Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (2. závod) - Terezín - E2

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Terezín, prostory městského infocentra, 50.5123778N, 14.1459261E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Terezín centrum, 1 : 4 000, e = 2 m, ISSprOM 2019, autor Aleš Hejna, revize Pavel Simr (2022), tisk na pretex
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Duda Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Buk Petr - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-2     NEBOJSA     OPEN-M     OPEN-S-2     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M-2     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10L 1.52 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 19:20
2. Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha 21:31 + 2:11
3. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 23:02 + 3:42
4. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 23:33 + 4:13
5. Grande Ema PGP1251 SK Praga 33:34 + 14:14
6. Mrázová Lucie VSP1251 USK Praha 33:50 + 14:30
7. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 35:17 + 15:57
8. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 37:35 + 18:15
9. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 41:31 + 22:11

D10 1.71 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 15:15
2. Ouhrabková Bára TAP1256 KOB Tretra Praha 16:58 + 1:43
3. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 28:49 + 13:34

D12 1.77 km, 5 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 10:31
2. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 11:00 + 0:29
3. Mrázková Berta PGP1155 SK Praga 11:28 + 0:57
4. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 11:46 + 1:15
5. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 12:22 + 1:51
6. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 12:36 + 2:05
7. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:32 + 3:01
8. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 13:52 + 3:21
9. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 15:32 + 5:01
10. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 16:08 + 5:37
11. Brumovská Markéta 0100002 17:16 + 6:45
12. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 17:25 + 6:54
13. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 17:56 + 7:25
14. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 20:00 + 9:29
15. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 21:31 + 11:00
16. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 21:50 + 11:19
17. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 23:32 + 13:01

D14A 2.17 km, 10 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 10:43
2. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 11:08 + 0:25
3. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 11:17 + 0:34
4. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 11:21 + 0:38
5. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 11:27 + 0:44
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:46 + 1:03
7. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 12:00 + 1:17
8. Wetzel Emilia 24D0951 SV Robotron Dresden 12:08 + 1:25
9. Wetzel Jannika 24D0952 SV Robotron Dresden 12:35 + 1:52
10. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 12:41 + 1:58
11. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 12:47 + 2:04
12. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 12:53 + 2:10
13. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 12:56 + 2:13
14. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:11 + 2:28
15. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 13:29 + 2:46
16. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 13:43 + 3:00
17. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 13:46 + 3:03
18. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 13:48 + 3:05
19. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 14:06 + 3:23
20. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:56 + 4:13
21. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 15:02 + 4:19
22. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 15:18 + 4:35
23. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 16:23 + 5:40
24. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 18:58 + 8:15
Vaňková Barbora ROZ0959 OK Roztoky DISK

D14B 1.77 km, 5 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 10:23
2. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 11:21 + 0:58
3. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 12:53 + 2:30
4. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 13:50 + 3:27
5. Šlinská Amálie KUL0852 KOB Ústí nad Labem 14:03 + 3:40
6. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 14:15 + 3:52
7. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 14:43 + 4:20
8. Kleinová Linda LTP0850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:44 + 7:21
9. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 20:30 + 10:07
10. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 22:13 + 11:50
11. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 33:17 + 22:54

D16A 2.53 km, 10 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 11:53
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 12:57 + 1:04
3. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 12:58 + 1:05
4. Lindig Stanja 19D0650 SSV Planeta Radebeul 13:08 + 1:15
5. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 13:09 + 1:16
6. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 13:43 + 1:50
7. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 13:45 + 1:52
8. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 13:52 + 1:59
9. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 14:01 + 2:08
10. Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor 14:06 + 2:13
11. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 14:23 + 2:30
12. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 14:36 + 2:43
13. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 14:46 + 2:53
14. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:47 + 2:54
15. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 14:56 + 3:03
16. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:50 + 3:57
17. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 15:58 + 4:05
18. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 16:12 + 4:19
19. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 16:50 + 4:57
20. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 16:51 + 4:58
21. Drechsler Luise 0110003 17:45 + 5:52
22. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 18:14 + 6:21
23. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 18:35 + 6:42
24. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 19:24 + 7:31
25. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 21:57 + 10:04
26. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 24:39 + 12:46
27. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 26:46 + 14:53
Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava DISK

D16B 2.16 km, 10 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 14:55
2. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 17:15 + 2:20
3. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 18:01 + 3:06

D18A 3.01 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 14:22
2. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 14:38 + 0:16
3. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 14:49 + 0:27
4. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 15:26 + 1:04
5. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 15:30 + 1:08
6. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 15:37 + 1:15
7. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 16:27 + 2:05
8. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:29 + 2:07
9. Pompe Lone Constanze 24D0550 SV Robotron Dresden 16:33 + 2:11
10. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 16:54 + 2:32
11. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 17:33 + 3:11
12. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 18:56 + 4:34
13. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 20:34 + 6:12
14. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 26:17 + 11:55

D18B 2.53 km, 10 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 15:46
2. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 18:32 + 2:46

D21E 3.39 km, 20 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9510

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 14:14 9717
2. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 14:32 + 0:18 9521
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:53 + 0:39 9292
4. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 15:01 + 0:47 9205
5. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:26 + 1:12 8933
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Brno Žabovřesky 15:27 + 1:13 8922
7. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 15:30 + 1:16 8889
8. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 15:33 + 1:19 8857
9. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 15:45 + 1:31 8726
10. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 15:51 + 1:37 8661
11. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 15:53 + 1:39 8639
12. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 15:54 + 1:40 8628
13. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 16:05 + 1:51 8508
14. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 16:07 + 1:53 8486
14. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 16:07 + 1:53 8486
16. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 16:13 + 1:59 8421
17. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 16:24 + 2:10 8301
18. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 16:25 + 2:11 8290
19. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 16:37 + 2:23 8159
20. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 16:55 + 2:41 7963
21. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 16:57 + 2:43 7942
22. Uiboupin Kerstin NNN6002 Neregistrovaní 17:07 + 2:53
23. Horová Pavla UOL9454 SOB Olomouc 17:16 + 3:02 7735
24. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 17:23 + 3:09
25. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 17:30 + 3:16 7582
26. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 17:31 + 3:17 7571
27. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 17:49 + 3:35 7375
28. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 17:50 + 3:36 7364
29. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 18:02 + 3:48 7233
30. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 18:03 + 3:49 7223
31. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 18:04 + 3:50 7212
32. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 18:11 + 3:57 7135
33. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 18:15 + 4:01 7092
34. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 18:16 + 4:02 7081
35. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 18:19 + 4:05 7048
36. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 18:20 + 4:06 7037
37. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 18:27 + 4:13 6961
38. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 18:28 + 4:14 6950
39. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 18:50 + 4:36 6711
40. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 19:01 + 4:47 6591
41. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 19:19 + 5:05 6395
42. Benešová Iva ZTC9696 Západočeské sportovní centrum OB 20:07 + 5:53 5872
43. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 21:01 + 6:47 5283
44. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 22:19 + 8:05 4434
45. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 25:55 + 11:41 2081
Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21A 3.23 km, 15 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7632

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 15:31 7969
2. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 16:09 + 0:38 7671
3. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:02 + 1:31 7256
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 17:04 + 1:33 7240
5. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 17:10 + 1:39 7193
6. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 17:13 + 1:42 7170
7. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 17:31 + 2:00 7029
8. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 17:44 + 2:13 6927
9. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 17:56 + 2:25 6833
10. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 17:58 + 2:27 6817
10. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 17:58 + 2:27 6817
12. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:00 + 2:29 6802
13. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 18:02 + 2:31 6786
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 18:06 + 2:35 6755
15. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 18:13 + 2:42 6700
16. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 18:20 + 2:49 6645
17. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 18:21 + 2:50 6637
18. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 18:22 + 2:51 6629
19. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 18:28 + 2:57 6582
20. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 19:01 + 3:30 6324
21. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 3:37 6269
21. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 19:08 + 3:37 6269
23. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:10 + 3:39 6253
24. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 19:14 + 3:43 6222
25. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 19:25 + 3:54 6136
26. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 19:30 + 3:59 6096
27. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:56 + 4:25 5893
27. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 19:56 + 4:25 5893
29. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:05 + 4:34 5822
30. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 20:26 + 4:55 5658
31. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 20:32 + 5:01 5611
32. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 20:33 + 5:02 5603
33. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:53 + 5:22 5446
34. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 20:59 + 5:28 5399
35. Kolinová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 21:00 + 5:29 5391
36. Müllerová Eva PGP9657 SK Praga 21:04 + 5:33 5360
37. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 21:06 + 5:35 5344
38. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 21:14 + 5:43 5281
39. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 21:15 + 5:44 5274
40. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 21:17 + 5:46 5258
41. Riby Rose DOK0052 OK Doksy 21:48 + 6:17 5015
42. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:51 + 6:20 4992
43. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:02 + 6:31 4905
43. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:02 + 6:31 4905
45. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 22:10 + 6:39 4843
46. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 22:13 + 6:42 4819
47. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 22:18 + 6:47 4780
48. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 22:21 + 6:50 4756
49. Hrdličková Jana 0190001 22:40 + 7:09
50. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 23:39 + 8:08 4145
51. Procházková Stěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 8:13 4106
52. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 23:45 + 8:14 4098
53. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 23:52 + 8:21 4043
54. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 24:23 + 8:52 3800
55. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 25:17 + 9:46 3377
56. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 25:43 + 10:12 3174
57. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 25:59 + 10:28 3048
58. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 26:44 + 11:13 2696
59. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 37:51 + 22:20 0
Králová Vanda PGP8755 SK Praga DISK 0
Beitlerová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D21B 3.07 km, 10 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4668

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 16:17 4779
2. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 16:34 + 0:17 4700
3. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 17:12 + 0:55 4523
4. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 1:16 4425
5. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 17:41 + 1:24 4388
6. Bernatíková Hana SIT0252 OK SILESIA 18:48 + 2:31 4075
7. Březovská Klára 0140003 18:49 + 2:32
8. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 18:50 + 2:33 4066
9. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 19:22 + 3:05 3917
10. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 19:26 + 3:09 3898
11. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 20:06 + 3:49 3712
12. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:43 + 4:26 3539
13. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 21:26 + 5:09 3339
14. Vaňková Martina 0040001 21:34 + 5:17
15. Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky 21:35 + 5:18 3297
16. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 21:36 + 5:19 3292
17. Kastnerová Lucie NNN1046 Neregistrovaní 21:42 + 5:25
18. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 21:53 + 5:36 3213
19. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 22:37 + 6:20 3008
20. Březovská Tereza 0140002 22:54 + 6:37
21. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 23:19 + 7:02 2812
22. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:47 + 7:30 2681
23. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 24:47 + 8:30 2401
23. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 24:47 + 8:30 2401
25. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 26:11 + 9:54 2010
26. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 10:10 1935
27. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 29:51 + 13:34 984
28. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 30:42 + 14:25 746
29. Albrechtová Zuzana SMB0050 SKOB Mladá Boleslav 30:47 + 14:30 723

D35A 2.87 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 18:06
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 18:16 + 0:10
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 18:47 + 0:41
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 18:59 + 0:53
5. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 1:09
6. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 19:35 + 1:29
7. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 19:42 + 1:36
8. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 19:54 + 1:48
9. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 1:50
10. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 20:12 + 2:06
11. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 2:35
12. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 20:55 + 2:49
13. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 21:03 + 2:57
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:07 + 3:01
15. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 21:19 + 3:13
16. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 21:41 + 3:35
17. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 22:39 + 4:33
18. Mesiarkinová Kamila NNN1047 Neregistrovaní 23:06 + 5:00
19. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:29 + 6:23
20. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 24:40 + 6:34
21. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 25:35 + 7:29
22. Krupová Tereza PGP8756 SK Praga 26:15 + 8:09
23. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 26:17 + 8:11
24. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:55 + 8:49
25. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:12 + 10:06
26. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 28:35 + 10:29
27. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 29:27 + 11:21
28. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 29:40 + 11:34
29. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 29:51 + 11:45
30. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 30:07 + 12:01
31. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 30:47 + 12:41
Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory DISK
Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha DISK
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK

D35B 2.63 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 14:22
2. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 16:49 + 2:27
3. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 17:09 + 2:47
4. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 17:21 + 2:59
5. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 17:52 + 3:30
6. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 18:37 + 4:15
7. Seemann Anna KDZ8750 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 19:43 + 5:21
8. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 19:58 + 5:36
9. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 20:03 + 5:41
10. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 20:21 + 5:59
11. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:30 + 7:08
12. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 22:23 + 8:01
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 23:07 + 8:45
14. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 23:23 + 9:01
15. Spieszová Lucie KDZ8050 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 23:36 + 9:14
16. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 23:49 + 9:27
17. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 23:50 + 9:28
18. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 27:11 + 12:49
19. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:55 + 14:33
20. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 34:03 + 19:41
21. Vaňková Alice ROZ7950 OK Roztoky 45:28 + 31:06

D45A 2.73 km, 10 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 15:49
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 16:02 + 0:13
3. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 16:04 + 0:15
4. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 1:00
5. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 16:53 + 1:04
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 17:06 + 1:17
7. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 17:44 + 1:55
8. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 17:53 + 2:04
9. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 18:12 + 2:23
10. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 18:32 + 2:43
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 18:33 + 2:44
12. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 18:44 + 2:55
13. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 18:46 + 2:57
14. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 19:11 + 3:22
15. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 19:14 + 3:25
16. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 19:34 + 3:45
17. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 19:38 + 3:49
18. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 19:49 + 4:00
19. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 20:06 + 4:17
20. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 20:21 + 4:32
21. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 20:22 + 4:33
22. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 21:22 + 5:33
23. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 22:05 + 6:16
24. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 22:08 + 6:19
25. Wetzel Annegret 24D7651 SV Robotron Dresden 22:28 + 6:39
26. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 22:33 + 6:44
27. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 22:38 + 6:49
28. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 6:51
29. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 22:41 + 6:52
30. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 22:44 + 6:55
31. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 23:05 + 7:16
32. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 24:03 + 8:14
33. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:19 + 8:30
34. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 25:20 + 9:31
35. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 25:26 + 9:37
36. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 25:38 + 9:49
37. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 25:53 + 10:04
38. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 31:42 + 15:53
39. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 32:57 + 17:08
40. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 33:02 + 17:13
41. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 33:11 + 17:22
42. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 33:28 + 17:39
Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga DISK

D45B 2.50 km, 10 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 15:39
2. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 17:31 + 1:52
3. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 18:09 + 2:30
4. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 18:19 + 2:40
5. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:33 + 2:54
6. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 19:11 + 3:32
7. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 19:38 + 3:59
8. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:59 + 4:20
9. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 20:01 + 4:22
10. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 21:05 + 5:26
11. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 21:12 + 5:33
12. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 21:47 + 6:08
13. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 22:00 + 6:21
14. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 22:05 + 6:26
15. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 22:37 + 6:58
16. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 22:54 + 7:15
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 23:16 + 7:37
18. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 23:22 + 7:43
19. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 23:50 + 8:11
20. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:24 + 8:45
21. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:26 + 9:47
22. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 26:18 + 10:39
23. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:37 + 10:58
24. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 27:03 + 11:24
25. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:24 + 11:45
26. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:55 + 12:16
27. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 29:32 + 13:53
28. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 29:51 + 14:12
29. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 29:55 + 14:16
30. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 30:43 + 15:04
31. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 32:23 + 16:44
32. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 34:09 + 18:30
33. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 35:17 + 19:38

D55A 2.58 km, 5 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:55
2. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 22:49 + 2:54
3. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 23:36 + 3:41
4. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 23:40 + 3:45
5. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 24:13 + 4:18
6. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 24:35 + 4:40
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:48 + 4:53
8. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 25:15 + 5:20
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 26:42 + 6:47
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 27:01 + 7:06
11. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:00 + 8:05
12. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 30:02 + 10:07
13. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 31:41 + 11:46
14. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:09 + 14:14
15. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 34:23 + 14:28
16. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 23:06

D55B 2.44 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 16:00
2. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 17:37 + 1:37
3. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 19:40 + 3:40
4. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:44 + 9:44
5. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 27:14 + 11:14
6. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 27:52 + 11:52
7. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 28:28 + 12:28
8. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:38 + 13:38
9. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 30:04 + 14:04
10. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 35:53 + 19:53
Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor DISK

D65A 2.39 km, 10 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 18:43
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:52 + 2:09
3. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 24:08 + 5:25
4. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 24:31 + 5:48
5. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 25:24 + 6:41
6. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 28:07 + 9:24
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 30:28 + 11:45
8. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 13:45
9. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 33:06 + 14:23
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 34:09 + 15:26
Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha DISK

D65B 2.06 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 21:34
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:35 + 0:01
3. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 24:01 + 2:27
4. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:41 + 4:07
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 27:17 + 5:43
6. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 27:49 + 6:15

D75 2.10 km, 5 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 25:31
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 67:28 + 41:57

H10L 1.45 km, 5 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 18:24
2. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 19:12 + 0:48
3. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 24:44 + 6:20
4. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 28:34 + 10:10
5. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 29:35 + 11:11
6. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 31:27 + 13:03
7. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 32:59 + 14:35
8. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 34:31 + 16:07
Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H10 1.92 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 13:28
2. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 14:30 + 1:02
3. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:38 + 2:10
4. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 16:54 + 3:26
5. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 16:55 + 3:27
6. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 17:12 + 3:44
7. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 17:48 + 4:20
8. Novák Matyáš LTP1201 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:46 + 5:18
9. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:48 + 5:20
10. Kollár Daniel KDZ1201 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 19:37 + 6:09
11. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 19:40 + 6:12
12. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 22:01 + 8:33

H12 1.92 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 9:52
2. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 10:05 + 0:13
3. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 10:13 + 0:21
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 10:27 + 0:35
5. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 11:04 + 1:12
6. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20 + 1:28
7. Pachnik Antoni 0200002 12:20 + 2:28
8. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 13:04 + 3:12
9. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 13:10 + 3:18
10. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 13:41 + 3:49
11. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 15:06 + 5:14
12. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 15:41 + 5:49
13. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 16:08 + 6:16
14. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 17:23 + 7:31
15. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 17:36 + 7:44
16. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 18:01 + 8:09
17. Kvasnička Jakub KDZ1100 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 18:24 + 8:32
18. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 18:50 + 8:58
19. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 20:46 + 10:54
20. Fedorov Mikhail BOR1109 OK Jiskra Nový Bor 21:10 + 11:18
21. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 21:19 + 11:27
22. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 21:24 + 11:32
23. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:47 + 13:55
Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory DISK

H14A 2.42 km, 10 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 9:52
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 10:05 + 0:13
3. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 10:52 + 1:00
4. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:05 + 2:13
5. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 12:28 + 2:36
6. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:35 + 2:43
6. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 12:35 + 2:43
8. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 12:39 + 2:47
9. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 12:50 + 2:58
9. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 12:50 + 2:58
11. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 13:00 + 3:08
12. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 13:22 + 3:30
13. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 13:33 + 3:41
14. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 14:16 + 4:24
15. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 14:37 + 4:45
16. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 14:42 + 4:50
17. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 14:53 + 5:01
18. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 15:06 + 5:14
19. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 15:52 + 6:00
20. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 16:18 + 6:26
21. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 16:33 + 6:41
22. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 16:51 + 6:59
23. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 17:20 + 7:28
24. Lucke Julius 18D0800 Post SV Dresden 19:10 + 9:18
Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga DISK
Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice DISK
Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka DISK

H14B 1.96 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 9:04
2. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:22 + 1:18
3. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 11:17 + 2:13
4. Saupe Emil 0110006 11:25 + 2:21
5. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 11:29 + 2:25
6. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 12:09 + 3:05
7. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 13:58 + 4:54
8. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 15:52 + 6:48
9. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 20:07 + 11:03
10. Bukva Matyáš PGP0905 SK Praga 20:55 + 11:51
11. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 22:07 + 13:03

H16A 2.71 km, 15 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 11:14
2. Pachnik Jędrzej TJN0607 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55 + 0:41
3. Dequiedt Loic 24D0600 SV Robotron Dresden 12:03 + 0:49
4. Koliáš Štěpán PGP0610 SK Praga 12:14 + 1:00
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 12:22 + 1:08
6. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 12:51 + 1:37
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 12:54 + 1:40
8. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:15 + 2:01
9. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 13:16 + 2:02
10. Srb Vladimír LPU0714 OK Lokomotiva Pardubice 13:19 + 2:05
11. Saupe David 0110005 13:24 + 2:10
12. Wetzel Niklas 24D0701 SV Robotron Dresden 14:11 + 2:57
12. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 14:11 + 2:57
14. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 14:19 + 3:05
15. Drechsler Jakob 0110001 15:15 + 4:01
16. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 15:24 + 4:10
17. Městka Václav VSP0600 USK Praha 15:25 + 4:11
18. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 15:57 + 4:43
19. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 16:21 + 5:07
20. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 16:43 + 5:29
21. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 17:03 + 5:49
22. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 19:14 + 8:00
23. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 19:54 + 8:40
24. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 20:12 + 8:58
25. Mühlstädt Lennart 24D0700 SV Robotron Dresden 20:51 + 9:37
26. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 21:22 + 10:08
27. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 25:36 + 14:22
Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun DISK

H16B 2.41 km, 10 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 13:54
2. Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem 14:32 + 0:38
3. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 15:49 + 1:55
4. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 15:58 + 2:04
5. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 15:59 + 2:05
6. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:22 + 2:28
6. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 16:22 + 2:28
8. Šoltész Vojtěch LTP0604 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:25 + 2:31
9. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:31 + 2:37
10. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 17:59 + 4:05
11. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:03 + 4:09
12. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 18:22 + 4:28
13. Kašpar Patrik KDZ0700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 22:22 + 8:28
14. Bradáč Václav LLI0600 LOK-o Liberec 28:04 + 14:10
Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov DISK

H18A 3.20 km, 20 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 12:42
2. Siegert Marek 71D0400 USV TU Dresden 12:46 + 0:04
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 12:57 + 0:15
4. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 13:23 + 0:41
5. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 13:57 + 1:15
6. Lucke Moritz 18D0400 Post SV Dresden 14:37 + 1:55
7. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 14:42 + 2:00
8. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:46 + 2:04
9. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 14:52 + 2:10
10. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 14:54 + 2:12
11. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 15:21 + 2:39
12. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 15:26 + 2:44
13. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 15:33 + 2:51
14. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:48 + 3:06
15. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 16:06 + 3:24
16. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:01 + 4:19
17. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 18:57 + 6:15
18. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 19:16 + 6:34
19. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 21:21 + 8:39
20. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 23:02 + 10:20
Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš DISK

H18B 2.71 km, 15 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 20:03
2. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 21:30 + 1:27

H21E 4.10 km, 20 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9175

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 13:51 9323
2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 14:03 + 0:12 9193
3. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 14:20 + 0:29 9008
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 15:07 + 1:16 8498
5. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 15:08 + 1:17 8487
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 15:09 + 1:18 8476
7. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 15:20 + 1:29 8356
8. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 15:30 + 1:39
9. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 15:42 + 1:51 8118
9. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 1:51 8118
11. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 15:45 + 1:54 8085
12. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 15:46 + 1:55 8074
13. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 15:51 + 2:00 8020
14. Valeš Jiří ZTC9502 Západočeské sportovní centrum OB 15:55 + 2:04 7976
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 15:55 + 2:04 7976
16. Kunckel Konstantin TUR0300 OOB TJ Turnov 15:56 + 2:05 7965
17. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 16:05 + 2:14 7868
18. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 16:07 + 2:16 7846
19. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 16:08 + 2:17 7835
20. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 16:13 + 2:22 7781
21. Pachnik Stanisław TJN0307 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:17 + 2:26 7737
22. Levytskyi Nazar NNN1071 Neregistrovaní 16:27 + 2:36
23. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 16:30 + 2:39 7596
23. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 16:30 + 2:39 7596
25. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 16:33 + 2:42 7564
26. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 2:43 7553
27. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 16:35 + 2:44 7542
28. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 16:37 + 2:46 7520
29. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 16:38 + 2:47 7509
29. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 16:38 + 2:47 7509
31. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 16:45 + 2:54 7433
32. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 16:49 + 2:58 7390
33. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 16:51 + 3:00 7368
34. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 16:57 + 3:06 7303
34. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 16:57 + 3:06 7303
36. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 17:00 + 3:09 7270
37. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 17:01 + 3:10 7259
37. Janas Petr PGP0200 SK Praga 17:01 + 3:10 7259
39. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 3:12 7238
40. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 17:04 + 3:13 7227
41. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 17:11 + 3:20 7151
42. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 17:26 + 3:35 6988
43. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 17:27 + 3:36 6977
44. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 3:38 6955
45. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 17:32 + 3:41 6923
46. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 17:36 + 3:45 6879
47. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:37 + 3:46 6868
48. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 17:45 + 3:54 6781
49. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 17:49 + 3:58
50. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:52 + 4:01 6705
51. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 18:00 + 4:09 6619
52. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 18:06 + 4:15 6553
53. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 18:08 + 4:17 6532
54. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 18:09 + 4:18 6521
55. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 18:11 + 4:20 6499
56. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 18:27 + 4:36 6325
56. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 18:27 + 4:36 6325
58. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 18:31 + 4:40 6282
59. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 18:33 + 4:42 6260
60. Zelenin Anatoly NNN1041 Neregistrovaní 18:37 + 4:46
61. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 18:38 + 4:47 6206
62. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 18:44 + 4:53 6141
63. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 18:53 + 5:02 6043
64. Knitsch Sebastian NNN1042 Neregistrovaní 18:54 + 5:03
65. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 18:55 + 5:04 6021
66. Fišer Jan SNA9302 TJ START Náchod 19:01 + 5:10 5956
67. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 5:24 5804
68. Kielb Karol NNN6005 Neregistrovaní 19:16 + 5:25
69. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 19:19 + 5:28 5760
70. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 19:37 + 5:46 5565
71. Dlabaja Štěpán JJN8508 Team Jizerky 19:40 + 5:49 5532
72. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 19:46 + 5:55 5467
73. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 19:52 + 6:01 5402
74. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 19:53 + 6:02 5391
75. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 19:58 + 6:07 5337
75. Janas Adam PGP0404 SK Praga 19:58 + 6:07 5337
77. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 20:13 + 6:22 5174
78. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 20:29 + 6:38 5000
79. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 20:43 + 6:52 4848
80. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 21:36 + 7:45 4272
81. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 21:59 + 8:08 4023
82. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:15 + 8:24 3849
83. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 22:18 + 8:27 3816
84. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 8:47 3599
85. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:00 + 10:09 2708
85. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 24:00 + 10:09 2708
87. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 24:08 + 10:17 2621
88. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 24:53 + 11:02 2133
89. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 26:17 + 12:26 1220
90. Zeman Ondřej 33:26 + 19:35
Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 SKOB Ostrava DISK 0
Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha DISK 0
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK 0

H21A 3.62 km, 20 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6653

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Srb Vladimír LPU7818 OK Lokomotiva Pardubice 15:00 6950
2. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:52 + 0:52 6583
3. Zalaba Tomáš SHK0105 OK Slavia Hradec Králové 16:14 + 1:14 6427
4. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 16:27 + 1:27 6335
5. Geiler Till NNN6004 Neregistrovaní 16:48 + 1:48
6. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 16:53 + 1:53 6152
7. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 16:54 + 1:54 6145
8. Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky 17:10 + 2:10 6032
8. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 17:10 + 2:10 6032
10. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 17:27 + 2:27 5912
11. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 17:40 + 2:40 5820
12. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 2:44 5792
13. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 17:47 + 2:47 5770
14. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 17:50 + 2:50 5749
15. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 18:01 + 3:01 5672
16. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 18:02 + 3:02 5664
17. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 18:04 + 3:04 5650
18. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:06 + 3:06 5636
19. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 18:07 + 3:07 5629
20. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 18:11 + 3:11 5601
21. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 18:14 + 3:14 5580
21. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:14 + 3:14 5580
23. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 18:16 + 3:16 5566
24. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 18:29 + 3:29 5474
25. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 18:39 + 3:39 5403
26. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:46 + 3:46 5354
27. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 18:54 + 3:54 5297
28. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky 18:56 + 3:56 5283
29. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 18:59 + 3:59 5262
30. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 19:03 + 4:03 5234
31. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 19:04 + 4:04 5227
32. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 4:22 5099
33. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 19:31 + 4:31 5036
34. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 19:38 + 4:38 4986
35. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 19:49 + 4:49 4909
36. Kočíb Jiří TJN9602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:53 + 4:53 4880
37. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 20:02 + 5:02 4817
38. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 20:12 + 5:12 4746
39. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 20:21 + 5:21 4683
40. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 20:23 + 5:23 4669
41. Janas Petr PGP7106 SK Praga 21:01 + 6:01 4400
42. Kočíb Jan TJN9303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:31 + 6:31 4188
43. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 21:39 + 6:39 4132
44. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 22:04 + 7:04 3955
45. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:08 + 7:08 3927
46. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:18 + 7:18 3856
47. Janda Benedikt MFP9902 Matfyz Praha 24:03 + 9:03 3115
48. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 24:25 + 9:25 2959
49. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 28:16 + 13:16 1328
50. Kovařovic Vojtěch ZBM9203 SK Brno Žabovřesky 30:31 + 15:31 374
Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering DISK 0

H21B 3.25 km, 15 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4657

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 16:16 4725
2. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 16:27 + 0:11 4674
3. Rašek Filip 0140001 16:38 + 0:22
4. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 16:49 + 0:33 4570
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 17:05 + 0:49 4495
6. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 17:07 + 0:51 4486
7. Havlas Jan                 NNN1062  Neregistrovaní 17:42 + 1:26
8. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 18:54 + 2:38 3983
9. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 18:59 + 2:43 3959
10. Rokoš Jan ROU8802 SKOB Roudnice nad Labem 19:28 + 3:12 3823
11. Birnstock Jan NNN6003 Neregistrovaní 19:35 + 3:19
12. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 19:46 + 3:30 3738
13. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 19:49 + 3:33 3724
14. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 20:16 + 4:00 3597
15. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 20:24 + 4:08 3560
16. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 20:27 + 4:11 3546
17. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 20:32 + 4:16 3522
18. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 20:54 + 4:38 3419
19. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 21:00 + 4:44 3391
20. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:01 + 4:45 3386
21. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 21:16 + 5:00 3315
22. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:23 + 5:07 3282
23. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 22:26 + 6:10 2986
24. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 23:09 + 6:53 2784
25. Švestka Jakub KVS0310 SKOB Kobra Vsetín 24:03 + 7:47 2530
26. Reichl Tomáš MKP0100 SK GORDIC Praha Kačerov 24:21 + 8:05 2446
27. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 25:17 + 9:01 2183
28. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:58 + 9:42 1990
29. Štěpán Marek 0170002 27:40 + 11:24
30. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 37:18 + 21:02 0
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK 0

H35A 3.36 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 15:35
2. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 15:39 + 0:04
3. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 15:53 + 0:18
4. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 16:08 + 0:33
5. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 16:45 + 1:10
6. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 16:50 + 1:15
7. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 16:58 + 1:23
8. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 17:03 + 1:28
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:11 + 1:36
10. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 17:51 + 2:16
11. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 17:55 + 2:20
12. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 18:37 + 3:02
13. Šnyrch Marek    NNN1064  Neregistrovaní 19:15 + 3:40
14. Průša Michal VSP7310 USK Praha 19:39 + 4:04
15. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 19:59 + 4:24
16. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 20:12 + 4:37
17. Maroušek Vít 0020001 20:14 + 4:39
18. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 20:15 + 4:40
19. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 22:05 + 6:30
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 22:39 + 7:04
21. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 23:18 + 7:43
22. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 24:08 + 8:33
23. Hejčl Aleš KUL7800 KOB Ústí nad Labem 24:34 + 8:59
24. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 30:42 + 15:07
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 34:50 + 19:15
Möser Uwe 0110004 DISK
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK

H35B 2.93 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 15:43
2. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 16:04 + 0:21
3. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 16:50 + 1:07
4. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 17:03 + 1:20
5. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 17:51 + 2:08
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 18:07 + 2:24
7. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 18:09 + 2:26
8. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 18:48 + 3:05
9. Palaščak Ján EKP VŠTJ Ekonom Praha 19:02 + 3:19
10. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 20:54 + 5:11
11. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:34 + 6:51
12. Šlajchrt Martin JES8500 OK Rakovník 25:36 + 9:53
Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov DISK

H45A 3.18 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 13:57
2. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 14:31 + 0:34
3. Wetzel Hendryk 24D6900 SV Robotron Dresden 14:35 + 0:38
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 15:00 + 1:03
5. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 15:37 + 1:40
6. Pachnik Dariusz 0200001 15:39 + 1:42
7. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 15:42 + 1:45
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 15:48 + 1:51
9. Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 16:00 + 2:03
10. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 2:27
11. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 2:33
12. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 2:36
13. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 16:35 + 2:38
14. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 16:39 + 2:42
15. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 16:56 + 2:59
16. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 17:02 + 3:05
17. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 17:15 + 3:18
18. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 17:19 + 3:22
18. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:19 + 3:22
20. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 17:31 + 3:34
21. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 17:40 + 3:43
22. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 17:45 + 3:48
23. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 17:47 + 3:50
24. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 18:11 + 4:14
25. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 18:12 + 4:15
26. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 18:16 + 4:19
27. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 18:23 + 4:26
27. Kvasnička Ladislav KDZ7400 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 18:23 + 4:26
27. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 18:23 + 4:26
30. Komín David PGP7405 SK Praga 18:35 + 4:38
31. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 18:46 + 4:49
32. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 18:49 + 4:52
33. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 18:55 + 4:58
34. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:16 + 5:19
35. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 19:35 + 5:38
36. Votava Jan KUL7601 KOB Ústí nad Labem 19:38 + 5:41
37. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 19:46 + 5:49
38. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 6:05
39. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 20:10 + 6:13
40. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 20:12 + 6:15
41. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 20:21 + 6:24
41. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 20:21 + 6:24
43. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 20:26 + 6:29
44. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 20:37 + 6:40
45. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 20:54 + 6:57
46. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 21:02 + 7:05
46. Hinterholzinger Petr KUL6702 KOB Ústí nad Labem 21:02 + 7:05
48. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:05 + 7:08
49. Ludovit Pavela KYS7501 21:17 + 7:20
50. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 21:20 + 7:23
51. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 21:29 + 7:32
52. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 21:43 + 7:46
53. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 21:44 + 7:47
54. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 21:45 + 7:48
55. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 21:46 + 7:49
56. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:08 + 8:11
57. Lisý Ondřej JJN7101 Team Jizerky 22:28 + 8:31
58. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 22:38 + 8:41
59. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:39 + 8:42
60. Rod Jan VSP7423 USK Praha 23:05 + 9:08
61. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 24:02 + 10:05
62. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 25:14 + 11:17
63. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 25:30 + 11:33
64. Dvořák Radim KUL7501 KOB Ústí nad Labem 26:26 + 12:29
65. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 30:29 + 16:32
Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín DISK
Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H45B 2.78 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 14:56
2. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 15:14 + 0:18
3. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 15:20 + 0:24
4. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 16:58 + 2:02
5. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 17:14 + 2:18
6. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 17:58 + 3:02
7. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:07 + 5:11
8. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 20:15 + 5:19
9. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 20:22 + 5:26
10. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 21:04 + 6:08
11. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 22:04 + 7:08
12. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 22:13 + 7:17
13. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 22:18 + 7:22
14. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 22:29 + 7:33
15. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 22:50 + 7:54
16. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 23:21 + 8:25
17. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 23:52 + 8:56
18. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:54 + 8:58
19. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 24:15 + 9:19
20. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 24:34 + 9:38
21. Belžík Karel KVS7105 SKOB Kobra Vsetín 24:39 + 9:43
22. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:08 + 10:12
23. Nedas Dušan KPY7701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:46 + 10:50
24. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 26:13 + 11:17
25. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 26:32 + 11:36
26. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 28:14 + 13:18
27. Dobiáš Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 31:11 + 16:15
28. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 33:29 + 18:33
29. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 34:29 + 19:33
30. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:43 + 24:47
Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové DISK
Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava DISK

H55A 2.80 km, 10 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 15:49
2. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 16:34 + 0:45
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 16:59 + 1:10
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 17:33 + 1:44
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 17:36 + 1:47
6. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 17:57 + 2:08
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 18:22 + 2:33
8. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 18:52 + 3:03
9. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 18:58 + 3:09
10. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 19:49 + 4:00
11. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 20:12 + 4:23
12. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:20 + 4:31
13. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 20:41 + 4:52
14. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 20:59 + 5:10
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 21:16 + 5:27
16. Mättig Torsten 71D6503 USV TU Dresden 22:17 + 6:28
17. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 22:45