Logo
Datum:
04.12.2021
Místo konání:
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hovorka Ladislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Ladislav - R3
Stavitel tratí:
Hovorka Ladislav - R3
Kategorie:
Cerna-H     Cerna-D     Modra-D     Modra-H     Poter-H     Poter-D    

Cerna-H 4.75 km, 999 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 37:54
2. Zátka Josef PVP0100 VSK Přírodní vědy Praha 38:49 + 0:55
3. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 49:08 + 11:14
4. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 51:25 + 13:31
5. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:27 + 13:33
6. Šafařík Milan LDC7201 KOB Děčín 54:57 + 17:03
7. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 66:17 + 28:23
8. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 71:14 + 33:20
9. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 75:37 + 37:43

Cerna-D 4.75 km, 999 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trilca Mara 48:19
2. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:11 + 4:52
3. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 55:38 + 7:19
4. Hernychová Veronika 0020001 Jílové 58:38 + 10:19
5. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 63:59 + 15:40
6. Zoubková Lydie 0010002 neregistrovaná 101:33 + 53:14
7. Zoubková Daniela 0030001 neregistrovaní 103:47 + 55:28

Modra-D 2.03 km, 999 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:26
2. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 26:16 + 0:50
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 26:36 + 1:10
4. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:55 + 19:29
5. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 53:05 + 27:39
6. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:13 + 27:47
7. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:14 + 33:48
8. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 74:01 + 48:35
9. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 74:06 + 48:40
Mrázková Linda 0040001 LM DISK

Modra-H 2.03 km, 999 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:22
2. Kolorenč Pavel LDC5101 KOB Děčín 49:21 + 10:59
3. Horák Jan 52:15 + 13:53
4. Holpuch Jiří LDC5702 KOB Děčín 54:31 + 16:09
Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín DISK
Bílý Petr DOK6800 OK Doksy DISK

Poter-H 0.80 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hedbávný Martin 14:36
2. Javůrek Tomáš 25:14 + 10:38

Poter-D 0.80 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hedbávná Anni 11:12
2. Vlková Elinka 20:41 + 9:29
3. Havlová Aneta LDC1750 KOB Děčín 30:22 + 19:10