hrdý Kryštof TAP0912 436.95 9. 157.85(14) 127.95( 9) 151.15(11)
13 Engel Adam DKP0910 403.06 1. 197.56( 2)205.50( 1)
14 Forst Albert MFP0901 402.75 11. 102.29(18) 133.80(11)125.01(11)143.94(13) 57.65(18)
15 Gajda Petr VSP0903 392.28 2. 191.35( 5)200.93( 2)
16 Junek Šimon DKP1011 390.49 4. 196.24( 4)194.25( 4)
17 Gregor Marek DKP0914 345.71 6. 187.46( 6)158.25( 7)
18 Ouhrabka Vít TAP1002 337.17 7. 184.47( 7)152.70( 9)
19 Baldrian Josef VSP1100 333.27 8. 184.02( 8)149.25(10)
20 Svoboda Adam DKP0913 313.67 12. 160.84(13) 152.83(12)
21 Červený Jiří DKP1008 301.12 10. 143.60(14)157.52(10)
22 Špalek Filip DKP0919 282.73 9. 110.37(13)172.36( 9)
23 Pucherna Marek SCP0900 230.28 10. 104.78(14)125.50(10)
24 Švarc František DKP0911 228.30 13. 112.48(16)115.82(13)
25 Vyskočil Vít DLP1006 181.42 14. 92.85(14) 88.57(18)
26 Novák Denis TAP1007 168.48 15. 0.00(20) 28.58(17) 139.90(15)
27 Kučera Tomáš TAP0907 152.81 15. 32.48(16) 23.15(17) 97.18(15)
28 Šňupárek Jenda PGP1005 149.76 6. 149.76( 6)
29 Bednařík Vojtěch TAP1104 124.46 12. 124.46(12)
30 Frýdecký Tomáš PGP1004 123.75 15. 55.95(15) 67.80(16)
31 Brandejs Hynek DKP1005 119.19 17. 119.19(17)
32 Šťovíček Jan DKP1012 109.46 14. 109.46(14)
33 Krč Tobias TAP0911 84.59 15. 84.59(15)
34 Protiva Jan TAP0904 69.47 16. 69.47(16)
35 Narendra Dominik MKP1000 60.28 19. 60.28(19)
36 Plieštik Mikoláš Maxmilián DKP0921 44.57 19. 44.57(19)

H14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Sedláček Patrik DKP0816 B 613.87 1. 202.09( 1)198.59( 3) 208.06( 1) 203.72( 1)
2 Skripnik Matouš FSP0800 B 607.08 1. 198.30( 3) 201.69( 1) 205.00( 1)200.39( 2)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 B 592.52 2. 199.61( 2)155.84(17) 197.00( 2)195.91( 3)193.51( 5)
4 Machar Eda DKP0803 B 567.10 4. 178.31( 6) 187.63( 4)154.17(18) 183.93( 8)195.54( 4)
5 Brandejs Štěpán DKP0807 B 566.02 3. 160.11(14) 163.23(12) 184.18( 8)185.94( 7)195.90( 3)
6 Víteček Šimon DKP0801 B 558.41 2. 159.57(15) 199.72( 2) 166.41(17)192.28( 8)
7 Rod Matyáš VSP0803 B 554.07 5. 175.37( 9) 180.75( 7)189.37( 5)179.65(11) 183.95(11)
8 Šimerka Ondřej PGP0800 B 552.10 5. 178.00( 7) 185.15( 5)111.91(29) 181.04(10)185.91(10)
9 Junek Matouš DKP0817 B 551.16 5. 180.64( 5)178.27( 8) 187.87( 6)155.31(21) 182.65(13)
10 Lacina Jan DKP0717 B 549.73 2. 137.96(25) 158.37(14) 199.08( 2)192.28( 8)
11 Termer Štěpán VSP0807 B 546.38 6. 173.74(10) 184.48( 6)184.97( 7) 176.93(16)
12 Černý Vojtěch DKP0712 B 543.66 5. 170.64(12)143.33(22) 193.12( 5)179.90(15)
13 Svítil Martin PGP0903 B 541.03 4. 154.22(16)146.85(19) 194.10( 4)192.71( 6)
14 Matyšek Ondřej PGP0703 B 538.06 4. 181.10( 4) 191.40( 4) 165.56(23)
15 Dolák Jakub DKP0707 B 535.62 6. 147.79(18) 164.89(11) 190.04( 6)180.69(14)
16 Maroušek Dominik DKP0716 B 522.02 3. 155.58(18)194.94( 3) 171.50(21)
17 Svítil Patrik PGP0706 B 519.03 9. 173.28(11)169.18( 9) 159.84(20) 176.57(17)
18 Studnička Jakub DKP0718 513.71 12. 142.29(22) 133.05(28) 167.49(12)169.72(16)176.50(18)
19 Weiss Hugo DKP0725 487.12 13. 167.31(13) 143.68(22) 174.01(13)145.80(29)
20 Šnejdar Martin PGP0806 486.22 12. 130.20(29) 137.78(24)174.84(12)173.60(19)
21 Koten Vojtěch DKP0815 485.35 7. 0.00(39) 119.35(31) 169.06(11)123.94(26)192.35( 7)
22 Pohl Lukáš TAP0703 483.64 14. 151.74(17)139.35(25) 116.27(26) 170.32(14)161.58(24)
23 Melichar Šimon DKP0708 477.73 9. 125.48(28) 183.79( 9)168.46(22)
24 Zyma Petr PGP0807 475.67 13. 142.22(23) 102.71(33) 160.19(13)142.68(23)172.80(20)
25 Hlaváček Vojtěch TAP0700 466.55 16. 143.92(21)141.32(24) 157.90(16)164.73(19)137.04(31)
26 Večerka Vojtěch DKP0813 452.30 18. 135.32(26) 139.20(26)119.77(25) 165.71(18)147.39(27)
27 Tejkl Štěpán TAP0807 444.40 13. 103.02(32) 160.23(13)114.99(27) 146.04(22)138.13(30)
28 Šubrt Ondřej TAP0801 441.08 21. 104.73(31) 133.20(27) 143.80(21)142.50(24)154.78(25)
29 Jirous Erik TAP0705 430.53 20. 141.29(24)143.90(21)145.34(20) 136.68(32)
30 Procházka Vít DKP0711 416.15 19. 145.39(20)120.23(30)150.53(19)
31 Veljačik Jonáš DKP0818 412.70 16. 145.62(19)156.93(16) 110.15(27)
32 Sedlář Lumír TAP0810 400.78 17. 129.12(27)116.51(32)155.15(17)
33 Motyčka Filip TAP0704 382.39 10. 111.15(29)165.35(10)105.89(31)
34 Tučný Kryštof PGP0804 350.99 26. 36.17(35) 92.26(34) 54.60(32) 107.21(28)151.52(26)
35 Jandera Kryštof PGP0700 341.97 12. 159.10(15) 182.87(12)
36 Kosák Eliáš PGP0704 322.33 9. 144.62(20)177.71( 9)
37 Strnad Jakub DLP0703 317.56 8. 176.14( 8)141.42(23)
38 Brumovský Štěpán TAP0706 286.22 23. 139.77(23) 146.45(28)
39 Havlík Patrik DKP0819 266.31 15. 169.95(15) 96.36(36)
40 Šmíd František DKP0821 261.18 25. 134.85(25)126.33(33)
41 Jedlička Aleš VSP0800 200.61 34. 76.45(34) 124.16(34)
42 Engel Adam DKP0910 176.59 10. 176.59(10)
43 Salinger Jakub DKP0715 159.36 14. 159.36(14)
44 Chmelař David PGP0801 157.91 15. 157.91(15)
45 Günter Vincent FSP0701 114.65 28. 114.65(28)
46 Vrba Matyáš FSP0706 110.48 30. 110.48(30)
47 Kvasnička Tomáš MKP0801 110.03 29. 67.17(29) 42.86(38)
48 Daněk Jan DKP0713 107.51 30. 107.51(30)
49 Baumruk Štěpán DKP0917 106.13 35. 0.00(41) 106.13(35)
50 Král Samuel MFP0801 101.78 33. 101.78(33)
51 Pinkava Vojtěch FSP0806 69.06 35. 69.06(35)
52 Vaněček Jan TJP0800 44.23 37. 0.00(38) 44.23(37)
53 Folprecht Lukáš VSP0802 35.87 36. 35.87(36)
54 Wichterle Daniel DKP0822 21.63 30. 21.63(30)
55 Klimeš Vincent FSP0808 13.56 36. 13.56(36)
56 Řepka Jan PGP0805 0.70 37. 0.70(37)

H16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Dlouhý Aleš PGP0502 B 310.82 1. 106.47( 1)104.85( 2) 94.40( 2) 99.50( 2)
2 Vyhnis Šimon TAP0613 B 297.23 1. 96.40( 3) 88.80( 3) 53.74( 4) 98.18( 5)102.65( 1)
3 Kohoutek Vojtěch DKP0503 B 286.20 1. 84.91( 5) 101.10( 1)100.19( 2)
4 Kopecký Matyáš DKP0613 B 285.07 1. 74.88( 5) 83.65( 7) 100.00( 1) 99.40( 3) 85.67( 6)
5 Machar Matěj DKP0604 B 278.20 3. 86.60( 4) 72.56( 3) 99.30( 4) 92.30( 5)
6 Bartaloš Matyáš PGP0503 272.94 2. 97.13( 2) 78.65( 8) 69.29( 7) 97.16( 3)
7 Horák Martin VSP0601 178.63 4. 84.10( 6) 94.53( 4)
8 Kándl Matěj PGP0508 167.12 7. 40.07( 7) 44.15(10) 69.20( 8) 53.77( 9)
9 Klepetko Adam FSP0601 150.13 6. 70.80( 6) 79.33( 7)
10 Nekvasil Jakub DKP0607 121.19 4. 76.72( 4) 44.47( 9)
11 Šubrt Vojtěch DKP0502 106.35 1. 106.35( 1)
12 Meier David VSP0606 94.39 8. 3.71( 8) 36.85(11) 53.83( 8)
13 Tichý Hubert DKP0600 66.38 6. 66.38( 6)
14 Ledinský Matěj DKP0602 15.93 10. 15.93(10)

H18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
1 Černý Matouš TAP0501 B 298.71 1. 100.00( 1) 83.76( 5) 100.00( 1) 98.71( 2)
2 Kužel Jan FSP0400 B 282.95 1. 87.11( 4)100.00( 1) 95.84( 3)
3 Kolář Matyáš PGP0304 B 198.31 1. 100.00( 1) 98.31( 2)
4 Čtrnáct František PGP0401 192.16 1. 92.16( 2) 100.00( 1)
5 Kuchař Ondřej TAP0609 99.73 2. 99.73( 2)
6 Baldrian Tomáš VSP0405 91.22 2. 44.81( 2) 46.41( 4)
7 Zakouřil Matyáš VSP0400 88.86 3. 88.86( 3)
8 Horák Pavel ml. VSP0301 87.23 3. 87.23( 3)
9 Janas Adam PGP0404 67.42 3. 67.42( 3)
10 Král Quido PGP0410 6.77 4. 0.00( 4) 6.77( 4)