Logo

Výsledky závodu: 5.závod Podkrkonošské ligy žactva

Datum:
05.10.2021
Místo konání:
Chloumky
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Chloumky , 1:10 000, E = 5 m, revize září 2021
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    

D10 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 26:40
2. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 28:57 + 2:17
3. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 32:40 + 6:00
4. Cyrany Anežka SJC1253 Sportcentrum Jičín 40:38 + 13:58
5. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 40:53 + 14:13
6. Cyrany Magdalena SJC1453 Sportcentrum Jičín 46:45 + 20:05
7. Vondroušová Laura JIL1251 OK Jilemnice 48:41 + 22:01
Zahrádková Anna JIL OK Jilemnice DISK
Štemberová Elen VRL1252 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Rathouská Anežka HOR TJ Jiskra Hořice DISK
RathouskáŠtěpánka HOR TJ Jiskra Hořice DISK

D12 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:21
2. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 24:06 + 0:45
3. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:26 + 7:05
4. Nováková Dita VRL0957 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:48 + 16:27
5. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 42:12 + 18:51
6. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 46:09 + 22:48
7. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:08 + 24:47
8. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 54:14 + 30:53
Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín DISK
Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Valentová Adriana STH1057 SK Studenec DISK
Jirešová Anna VRL0959 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Movchanskaya Sofia VRL0958 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D14 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 28:51
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:59 + 0:08
3. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:21 + 0:30
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:00 + 2:09
5. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 33:00 + 4:09
6. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 34:11 + 5:20
7. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 36:59 + 8:08
7. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 36:59 + 8:08
9. Mužná Josefína SJC0854 Sportcentrum Jičín 40:16 + 11:25
10. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:37 + 12:46
11. Hamáčková Amálie VRL0854 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:25 + 13:34
12. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 43:03 + 14:12
13. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 44:14 + 15:23
Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín DISK

H10 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 24:54
2. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 35:40 + 10:46
3. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 49:36 + 24:42
4. Haken Václav STH1601 SK Studenec 57:01 + 32:07
Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín DISK
Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín DISK
Mejsnar Jan STH1107 SK Studenec DISK
Hainiš Pavel LTU1102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín DISK
Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hájek Patrik HOR TJ Jiskra Hořice DISK
Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín DISK
Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice DISK
Kubíček Jonáš JIL1301 OK Jilemnice DISK
Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice DISK
Kopecký Šimon JIL1302 OK Jilemnice DISK

H12 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:46
2. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 43:37 + 15:51
Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vlach Antonín SJC Sportcentrum Jičín DISK
Matějec Jonáš VRL1004 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK
John Martin VRL0902 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Tomčík František VRL0901 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice DISK
Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H14 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 23:18
2. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 24:08 + 0:50
3. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 27:19 + 4:01
4. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:39 + 5:21
5. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 32:33 + 9:15
6. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 43:02 + 19:44
7. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:18 + 26:00
8. Kolátor Štěpán HOR0801 TJ Jiskra Hořice 51:26 + 28:08
Hořejš Vojta VRL1549 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Erben Hynek VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kaásek Šimon SJC Sportcentrum Jičín DISK
Lánský Jan STH0709 SK Studenec DISK

P4 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 28:45
2. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 30:24 + 1:39
3. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:34 + 1:49
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 32:34 + 3:49
5. Haken Adam STH8102 SK Studenec 38:40 + 9:55
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 39:20 + 10:35
7. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:46 + 11:01
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 40:51 + 12:06
9. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 42:22 + 13:37
10. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:27 + 13:42
11. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 43:40 + 14:55
12. Hanousek Václav 10001 1 CZ - Jičín 002 45:49 + 17:04
13. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 46:49 + 18:04
14. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 48:23 + 19:38
15. Makaloušová Hana 40001 4 CZ - SA Špindl 48:58 + 20:13
16. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 52:13 + 23:28
17. Erlebachová Aneta 40002 4 CZ - SA Špindl 52:42 + 23:57
18. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:01 + 27:16
19. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:13 + 28:28
20. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 62:55 + 34:10
Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Šolc Jakub 30001 3 CZ - Čeřovka Jičín DISK
Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice DISK
Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport DISK

P6 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 33:29
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:27 + 0:58
3. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:01 + 1:32
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 39:55 + 6:26
5. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 42:18 + 8:49
6. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 42:58 + 9:29
7. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 47:59 + 14:30
8. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 50:11 + 16:42
9. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 52:12 + 18:43
10. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:43 + 40:14
11. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:46 + 45:17
Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec DISK
Vlach František SJC Sportcentrum Jičín DISK
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport DISK
Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín DISK
Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK